כתב נושא: מה הייתם עושים אילו הייתם מקבלים 100 מיליון שקל היום?  (נקרא 49340 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

צדקה? השקעות? בתים? נסיעות? קרקע? כלי רכב? בגדים? ומה עוד?

מנותק מתן92

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מה הייתם עושים אילו הייתם מקבלים 100 מיליון שק
« להגיב #1 ב- : מאי 14, 2010, 03:28:31 »
50 מליון שקל היו הולכים לצדקה 30 מליון שקל היו הולכים לליגה    5 מליון הייתי קונה עזה מוכר את הנשק שיש שם, הורג את הערבים, משיג עוד 10 מליון, 10 מליון למשפחה הרחבה שלי 15 מליון לי להורים שלי ולאחים שלי, הריבית גדלה עוד כמה מיליונים גם אותם אני תורם לליגה

מנותק משה בן אליעזר

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אשלח כסף ל
-הימין האמיתי ויהודים ביו"ש
-בתי חולים
-קרנות לנכים
-מחקר במדע

גם אקנה בית בארץ.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מה הייתם עושים אילו הייתם מקבלים 100 מיליון שק
« להגיב #3 ב- : מאי 14, 2010, 03:30:19 »
50 מליון שקל היו הולכים לצדקה 30 מליון שקל היו הולכים לליגה    5 מליון הייתי קונה עזה מוכר את הנשק שיש שם, הורג את הערבים, משיג עוד 10 מליון, 10 מליון למשפחה הרחבה שלי 15 מליון לי להורים שלי ולאחים שלי, הריבית גדלה עוד כמה מיליונים גם אותם אני תורם לליגה

בס''ד

אזה ליגה?

מנותק מתן92

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *

מנותק מתן92

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ד.א חיים אחלה נושא לשיחה מעניין מאוד איזה סוגי אנשים יש פה וככה אפשר לדעת בנושא הזה

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

30 מליון לצדקה.
20 מליון למשפחה שלי.
 2 מליון בית.
30 מליון לתנועת הימין האמיתי.
800 אלף מרצדס class.
10 מליון מקים סניף גדול של הימין האמיתי בעיר שלי/בירושלים.
ו 7.200.000 לבנק.

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כשהגלים מתחזקים החזקים מתגלים
בס"ד

20% לצדקה ובלי שום קשר הייתי מחזיק איזו ישיבה ובית כנסת וממשיך לתרום באופן קבוע למוסדות יהודים.
קונה לי איזה שטח אדמה (אולי בצפון איפשהו) ובונה שם בית לפי הצרכים שלי... בטוח שיהיה שם משק חי...
איזה אוטו נחמד (שלא מוציא ת'עיניים).
רוכש איזה בניין קטן והרוס בדרום ת"א משפץ אותו ומחלק אתו לדירות להשכרה.
כמה מליונים למשפחה,כמה מליונים לבנק (אחרי שהייתי סוגר עסקה על ריבית גבוהה)
כמובן שהייתי עוזר לימין בארץ. (לתנועה למתנחלים וכד')
ומשם רואה לאן הדרך מובילה...
אבל בכל מקרה הייתי משתדל לשמור על רמת חיים נורמלית ולא משתגע יותר מדי...
"הן עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב"(במדבר כ'ג:ט)

