כתב נושא: הטפשות שבמצעדי הגאווה  (נקרא 14153 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הזיז וגלגל החמה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« ב- : מאי 16, 2010, 09:22:43 »
בס''ד

שלום לכולם.

אני רק רוצה לשתף אותכם בדעה,מדוע כדאי להומואים וללסביות להפסיק את מצעדי הגאווה. מלבד זה שמצעדי הגאווה אסורים על פי התורה,אם ההומואים עושים מצעדי גאווה הם פשוט טפשים מפני שהם הולכים נגד עצמם! ולמה? מפני שאם אני סטרייט ונמשך לבנות,והייתי עושה מצעד שבו הייתי צועק שאני בן ואני נמשך לבנות,היו מסתכלים עלי כאל משוגע,מפני שזה נורמלי שבנים ימשכו לבנות-אז למה לעשות מצעד?

בכך שההומואים והלסביות מבצעים מצעדים הם בעצם מכריזים "אנחנו משונים,אנחנו פגומים,אנחנו לא נורמלים כמו כולם!" שהרי אם זה היה נורמלי,למה לעשות מצעד?? והרי מטרתם של ההומואים והלסביות להראות שזה טבעי ונורמלי להמשך לאותו המין...אבל במצעדים הם משיגים את ההפך ממטרתם...
ולכן,מצעדי הגאווה,מלבד העובדה שהם אסורים על פי התורה,גם דופקים את ההומואים עצמם בכך שמראים שהם לא נורמלים... :::D

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #1 ב- : מאי 16, 2010, 09:59:07 »
אני חושב כמוך
"ואריה אם ישאג מי לא ירעד"

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כשהגלים מתחזקים החזקים מתגלים
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #2 ב- : מאי 16, 2010, 10:26:03 »
בס"ד

מבחינתם זאת מלחמה להכרה שלהם בציבור כ"נורמלים" הם כאילו אומרים "הנה אנחנו פה ואנחנו לא מתביישים במה שאנחנו" אבל הם לא מתחשבים בכך שפה זה ארץ ישראל ואנחנו שונים משאר העמים.
הסימן של ישראל זה - גבר - ג גומלי חסדים ב ביישנים ר רחמנים.
אין לי בעיה שכל אחד יעשה מה שהוא מבין בבית שלו, אבל ברגע שזה בפרהסיה זה משחית את העם לדעתי.
"הן עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב"(במדבר כ'ג:ט)

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #3 ב- : מאי 16, 2010, 10:33:44 »
בס"ד

מבחינתם זאת מלחמה להכרה שלהם בציבור כ"נורמלים" הם כאילו אומרים "הנה אנחנו פה ואנחנו לא מתביישים במה שאנחנו" אבל הם לא מתחשבים בכך שפה זה ארץ ישראל ואנחנו שונים משאר העמים.
הסימן של ישראל זה - גבר - ג גומלי חסדים ב ביישנים ר רחמנים.
אין לי בעיה שכל אחד יעשה מה שהוא מבין בבית שלו, אבל ברגע שזה בפרהסיה זה משחית את העם לדעתי.
מסכים,בנוסף צריך לעצור במיידי את כול הפעילות ההומוסקסואלית בארץ.רובם הם שמאלנים שתומכים בערבושים כדי להעיף אותנו מהארץ! ואחר כך הם מתלוננים על זכויותיהם במדינות המוסלמיות! אני באמת לא מבין למה הם יצאו כל כך פגומים.יש סיכוי שזה גנטי?

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #4 ב- : מאי 16, 2010, 10:42:08 »
גישתך בנושא ספק תמימה ספק מיתממת. אתה בתור סטרייט לא צריך לערוך מצעדים להכרה בקיומך, פשוט מפני שכולם כבר מכירים ומוקירים בקיומך, אתה מעולם לא דוכאת (בתור סטרייט הכוונה), מעולם לא הושפלת, מעולם לא נרגמת באבנים בשל נטייתך ומעולם לא טענו אנשים שעצם קיומך הוא רע. הומוסקסואל כן נאלץ לסבול את כל זה, לכן המצעדים האלה הן תגובה לדיכוי הזה. הומוסקסואלים צועקים שהם נורמלים מפני שגזענים דוגמת תושבי הפורום הזה, הקו קלוקס קלאן ועוד מספר קבוצות טוענות שהם לא נורמלים. טענתך למעשה זהה לטענה הנפוצה שחוק השבות מקביל לחוקי נירנברג מפני שהוא מפלה בין יהודים ללא יהודים, אם כן מה ההבדל? ההבדל הוא שחוק השבות למעשה סוג של תגובה לחוק נירנברג.

