כתב נושא: הטפשות שבמצעדי הגאווה  (נקרא 14248 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #50 ב- : מאי 16, 2010, 19:18:09 »
תענה על כל ההודעה לא רק על מה שנוח לך (בהודעה הקודמת).
תן לי את המחקר לאמיתות דברייך.
יש יהודים בעלי קשיי למידה בישראל.אבל הממוצע העולמי הוא 115.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #51 ב- : מאי 16, 2010, 19:19:45 »
כדברייך "האינטיליגנציה הממוצעת של השחורים היא85" אזי מה אתה תגיד עלי כחצי תימני אולי גם עלי יש לך סטיגמות והמצאות שווא?!
עוד פעם אתה מקשר בין דברים רחוקים זה מזה תסביר לי איך  האם אין יהודים בעלי קשיי למידה בעלי ציונים נמוכים בעלי דיסלקציה וכו'?!
אגב אני לא שמעתי על העובדה שהאינטיליגנציה הממוצעת של היהודים היא 115 אולי תאיר את עייני?!
ואם לא רוצים לקבל את האתיופים על אף ציוניהם הגבוהים זה באמת אומר משהו- שאנחנו חברה אטומה חברה גזענית ושכנראה שכחנו מהר את זוועות השואה!

כנראה שאני צריך להציג לך את כל ההודעה הקודמת-תענה על כל זה.
ועדיין לא הבאת לי מחקר.
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #52 ב- : מאי 16, 2010, 19:20:17 »
כנראה שאני צריך להציג לך את כל ההודעה הקודמת-תענה על כל זה.
ועדיין לא הבאת לי מחקר.
תגיד לי על מה נשאר לי לענות לך ואני אשמח.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #53 ב- : מאי 16, 2010, 19:27:06 »
עוד פעם אתה מקשר בין דברים רחוקים זה מזה תסביר לי איך?  האם אין יהודים בעלי קשיי למידה בעלי ציונים נמוכים בעלי דיסלקציה וכו'?! האם זה הופך אותם ללא יהודים כמו שאתה מקיש לעניין האתיופים.
אגב אני לא שמעתי על העובדה שהאינטיליגנציה הממוצעת של היהודים היא 115 אולי תאיר את עייני?!
ואם לא רוצים לקבל את האתיופים על אף ציוניהם הגבוהים זה באמת אומר משהו- שאנחנו חברה אטומה חברה גזענית ושכנראה שכחנו מהר את זוועות השואה!

זה לא מובן?!

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #54 ב- : מאי 16, 2010, 19:29:18 »
נו חרותניק אל תיהיה ילד. "הסכמה" של ילד בן 9 לקיים יחסי מין לא מוגדרת כהסכמה קבילה בחוק, זה לא משנה גם אם הילד התחנן שתשכב איתו, לך אסור לעשות את זה ואם אתה עושה את זה אז אתה פוגע בו.

ואם החוק יאשר את זה אז זה כן יהיה בסדר?
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #55 ב- : מאי 16, 2010, 19:29:48 »
 :::D :::D חזק. זה בסדר, שמעתי וקראתי כבר את מיטב הרבנים והמחב"תים והדניאל בלסים למיניהם.
כשאתה משתמש במתקפת הד הומינם נגדי זה רק מוכיח שאתה באמת מפחד שאשכנע אותך ואהפוך אותך לירא ה' יותר ממני.

ציטוט
שאלה לי אליך. שנאת יהודים היא גזענות?

לא. יהודים הם לא גזע ויהדות היא לא בהכרח דבר מולד כך שאנטישמיות איננה גזענות.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #56 ב- : מאי 16, 2010, 19:30:11 »
נו חרותניק אל תיהיה ילד. "הסכמה" של ילד בן 9 לקיים יחסי מין לא מוגדרת כהסכמה קבילה בחוק, זה לא משנה גם אם הילד התחנן שתשכב איתו, לך אסור לעשות את זה ואם אתה עושה את זה אז אתה פוגע בו.