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
אם היה לי סכום כסף כזה אני מניח שהייתי קונה לי שטח אדמה ובונה לעצמי בית (לא ענק מדי), קונה מכונית, משאיר קצת (5 מליון בערך) לעתיד.
בשאר הכסף הייתי קונה כמה שיותר אדמות מערבים בגליל ובנגב ונותן אותם בחינם לזוגות צעירים (בעלי אידיאלוגיה כמובן).
יש מספיק אנשים שתורמים למתיישבי יהודה ושומרון (גם המדינה משקיעה שם במידה מסוימת), אבל כולם שכחו מהגליל והנגב.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
הייתי תורם באופן קבע לישיבת הרעיון-היהודי ולמתיישבי יהודה-ושומרון וגם לבתי-תמחוי, וגם קונה לי רכב חדש ובית וכן נותן למשפחתי סיוע ככל שיבקשו...
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הייתי שולח חצי מהכסף לימין האמיתי ולjtf ואת השאר הייתי משקיע על מנת להרוויח עוד כסף ולתרום חצי מהרווחים לימין האמיתי ו jtf וכך הלאה.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
קודם כל מפריש מעשר לאגודה שתומכת בחלשים בחברה,
זה משאיר אותי עם 90 מיליון (שקל, חבל שלא דולר, או יורו כי בשקלים זה הרבה יותר)
אז הייתי קונה כמה דונמים בירושלים ומקים בניין, ובו הייתי עושה את המרכז של הימין האמיתי, כולל אולם הרצאות ומשרד לחבר'ה הממש רציניים ומכובדים פה, עם גינה ודשא מסביב,
זה יהיה בסביבות ה 10-15 מיליון אני מניח
תורם 10 מיליון לצדיקים שמכינים כלים לבית המקדש השלישי,
זה משאיר אותי עם 70 -65 מיליון שקל נכון?
5 מיליון ילכו להפגנות ענק ,פליירים בתוך תיבות דואר בעיר קבלת פעילים נוספים וכל הקשור בזה
20 מיליון ילכו להקמת ערוץ טלוויזיה חדש במקום ערוץ 1 (תחשבו על זה שזה אפשרי וגאוני, ותהיה לאנשים עוד סיבה לאהוב אותנו, פחות מיסים)
נשארו לי 45 -40 מיליון נכון?

אז 40 מיליון הייתי מקים מפלגה ומעלה את חיים לארץ , וכל חברי התנועה היו מארגנים אירועים תקשורתיים ולא יהיה אפשר להוריד את המצב האמיתי עם הערבים מסדר היום

ההצעה כי טובה בינתיים.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
20 מיליון הייתי שם בבנק בפיקדון ל-5 שנים(ששכחתי את שמו) שמניב 20 אחוז ריבית(דריבית).
מה שמבטיח לי רווח נקי(בניקוי מס) של יותר מ- 3.2 מיליון בתום 5 השנים, אזי שווה ערך למשכורת של יותר מ- 640 אלף שנתי(נטו).
עם כ-15 מיליון הייתי משקיע בנכסים מוצקים(נדל''ן) ליתר ביטחון(במקרה של נפילה כלשהיא).
כ-15 מיליון הייתי שם בחברת השקעות ילין לפיקדות, היא מאוד מצליחה.
כ-30 מיליון הייתי מחלק בפיקדונות לעוד 2 בנקים שונים.
כ-10 מיליון הייתי קונה דולרים ושם אותם בפיקדון.
כ-מיליון הייתי מבזבז על עצמי.
כ-9 מיליון הייתי שם בפיקדון בריבית יומית(פר''י).

אחוז מסוים מסך ההכנסה מהריבית(היומית, השנתית מהבנקים/דולרים/תשואה מחברת ההשקעות) הייתי תורם לאגודה למלחמה בסרטן ואולי תורם לפיתוח עיירות פיתוח.
זאת אומרת, אולי לפתח כביש בעיירת פיתוח, לתרום לבית ספר מחשבים או ספרים, לתרום ציוד למשטרת ישראל למניעת תאונות דרכים וכו'.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
20 מיליון הייתי שם בבנק בפיקדון ל-5 שנים(ששכחתי את שמו) שמניב 20 אחוז ריבית(דריבית).
מה שמבטיח לי רווח נקי(בניקוי מס) של יותר מ- 3.2 מיליון בתום 5 השנים, אזי שווה ערך למשכורת של יותר מ- 640 אלף שנתי(נטו).
עם כ-15 מיליון הייתי משקיע בנכסים מוצקים(נדל''ן) ליתר ביטחון(במקרה של נפילה כלשהיא).
כ-15 מיליון הייתי שם בחברת השקעות ילין לפיקדות, היא מאוד מצליחה.
כ-30 מיליון הייתי מחלק בפיקדונות לעוד 2 בנקים שונים.
כ-10 מיליון הייתי קונה דולרים ושם אותם בפיקדון.
כ-מיליון הייתי מבזבז על עצמי.
כ-9 מיליון הייתי שם בפיקדון בריבית יומית(פר''י).