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כשהגלים מתחזקים החזקים מתגלים
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #5 ב- : מאי 16, 2010, 10:51:20 »
גישתך בנושא ספק תמימה ספק מיתממת. אתה בתור סטרייט לא צריך לערוך מצעדים להכרה בקיומך, פשוט מפני שכולם כבר מכירים ומוקירים בקיומך, אתה מעולם לא דוכאת (בתור סטרייט הכוונה), מעולם לא הושפלת, מעולם לא נרגמת באבנים בשל נטייתך ומעולם לא טענו אנשים שעצם קיומך הוא רע. הומוסקסואל כן נאלץ לסבול את כל זה, לכן המצעדים האלה הן תגובה לדיכוי הזה. הומוסקסואלים צועקים שהם נורמלים מפני שגזענים דוגמת תושבי הפורום הזה, הקו קלוקס קלאן ועוד מספר קבוצות טוענות שהם לא נורמלים. טענתך למעשה זהה לטענה הנפוצה שחוק השבות מקביל לחוקי נירנברג מפני שהוא מפלה בין יהודים ללא יהודים, אם כן מה ההבדל? ההבדל הוא שחוק השבות למעשה סוג של תגובה לחוק נירנברג.
בס"ד
שיעשו מה שהם רוצים בבית! לא ברחוב! ולא בים! ושלא יעשו מסיבות גייז...
אנחנו בישראל. יש עוד ברבה מדינות בעולם שמקבלות את זה... אתה רוצה להחצין את זה טוס לברלין תחיה שם.
פה זה מדינת היהודים.
אני לא חושב שצריך לרגום אותם באבנים ואני לא חושב שצריך לקלל אותם... אבל הם לא מכבדים אותי ואת האמונה שלי אם הם מחליטים לקיים מצעדים של כל מיני יצורים ספק גברים ספק נשים ועוד הם מתעקשים שזה יתקיים בירושלים עיר הקודש.
התורה של עם ישראל אוסרת משכב זכר ואוסרת גברים בבגדי נשים.
אז למה אתם לא מכבדים אותנו? איך אתם מבקשים שיכבדו אתכם אם אתם לא מכבדים אותנו?!
אתה לא צריך ללכת ברחוב ולצעוק שאתה הומו, תעשה מה שאתה רוצה בצנעה.
"הן עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב"(במדבר כ'ג:ט)

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #6 ב- : מאי 16, 2010, 10:54:02 »
טענתך למעשה זהה לטענה הנפוצה שחוק השבות מקביל לחוקי נירנברג מפני שהוא מפלה בין יהודים ללא יהודים, אם כן מה ההבדל? ההבדל הוא שחוק השבות למעשה סוג של תגובה לחוק נירנברג.

אז מה אתה אומר?  שאלמלא חוקי נירנברג, חוק השבות היה גזעני ובלתי מוסרי -
וכהשלכה ישירה גם קיומה של מדינת ישראל היה גזעני ובלתי מוסרי?

בקיצור - אתה אומר שאחמדיניג'ד צודק, וכל הקיום הציוני מבוסס על ניצול ציני של השואה.

נדב יצחקי = מחמוד אחמדיניג'ד.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #7 ב- : מאי 16, 2010, 10:55:49 »
אז מה אתה אומר?  שאלמלא חוקי נירנברג, חוק השבות היה גזעני ובלתי מוסרי -
וכהשלכה ישירה גם קיומה של מדינת ישראל היה גזעני ובלתי מוסרי?

בקיצור - אתה אומר שאחמדיניג'ד צודק, וכל הקיום הציוני מבוסס על ניצול ציני של השואה.

נדב יצחקי = מחמוד אחמדיניג'ד.
איזה קטעים אם יתברר בסוף שאחמדינג'אד ואופניהיימר הם השמאלנים שמגיבים בפורום ביחד עם עוזי זלכה?.זה יכול להסביר את הרמה הנחותה של פופאי.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #8 ב- : מאי 16, 2010, 11:38:00 »

הומוסקסואלים צועקים שהם נורמלים מפני שגזענים דוגמת תושבי הפורום הזה, הקו קלוקס קלאן ועוד מספר קבוצות טוענות שהם לא נורמלים.

