סקר

האם אתם בעד קריאות "נאצים" לחיילים העוסקים בגירוש יהודים ?

נגד. זה מחוץ ללגיטימציה של ההשמצות
19 (76%)
בעד. זה מגיע להם.
2 (8%)
אחר
1 (4%)
נגד
1 (4%)
נגד, כי השם לא עונה על ההגדרה
0 (0%)
נגד כי השם לא עונה על ההגדרה, בשר התותחים של האליטה יהיה מדוייק יותר
2 (8%)

סך הכל הצבעות: 0

כתב נושא: קריאות "נאצים" לחיילים שעוסקים בגירוש יהודים - בעד או נגד  (נקרא 3255 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום לכל חבריי הפורום היקרים,

אנא הסבירו האם אתם בעד או נגד שימוש בקללה "נאצים" לחיילי צה"ל/ שוטרים העוסקים בגירוש ?

אני הצבעתי 'נגד' משתי סיבות :

1) גם אם צה"ל/המשטרה מבצע גירוש של יהודים רק בגלל שהם יהודים, וזה משהו שעשו רק הגרמנים,

עדיין זה שונה, כי הנאצים יש"ו עשו זאת בגלל אידיאולוגיה אנטישמית ואכזרית שראתה ביהודים גזע נחות שיש להרוג אותו,

לעומתם חיילי צה"ל/שוטרים עושים זאת כי הם ממלאים פקודות של ממשלה שחושבת שהיא עושה את זה כדי לעזור לעם היהודי

בארץ ישראל, ולכן הם חושבים (בטעות) שהם עוזרים למדינה.

2) האופן הטכני שבו בוצע הגירוש - אצל הנאצים יש"ו העלו את היהודים בסיטונאות ובאכזריות טהורה לתוך רכבות תוך כדי

התעללויות קורעות לב בהם, לעומת זאת בגירוש של יהודים (מגוש קטיף למשל) הדבר נעשה ברגישות רבה ככל הניתן -

חיבוק המגורשים, דאגה לכל צרכם, אמפתיה וסימפתיה, וכן, גם הפעלת כח המינימלי האפשרי.

לכן לדעתי אסור לקרוא לחיילים או שוטרים ככה, אפילו שהם משתתפים בפועל בגירוש .

מנותק רועי דרקון צהוב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
נגד בריבוע ,חיילי צה"ל גיבורים .. ,אם ישנם טענות צריכים להפנותם לעבר הדרג המדיני .. וגם אז המילה "נאצים " שמורה רק לצוררי או למבקשים את רעת היהודים ,באשר הם יהודים .. במודע !!

לכן , למרות שאריאל שרון בדיאבד הסב נזק גדול בהרבה מאחמד טיבי ,הרי ששרון אינו נאצי (כוונותיו היו טובות לישראל וליהודים ..) ואילו טיבי ,החזיר, נאצי אשר רוצה את השמדת ישראל כמדינה יהודית ובכלל ..
צריך לחלק את ירושלים ,אנחנו למעלה והם למטה . . .

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
אני הייתי נמנע מלקרוא נאצי במקרה הספציפי הזה בגירוש ע"י חיילים, הן משום כוחה של המילה הזאת , והן משום היותם יהודים.
אך גם כאן יש גבול, ולחיילים אשר היכו ללא הרף וללא רחם את היהודים המגורשים (כדוגמת גוש קטיף) אני מאמין כי דעתי הייתה חריפה יותר. 
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ולחיילים אשר היכו ללא הרף וללא רחם את היהודים המגורשים (כדוגמת גוש קטיף) אני מאמין כי דעתי הייתה חריפה יותר. 

חג שמח לך ולכל עם ישראל.

איך אתה יודע שקרה דבר כזה ?
יש לך עדויות ?
מה זה "היכו ללא הרף" ?

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
חג שמח לך ולכל עם ישראל.

איך אתה יודע שקרה דבר כזה ?
יש לך עדויות ?
מה זה "היכו ללא הרף" ?

חג שמח ומבורך.
'היכו ללא הרף'= ללא שום רחמים בחוזקה ואנשים אלו הגיעו לרמת שפל שלא ניתן לתיאור.
'עדויות' לי אישית אין אך קראתי ואף ראיתי לא פעם ולא פעמיים כאן בפורום על האלימות האכזרית בגרוש היהודים מגוש קטיף.
ואני בטוח במאה אחוז שאם תפתח אשכול ו\או תשאל את חברי הפורום (רן הכהניסט וכד') הם ימצאו לך מאגר של סרטונים בנושא.
אני אף שמעתי(בפורום) מקרה מזעזע שאירע בגירוש בהם חיילים\שוטרים תפסו בדדיהן של נערות צעירות תוך כדי ניסיון גירושן.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
ברור שנגד
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
קריאות "נאצים" לחיילים שעוסקים בגירוש יהו
« להגיב #6 ב- : אפריל 20, 2010, 04:22:08 »
בס"ד

כמובן שנגד.אין מה להשוות בין חייל יהודי לנאצי.וגם מה זה יעזור? צריך להתנגד פיזית.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

מנותק big123

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
בלי קשר לדעות שלי (אני הייתי בעד הפינוי גם אז וגם היום), אני חושב שהשימוש במילה נאצי במקרה זה גם חסר הגיון, גם מאוד אבל מאוד לא מצדיק שימוש במילה, ובנוסף חשוב לזכור כי החיילים מבצעים פקודות מלמעלה, אין להם יכולת להתנגד ואין סיבה לכעוס עליהם בגלל שלא העזו להתקומם כנגד הצבא.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בלי קשר לדעות שלי (אני הייתי בעד הפינוי גם אז וגם היום), אני חושב שהשימוש במילה נאצי במקרה זה גם חסר הגיון, גם מאוד אבל מאוד לא מצדיק שימוש במילה, ובנוסף חשוב לזכור כי החיילים מבצעים פקודות מלמעלה, אין להם יכולת להתנגד ואין סיבה לכעוס עליהם בגלל שלא העזו להתקומם כנגד הצבא.

