כתב נושא: תקראו ותבינו מי אלה אוהדי הבועל  (נקרא 49343 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כשהגלים מתחזקים החזקים מתגלים
תקראו ותבינו מי אלה אוהדי הבועל
« להגיב #25 ב- : מאי 03, 2010, 18:33:11 »
בס"ד

תשמע היינריך, אני חשבתי שזה יהיה יותר קשה, כנראה שנתתי לך יותר מדי קרדיט שקראתי לך עילג...
בכל אופן אני שמח שסוף סוף אתה אמיתי עם עצמך ומדבר מהלב ואומר מה שאתה באמת מרגיש.
ברור לי שכל מה שכתבת זה לא בגלל שאני מזרחי וחס וחלילה לא בגלל שאני אוהד בית"ר.
טענת שלא רק שלא פתחתי דיונים אלא גם לא הגבתי  :old_WTF_Aza: מאיפה הבאת את זה? (דווקא הבעתי את דעתי הרבה מאד פעמים)
אה ועוד משהו שרלוק, אני לא אוהד בית"ר.
אני שמח לשמוע שקראת את הספר קופיקו והוא השאיר עליך רושם כה עז.
עכשיו לשיעור בלשון, זה לא - יקרא. זה - אקרא  וזה לא - תוכל אלא -תאכל  (אינטליגנט שכמוך)
הערת עוד איזו הערה בקשר לביצים שלי, אני מניח שאתה מומחה לאשכים אז אם משעמם לך והידיים שלך נקיות אתה מוזמן לשחק לי בהם.
היינריך! (דרך אגב שמתי לב שהצלחתי לעצבן אותך אז זה השם החדש שלך מבחינתי) :::D

"הן עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב"(במדבר כ'ג:ט)

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #26 ב- : מאי 03, 2010, 19:10:12 »
אז אני יפתיע אותך, היום צועקים חברה אחד לשני "איזה קצין נאצי במילואים יש לי" או "איזה שיעור שואה" כחלק מהרטוריקה היום יומית.
זה כמובן לא מפחית מהגועל ואתה צודק, אבל זה לא אנטישמיות.
בכלל השירים האלו לא מופנים לעם היהודי, כי הוא לא רלוונטי, הוא מופנה למכבי, לבית''ר וכן הלאה.
זה כמובן לא מפחית מגועל הנפש, בזה אתה צודק במאה אחוז, אבל זה לא אנטישמי-אזי אנטי יהודי.

אגב על פי כן אני יכול להאשים אותך באנטישמיות, גם אוהדי נתניה שרו "ת''א עולה באש"-אזי לשרוף יהודים-אזי אנטישמיות.
כמובן שאני לא באמת מאשים אותכם באנטישמיות.

ומה קשור מוסלמים ונוצרים מאפריקה? מדובר כאן בנושא, שלכל אחד יש דעה(ואני יפתיע אותך, לא כל אוהדי הפועל באותה דעה בנושא).
וזה גם לא נובע מאנטישמיות, או יותר נכון זה כן. כיוון שאותנו, העם היהודי לא רצו אף אחד בימי השואה, יש רצון מוסרי מסוים לקבל את הפליטים האלו.
לא מסכים? גם אני לא. אבל זה עניין של דעה, ללא שום קשר לפגיעה בעם היהודי.

סלח לי על הזיכרון הצר, מה בדיוק?
וכמו שאמרתי לך לנו יש אוהדים עם דעות שונות, הרוב ממש לא שמאלני פוסט ציוני.
הרוב זה מרכז.

גם השירים "מוות לערבים" עיצבנו חצי מדינה(גם מהצד היהודי).
גם המכות של אוהדי בית''ר, חיפה, מכבי וכן הלאה.
מה זה קשור?

ואני יפתיע אותך, אחד האוהדים שלנו, נקרא לו פ, אוהד ידוע ושרוף, איש ימין שר את השיר הזה.
למה? כי זה לעצבן את אוהדי בית''ר.
אבל זה לא קשור לאנטישמיות, להיות עוכר ישראל.
גם זה דעה. דעה לא נכונה? זה כבר ויכוח אחר. אבל לוו דווקא אנטי ציונית.

ומי קובע את הגבול? אתה? לא תודה.
וכל מה שנעשה(או רוב) לא עובר על גבול חופש הביטוי(הכוונה היא לשיר "ירושלים בירדן"). מה לעשות, זה הדמוקרטיה, גם אני בקטע שכולם יחשבו רק כמוני.

קודם כל, כל יהודי שמכנה יהודי אחר נאצי מבחינתי הוא אדם שפל ולא מגיע לו להיקרא יהודי. זה בקשר לנושא הזה.
דבר שני, יש הבדל גדול מאד בין לשיר "ת"א עולה באש" לבין "שימו את ירושלים בירדן" (באותו שיר גם צחקו גם על אסון וורסאי - שלא הבנתי מה זה קשור לבית"ר). ת"א היא עוד עיר בארץ ישראל ואף אחד לא שר על פיגועים שהיו בת"א (לעומתכם שצחקתם על אסון וורסאי) לעומת ירושלים שהיא העיר הקדושה ביותר ליהודים.
אחת הטענות של השמאל היא שצריכים לחלק את ירושלים ולתת לערבים ריבונות בשכונות הערביות שם. אותו דבר אפשר להגיד על ת"א-יפו: אני בטוח שאם ישאלו את העם איזה עיר הוא מעדיף למסור לערבים אני בטוח שהרוב ישמחו לוותר על ת"א (או לפחות על השכונות הערביות ביפו, שאותם אנחנו לא צריכים).
בנוגע למסתננים מאפריקה שאתם כ"כ רוצים להשאיר אותם פה בשם האנושיות והמוסריות: דווקא בגלל השואה שהייתה לעם היהודי אנחנו צריכים לשמור על המדינה היחידה שיש לנו, משום שאם נאבד אותה תהיה בטוח שאף מדינה לא תסכים לקבל אותך כפליט (מה גם שהם לא פליטים. הביאו אותם וממשיכים להביא אותם לפה כדי שלשמאל יהיו יותר קולות בבחירות הבאות).
ובנוגע לגבולות שנעברו: אז לא, אני לא קובע את הגבולות. אבל כל אדם שיש לו קצת שכל ושיקול דעת יכול להבין שגניבת מסמכים צבאיים והדלפתם לעיתונות מהווה חציית גבול.
ולשיר שיר שלא קשור כלל לכדורגל על עיר הבירה (שאולי לכם היא לא מקודשת, אבל לרוב מוחץ של העם היא כן) זו לדעתי פגיעה ברגשות הציבור (מילא הייתם שרים רק על בית"ר, אבל להזכיר אסון שבו נהרגו אנשים?).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #27 ב- : מאי 03, 2010, 20:38:39 »
ציטוט
תשמע היינריך, אני חשבתי שזה יהיה יותר קשה, כנראה שנתתי לך יותר מדי קרדיט שקראתי לך עילג...
בכל אופן אני שמח שסוף סוף אתה אמיתי עם עצמך ומדבר מהלב ואומר מה שאתה באמת מרגיש.
ברור לי שכל מה שכתבת זה לא בגלל שאני מזרחי וחס וחלילה לא בגלל שאני אוהד בית"ר.

