כתב נושא: לכול השמאלנים באתר!  (נקרא 32604 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #100 ב- : מאי 22, 2010, 16:46:06 »
m4a1

ציטוט
אני לא יודע מה מרחב הזמן במדינות ערב, אבל במדינות ערב יש עניין של נקמת דם, כך שאם המדינה לא מבצעת, אז המשפחה מבצעת, בכל מקרה, הדבר מתבצע ללא יותר מדי "ניירת".

נניח, אף על פי שבמאזן הכללי של "פשע", יחסית לאוכלוסייה קאטר בעלת פחות מ-1.5 מיליון איש משתווה במקצת לארצות הברית(שהיא בראש הרשימה).
 בכל הנוגע לעבירת האונס-עונש המוות בין אם דרך נקמת דם ובין אם דרך בית הדין, לא יכול להרתיע.
אך בו נניח לרגע אחד שכן, שהוא מרתיע באופן כללי.
ניתן ללא יצירת עונש מוות להוריד את כמות האונס, וזה הוכיחו לנו יוון(ששם ביחס לאוכלוסיה יש כמות מקרה אונס דומה, אך אומנם קצת גבוה מקאטר, כמובן ללא הפחתה מקרים של הטרדה מינית או מקרים שלא מדווחים
על ידי הקורבן עקב כבוד המשפחה וכל זה), קפריסין, לטביה, מלטה וכן הלאה.
אזי אין צורך בעונש מוות לצורך הגנה על האוכלוסייה.
שאותו עונש לא יכול לתת מענה לבעיה של הריגתו של חף מפשע(ופה כבר דשנו על המשמעות).
רואים את זה גם בכמות הרציחות:
באוסטריה, אירלנד, פינדלנד, איסלנד וכו' וכו' וכ'.
[אגב אתה בטוח שנתונים כאן נכונים? כי זה לא מסתדר לי.
בכמה וכמה מקורות בזמנו היו נתונים על כמות הרציחות בבריטניה של בין 100-200 בשנה, וכאן מצוין 1200.]

ציטוט

בארה"ב בתי הכלא מפוצצים בחברי כנופיות, אני מדבר על הכנופיות הגדולות כמובן לא על חבורת ילדים שמוכרת גראס מאחורי המכולת, הכנופיות הגדולות הללו שומרות על חבריה בכלא כך שהכלא הוא רק מדרגה בכנופיה ולא שום דבר אחר. עונש המוות בארה"ב ניתן לעיתים נדירות, הרוב זה מאסרים ארוכים עד מאסרי עולם, ורוב חברי הכנופיות לא נעצרים על רצח אלא על סמים. והמניע הוא כמובן כלכלי, האנשים הללו חיים ברחוות, לא תראה מישהו מבברלי הילס שהולך להצטרף לMS13. הסיבה העיקרית שהם מצטרפים לכנופיות היא הגנה. הגנה שהמשטרה לא יכולה לספק להם. וכלכלכה, כסף שהמדינה לא יכולה לספק להם. לרוב אלו המניעים, אז שוב, עונש מוות לבד לא מרתיע, צריך לתת אופציות, פה נכנס העניין של אכיפה אדוקה ומתן חלופות, חינוך וכ'ו.

מסכים במאה אחוז, וזה רק מראה, שעונש מוות הוא פתרון שולי.

ציטוט
תסביר לי עוד פעם בבקשה מדוע הפחד אינו יעיל?

כי הוא פתרון פופוליסטי שלטווח הארוך לא עובד.
כמו שכתבתי, אתה הוכחת שאתה יכול לקבל את אותם תוצאות, ללא עונש המוות וללא סיכון חיים של חף מפשע.

ציטוט
מה עושים עם הפסיכופת? כנראה שלא יעלו עליו עד שיהיה מאוחר מדי, ואז מה? בהתאם לפשעו, פסיכופת שיהפוך לג'ק המרטש לא תחסל אותו? פסיכופות שירק על אנשים ברחוב, אותו יש לשלוח להבחנה ולטפל בהתאם, אבל אחד שרוצח? אם הוכח מעבר לכל ספק שהוא אכן לא היה מודע למעשיו בכל פשע חוץ מרצח, להרחיקו מהציבור לתמיד. במוסד המתאים. אבל אם רצח, לחסלו, הוא לא בדיוק קורבן תמים, אלא אם מדובר בתאונה  כמובן, אבל רצח בדם קר=כדור בראש.

