כתב נושא: בדיחות על ערבים! :)  (נקרא 2746 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בדיחות על ערבים! :)
« ב- : מאי 20, 2010, 13:42:58 »
חבר'ה מה הולך הגיע הזמן קצת לצחוק...כמה בדיחות טובות שראיתי באישהו אתר..הבאתי לפה..

ערבי מגיע למשרד משפטים מכובד בתל אביב, וניגש למנכ"ל ואומר לו בראיון שהוא קיבלת תואר בהצטיינות של פרופסור באוניברסיטת הוורד, אומר לו המנכ"ל התקבלת, אתה רואה את הג'קוזי ? אומר לו הערבי, נו.. אומר לו המנכ"ל זה שלך, רואה את המזכירות הכוסיות ? גם הן שלך, גם האוטו למטה היגואר שחונה ליד הבניין שלך, והמשרד הגדול שם בפינה גם שלך, הערבי כולו מתלהב, אומר לו בשמחה, יאללה, אתה צוחק עליי ? אומר לו המנכ"ל, מה אתה רוצה, אתה התחלת..

שני מגבניקים מטיילים בעזה 5 דקות לפני הסגר, ועובר לידם איזה ערבי, לפתע אחד המגבניקים טוען תנשק ומכניס לערבי כדור בראש, המגבניק השני תופס תראש וצועק לו למה הוא עשה את זה? המגבניק היורה ענה לו : אני יודע איפה הוא גר, בחיים הוא לא היה מצליח להגיע בזמן !

מוחמד נכנס לתוך אוניברסיטה יוקרתית בארץ, ורואה את חברו הטוב שלא התראו הרבה שנים סעיד עומד שם בפנים, ואומר לו לא ידעתי שאתה באוניברסיטה, כמה זמן אתה כבר פה ? עונה לו סעיד, כבר כמה שנים, אומר לו מוחמד, כל הכבוד ועוד כמה זמן אתה גומר ? עונה לו סעיד, נשאר לי רק את השירותים בקומה התחתונה וזהו להיום.

איזה ערבי אחד שקוראים לו עוסמה נכנס לחנות רהיטים ורצה לקנות וידיאו, הוא בחר וידיאו וכשבא לשלם הוא נתן את הישראכרט שלו והמוכר אמר לו : אתה עוסמה הטיפש הגדול מרחוב יפו ? אז עוסמה מתעצבן ואומר לו שהוא תובע אותו, הם מגיעים לבית המשפט והשופט נכנס וכשעוסמה מציג את עצמו השופט אומר לו : אתה עוסמה הטיפש הגדול מרחוב יפו ? עוסמה מתעצבן ומחליט לתבוע אותם בארה"ב, כשהם מגיעים לארה"ב השופט נכנס ועוסמה מציג את עצמו והשופט פתאום מסתכל עליו ושואג לו : אתה עוסמה בן לאדן ?! ענה לו עוסמה : לא מה פתאום אדוני השופט, אני עוסמה הטיפש הגדול מרחוב יפו !

משפחה של ערבים באה לרב במטרה להתגייר, אומר להם הרב אם תעברו את הנהר המסוכן תהיו יהודים, עובר האבא, עוברת גם האימא, ואז הבן שלהם בן ה-13 עובר ותנין אוכל אותו בדרך, האימא מתחילה לבכות, מסתכל עליה האבא ואומר לה, מה את בוכה, זה סתם ערבי..

משפחה של ערבים באה לרב במטרה להתגייר, אומר להם הרב אם תעברו את הנהר המסוכן תהיו יהודים, עובר האבא, עוברת גם האימא, ואז הבן שלהם בן ה-13 עובר ותנין אוכל אותו בדרך, האימא מתחילה לבכות, מסתכל עליה האבא ואומר לה, מה את בוכה, זה סתם ערבי..

ערבי ורוסייה מתחתנים,לאחר החתונה פרץ ויכוח, הערבי רצה שתהיה לו חנות למכירת נעליים משלו, והרוסייה רצתה חנות ספרים, הרוסייה התעקשה על ספרים, מאחר שהייתה לה ספרייה בבית, הערבי בסוף בא לקראתה, הם פתחו חנות ביחד וקראו לי : אינעלבוק !