זה ממש לא רגש, זה הקטע.

ציטוט
טענת שלא רק שלא פתחתי דיונים אלא גם לא הגבתי   מאיפה הבאת את זה? (דווקא הבעתי את דעתי הרבה מאד פעמים)

הבנת הנקרא(ואני עילג?)
לא כתבתי שאתה לא מגיב, כתבתי שהתגובות שלך מסתכמות בכלום.
הדעה שלך היא פשוט הדעה של 4 האנשים שהגיבו לפניך, רק שהם עשו את זה בצורה מעמיקה לפחות.

ציטוט
אה ועוד משהו שרלוק, אני לא אוהד בית"ר.

הצטיירת כאוהד בית''ר, אני לא מכיר אותך.
בכל מקרה זה לא רלוונטי, כי אתה עדיין טיפש(אוהד של מי אגב?)

ציטוט
אני שמח לשמוע שקראת את הספר קופיקו והוא השאיר עליך רושם כה עז.
עכשיו לשיעור בלשון, זה לא - יקרא. זה - אקרא  וזה לא - תוכל אלא -תאכל  (אינטליגנט שכמוך)

תודה רבה על התיקון, רק עדיין לא סתרת את הטענה שלי, כי אתה טיפש

ציטוט
הערת עוד איזו הערה בקשר לביצים שלי, אני מניח שאתה מומחה לאשכים אז אם משעמם לך והידיים שלך נקיות אתה מוזמן לשחק לי בהם.

אתה מציע לכלל האוכלוסייה לשחק לך בביצים? אתה לא אמור להיות הומופוב או משהוא?

ציטוט
היינריך! (דרך אגב שמתי לב שהצלחתי לעצבן אותך אז זה השם החדש שלך מבחינתי)

אתה ממש לא עצבנת אותי עם היינריך, אדרבא, אתה רק מוכיח את הטענה שלי.
שאתה טיפש מדיי בשביל לחשוב בעצמך על עקיצה ופשוט כותב מה שנץ כותב.
וזה עוד יותר מצחיק שאחר כך אתה מבלבל את המוח שאנחנו, אוהדי הפועל, אנטישמים נוראים כי אנחנו שרים נאצים ושואה.

הוכחתה שאתה לא רק טיפש, אתה גם צבוע.
או שפוט לא הבנת את הצביעות.

אגב בכל הדיון הזה, לא הבאת טעון אחד על הנושא עצמו. וואו כמה מפתיע אה?   

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #28 ב- : מאי 03, 2010, 20:46:54 »
קודם כל, כל יהודי שמכנה יהודי אחר נאצי מבחינתי הוא אדם שפל ולא מגיע לו להיקרא יהודי. זה בקשר לנושא הזה.
דבר שני, יש הבדל גדול מאד בין לשיר "ת"א עולה באש" לבין "שימו את ירושלים בירדן" (באותו שיר גם צחקו גם על אסון וורסאי - שלא הבנתי מה זה קשור לבית"ר). ת"א היא עוד עיר בארץ ישראל ואף אחד לא שר על פיגועים שהיו בת"א (לעומתכם שצחקתם על אסון וורסאי) לעומת ירושלים שהיא העיר הקדושה ביותר ליהודים.
אחת הטענות של השמאל היא שצריכים לחלק את ירושלים ולתת לערבים ריבונות בשכונות הערביות שם. אותו דבר אפשר להגיד על ת"א-יפו: אני בטוח שאם ישאלו את העם איזה עיר הוא מעדיף למסור לערבים אני בטוח שהרוב ישמחו לוותר על ת"א (או לפחות על השכונות הערביות ביפו, שאותם אנחנו לא צריכים).
בנוגע למסתננים מאפריקה שאתם כ"כ רוצים להשאיר אותם פה בשם האנושיות והמוסריות: דווקא בגלל השואה שהייתה לעם היהודי אנחנו צריכים לשמור על המדינה היחידה שיש לנו, משום שאם נאבד אותה תהיה בטוח שאף מדינה לא תסכים לקבל אותך כפליט (מה גם שהם לא פליטים. הביאו אותם וממשיכים להביא אותם לפה כדי שלשמאל יהיו יותר קולות בבחירות הבאות).
ובנוגע לגבולות שנעברו: אז לא, אני לא קובע את הגבולות. אבל כל אדם שיש לו קצת שכל ושיקול דעת יכול להבין שגניבת מסמכים צבאיים והדלפתם לעיתונות מהווה חציית גבול.
ולשיר שיר שלא קשור כלל לכדורגל על עיר הבירה (שאולי לכם היא לא מקודשת, אבל לרוב מוחץ של העם היא כן) זו לדעתי פגיעה ברגשות הציבור (מילא הייתם שרים רק על בית"ר, אבל להזכיר אסון שבו נהרגו אנשים?).

