כתב נושא: שאלה, למה ערוץ 7 מקבל פחות רייטינג מעיתונים אחרים(מעריב)  (נקרא 12512 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בינתיים יו טוב הם אנטישמים עובדה  מחקו לי סרט שעשיתי על פיגועים  שאת כל החומר עד שהשגתי לקח זמן

אולי הם אוהדי הפועל (ולא באמת מעניינים אותך)?

ואחלה פואנטה...

מנותק מתן92

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אמ.. לא הם יותר גרועים מאוהדי הגועל

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אמ.. לא הם יותר גרועים מאוהדי הגועל

אוהדי סכנין?

וברצינות, חיים, למה אתה לא פותח עיתון בעל דעות, מאמרים, פרשנויות וכתבות?
יש לך יותר ממספיק מתנדבים כאן(אם תיצא בפרויקט) שיכולים לעזור לך בכל שתבקש.
אולי קהל המטרה שלך מצומצם מדי?

מנותק מתן92

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
א. כן סכנין
ב. לא הלכתה לחגיגות ולמשחק אתה קורא לעצמיך אוהד?

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
א. כן סכנין
ב. לא הלכתה לחגיגות ולמשחק אתה קורא לעצמיך אוהד?

הלכתי, בסביבות 12 וחצי חזרתי(אני חושב שיש שם אנשים עד עכשיו), ואני לא משוחח איתך על כלום ולומד למבחן שלי מחר.

מנותק מתן92

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
תלמד אולי תגדל מוח

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תלמד אולי תגדל מוח

אבל אז איך אני יחזור בתשובה?

מנותק מתן92

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בעזרת בית כנסת

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בעזרת בית כנסת

מוח ובית כנסת סותרים אחד את השני לא?

מנותק מתן92

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
לא אני יגיד לך מה סותר אחד את השני??   אתה ומוח   אתה מקרה אבוד

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לא אני יגיד לך מה סותר אחד את השני??   אתה ומוח   אתה מקרה אבוד

האמת מחר אני הולך לבית כנסת, אז אולי יש תקווה.

בכל זאת, לא כולנו חכמים כמוך, שסותרים טענה שלמה, על בסיס חצי משפט, לא קשור, ושלא ניתן להוכיח אותו(ראה תגובה ראשונית לתגובה שלי, אתה לא תבין, מחר תבקש ממשהוא להסביר לך).

מנותק מתן92

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
טוב אין לי זמן לשטויות שלך    אני למשל הולך להניח תפילין עכשיו במקום לשגע לאנשים את הצורה לכן יום רע לך ותישרף

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
טוב אין לי זמן לשטויות שלך    אני למשל הולך להניח תפילין עכשיו במקום לשגע לאנשים את הצורה לכן יום רע לך ותישרף

רע לא יכול להיות, בכל זאת דאבל(זה כמובן אל מעניין אותך).

יום טוב גם לך רבי

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אפשר בתשלומים?

אבל ברצינות, אתה רוצה להגיד לי שכל הימין האמיתי, כל התומכים, לא יכולים לגייס 10 מיליון דולר?
זה לא סכום כזה בשמיים אתה יודע.

בכל אופן לא הבנת את הפואנטה, אתם(רובכם) טוענים מדי פעם שהתקשורת היא שמאלנית ואין קול לימין.
אבל יש קול, הוא פשוט פחות אפקטיבי ויעיל(מה קרה למסחר הוגן בשוק חופשי?).
אם 10 מיליון דולר זה התירוץ שלהם, בשביל משא שיווק(שזה בולשיט, כי 1. היום לשיווק ופרסום אתה יכול לחסוך דרך יו טוב, פליקס וכו'+אם יש לך מספיק קוראים אתה יכול לגייס 10 מיליון תוך זמן קצר), אז זה תירוץ לא טוב.

בס''ד

אין לך מושג איך שיווק המוני עובד. אם היה ניתן לעשות את זה חינם ביוטיוב, כולם היו עושים את זה. יוטיוב כן עוזר ואנו מנצלים את יוטיוב כמיטב יכולתנו, אך זה לא מספיק כדי להפוך לתנועה המונית. כשהיו לנו מעל 200,000 צפיות בסרטון שלנו על האיסלם, יוטיוב הוריד את הסרטון. יוטיוב רק נותן לנו להפיץ הרבה סרטונים בהרבה חשבונות עם כמה מאות צפיות בכל סרטון או לפעמים עם כמה אלפי צפיות. שוב זה עוזר לנו אבל זה לא מספיק כדי לפרוח לתנועה ענקית.

לעומתנו, יש לשמאל חברות ששוות מיליארדי שקלים כולל כל התשקורת וכל מוסדות המדינה. אילו היה לנו אחוז אחד ממה שיש לשמאל, היינו הופכים לתנועה אדירה תוך שנה. תן לנו את ההזדמנות ונוכיח את זה.

