כתב נושא: דו שיח ביני לבין THE PROUD ARAB JEW  (נקרא 13667 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
דו שיח ביני לבין THE PROUD ARAB JEW
« להגיב #25 ב- : מאי 05, 2010, 18:16:22 »
איטבח אלערב

מנותק רק ליברמן! חילופי שטחים!

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #26 ב- : מאי 05, 2010, 19:56:18 »
איטבח אלערב
בוגר מאוד מצדך... בתור נציג של תנועת "הימין האמיתי" שאני מניח שיש לה מטרות רציניות, ורוצה להציג את עצמה כגוף רציני, הייתי מצפה שתתנהג בצורה קצת יותר בוגרת ועניינית ובמקום לרשום "איטבח אלערב" כמו איזה נציג של "עמותת הערסים והפרחות של מחוז גוש דן", תן את דעתך בנושא ותתרום לדיון.
קוּם הִתְנַעֵרָה עַם חֵלֵכָה
עַם עֲבָדִים וּמְזֵי רָעָב
אֵש הנְקָמוֹת הַלַּב לִחֵכַה
לִקְרַאת אוֹיַב הִכּוֹן לַקְרָב.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #27 ב- : מאי 05, 2010, 20:07:43 »
בוגר מאוד מצדך... בתור נציג של תנועת "הימין האמיתי" שאני מניח שיש לה מטרות רציניות, ורוצה להציג את עצמה כגוף רציני, הייתי מצפה שתתנהג בצורה קצת יותר בוגרת ועניינית ובמקום לרשום "איטבח אלערב" כמו איזה נציג של "עמותת הערסים והפרחות של מחוז גוש דן", תן את דעתך בנושא ותתרום לדיון.

ילד,

נמאס לי להשפיל אותך במסן אז החלטתי פשוט לצחוק עליך במקום להגיב לך.

עכשיו סע.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #28 ב- : מאי 05, 2010, 20:15:16 »
אכן רון השפיל אותך, ראיתי הכל במו עיניי.

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #29 ב- : מאי 05, 2010, 20:37:10 »
הוא לא השפיל אותי, השפלה זה כשה"מושפל" מרגיש מושפל, אני לא חשתי מושפל וחוץ מזה, כל שמאלני שתתוכחו איתו תגידו שהוא יצא מושפל אז מה זה בכלל משנה??

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #30 ב- : מאי 05, 2010, 20:40:12 »
כי הוא מרקסיסט.

קומוניסטים\מרקסיסטים נוטים לייחס כל סכסוך לאומי או דתי להבדלי מעמדות בחברה.

התודעה הקומוניסטית של מעמדות, שגרמה לשיסוע עמים, דתות, מינים
ו"גזעים" (אין חיה כזאת) אחד בשני, הקומוניזם זה אכן מקור כמעט כל
הבעיות בעולם בימינו.

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #31 ב- : מאי 05, 2010, 21:11:28 »
התודעה הקומוניסטית של מעמדות, שגרמה לשיסוע עמים, דתות, מינים
ו"גזעים" (אין חיה כזאת) אחד בשני, הקומוניזם זה אכן מקור כמעט כל
הבעיות בעולם בימינו.
קומוניזם עדיף על תאוקרטיה יהודית.

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כשהגלים מתחזקים החזקים מתגלים
« להגיב #32 ב- : מאי 05, 2010, 22:10:10 »

"תאוקרטיה" יפלצן אתה מדבר במילים גבוהות יחסית לערבי...
מי הכריח אתך לשמור שבת או לשמור על כשרות? (זולל שרצים שכמוך)
מי אסר עליך מבחינה חוקית לנשוך כריות ולשרוט משקופים ימתרומם?
"תאוקרטיה" חח עוד אידיוט...
"הן עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב"(במדבר כ'ג:ט)

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #33 ב- : מאי 05, 2010, 23:11:27 »
השאיפה שלכם זו מדינה דתית, ואל תגידו לי שלא ותתנו לי תירוצים בגרוש כי אתם באמת לא חייבים (אחרי הכל, ישראל דמוקרטית לא?).
אני לא ערבי, אני יהודי, אם לא בא לך אל תאמין (שוב מדינה דמוקרטית, וגם אם לא, לשלוט במחשבות של אחר אף אחד לא יכול). אף אחד (וטוב שכך) לא אוסר עלי או על כל אדם אחר "לנשוך כריות ולשרוט משקופים" או לחילופין לאכול שרימפס בבגט ביום כיפור באמצע רחוב רבי עקיבא בבני ברק (וטוב שכך).