אם אני לא טועה, גם החוק בישראל פעם אסר על משכב זכר.
מעניין מה אנשים שחושבים כמוך יגידו כאשר יבוא יום ויחסי מין עם קטינים גם יהיה חוקי, ברגע שיעבור בקריאה שלישית בכנסת חוק המותיר לקיים יחסי מין עם קטינים, השלב הבא יהיה שיעשו את "מצעד הפדופיליה" כי הפדופילים תמיד היו "מסכנים" ו"מופלים לרעה", בהתחלה המצעדים יהיו בתל-אביב אחר כך בשביל לגרום לקצת יותר מהומות הם יעשו מצעד גם בלב ירושלים, ובמקביל ארגוני זכויות "אדם" למיניהם יהפכו למגן אנושי על זכותם של הפדופילים לאנוס ילדים בפרהסיה. בקצב הזה, זה העתיד שאני צופה לנו.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #57 ב- : מאי 16, 2010, 19:46:18 »
עוד פעם אתה מקשר בין דברים רחוקים זה מזה תסביר לי איך?  האם אין יהודים בעלי קשיי למידה בעלי ציונים נמוכים בעלי דיסלקציה וכו'?! האם זה הופך אותם ללא יהודים כמו שאתה מקיש לעניין האתיופים.

זה לא מובן?!
אני כבר עניתי לך על זה.למרות שיש יהודים בעלי דיסלקציה זו עובדה שהממוצע העולמי שלהם נשאר על 115.לאשחורים יש ממצוע iq של85 עם כול הגאונים שלהם ולכן מבחינת iq הם לא יהודים ואם תסתכל על מה שצריך לעשות לא בפרספקטיבה יהודית אלא בפרספקטיבה קרה ומעשית תגלה שגם להם יהיה יותר טוב באפריקה.הם יהיו מאושרים שם ואני יכול רק להתגאות בזה שאני מחפש את טובתם למרות שכול שבוע מתפרסמת כתבה על איך שהם אונסים,רוצחים וכו'.אגב המחקר נערך בארצות הברית בשנות ה80.הוא מצא שללבנים גויים יש ממוצע iq של 105,לאסיאתים 90 וךאמריקאים ילידים 88 ולמרות זאת כול ה4בוצות הנ''ל מצליחות ומשגשגות מעניין איך? ושלא תחשבו אני בהחלט לא גזען.כשראיתי את הסרטון של עוזי זלכה על האשכנזים נגעלתי עד עמקי נשמתי.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #58 ב- : מאי 16, 2010, 19:49:59 »
אני כבר עניתי לך על זה.למרות שיש יהודים בעלי דיסלקציה זו עובדה שהממוצע העולמי שלהם נשאר על 115.לאשחורים יש ממצוע iq של85 עם כול הגאונים שלהם ולכן מבחינת iq הם לא יהודים ואם תסתכל על מה שצריך לעשות לא בפרספקטיבה יהודית אלא בפרספקטיבה קרה ומעשית תגלה שגם להם יהיה יותר טוב באפריקה.הם יהיו מאושרים שם ואני יכול רק להתגאות בזה שאני מחפש את טובתם למרות שכול שבוע מתפרסמת כתבה על איך שהם אונסים,רוצחים וכו'.אגב המחקר נערך בארצות הברית בשנות ה80.הוא מצא שללבנים גויים יש ממוצע iq של 105,לאסיאתים 90 וךאמריקאים ילידים 88 ולמרות זאת כול ה4בוצות הנ''ל מצליחות ומשגשגות מעניין איך? ושלא תחשבו אני בהחלט לא גזען.כשראיתי את הסרטון של עוזי זלכה על האשכנזים נגעלתי עד עמקי נשמתי.
תתפלא אך הגזענות נשפכת מפיך ממש חורה לי ואני מאמין גם לאתיופי יהודי שיקרא זאת.
אתה לא הבאת שוום מחקר שום חפיפה בין הקשר ההשכלתי למוצא היהודי ושום טענה מבוססת שהאתיופים דלי השכלה ורפי שכל ואם כן אזי זה רק משום הקושי המוצדק שלהם בהשתלבות בחברה וזה ניכר בכל העדות חוץ מהתימנים (ששפת האם שלהם עברית "לשון הקודש").