בדיוק מה שקורה היום(רק בלי החיסול וכן לכלא).
נניח והוכח שהוא לא היה מודע למעשיו, והוכח לך שהוא הבריא, ואין הוא מסכן את הציבור יותר. לא יהיה כדאי לשחרר אותו לחופשי(עם פיקוח וכן הלאה).

ציטוט
ילד בן 7 לא אחראי למעשיו, בהתאם לגילו. אם אני לא טועה על פי חוק הוריו יעמדו לדין במקומו, בכל מקרה במקרה כזה לדעתי צריך להעניש את ההורים בתקופת מאסר ואת הילד לנעול באיזה מוסד. מישהו צריך לשלם על רצח, אי אפשר להשאיר את זה באוויר ולהגיד שאין אשמים. איך לשלם? אולי אני קצת מיושן אבל לדעתי על דם משלמים בדם.

הילד אכן צריך להיות במוסד מסוים, וההורים צריכים לשם פיצוי להורי הקורבן.
מלבד זה, אתה לא יכול לעשות יותר מדי, להכניס לכלא את ההורים? פתרון קל בדיוק כמו העונש מוות.
ואכן אתה מאוד מיושן.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #101 ב- : מאי 22, 2010, 16:48:51 »
שאלתה אותי איפה זה כתוב והפניתי אותך למקורות.אולי במקום להגיב כמו אידיוט תקרא אותם (אתה יודע מה.רק את התקציר לא את כל הספר) ואחר כך תראה בדיוק איפה כתוב שזה מוסרי.

אתה רציני? באמת אתה עושה את עצמך או שאתה אשכרה רציני?

נניח וזה כתוב אצל מוסוליני, זה לא הוכחה.

בספר של קולברג כתוב בפירוט דרגות מוסר שונות, אחרי מחקר של שנים. אז?

זה שמוסוליני אמר משהוא לא אומר שזה נכון.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #102 ב- : מאי 22, 2010, 17:05:43 »
אתה רציני? באמת אתה עושה את עצמך או שאתה אשכרה רציני?

נניח וזה כתוב אצל מוסוליני, זה לא הוכחה.

בספר של קולברג כתוב בפירוט דרגות מוסר שונות, אחרי מחקר של שנים. אז?

זה שמוסוליני אמר משהוא לא אומר שזה נכון.

אני רציני מאד.אני בהחלט לא רואה איפה הבעיה בתגובה.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #103 ב- : מאי 22, 2010, 17:37:59 »
אני רציני מאד.אני בהחלט לא רואה איפה הבעיה בתגובה.

מה שכתבת אחרי "אתה רציני"?

אתה מוכן פעם אחת לענות לעניין?

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #104 ב- : מאי 22, 2010, 17:45:09 »
מה שכתבת אחרי "אתה רציני"?

אתה מוכן פעם אחת לענות לעניין?
זה כתוב אצל מוסוליני בפירוש שהאדם נוצר כדי לשרת את המדינה.זה גם מרכיב יסוד בניאו פאשיזם.וכן מסוליני היה קדוש קדוש קדוש

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #105 ב- : מאי 22, 2010, 18:13:50 »
זה כתוב אצל מוסוליני בפירוש שהאדם נוצר כדי לשרת את המדינה.זה גם מרכיב יסוד בניאו פאשיזם.וכן מסוליני היה קדוש קדוש קדוש

תהיה בריא:
נעזוב את העובדה לרגע שהוא שיתף פעולה עם הנאצים ואחראי לרצח של מיליוני יהודים.
גם אני יודע שמוסוליני כתב את זה וזה היסוד של הנאו פשיזם. אז? זה לא אומר שמטרת קיומו של אדם על פי הדת היא לתרום למדינה.
זה רק אומר שמוסוליני כתב את זה.
וזה לא סותר את העובדה שללא תרומה למדינה, הפרט עדיין יכול להיות אדם מוסרי, ובנוסף לתרום לאנושות(כמו בדוגמאות שהבאתי לך), ולמדינה בפרט.
גם אם מוסוליני חושב אחרת.