1. יהודי שקורא ליהודי אחר נאצי, הוא אידיוט, אבל עדיין יהודי.
אבל זה הקטע, כל הליגה קוראת לאחד השני נאצים(תראה את הדיון הזה לדוגמה, אני היחידי שלא השתמש במונח הזה).
2. בנוגע להבדל בין השיר ת''א או ירושלים: זה דעה, וזה לא רלוונטי אם זה נכון או לא. ורק הראתי לך שאין כאן קשר לאנטישמיות.
בנוגע לוורסאי, שוב עקיצה לבית''ר, וזה כי זה מתחרז.
אף אוהד הפועל(טוב אולי כמה לא שפויים במיוחד, אבל בטח לא ייצוג) שמח על כל פיגוע או אסון.
וזה ללא ספק טמטום רציני ומבחיל.
3. בנוגע לחלוקת ירושלים, או המסתננים, זו שוב דעה. לא הבעתי את הדעה שלי בנושא, זה לא רלוונטי. אני רק מסביר לך שהדעה הזאת לא נובעת בהכרח מאנטישמיות.
אתה יכול להסכים ואתה יכול לא להסכים, אתה יכול להביא 200 טעונים בעד או נגד. אבל זה עדיין בגדר דעה.
זה הכל. ולכן אין קשר בין אנטישמיות לבין אוהדי הפועל.
4. ולי מאוד חשוב ת''א, מילא הייתם שרים על הפועל, אבל אתם שרים על ת''א(וכמדומני שהשיר "ת''א עולה באש" היה עוד לפני "ירושלים בירדן").
וזה הפואנטה, לפגוע ברגשות הציבור, שהוא אוהדי בית''ר, גם אם זה בה על חשבון הרגשות של יוסי המוסכניק.
למה? כי אוהדי כדורגל בכללי הם חארות. בדיוק כמו אוהדי מכבי ששמים פס על הרגשות של הרוגים בפיגועים ובמלחמות האחרונות ושרים "הפועל חיזבאללה".
ובדיוק כמו שלכם לא אכפת מהרגשות של ניצולי השואה שגרים בת''א שצריכים לשמוע "ת''א עולה באש" או כל שיר אחר, נגד הפועל, ת''א, או ווטאבר(זה לא רלוונטי מה הדוגמה).
ומה קשור רוב העם? רוב העם גם לא רוצה לשמוע שירים גזעניים, או את מורשתו של הרב כהנא. אז? אתם מפסיקים?
ומה קשור ענת קם עכשיו?

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #29 ב- : מאי 03, 2010, 21:26:03 »
1. יהודי שקורא ליהודי אחר נאצי, הוא אידיוט, אבל עדיין יהודי.
אבל זה הקטע, כל הליגה קוראת לאחד השני נאצים(תראה את הדיון הזה לדוגמה, אני היחידי שלא השתמש במונח הזה).
2. בנוגע להבדל בין השיר ת''א או ירושלים: זה דעה, וזה לא רלוונטי אם זה נכון או לא. ורק הראתי לך שאין כאן קשר לאנטישמיות.
בנוגע לוורסאי, שוב עקיצה לבית''ר, וזה כי זה מתחרז.
אף אוהד הפועל(טוב אולי כמה לא שפויים במיוחד, אבל בטח לא ייצוג) שמח על כל פיגוע או אסון.
וזה ללא ספק טמטום רציני ומבחיל.
3. בנוגע לחלוקת ירושלים, או המסתננים, זו שוב דעה. לא הבעתי את הדעה שלי בנושא, זה לא רלוונטי. אני רק מסביר לך שהדעה הזאת לא נובעת בהכרח מאנטישמיות.
אתה יכול להסכים ואתה יכול לא להסכים, אתה יכול להביא 200 טעונים בעד או נגד. אבל זה עדיין בגדר דעה.
זה הכל. ולכן אין קשר בין אנטישמיות לבין אוהדי הפועל.
4. ולי מאוד חשוב ת''א, מילא הייתם שרים על הפועל, אבל אתם שרים על ת''א(וכמדומני שהשיר "ת''א עולה באש" היה עוד לפני "ירושלים בירדן").
וזה הפואנטה, לפגוע ברגשות הציבור, שהוא אוהדי בית''ר, גם אם זה בה על חשבון הרגשות של יוסי המוסכניק.
למה? כי אוהדי כדורגל בכללי הם חארות. בדיוק כמו אוהדי מכבי ששמים פס על הרגשות של הרוגים בפיגועים ובמלחמות האחרונות ושרים "הפועל חיזבאללה".
ובדיוק כמו שלכם לא אכפת מהרגשות של ניצולי השואה שגרים בת''א שצריכים לשמוע "ת''א עולה באש" או כל שיר אחר, נגד הפועל, ת''א, או ווטאבר(זה לא רלוונטי מה הדוגמה).
ומה קשור רוב העם? רוב העם גם לא רוצה לשמוע שירים גזעניים, או את מורשתו של הרב כהנא. אז? אתם מפסיקים?
ומה קשור ענת קם עכשיו?

