כתב נושא: שאלה על כהנא וJDL  (נקרא 3196 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
שאלה על כהנא וJDL
« ב- : אפריל 21, 2010, 16:24:35 »
http://www.rabbikahane.org/gallery/main.php?g2_view=keyalbum.KeywordAlbum&g2_keyword=%D7%A8%D7%95%D7%91&g2_itemId=8097
הרב כהנא תמך ברעיון של טרור נגד טרור? והאם ה JDL אותו כהנא הקים הוא ארגון שכזה? דווקא יש משהו ברעיון הזה במיוחד אם המדינה הייתה נותנת לכך גב מהחוק כמו שהערבים עושים לנו.
אל תצביע תשפיע

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלה על כהנא וJDL
« להגיב #1 ב- : אפריל 21, 2010, 18:24:55 »
טרור נגד טרור זה לא רעיון מהפכני, מדינת ישראל קיימה אותו כאשר היא היתה שפויה יותר.

פעם קראו לזה "פעולות תגמול", ר"ע יחידה 101.

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
שאלה על כהנא וJDL
« להגיב #2 ב- : אפריל 21, 2010, 20:57:12 »
גם הJDL תומכים בזה? הם עשו משהו כזה פעם??
אל תצביע תשפיע

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה על כהנא וJDL
« להגיב #3 ב- : אפריל 21, 2010, 21:08:38 »
גם הJDL תומכים בזה? הם עשו משהו כזה פעם??
אני לא בדיוק יודע עד כמה הם באמת דגלו בזה, אבל ידוע לך שהאף בי איי החשיבו אותם באופן רשמי כ"ארגון טרור"? וזה למרות היותם רגועים מאוד (בלשון המעטה) ביחס לארגוני טרור איסלאמים.

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה על כהנא וJDL
« להגיב #4 ב- : אפריל 21, 2010, 21:55:35 »
אני לא בדיוק יודע עד כמה הם באמת דגלו בזה, אבל ידוע לך שהאף בי איי החשיבו אותם באופן רשמי כ"ארגון טרור"? וזה למרות היותם רגועים מאוד (בלשון המעטה) ביחס לארגוני טרור איסלאמים.

תגידו זה לא נראה לכם מוזר שללוחמי הגטאות קוראים גיבורים ולכהניסטים קוראים טרוריסטים?!

ממשלת ישראל הנוכחית-הגיס החמישי,אגב לאחרונה אני שומע את המילה הזאת הרבה גם בעבודה מוזר  :old_smiley:
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
שאלה על כהנא וJDL
« להגיב #5 ב- : אפריל 21, 2010, 22:06:34 »
ההבדל בין פעולת טרור לבין פעולת תגמול לגיטימית הוא שהראשונה מכוונת כלפי אוכלוסיה אזרחית במטרה לפגוע באזרחים, השניה מכוונת כלפי צבא (בכלל זה לצורך העניין גם ארגוני טרור) ולעיתים נפגעים בה גם אזרחים באופן בלתי נמנע אך זו לא מטרת הפעולה.