כתב נושא: כתבה מתוך ידיעות אחרונות רם כהן מראיין את הרב בני פרל.  (נקרא 6682 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ

לחצו על התמונה בכדי להגדיל אותה.
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
זה ההמשך   
הימני תקרא את הכתבה ותאמר לי מה דעתך על הנידון דידן.

אגב יש עוד דף אבל לא סרקתי אותו.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
במיוחד בשביל העלק ימני אני מניח?

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
זה בשביל כולם לקרוא ולחשוף את הצביעות של השמאל ב'לבוש' דתי המוכר את התורה את העקרונות שלו בהתרפסותו לגויים (אני מדבר ספציפית על הרב ועל שכמותו).

מנותק הזיז וגלגל החמה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
כתבה מתוך ידיעות אחרונות רם כהן מראיין את ה&#
« להגיב #4 ב- : מאי 15, 2010, 21:41:10 »
בס''ד

אני מכיר היטב את הרב בני פרל,הוא היה ראש הישיבה התיכונית שלי (למדתי בבר אילן) והוא אדם צדיק.
הוא רב עם ביצים.
הוא אומר מה שהוא חושב באמת,ולא מפחד מאף רב שיעשה עליו נידוי או יכפיש את שמו.
הרב בני פרל אומר דברים שהם לפעמים לא כל כך מקובלים בעולם החרדי,והולך בדרכים חדשות (כמו שילוב של מגמת אומנות בישיבה) אבל זה מה שהופך אותו למיוחד,כי הוא באמת רב גבר שלא פוחד מאף אחד,והוא אומר את דעתו (והלוואי ולמנהיגים שלנו כמו ראש הממשלה וחברי הכנסת היה את האומץ שיש לב בני פרל,בלי הפוליטיקה קורקט הזאת!!)
הוא באמת מתייחס לבעיות שיש בעולם החרדי(כמו שהם לא עובדים ובמקום זה מקבצים נדבות בצמתים,ובנוסף הוא נגד כפייה דתית אלא חושב שכל אחד מישראל צריך לקיים את המצוות מרצון ולא מתוך פחד שיכנס לכלא אם יעשה עבירה,שהרי אם לפי החוק מחלל שבת היה נכנס לכלא,החילוניים היו אומנם שומרים שבת,אבל בעצם עובדים עבודה זרה כי הם לא היו שומרים שבת בגלל ספר התורה אלא בגלל ספר החוקים של המדינה...אז מה עשינו בזה??? הם לא ישמרו שבת בגלל הדת בכלל! כמובן שאני נגד חילול שבת,אבל אנחנו צריכים להחזיר את עם ישראל בתשובה מאהבה ולא מתוך כפייה דתית שלא תועיל,וההיפך,רק תגרום לשנאה של החילוניים כלפי הדת!)

ולגבי הדיבורים ה"שמאלנים" שהוא אמר,צריך להבין באמת מה היית כוונתו,ולא סתם לרשום "מה?! ככה הוא אמר?? איזה שמאלני!!" אלא צריך להבין מה הוא התכוון לומר,צריך לרדת לעומק מחשבתו,כי יכול להיות שלכאורה הוא מדבר דברים קצת שמאלניים,כמו שמי שלא רוצה לפגוע בערבים שלא יתגייס,אבל צריך להבין מה הוא ניסה לומר פה בעצם (הוא ניסה לומר שהנוער לא צריך ללכת כמו עיוור ומה שאומרים לו ככה לעשות,אלא להפעיל שיקול דעת,ולא לפעול כמו רובוט,והוא גם רצה לומר בכך שלא כל הערבים הם מחבלים,כי ברור שיש גם ערבים שכן רוצים שלום וכן נמאס להם ממלחמות! אז נכון שיש הרבה מאוד ערבים רוצחים-אבל לא כולם וחשוב לזכור את זה! יש גם הרבה ערבים חילוניים שהקוראן בכלל לא מעניין אותם ולכן הם בכלל לא רוצים להשמיד אותנו)