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #34 ב- : מאי 05, 2010, 23:12:41 »

אף אחד לא הכריח משום שכרגע אין תאוקרטיה יהודית, אם הימין האמיתי היה בשלטון אז הייתה תאוקרטיה כזו ואז היו חוקים נגד הומוסקסואליות ואוכל לא כשר, על זה הבחור מדבר.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #35 ב- : מאי 06, 2010, 01:05:43 »
אף אחד לא הכריח משום שכרגע אין תאוקרטיה יהודית, אם הימין האמיתי היה בשלטון אז הייתה תאוקרטיה כזו ואז היו חוקים נגד הומוסקסואליות ואוכל לא כשר, על זה הבחור מדבר.

גם אם נגיע למצב הזה, זו עדיין לא תאוקרטיה מלאה. אולי אפילו אי אפשר לקרוא לזה תאוקרטיה.

חוקים נגד הומוסקסואליות הם דבר חיוני להמשך קיום של חברה בריאה, נורמטיבית, טבעית ובעלת מסגרת. אין קשר לדת.

איסור על אוכל לא כשר הוא בשל זיקה למסורת, בסך הכל איסור קל ביותר, זה לא לכפות על העם את כל דיני הכשרות שקיימים בהלכה היהודית.

גם היום במדינה יש חוק שליהודים אסור למכור חמץ בפסח, זה תאוקרטיה ? - לא, זה זיקה קלה וכבוד למסורת של שנים של העם היהודי.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #36 ב- : מאי 06, 2010, 01:22:37 »
את הויכוח על הומוסקסואליות ניהלו עשרות פעמים על גבי הפורום הזה ולא אכנס לזה שוב. הימין האמיתי דוגל במדינת הלכה, שלטון מלוכני על פי ההלכה, זו תאוקרטיה. זיקה לדת וכבוד אלו עניינים אישיים, אני חושב שחוקים דתיים רק מרחיקים אנשים מהדת ומשניאים אותה.

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #37 ב- : מאי 06, 2010, 01:27:27 »
את הויכוח על הומוסקסואליות ניהלו עשרות פעמים על גבי הפורום הזה ולא אכנס לזה שוב. הימין האמיתי דוגל במדינת הלכה, שלטון מלוכני על פי ההלכה, זו תאוקרטיה. זיקה לדת וכבוד אלו עניינים אישיים, אני חושב שחוקים דתיים רק מרחיקים אנשים מהדת ומשניאים אותה.
צודקק אי אפשר לכפות את הדת על אנשים זה רק עלול להשניא אותה על אנשים אמונה וחזרה בתשובה צריכים לבוא מהבן אדם עצמו ומבחירה עצמית שלו אחרת זה לא שווה כלום..
וחוקים נגד הומוסקסואליות לא יתרמו כלום לאף אחד מה פתאום הם יכולים לתרום??
אל תצביע תשפיע

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #38 ב- : מאי 06, 2010, 09:42:37 »

אתה טועה ומטעה. חיים אמר בפרוש שהימין האמיתי לא מתכוון לכפות כלום על אף אחד. הימין האמיתי כן יחזק את החינוך היהודי לערכים יהודים
וכן יגביר את הזיקה למסורת היהודית, אבל זה יהיה במידה.

אם תרצה אני יביא לך סרטון שחיים אומר את זה ונראה מה תגיד אחריו . . .

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #39 ב- : מאי 06, 2010, 11:48:55 »

לא חושב שהעם מעדיף שואה שהמשטר עצמו גורם לו מאשר החלום של מרבית העם שכולל את תמצית מהותנו בארץ (ממלכת ישראל) שהזכות היחידה לישיבתנו בה היא ההבטחה האלוקית - אחרת איננו שונים מהבריטים ואנחנו קולוניאליסטים שצריכים לעוף מכאן.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #40 ב- : מאי 06, 2010, 14:46:13 »
אין שלטון גרוע משלטון קומוניסטי.
אף שלטון לא גרם סבל ונזק שכזה לבני עמו.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #41 ב- : מאי 06, 2010, 22:46:57 »
אתה טועה ומטעה. חיים אמר בפרוש שהימין האמיתי לא מתכוון לכפות כלום על אף אחד. הימין האמיתי כן יחזק את החינוך היהודי לערכים יהודים
וכן יגביר את הזיקה למסורת היהודית, אבל זה יהיה במידה.

