כתב נושא: הטפשות שבמצעדי הגאווה  (נקרא 14148 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #100 ב- : מאי 17, 2010, 22:11:05 »
אז אני משער שאם הילדה הקטנה שלך בת ה10 תהיה מודעת להשלכות מעשיה אז תרשה לה לקיים יחסי מין עם גבר בן 30, וזה גם לא יפריע לך לפי מה שאתה אומר כאן ואין עם זה שום בעיה (עלק).

אם יוכח שהילדה בת ה-10, מבחינת הבנה, התנהגות, אחריות וההשפעה המינית, וסטטוס חברתי יש את אותה השפעה של בחורה בת 25 שמקיימת יחסי מין עם גבר בן 30?
מה לא יהיה בסדר עם זה?

לחלופין, אם הבת שלך, תגיע לגיל -20, ותקיים יחסי מין עם גבר בן 22, מה שהיום מקובל, אך יוכיח שרק בחורות בנות 25 ומעלה מבינות את ההשפעה של קיום יחסי מין, אחריות מספיק לקבל את ההחלטה לקיום היחסים, וכל בחורה מתחת לגיל הזה היא בגדר קטינה,
כיצד תגיב? 

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #101 ב- : מאי 17, 2010, 23:21:23 »
אם יוכח שהילדה בת ה-10, מבחינת הבנה, התנהגות, אחריות וההשפעה המינית, וסטטוס חברתי יש את אותה השפעה של בחורה בת 25 שמקיימת יחסי מין עם גבר בן 30?
מה לא יהיה בסדר עם זה?

לחלופין, אם הבת שלך, תגיע לגיל -20, ותקיים יחסי מין עם גבר בן 22, מה שהיום מקובל, אך יוכיח שרק בחורות בנות 25 ומעלה מבינות את ההשפעה של קיום יחסי מין, אחריות מספיק לקבל את ההחלטה לקיום היחסים, וכל בחורה מתחת לגיל הזה היא בגדר קטינה,
כיצד תגיב?

אז אני מאחל לך שהילדה בת ה10 שלך תראה בגרות והבנה, ותקיים יחסי מין עם בני שלושים אל מול עינייך ואז נראה אותך גיבור גדול, וגם אם הוכח בודאות שמבחינת הבנה ואחריות וכו' ושהיא בפועל כמו בחורה בת 25, זה לא משנה את העובדה שלאיבר המין שלה במצבו הנוכחי יהיה לו קשה מאוד לקבל את איבר מינו של גבר בן שלושים (וזה עוד במילים עדינות), אבל במידה וגם עם זה אין לך שום בעיה, אז אני מקווה בשבילך שתהיה לך ילדה "מחונכת" היטב שתקבל שיעורים פיזים בחינוך מיני כבר בגיל קטן.

במידה ותהיה לי בת בגיל 20 שמאבדת את הבתולין, ואכן מגלים שמתחת לגיל 25 זה נחשב קטין, אז אני מודה ברור שאני לא יאהב את זה, אבל זאת לא המציאות, וגם אם נניח שזה כן היה אין להשוות בין זה לבין ילדה בת 10 שבכלל לא אמורה לדעת מה זה סקס (או לא כדאי מבחינה חינוכית מקובלת) אם אתה רוצה שהיא תחונך כראוי היא בכלל לא אמורה להתעסק עם הדברים האלה, ובנוסף איבר המין שלה רחוק מלהיות כשיר לסקס עם גברים שפי שלוש מגילה, היא סתם תסבול מזה.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #102 ב- : מאי 17, 2010, 23:44:50 »
ציטוט
אז אני מאחל לך שהילדה בת ה10 שלך תראה בגרות והבנה, ותקיים יחסי מין עם בני שלושים אל מול עינייך ואז נראה אותך גיבור גדול, וגם אם הוכח בודאות שמבחינת הבנה ואחריות וכו' ושהיא בפועל כמו בחורה בת 25, זה לא משנה את העובדה שלאיבר המין שלה במצבו הנוכחי יהיה לו קשה מאוד לקבל את איבר מינו של גבר בן שלושים (וזה עוד במילים עדינות), אבל במידה וגם עם זה אין לך שום בעיה, אז אני מקווה בשבילך שתהיה לך ילדה "מחונכת" היטב שתקבל שיעורים פיזים בחינוך מיני כבר בגיל קטן.

ברור שגם מבחינה זו
הכוונה שלי הייתה שאין שום בעיה, או ניטרול הבעיות(פיזיקליות ונפשיות) בקיום היחסי מין בין ילדה בת 10 לגבר בן 30, אזי אין בעיה בעצם קיום יחסי המין.
מכיוון שיש(בעיות פיזיקליות ורגשיות)- הדבר פסול, ואם וכאשר חלילה יקרה כזה דבר לביתי, לא אקבל זאת בנחת ושלווה בלשון המטה.

ציטוט

במידה ותהיה לי בת בגיל 20 שמאבדת את הבתולין, ואכן מגלים שמתחת לגיל 25 זה נחשב קטין, אז אני מודה ברור שאני לא יאהב את זה, אבל זאת לא המציאות, וגם אם נניח שזה כן היה אין להשוות בין זה לבין ילדה בת 10 שבכלל לא אמורה לדעת מה זה סקס (או לא כדאי מבחינה חינוכית מקובלת) אם אתה רוצה שהיא תחונך כראוי היא בכלל לא אמורה להתעסק עם הדברים האלה, ובנוסף איבר המין שלה רחוק מלהיות כשיר לסקס עם גברים שפי שלוש מגילה, היא סתם תסבול מזה.

נשמה, בדיוק הפואנטה שלי, האקט עצמו הוא לא הבעיה, ההשלכות של האקט היא הבעיה.
ולכן הטעון הראשוני של אותו משתמש "שאם החוק יתיר משכב עם קטינים תהיה בעד" הוא לא רלוונטי.
כי החוק יהיה חייב להיות מחוקק רק אם אין פגיעה פיזית או נפשית או כל פגיעה אחרת באותו קטין.
ולכן, במשכב זכר, בין 2 בוגרים, אין פגיעה פיזית, נפשית, מינית או כל פגיעה אחרת בין 2 הבוגרים(בהנחה שהכל נעשה בהסכמה, רצון וכן הלאה) והניסיון להשוואה הוא פשוט לא נכון.

« עריכה אחרונה: מאי 18, 2010, 00:13:23 על ידי אוהד הפועל »

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #103 ב- : מאי 18, 2010, 03:58:33 »
יא אללה כמה חפירות...
עדן איסקוביץ

מנותק מתן92

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #104 ב- : מאי 18, 2010, 04:13:26 »
מה אתה אומר אה?   :old_lipsrsealed:

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #105 ב- : מאי 18, 2010, 04:32:20 »
בס''ד
אני הולך לישון!
עדן איסקוביץ

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #106 ב- : מאי 18, 2010, 09:25:46 »
בס''ד
אני הולך לישון!
לילה טוב,דרך אגב,אתה יודע במקרה מה זה מיזנטרופיות?

(שנאת אנשים).

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #107 ב- : מאי 18, 2010, 10:19:05 »
בס''ד
אני הולך לישון!
בס"ד

למה אתה מתחמק?