כתב נושא: בעקבות החרם "הפלסטיני" נגדנו רשימה של מפעלים ביהודה-ושומרון, לקנות מהם..!  (נקרא 35571 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אתה מאמין בקיומה של המדינה יותר משאר קיומה של התורה אשר ניתנה מפי אלוקים חיים? חשיבה קצת!
הם סך הכל לא מתנגשים.עובדה שהמדינה שלנו ניתנה לנו מאלוהיםץזאת אומרת שהוא רוצה שנשמור עליה ושהיא תהיה ערך עליון.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
איך והרי אתה כתבת במפורש שלמדינה יש ערך מעל התורה ולדברייך "אני מגדיר משהו רע כבגידה בחוקי התורה אבל מעל זה כבגידה במדינה"
ותתפלא כי יש המון דברים בין דת למדינה שמתנגשים התורה היא מעל הכל-אם לפחות הסקת שיש אלוקים.
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
איך והרי אתה כתבת במפורש שלמדינה יש ערך מעל התורה ולדברייך "אני מגדיר משהו רע כבגידה בחוקי התורה אבל מעל זה כבגידה במדינה"
ותתפלא כי יש המון דברים בין דת למדינה שמתנגשים התורה היא מעל הכל-אם לפחות הסקת שיש אלוקים.
כן אבל עם אלוהים נתן לנו מדינה זה כבר אומר משהו לגבי הערכים שלו...

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
כן אבל עם אלוהים נתן לנו מדינה זה כבר אומר משהו לגבי הערכים שלו...

נכון. שהם לא ה"ערכים" שלך.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אנא פרט.
אולי הואל נא לפרט את המשפט הקודם שלך זה יותר חשוב.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אולי הואל נא לפרט את המשפט הקודם שלך זה יותר חשוב.
בשמחה.אלוהים נתן לנו מדינה.זאת אומרת שהוא רוצה שנשמור עליה בכול מחיר גם אם בשביל זה נצתרך לעבור על חוקים מסויימים בתורה.הרי אלוהים יכול לדעת את העתיד והוא יכל לראות שעברנו על חוקי התורה בשביל להגן על המדינה ועדיין אלוהים איפשר למדינה להתקיים.זאת אומרת שהוא מעריך את המדינה יותר.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בשמחה.אלוהים נתן לנו מדינה.זאת אומרת שהוא רוצה שנשמור עליה בכול מחיר גם אם בשביל זה נצתרך לעבור על חוקים מסויימים בתורה.הרי אלוהים יכול לדעת את העתיד והוא יכל לראות שעברנו על חוקי התורה בשביל להגן על המדינה ועדיין אלוהים איפשר למדינה להתקיים.זאת אומרת שהוא מעריך את המדינה יותר.

למה שחוקי התורה יסתרו את חוקי המדינה שהוא הקים (למה שלא נשמור אותה)?

השילוב הפתאטי שלך בין מצוי לרצוי לא מכשיר את הטמא (עבירות).

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אולי יתכן והקמת המדינה היא בעקיפין רצון ה' אך זה לא אמור להתנגש עם התורה כלל,ולא בדיוק השלטון הרצוי לפני ה' כפי שהוא כיום.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
למה שחוקי התורה יסתרו את חוקי המדינה שהוא הקים (למה שלא נשמור אותה)?

השילוב הפתאטי שלך בין מצוי לרצוי לא מכשיר את הטמא (עבירות).
אז ככה,אני מסכים איתך שחוקי התורה צריכים להישמר אבל אין מה לעשות וזה לא קורה.עכשיו לאלוהים יש יכולת לראות את העתיד ולכן הוא יכל לראות שזה מה שיקרה.ועובדה שהוא נתן למדינה לקום ולכן זה אומר שהוא רצה שתהיה מדינה לעם ישראל בכול מחיר.ועובדה שלמרות כל החטאים הוא לא השמיד אותה עד עכשיו.אם אתה רוצה להמשיך את הוויכוח אתה מוזמן לעבור לאיי סי קיו.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אז ככה,אני מסכים איתך שחוקי התורה צריכים להישמר אבל אין מה לעשות וזה לא קורה.עכשיו לאלוהים יש יכולת לראות את העתיד ולכן הוא יכל לראות שזה מה שיקרה.ועובדה שהוא נתן למדינה לקום ולכן זה אומר שהוא רצה שתהיה מדינה לעם ישראל בכול מחיר.ועובדה שלמרות כל החטאים הוא לא השמיד אותה עד עכשיו.אם אתה רוצה להמשיך את הוויכוח אתה מוזמן לעבור לאיי סי קיו.
אלוקים נתן לאדם זכות בחירה ואיתה האדם מנתב את דרכו לטוב ולרע, אם דבר מסויים לא רצוי בעייני ה' זה לא אומר שה' ישר ישמיד את הדבר הנ"ל משום שהוא משליט את כוחו בעולם ע"פ מידת הרחמים.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אלוקים נתן לאדם זכות בחירה ואיתה האדם מנתב את דרכו לטוב ולרע, אם דבר מסויים לא רצוי בעייני ה' זה לא אומר שה' ישר ישמיד את הדבר הנ"ל משום שהוא משליט את כוחו בעולם ע"פ מידת הרחמים.

