סקר

מה דעתכם עליהם?

סוטים וחולי-נפש
16 (51.6%)
נורמאלים לחלוטין
3 (9.7%)
עברו שטיפת-מח
4 (12.9%)
נולדו ככה
5 (16.1%)
אין לי דעה בנושא
3 (9.7%)

סך הכל הצבעות: 0

כתב נושא: הומואים/לסביות/טרנסג'נדרים ושאר הסוטים למיניהם  (נקרא 16440 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הומואים/לסביות/טרנסג'נדרים ושאר הסוטים למיניהם
« להגיב #25 ב- : אפריל 15, 2010, 13:42:48 »
יש הרבה הומואים שחיים בזוגות ונאמנים אחד לשני וגם אם האחוזים שאתה אומר היו נכונים זה לא היה אומר יותר מידי.

זה אומר הרבה מאד. זה אומר את המסקנה שאני הגעתי אליה בתגובה הקודמת :

אנשים חסרי נורמה חברתית שבורחים ממחויבות וממסגרת רצינית ואינם מעוניינים בחיים בריאים, כי
כל מה שמעניין אותם זה פורקן ליצר המיני שלהם.

ואם אתה לא מסכים עם זה שהתוצאות של הסקר שתערוך ישקפו את המסקנה הזו, אז יש לך בעיה חמורה בהבנת המציאות.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #26 ב- : אפריל 15, 2010, 14:11:07 »
גם הם סוטים לכל דבר ועניין. ההסבר שאני נתתי, לגבי זה שהומואים הם אנטי מסגרת נורמלית, היה הסבר נוסף כדי לשכנע את המשתמש 500sw
כי הוא לא קיבל את ההסברים האחרים.

עצם המשיכה לאותו מין כמו שלך הוא סטייה חמורה שיש לטפל בה. שוב, בלי אף מילה על האיסור הדתי.

מה הוא הגורם שמדובר בסטייה במצב של זוג הומסקסואלים נאמנים זה לזה?מלבד האיסור הדתי(נו באמת כאילו מלבד האיסור הזה מעניין אותכם משהוא) מה לא בסדר כאן?

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #27 ב- : אפריל 15, 2010, 14:33:32 »
מה הוא הגורם שמדובר בסטייה במצב של זוג הומסקסואלים נאמנים זה לזה?מלבד האיסור הדתי(נו באמת כאילו מלבד האיסור הזה מעניין אותכם משהוא) מה לא בסדר כאן?

קודם כל, תקרא את מה שרשמתי למשתמש 500sw לגבי העניין של מסגרות ומחויבות ופריצות אצל הסוטים.

אבל חוץ מזה, גם אם כולם היו נשואים בצורה נורמלית בתוך מסגרת ובלי פריצות אני שואל אותך בכנות :

א. זה נראה לך נורמלי ? זה נראה לך משהו כדרך הטבע ? 

ב. מדובר באנשים שלא מביאים ילדים לעולם במודע, האם הם לא שוללים את קיום העולם בצורת התנהלותם ?

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #28 ב- : אפריל 15, 2010, 14:59:34 »
אם 2 אנשים עושים מה שהם רוצים בחדר השינה שלהם, לבד, ומתפקדים בחברה הנורמטיבית ללא פגיעה באיש, אני לא רואה מה הבעיה עם זה.
ככה שההשוואה כאן לא במקום.
להבדיל מפדופיל כמו שכתב כאן אחד המשתמשים, שפעולתו לא צריכה להיות מגונה עקב כך שזה "מגעיל", או עקב העובדה שמדובר בסטייה מנורמה החברתית, אלא הפגיעה
בקטין/קטינה, והשלכה של תפקוד מיני לקוי בהמשך חייו של אותו קטין/קטינה, וזאת על פי ההתפתחות שטרם הסתיימה אצל אותו קטין/קטינה(מה שגורם לניצול).

מה שמצחיק, שאתם(והחברה הדתית בפרט) זועקים לשמיים על "הסטייה המינית" הזאת, בעוד שכמות הזוגות החילוניות(ההטרוסקסואליות) שמקיימים יחסי מין בדרך המיושנת(אזי גבר ואישה המקיימים יחסי מין בלבד לצורך ריבוי הטבעי) הולך וקטן.