ולכן אני תומך נלהב ברב הצדיק בני פרל!!!! ואני מבקש ממך אלם שתפרסם את כל הכתבה.
« עריכה אחרונה: מאי 15, 2010, 22:02:38 על ידי הזיז וגלגל החמה »

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס''ד

אני מכיר היטב את הרב בני פרל,הוא היה ראש הישיבה התיכונית שלי (למדתי בבר אילן) והוא אדם צדיק.
הוא רב עם ביצים.
הוא אומר מה שהוא חושב באמת,ולא מפחד מאף רב שיעשה עליו נידוי או יכפיש את שמו.
הרב בני פרל אומר דברים שהם לפעמים לא כל כך מקובלים בעולם החרדי,והולך בדרכים חדשות (כמו שילוב של מגמת אומנות בישיבה) אבל זה מה שהופך אותו למיוחד,כי הוא באמת רב גבר שלא פוחד מאף אחד,והוא אומר את דעתו (והלוואי ולמנהיגים שלנו כמו ראש הממשלה וחברי הכנסת היה את האומץ שיש לב בני פרל,בלי הפוליטיקה קורקט הזאת!!)
הוא באמת מתייחס לבעיות שיש בעולם החרדי(כמו שהם לא עובדים ובמקום זה מקבצים נדבות בצמתים,ובנוסף הוא נגד כפייה דתית אלא חושב שכל אחד מישראל צריך לקיים את המצוות מרצון ולא מתוך פחד שיכנס לכלא אם יעשה עבירה,שהרי אם לפי החוק מחלל שבת היה נכנס לכלא,החילוניים היו אומנם שומרים שבת,אבל בעצם עובדים עבודה זרה כי הם לא היו שומרים שבת בגלל ספר התורה אלא בגלל ספר החוקים של המדינה...אז מה עשינו בזה??? כמובן שאני נגד חילול שבת,אבל אנחנו צריכים להחזיר את עם ישראל בתשובה מאהבה ולא מתוך כפייה דתית שלא תועיל,וההיפך,רק תגרום לשנאה של החילוניים כלפי הדת!)

לא ידעתי שהוא היה ראש הישיבה שלך.
בכל אופן עדיין יש לי ביקורת עליו אם כל הכבוד להיותו תלמיד חכם ורב הוא לא פוחד מינדוי שבו הקהילה הדתית חרדית תחרים אותו אך פוחד מהתקשורת שתנדה אותו במעלליה.
בתור רב הוא אמור לשמש דוגמה מובהקת לאישות דתית ההולכת עם התורה ללא פשרות כמו כן הרב לא שולל נחרצות פינוי ישובים הוא לא נגד הומוסקסואליים הוא לוקה בידע חסר בהיסטוריה בהיותו מכריז במובן כלשהו שיש מדינת פלסטין ועוד דברים הוא טוען המשתמעים מציטוטיו.
בכל אופן בהמשך הכתבה לא מצויין משהו נוסף מיוחד אלא עוד דברים דומים מפיו.
אגב גם לי יש המון ביקורת על החרדים (כפי שאתה יודע) בהמון תחומים אך בין דת לפוליטיקה אני חסר פשרות והולך עם הדת ולא עם עיוותי הפוליטיקלי קורקט.
ולדברייך- יש דברים בסיסיים שצריך לשאוף ולקוות להם על אף שזה לא מאהבה ולא מרצון כמו איסור על חילול שבת בפרהסיה במסגרת החוק המדיני וכעיצוב דמותה הרוחנית של עם ישראל.
מעניין אותי מה תיהיה דעת הרב בעניין מכירת חזיר בחנויות וזה רק דוגמה קטנה מעוד נושאים העולים על הפרק בהתנגשות דת ומדינה.
אתה יכול לקרוא כאן בנושאים של התנגשות דת ומדינה שלל נושאים אשר ניתן כמעט לומר כי מדינה יהודית בא"י זה רק בדי(ח)ה.
מאמרו של 'נץ'  http://hayamin.org/forum/index.php?action=post;msg=179345;topic=26562.0;sesc=19968f62636bc19deb373038111b1cbc