אתה אומר שזה קל לאסוף עשרה מיליון דולר מחברי תנועת הימין האמיתי?! מה אתה מעשן?

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס''ד

אין לך מושג איך שיווק המוני עובד. אם היה ניתן לעשות את זה חינם ביוטיוב, כולם היו עושים את זה. יוטיוב כן עוזר ואנו מנצלים את יוטיוב כמיטב יכולתנו, אך זה לא מספיק כדי להפוך לתנועה המונית. כשהיו לנו מעל 200,000 צפיות בסרטון שלנו על האיסלם, יוטיוב הוריד את סרטון. יוטיוב רק נותן לנו להפיץ הרבה סרטונים בהרבה חשבונות עם כמה מאות צפיות בכל סרטון או לפעמים עם כמה אלפי צפיות. שוב זה עוזר לנו אבל זה לא מספיק כדי לפרוח לתנועה ענקית.

לעומתנו, יש לשמאל חברות ששוות מיליארדי שקלים כולל כל התשקורת וכל מוסדות המדינה. אילו היה לנו אחוז אחד ממה שיש לשמאל, היינו הופכים לתנועה אדירה תוך שנה. תן לנו את ההזדמנות ונוכיח את זה.

אתה אומר שזה קל לאסוף עשרה מיליון דולר מחברי תנועת הימין האמיתי?! מה אתה מעשן?

דבר ראשון, אני מעשן LD לייט.
ובכן:
לכן אתה מתחיל בקטן, בעיתון מקומי, ומתפרץ ככל שאתה גודל, במיוחד אם יש לך קהל מטרה בעל נאמנות גבוה לערכיך, ולך כוח שכנוע מספיק טוב לשיווק המוצר שלך.
בדיוק כמו כל פירמה.
היתרון הוא, שלהבדיל מפירמה של מוצר פיננסי, מאחוריכם יש אידיאולוגיה, ואם רוב העם עמכם, רוב העם ירכוש את העיתון שלכם, רוב בעלי העסק יפרסמו בעיתון שלכם וכן הלאה.
אך זה לא קורה.

ואני חשבתי שאתה מגייס סכומי עתק לעזור לאחינו המתנחלים הלא כן? כהגדרתך "שלא ימותו ברעב".
מהיכן הכסף הנ''ל? השמיים?

ואם אתה לא יכול לגייס 10 מיליון דולר, כיצד תרצה להפוך לתנועה המונית?

מנותק מתן92

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אתה לא מקשיב למה שחיים אומר לך? 

אז מתי שתגיע לטלויזיה מה זה יעזור לך? בעל הערוצי הטלויזיה רובם שמאלנים או כולם אז מה זה יעזור לך

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אתה לא מקשיב למה שחיים אומר לך? 

אז מתי שתגיע לטלויזיה מה זה יעזור לך? בעל הערוצי הטלויזיה רובם שמאלנים או כולם אז מה זה יעזור לך

זה לא מה שהוא אמר, זה אפילו לא קרוב.

בכל אופן
כדי לערוך עיתון לא צריך טלוויזיה.
לטלוויזיה יש אלטרנטיבות, אם YOU TUBE ואם אתרים פרטיים, בעלי ערוצים וכו'.
אבל זה לא רלוונטי.

אני דיברתי על YOU TUBE כאמצעי שיווק, אך הוא יכול להניב אלטרנטיבה לתקשורת המקומית(הוא כבר עושה את זה אם לא ידעת).

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
דבר ראשון, אני מעשן LD לייט.
ובכן:
לכן אתה מתחיל בקטן, בעיתון מקומי, ומתפרץ ככל שאתה גודל, במיוחד אם יש לך קהל מטרה בעל נאמנות גבוה לערכיך, ולך כוח שכנוע מספיק טוב לשיווק המוצר שלך.
בדיוק כמו כל פירמה.
היתרון הוא, שלהבדיל מפירמה של מוצר פיננסי, מאחוריכם יש אידיאולוגיה, ואם רוב העם עמכם, רוב העם ירכוש את העיתון שלכם, רוב בעלי העסק יפרסמו בעיתון שלכם וכן הלאה.
אך זה לא קורה.

ואני חשבתי שאתה מגייס סכומי עתק לעזור לאחינו המתנחלים הלא כן? כהגדרתך "שלא ימותו ברעב".
מהיכן הכסף הנ''ל? השמיים?

ואם אתה לא יכול לגייס 10 מיליון דולר, כיצד תרצה להפוך לתנועה המונית?

בס''ד

זאב ג'בוטינסקי, מייסד בית''ר והארגון הצבאי הלאומי, לא אסף מספיק כסף להתפרנס. הוא הוכרח לכתוב ספרים ומאמרים כדי לשרוד אישית. רק אחרי מותו כשהשואה התחילה, תומכי האצ''ל הצליחו לאסוף כסף רציני.

גם מו''ר הרב מאיר כהנא זצוק''ל הי''ד לא אסף מספיק כסף.

