כתב נושא: מת אחד ממנהיגי "נטורי קרתא" הטיפשים  (נקרא 3254 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
http://news.walla.co.il/?w=/1/1669867
משה הירש שהיה שר ברשות לעניני יהודים וממנהיגי התנועה ההזויה "נטורי קרתא" מת היום ממחלה קשה ברוך השם והוא נשרף בגהנום יחד עם חברו ערפת :old_afro:
יהי זיכרו לקללה
אל תצביע תשפיע

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
מת אחד ממנהיגי "נטורי קרתא" הטיפשים
« להגיב #1 ב- : מאי 02, 2010, 15:52:04 »
באבוד רשעים רינה :clap:
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
« להגיב #2 ב- : מאי 02, 2010, 15:53:44 »
ידוע כי מיתתן של רשעים הנאה להם והנאה לעולם.
ברוך שפטרנו.
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק F-C-B-J

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • על חומותייך עיר דוד הפקדתי שומרים.
« להגיב #3 ב- : מאי 02, 2010, 15:57:16 »
סיבה טובה למסיבה...
יאללה יש חפלה?
"זָכוֹר אֵת אֲשֶׁר עָשָׂה לְךָ עֲמָלֵק"

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : מאי 02, 2010, 16:31:41 »
בס"ד

ויחד עם חברו רעבין.
ברוך שפטרנו
זכרונו לבית שימוש.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #5 ב- : מאי 02, 2010, 16:51:13 »
שימסור ד"ש חם לערפאת ולאחמד יאסין.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #6 ב- : מאי 02, 2010, 16:58:26 »
דווקא לו אני סולח ואני גם אלמד עליו זכות, כי כל הרוע שלו בא בגלל תפישה לא נכונה של ההלכה.

תחשבו שכמו שהיהודים המאמינים אצלנו בפורום בטוחים בצדקת דרכם, כך גם הוא היה בטוח בצדקת דרכו

וראה דווקא בנו כופרים שישרפו בגהנום.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #7 ב- : מאי 02, 2010, 17:07:18 »
דווקא לו אני סולח ואני גם אלמד עליו זכות, כי כל הרוע שלו בא בגלל תפישה לא נכונה של ההלכה.

תחשבו שכמו שהיהודים המאמינים אצלנו בפורום בטוחים בצדקת דרכם, כך גם הוא היה בטוח בצדקת דרכו

אז כנראהשאתה גם תסלח\סולח לשמאל הקיצוני מתפיסה שגויה של המציאות,תלמד כף סחוג גם עליהם זה לא כ"כ שונה. :old_undecided:
גם הם בטוחים בצדקת דרכם ורואים בנו כופרים\שונאים.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #8 ב- : מאי 02, 2010, 17:20:56 »

הימני- זכותך המלאה לסלוח לו, ואני לא מתכוון להטיף לך לקלל אותו כי אין בזה שום תועלת.
אבל בכל זאת זה די מזכיר לי את הדיון שהיה לי איתך לא מזמן לגבי הבהמה ענת קם, ובדיון הזה טענת שהיא האמינה שמעשייה יעשו לנו טוב, וניסית לעשות השוואה (לא נכונה) בין מעשיה שלה לבין חייל פלוני שמסר מידע סודי על מנת למנוע גירוש, והבהרתי בצורה ברורה שאין מקום להשוואה (גם בהיבט משפטי), ולמקרה הנ"ל יש דימיון מסוים..

מנותק רועי דרקון צהוב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : מאי 02, 2010, 18:03:48 »
מי בעד לארגן עצרת חירבונים על הקבר שלו .. :::D

נארגן אנשים ונעלה כולנו לקבר ואחד ,אחד , נחרבן על קברו .. :laugh:

כמובן שצריך מתפעל שידאג לכניסה מבוקרת ויעילה (כדי לשמור על הסדר וכדי למנוע שיעוף קקי לכל הכיוונים..) ואני מציע את הונלולו לתפקיד ! :old_afro:

צריך לחלק את ירושלים ,אנחנו למעלה והם למטה . . .