אתה מקשיב לעצמך? לשיר על אסון וורסאי זו עקיצה לבית"ר? (הרי היו שם אנשים שבאו לאירוע שמח ומצאו שם את מותם, ואני לא בטוח שרובם היו שם ירושלמים).
ומה קשורה ענת קם? ובכן, היא לא בדיוק עשתה את זה כי היא פעילת ימין נכון? (תאר לך איזו מהומה הייתה מקימה התקשורת אם חייל ימני היה גונב מסמכים עם תכניות לפינוי מאחזים ומעביר אותם למתנחלים ). להפגין זה דבר אחד (שמאלנים וימנים מפגינים כמעט כל יום אחד נגד השני), אבל לסכן את בטחון החיילים זה כבר דבר אחר לגמרי - המנוולת גנבה גם מסמכים של פריסת כוחות ביהודה ושומרון. אם המידע הזה היה מגיע לידיהם של הרוצחים הערבים (מה שעדיין לא יודעים) היה יכול לקרות אסון, ואז איך היא הייתה מסבירה את מה שעשתה לאותם הורים שאיבדו את ילדיהם?
דבר שני, אני לא שמעתי אף קהל אוהדים (אפילו לא של סכנין) שר על פיגועים או כל אסון אחר (אוהדי בית"ר לא שרו על פיגועים שהיו בת"א. גם לא בתור "עקיצה"). עצם זה שאתה מצדיק את זה, זה חולני.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #30 ב- : מאי 03, 2010, 21:31:01 »
אתה מקשיב לעצמך? לשיר על אסון וורסאי זו עקיצה לבית"ר? (הרי היו שם אנשים שבאו לאירוע שמח ומצאו שם את מותם, ואני לא בטוח שרובם היו שם ירושלמים).
ומה קשורה ענת קם? ובכן, היא לא בדיוק עשתה את זה כי היא פעילת ימין נכון? (תאר לך איזו מהומה הייתה מקימה התקשורת אם חייל ימני היה גונב מסמכים עם תכניות לפינוי מאחזים ומעביר אותם למתנחלים ). להפגין זה דבר אחד (שמאלנים וימנים מפגינים כמעט כל יום אחד נגד השני), אבל לסכן את בטחון החיילים זה כבר דבר אחר לגמרי - המנוולת גנבה גם מסמכים של פריסת כוחות ביהודה ושומרון. אם המידע הזה היה מגיע לידיהם של הרוצחים הערבים (מה שעדיין לא יודעים) היה יכול לקרות אסון, ואז איך היא הייתה מסבירה את מה שעשתה לאותם הורים שאיבדו את ילדיהם?
דבר שני, אני לא שמעתי אף קהל אוהדים (אפילו לא של סכנין) שר על פיגועים או כל אסון אחר (אוהדי בית"ר לא שרו על פיגועים שהיו בת"א. גם לא בתור "עקיצה"). עצם זה שאתה מצדיק את זה, זה חולני.

זה עקיצה כי זה קרה בירושלים, וכי זה מתחרז.
לא כתבתי שזו עקיצה חכמה במיוחד, ובטח לא הצדקתי את זה.

ושוב מה קשור ענת קם לאוהדי הפועל? מלבד ששני האלמנטים מייצגים שמאל?
למה אתה חושב שאני מצדיק את המעשה שלה? כי היא מהמחנה שלי(האמת היא לא אבל מבחנתכם היא כן)?
ואיך זה קשור לאנטישמיות כביכול של אוהדי הפועל?
ואוהדי בית''ר ומכבי מגדירים את אוהדי הפועל כמחבלים, אוהבי ערבים, מבצעי פיגועים, נאצים וכן הלאה.
בו זמנית שאוהדי הפועל(חלקם) נהרגים למען אותה מדינה בדיוק.
הוכחת שאוהדי הכדורגל הם חארות, את זה כבר כתבתי.

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #31 ב- : מאי 03, 2010, 21:37:02 »
בס"ד

היינריך הזועם...

"זה ממש לא רגש, זה הקטע."

זאת אומרת שאתה לא אומר מה שאתה מרגיש?

"זה הבנת הנקרא(ואני עילג?)
לא כתבתי שאתה לא מגיב, כתבתי שהתגובות שלך מסתכמות בכלום.
הדעה שלך היא פשוט הדעה של 4 האנשים שהגיבו לפניך, רק שהם עשו את זה בצורה מעמיקה לפחות."

אני לא צריך מיליון מילים כדי להתבטא (להבדיל ממך היינריך היקר)

"הצטיירת כאוהד בית''ר, אני לא מכיר אותך.
בכל מקרה זה לא רלוונטי, כי אתה עדיין טיפש(אוהד של מי אגב?)"

איך בדיוק הצטיירתי כאוהד בית"ר אדון היינריך? אני לא אוהד של אף קבוצה, רואה משחק פה משחק שם (למרות שאני מאד נהנה לראות משחקים של בית"ר ולא סובל את הפועל)

"תודה רבה על התיקון, רק עדיין לא סתרת את הטענה שלי, כי אתה טיפש"

אתה עושה שגיאות כתיב שמתאימות לכיתה ג' ואני טיפש?

"אתה מציע לכלל האוכלוסייה לשחק לך בביצים? אתה לא אמור להיות הומופוב או משהוא?"

לא, אני לא מציע לכלל האוכלוסייה רק לך! ואין לי פוביה מהומוסקסואליות, רק גועל נפש...(יש הבדל בין פחד לגועל)

"אתה ממש לא עצבנת אותי עם היינריך, אדרבא, אתה רק מוכיח את הטענה שלי.
שאתה טיפש מדיי בשביל לחשוב בעצמך על עקיצה ופשוט כותב מה שנץ כותב."

אני שמח שהשם לא מעצבן אותך ומכיוון שהוא רק מחזק את הטענה שלך אני אמשיך לקרוא לך היינריך שוב ושוב...היינריך.

"וזה עוד יותר מצחיק שאחר כך אתה מבלבל את המוח שאנחנו, אוהדי הפועל, אנטישמים נוראים כי אנחנו שרים נאצים ושואה.

הוכחתה שאתה לא רק טיפש, אתה גם צבוע.
או שפוט לא הבנת את הצביעות."

בזה אתה דווקא צודק, אתה ושכמותך גררתם אותי לרמה נמוכה, אבל אתה יודע מה אומרים ברומא התנהג כרומאי...(דווקא מתאים לך להיות רומאי)

"אגב בכל הדיון הזה, לא הבאת טעון אחד על הנושא עצמו. וואו כמה מפתיע אה?" 

הדיון הזה והקבוצה שלך ממש לא מעניינים אותי... סתם התחשק לי להסתלבט עליך קצת היינריך:laugh:

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #32 ב- : מאי 03, 2010, 21:55:01 »
זה עקיצה כי זה קרה בירושלים, וכי זה מתחרז.
לא כתבתי שזו עקיצה חכמה במיוחד, ובטח לא הצדקתי את זה.