אם תרצה אני יביא לך סרטון שחיים אומר את זה ונראה מה תגיד אחריו . . .

הימני, בחייאת, תעשה לי טובה ואל ת**בל. אתה יודע טוב מאד שמה שחיים מוכר בסרטונים האלה זה כדי להרגיע את ההמונים ואין בזה קמצוץ של אמת, אני פעם שאלתי אותו והוא ענה לי שהוא מתכוון להחמיר את החוקים הדתיים בארץ, לאסור לחלוטין על פתיחת בתי עסק בשבת ומכירת חמץ וכו', מה שהוא מתכוון זה שהוא לא יתערב אם מישהו יחליט לחלל שבת בביתו הפרטי, באמת תודה רבה שהוא לא מתכוון להתקין מצלמות, אבל כל חילול שבת בפרהסיה יהיה אסור לחלוטין. וזה לא נקרא "לא לכפות כלום על אף אחד". חלאס, נראה לך שמישהו קונה את זה?

רון - אתה באמת מאמין שרוב העם חולם על ממלכה ישראלית? איפה אתה חי? ואיזה קולוניאליסטים אנחנו בדיוק, כלומר מטעם איזו מדינה? איזה דגל נשאו המתיישבים הראשונים בארץ, הם היו כובשים מטעם מי?

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #42 ב- : מאי 06, 2010, 23:24:44 »
הימני, בחייאת, תעשה לי טובה ואל ת**בל. אתה יודע טוב מאד שמה שחיים מוכר בסרטונים האלה זה כדי להרגיע את ההמונים ואין בזה קמצוץ של אמת, אני פעם שאלתי אותו והוא ענה לי שהוא מתכוון להחמיר את החוקים הדתיים בארץ, לאסור לחלוטין על פתיחת בתי עסק בשבת ומכירת חמץ וכו', מה שהוא מתכוון זה שהוא לא יתערב אם מישהו יחליט לחלל שבת בביתו הפרטי, באמת תודה רבה שהוא לא מתכוון להתקין מצלמות, אבל כל חילול שבת בפרהסיה יהיה אסור לחלוטין. וזה לא נקרא "לא לכפות כלום על אף אחד". חלאס, נראה לך שמישהו קונה את זה?

נכון, פתיחת בתי עסק בשבת, מכירת חמץ בפסח הם אכן רק ביטוי לזיקה מינימליסטית וכבוד לדת היהודית. זה הכל- אם אתה רוצה תקרא לזה כפייה .
זה בדיוק כמו שהיום יש איסור לשרוף את דגל המדינה , מה קרה ? איפה חופש הביטוי ? אם מתחשק
לי לשרוף את הדגל כי אני לא מכיר במדינה ? למה כופים עלי את זה ?
זה כבוד מינימלי לערכי המדינה, וכך גם במקרה של השבת והחמץ - כבוד מינימלי לערכי הדת, אפילו אם אתה אתאיסט מוחלט.
אף אחד לא יכריח אותך ללכת להתפלל בבית הכנסת, אבל אתה צריך להבין שאתה גר במדינה יהודית, וכדי להתקיים
במדינה יהודית, אתה צריך סף מינימום מסוים שכל יהודי חייב לבצע, וכן רף מינימום שהעם צריך להיות מעליו.

ולכן ב"ה שהימין האמיתי יהיה בשלטון, אם תרצה לאכול חמץ בפסח, לפתוח עסק בשבת או לרכב על אופניך ביוה"כ תצטרך
פשוט להחליף מדינה.