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
לא ידעתי שהוא היה ראש הישיבה שלך.
בכל אופן עדיין יש לי ביקורת עליו אם כל הכבוד להיותו תלמיד חכם ורב הוא לא פוחד מינדוי שבו הקהילה הדתית חרדית תחרים אותו אך פוחד מהתקשורת שתנדה אותו במעלליה.
בתור רב הוא אמור לשמש דוגמה מובהקת לאישות דתית ההולכת עם התורה ללא פשרות כמו כן הרב לא שולל נחרצות פינוי ישובים הוא לא נגד הומוסקסואליים הוא לוקה בידע חסר בהיסטוריה בהיותו מכריז במובן כלשהו שיש מדינת פלסטין ועוד דברים הוא טוען המשתמעים מציטוטיו.
בכל אופן בהמשך הכתבה לא מצויין משהו נוסף מיוחד אלא עוד דברים דומים מפיו.
אגב גם לי יש המון ביקורת על החרדים (כפי שאתה יודע) בהמון תחומים אך בין דת לפוליטיקה אני חסר פשרות והולך עם הדת ולא עם עיוותי הפוליטיקלי קורקט.
צודק, הוא התחיל מבטיח ואיבד אותי לחלוטין כשדיבר על הומוסקסואלים, משתמטים מהשמאל, ו"פלסטינים".
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
מעניין שכל כך הרבה רבנים נאו רפורמים במימון הקרן החדשה יוצאים דווקא מפתח תקוה.

שרלו, שי פירון, דוד סתיו, בני פרל ועוד כמה חלאות שמאל קיצוני בתחפושת דתית.

מנותק הזיז וגלגל החמה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
בס''ד

אלם,אתה מכיר אותי,אתה יודע שאני ימני,אני נגד פינוי שטחים ונגד מצעד הגאווה,אבל,אני לא רובוט,אני מפעיל שיקול דעת. אני לא חושב שבגלל שבנאדם נולד פגום מגיע שנשלול את הזכויות שלו או שנשים אותו בכלא. אם בנאדם נולד עיוור,הוא לא צריך להענש על כך או שמגיעים לו פחות זכויות משל אדם בריא,ככה גם אדם שנולד הומו,יש לו תקלה ביולוגית והוא בנאדם מסכן,והוא לא ראוי להענש בגלל כך (כמובן שאני נגד מצעד הגאווה! אבל אני גם נגד שלילת זכויות להומואים ולא חושב שצריך להרוג אותם או להכניס אותם לכלא בגלל זה,שיעשו מה שהם רוצים בבית שלהם בסתר,לא צריך תהלוכות ומצעדים) תחשוב שלך היה אסור לשכב עם נשים,איך היית מרגיש? היית מרגיש נורא!! כשיש לך תאווה ואתה לא יכול לממש אותה זה סבל וייסורים נוראיים!!! אז צריך לרחם על ההומואים שהם נולדו ככה ואסור לשנוא אותם!!(אך כמובן שזה לא מצדיק את העובדה שהם עושים מצעדים).

ובנוגע לערבים שהוא דיבר עליהם,הוא בסך הכל אמר שיש ערבים שכן רוצים שלום,ושכן נמאס להם ממלחמות-והוא צודק! באמת יש ערבים כאלו,אולי לא רובם,אבל יש. צריך גם להסתכל על המציאות מנקודת המבט של הערבים שכן רוצים שלום,אמנם כמובן שארץ ישראל מגיע לעם ישראל על פי התורה ואני לא חושב אחרת! אבל הערבים שבעזה לא למדו בחיים שלהם תורה!!! הם למדו את הקוראן שאומר שארץ ישראל שייכת להם,ולכן צריך להבין את הכעס שלהם אך כמובן שלא לוותר על ארץ ישראל בגלל זה! כי ארץ ישראל שייכת לנו!!! אבל חשוב לזכור שיש גם ערבים "שמאלניים" שכן רוצים שלום! ועליהם הרב פרל מדבר!!! ויש משהו בדבריו!