ושוב מה קשור ענת קם לאוהדי הפועל? מלבד ששני האלמנטים מייצגים שמאל?
למה אתה חושב שאני מצדיק את המעשה שלה? כי היא מהמחנה שלי(האמת היא לא אבל מבחנתכם היא כן)?
ואיך זה קשור לאנטישמיות כביכול של אוהדי הפועל?
ואוהדי בית''ר ומכבי מגדירים את אוהדי הפועל כמחבלים, אוהבי ערבים, מבצעי פיגועים, נאצים וכן הלאה.
בו זמנית שאוהדי הפועל(חלקם) נהרגים למען אותה מדינה בדיוק.
הוכחת שאוהדי הכדורגל הם חארות, את זה כבר כתבתי.

זה לא קשור איפה זה היה (בירושלים או בת"א, לא צוחקים על מקרים כאלו).
בקשר לאוהדי ובית"ר שמגדירים אתכם כמחבלים , וכו': אתם הרווחתם את התארים הללו ביושר ואני לא מבין על מה אתה מתרעם.
מי שמדליף מסמכים צבאיים מסווגים מחבל בבטחון המדינה. מי שמפגין יחד עם ערבים (וגם מניף דגלים של ארגוני טרור) נגד התיישבות יהודים בארץ ישראל הוא גם אנטישמי וגם אוהב ערבים (אלא אם כן יש לך הגדרה אחרת לאנשים כאלה).
דבר אחרון, אותם אוהדי הפועל שהזכרת שמשרתים בצבא ומקריבים את חייהם למענה - אלה הם אותם אוהדים שרובם מחוץ לת"א והם ברובם ימניים (מה שהזכרתי בתגובות קודמות שלי) ואלה שבת"א שהולכים לצבא הם שמאלניים ציוניים (עם אלה יש לי ויכוח, אבל הם בטח לא בוגדים), ואלה ששייכים לשמאל הקיצוני הפוסט ציוני (האידיאולוגיה שמייצגת הפועל ת"א) הם בכלל סרבני מצפון.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #33 ב- : מאי 03, 2010, 22:56:42 »
ציטוט
זה לא קשור איפה זה היה (בירושלים או בת"א, לא צוחקים על מקרים כאלו).
צודק ב-100 אחוז

ציטוט
קשר לאוהדי ובית"ר שמגדירים אתכם כמחבלים , וכו': אתם הרווחתם את התארים הללו ביושר ואני לא מבין על מה אתה מתרעם.

ברגע שתסביר לי איך אני לא יתרעם(מעשיה של ענת קם לא בדיוק נחשב, אתה יודע הפועל לא אחראים לזה).

ציטוט
מי שמדליף מסמכים צבאיים מסווגים מחבל בבטחון המדינה. מי שמפגין יחד עם ערבים (וגם מניף דגלים של ארגוני טרור) נגד התיישבות יהודים בארץ ישראל הוא גם אנטישמי וגם אוהב ערבים (אלא אם כן יש לך הגדרה אחרת לאנשים כאלה).

עשית סלט.
לא כל מי שתומך בפינוי ישובים יהודים בהכרח תומך בענת קם או ארגון טרור.
חוץ מזה, אני חוזרים לעניין הדעה.
הדעה של אותם גורמים(מלבד ההזויים ביותר) היא שככה יהיה יותר טוב לכולם.
אם נפנה את ההתיישבויות, אם נפגין יחד עם ערבים, שארגון אש''ף זה לא ארגון טרור יותר וכן הלאה.
מלבד מקרה ענת קם, שאני די בטוח שתמיכה במעשה זה דבר פלילי, כל השאר זה בגדר המותר.
זה לוו דווקא מונע מאנטישמיות.

ציטוט
דבר אחרון, אותם אוהדי הפועל שהזכרת שמשרתים בצבא ומקריבים את חייהם למענה - אלה הם אותם אוהדים שרובם מחוץ לת"א והם ברובם ימניים (מה שהזכרתי בתגובות קודמות שלי) ואלה שבת"א שהולכים לצבא הם שמאלניים ציוניים (עם אלה יש לי ויכוח, אבל הם בטח לא בוגדים), ואלה ששייכים לשמאל הקיצוני הפוסט ציוני (האידיאולוגיה שמייצגת הפועל ת"א) הם בכלל סרבני מצפון.

פה זה כבר סלט דודו
מאיפה אתה יודע שרובם ימנים? כי אתה מכיר 4 אוהדי הפועל מנתניה?
יש גם שמאלנים מחוץ לת''א, שמשרתים בצבא בתפקידי יוקרה.
מאיפה אתה קבעת שהרוב ככה או ככה?

והפועל ממש לא מייצגת את הפוסט ציוניזם. מאיפה קבעת? אני מזכיר לך הפועל הוקמה על ידי ההסתדרות, שזה ארגון ציוני לכל דבר.
הפועל מייצגת סוציאליזם. אתה יכול להיות סוציאליסט וימני מבחינה מדינית(אני חושב שאחד הבחורים כאן הגדיר את עצמו כך ובאחד הדיונים), ואתה יכול להיות קפיטליסט ושמאלני(ראה יוסי ביילין, אהוד ברק, אולמרט וכן הלאה).

