כתב נושא: מה הייתם עושים אילו הייתם מקבלים 100 מיליון שקל היום?  (נקרא 49343 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק יהודי_לוחם

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • לשמאלנים לא תהיה תיקווה!
40 מיליון צדקה
20 מיליון צדקה..
1-2 בית
1-2 רכב שטח חזק כזה לא של ערסים ענק כמה שאפשר.. אולי אפילו כמו הזה החדש של מג"ב..
בכול השאר בונה סניפים של תנועת כהנא(הימין האמיתי) בארץ ובירושלים אחד גדול גם בישביל המודעות וגם בישביל מקומות עבודה ליהודים..
ומשקיע באיזה ישיבה בירושלים של תלמידי כהנא אחת חדשה...
אין לנו ארץ אחרת אין לנו דת אחרת

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "לדוד,ברוך ה׳ צורי,המלמד ידי לקרב,אצבעותי למלחמה"
כמובן שהכל בגדר בלי נדר ובעזרת ה' !
20 מיליון מפזר בצדקות ,כל מיני ארגונים של חסד,ישיבות ,ולא תוקע הכל במקום אחד שהכסף סתם יבלע ..
הייתי קונה איזה בית יפה בירושלים, אוטו נורמלי ולא מנקר עיינים , אולי איזה סקודה סופרב ..
בנוסף הייתי משתדל להחזיק ישיבה עם תרומות קבועות , ומנסה להקים איזה ליגה להגנה יהודית בישראל(אני לא יודע אם היה בליגה שיעורי תורה ושיעורי ערכים,אבל זה בהחלט משהו שהייתי רוצה שיהיה בארגון) בזכות זה שיש לי כסף וזמן פנוי (מאחר שאין לי דאגה לפרנסה )עוזר לאזרחים יהודים להשיג רישיון לנשק , מלמד צעירים יהודים הגנה עצמית , ובאופן מחתרתי מארגן סיורים שיטפלו באויבים שיושבים לנו בתוך הערים ומרכזי הבילוי , משיג לארגון ייעוץ משפטי , משתדל לגייס פעילים בשטח,מקים סניפים ופעילויות בכל הערים המעורבות בארץ ובחלק מהערים היהודית הגדולות,זה ממש החלום שלי הדבר הזה , אבל נקווה שבעזרת ה' יום אחד 
בנוסף הייתי משתדל ללמוד יותר ולהתחזק יותר מאחר ויש לי המון זמן פנוי ואין דאגות לפרנסה ..
הכסף ?שישכב בבנק , ויגדל  ;D
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .
"תכופות אנו נותנים בעצמנו לאויב את הכלים לכלותנו." - איזופוס.
"פייסן הוא אדם המאכיל תנין, בתקווה שהוא יאכל אותו אחרון." - וינסטון צ'רצ'יל
"קודם כל תהיינה העובדות בידיך, ואז תוכל לסלף אותן כאוות נפשך."- מרק טווין.

מנותק Dudi

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
הייתי לוקח למשפחתי ועוזר כמובן למי שצריך. כי מה לעשות- צריך, המדינה עושה את החיים קשים וחייב לעזור למשפחה קודם כל

והייתי מקים ארגון שעוזר לנזקקים. חילוק אוכל, עזרה בלימודים לילדים, נתינת מתנות לילדים בחגים שההורים שלהם לא יכולים להרשות להם
כמובן מחלק את הכסף לאט לאט ולא את הכל במכה.

כשיש לך סכום כזה אתה יכול גם להשקיע בדברים ואז להשיג יותר ויותר כסף, וכך ילך יותר כסף לתרומות
די לכיבוש!!!
גם לי נמאס מהכיבוש הערבי בארץ ישראל.

מנותק Blackraptor

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
מקים צבא פרטי, משתלט על המדינה בהפיכה צבאית, ומשם אני חופשי לפתור את כל הבעיות במדינה - דאגה לעניים, חפיכת הכלכלה לעצמאית וחזקה וטיפול באויבינו הקופים.

תרגום לחסרי ידע באנגלית: "קוראן - ספר יחיד לשטיפת מוח שגרם לאובדן של המוני חפים מפשע במלחמות למשך 100 שנה"

מנותק מוות_ליהודים הטובים והנאמנים

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
מקים צבא פרטי, משתלט על המדינה בהפיכה צבאית, ומשם אני חופשי לפתור את כל הבעיות במדינה - דאגה לעניים, חפיכת הכלכלה לעצמאית וחזקה וטיפול באויבינו הקופים.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

והקופים הם אויבים? מה הם עשו לך רע? מטומטם

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *

עובדה, תיראה את עצמך

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
עובדה, תיראה את עצמך

אמר מי שחושב שבלי צה"ל ישראל הייתה שורדת.

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אמר מי שחושב שבלי צה"ל ישראל הייתה שורדת.
בלי צה״ל המשטר הציוני היה נופל והעם היהודי היה שורד

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בלי צה״ל המשטר הציוני היה נופל והעם היהודי היה שורד

בלי הצבא כבר בשנותיה הראשונות של המדינה מדינות ערב היו כובשות את ישראל אז אל תבלבל את המוח... איך המדינה תשרוד בלי צבא? איזה בן אדם מפגר!!! מי יגן עלינו? מי ישמור על הגבולות?

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בלי הצבא כבר בשנותיה הראשונות של המדינה מדינות ערב היו כובשות את ישראל אז אל תבלבל את המוח... איך המדינה תשרוד בלי צבא? איזה בן אדם מפגר!!! מי יגן עלינו? מי ישמור על הגבולות?