אם אתה מעוניין להמשיך לקשקש על מוסר לאומי זה סבבה והכל, אבל תדע איך לבסס את זה קצת יותר טוב.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #106 ב- : מאי 22, 2010, 18:16:45 »
תהיה בריא:
נעזוב את העובדה לרגע שהוא שיתף פעולה עם הנאצים ואחראי לרצח של מיליוני יהודים.
גם אני יודע שמוסוליני כתב את זה וזה היסוד של הנאו פשיזם. אז? זה לא אומר שמטרת קיומו של אדם על פי הדת היא לתרום למדינה.
זה רק אומר שמוסוליני כתב את זה.
וזה לא סותר את העובדה שללא תרומה למדינה, הפרט עדיין יכול להיות אדם מוסרי, ובנוסף לתרום לאנושות(כמו בדוגמאות שהבאתי לך), ולמדינה בפרט.
גם אם מוסוליני חושב אחרת.

אם אתה מעוניין להמשיך לקשקש על מוסר לאומי זה סבבה והכל, אבל תדע איך לבסס את זה קצת יותר טוב.
עובדה שככה מוסוליני פירש את זה.והוא היה אבי הגישה המודרנית לדמוקרטיה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #107 ב- : מאי 22, 2010, 18:28:05 »
אוהד הפועל,

הכל מסתכם בסוג החברה שאנחנו מדברים עליה, בחברה הישראלית שבה המשטרה לא יעילה והאכיפה אינה יעילה והחינוך אינו יעיל, צריך להביא לבלימה של דברים כמו אונס רצח ולפשיעה בכלל, איך עושים זאת? בהחמרה בענישה.
רוצח שמקבל 20 שנה משתחרר אחרי 10-15 שנים על התנהגות טובה, וזה אם הבכלל קיבל 20 שנה. ישנם מספיק מקרים שהרוצחים מקבלים פחות. במידה ולא עשה יותר מדי בלגאנים. כמובן עם מספר יוצאי דופן אבל בוא נדבוק כרגע ברוב. מסתבר שזה לא מרתיע. אם יהיה עונש מוות יהיה אפקט של רתיעה בהתחלה, השאלה היא מה יעשה במקביל לנתינת עונש מוות.

בחברה הערבית-מוסלמית, מבינים רק כוח, פגעת באחד מהם הם יפגעו באחד משלך, ככה זה עובד. עקרון נקמת הדם. ככה גם עובדת מערכת המשפט שם. בקפריסין יוון ושאר המדינות את כמות הפשיעה היחסית נמוכה אני יכול להסביר רק ע"י חינוך או תרבות טובה. אם זה לא המצב, כנראה שאני מפספס משהו ואשמח אם תאיר את עיניי.

אני הייתי לוקח את המידע הזה וכל מידע אחר באנטרנט בערבון מוגבל, ובכל זאת אם המידה מדויק, תהיה בטוח שהעליה ברציחות בבריטניה היא כתוצאה מכמות המוסלמים בבריטניה.

אני לא רואה בעונש מוות פתרון לכל הבעיות, העניין הוא שברגע שמספר אנסים או רוצחים יוצאו להורג, יווצר אפקט רתיעה מסוים שיגרום לפחות לחלק מהרוצחים-אנסים הפוטנציאלים להגיד, רגע, אולי זה לא שווה את זה?
ואלו שחושבים המשטרה הדפוקה של ישראל? אין מצב שהם יתפסו אותי!, צריך גם להם לתת מענה, כלומר אכיפה יעילה.

וללא קשר לנתונים אני מאמין שעניין של מידה כנגד מידה, רצחת? צריך לחסל אותך. אין שום סיבה שאדם שלקח חיים ימשיך לחיות, בתנאים לא משהו במשך 20 שנה אבל אז ימשיך לחיות בעוד שהאדם שהוא רצח שוכב בקבר. אותו דבר אני אגיד גם לאדם הלוקה בנפשו, במידה ורצח הוא צריך לשלם. אין זה הוגן שבאיזשהו שלב בחייו הוא ישתחרר לחופשי בעוד שבגללו אדם אחר שוכב בקבר.