והכי חשוב, ברגע שאתה צועק "הפועל חיזבאללה" זה גורף. אזי זה גם אוהדי הפועל הימנים, גם השמאלנים הציונים וגם השמאלנים הפוסט ציונים.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #34 ב- : מאי 03, 2010, 23:47:41 »
קודם כל, הזכרתי כבר שאין לי בעיה עם אנשי שמאל ציוניים (יש לי ויכוח איתם אבל אני בהחלט לא מחשיב אותם כבוגדים).
אהוד ברק ויוסי ביילין הם הדוגמא הטובה ביותר לשמאל שפוי וציוני לבין שמאל הזוי ואנטי יהודי.
אהוד ברק היה מוכן בקמפ דיוויד 2000 לחלק את ירושלים ולמסור שטחים נרחבים ביותר מארץ ישראל לערבים אבל אפילו הוא בתור שמאלן לא הסכים לשמוע על "זכות השיבה", בעוד יוסי ביילין היה מוכן להתפשר גם בנושא הזה (עוד מעט גם תגיד לי שזה לגיטימי להסכים שמאות אלפי ערבים מלבנון, סוריה, ו"ירדן" יציפו את המדינה ואולי אף יגיעו אל הבית שלך וידרשו אותו בחזרה בטענה שזה ביתם לפני קום המדינה).
זה לפי דעתי ההבדל בין שמאל ציוני לשמאל לא ציוני: אהוד ברק אמנם הסכים לתכנית התאבדותית לא פחות אבל לפחות הוא הסכים לחלוקת הארץ ולו רק מהסיבה שהוא לא רוצה שתהיה כאן מדינה אחת דו-לאומית, ובעוד השמאל הקיצוני האנטי יהודי לא רואה את זה מהסיבה הזאת ורוצה לחסל את המדינה היהודית (הרי ברור לכולם, ואני מניח שגם לך שכניסת "פליטים" משמעותה חיסול המדינה כמדינה יהודית) ולא אכפת לו באילו תנאים תקום "פלסטין" אלא רק שתקום.
היום, לשמחתי אהוד ברק הקשיח יותר את עמדותיו משום שהוא כבר היה בסרט הזה והוא יודע עם מי יש לו עסק (למרות שהוא כלפי חוץ מדבר בעד "שלום").
דבר שני, אני באמת לא מבין למה אתה מתרעם על זה שמכנים אתכם (אגב, לא רק אוהדי בית"ר ומכבי אלא כמעט בכל הארץ) אוהבי ערבים ומחבלים (את הסיבות כבר הזכרתי).
דבר שלישי, אש"ף הוא ארגון טרור לכל דבר (ואין שום חתיכת נייר שתשנה את זה). ההבדל בינו לבין חמאס הוא ה"הצגה" היפה שלהם שהם רוצים "שלום", אבל בחדרי חדרים לא קשה לנחש מה הם מתכננים.
בנוגע לאנטישמיות כבר אמרתי לך מה דעתי אבל אני ייתן לך דוגמא: אם היו הולכים ומפגינים נגד מאחז שהוקם באופן לא חוקי (למרות שאני לא מאמין שיש מאחזים יהודיים לא חוקיים בארץ ישראל) אז איפשהו הייתי יכול להבין את זה שבגלל שרוצים שהחוק יכובד אז הולכים ומפגינים, אבל ברגע שהולכים להפגין יחד עם פעילי טרור (במסווה של פעילי "שלום") נגד התיישבות של יהודים בירושלים (להזכירך, בבתים ששייכים להם כחוק. ואפילו בג"ץ אישר זאת) ולא מפגינים נגד התיישבות של ערבים (גם כן באופן חוקי) בשכונות יהודיות בעיר זו אנטישמיות נטו (למה לעשות אפלייה?).
למה להפגין נגד בנייה לא חוקית של יהודים ולא והפגין נגד בנייה לא חוקית של ערבים. אם באמת היו מפגינים בשם שלטון החוק אז היו אולי יותר מכבדים אותם, אבל אותם אנשים עושים הכל כדי להתנכל רק ליהודים. אז מה הפלא שמכנים אותם אנטישמיים ואוהבי ערבים?
דבר אחרון, אני מכיר מספר לא קטן של אוהדי הפועל (חוץ מנתנייתים) ואני אומר הכל מהיכרות אישית: אני נחשב שמאלן לידם (אבל כבר הזכרתי שאין בנתניה כמעט שמאלנים).
יש לי במשפחה מספר אוהדי הפועל  והם הרבה יותר ימניים ממני.
אני מכיר עוד 2 חברים של אחי אוהדי הפועל: אחד מבת-ים, והשני מחולון, ושניהם ימניים (אפילו יותר ממני).

מנותק nofar16

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #35 ב- : מאי 04, 2010, 08:52:16 »
בקיצור, יש לי רק דבר אחד להגיד לך "אוהד הגועל", שבע"ה בל"ג בעומר הבא נשמע שמועדון "הגועל ת"א" נשרף מטעמי כפירה, וכל ההנהלה, האוהדים, השחקנים וכל דבר שקשור במעט לדבר המזעזע הזה שנקרא הגועל, הוגלו מארץ הקודש ומחוסר נאמנותם למדינה, ועצם היותם עמלק בני ישמעאל!

מגעילים, להקיא ממכם! אתם אלו שבאו עם עציצים שכתוב עליהם "מני לוי" אחרי שהוא הפך לצמח. אתם אלו שעשו בובה של תינוק והעיפו אותה מיציע ליציע בגלל שאישה של שחקן מקבוצה אחרת, רצתה להרוג את הבן שלהם. אתם אלו שרשמתם "סדאם חוסיין תמיד נזכור אותך".
אתם אלו שאחת מהסיסמאות שלכם היא: "אנחנו מייצגים את הגועל לא את ישראל".

טפי על הפרצוף שלכם, יא ישמעאלים! הלוואי אלוהים יקח את כולכם, וינחית את הקסאמים מכל המדינה עליכם ועל "מדינת ת"א."
אם מוחמד לא בא אל ההר, סימן שמוחמד מת!!!

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #36 ב- : מאי 04, 2010, 12:26:44 »
בקיצור, יש לי רק דבר אחד להגיד לך "אוהד הגועל", שבע"ה בל"ג בעומר הבא נשמע שמועדון "הגועל ת"א" נשרף מטעמי כפירה, וכל ההנהלה, האוהדים, השחקנים וכל דבר שקשור במעט לדבר המזעזע הזה שנקרא הגועל, הוגלו מארץ הקודש ומחוסר נאמנותם למדינה, ועצם היותם עמלק בני ישמעאל!

מגעילים, להקיא ממכם! אתם אלו שבאו עם עציצים שכתוב עליהם "מני לוי" אחרי שהוא הפך לצמח. אתם אלו שעשו בובה של תינוק והעיפו אותה מיציע ליציע בגלל שאישה של שחקן מקבוצה אחרת, רצתה להרוג את הבן שלהם. אתם אלו שרשמתם "סדאם חוסיין תמיד נזכור אותך".

