עמלק ואויבי ישראל > האמת מאחורי דת האיסלם

אונס יהודיות כחלק מהג'יהאד

<< < (12/13) > >>

חד כתער:

--- ציטוט של: ROI5 על מאי 10, 2011, 16:26:00 ---

ב. ג'יהאד הגנתי נאמר בקוראן כ: To those against whom war is made, permission is given (to fight), because they are wronged;- and verily, Allah is  most powerful for their aid;- (They are) those who have been expelled from their homes in defiance of right b
סורה 22 39-40
מדברים שם רק על מאבק אלים(טרור) , אין שם שום אמירה לגבי אונס.

--- סוף ציטוט ---
"דעו כי השלל אשר ייפול בידכם, החמישית תחולק לאלוהים ולשליח ולקרובי המשפחה וליתומים ולנזקקים ולהלך בדרכים. (כך תעשו) אם מאמינים הינכם באלוהים ובאשר הורדנו ממרומים אל עבדנו ביום הישועה, ביום אשר נפגשו שני המחנות. אלוהים הוא כל - יכול " 8:41. נא לעיין בתפסירים לגבי אותו פסוק על מנת לראות מה נכלל בשלל מלחמה, ממליץ על אבן ק'תיר או אלקורטבי (ציטוט מתוך התפסיר של האחרון: "A Woman may be likened to a sheep—even a cow or a camel—for all are ridden.” כרך 15 עמ' 172)  ובכלל אני ממליץ לך לבדוק תחת איזה שם מופיע סורה שמונה.....

Rafoe:

--- ציטוט של: ROI5 על מאי 10, 2011, 16:26:00 ---
א.אמנם אין פירוש מפורש, אבל זה בהחלט ניתן להבנה בצורה הקיפה, האישה היא חפץ של אביה לפני שמתחתנת, אם אביה מת, אז היא חפץ בלי בעלים.
ב. ג'יהאד הגנתי נאמר בקוראן כ: To those against whom war is made, permission is given (to fight), because they are wronged;- and verily, Allah is  most powerful for their aid;- (They are) those who have been expelled from their homes in defiance of right b
סורה 22 39-40
מדברים שם רק על מאבק אלים(טרור) , אין שם שום אמירה לגבי אונס.
ג. נכון, אבל הנקודה הייתה שטענת שבמאורעות תר"פ הערבים בחרבון אנסו את הנשים כחלק מהתרבות המוסלמית, אני טענתי שהם לא עשו זאת בגלל מוחמד או האסלאם אלא פשוט כי זה חלק מ"תרבות הפרעות"

--- סוף ציטוט ---
א. כמו שטענתי - יש פירצה מסויימת בעניין הזה, אבל זה לא אומר שכל מוסלמית יתומה מותרת לאונס (קר
כל עוד אין אסמכתא דתית על העניין הזה (אונס יתומות), זה לא רלוונטי (ושוב אני חוזר - אם יש לך אסמכתא דתית אני אשמח לקרוא).
אנחנו עוסקים בדיון הזה בנשים לא מוסלמיות, ואם אין לך אסמכתא דתית לגבי נשים מוסלמיות יתומות, אז אני מבקש לא לסטות מהנושא.

ב. על הסעיף הזה כבר ענו לפניי (אין צורך לחזור).

ג. שוב אתה חוזר על דברים שכבר עניתי לך לגביהם - ישנם דברים שהם לא רק אסלאמיים, אלא חלק מהאלמנט של התרבות הערבית (שהאסלאם מבוסס עליה), ובנוסף ישנו ציטוט בקוראן (שאותו כבר הבאתי) שאומר שמוחמד הוא דוגמא ומופת לכל המוסלמים (ולטבח חברון ישנם מאפיינים דומים להפליא לפרעות שמוחמד ביצע בשבטים בחצי האי ערב).

