כתב נושא: "גל אנטישמיות אנטי חרדי"  (נקרא 2038 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
"גל אנטישמיות אנטי חרדי"
« ב- : מאי 05, 2010, 12:29:04 »
בס"ד

יו"ר זק"א, יהודה משי זהב, מזהיר מפני התפרצות גל של אנטישמיות אנטי חרדית ברחבי המדינה בעקבות גל ההתבטאויות נגד חרדים.

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/203877

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
"גל אנטישמיות אנטי חרדי"
« להגיב #1 ב- : מאי 05, 2010, 12:45:25 »
אני יכול להבין את הכעס על החרדים.

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
"גל אנטישמיות אנטי חרדי"
« להגיב #2 ב- : מאי 05, 2010, 14:21:28 »
בס"ד

אני יכול להבין את הכעס על החרדים.

גם אני.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
"גל אנטישמיות אנטי חרדי"
« להגיב #3 ב- : מאי 05, 2010, 19:40:09 »
אני יכול להבין כמובן את הכעס על החרדים, במסגרת המתיחות הרגילה שקיימת בחברה הישראלית, אך לדעתי, יש כאן קמפיין נגד חרדים והכשרת הקרקע לקראת הקמת תנועה פוליטית עתידית.

זה מתחיל בכך שמפמפמים לנו שיאיר לפיד, עתיד לרוץ לפוליטיקה.  לאחר מכן גבי גזית מתבטא נגדם ולאחר מכן החולדאי.  כאילו כל החבר'ה הללו עומדים להקים מפלגה ושוב פעם למכור את העניין הזה של "לדפוק את החרדים" כמצע אידיאלי.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
"גל אנטישמיות אנטי חרדי"
« להגיב #4 ב- : מאי 05, 2010, 20:57:01 »
אני יכול להבין כמובן את הכעס על החרדים, במסגרת המתיחות הרגילה שקיימת בחברה הישראלית, אך לדעתי, יש כאן קמפיין נגד חרדים והכשרת הקרקע לקראת הקמת תנועה פוליטית עתידית.

זה מתחיל בכך שמפמפמים לנו שיאיר לפיד, עתיד לרוץ לפוליטיקה.  לאחר מכן גבי גזית מתבטא נגדם ולאחר מכן החולדאי.  כאילו כל החבר'ה הללו עומדים להקים מפלגה ושוב פעם למכור את העניין הזה של "לדפוק את החרדים" כמצע אידיאלי.
יש אמת בדברייך, ועל אף שההשמצות שלהם ניכרות באופן תדיר בתקשורת וכן ידועות בציבור, עדיין, גם אני מאמין שיש כאן אינטרס פוליטי כלשהו.
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
"גל אנטישמיות אנטי חרדי"
« להגיב #5 ב- : מאי 05, 2010, 21:22:13 »

זה מתחיל בכך שמפמפמים לנו שיאיר לפיד, עתיד לרוץ לפוליטיקה.  לאחר מכן גבי גזית מתבטא נגדם ולאחר מכן החולדאי.  כאילו כל החבר'ה הללו עומדים להקים מפלגה ושוב פעם למכור את העניין הזה של "לדפוק את החרדים" כמצע אידיאלי.
אני חושב שאתה צודק למרות שלחלק מהאנשים זה יכול להישמע קצת קונספירטיבי, בכל אופן זה מזכיר לי שהיה איש תקשורת (לא זוכר מי זה היה) שאמר בגלוי בשידור בטלוויזיה לאחר הסיפור עם הקברים וליצמן: "עלינו לצפות למפלגה חילונית חדשה בכנסת בבחירות הבאות" (למרות שלדעתי כבר יש מפלגה עם אגנדה חילונית בכנסת והיא "ישראל ביתנו" אבל לא חשוב), וכשהוא אמר "חילונית" אז כמובן שהוא מתייחס למפלגה סגנון "שינוי" ש"במקרה" תהיה בראשות בנו של אחד מראשיה לשעבר של מפלגת "שינוי" (יוסף/טומי לפיד), ומאחר שיאיר לפיד מאוד נערץ בתקשורת שלנו בין היתר בגלל היותו איש תקשורת בעצמו, אז כמובן שזה לא מפתיע שהוא יקבל תמיכה מרבבות עיתונאים בכל רחבי התקשורת בארץ, ואולי גם יש כאלו שמרחיקים לכת עד כדי סיקור יתר כלפי פעילות של החרדים על מנת לקדם את האגנדה שלו כלפיהם גם בעיני העם.
אגב גם אני יכול להבין את הכעס על החרדים כמובן, אבל לדעתי יש לנו כאן בעיות קצת יותר דחופות כרגע מהתעסקות עם חרדים..