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #10 ב- : מאי 02, 2010, 18:46:17 »
בס"ד

ברוך שפטרנו  :dance:

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #11 ב- : מאי 02, 2010, 18:56:05 »
ברוך השם.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #12 ב- : מאי 02, 2010, 20:17:02 »
אז כנראהשאתה גם תסלח\סולח לשמאל הקיצוני מתפיסה שגויה של המציאות,תלמד כף סחוג גם עליהם זה לא כ"כ שונה. :old_undecided:
גם הם בטוחים בצדקת דרכם ורואים בנו כופרים\שונאים.

אם זה סתם שמאלני טמבל ותמים שלא ראה את המציאות בצורה נכונה, אז אני מוכן לסלוח לו עד רמה מסוימת, אבל אם מדובר בשמאלני
שרוצה מדינת כל אזרחיה ויוצא נגד הדת והדתיים באופן גורף וגם עושה את זה מרעות לב אמיתית ולא מתפיסה מעוותת של המציאות - במקרה
הזה אני לא סולח לו (דוגמה לאחד כזה - גבי גזית).

אצל נטורי קרתא הסיפור שונה לגמרי, מדובר ביהודים שחושבים שאנחנו חוטאים, אבל קו החשיבה שלהם מתבסס נטו על הבנה לא נכונה של ההלכה.
חוץ מזה הם מקיימים את כל המצוות כמו כל יהודי יקר, אז עליהם אני יכול ללמד זכות. באמת נראה לך שיהודי שמשתדל לקיים תרי"ג מצוות כל חייו,
לומד גמרא כל היום ומתפלל שלוש פעמים ביום הוא עד כדי כך גרוע ?

דרך אגב, תחשוב עד כמה זה מדהים, כמו שאני ואתה בטוחים שאנחנו הצודקים ושהם החוטאים ושהם יקבלו עונש בשמיים, כך הם חושבים בדיוק
להפך - שהם צודקים והם הצדיקים ואנחנו הכופרים שפוגעים בעם היהודי. אתה חייב להסתכל גם מנקודת מבט של מישהו אחר.

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #13 ב- : מאי 02, 2010, 20:32:54 »
אם זה סתם שמאלני טמבל ותמים שלא ראה את המציאות בצורה נכונה, אז אני מוכן לסלוח לו עד רמה מסוימת, אבל אם מדובר בשמאלני
שרוצה מדינת כל אזרחיה ויוצא נגד הדת והדתיים באופן גורף וגם עושה את זה מרעות לב אמיתית ולא מתפיסה מעוותת של המציאות - במקרה

אצל נטורי קרתא הסיפור שונה לגמרי, מדובר ביהודים שחושבים שאנחנו חוטאים, אבל קו החשיבה שלהם מתבסס נטו על הבנה לא נכונה של ההלכה.
חוץ מזה הם מקיימים את כל המצוות כמו כל יהודי יקר, אז עליהם אני יכול ללמד זכות. באמת נראה לך שיהודי שמשתדל לקיים תרי"ג מצוות כל חייו,