אמנם לא ניתן להשיג שלום על ידי מסירת שטחים,אבל חשוב לזכור שיש ערבים(אולי מעט,אבל יש) שכן רוצים שלום,אפילו שלום תמורת שלום,הבעיה היא שכמו שהשמאל שולט בארץ,ככה הימין שולט אצל הערבים,ולכן לא ניתן להשיג את השלום...

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
ככה גם אדם שנולד הומו,יש לו תקלה ביולוגית והוא בנאדם מסכן

תעמולה מגוחכת וחסרת כל בסיס מדעי.

תראה פחות טמבלויזיה, קרא פחות עיתונים - ותתמקד בעובדות מחקריות. סטיות מיניות הן נרכשות, לא מולדות.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #10 ב- : מאי 15, 2010, 23:07:14 »
ראשית נעשה הבחנה מה בין מה שמכונה "נאו רפורמים" לבין "רפורמים" אותנטיים.

אני לא אוהב את השימוש במושג "נאו רפורמים", כי זה יוצר אצלי ישר קישור לרפורמים המקוריים, ובכך נעשה ל"נאו רפורמים" עוול כבד.
אלו המכונים "נאו רפורמים, הם יהודים אורתודוקסים לכל דבר ועניין. אפשר לומר עליהם שהם מאד מתרנים, פשרנים ולעתים אף שמאלנים.
אבל ההבדל בינם לבין הרפורמים הוא עצום :

בעוד הרפורמים לא מכירים בתורה בעל פה (ובכך הם הופכים לכופרים לכל דבר ועניין) כיצירה אלוהית, ה"נאו רפורמים" מכירים לחלוטין
בתורה בעל פה ומבססים את פסיקותיהם ההלכתיות לפי התורה שבעל פה ונגזרותיה.
אני באופן אישי לא מקבל את הפסיקות שלהם ואני לא הולך לפי הדרך שהם מתווים, משום שאני חושב שהם מקצינים מעט עם הוויתורים והפשרנות.
אבל כל זה לא אומר שהם מעוותים את היהדות, או שהם רפורמים או שהם חלילה כופרים.
ולכן הם בהחלט נמצאים בתוך מעגל הדעות הלגיטימיות שאני מצייר במוחי.

עוד הערה קטנה לגבי הרפורמים עצמם, גם אצלם יש כמה רמות: יש כאלו שרק פוסלים את התורה בעל פה, אבל מקבלים את התורה
בכתב כמו כל יהודי אורתודוקסי אחר (אני יודע שזה נשמע מעוות, אבל יש דברים כאלו). מצד שני יש כאלו שלא די בכך שהם לא מקבלים \
את התורה שבעל פה, הם אף מעוותים את התורה שבכתב בצורה קיצונית - מתירים לסוטים להינשא, אוכלים שקצים וכו'.
אבל הרמות של הרפורמים לא ממש משנות משהו, כולם כופרים.

לגבי הרב שהוצג בכתבה, לא מצאתי שום דבר מיוחד במה שנאמר בכתבה . יש לו קו חשיבה מסוים, ואני לא הייתי הולך לפי קו החשיבה שלו, אבל
זו דעתו וזו זכותו לחשוב כך.

דרך אגב, גם אני אומר לאדם שחושב שה"כיבוש" לא מוסרי, שלא ישרת בצבא או לפחות בשטחים. אני לא יכול לשכנע אדם לעשות משהו שלפי דעתו
הוא לא מוסרי. אני כמובן לא מסכים איתו, אבל זו זכותו. זה בדיוק כמו שאני לא יכול לשכנע אדם צמחוני(מבחינה מוסרית), לאכול בשר. 