לצערי ככה זה עם יהודים. הם לא תורמים כסף לפעילים מחוץ הממסד.

ד''א, כשסוף סוף היה לאצ''ל מספיק כסף, הם גירשו את הבריטים מארץ ישראל, והאצ''ל והלח''י היו אחראים להקמת המולדת היהודית אחרי 2000 שנות גלות.

לגבי מה שאנו אוספים לאחינו הגיבורים ביהודה ושומרון, לדאבוני הרב זה לא מיליונים. כל מה שאנו שלוחים להם זה חיוני. ויש מפשחות בגבעות ובמאחזים שכן היו בסף רעב ח''ו בלי העזרה. אפילו עם העזרתנו, מצבם קשה. אנו עוזרים כמיטב יכולתנו. אילו היה לנו יותר כסף, המאחזים היו יותר חזקים ואיתנים ללא ספק.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

בכל אופן
אבל זה לא רלוונטי.

אני דיברתי על YOU TUBE כאמצעי שיווק, אך הוא יכול להניב אלטרנטיבה לתקשורת המקומית(הוא כבר עושה את זה אם לא ידעת).

בס''ד

עיתונים מתים עכשיו בגלל האינטרנט. הם מאבדים קוראים ופירסומות כל הזמן. רשת האינטרנט היא גל העתיד. עיתונים זה העבר.

ואתה לא יודע כמה זה עולה להקים עיתון. אפילו עיתון מקומי הוא יקר מאוד.

מנותק מתן92

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *

בכל אופן
אבל זה לא רלוונטי.

אני יודע שזה לא מה שהוא אמר אני פשוט הוספתי יא חסר טקט

מנותק הלוחם באנרכיסטים

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אבל אז איך אני יחזור בתשובה?

מי מדבר על חזרה בתשובה.

תתחיל להיות אזרח נאמן , ציוני שדואג למולדת שלך.
תבין שרצונותיו של השמאל הם פיקציה.
שלום לעולם לא יהיה פה , השמאל מדבר על חזרה ל67' כדי למנוע הפכיתה של ישראל למדינה דו לאומית.
אבל מה עם ערביי ישראל שמתרבים פה בחסות הביטוח הלאומי הם לא יהפכו אותנו למדינה דו לאומית??
אני מבטיח לך גם שכאשר טילים יעופו מיו"ש לערי המרכז אם ניתן אותה חס וחלילה לאויב הערבי הנאצי , הרבה יהודים יעזבו ואנחנו נפסיד הכול.

תבין שערביי ישראל לא מכירים במדינת ישראל הם תומכים בטרור הערבי ומבחינתם כול הארץ היא "פלסטין" וצריך לשחרר אותה מהיהודים.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
חיים, אני באופוריה, אני יענה לך יותר מאוחר(אל תיעלב), לדעתי אתה יכול להבות אלטרנטיבה למדיה הקיימת(ואם לא אתה בטח שגוש הימין, אך הסיבה לאי קיומו היא אחרת), אך יש מניעים אחרים.

אני יודע שזה לא מה שהוא אמר אני פשוט הוספתי יא חסר טקט

1. אני(הכוונה לאתה) ויודע לא הולכים יחד.
2. מילת הקישור שאתה חיפשת הייתה "בנוסף", מילה שלא כתבת, ולכן באופן טבעי השתמע מדבריך שאתה לא הבנת מה שהוא כתב.
לוגיקה לשונית.
3. אכן חסר טקט הוא המאפיין הנכון שחיפשת, למה אני אפילו מנסה?

ציטוט
מי מדבר על חזרה בתשובה.

תתחיל להיות אזרח נאמן , ציוני שדואג למולדת שלך.
תבין שרצונותיו של השמאל הם פיקציה.
שלום לעולם לא יהיה פה , השמאל מדבר על חזרה ל67' כדי למנוע הפכיתה של ישראל למדינה דו לאומית.
אבל מה עם ערביי ישראל שמתרבים פה בחסות הביטוח הלאומי הם לא יהפכו אותנו למדינה דו לאומית??
אני מבטיח לך גם שכאשר טילים יעופו מיו"ש לערי המרכז אם ניתן אותה חס וחלילה לאויב הערבי הנאצי , הרבה יהודים יעזבו ואנחנו נפסיד הכול.

תבין שערביי ישראל לא מכירים במדינת ישראל הם תומכים בטרור הערבי ומבחינתם כול הארץ היא "פלסטין" וצריך לשחרר אותה מהיהודים.

היה זו אמירה צינית לעבר המשתמש "מתן92", כהשוואה בין חוסר שכל לדת.
לא, זה לא אומר שמי שדתי הוא טיפש, זה כן היה עקיצה ספציפית(אומנם משתמע כללית) לעבר המשתמש "מתן92".

מנותק מתן92

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
העקיצה שלך פגעה רק בעצמיך לכן להבא תתייעץ עם אדם בוגר לפני פרסום מילה או 2 כאלו