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #59 ב- : מאי 16, 2010, 19:52:59 »
שוב, אין קשר, אין טעם לקדש את החוק, אני בהחלט מסכים שהסכמתו של ילד בן 9 לא צריכה להיות קבילה. אני חושב ככה, ואלחם בכל חוק שיטען אחרת. אני בהחלט אתנגד ל"מצעד הפדופילים". אני חושב שכשאתה שוכב עם ילד בן 9 אתה פוגע בו, לעומת זאת כשאתה שוכב עם גבר בוגר אתה לא פוגע באף אחד. לא קשור לחוק או למה שמקובל, קשור להשקפת העולם שלי.

רון, ברור שאני מפחד שתחזיר אותי בתשובה. קראתי את כתביהם של מיטב הפילוסופים, בנוסף קראתי כל מה שישעיהו ליבוביץ' כתב אי פעם, קראתי את הרמב"ם, את רבי יהודה הלוי ועוד, ולהבדיל אלפי הבדלות קראתי את מיטב חיבוריהם של ליצני הרשת דוגמת דניאל בלס ואף ניהלתי איתם שיחות, ושמעתי את מיטב הרצאותיהם של גדולי להטוטני הדת בימינו, את מי שאתה לא רוצה שמעתי. אבל מה, אני מת מפחד שרון בן מיכאל יחזיר אותי בתשובה. אני משקשק בזה הרגע נוכח האפשרות שתשלוף לי עכשיו טיעון שגדולי ההוגים לא חשבו עליו שיאלץ אותי להודות בטעותי.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #60 ב- : מאי 16, 2010, 19:59:33 »
תתפלא אך הגזענות נשפכת מפיך ממש חורה לי ואני מאמין גם לאתיופי יהודי שיקרא זאת.
אתה לא הבאת שוום מחקר שום חפיפה בין הקשר ההשכלתי למוצא היהודי ושום טענה מבוססת שהאתיופים דלי השכלה ורפי שכל ואם כן אזי זה רק משום הקושי המוצדק שלהם בהשתלבות בחברה וזה ניכר בכל העדות חוץ מהתימנים (ששפת האם שלהם עברית "לשון הקודש").
הנה מחקר לדוגמא:
http://en.wikipedia.org/wiki/File:TBC-BW-IQ-SES-withDiff.png

מנותק הזיז וגלגל החמה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #61 ב- : מאי 16, 2010, 20:01:53 »
בס''ד

אלמ, כתבת "אם כך איך אתה מסביר את זה שפתאום זה פורץ אצלו נגיד: עד גיל 30 הוא היה נמשך לבנות וכו'  ופתאות אחרי זה נמשך לבנים מה קרה אם זה מולד אז למה לפני הם נמשכו לבנות או שאולי הם חוו יותר מידי והם רוצים לשנות גישה (תסביר לי את זה רציונלית וביולוגית)."

אני אסביר לך:
רציונלית: כיום,לצערנו,יש המון פריצות ואפשר להשיג הכל מהכל בקלות...אנשים מגיעים למצב שלפני החתונה הם כבר היו עם 20 נשים שונות... לכן ישנם גברים,שאחרי שהם טעמו כבר מהכל ושכבו עם כל אשה אפשרית(שחורה,בלונדינית,ג'ינג'ית) ועשו את כל התאוות האפשריות,הם מחפשים התנסות חדשה במשהו שהם אף פעם לא ניסו או חוו-לשכב עם גבר.

ביולוגית:ייתכן שבנאדם נולד עם סטייה מינית,אך במהלך השנים הוא הצליח לדכא את היצר הזה וכן להמשך לנשים,אך לאחר מספר שנים ייתכן שהיצר הזה (הסטייה הזו) פתאום מתעוררת אצלו.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #62 ב- : מאי 16, 2010, 20:02:44 »
בת ימי סטית מהנושא אני מדבר על יהודים בכלל ואתיופים בפרט ותגיב לגופו של הדיון.