« עריכה אחרונה: מאי 15, 2010, 23:31:48 על ידי הימני »

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
האלקשי אז איך יש הומואים שנראים ממש כמו נשים אם הם לא נולדו ככה? ואיך זה שכל ארגוני הבריאות כמו ה FDA טוענים שההומואים והלסביות נולדו עם הנטייה המינית המגעילה הזאת?
אני באמת שואל מכיוון שאני לא בקיא בעניין.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #12 ב- : מאי 15, 2010, 23:40:29 »
בס''ד

אלם,אתתחשוב שלך היה אסור לשכב עם נשים,איך היית מרגיש? היית מרגיש נורא!! כשיש לך תאווה ואתה לא יכול לממש אותה זה סבל וייסורים נוראיים!!! אז צריך לרחם על ההומואים שהם נולדו ככה ואסור לשנוא אותם!!(אך כמובן שזה לא מצדיק את העובדה שהם עושים מצעדים).

לא מזמן היה פה סוטה מין בפורום שכתב לי משהו כזה (ציטוט מהזיכרון) :
"אתה לא יודע מה זה להיות הומו, תאר לך שהייתה במצב שלי והיו אומרים לך שאסור לך לקיים יחסי מין, איך הייתה מרגיש ?"

הסברתי לו שהנושא הזה מאד מוכר לי ולעוד הרבה מאד יהודים טובים שאינם סוטי מין -  יהודי שעדיין לא התחתן ומצליח לשלוט על היצר המיני שלו .
זה מאד קשה, לעתים נופלים פה ושם, אבל אם מקפידים אפשר בהחלט לשלוט בזה.
אני רוצה להזכיר לך משפט מאד יפה שנאמר בספר "מסילת ישרים" לגבי היצר המיני :
"מרעבו - שבע, משביעו - רעב". אני חושב שזה אחד המשפטים הנכונים ששמעתי בחיים שלי. וכל אחד יכול וצריך ליישם אותו

אז אם כל יהודי סטרייט יכול לשלוט על היצר המיני שלו לתקופות ארוכות (עד החתונה), מי אומר שיהודי שמרגיש את אותו דבר כלפי בן מינו אינו יכול ?

וזה לא רק שאני אומר לו תתאפק וזהו, אני גם אומר לו : אתה חולה, יש לך בעיה נפשית, לך לטיפול. יש אנשים שהחלימו מהמחלה/הסטייה הזו וב"ה גם
אתה תחלים.

מנותק הזיז וגלגל החמה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
הומואים ולסביות סובלים ממחלה מולדת!!!!
למה שבעיה בזהות המינית תהיה בעיה נרכשת לעזאזל?? הרי אנחנו נולדנו לתוך חברה שבה ידוע שגבר נמשך לאשה,יש לנו הורים שהם גבר ואשה,אנחנו רואים מאז שאנחנו קטנים שגבר ואשה הולכים ביחד ומקימים משפחה(נכון שהיום זוגות של הומואים ולסביות זה דבר יותר נפוץ וידוע,אבל לפני 15 שנה זה לא היה כזה נפוץ ומפורסם והיו יותר מסתירים את זה) אז למה שאנחנו נרכוש משיכה למשהו מהמין שלנו? למה שלא נרכוש משיכה למין השני? חוץ מזה שהורמונים ומשיכה מינית אלו דברים ביולוגיים!!! עובדה גם שיש הומואים רבים שדומים לנשים ולסביות שדומות לגברים!! והעובדה שהורמונים ומשיכה מינית אלו עניינים ביולוגיים מוכחים מדעית!!!