נכון אבל גם בתנ''ך היו רגעים שלאלוהים נמאס והוא פשוט העניש עמים שלמים.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
זה היה בדברים ספציפים בתקופות שונות ברמה רוחנית שונה וגם כיום איננו מבינים את דרכו של ה' ויתכן שעל דברים מסויימים הוא גם כן מעניש אותנו כיום.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

אחרי שכבר בחרו ברע. ויש הבדל בין עם ישראל שאותו הקב"ה מוכיח (כל עניין הנביאים הוא בשביל התוכחה) לבין עמים שכאשר בוחרים ברע דינם אבדון.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אחרי שכבר בחרו ברע. ויש הבדל בין עם ישראל שאותו הקב"ה מוכיח (כל עניין הנביאים הוא בשביל התוכחה) לבין עמים שכאשר בוחרים ברע דינם אבדון.
רגע.אז איך אתה מסביר את הגלות? את המגיפה שפרצה בימי דוד המלך? את מגיפת הנחשים בימי משה? זה בהחלט הרבה יותר מסתם תוכחה.

מנותק הזיז וגלגל החמה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
בעקבות החרם "הפלסטיני" נגדנו רשימה של מפעל
« להגיב #115 ב- : מאי 20, 2010, 22:03:09 »
בס''ד

כל העונשים שה' מביא על עם ישראל זה בשביל שעם ישראל יחזור בתשובה. ככה אנחנו פועלים. אם טוב לנו בזמן שאנו חוטאים ועושים מה שבא לנו-למה שנפיסק עם החטאים? רק לאחר שבאים עלינו צרות ומלחמות עם ישראל מתחיל לחשוב על חזרה בתשובה.
כל הצרות שבאות על עם ישראל(מלחמות,פיגועים וכו') אמנם באות על עם ישראל על ידי שלחים(כמו הערבים ימח שמם) אבל הצרות הללו באות עלינו בגלל החטאים שלנו. כמו שילד עושה מעשה רע ואביו מענישו על מנת לחנכו. או כמו שילד מכניס את ידו לאש ונשרף-כך החטאים מביאים עלינו אסונות.

האידיאל הוא שעם ישראל יקיים מצוות במדינה. ה' יודע שרוב עם ישראל חילוניים ולכן הוא נתן לנו לפחות מדינה בנתיים מפני שזו התחלת הגאולה אך אנו חייבים לשאוף להגיע לגאולה השלמה שהיא קיום מצוות ומדינה יהודית. ה' מרחם על ישראל ולכן לא משמיד אותנו אלא מחכה שנחזור בתשובה.(אך כמובן כל עוד לא חזרנו בתשובה ה' ממשיך לחנך אותנו על ידי עונשים כמו שמחנכים ילד שמתמרד)

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בעקבות החרם "הפלסטיני" נגדנו רשימה של מפעל
« להגיב #116 ב- : מאי 20, 2010, 22:11:15 »
בס''ד

כל העונשים שה' מביא על עם ישראל זה בשביל שעם ישראל יחזור בתשובה. ככה אנחנו פועלים. אם טוב לנו בזמן שאנו חוטאים ועושים מה שבא לנו-למה שנפיסק עם החטאים? רק לאחר שבאים עלינו צרות ומלחמות עם ישראל מתחיל לחשוב על חזרה בתשובה.
כל הצרות שבאות על עם ישראל(מלחמות,פיגועים וכו') אמנם באות על עם ישראל על ידי שלחים(כמו הערבים ימח שמם) אבל הצרות הללו באות עלינו בגלל החטאים שלנו. כמו שילד עושה מעשה רע ואביו מענישו על מנת לחנכו. או כמו שילד מכניס את ידו לאש ונשרף-כך החטאים מביאים עלינו אסונות.