חד כתער:

--- ציטוט של: Rafoe על מאי 10, 2011, 19:11:08 ---ג. שוב אתה חוזר על דברים שכבר עניתי לך לגביהם - ישנם דברים שהם לא רק אסלאמיים, אלא חלק מהאלמנט של התרבות הערבית (שהאסלאם מבוסס עליה), ובנוסף ישנו ציטוט בקוראן (שאותו כבר הבאתי) שאומר שמוחמד הוא דוגמא ומופת לכל המוסלמים (ולטבח חברון ישנם מאפיינים דומים להפליא לפרעות שמוחמד ביצע בשבטים בחצי האי ערב).

--- סוף ציטוט ---
בהחלט מסכים, השם מחמד הולך בצוותא עם התואר "אסוה חסנה"( דוגמא למופת) כל מה שהוא יישם ואמר לפי התיעודים הרבים שמובאים בחדית' ובסירא חל גם על הקהילה המסלמית. ורק שרועי לא יגיד שלא הבאתי, להלן ציטוט מתוך הסירא בהקשר של שפחות מין, עמ' 593:
"From the captives of Hunayn, Allah's Messenger gave (his son-in-law) Ali a slave girl called Baytab and he gave (future Caliph) Uthman a slave girl called Zaynab and (future Caliph) Umar another."

ROI5:

--- ציטוט של: Israelipatriot על מאי 10, 2011, 17:34:37 ---"דעו כי השלל אשר ייפול בידכם, החמישית תחולק לאלוהים ולשליח ולקרובי המשפחה וליתומים ולנזקקים ולהלך בדרכים. (כך תעשו) אם מאמינים הינכם באלוהים ובאשר הורדנו ממרומים אל עבדנו ביום הישועה, ביום אשר נפגשו שני המחנות. אלוהים הוא כל - יכול " 8:41. נא לעיין בתפסירים לגבי אותו פסוק על מנת לראות מה נכלל בשלל מלחמה, ממליץ על אבן ק'תיר או אלקורטבי (ציטוט מתוך התפסיר של האחרון: "A Woman may be likened to a sheep—even a cow or a camel—for all are ridden.” כרך 15 עמ' 172)  ובכלל אני ממליץ לך לבדוק תחת איזה שם מופיע סורה שמונה.....

--- סוף ציטוט ---
שוב, שלל אחרי סיום המלחמה, את זה לא הכחשתי. אבל כטקטיקה בזמן הלחימה עצמה, זה לא נאמר מעולם בקוראן או בחדית'.

ROI5:

--- ציטוט של: Rafoe על מאי 10, 2011, 19:11:08 ---א. כמו שטענתי - יש פירצה מסויימת בעניין הזה, אבל זה לא אומר שכל מוסלמית יתומה מותרת לאונס (קר
כל עוד אין אסמכתא דתית על העניין הזה (אונס יתומות), זה לא רלוונטי (ושוב אני חוזר - אם יש לך אסמכתא דתית אני אשמח לקרוא).
אנחנו עוסקים בדיון הזה בנשים לא מוסלמיות, ואם אין לך אסמכתא דתית לגבי נשים מוסלמיות יתומות, אז אני מבקש לא לסטות מהנושא.

ב. על הסעיף הזה כבר ענו לפניי (אין צורך לחזור).

ג. שוב אתה חוזר על דברים שכבר עניתי לך לגביהם - ישנם דברים שהם לא רק אסלאמיים, אלא חלק מהאלמנט של התרבות הערבית (שהאסלאם מבוסס עליה), ובנוסף ישנו ציטוט בקוראן (שאותו כבר הבאתי) שאומר שמוחמד הוא דוגמא ומופת לכל המוסלמים (ולטבח חברון ישנם מאפיינים דומים להפליא לפרעות שמוחמד ביצע בשבטים בחצי האי ערב).

--- סוף ציטוט ---
א.בסדר, מאחר שאין משהו כזה(אין אסמכתא דתית שאני מכיר לפחות) אז אני חושב שעלינו לגמור את הנושא.
ג. אנחנו יכולים להמשיך להתווכח שעות, בנושא הזה אני מאמין שלא נגיע להסכמה.

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

[*] עמוד הקודם

עבור לתצוגת גירסה מלאה