להומואים ולסביות יש פגם בריאותי,ולכן צריך לרחם עליהם כמו שמרחמים על עיוור או חרש...כמובן שזה לא מצדיק את העובדה שהם עושים מצעדי גאווה,אבל תחשוב שלך היה אסור לשכב עם נשים,איך היית מרגיש? היית מרגיש נורא,ולכן צריך לרחם עליהם ולא לשנוא אותם(למרות שהם צריכים להפסיק עם המצעדים ושיעשו מה שהם רוצים לעשות בבית שלהם בסתר)

מנותק הזיז וגלגל החמה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
בס''ד

הימני אתה צודק,באמת אפשר להתגבר על היצר המיני לתקופות ארוכות,אבל זה קשה,ולכן אנו צריכים לרחם על ההומואים ולא לשנוא אותם. נכון שיש טיפולים,אבל לחלק זה עוזר ולחלק לא,ולכן עלינו לרחם על ההומואים ולא לשנוא אותם(אך כמובן שיש להתנגד למצעדים שלהם)

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס''ד

הימני אתה צודק,באמת אפשר להתגבר על היצר המיני לתקופות ארוכות,אבל זה קשה,ולכן אנו צריכים לרחם על ההומואים ולא לשנוא אותם. נכון שיש טיפולים,אבל לחלק זה עוזר ולחלק לא,ולכן עלינו לרחם על ההומואים ולא לשנוא אותם(אך כמובן שיש להתנגד למצעדים שלהם)

אני גם מרחם אותם, אני באמת מבין ללבם. אבל אני גם חושב שהם חייבים לטפל בעצמם. ח-י-י-ב-י-ם.
אני לא רואה אותם מנסים למצוא מזור לבעיה שלהם, להפך - הם נכנעים בקלות מידי או אפילו לא מנסים להתנגד לזה בכלל.

ואני בניגוד אליך לא חושב רק שצריך לרחם עליהם. צריך גם לפעול נגד התופעה. לא רק למנוע את הפרסום שלה ולמנוע מצעדים וכאלה.

אני חושב שאנשים שבחרו להיות כאלו ולא להתמודד עם הבעיה צריכים להיות מוגלים מהארץ (אחרי אזהרה). זה גם עונש מתאים ומרתיע
וגם כך מטפלים בהתפשטות של המחלה ודואגים שאחרים לא "ידבקו" בה.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #16 ב- : מאי 16, 2010, 00:06:57 »

תראה פחות טמבלויזיה, קרא פחות עיתונים - ותתמקד בעובדות מחקריות. סטיות מיניות הן נרכשות, לא מולדות.

אתה לא יודע עד כמה אתה צודק, אני אתן לך דוגמה.

השבוע (כרגיל לדאבוני) היה בביתי עיתון "ידיעות שמאלניות(אחרונות)"
בסופי שבוע מצורף לעיתון שלהם המקומון הבזוי, החולני וההזוי "תל אביב".

חלקים עיקריים מהעיתון, כולל עמוד השער שלו, הוקדשו לקהילת הסוטים והחולים.

הכתבה העיקרית שם עסקה בעובדה, שיחסית לעבר, היום  יש הרבה יותר בני נוער ש"יוצאים מהארון"
בלי להתבייש וזו נהייתה תופעה לגיטימית ורחבה כמעט בכל בית ספר.

ראיינו לכתבה את "מיטב" ה "יועצות החינוכיות" בבתי הספר, והן סיפרו בהתלהבות על איך הן מעודדות את
בני העשרה לעשות את זה - "לצאת מהארון" בלי להתבייש, על איך הן חושבות שזה מצוין שזה מתפשט ושזה
מראה שאנחנו חברה פתוחה ונורמלית.

דא עקא, נער מבולבל ומסכן שקורא את הרפש הזה, ולא סגור לחלוטין על נטייתו המינית, ללא שום ספק יקבל דחיפה רצינית
ללכת לכיוון של סוטה מין. זה בגלל שמהכתבה הזו משתמע שזה דבר נורמלי ותקין ואפילו עדיף.

אז זאת דוגמה קטנה אחת לכמה התשקורת תורמת להגברת תופעת הסוטים במדינה.