מנותק הזיז וגלגל החמה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #63 ב- : מאי 16, 2010, 20:05:50 »
בס''ד

וואי בת ימי אתה ממש דפוק בשכל...ברור שלאתיופים יש ציונים נמוכים וברור שרמת ההשכלה של השחורים באמריקה נמוכה,זה בגלל שאין להם כסף לשלם למורים פרטיים שיעזרו להם בלימודים,ואין להם הורים שלמדו שיוכלו לעזור להם,והם חיים בשכונות מצוקה שמלאים בפשע וסמים,אז איך אתה מצפה לעזאזל שהם יצליחו בלימודים? זה בכלל לא קשור לצבע עורם יאדיוט!!! צבע עור נקבע רק לפי פיגמנטיים שנמצאים על העור,אין להם בכלל קשר אל המח!!!

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #64 ב- : מאי 16, 2010, 20:08:21 »
בס''ד

וואי בת ימי אתה ממש דפוק בשכל...ברור שלאתיופים יש ציונים נמוכים וברור שרמת ההשכלה של השחורים באמריקה נמוכה,זה בגלל שאין להם כסף לשלם למורים פרטיים שיעזרו להם בלימודים,ואין להם הורים שלמדו שיוכלו לעזור להם,והם חיים בשכונות מצוקה שמלאים בפשע וסמים,אז איך אתה מצפה לעזאזל שהם יצליחו בלימודים? זה בכלל לא קשור לצבע עורם יאדיוט!!! צבע עור נקבע רק לפי פיגמנטיים שנמצאים על העור,אין להם בכלל קשר אל המח!!!
אני אפילו לא יטרח להגיב לדבר האידיוטי הזה שאתה קורא לו דעה.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #65 ב- : מאי 16, 2010, 20:08:44 »
בס''ד

אלמ, כתבת "אם כך איך אתה מסביר את זה שפתאום זה פורץ אצלו נגיד: עד גיל 30 הוא היה נמשך לבנות וכו'  ופתאות אחרי זה נמשך לבנים מה קרה אם זה מולד אז למה לפני הם נמשכו לבנות או שאולי הם חוו יותר מידי והם רוצים לשנות גישה (תסביר לי את זה רציונלית וביולוגית)."

אני אסביר לך:
רציונלית: כיום,לצערנו,יש המון פריצות ואפשר להשיג הכל מהכל בקלות...אנשים מגיעים למצב שלפני החתונה הם כבר היו עם 20 נשים שונות... לכן ישנם גברים,שאחרי שהם טעמו כבר מהכל ושכבו עם כל אשה אפשרית(שחורה,בלונדינית,ג'ינג'ית) ועשו את כל התאוות האפשריות,הם מחפשים התנסות חדשה במשהו שהם אף פעם לא ניסו או חוו-לשכב עם גבר.

ביולוגית:ייתכן שבנאדם נולד עם סטייה מינית,אך במהלך השנים הוא הצליח לדכא את היצר הזה וכן להמשך לנשים,אך לאחר מספר שנים ייתכן שהיצר הזה (הסטייה הזו) פתאום מתעוררת אצלו.
והאם ה' לא באמת התכוון כשציוונו פרו ורבו ויצר בתוכינו משיכה מינית לצד השני והלא מצוות פרו ורבו הינה הכרחית להמשכיות היקום והאדם על הארץ ולא יתכן שה' יטיל בה דופי.
זה לא ממש בחינה רציונלית אלא חומרנית יותר וחיפוש אחר ניסיונות וזואופיליה לשמה.
ואודה לך אם תציג מחקר מקיף מבחינה ביולוגית ותנסה לסתור את הטענות באשכול הנ"ל  http://hayamin.org/forum/index.php/topic,23788.0.html

מנותק הזיז וגלגל החמה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #66 ב- : מאי 16, 2010, 20:14:23 »
בס''ד

למרות שה' ציווה אותנו ב"פרו ורבו" ייתכן וה' פטר אנשים מסויימים,כמו הומואים ממצווה זו,כפי שה' פטר אנשים בעלי פיגור שכלי מכל המצוות כולן. ולכן העובדה שה' ציווה אותנו בפרו ורבו לא סותרת את העובדה שיש הומואים מלידה. מה גם שייתכן וזהו ניסיון מאת ה' לבדוק האם ההומואים ילכו לטיפולים וינסו לפחות להתרפות ממחלתם.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #67 ב- : מאי 16, 2010, 20:17:39 »
בס''ד