לא ניכנס איתך לויכוח כרגע לבין אם המצעד צודק או לא, אבל למה אתה זקוק ל"גזענות" כדי להתייחס לסלידה מהומוסקסואליות?
מה הקשר בין השניים?

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #9 ב- : מאי 16, 2010, 11:57:17 »
לדעתי מצעדי הגאווה זה דבר רע רק כשזה בירושלים או במקום דומה לא בגלל קדושה או משהו אלה בגלל שזה רק גורם למהומות ולכעס מצד אנשים שלעולם לא יקבלו אותם ואף עלול לגרום להעצמת השנאה נגדם.מצעדי גאווה באופן כללי זה לא רע ויכול לעזור לאנשים לקבל אותם כמו שמגיע להם.
אל תצביע תשפיע

מנותק הלוחם באנרכיסטים

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #10 ב- : מאי 16, 2010, 12:05:56 »
הם חולים בראש כמו שפסיכופתים ורוצחים סידרתיים חולים בראש.
צריך לרפא אותם מהמחלה שלהם ולא להצדיק את מה שהם עושים.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #11 ב- : מאי 16, 2010, 12:08:57 »
בס''ד

ולכן,מצעדי הגאווה,מלבד העובדה שהם אסורים על פי התורה,גם דופקים את ההומואים עצמם בכך שמראים שהם לא נורמלים... :::D
במשפטך הנ"ל כבר אתה סותר את מה שטענת בהודעה לגבי האשכול של "בני פרל" משום שכידוע ה' לא ברא אם האדם (דבר מולד) ונתן לו איסור (משכב זכר וכו') אלא בתנאי שהוא יכול לעמוד במצווה הזאת(במצוות לא תעשה) ואם התכונה היא מולדת ולא נרכשת אזי ה' יצר זאת ובכך כל העיקרון הזה נשלל על ידי כך.
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #12 ב- : מאי 16, 2010, 12:38:19 »
לא ניכנס איתך לויכוח כרגע לבין אם המצעד צודק או לא, אבל למה אתה זקוק ל"גזענות" כדי להתייחס לסלידה מהומוסקסואליות?
מה הקשר בין השניים?

נו, באמת. לא שמעת על הגזע החודרישבני?

האנתרופולוג הנודע נדב יצחקי ישמח לפרוש בפניך את תולדות הגזע ואת המאפיינים האתניים והביולוגיים שלו.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #13 ב- : מאי 16, 2010, 12:47:43 »
בס''ד

שלום לכולם.

אני רק רוצה לשתף אותכם בדעה,מדוע כדאי להומואים וללסביות להפסיק את מצעדי הגאווה. מלבד זה שמצעדי הגאווה אסורים על פי התורה,אם ההומואים עושים מצעדי גאווה הם פשוט טפשים מפני שהם הולכים נגד עצמם! ולמה? מפני שאם אני סטרייט ונמשך לבנות,והייתי עושה מצעד שבו הייתי צועק שאני בן ואני נמשך לבנות,היו מסתכלים עלי כאל משוגע,מפני שזה נורמלי שבנים ימשכו לבנות-אז למה לעשות מצעד?

בכך שההומואים והלסביות מבצעים מצעדים הם בעצם מכריזים "אנחנו משונים,אנחנו פגומים,אנחנו לא נורמלים כמו כולם!" שהרי אם זה היה נורמלי,למה לעשות מצעד?? והרי מטרתם של ההומואים והלסביות להראות שזה טבעי ונורמלי להמשך לאותו המין...אבל במצעדים הם משיגים את ההפך ממטרתם...

אני חושב שעמוק עמוק בפנים הם מבינים שזה לא נורמלי ונגד הטבע.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #14 ב- : מאי 16, 2010, 12:52:57 »
דיונים האם הומוסקסואליות זה ביולוגי  http://hayamin.org/forum/index.php/topic,23788.0.html
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #15 ב- : מאי 16, 2010, 12:56:12 »
אני חושב שיש לזה תשובה די פשוטה כן חלק מהאנשים נולדים כך בדיוק כמו שחלק מהאנשים נולדים ללא חלקים חשובים מהגוף או אם מחלות שאנשים גאים בהם קצת פחות משום מה.
גם את המחלה הזאת אפשר לרפא.

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #16 ב- : מאי 16, 2010, 13:15:18 »
הומואים זה לא מחלה זה סך הכל העדפה מינית,מה "מחלה" בזה בדיוק?
אל תצביע תשפיע

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #17 ב- : מאי 16, 2010, 13:20:17 »
וזואופיליה?