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #43 ב- : מאי 06, 2010, 23:36:32 »
מכל הדיון הארוך הזה, עדיין לא הבנתי מה בדיוק המדינה הזאת כביכול תהיה אם וכאשר הימין האמיתי ישלטו בה... לא הבנתי האם בכל זאת תהיה פה דמוקרטיה יהודית כפי שכיניתם זאת, או תאוקרטיה, כי נראה שרבים מכם בעצמם לא ממש מודעים למצע של הימין האמיתי בנוגע לצורת התנהלות המדינה על פי הימין האמיתי. הייתי שמח אם חיים יבוא וישפוך מעט אור על כוונותיו כמנהיג התנועה נכון להיום.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #44 ב- : מאי 07, 2010, 01:37:49 »
אז למה אתה מתכוון "לא יכפה כלום על אף אחד"? מה זה מבחינתך כפייה? שוב, אני בדעה שחוקים דתיים רק מרחיקים אנשים מהדת. ואם תיהו בשלטון לא תיהיה פה דמוקרטיה, לפחות לא בטווח הרחוק - חיים אמר שהשאיפה הרחוקה שלו זה להיות מלך.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #45 ב- : מאי 07, 2010, 07:12:13 »
אז למה אתה מתכוון "לא יכפה כלום על אף אחד"? מה זה מבחינתך כפייה? שוב, אני בדעה שחוקים דתיים רק מרחיקים אנשים מהדת. ואם תיהו בשלטון לא תיהיה פה דמוקרטיה, לפחות לא בטווח הרחוק - חיים אמר שהשאיפה הרחוקה שלו זה להיות מלך.

בס''ד

א. אני מעולם לא אמרתי ששאיפתי להיות מלך. אסור לי להיות מלך. המלך הבא לעם ישראל חייב להיות מבית דוד. אפילו מלך צדיק לא יכול להיות אלא אם הוא מבית דוד.

ב. יהודים יהיו הרבה יותר חופשיים במדינה כהניסטית מאשר המצב שקיים עכשיו. במדינה כהניסטית, יהודים יוכלו להתישב בכל רחבי ארץ ישראל. יהודים יוכלו להסתובב בכל רחבי הארץ בלי פחד כמו שיש היום. יהודים יוכלו לסמוך על חיילים ושוטרים כי הם יהיו יהודים טובים מלאי אהבת ישראל ולא מושחתים או רובוטים אכזרים. יהודים יוכלו להקים עסקים עם הרבה פחות מיסים ובלי ביורוקרטיה חונקת. יהודים יוכלו להסתכל בטלוויזיה ולראות תקשורת נאמנה ופטריוטית עם אהבת עם ישראל וארץ ישראל. ארץ ישראל תהפוך לגן עדן ליהודים טובים ונאמנים.

ג. לעומת זאת, זה לא יהיה טוב לרשעים. נעודד את הערבים לעזוב עם פיצויים. גם הרבה שמאלנים ובוגדים ירצו לעזוב. כי יהיה חינוך יהודי עם ערכים יהודיים. לא תהיה שום כפייה לקיים את המצוות אבל כל ילד יהודי וכל חייל יהודי יצטרך לדעת ערכים יהודיים כחלק מהחינוך. לגבי השבת והחגים, לא תהיה תחבורה ציבורית (אוטובוסים ורכבות).

ד. בצה''ל יהיה צבא שמגבה את החיילים. חייל יהודי אחד שווה לנו יותר מכל הערבים שבעולם. וניישם את החוקים הקיימים נגד בוגדים.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #46 ב- : מאי 07, 2010, 09:30:05 »
אם כך אני מתנצל. הייתי בטוח ששמעתי אותך מדבר על משטר מלוכני. האם אתה בעד דמוקרטיה - רעיון שהוא זר ליהדות?

מה לגבי תנועת רכבים פרטיים בשבת? היא תותר? שידורי טלוויזיה בשבת? פתיחת בתי עסק?

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #47 ב- : מאי 07, 2010, 16:25:58 »
אם כך אני מתנצל. הייתי בטוח ששמעתי אותך מדבר על משטר מלוכני. האם אתה בעד דמוקרטיה - רעיון שהוא זר ליהדות?

מה לגבי תנועת רכבים פרטיים בשבת? היא תותר? שידורי טלוויזיה בשבת? פתיחת בתי עסק?

בס''ד

כמו כל יהודי אמוני, אני כן חולם על מלוכה - מלוכתו של מלך המשיח. ואנו כן שואפים לתרום כמה שיותר כדי לקרב את בואו של המשיח.