נחמד לדעת שיש פה עוד שמאלני בפורום . . .

גם אם החיילים לא היו מתקוממים נגד הצבא, הם יכולים לעשות השתמטות אפורה,

קרי - להוציא גימלים, סתם לדפוק נפקדות באותם ימים, ללכת כל יום לחופ"ל ולשבת אצלו מבוקר עד ערב . . . לא חסרות אפשרויות. 

*זה מצב פחות טוב, כי זה פחות מחליש את המערכת, אבל זה עדיף על להשתתף בגירוש באופן פעיל או עקיף.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
נחמד לדעת שיש פה עוד שמאלני בפורום . . .

גם אם החיילים לא היו מתקוממים נגד הצבא, הם יכולים לעשות השתמטות אפורה,

קרי - להוציא גימלים, סתם לדפוק נפקדות באותם ימים, ללכת כל יום לחופ"ל ולשבת אצלו מבוקר עד ערב . . . לא חסרות אפשרויות. 

*זה מצב פחות טוב, כי זה פחות מחליש את המערכת, אבל זה עדיף על להשתתף בגירוש באופן פעיל או עקיף.

זכור לי בימים האלו כיצד מתנחלים חילקו אלונים עם הדרכים שאתה מפרט על מנת שלא ישתתפו בפינוי.
רק שתדע, אז בתקופה הרופא שלנו לפחות, מגדוד 77(שגם ככה היה צריך להגיע אליו על כיסא גלגלים בשביל לקבל ג') קיבל פקודה לא לתת גימלים אלא רק אם באמת קורה משהוא(אזי הבהירו לו שיהיו חיילים שינסו לנצל את המצב).
לאומת זאת, היו כמה חיילים שלא רצו לפנות אף אחד, שפשוט דיברו עם המ..פאית והובטח להם שהם לא יפנו ויקבלו תפקידים אחרים(מטבח/שמירות), בסוף זה לא היה נחוץ כיוון שאף אחד מהגדוד שלנו לא פינה(היינו מעגל 2-5 בסבבים שונים, שהמטרה הייתה רק
לאבטח את האזור בכללי).

בנוגע לנפקדות-אתה מקבל כלא, וזה שיקול שיש לחייל גם אם לא בראש שלו לפנות למתנחלים.

כנ''ל אצל החופ''ל שפשוט יגיד לו "תחזור ליחידה שלך", ונגמר הסיפור.

ככה שלא כל מצב הוא אפשרי ולא תמיד החייל מחליט מה הולך להיות איתו.   

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אני נגד

בדרך כלל החיילים הם מדרג נמוך סמר ומעטה ועושים להם הרבה שטיפות מוח של הפחדה(שיכנסו לכלא במידה ויסרבו פקודה) לפני שהם יוצאים לפינוי אז אני לא חושב שזה פיתרון לקרוא להם נאצים זה גורם לחיילים לשנאות אותם.
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק nofar16

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
נגד!!!!!!!!!!!!

חיילי צה"ל הם גיבורים ששומרים עליינו תוך סיכון חייהם!
ברור לכולם שהם יכלו להתנגד לפינוי (וגם היו כאלה), ובכלל זה לא צריך להיות תפקיד צה"ל פינוי מתיישבים.

אין דבר שמצדיק לקרוא ליהודי "נאצי" כל עוד הוא לא שמאלני, עוכר ישראל. הם שומרים עליינו פה בחיים, בושה למי שמרשה לעצמו להגיד את זה.
אם מוחמד לא בא אל ההר, סימן שמוחמד מת!!!

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כשהגלים מתחזקים החזקים מתגלים
בס"ד

נגד!!!!!!!!!!!!

חיילי צה"ל הם גיבורים ששומרים עליינו תוך סיכון חייהם!
ברור לכולם שהם יכלו להתנגד לפינוי (וגם היו כאלה), ובכלל זה לא צריך להיות תפקיד צה"ל פינוי מתיישבים.

אין דבר שמצדיק לקרוא ליהודי "נאצי" כל עוד הוא לא שמאלני, עוכר ישראל. הם שומרים עליינו פה בחיים, בושה למי שמרשה לעצמו להגיד את זה.

מסכים לכל מילה!  :old_afro:
"הן עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב"(במדבר כ'ג:ט)

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

נגד

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
קריאות "נאצים" לחיילים שעוסקים בגירוש יהו
« להגיב #15 ב- : אפריל 21, 2010, 20:22:16 »
אני שמח לראות שמרבית חברי הפורום הם אנשים מתונים שחושבים לפני שהם פותחים את הפה, בדיוק כמו שחיים אומר - אנחנו מתונים.

שתי שאלות לי :

א) מי ערך את הסקר מחדש ?

ב) מי הוא זה שבעד לקרוא לחיילים נאצים ולמה ?

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלה??.ברור שנגד..מאותם סיבות שרשמו חברי הפורום..חחח חוסכים לי!  ;D

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אגב, אני הצבעתי נגד אם לא השתמע כך מדבריי.

מנותק big123

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אגב, אני הצבעתי נגד אם לא השתמע כך מדבריי.
אלמ ראיתי ששלחת לי הודעה פרטית, אני לא יכול לענות להודעות פרטיות אז אם תרצה תשלח לי מייל [email protected]