כמו שאמרתי על זה תאורטית אפשר לטפל, ואולי יום אחד לא יהיה יותר את הבעיה של פדופיליה או הומוסקסואליות.

אתה טועה , ומטעה . כולנו ערבין זה לזה כך שמעשיו של יהודי אחד עלול לפגוע בכולנו. כמו כן הם מנפנפים לכל עבר את היותם הומואים/לסביות/וכו' (מצעד הגאווה ) ,לכן זה ממש לא נשאר בין כותלי חדר השינה.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #29 ב- : אפריל 15, 2010, 15:57:03 »
אתה טועה , ומטעה . כולנו ערבין זה לזה כך שמעשיו של יהודי אחד עלול לפגוע בכולנו. כמו כן הם מנפנפים לכל עבר את היותם הומואים/לסביות/וכו' (מצעד הגאווה ) ,לכן זה ממש לא נשאר בין כותלי חדר השינה.

כל היהודים ערבין זה לזה? אם כך, הם האחרונים שצריכים להדאיג אותכם.

לו מצעד הגאווה היה מכיל משהוא כמו 700 אלף איש(האוכלוסיה ההומו לסבית היא 10 אחוז מכלל האוכלוסייה בארץ, וזה לא כולל את "סטיות המין" האחרות) אז היה לך קייס.
מצב של זוג הומו-לסבי בחדר השינה שלו נוגד את התאוריה שלך.

ואם אנשים כמוך לא היו מבלבלים להם את השכל כל היום, הם לא היו צריכים את מצעד הגאווה(שבדיוק לזה הוא נועד).

ציטוט
קודם כל, תקרא את מה שרשמתי למשתמש 500sw לגבי העניין של מסגרות ומחויבות ופריצות אצל הסוטים.

אבל חוץ מזה, גם אם כולם היו נשואים בצורה נורמלית בתוך מסגרת ובלי פריצות אני שואל אותך בכנות :

א. זה נראה לך נורמלי ? זה נראה לך משהו כדרך הטבע ? 

ב. מדובר באנשים שלא מביאים ילדים לעולם במודע, האם הם לא שוללים את קיום העולם בצורת התנהלותם ?

קראתי והגבתי.

א. 10 אחוז של סטיית תקן בדרך הטבע+ שאר האחוזים(אלו שלא יכולים להביא ילדים, אלו שלא רוצים להביא ילדים, מין אורלי, סאדו/מאזו וכן הלאה) משנה את סדר הטבע עצמו.
ב. יש אנשים אחרים שמביאים ילדים. אין חובה להביא ילד לעולם אתה יודע.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #30 ב- : אפריל 15, 2010, 16:05:47 »
א. 10 אחוז של סטיית תקן בדרך הטבע+ שאר האחוזים(אלו שלא יכולים להביא ילדים, אלו שלא רוצים להביא ילדים, מין אורלי, סאדו/מאזו וכן הלאה) משנה את סדר הטבע עצמו.

א. לא ממש הבנתי מה רשמת. אתה אומר שזה כן סטיית תקן בדרך הטבע, אבל לא רשמת מה דעתך על זה.

ב. אתה צודק אין חובה, אבל תסתכל על זה גם ברמת הפרט, איך נראה בעיניך אדם שאומר שהוא לא רוצה להביא ילדים לעולם ?
שהוא לא רוצה המשך שלו בעולם ע"י זה שהוא לא מביא ילדים ?

בעיני זה נראה ממש רע. אז אצל סוטים, בניגוד למגזרים אחרים באוכלוסייה שאצלם יש אחוזי ילודה נמוכים, אין ילודה בכלל וזה ממש חמור.
זאת אומרת שאם כל העולם היה מורכב מסוטים לא היה לו המשך קיום. מכאן שלהיות סוטה זה גם לא מוסרי. 

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #31 ב- : אפריל 15, 2010, 16:27:40 »
א. לא ממש הבנתי מה רשמת. אתה אומר שזה כן סטיית תקן בדרך הטבע, אבל לא רשמת מה דעתך על זה.