מנותק מתן92

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #18 ב- : מאי 16, 2010, 13:24:07 »
משם יוצאים ילדים כמו אוהד הפועל

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #19 ב- : מאי 16, 2010, 13:27:05 »
נו, באמת. לא שמעת על הגזע החודרישבני?

האנתרופולוג הנודע נדב יצחקי ישמח לפרוש בפניך את תולדות הגזע ואת המאפיינים האתניים והביולוגיים שלו.

:::D :::D :::D

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #20 ב- : מאי 16, 2010, 15:18:10 »
בס''ד
מצעדי הזוהמה מטמאים את אדמת הקודש. דינם יהיה בתופת הגהנום על כך שטימאו את ארץ ישראל בשיקוציהם. הציבור הזה הוא מסכן, מדובר במחלה נפשית, ויש לטפל בהם. אינני מאחל לאיש שבנו יצא כזה.
עדן איסקוביץ

מנותק הזיז וגלגל החמה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #21 ב- : מאי 16, 2010, 16:11:22 »
בס''ד

במשפטך הנ"ל כבר אתה סותר את מה שטענת בהודעה לגבי האשכול של "בני פרל" משום שכידוע ה' לא ברא אם האדם (דבר מולד) ונתן לו איסור (משכב זכר וכו') אלא בתנאי שהוא יכול לעמוד במצווה הזאת(במצוות לא תעשה) ואם התכונה היא מולדת ולא נרכשת אזי ה' יצר זאת ובכך כל העיקרון הזה נשלל על ידי כך.

ה' נותן לנו גם נסיונות בעולם הזה,נסיונות שניתן לעמוד בהם. להיות הומו זאת תכונה מולדת שה' נתן לאנשים מסויימים על מנת להעמיד אותם בנסיון,האם יצליחו להתגבר על תאוותם,או להרפא מהחולי שלהם.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #22 ב- : מאי 16, 2010, 16:40:27 »
בס''ד

ה' נותן לנו גם נסיונות בעולם הזה,נסיונות שניתן לעמוד בהם. להיות הומו זאת תכונה מולדת שה' נתן לאנשים מסויימים על מנת להעמיד אותם בנסיון,האם יצליחו להתגבר על תאוותם,או להרפא מהחולי שלהם.

אז כנראה שהקב"ה לא מעוניין שהם יוכלו לקיים את מצוות פרו ורבו.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #23 ב- : מאי 16, 2010, 17:04:06 »
מה הקשר בין השניים?

אתה מפגין בורות בנוגע לשימוש במילה, המילה גזענות אמנם במקורה התייחסה אך ורק לשנאת גזעים אך בשיח הציבורי המודרני היא תקפה לגבי כל שנאה בלתי מוצדקת של קבוצות מיעוט כלשהן. לכן, שנאה כלפי הומוסקסואלים היא גזענות, כפי ששנאת יהודים גם היא גזענות וזאת למרות שהיהודים גם הם אינם גזע. הטענה שלך מזכירה את הטענה העלובה לפיה "אין דבר כזה ערבי שהוא אנטישמי כי גם הערבים הם שמיים" - אמנם המילה אנטישמיות - משמעותה המקורית היא שנאת שמים, הרי שבשיח המדובר היא מתייחסת אך ורק לשנאת יהודים. קשה לך להבין את זה אולי אבל מילים עוברות אבולוציה לפעמים, זה קטע כזה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הטפשות שבמצעדי הגאווה
« להגיב #24 ב- : מאי 16, 2010, 17:07:37 »
אתה מפגין בורות בנוגע לשימוש במילה, המילה גזענות אמנם במקורה התייחסה אך ורק לשנאת גזעים אך בשיח הציבורי המודרני היא תקפה לגבי כל שנאה בלתי מוצדקת של קבוצות מיעוט כלשהן. לכן, שנאה כלפי הומוסקסואלים היא גזענות, כפי ששנאת יהודים גם היא גזענות וזאת למרות שהיהודים גם הם אינם גזע. הטענה שלך מזכירה את הטענה העלובה לפיה "אין דבר כזה ערבי שהוא אנטישמי כי גם הערבים הם שמיים" - אמנם המילה אנטישמיות - משמעותה המקורית היא שנאת שמים, הרי שבשיח המדובר היא מתייחסת אך ורק לשנאת יהודים. קשה לך להבין את זה אולי אבל מילים עוברות אבולוציה לפעמים, זה קטע כזה.

אז כנראה ששנאת פדופילים הינה גזענות.

צא החוצה.