יהודי נוצרי ומוסלמי טסים במסוק, לאחר כמה זמן מופיע פתאום מלאך ופותח את דלת המסוק באמצע שהם באוויר ואומר להם שהמטוס יתרסק ושכדי להם לקפוץ, היהודי שואל אותו : אני יכול לקפוץ ? המלאך עונה לו שכן, הוא קופץ והמלאך מציל אותו, הנוצרי שראה את זה שאל את המלאך אם גם הוא יכול לקפוץ, והמלאך הסכים והוא קפץ וגם אותו הציל המלאך, לאחר מכן ביקש המוסלמי מהמלאך לקפוץ המלאך הסכים אבל לא עזר למוסלמי והמוסלמי פגע בקרקע ומת, לאחר שהמוסלמי הגיע לשמיים הוא סיפר לאלוקים את מה שקרה לו ואלוקים שאל אותו, אם אני יעשה פה מסדר זיהוי של כמה מלאכים תדע לזהות את המלאך ? המוסלמי ענה שכן, הוא הביא כמה והמוסלמי ישר הצביע על אחד מהם, אז אלוקים אמר : כהנה, גם פה אתה עושה לי בעיות ?!

ערבי שחלומו להיות שהיד בגלל שרצחו את אחיו מגיע לתנועת החמאס ומבקש להצטרך אליהם ומספר את סיפורו, החמאס מסכימים, נותנים לו מטען נפץ ואקדח שיוכל להגן על עצמו אם ייעצר, הוא מגיע למרכז העיר בירושלים מרים טלפון ושואל אם להתאבד עכשיו, אומרים לו כמה אנשים יש לידך אומר 2 אומרים לו, לא תחכה, הוא מחכה מצלצל שוב ואומר שיש לידו 20, אומרים לו שיחכה אחרי שעה הוא מצלצל ואומר שיש לידו 100, אומר לו אללה יברך אותך תתאבד, הוא הוציא את האקדח מהכיס וירה לעצמו בראש.

:) :) :)

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #1 ב- : מאי 20, 2010, 13:59:17 »
חבר'ה מה הולך הגיע הזמן קצת לצחוק...כמה בדיחות טובות שראיתי באישהו אתר..הבאתי לפה..

ערבי מגיע למשרד משפטים מכובד בתל אביב, וניגש למנכ"ל ואומר לו בראיון שהוא קיבלת תואר בהצטיינות של פרופסור באוניברסיטת הוורד, אומר לו המנכ"ל התקבלת, אתה רואה את הג'קוזי ? אומר לו הערבי, נו.. אומר לו המנכ"ל זה שלך, רואה את המזכירות הכוסיות ? גם הן שלך, גם האוטו למטה היגואר שחונה ליד הבניין שלך, והמשרד הגדול שם בפינה גם שלך, הערבי כולו מתלהב, אומר לו בשמחה, יאללה, אתה צוחק עליי ? אומר לו המנכ"ל, מה אתה רוצה, אתה התחלת..

שני מגבניקים מטיילים בעזה 5 דקות לפני הסגר, ועובר לידם איזה ערבי, לפתע אחד המגבניקים טוען תנשק ומכניס לערבי כדור בראש, המגבניק השני תופס תראש וצועק לו למה הוא עשה את זה? המגבניק היורה ענה לו : אני יודע איפה הוא גר, בחיים הוא לא היה מצליח להגיע בזמן !

מוחמד נכנס לתוך אוניברסיטה יוקרתית בארץ, ורואה את חברו הטוב שלא התראו הרבה שנים סעיד עומד שם בפנים, ואומר לו לא ידעתי שאתה באוניברסיטה, כמה זמן אתה כבר פה ? עונה לו סעיד, כבר כמה שנים, אומר לו מוחמד, כל הכבוד ועוד כמה זמן אתה גומר ? עונה לו סעיד, נשאר לי רק את השירותים בקומה התחתונה וזהו להיום.  O0 O0 O0 O0

איזה ערבי אחד שקוראים לו עוסמה נכנס לחנות רהיטים ורצה לקנות וידיאו, הוא בחר וידיאו וכשבא לשלם הוא נתן את הישראכרט שלו והמוכר אמר לו : אתה עוסמה הטיפש הגדול מרחוב יפו ? אז עוסמה מתעצבן ואומר לו שהוא תובע אותו, הם מגיעים לבית המשפט והשופט נכנס וכשעוסמה מציג את עצמו השופט אומר לו : אתה עוסמה הטיפש הגדול מרחוב יפו ? עוסמה מתעצבן ומחליט לתבוע אותם בארה"ב, כשהם מגיעים לארה"ב השופט נכנס ועוסמה מציג את עצמו והשופט פתאום מסתכל עליו ושואג לו : אתה עוסמה בן לאדן ?! ענה לו עוסמה : לא מה פתאום אדוני השופט, אני עוסמה הטיפש הגדול מרחוב יפו !