למרות שה' ציווה אותנו ב"פרו ורבו" ייתכן וה' פטר אנשים מסויימים,כמו הומואים ממצווה זו,כפי שה' פטר אנשים בעלי פיגור שכלי מכל המצוות כולן. ולכן העובדה שה' ציווה אותנו בפרו ורבו לא סותרת את העובדה שיש הומואים מלידה. מה גם שייתכן וזהו ניסיון מאת ה' לבדוק האם ההומואים ילכו לטיפולים וינסו לפחות להתרפות ממחלתם.
לא ניתן מצב שה' ציווה אותנו בפרו ורבו ומלאו את הארץ ונתן לנו אפשרות כזאת ויחד עם זאת הוא פטר אנשים מסויימים אם אתה טוען כך עליך הראיה ותן חזקה על כך מדברי חז"ל.

מנותק הזיז וגלגל החמה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #68 ב- : מאי 16, 2010, 20:28:14 »
בס''ד

חחחחחחח אלמ ידידי הצחקת אותי עכשיו.... למה נראה לך שיהיה כתוב בגמרא שהומואים פטורים ממצוות פרו ורבו,הרי אם הם יאמרו דבר שכזה זה ייתפס כלגיטימציה להומואים. על פי חז''ל על האדם להתגבר על יצריו,ולכן אפילו אם ה' מנסה בנאדם מסויים ונותן לו יצר לגבר,אותו אדם חייב לעמוד בניסיון ולהתגבר ולשכב עם אשה. אז אפילו אם נאמר שהומואים לא פטורים ממצוות פרו ורבו(בניגוד למה שטענתי מקודם) אף על פי כן אין זה סותר את העובדה שהומו זו תכונה מולדת. מפני שה' לפעמים נותן נסיונות לאדם ולכן בורא אותו כך.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #69 ב- : מאי 16, 2010, 20:34:33 »
בס''ד

חחחחחחח אלמ ידידי הצחקת אותי עכשיו.... למה נראה לך שיהיה כתוב בגמרא שהומואים פטורים ממצוות פרו ורבו,הרי אם הם יאמרו דבר שכזה זה ייתפס כלגיטימציה להומואים. על פי חז''ל על האדם להתגבר על יצריו,ולכן אפילו אם ה' מנסה בנאדם מסויים ונותן לו יצר לגבר,אותו אדם חייב לעמוד בניסיון ולהתגבר ולשכב עם אשה. אז אפילו אם נאמר שהומואים לא פטורים ממצוות פרו ורבו(בניגוד למה שטענתי מקודם) אף על פי כן אין זה סותר את העובדה שהומו זו תכונה מולדת. מפני שה' לפעמים נותן נסיונות לאדם ולכן בורא אותו כך.
הומואים זה לא אחרת מהתופעה השכיחה של מתירנות יתר של פריצות של התנסות בדברים שונים של צפיה בתכנים בלתי הולמים של ניסיון שלל האפשרויות וחיפוש אחר הרפתקנות שונה!
ה' לא יתן להומו ניסיון (אם זה דבר מולד) משום שהגדרת אדם הומו אינו מתאפשר לו מבחינת נפשו ומשיכתו לקיים את ציווי ה' חוץ מזה שזה תועבה ועבירה גדולה ביותר בתורה ונחשב כזימה ואם ההומו יתגבר (וזה דבר שהוא אפשרי וניתן) אזי איך יהיה ניתן לומר שזוהי תכונה מולדת הטבע של האדם לא משתנה.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #70 ב- : מאי 16, 2010, 20:39:42 »
הומואים זה לא אחרת מהתופעה השכיחה של מתירנות יתר של פריצות של התנסות בדברים שונים של צפיה בתכנים בלתי הולמים של ניסיון שלל האפשרויות וחיפוש אחר הרפתקנות שונה!
ה' לא יתן להומו ניסיון (אם זה דבר מולד) משום שהגדרת אדם הומו אינו מתאפשר לו מבחינת נפשו ומשיכתו לקיים את ציווי ה' חוץ מזה שזה תועבה ועבירה גדולה ביותר בתורה ונחשב כזימה ואם ההומו יתגבר (וזה דבר שהוא אפשרי וניתן) אזי איך יהיה ניתן לומר שזוהי תכונה מולדת הטבע של האדם לא משתנה.