טפי על הפרצוף שלכם, יא ישמעאלים! הלוואי אלוהים יקח את כולכם, וינחית את הקסאמים מכל המדינה עליכם ועל "מדינת ת"א."

:old_afro:

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #37 ב- : מאי 04, 2010, 12:54:50 »

גם אם תוכיחי לו שהם אנטישמיים עוכרי ישראל (יש תמונות ושירים. הכל מתועד) הוא עדיין יגיד שזה הכל עניין של דעה ושהכל לגיטימי (רק במדינה שלנו קריאה בגלוי לחיסול המדינה היא דעה לגיטימית).
ברוך ה' כל המדינה יודעת מי הם והם הקבוצה השנואה ביותר בארץ (אפילו יותר מהערביות).

מנותק רועי דרקון צהוב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #38 ב- : מאי 04, 2010, 13:04:33 »

הלו ,, תרגיעי ,, את מאחלת לי טילים ?! :o
ממתי אוהדי הפועל מייצגים את ת"א ?!
בקושי את יפו הם מייצגים..

ת"א צהובה וכל הקנאים ב "מדינת ת"א" , תאכלו ת'כובע ! , יש לכם עוד הרבה מה ללמוד .. מאחלת טילים , חוצפנית ..
צריך לחלק את ירושלים ,אנחנו למעלה והם למטה . . .

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #39 ב- : מאי 04, 2010, 13:09:28 »
בס"ד

גם ערביי ישראל והיינריך צריכים קבוצה לאהוד לא?

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #40 ב- : מאי 04, 2010, 13:11:53 »

ת"א צהובה וכל הקנאים ב "מדינת ת"א" , תאכלו ת'כובע ! , יש לכם עוד הרבה מה ללמוד .. מאחלת טילים , חוצפנית ..

אתה צודק.
אבל היא כנראה כתבה את זה מתוך עצבים (אחרי הכל, אי אפשר להשאר אדיש לכל התמונות והשירים שהועלו כאן).
אני בטוח שהיא לא התכוונה לזה ברצינות (וגם אם כן היא כנראה התכוונה שיעופו טילים רק על האדומים).

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #41 ב- : מאי 04, 2010, 15:04:13 »

דרבי אחרון אומר אחרת

ציטוט
קודם כל, הזכרתי כבר שאין לי בעיה עם אנשי שמאל ציוניים (יש לי ויכוח איתם אבל אני בהחלט לא מחשיב אותם כבוגדים).
אהוד ברק ויוסי ביילין הם הדוגמא הטובה ביותר לשמאל שפוי וציוני לבין שמאל הזוי ואנטי יהודי.
אהוד ברק היה מוכן בקמפ דיוויד 2000 לחלק את ירושלים ולמסור שטחים נרחבים ביותר מארץ ישראל לערבים אבל אפילו הוא בתור שמאלן לא הסכים לשמוע על "זכות השיבה", בעוד יוסי ביילין היה מוכן להתפשר גם בנושא הזה (עוד מעט גם תגיד לי שזה לגיטימי להסכים שמאות אלפי ערבים מלבנון, סוריה, ו"ירדן" יציפו את המדינה ואולי אף יגיעו אל הבית שלך וידרשו אותו בחזרה בטענה שזה ביתם לפני קום המדינה).
זה לפי דעתי ההבדל בין שמאל ציוני לשמאל לא ציוני: אהוד ברק אמנם הסכים לתכנית התאבדותית לא פחות אבל לפחות הוא הסכים לחלוקת הארץ ולו רק מהסיבה שהוא לא רוצה שתהיה כאן מדינה אחת דו-לאומית, ובעוד השמאל הקיצוני האנטי יהודי לא רואה את זה מהסיבה הזאת ורוצה לחסל את המדינה היהודית (הרי ברור לכולם, ואני מניח שגם לך שכניסת "פליטים" משמעותה חיסול המדינה כמדינה יהודית) ולא אכפת לו באילו תנאים תקום "פלסטין" אלא רק שתקום.
היום, לשמחתי אהוד ברק הקשיח יותר את עמדותיו משום שהוא כבר היה בסרט הזה והוא יודע עם מי יש לו עסק (למרות שהוא כלפי חוץ מדבר בעד "שלום").
דבר שני, אני באמת לא מבין למה אתה מתרעם על זה שמכנים אתכם (אגב, לא רק אוהדי בית"ר ומכבי אלא כמעט בכל הארץ) אוהבי ערבים ומחבלים (את הסיבות כבר הזכרתי).
דבר שלישי, אש"ף הוא ארגון טרור לכל דבר (ואין שום חתיכת נייר שתשנה את זה). ההבדל בינו לבין חמאס הוא ה"הצגה" היפה שלהם שהם רוצים "שלום", אבל בחדרי חדרים לא קשה לנחש מה הם מתכננים.
בנוגע לאנטישמיות כבר אמרתי לך מה דעתי אבל אני ייתן לך דוגמא: אם היו הולכים ומפגינים נגד מאחז שהוקם באופן לא חוקי (למרות שאני לא מאמין שיש מאחזים יהודיים לא חוקיים בארץ ישראל) אז איפשהו הייתי יכול להבין את זה שבגלל שרוצים שהחוק יכובד אז הולכים ומפגינים, אבל ברגע שהולכים להפגין יחד עם פעילי טרור (במסווה של פעילי "שלום") נגד התיישבות של יהודים בירושלים (להזכירך, בבתים ששייכים להם כחוק. ואפילו בג"ץ אישר זאת) ולא מפגינים נגד התיישבות של ערבים (גם כן באופן חוקי) בשכונות יהודיות בעיר זו אנטישמיות נטו (למה לעשות אפלייה?).
למה להפגין נגד בנייה לא חוקית של יהודים ולא והפגין נגד בנייה לא חוקית של ערבים. אם באמת היו מפגינים בשם שלטון החוק אז היו אולי יותר מכבדים אותם, אבל אותם אנשים עושים הכל כדי להתנכל רק ליהודים. אז מה הפלא שמכנים אותם אנטישמיים ואוהבי ערבים?
דבר אחרון, אני מכיר מספר לא קטן של אוהדי הפועל (חוץ מנתנייתים) ואני אומר הכל מהיכרות אישית: אני נחשב שמאלן לידם (אבל כבר הזכרתי שאין בנתניה כמעט שמאלנים).
יש לי במשפחה מספר אוהדי הפועל  והם הרבה יותר ימניים ממני.
אני מכיר עוד 2 חברים של אחי אוהדי הפועל: אחד מבת-ים, והשני מחולון, ושניהם ימניים (אפילו יותר ממני).