לסיכום אגיד, עונש מוות אינו הפתרון, הוא הצעד הראשון לקראת הפתרון.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #108 ב- : מאי 22, 2010, 18:28:43 »

חחחח אני חושב שזה מצחיק שאתה אומר מוסוליני וגישה מודרנית לדמוקרטיה באותו משפט.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #109 ב- : מאי 22, 2010, 18:42:00 »
חחחח אני חושב שזה מצחיק שאתה אומר מוסוליני וגישה מודרנית לדמוקרטיה באותו משפט.
כן אבל אי אפשר להכחיש שזה נכון.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #110 ב- : מאי 22, 2010, 18:44:56 »

כמה שטויות אתה יכול לכתוב במשפט 1.

א. אז מה אם מוסוליני פירש את זה? היטלר פירש שכל היהודים הם נחותים ויש להשמיד אותם.
מרקס כתב שיש לחלק את ההון שווה בין כולם ללא קשר לכמות העמל של הפרט או איכות העמל.
מה זה אמור להביע?

ב. הוא אבי הגישה הדמוקרטיה המודרנית?
מה? ביטול חופש הביטוי, בחירות, עיתונאות וכו', סותר את בסיסה של הדמוקרטיה המודרנית.
כל אלו קידם בזמנו ההוא "הקדוש".

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #111 ב- : מאי 22, 2010, 18:46:14 »
כן אבל אי אפשר להכחיש שזה נכון.

אדרבא, כן אפשר

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #112 ב- : מאי 22, 2010, 18:53:00 »
כמה שטויות אתה יכול לכתוב במשפט 1.

א. אז מה אם מוסוליני פירש את זה? היטלר פירש שכל היהודים הם נחותים ויש להשמיד אותם.
מרקס כתב שיש לחלק את ההון שווה בין כולם ללא קשר לכמות העמל של הפרט או איכות העמל.
מה זה אמור להביע?

ב. הוא אבי הגישה הדמוקרטיה המודרנית?
מה? ביטול חופש הביטוי, בחירות, עיתונאות וכו', סותר את בסיסה של הדמוקרטיה המודרנית.
כל אלו קידם בזמנו ההוא "הקדוש".

1) כן אבל להיטלר לא היה את השכל שהיה למוסוליני.אם אני זוכר נכון מסוליני בא מרקע אקדמאי.
2) כן זוהי הגישה הדמוקרטית המודרנית.הוא הראשון שהבין שהדמוקרטיה מנוגדת לטובת המדינה ויש לבטלה ולהחליפה בצורת משטר טובה יותר.לכן הוא פיתח את הפאשיזם.אם תתבונן היטב תראה שכל מדינה דמוקרטית נוטה או נטטתה לכיוון הפאשיסטי לדוגמא גרמניה,איטליה,האימפריה הרומית,בריטניה בימי הביניים וכו'.מאז שביססו את הדמוקרטיה כל אותם מדינות התנוונו ולכן מוסוליני היה צריך לגלות מחדש את הפאשיזם.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #113 ב- : מאי 22, 2010, 18:54:43 »
כמה שטויות, רומא התחילה כרפובליקה ונפלה כקיסרית. וכן מוסוליני היה מורה להסטוריה ביג דיל. אתה בנאדם אמיתי?

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #114 ב- : מאי 22, 2010, 18:56:54 »
כמה שטויות, רומא התחילה כרפובליקה ונפלה כקיסרית. וכן מוסוליני היה מורה להסטוריה ביג דיל. אתה בנאדם אמיתי?
כן אני בן אדם אמיתי אחרת לא הייתי יכול לכתוב כאן.וכן מה שכתבתה מחזק את הטענה שלי כי רומא הפכה בטבעיות מרפובליקה לאימפריה בשנת 27 לפני הספירה  כשאוגוסטוס הכריז על עצמו כקיסר.במקרה או שלא זוהי הייתה גם תקופת פירחתה של הציוויליזציה הרומית.היא נפלה כשמוסד האימפרטור איבד את משמעותו.וכן גם אתה מודה שמוסוליני בא מרקע משכיל.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #115 ב- : מאי 22, 2010, 18:59:36 »
כן אני בן אדם אמיתי אחרת לא הייתי יכול לכתוב כאן.וכן מה שכתבתה מחזק את הטענה שלי כי רומא הפכה בטבעיות מרפובליקה לאימפריה בשנת 27 לפני הספירה  כשאוגוסטוס הכריז על עצמו כקיסר.במקרה או שלא זוהי הייתה גם תקופת פירחתה של הציוויליזציה הרומית.היא נפלה כשמוסד האימפרטור איבד את משמעותו.וכן גם אתה מודה שמוסוליני בא מרקע משכיל.