אנו כמובן צריכים להוקיע את הדבר הזה, ואז ב"ה תהייה ירידה רצינית לחלוטין באחוזים של הסוטים, עד שיכחדו לחלוטין ב"ה.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #17 ב- : מאי 16, 2010, 12:37:44 »
בס''ד
ולגבי הדיבורים ה"שמאלנים" שהוא אמר,צריך להבין באמת מה היית כוונתו,ולא סתם לרשום "מה?! ככה הוא אמר?? איזה שמאלני!!" אלא צריך להבין מה הוא התכוון לומר,צריך לרדת לעומק מחשבתו,כי יכול להיות שלכאורה הוא מדבר דברים קצת שמאלניים,כמו שמי שלא רוצה לפגוע בערבים שלא יתגייס,אבל צריך להבין מה הוא ניסה לומר פה בעצם (הוא ניסה לומר שהנוער לא צריך ללכת כמו עיוור ומה שאומרים לו ככה לעשות,אלא להפעיל שיקול דעת,ולא לפעול כמו רובוט,והוא גם רצה לומר בכך שלא כל הערבים הם מחבלים,כי ברור שיש גם ערבים שכן רוצים שלום וכן נמאס להם ממלחמות! אז נכון שיש הרבה מאוד ערבים רוצחים-אבל לא כולם וחשוב לזכור את זה! יש גם הרבה ערבים חילוניים שהקוראן בכלל לא מעניין אותם ולכן הם בכלל לא רוצים להשמיד אותנו)

הרב דיבר כאילו אין לו שום דבר נגד הומוסקסואלים וכביכול מאשר זאת בדרך שבה הוא נוהג להתעלם מהתופעה הרב רואה בזכותם של הערבים במדינת "פלסטין" שעל ההמצאה הזאת אתה יכול לקרוא כאן (זה קצר מאוד)   http://hayamin.org/forum/index.php/topic,152.0.html   וגם לשמוע מפי עזמי בשארה השולל את "פלסטין" 

מנותק הזיז וגלגל החמה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
בס''ד

הרב פרל נשאל האם אין לו בעיה עם כך שהארגון שבו הוא חבר תומך בהומואים,והרב טען שהוא נגד כפייה דתית ושהוא לא מוכן שיכפו על חילוני לשמור שבת. וגם אני נגד כפייה דתית,מפני שקיום מצוות צריך לבא מתוך רצון ולא מתוך פחד מהחוק. אמנם אני נגד מצעדי הגאווה אבל גם לפי דעתי וגם לפי דעת הרב פרל זה לא אומר שצריך לשלול מהומואים את הזכויות,שיעשו מה שהם רוצים בבית,לא צריך לעשות מצעדים.(כמובן שהם עושים חטא חמור וצריך להזהיר אותם על כך).

ולגבי הפלסטינים הוא לא אמר שהוא רוצה שתקום כבר מדינה פלסטינית,הוא רק אמר שהוא מבין את ליבם של הערבים,שפתאום בנו(למרות שהארץ שייכת לנו,אבל הערבים לא יודעים ולא מאמינים בזה) ולקחנו להם את הבית.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הרב פרל כן הזכיר פלסטינים ונתן להם קרדיט כנראה שהידע שלו לוקה בחסר בהיסטוריה.
ולגבי הומואים הוא היה צריך לשלול זאת נחרצות לא לתת לגיטימציה בעקיפין לדבר.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לי זה נשמע מוגזם בדברי הרב "אני אלחם על זכותו של אדם לחלל שבת אם הוא יגיד לי שמישהו כופה עליו שלא לחלל שבת" מה עם דברים בסיסיים כמו אי תחבורה ציבורית בשבת כמו אי חילול שבת בפרהסיה.
במקום שיואיל הרב לבאר את הדברים ואת משמעותם הוא כ"כ מקל ראש במצווה עד כדי ביטוי נבזה כזה כדי לתת ערך וחשיבות לפלורליזם.
האם הרב הראשי לישראל ודייני ישראל יאמרו דבר כזה? זה רק יגרום לציבור להקל ראש במצווה ולהוריד את חשיבותה למען ערכי הפלורליזם (ולגבי עיוותי הפלורליזם אתה יכול לקרוא בספר הקצר "פלורליזם פנטיזם וכלליות" לכותי יש את הספר).