ערבי ורוסייה מתחתנים,לאחר החתונה פרץ ויכוח, הערבי רצה שתהיה לו חנות למכירת נעליים משלו, והרוסייה רצתה חנות ספרים, הרוסייה התעקשה על ספרים, מאחר שהייתה לה ספרייה בבית, הערבי בסוף בא לקראתה, הם פתחו חנות ביחד וקראו לי : אינעלבוק !

יהודי נוצרי ומוסלמי טסים במסוק, לאחר כמה זמן מופיע פתאום מלאך ופותח את דלת המסוק באמצע שהם באוויר ואומר להם שהמטוס יתרסק ושכדי להם לקפוץ, היהודי שואל אותו : אני יכול לקפוץ ? המלאך עונה לו שכן, הוא קופץ והמלאך מציל אותו, הנוצרי שראה את זה שאל את המלאך אם גם הוא יכול לקפוץ, והמלאך הסכים והוא קפץ וגם אותו הציל המלאך, לאחר מכן ביקש המוסלמי מהמלאך לקפוץ המלאך הסכים אבל לא עזר למוסלמי והמוסלמי פגע בקרקע ומת, לאחר שהמוסלמי הגיע לשמיים הוא סיפר לאלוקים את מה שקרה לו ואלוקים שאל אותו, אם אני יעשה פה מסדר זיהוי של כמה מלאכים תדע לזהות את המלאך ? המוסלמי ענה שכן, הוא הביא כמה והמוסלמי ישר הצביע על אחד מהם, אז אלוקים אמר : כהנה, גם פה אתה עושה לי בעיות ?!

ערבי שחלומו להיות שהיד בגלל שרצחו את אחיו מגיע לתנועת החמאס ומבקש להצטרך אליהם ומספר את סיפורו, החמאס מסכימים, נותנים לו מטען נפץ ואקדח שיוכל להגן על עצמו אם ייעצר, הוא מגיע למרכז העיר בירושלים מרים טלפון ושואל אם להתאבד עכשיו, אומרים לו כמה אנשים יש לידך אומר 2 אומרים לו, לא תחכה, הוא מחכה מצלצל שוב ואומר שיש לידו 20, אומרים לו שיחכה אחרי שעה הוא מצלצל ואומר שיש לידו 100, אומר לו אללה יברך אותך תתאבד, הוא הוציא את האקדח מהכיס וירה לעצמו בראש.  O0 O0 O0 O0

:) :) :)

"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #2 ב- : מאי 20, 2010, 14:07:04 »
נהג משאית כהניסט אוהב לדרוס ערבים כל פעם שהוא רואה אותם.
יום אחד הוא נוסע בכביש ורואה שרב של העיר הולך על המדרכה. הוא אומר לו "שלום כבוד הרב לאן אתה הולך".
הרב משיב "שלום, לבית כנסת למנחה".
הנהג אומר לו "בו אני אתן לך טרמפ".
בדרך לבית הכנסת רואה הנהג ערבי, וישר לוחץ על הגז ומנסה לדרוס אותו.
לפתע הוא נזכר שהרב יושב לידו, ומסית את ההגה שמאלה ולוחץ על הברקס.
"כבוד הרב, כמעט דרסתי בערבי הזה" אמר הנהג.
הרב השיב, "זה בסדר, פגעתי בו עם הדלת".

ערבי יהודי והודי עולים לשער גן עדן, המלאך גבריאל אומר להם:
"שמעו יש לנו מקומות מוגבלים לכניסה לגן עדן, לכן אני ישאל אותכם שאלה, אם תענו נכון תכנסו".
המלאך שואל את היהודי, "איך קראו לספינה המפורסמת שטבעה בים ב-1912?"
היהודי השיב "הטיטניק".
המלאך אמר "צודק, בו תכנס".
אחר כך הגיע ההודי, והמלאך לא בדיוק רצה עובד אלילים בגן עדן, אז הוא שאל אותו:
"כמה אנשים נספו מאסון הטיטניק?".
ההודי השיב "1517"
המלאך אמר "מפתיע אבל נכון".
ואז פנה המלאך לערבי ושאל "ומה היו שמות הנספים?"