לדאבוני הרב, לא נוכל לאסור תנועת רכבים פרטיים בשבת.

אך כן היינו רוצים להפסיק שידורי טלוויזיה ורדיו בשבת. וגם בתי עסק לא היו פתוחים בשבת.

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #48 ב- : מאי 07, 2010, 16:27:41 »
בס''ד

א. אני מעולם לא אמרתי ששאיפתי להיות מלך. אסור לי להיות מלך. המלך הבא לעם ישראל חייב להיות מבית דוד. אפילו מלך צדיק לא יכול להיות אלא אם הוא מבית דוד.

ב. יהודים יהיו הרבה יותר חופשיים במדינה כהניסטית מאשר המצב שקיים עכשיו. במדינה כהניסטית, יהודים יוכלו להתישב בכל רחבי ארץ ישראל. יהודים יוכלו להסתובב בכל רחבי הארץ בלי פחד כמו שיש היום. יהודים יוכלו לסמוך על חיילים ושוטרים כי הם יהיו יהודים טובים מלאי אהבת ישראל ולא מושחתים או רובוטים אכזרים. יהודים יוכלו להקים עסקים עם הרבה פחות מיסים ובלי ביורוקרטיה חונקת. יהודים יוכלו להסתכל בטלוויזיה ולראות תקשורת נאמנה ופטריוטית עם אהבת עם ישראל וארץ ישראל. ארץ ישראל תהפוך לגן עדן ליהודים טובים ונאמנים.

ג. לעומת זאת, זה לא יהיה טוב לרשעים. נעודד את הערבים לעזוב עם פיצויים. גם הרבה שמאלנים ובוגדים ירצו לעזוב. כי יהיה חינוך יהודי עם ערכים יהודיים. לא תהיה שום כפייה לקיים את המצוות אבל כל ילד יהודי וכל חייל יהודי יצטרך לדעת ערכים יהודיים כחלק מהחינוך. לגבי השבת והחגים, לא תהיה תחבורה ציבורית (אוטובוסים ורכבות).

ד. בצה''ל יהיה צבא שמגבה את החיילים. חייל יהודי אחד שווה לנו יותר מכל הערבים שבעולם. וניישם את החוקים הקיימים נגד בוגדים.

חיים, קודם כל אני חייב לציין שאני מופתע משהו, חשבתי שאתם קיצוניים יותר. עניין אחד שקצת מפריע לי יותר מהרגיל הוא עניין ה"חוקים נגד בוגדים", כוונתך ליישם עונש מוות?? בנוסף, גם החוק הקיים הוא בעל פרשנות שונה היום, ומכיוון שעד היום לא בוצעה על ידי אף אדם שום פעולה שבאופן חד משמעי יכולה להחשב כבגידה, לא הוטל העונש מעולם.
בנוסף כמו שראיתי בתגובה השנייה, כוונתך גם "לסגור" את רשת האינטרנט בשבת? ומדוע לדעתך לא תוכלו למנוע תנועת רכבים פרטיים?

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #49 ב- : מאי 07, 2010, 16:30:12 »
בס''ד

כמו כל יהודי אמוני, אני כן חולם על מלוכה - מלוכתו של מלך המשיח. ואנו כן שואפים לתרום כמה שיותר כדי לקרב את בואו של המשיח.

לדאבוני הרב, לא נוכל לאסור תנועת רכבים פרטיים בשבת.

אך כן היינו רוצים להפסיק שידורי טלוויזיה ורדיו בשבת. וגם בתי עסק לא היו פתוחים בשבת.

אז מה נעשה כל השבת? אי אפשר כל היום לעשן נרגילה.

אגב סתם שאלה מעניינת לבעיה של סגירת עסקים בשבת., איך בדיוק תבטיח את קיומה של ליגת העל, במיוחד בקיץ(שיש ליגה) שהשבת יוצאת ב-7-8 בערב?
לדוגמה משחק של חיפה מול ב''ש?
גם אם המשחקים יתקיימו רק בימי חול, השעה תהיה מאוחרת, ותמנע הרבה מאוד אוהדים(שרובם צעירים) להגיע ולצפות במשחקים, מה שיפגע בכדורגל ויוריד אותו לרמות עוד יותר נמוכות.