כתב נושא: מספר שאלות לחיים בן פסח  (נקרא 1388 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מספר שאלות לחיים בן פסח
« ב- : מאי 15, 2010, 23:18:11 »
חיים שלום,

אני אשמח אם תוכל לענות לי לכמה שאלות.
אני שואל את השאלות האלו לא כדי להקשות עליך ולא כדי להפיל מישהו בפח, אלא מתוך רצון אמיתי לשמוע את דעתך.

1. בכל הסקרים שלך אתה מתבסס על הסקר שאומר ש 97% מערביי הגדה ועזה רוצים להשמיד אותנו (תומכים בחיזבאללה). אבל אנו יודעים
שהסקר הרבה מאד פעמים שווה לשקר, ואף יתכן שהוא לא משקף את המציאות בשטח.
לכן אני שואל אותך, האם תנועת הימין האמיתי באמת יכולה להתבסס על הסקר הזה כמנוף לביצוע ההחלטה של פינוי פיצוי לערבים ?

2. גם אם הסקר הזה נכון, הוא מדבר רק על ערביי הגדה ועזה והוא אינו מתייחס כלל לערביי ישראל.
תנועת הימין האמיתי רוצה לאפשר פינוי-פיצוי גם לערביי ארץ ישראל (אלו שמחזיקים בת"ז כחולות)
מאיפה לנו הלגיטימיות לכלול אותם בתוכנית פינוי-פיצוי אם לגביהם אין אפילו סקר שאומר שהם רוצים להשמיד אותנו ?  

3. שאלתי אותך את זה פעם, אבל לא ענית לי על זה. האם יש לך תוכנית חלופית למקרה שהתוכנית הזו תיכשל ?

4. אם התוכנית תיכשל, האם תתמוך בגירוש של כל הערבים מהארץ בתחלופה לפינוי פיצוי או שפשוט תרד מכל הרעיון ?

מאד אודה לתשובתך.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מספר שאלות לחיים בן פסח
« להגיב #1 ב- : מאי 16, 2010, 05:35:30 »
חיים שלום,

אני אשמח אם תוכל לענות לי לכמה שאלות.
אני שואל את השאלות האלו לא כדי להקשות עליך ולא כדי להפיל מישהו בפח, אלא מתוך רצון אמיתי לשמוע את דעתך.

1. בכל הסקרים שלך אתה מתבסס על הסקר שאומר ש 97% מערביי הגדה ועזה רוצים להשמיד אותנו (תומכים בחיזבאללה). אבל אנו יודעים
שהסקר הרבה מאד פעמים שווה לשקר, ואף יתכן שהוא לא משקף את המציאות בשטח.
לכן אני שואל אותך, האם תנועת הימין האמיתי באמת יכולה להתבסס על הסקר הזה כמנוף לביצוע ההחלטה של פינוי פיצוי לערבים ?

2. גם אם הסקר הזה נכון, הוא מדבר רק על ערביי הגדה ועזה והוא אינו מתייחס כלל לערביי ישראל.
תנועת הימין האמיתי רוצה לאפשר פינוי-פיצוי גם לערביי ארץ ישראל (אלו שמחזיקים בת"ז כחולות)
מאיפה לנו הלגיטימיות לכלול אותם בתוכנית פינוי-פיצוי אם לגביהם אין אפילו סקר שאומר שהם רוצים להשמיד אותנו ?  

3. שאלתי אותך את זה פעם, אבל לא ענית לי על זה. האם יש לך תוכנית חלופית למקרה שהתוכנית הזו תיכשל ?

4. אם התוכנית תיכשל, האם תתמוך בגירוש של כל הערבים מהארץ בתחלופה לפינוי פיצוי או שפשוט תרד מכל הרעיון ?

מאד אודה לתשובתך.

בס''ד

1. הסקר הערבי הזה כן משקף את המציאות. יש 22 מדינות ערביות והתקשורת בכולן מדברת על היהודים כמו התקשורת של גרמניה הנאצית. יש 66 מדינות מוסלמיות בעולם וגם התקשורת בהן מדברת עלינו כמו התקשורת של גרמניה הנאצית. ככה זה היה בלי הפסק מאז קום המדינה ואפילו עשורים שלמים לפני כן. האיסלאם מצווה את המוסלמים לכבוש את העולם כולו. כל מדינה לא מוסלמית היא בבחינת "דר על חארב" (איזור מלחמה) לפי האיסלאם. אין לאף מדינה לא מוסלמית שום זכות קיום באיסלאם. על אחת כמה וכמה מדינה יהודית קטנטונת באמצע העולם המוסלמי - דבר שהמוסלמים לעולם לא יקבלו.

2. הערבים בתוך הקו הירוק שונאים אותנו בדיוק כמו כל הערבים האחרים. אתה שואל "מיפה לנו הליגיטימיות לכלול אותם בתוכנית פינו-פיצוי"? זו הארץ שלנו, לא של הערבים הנאצים. יש לערבים הנאצים 22 מדינות (רובן גדולות) עם פי 600 מהאדמה שיש לנו. יש לערבים הנאצים אדמה שכוללת רוב משאבי הנפט שבעולם. ויש להם את החוצפה לדרוש את השמדת המדינה הקטנה שלנו. ובוגדי הערב רב בתשקורת הישראלית ובממסד הבולשביקי תומכים באוייבינו הערבים הנאצים. אחרי שהערבים הנאצים ניסו שוב ושוב לבצע שואה נגדנו, התוכנית שלנו לתת להם פיצויים לעזוב היא תוכנית יותר מדי מתונה ויותר מדי נדיבה. אבל אנו מציעים את זה כי אנו נאורים.

3. אין חלופה להגירה ערבית המונית. בדרך זו או אחרת זה חייב לקרות אם חפצים אנו לשרוד. כי זה או הם או אנחנו.

4. התוכנית לא תיכשל. אם נהיה אנו בשלטון, הערבים יעברו בדרך זו או אחרת.