אחוז מסוים מסך ההכנסה מהריבית(היומית, השנתית מהבנקים/דולרים/תשואה מחברת ההשקעות) הייתי תורם לאגודה למלחמה בסרטן ואולי תורם לפיתוח עיירות פיתוח.
זאת אומרת, אולי לפתח כביש בעיירת פיתוח, לתרום לבית ספר מחשבים או ספרים, לתרום ציוד למשטרת ישראל למניעת תאונות דרכים וכו'.

בס"ד

פששש עם כל הדברים האלה אתה מזה תורם למשפחתך ולישראל..

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
קודם כל מפריש מעשר לאגודה שתומכת בחלשים בחברה,
זה משאיר אותי עם 90 מיליון (שקל, חבל שלא דולר, או יורו כי בשקלים זה הרבה יותר)
אז הייתי קונה כמה דונמים בירושלים ומקים בניין, ובו הייתי עושה את המרכז של הימין האמיתי, כולל אולם הרצאות ומשרד לחבר'ה הממש רציניים ומכובדים פה, עם גינה ודשא מסביב,
זה יהיה בסביבות ה 10-15 מיליון אני מניח
תורם 10 מיליון לצדיקים שמכינים כלים לבית המקדש השלישי,
זה משאיר אותי עם 70 -65 מיליון שקל נכון?
5 מיליון ילכו להפגנות ענק ,פליירים בתוך תיבות דואר בעיר קבלת פעילים נוספים וכל הקשור בזה
20 מיליון ילכו להקמת ערוץ טלוויזיה חדש במקום ערוץ 1 (תחשבו על זה שזה אפשרי וגאוני, ותהיה לאנשים עוד סיבה לאהוב אותנו, פחות מיסים)
נשארו לי 45 -40 מיליון נכון?

אז 40 מיליון הייתי מקים מפלגה ומעלה את חיים לארץ , וכל חברי התנועה היו מארגנים אירועים תקשורתיים ולא יהיה אפשר להוריד את המצב האמיתי עם הערבים מסדר היום

לא רוצה לבאס אותך, אבל להקים ערוץ טלוויזיה עולה יותר מ-20 מיליון שקל. הרי אתה צריך לשים בערוץ דברים שאנשים ירצו לראות(שעולה הון), ורווח שלך הוא רק פרסומות, חסויות וכן הלאה, שלא יגיעו אלא אם תשים משהוא שמעלה את הרייטינג.
מה שכרוך בהוצאות ענקיות.

מנותק חחחח

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
ומה אם ערוץ 1 יפרוש ויעשו עליו מכרז?

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד

פששש עם כל הדברים האלה אתה מזה תורם למשפחתך ולישראל..

למה אני מריח ציניות? אני מבטיח לתרום לזמן ארוך, סכומים גבוהים כמגמה, לאומת התרומה החד פעמית שלך שמשאיר אותך עם 7.2 מיליון בלבד בבנק.
אלא אם כן אתה סוכן השקעות(פחחה) או יודע איפה ללכת ולהשקיע את הכסף שלך(פחחההה), זה לא סכום יותר מדי גדול להבטיח רצף של הכנסות לצורך תרומה לחברה.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
למה אני מריח ציניות? אני מבטיח לתרום לזמן ארוך, סכומים גבוהים כמגמה, לאומת התרומה החד פעמית שלך שמשאיר אותך עם 7.2 מיליון בלבד בבנק.
אלא אם כן אתה סוכן השקעות(פחחה) או יודע איפה ללכת ולהשקיע את הכסף שלך(פחחההה), זה לא סכום יותר מדי גדול להבטיח רצף של הכנסות לצורך תרומה לחברה.

בס"ד

מספיק לי 7 מליון אבל לפחות תרמתי למדינת ישראל הרבה ועזרתי למשפחתי.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ומה אם ערוץ 1 יפרוש ויעשו עליו מכרז?