הומוסקסואליות זו תכונה לא מולדת אלא דבר שמתרחש כתוצאה מגיל ההתבגרות.90% מהאנשים ששכבו עם זכרים בגיל ההתבגרות יצאו מזה.אז אולי זה אומר שרק לאחוז בודד יש נטייה להיות רגיש יותר להומוסקסואליות.אה ובקשר לפדופיליה: איך זה קשור להומוסקסואלים? פדופיליה מוכרת בימינו כמחלת נפש (הנפוצה אגב בקרב מוסלמים).אין לה שום קשר להומוסקסואליות.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #71 ב- : מאי 16, 2010, 20:41:41 »
הומוסקסואליות זו תכונה לא מולדת אלא דבר שמתרחש כתוצאה מגיל ההתבגרות.90% מהאנשים ששכבו עם זכרים בגיל ההתבגרות יצאו מזה.אז אולי זה אומר שרק לאחוז בודד יש נטייה להיות רגיש יותר להומוסקסואליות.אה ובקשר לפדופיליה: איך זה קשור להומוסקסואלים? פדופיליה מוכרת בימינו כמחלת נפש (הנפוצה אגב בקרב מוסלמים).אין לה שום קשר להומוסקסואליות.
אליי מופנית התגובה הנ"ל שלך?! :old_huh:
ותגיב לדיון לגבי הגזענות.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #72 ב- : מאי 16, 2010, 20:42:28 »
אליי מופנית התגובה הנ"ל שלך?! :old_huh:
ותגיב לדיון לגבי הגזענות.
סליחה,התגובה הופנתה אל הזיז וגלגל החמה.

מנותק הזיז וגלגל החמה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #73 ב- : מאי 16, 2010, 20:44:30 »
בס''ד

אלמ,אתה טוען שהטבע של האדם לא משתנה. אבל זו טעות. מפני שכל מטרתה של התורה היא לשנות את טבעו של האדם לטוב יותר. יש לאדם טבע לצבור רכוש וכסף,אך התורה אוסרת עלינו לגנוב ובכך מתקנת את הטבע שלנו. יש לאדם טבע של נקמה,אך התורה אוסרת עלינו לנקום ובכך מתקנת את הטבע שלנו.

בנוסף,כתוב במסכת ראש השנה(אם אני זוכר נכון) כי ישנם אנשים שנולדו במזל מאדים,ולכן בטבע שלהם הם אוהבים לפצוע ולהרוג. ושואלת הגמרא מה יעשה אותו אדם שנולד במזל מאדים? ומשיבה הגמרא שיעסוק בברית מילה (שיעבוד כמוהל) ושיעסוק בשחיטה,וככה ישתמש בטבע שלו למטרות טובות.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #74 ב- : מאי 16, 2010, 20:46:16 »
בס''ד

אלמ,אתה טוען שהטבע של האדם לא משתנה. אבל זו טעות. מפני שכל מטרתה של התורה היא לשנות את טבעו של האדם לטוב יותר. יש לאדם טבע לצבור רכוש וכסף,אך התורה אוסרת עלינו לגנוב ובכך מתקנת את הטבע שלנו. יש לאדם טבע של נקמה,אך התורה אוסרת עלינו לנקום ובכך מתקנת את הטבע שלנו.

בנוסף,כתוב במסכת ראש השנה(אם אני זוכר נכון) כי ישנם אנשים שנולדו במזל מאדים,ולכן בטבע שלהם הם אוהבים לפצוע ולהרוג. ושואלת הגמרא מה יעשה אותו אדם שנולד במזל מאדים? ומשיבה הגמרא שיעסוק בברית מילה (שיעבוד כמוהל) ושיעסוק בשחיטה,וככה ישתמש בטבע שלו למטרות טובות.
ויש לך הוכחות למה שאתה טוען מלבד התורה?