שים לב, הצבא הציוני מתרכז תמיד בבלימה של התקפות, ולא למנוע אותם מלכתחילה. ז"א מתרכזים בסיכול הפיגוע הבא או ירי הקסאם (וגם סיכול ממוקד זה לא ממש סיכול)
הרי ברור שיהיו עוד פיגועים ורקטות, ולכן צריך לעקור את שורש הבעיה מלכתחילה שהיא עצם הקיום של ערבים בא"י.

הסיבה היחידה שעדיין לא השמידו אותנו היא לא בזכות צה"ל, אלא בזכות ניסים אלוקיים (ראה ערך מלחמת יום כיפור, עצירת הסורים בכינרת)

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
בשנים הראשונות, צה"ל היה צבא הגנה לישראל. כבר יותר מ15 שנים שהוא לגמרי לא...
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק Blackraptor

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *

נולדו - זה דבר ראשון ...
דבר שני הם רצו, רוצים וירצו לזרוק אותנו לים.

והם גם מאיימים על האנושות כולה.

גוי אתאיסט מפגר.

תרגום לחסרי ידע באנגלית: "קוראן - ספר יחיד לשטיפת מוח שגרם לאובדן של המוני חפים מפשע במלחמות למשך 100 שנה"

מנותק נ נח נחמ נחמן מאומן

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
  • הרב כהנא צדק!!! על זה אין ויכוח!!!
הייתי תורם ל:
-צדקה!!!!!!!
-חסדי מאיר
-ישיבת הרעיון היהודי
-הימין האמיתי
-קונה בית בירושלים
-משקיע את שאר הכסף, ולומד תורה בראש שקט!!!!!

:) :) :) :dance: :dance:

כל כך חבל שאין לי עכשיו!
 :'(

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
נולדו - זה דבר ראשון ...
דבר שני הם רצו, רוצים וירצו לזרוק אותנו לים.

והם גם מאיימים על האנושות כולה.

גוי אתאיסט מפגר.

קופים רוצים לזרוק "יהודים" (אתם לא רשאים להיקרא יהודים בכלל) לים... אתה בכלל קורא מה שאתה כותב?
קוף זו חיה חמודה (כמו אמא שלך חחחחח) ואם אתה רוצה לקלל את הערבים תקרא להם בשם אחר.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
הכושים דומים לקופים מאוד. במנת המשכל, בצורת האף והגולגולת ובדרכי ההתנהגות.
בפעם המליון, נשאל אותך מי רשאי להקרא יהודי, מיהו ומהו יהודי? מה הקריטריונים ומי קובע אותם?

ולערבושים יש כבר שם. שבטי האורקים...
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק השודד הוורוד

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
עושה עוד כסף דבר ראשון.
אחרי זה הייתי קונה את עזה ואת יהודה ושומרון, מעיף מישמה את כל הערבים כי זה שטח פרטי.
תורם את זה לישראל שזה יחשב כשטח של ארץ ישראל ולא יהיה מחלוקת.
תורם המון כסף בעיקר מקים בתי ספר טובים ולא כמו החרטא שיש היום עם המון תגבורים, מורים טובים ובשעורי חינוך היו מספרים את האמת.
ואז הייתי דואג לעצמי.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
ב100 מליון שקל אפשר לעודד הגירה ערבית המונית.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק meshutafim

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
  • www.meshutafim.com רשת חברתית לציבור הדתי
אני פעם שמעתי משהו יפה (אמנם זה הומור)
פעם היה יהודי שהתפלל כל הזמן ואמר, ריבונו של עולם תן לי להגריל בלוטו אני רוצה לוטו, כך במשך חודשים הוא הסתובב ברחוב וביקש מריבונו של עולם אני רוצה לוטו.
שאלו אותו העוברי אורח, מה תעשה עם הכסף כשתזכה? הוא ענה להם, מה זאת אומרת מה אני יעשה? אני יתן למשה הוא מסכן צריך לעזור לו, אני אתן ליעקב הוא נקלע לחובות קשים, אני יעשה בזה צדקה.
ענו לו האנשים, בשביל זה אתה מבקש לזכות בלוטו? ריבונו של עולם יודע איך להעביר למשה וליעקב ולעוד אנשים מסכנים את הכסף, הוא לא צריך שאתה תהיה השליח שלו...

www.meshutafim.com
רשת חברתית לציבור הדתי/חרדי

מנותק ה"בוגד המסריח"

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אני הייתי משקיע חמישה עשר מיליון בבניית בסיס סודי מתחת לאדמה.
חמישה מליון שקל לעסק שלי, 10 מליון בשבילי לבנק.
20 מליון שקל לליגה המעולה שלנו, ו-50% האחרים לנשק.
עשרת הדיברות לאנשי טובים באמת
1)לא סתם קראתי לעצמי המהפכן. אני איש עם דעות מהפכניות.2)תכבדו דעות של אחרים, גם האם הן שונות מהדעות שלכם3)יהודי הרוצח ערבי, אינו שונה מערבי שרוצח יהודי4)לא כל המחבלים הם ערבים, משום שיש גם מחבלים יהודים.5)אל תכריחו אף אחד לחשוב כמוכם. שמרו על חופש הביטוי.6)אם אתם דבקים באמת, עליכם לקבל גם אמת קשה.7)לא כל השמאלנים רעים. ישנם המון שמאלנים טובי לב.8)טעות לחשוב שרק מי שחושב כמוך הוא צודק.9)תמיד תאהב את חבריך, גם דעותיכם שונות.10)לא לחבור לאנשים רק בגלל דעותיהם.

מנותק PitaMan

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
תורם 20% מהכסף, נותן למשפחה שלי, ומשאיר קצת לעצמי  :old_cool:

מנותק איןליארץאחרת

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
100 מליון ? גם 10 מליון יספיקו : מקים מפלגה - ורץ לראשות הממשלה -מי מצטרף ?