בסדר, אבל זה משהוא אחר.
וגם אז אני לא בטוח ש-20 מיליון יספיק(ראה מקרה ערוץ 10), זאת אומרת יכול להיות, אבל נראה לי שהסכומים שם זה כמה מאות מיליוני שקלים.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד

מספיק לי 7 מליון אבל לפחות תרמתי למדינת ישראל הרבה ועזרתי למשפחתי.

אז אתה מסכים איתי שאין לך את רצף התרומות, ובכך אחרי הצ''קים שאתה מחלק, זהו נגמר, ואתה דואג רק לעצמך ומשפחתך.

לאומת שאצלי הפעילות היא לטווח ארוך.

אתה רוצה עם ניקוד או משהוא?

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אז אתה מסכים איתי שאין לך את רצף התרומות, ובכך אחרי הצ''קים שאתה מחלק, זהו נגמר, ואתה דואג רק לעצמך ומשפחתך.

לאומת שאצלי הפעילות היא לטווח ארוך.

אתה רוצה עם ניקוד או משהוא?
בס"ד

לא רוצה שתפרט לי יותר מדיי,אבל אני באתי לומר למה אתה חוסך רק לך?המשפחה שלך לא מגיע להם גם שתעזור להם?

מנותק חחחח

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
בסדר, אבל זה משהוא אחר.
וגם אז אני לא בטוח ש-20 מיליון יספיק(ראה מקרה ערוץ 10), זאת אומרת יכול להיות, אבל נראה לי שהסכומים שם זה כמה מאות מיליוני שקלים.

אין הרבה תחרות לזה ואם אם אצליח לקנות אנשים יעדיפו הרבה יותר תוכנית שמראה את המציאות כמו שהיא ולא רק "מדווחת" או "מפרשת" אלא ממש מראה את הצדדים בכל פרשה כזו וכזו, ותאמין לי אם היה ערוץ כזה מלכתחילה המצב בארץ היה שונה מאוד.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד

לא רוצה שתפרט לי יותר מדיי,אבל אני באתי לומר למה אתה חוסך רק לך?המשפחה שלך לא מגיע להם גם שתעזור להם?

צודק, שאני אומר אני, הכוונה היא אני+משפחתי.
מה שאני אתן למשפחה שלי יהיה מהכסף שאני שומר לעצמי(בחלקו).
כאן גם יש לי כבר בראש כיצד אני מפריש כסף.
גם אני כבר דמיינתי מה אני עושה עם סכומים כאלו.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
צודק, שאני אומר אני, הכוונה היא אני+משפחתי.
מה שאני אתן למשפחה שלי יהיה מהכסף שאני שומר לעצמי(בחלקו).
כאן גם יש לי כבר בראש כיצד אני מפריש כסף.
גם אני כבר דמיינתי מה אני עושה עם סכומים כאלו.

בס"ד

בסדר עכשיו הבנתי לפחות למשפחה שלך אתה עוזר שזה מעשה טוב מאוד וכל הכבוד לכל מי שעוזר למשפחתו,פשוט כשרשמת מה תעשה עם הכסף זה היה נראה כאילו זה רק לך.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אין הרבה תחרות לזה ואם אם אצליח לקנות אנשים יעדיפו הרבה יותר תוכנית שמראה את המציאות כמו שהיא ולא רק "מדווחת" או "מפרשת" אלא ממש מראה את הצדדים בכל פרשה כזו וכזו, ותאמין לי אם היה ערוץ כזה מלכתחילה המצב בארץ היה שונה מאוד.

בהצלחה נשמה, השאלה היא כמה זה עולה-באמת שאין לי מושג, אבל כמו שכתבתי זה נראה לי יותר מ-20 מיליון שקל(בטח לא התקציב השנתי).
ואתה חייב כמובן להבחין שערוץ אחד מקבל תקציבים מהממשלה. לא בטוח שאתה תקבל, בטח אם תעצבן אותם יותר מדיי.

אגב שאלה, איך אתם מסבירים את זה שעיתון ערוץ 7(ותכנית הרדיו) לא עולה על המכירות/כניסות של עיתונות המיינסטרים כמו ידיעות(YNET) או מעריב(NRG)?