ב. אתה צודק אין חובה, אבל תסתכל על זה גם ברמת הפרט, איך נראה בעיניך אדם שאומר שהוא לא רוצה להביא ילדים לעולם ?
שהוא לא רוצה המשך שלו בעולם ע"י זה שהוא לא מביא ילדים ?

בעיני זה נראה ממש רע. אז אצל סוטים, בניגוד למגזרים אחרים באוכלוסייה שאצלם יש אחוזי ילודה נמוכים, אין ילודה בכלל וזה ממש חמור.
זאת אומרת שאם כל העולם היה מורכב מסוטים לא היה לו המשך קיום. מכאן שלהיות סוטה זה גם לא מוסרי.  

א. פשוט, האוכלוסיות בעולם, או בפרט במדינה שמקיימים יחסי מין כנגד דרך הטבע, אזי לא למטרת ריבוי טבעי, היא היום כל כך גדולה, שמונח "דרך הטבע" מצחיק אותי.
קיום יחסי מין אך ורק בין גבר לאישה ואך ורק למען מטרה של ריבוי טבעי, דרך שרואה בה התורה או ווטאבר, היא במצב של ירידה.

ב. דבר ראשון כדי להביא ילד לעולם אתה לא חייב לקיים יחסי מין עם אישה. ככה שנבואת הזעם שלך היא מצחיקה(ואתם לא מהמגזר שרוצה למנוע מהם לאמץ ילדים?).
נכון אם כל העולם יחדל מלהתרבות לא יהיה המשך ליקום. אם כל העולם יחליט שהוא רק אוכל מקדונלדס בלבד, כולנו נהיה שמנים.
אבל העולם לא מתנהל ככה, לכן ברמת הפרט, אין קשר בין המוסר להמשכיותו של העולם להומוסקסואליות

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הומואים/לסביות/טרנסג'נדרים ושאר הסוטים למ
« להגיב #32 ב- : אפריל 15, 2010, 16:44:15 »
א. פשוט, האוכלוסיות בעולם, או בפרט במדינה שמקיימים יחסי מין כנגד דרך הטבע, אזי לא למטרת ריבוי טבעי, היא היום כל כך גדולה, שמונח "דרך הטבע" מצחיק אותי.
קיום יחסי מין אך ורק בין גבר לאישה ואך ורק למען מטרה של ריבוי טבעי, דרך שרואה בה התורה או ווטאבר, היא נהלכת ופוחתת.

ב. דבר ראשון כדי להביא ילד לעולם אתה לא חייב לקיים יחסי מין עם אישה. ככה שנבואת הזעם שלך היא מצחיקה(ואתם לא מהמגזר שרוצה למנוע מהם לאמץ ילדים?).
נכון אם כל העולם יחדל מלהתרבות לא יהיה המשך ליקום. אם כל העולם יחליט שהוא רק אוכל מקדונלדס בלבד, כולנו נהיה שמנים.
אבל העולם לא מתנהל ככה, לכן ברמת הפרט, אין קשר בין המוסר להמשכיותו של העולם להומוסקסואליות

א. שאני מדבר על יחסי מין כדרך הטבע, אני לא מדבר רק על יחסי מין לשם הולדת ילדים, אלא גם לשם הנאה  - גם זה כמובן כדרך הטבע אם זה בין מינים שונים.
אצל סוטים אין בכלל דרך טבע כי זה יחסים בין בני אותו המין.

אתה מתחמק מלענות על השאלה האם הומוסקסואליות נראה לך דבר נורמלי. ולכן נהפוך את זה למשהו יותר ספציפי :

חס וחלילה, נניח שעוד 15 שנה הבן הבכור שלך יגיע אליך ויאמר לך שהוא הומו - חי חיי פריצות וזנות בלי מסגרת, עושה משהו לא כדרך הטבע (משהו שלילי מאד),
גורם שאתה לא תהיה סבא (ועובר על איסור תורה). איך תגיב ?

1. יופי אני גאה בך. זה לגיטימי זו זכותך.
2. אתה חולה בא נלך לטיפול וננסה לפתור את הבעיה.