ידידי אנחנו מדברים בשני רמות שונות.
אני לא מתווכח איתך, אם עכשיו כדאי להפגין במאחז חוקי או לא(ומה זה קשור לאנטישמיות אינל העולם? לא כל דבר שהוא נגדך זה אנטישמי), אם דגל אש''ף זה דגל של ארגון טרור או לא.
אני מסביר לך שזה לא נובע מאנטישמיות, ואתה מסרב להבין, ומציין עוד טעון בויכוח בין "שמאל לימין".
זה לא רלוונטי לדיון.

ומה זה אתה מכיר מספר אוהדי הפועל? כמה סך הכל? 20? 30? יופי, עכשיו תגדיר את החצי מיליון הנוטרים.
ועדיין לא הסברת לי כיצד פינוי מאחזים, או רצון להקמת מדינה פלסטינית מייצג את הפועל.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #42 ב- : מאי 04, 2010, 15:05:58 »
בס"ד

גם ערביי ישראל והיינריך צריכים קבוצה לאהוד לא?

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #43 ב- : מאי 04, 2010, 15:07:47 »

אפשר לראות תמונה של העציצים? או השלט "סאדם חוסן תמיד נזכור אותך"(למרות שזה יש מצב, עקב השיר "סאדם תיקח כבר את מכבי מכאן).

ונכון אנחנו לא מייצגים את ישראל(גם אתם לא).

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #44 ב- : מאי 04, 2010, 15:19:15 »
אפשר לראות תמונה של העציצים? או השלט "סאדם חוסן תמיד נזכור אותך"(למרות שזה יש מצב, עקב השיר "סאדם תיקח כבר את מכבי מכאן).

ונכון אנחנו לא מייצגים את ישראל(גם אתם לא).

בס"ד

בסרטון הזה יש את השלט תראה את כל הסרטון.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #45 ב- : מאי 04, 2010, 15:25:31 »
בס"ד

בסרטון הזה יש את השלט תראה את כל הסרטון.

אכן, כמו שאמרתי מדובר כאן בבדיחה, שום קשר לשנאה אמיתית לעם היהודי

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #46 ב- : מאי 04, 2010, 15:28:25 »
בס"ד

יאלה יאלה,אתה כל כך פאתטי,שנוא על כולם כמו כל אוהדי הפועל חיזבאללה.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #47 ב- : מאי 04, 2010, 15:30:01 »

ידידי אנחנו מדברים בשני רמות שונות.
אני לא מתווכח איתך, אם עכשיו כדאי להפגין במאחז חוקי או לא(ומה זה קשור לאנטישמיות אינל העולם? לא כל דבר שהוא נגדך זה אנטישמי), אם דגל אש''ף זה דגל של ארגון טרור או לא.
אני מסביר לך שזה לא נובע מאנטישמיות, ואתה מסרב להבין, ומציין עוד טעון בויכוח בין "שמאל לימין".
זה לא רלוונטי לדיון.

ומה זה אתה מכיר מספר אוהדי הפועל? כמה סך הכל? 20? 30? יופי, עכשיו תגדיר את החצי מיליון הנוטרים.
ועדיין לא הסברת לי כיצד פינוי מאחזים, או רצון להקמת מדינה פלסטינית מייצג את הפועל.

אתה מסבך דבר שהוא לא מסובך בכלל, אבל רק לשם הדיון אני יזרום איתך.
מדובר ביהודים וערבים שעוברים על החוק (בין אם זה בהתפרעויות אלימות, בנייה בלתי חוקית, וכו').
השאלה שלי היא למה ללכת להפגין רק נגד יהודים (זה מה שעושים השמאלנים - שברובם אוהדי הפועל) ולא נגד ערבים (שעוברים על אותם החוקים)? למה האפלייה?
אם זו לא אנטישמיות אז הייתי רוצה שתאיר את עיניי ותגיד לי איך לקרוא לתופעה הזו? (מי יודע, אולי אני אפילו אסכים איתך אם תהיה מספיק משכנע).
דבר שני, אם אתה לא יודע מה הקשר בין הרצון של השמאלנים להקים מדינה ערבית בארץ ישראל לבין הפועל (מעוז השמאל), אז אתה כנראה לא יודע איזה מועדון אתה אוהד.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #48 ב- : מאי 04, 2010, 15:34:04 »
אתה מסבך דבר שהוא לא מסובך בכלל, אבל רק לשם הדיון אני יזרום איתך.
מדובר ביהודים וערבים שעוברים על החוק (בין אם זה בהתפרעויות אלימות, בנייה בלתי חוקית, וכו').
השאלה שלי היא למה ללכת להפגין רק נגד יהודים (זה מה שעושים השמאלנים - שברובם אוהדי הפועל) ולא נגד ערבים (שעוברים על אותם החוקים)? למה האפלייה?
אם זו לא אנטישמיות אז הייתי רוצה שתאיר את עיניי ותגיד לי איך לקרוא לתופעה הזו? (מי יודע, אולי אני אפילו אסכים איתך אם תהיה מספיק משכנע).
דבר שני, אם אתה לא יודע מה הקשר בין הרצון של השמאלנים להקים מדינה ערבית בארץ ישראל לבין הפועל (מעוז השמאל), אז אתה כנראה לא יודע איזה מועדון אתה אוהד.

שאל אותם, אבל מה זה קשור להפועל ת''א?
ובו תסביר לי מה הפועל מייצגת, בבקשה.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #49 ב- : מאי 04, 2010, 15:34:29 »
בקיצור, הכל אצלכם בדיחה.