אז מה אם הוא בא מרקע משכיל, מה זה מוכיח?

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #116 ב- : מאי 22, 2010, 19:00:44 »
אז מה אם הוא בא מרקע משכיל, מה זה מוכיח?
זה מוכיח שיש להתייחס לטעונתיו ברצינות.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #117 ב- : מאי 22, 2010, 19:03:27 »

ומה עם מליוני המורים להסטוריה שסותרים את מוסוליני ואומרים שפשיזם אינו דבר חיובי?

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #118 ב- : מאי 22, 2010, 19:59:44 »

גם קרל מרקס היה אקדמאי ופילוסוף, גם דר מנגלה היה אקדמאי.
היטלר ללא לימודים אקדמאים(יתכן אני לא יודע) היה אחד המצביאים הטובים ביותר בעולם.
גם אליהם צריך להתייחס ברצינות?

ציטוט
) כן זוהי הגישה הדמוקרטית המודרנית.הוא הראשון שהבין שהדמוקרטיה מנוגדת לטובת המדינה ויש לבטלה ולהחליפה בצורת משטר טובה יותר.לכן הוא פיתח את הפאשיזם.אם תתבונן היטב תראה שכל מדינה דמוקרטית נוטה או נטטתה לכיוון הפאשיסטי לדוגמא גרמניה,איטליה,האימפריה הרומית,בריטניה בימי הביניים וכו'.מאז שביססו את הדמוקרטיה כל אותם מדינות התנוונו ולכן מוסוליני היה צריך לגלות מחדש את הפאשיזם.

שמע אתה יכול לקרוא לגלידה שוקולד עד מחר גלידה וניל אבל זה עדיין גלידה שוקולד.
אם אתה סותר את הערכים הבסיסיים של הדמוקרטיה, אתה לא יכול לקרוא לזה דמוקרטיה.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #119 ב- : מאי 22, 2010, 20:00:12 »
ומה עם מליוני המורים להסטוריה שסותרים את מוסוליני ואומרים שפשיזם אינו דבר חיובי?
אני לא מכיר אותם

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #120 ב- : מאי 22, 2010, 20:01:04 »
אני לא מכיר אותם

אתה מכיר רק את מוסוליני? לא בדקת דברים אחרים?

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #121 ב- : מאי 22, 2010, 20:01:25 »
גם קרל מרקס היה אקדמאי ופילוסוף, גם דר מנגלה היה אקדמאי.
היטלר ללא לימודים אקדמאים(יתכן אני לא יודע) היה אחד המצביאים הטובים ביותר בעולם.
גם אליהם צריך להתייחס ברצינות?

שמע אתה יכול לקרוא לגלידה שוקולד עד מחר גלידה וניל אבל זה עדיין גלידה שוקולד.
אם אתה סותר את הערכים הבסיסיים של הדמוקרטיה, אתה לא יכול לקרוא לזה דמוקרטיה.

תקרא טוב,אני לא קורא לזה דמוקטיה אני אומר שהוא הראשון בתקופה המודרנית שהבין שדמוקרטיה זה דבר מגונה.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #122 ב- : מאי 22, 2010, 20:02:56 »
אתה מכיר רק את מוסוליני? לא בדקת דברים אחרים?
בדקתי את המורים להיסטוריה בבית הספר שלי וגם הם מודים שצמחו הרבה דברים טובים כתוצאה מהפאשיזם.ועוד אחד מהם היה שמאלני קיצוני.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #123 ב- : מאי 22, 2010, 20:03:20 »
תקרא טוב,אני לא קורא לזה דמוקטיה אני אומר שהוא הראשון בתקופה המודרנית שהבין שדמוקרטיה זה דבר מגונה.

ולכן זה לא דמוקרטיה מודרנית(בלשון המטה), אתה חייב להתאפס על עצמך.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #124 ב- : מאי 22, 2010, 20:04:02 »
בדקתי את המורים להיסטוריה בבית הספר שלי וגם הם מודים שצמחו הרבה דברים טובים כתוצאה מהפאשיזם.ועוד אחד מהם היה שמאלני קיצוני.

ללא ספק זו היא הוכחה בלתי ניתנת לערעור שאין כל פסול בפשיזם.

אבוי למערכת החינוך שלנו, אבוי