ב. נניח שבאים אליך שני אנשים. הראשון אומר לך שהוא לא מעוניין להביא ילדים לעולם, השני אומר לך שהוא כן מעוניין להביא לעולם.
אתה יודע גם ששניהם לא סוטי מין, אבל חוץ מזה אתה לא יודע עליהם כלום. את מי מבין שניהם תעריך יותר ?

*לפני שאתה עונה, תחשוב על ההוא שהחליט למנוע יצירה של אדם (הבן שלו), שהיה יכול להגיע לעולם ולהנות ממנו. לפי התשובה שלך
אוכל להחליט האם לדעתך הומוסקסואליות היא דבר מוסרי. 

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #33 ב- : אפריל 15, 2010, 16:52:40 »
כל היהודים ערבין זה לזה? אם כך, הם האחרונים שצריכים להדאיג אותכם.

לו מצעד הגאווה היה מכיל משהוא כמו 700 אלף איש(האוכלוסיה ההומו לסבית היא 10 אחוז מכלל האוכלוסייה בארץ, וזה לא כולל את "סטיות המין" האחרות) אז היה לך קייס.
מצב של זוג הומו-לסבי בחדר השינה שלו נוגד את התאוריה שלך.

ואם אנשים כמוך לא היו מבלבלים להם את השכל כל היום, הם לא היו צריכים את מצעד הגאווה(שבדיוק לזה הוא נועד).

קראתי והגבתי.

יהודים שחוטאים בקבוצה משפיעים על כל עם ישראל, גם יהודי בדד שחוטא (תלוי בחטא, לא כל חטא יביא לעונש קולקטיבי או לא כל חטא אינדיבדואלי) עלול להשפיע על כולנו.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #34 ב- : אפריל 15, 2010, 16:59:13 »
קיום יחסי מין אך ורק בין גבר לאישה ואך ורק למען מטרה של ריבוי טבעי, דרך שרואה בה התורה או ווטאבר, היא נהלכת ופוחתת.

סליחה שאני מתפרץ לויכוח ביניכם, אבל אוהד הפועל ברשותך יש לי רק הערה אחת ואני לא מתכוון להתערב מעבר לזה בויכוח.

א. העובדה שזוג נורמלי של גבר ואישה מקיימים יחסי מין בשביל הכיף ואינם רוצים להביא ילדים לא יכול לשמש לך טיעון נגדי מכיוון שמבחינת הזוג הנורמלי הזה להביא ילדים לעולם זה עדיין בגדר האפשרי, שלא כמו אצל גבר וגבר או אישה ואישה שזה לא מקרי שהם לא מביאים ילדים, זה מלכתחילה בגדר הבלתי אפשרי (לוגיקה פשוטה) וכאן הוא ההבדל בין השניים, ולכן יש להימנע מלתת לגיטימציה להומו/לסבית לדעתי.

ב. עניין האימוץ שאתה מעלה הוא עניין בעייתי ביותר, נניח שיש אישה שלקחה תרומת זרע והביאה ילד לעולם יחד עם בת זוגתה, הילד הזה אינו יודע מי הוא אביו הביולוגי (ברוב המכריע של המקרים) וזה אומר שהוא גם לא יודע מיהם אחיו ואחיותיו הביולוגיים (במידה ויש לו) ז"א שלילד הזה אין שום דרך להימנע מיחסים אינטימיים עם קרובי משפחתו, וזה רק אחד מהבעיות שהתופעה הזאת מעלה.

אגב אני מזכיר לך שאני לא דתי אז שלא תחשוב שמה מניע אותי זה דווקא האיסור הדתי.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #35 ב- : אפריל 15, 2010, 17:00:27 »
ציטוט
א. שאני מדבר על יחסי מין כדרך הטבע, אני לא מדבר רק על יחסי מין לשם הולדת ילדים, אלא גם לשם הנאה  - גם זה כמובן כדרך הטבע אם זה בין מינים שונים.
אצל סוטים אין בכלל דרך טבע כי זה יחסים בין בני אותו המין.
אזי גם הסאדו/מאזו? פדופיליה(שאין איסור תורני כמדומני על כך אם הקטינה עברה בת מצווה), גנגבנג ושאר תחומי המין הלא "קונבנציונליים" הם דרך הטבע מבחינתך?
ומין אורלי?
ומין אנאלי(בין גבר לאישה)?