דרך אגב, תחשוב עד כמה זה מדהים, כמו שאני ואתה בטוחים שאנחנו הצודקים ושהם החוטאים ושהם יקבלו עונש בשמיים, כך הם חושבים בדיוק
להפך - שהם צודקים והם הצדיקים ואנחנו הכופרים שפוגעים בעם היהודי. אתה חייב להסתכל גם מנקודת מבט של מישהו אחר.
הם לא פועלים מהלכה נטו הם משתפים פעולה אם אויבנו ואם טרוריסטים שרצחו בדם קר יהודים והם אף מכנים עצמם "פלסטינים" זה לא סתם לא לאהוב את המדינה או לחשוב שהיא לא בסדר מבחינת הלכה אלה זה שיתוף פעולה מגעיל ודוחה אם אנשים מהסוג השפל ביותר כמו איסמעיל הניה ושאר טרוריסטים או אנשים שתומכים ברצח יהודים ובארגונים כאלה.לקיים מצוות כמו טוקי זה דבר אחד אבל זה לא ישר הופך אותך לאדם טוב יש הרבה אנשים שהם שומרי מצוות(או לפחות מתיימרים להיות כאלה)והם זבל של בני אדם ואין להם שום דרך ארץ.אז אם לסלוח להם בגלל שיש להם השקפה מוטעת על העולם אז אפשר למעשה לתרץ בצורה דומה גם חמסניקים(שהרבה ממה שמניע אותם זה השקפה וראיית מציאות מעוותת במיוחד)פדופילים רוצחים אנסים וכד'..לכל אחד יש אחריות על מישהו ומה הוא עושה ואפשר אולי לנסות להבין אנשים כאלה אבל זה בהחלט לא אומר שיש לסלוח להם בצורה כזאת או אחרת.
אל תצביע תשפיע

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #14 ב- : מאי 02, 2010, 20:41:08 »
כאן עוד אני מוכן להסכים איתך(עד רמה מסויימת,כדברייך), אך עדיין זה לא אומר שלא חלה עליו חובת בדיקה חקירה היכנסות לעומק העניין והדברים בצורה מלאה ובכל האופנים שבהם נוגע הדבר, ובכך אני רואה אם זה בעיה לא קטנה וכן עם נטורי קרתא.

ציטוט

מה שאמרתי מקודם נוגע גם לזה ויותר שהם מחללים את שם ה' ברבים במעשיהם ומסלפים המון מצוות עיקריות מהתורה תוך כדי קו חשיבה מעוות לחלוטין שאותו שוללים כל גדולי הדור, נטורי קרתא הם חלק יוצא דופן ומוקצן של היהדות ושל שומרי התורת והמצוות הנמנים בסקטור הדתי-חרדי, ובכל זאת הם מושמעים ומעוללים פרובוקציות לאין ערוך, בהיותם אף לא אחוז מהיהדות.
הם בוגדים בעמם מולדתם ארצם בהקב"ה וזאת 'בסך הכל' תוך כדי תפיסה מוטעית של קו חשיבתם התורני, איני מאמין וחושב שיש סליחה וכפרה לדבר כזה לפשע חמור שכזה ותוך כדי שהם מממשים את האידיאלוגיה שלהם על גבינו על ארצנו ומלדתנו בהיותם נמנים בתוך עמנו וביהדותנו.

ציטוט

אתייחס ל'דרך אגב'  כנושא כללי המייחס את דבריך לדברים בעלמא.
זה לא הענין ש 'אנו בטוחים בצדקת דרכינו והם בצדקת דרכם' הם פושעים ובוגדים בעמם ובמולדתם ואם אינך מודע לכך דבר בדבר ממעשיהם אתהכנראה לא מכיר אותם מספיק טוב וכמו שהסברתי לך דלעיל לעניין הנ"ל היינו הך.
אם אני אמור להסתכל מנקודת מבט גם של האחר ולהבין את מצבו ולעורר מצפוני ורגשותיי עליו, אז גם כן על השמאל הקיצוני וכן על הערבים בארצנו בעזה ובארצות ערב אולי באמת אני אמור להבין את קושי מחייתם את עוניים ואת הפרעות שלהם והטרור שלהם כלפינו ואולי זה נובע מתפיסה מוטעית שלהם את המציאות וממצוקת נפשם ודאבם ממש מעוררי חמלה.
« עריכה אחרונה: מאי 02, 2010, 20:58:58 על ידי אלמ »

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #15 ב- : מאי 02, 2010, 21:36:42 »
ברוך השם וברוך שפטרנו
שישרף בגיהנום באותו סיר עם ערפאת,סדאם חוסיין והיטלר ימח שמם וזיכרם שר"י
[gif[/img]