האידיאל הוא שעם ישראל יקיים מצוות במדינה. ה' יודע שרוב עם ישראל חילוניים ולכן הוא נתן לנו לפחות מדינה בנתיים מפני שזו התחלת הגאולה אך אנו חייבים לשאוף להגיע לגאולה השלמה שהיא קיום מצוות ומדינה יהודית. ה' מרחם על ישראל ולכן לא משמיד אותנו אלא מחכה שנחזור בתשובה.(אך כמובן כל עוד לא חזרנו בתשובה ה' ממשיך לחנך אותנו על ידי עונשים כמו שמחנכים ילד שמתמרד)
אז אולי הגיע הזמן שיחנך אותנו על ידי כך שיראה את עצמו וישמיד את הערבים כי בינתיים הייאוש מהם אוכל בכל פה את המדינה הקטנטונת שלנו.

מנותק הזיז וגלגל החמה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
בס''ד

הערבים הם רק מקל ביד ה'. כפי שאמר הנביא ירמיהו,שאוייבי ישראל הם רק כמקל ביד ה' על מנת להכותנו שינחזור בתשובה. רק אם עם ישראל יחזור בתשובה תבוא הגאולה וכל האוייבים שלנו יפסיקו להפריע לנו.
על כל אחד מישראל להתחזק במצוות,וכך ימעטו העונשים על עם ישראל.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס''ד

הערבים הם רק מקל ביד ה'. כפי שאמר הנביא ירמיהו,שאוייבי ישראל הם רק כמקל ביד ה' על מנת להכותנו שינחזור בתשובה. רק אם עם ישראל יחזור בתשובה תבוא הגאולה וכל האוייבים שלנו יפסיקו להפריע לנו.
על כל אחד מישראל להתחזק במצוות,וכך ימעטו העונשים על עם ישראל.
לא טעות.על כל אחד מישראל להרוג ערבים והבעיה תיפסק.ואז נוכל להקדים תרופה למכה ולהתחזק במיצוות.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
לא טעות.על כל אחד מישראל להרוג ערבים והבעיה תיפסק.ואז נוכל להקדים תרופה למכה ולהתחזק במיצוות.

רעיון מדהים!
סליחה על השאלה אבל כמה ערבים הרגתה עד עכשיו?
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
רעיון מדהים!
סליחה על השאלה אבל כמה ערבים הרגתה עד עכשיו?
אני מודה בחולשתי,נכון לעכשיו לא הרגתי אפילו ערבי אחד אבל אני מקווה שהמצב ישתנה בצבא.בכל מקרה הבנתה את הרעיון.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אני מודה בחולשתי,נכון לעכשיו לא הרגתי אפילו ערבי אחד אבל אני מקווה שהמצב ישתנה בצבא.בכל מקרה הבנתה את הרעיון.

השאלה אם אתה מתכוון למחבל או שפשוט ביום שתקבל נשק ותחזור איתו הביתה תיסע לישוב ערבי סמוך?

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
השאלה אם אתה מתכוון למחבל או שפשוט ביום שתקבל נשק ותחזור איתו הביתה תיסע לישוב ערבי סמוך?

מן הסתם מחבלים.אני לא פסיכי כמו שאני נשמע לפעמים ;D אבל בטווח הרחוק כן נצתרך להשמיד או לגרש את כל הערבים בארץ אבל בשביל זה יש את צה''ל.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מן הסתם מחבלים.אני לא פסיכי כמו שאני נשמע לפעמים ;D אבל בטווח הרחוק כן נצתרך להשמיד או לגרש את כל הערבים בארץ אבל בשביל זה יש את צה''ל.

לרגה אחד הפחדתה אותי מאוד.
אני אישית חושב שצריל לגרש את הערבים ויש כאלה (למשל חיים בן פסח) התומכים בעידוד ההגירה שלהם.
השמדה אינה הפתרון מכמה סיבות.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לרגה אחד הפחדתה אותי מאוד.
אני אישית חושב שצריל לגרש את הערבים ויש כאלה (למשל חיים בן פסח) התומכים בעידוד ההגירה שלהם.
השמדה אינה הפתרון מכמה סיבות.
אנא פרט מהן הסיבות.