הרב עוד טוען ואומר "אני לגמרי רואה את הכאב של העם הפלסטיני,וגם מרגיש אותו הרבה פעמים" שיטיב הרב ויסביר מי זה בדיוק העם הפלסטיני ? מדוע הוא מרחם על אוייבנו והלא כבר לימדונו חז"ל "כל המרחם על האכזרים סופו להתאכזר אל הרחמנים" בשם מי הוא טוען משפט שכזה גם ככה העאבים רואים בזה רק חולשה.

ועוד מדבריו "בניגוד למה שאנו חושבים "הפלסטינים" הם לא שטן כזה גדול, הם בהחלט רוצים עולם של שלום" - ממש עולם של שלום הם רוצים שיואיל הרב לקרוא את הקוראן ואז יאמר שלום כמו שאמר הנביא ירמיהו "שלום שלום ואין שלום" הערבים יעשו איתנו שלום רק מתי שיזרקו אותנו לים וכבר לימדונו חז"ל "עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב" בשם מה אנו נרחם עליהם בטובתם לרשת את ארצנו?!

בהמשך דבריו של הרב הוא בנוסף מקל ראש בפינוי ישובים ע"י חיילים דבר שאין להקל בו ראש והתורה שוללת אותו לחלוטין וכמו שאמר הרבי מלובביץ' "אני אלחם נגד כל מי שימסור גרגיר מא"י"
אם כך בשם מי טוען הרב את הדברים הללו-רק בשם הפוליטקלי קורקט!
« עריכה אחרונה: מאי 17, 2010, 09:19:16 על ידי אלמ »

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
לי זה נשמע מוגזם בדברי הרב "אני אלחם על זכותו של אדם לחלל שבת אם הוא יגיד לי שמישהו כופה עליו שלא לחלל שבת" מה עם דברים בסיסיים כמו אי תחבורה ציבורית בשבת כמו אי חילול שבת בפרהסיה.
במקום שיואיל הרב לבאר את הדברים ואת משמעותם הוא כ"כ מקל ראש במצווה עד כדי ביטוי נבזה כזה כדה לתת ערך וחשיבות לפלורליזם.
האם הרב הראשי לישראל ודייני ישראל יאמרו דבר כזה? זה רק יגרום לציבור להקל ראש במצווה ולהוריד את חשיבותה למען ערכי הפלורליזם (ולגבי עיוותי הפלורליזם אתה יכול לקרוא בספר הקצר "פלורליזם פנטיזם וכלליות" לכותי יש את הספר).

הרב עוד טוען ואומר "אני לגמרי רואה את הכאב של העם הפלסטיני,וגם מרגיש אותו הרבה פעמים" שיטיב הרב ויסביר מי זה בדיוק העם הפלסטיני ? מדוע הוא מרחם על אוייבנו והלא כבר לימדונו חז"ל "כל המרחם על האכזרים סופו להתאכזר אל הרחמנים" בשם מי הוא טוען משפט שכזה גם ככה הרבים רואים בזה רק חולשה.

ועוד מדבריו "בניגוד למה שאנו חושבים "הפלסטינים" הם לא שטן כזה גדול, הם בהחלט רוצים עולם של שלום" - ממש עולם של שלום הם רוצים שיואיל הרב לקרוא את הקוראן ואז יאמר שלום כמו שאמר הנביא ירמיהו "שלום שלום ואין שלום" הערבים יעשו איתנו שלום רק מתי שיזרקו אותנו לים וכבר לימדונו חז"ל "עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב" בשם מה אנו נרחם עליהם בטובתם לרשת את ארצנו?!

בהמשך דבריו של הרב הוא בנוסף מקל ראש בפינוי ישובים ע"י חיילים דבר שאין להקל בו ראש והתורה שוללת אותו לחלוטין וכמו שאמר הרבי מלובביץ' "אני אלחם נגד כל מי שימסור גרגיר מא"י"
אם כך בשם מי טוען הרב את הדברים הללו-רק בשם הפוליטקלי קורקט!

O0 O0 O0