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
"גל אנטישמיות אנטי חרדי"
« להגיב #6 ב- : מאי 05, 2010, 23:27:54 »
כולכם צריכים להבין משהו.
זה אמנם מתחיל בחרדים אבל זה יתקדם מהר מאד לדתיים לאומיים ובסופו של דבר המטרה שלהם תהיה כל אדם שמאמין בתורת ישראל (כולל מסורתיים, מתחזקים, וחילונים מאמינים).
כבר שכחתם את הנזק הבלתי הפיך שגרם אברהם פורז כשהיה שר הפנים (עשרות אלפי ערבים ומסתננים זרים קיבלו אזרחות)?
הקרקע מוכשרת ל"נחיתה" ע"י הכפשת החרדים, אבל לאחר ה"נחיתה" בכנסת יתחיל ה"אקשן" האמיתי כאשר המטרה שלהם (במוצהר, דרך אגב) היא להפוך את מדינת ישראל למדינה חילונית לחלוטין שלא מזוהה עם שום דת (הרי מה הבסיס לקיומנו בארץ ישראל אם לא תורת ישראל?).
יש אמרה מפורסמת מאד של טומי לפיד באחת מתכניות האירוח שהוא התארח שבה הוא אמר שלדעתו אמונה באלהים היא סוג של מחלת רוח (ז"א שכולנו חולי רוח, הבנתם?).
אנשי הקיבוצים שקלטו את עולי תימן בשנות ה-50 גזזו להם את הפיאות ושטפו לילדים את המוח שאמונה באלהים לא מסתדרת עם ההיגיון (ובכך המרידו דור שלם של ילדים נגד הוריהם והמסורת שלהם).
מאז יש כל מספר שנים נסיונות להקים כל מני מפלגות למיניהם עם מצע שלא היה מבייש את הגרועים שבאנטישמיים ("שינוי" הייתה הנסיון האחרון שהצליח לזמן מה).
בתקופת "שינוי" במשרד הפנים קיבלו מספר גדול מאד של "פלסטינים" אזרחות ישראלית משום שהתחתנו עם ערבים ישראלים (וזה בלי להזכיר את שאר הזרים שקיבלו אזרחות).
עכשיו זה החרדים ומחר זה כל מי שמאמין בקב"ה.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כשהגלים מתחזקים החזקים מתגלים
"גל אנטישמיות אנטי חרדי"
« להגיב #7 ב- : מאי 05, 2010, 23:54:19 »
כולכם צריכים להבין משהו.
זה אמנם מתחיל בחרדים אבל זה יתקדם מהר מאד לדתיים לאומיים ובסופו של דבר המטרה שלהם תהיה כל אדם שמאמין בתורת ישראל (כולל מסורתיים, מתחזקים, וחילונים מאמינים).
כבר שכחתם את הנזק הבלתי הפיך שגרם אברהם פורז כשהיה שר הפנים (עשרות אלפי ערבים ומסתננים זרים קיבלו אזרחות)?
הקרקע מוכשרת ל"נחיתה" ע"י הכפשת החרדים, אבל לאחר ה"נחיתה" בכנסת יתחיל ה"אקשן" האמיתי כאשר המטרה שלהם (במוצהר, דרך אגב) היא להפוך את מדינת ישראל למדינה חילונית לחלוטין שלא מזוהה עם שום דת (הרי מה הבסיס לקיומנו בארץ ישראל אם לא תורת ישראל?).
יש אמרה מפורסמת מאד של טומי לפיד באחת מתכניות האירוח שהוא התארח שבה הוא אמר שלדעתו אמונה באלהים היא סוג של מחלת רוח (ז"א שכולנו חולי רוח, הבנתם?).
אנשי הקיבוצים שקלטו את עולי תימן בשנות ה-50 גזזו להם את הפיאות ושטפו לילדים את המוח שאמונה באלהים לא מסתדרת עם ההיגיון (ובכך המרידו דור שלם של ילדים נגד הוריהם והמסורת שלהם).
מאז יש כל מספר שנים נסיונות להקים כל מני מפלגות למיניהם עם מצע שלא היה מבייש את הגרועים שבאנטישמיים ("שינוי" הייתה הנסיון האחרון שהצליח לזמן מה).
בתקופת "שינוי" במשרד הפנים קיבלו מספר גדול מאד של "פלסטינים" אזרחות ישראלית משום שהתחתנו עם ערבים ישראלים (וזה בלי להזכיר את שאר הזרים שקיבלו אזרחות).
עכשיו זה החרדים ומחר זה כל מי שמאמין בקב"ה.
בס"ד

צודק ב 100%
"הן עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב"(במדבר כ'ג:ט)