ציטוט
אתה מתחמק מלענות על השאלה האם הומוסקסואליות נראה לך דבר נורמלי. ולכן נהפוך את זה למשהו יותר ספציפי :

חס וחלילה, נניח שעוד 15 שנה הבן הבכור שלך יגיע אליך ויאמר לך שהוא הומו - חי חיי פריצות וזנות בלי מסגרת, עושה משהו לא כדרך הטבע (משהו שלילי מאד),
גורם שאתה לא תהיה סבא (ועובר על איסור תורה). איך תגיב ?

1. יופי אני גאה בך. זה לגיטימי זו זכותך.
2. אתה חולה בא נלך לטיפול וננסה לפתור את הבעיה.

לא יודע אם זה דרך הטבע, כן היום זה נורמלי, ואפשר לחיות חיים נורמליים(ללא זנות ופריצות לצורך העניין) כהומוסקסואל או כלסבית.
ולשאלתך(אגב שכחת את האופציה השלישית שנפוצה במגזר הדתי של "לך מפה אני לא רוצה לראות אותך יותר"), הייתי מקבל אותו כמו שהוא.
לא יופי אני גאה בך, אלא זה החיים שלך, בסדר גמור.
זה לא אומר שהוא יהפוך לפרוצה ממין זכר.

ציטוט
ב. נניח שבאים אליך שני אנשים. הראשון אומר לך שהוא לא מעוניין להביא ילדים לעולם, השני אומר לך שהוא כן מעוניין להביא לעולם.
אתה יודע גם ששניהם לא סוטי מין, אבל חוץ מזה אתה לא יודע עליהם כלום. את מי מבין שניהם תעריך יותר ?

*לפני שאתה עונה, תחשוב על ההוא שהחליט למנוע יצירה של אדם (הבן שלו), שהיה יכול להגיע לעולם ולהנות ממנו. לפי התשובה שלך
אוכל להחליט האם לדעתך הומוסקסואליות היא דבר מוסרי.  

אף אחד, זה לא יעניין אותי, וזה בטח לא מדד לערכה. מה זה קשור?

והסברתי לך כבר, אתה יכול להיות הומוסקסואל, ושיהיה לך ילדים, ולוו דווקא אימוץ.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #36 ב- : אפריל 15, 2010, 17:06:05 »
סליחה שאני מתפרץ לויכוח ביניכם, אבל אוהד הפועל ברשותך יש לי רק הערה אחת ואני לא מתכוון להתערב מעבר לזה בויכוח.

א. העובדה שזוג נורמלי של גבר ואישה מקיימים יחסי מין בשביל הכיף ואינם רוצים להביא ילדים לא יכול לשמש לך טיעון נגדי מכיוון שמבחינת הזוג הנורמלי הזה להביא ילדים לעולם זה עדיין בגדר האפשרי, שלא כמו אצל גבר וגבר או אישה ואישה שזה לא מקרי שהם לא מביאים ילדים, זה מלכתחילה בגדר הבלתי אפשרי (לוגיקה פשוטה) וכאן הוא ההבדל בין השניים, ולכן יש להימנע מלתת לגיטימציה להומו/לסבית לדעתי.

ב. עניין האימוץ שאתה מעלה הוא עניין בעייתי ביותר, נניח שיש אישה שלקחה תרומת זרע והביאה ילד לעולם יחד עם בת זוגתה, הילד הזה אינו יודע מי הוא אביו הביולוגי (ברוב המכריע של המקרים) וזה אומר שהוא גם לא יודע מיהם אחיו ואחיותיו הביולוגיים (במידה ויש לו) ז"א שלילד הזה אין שום דרך להימנע מיחסים אינטימיים עם קרובי משפחתו, וזה רק אחד מהבעיות שהתופעה הזאת מעלה.

אגב אני מזכיר לך שאני לא דתי אז שלא תחשוב שמה מניע אותי זה דווקא האיסור הדתי.

א. קרא את התגובה שלי לימני, אתה לא חייב לקיים יחסי מין בשביל להביא ילד. בכל אופן, ממתי הבאת ילד לעולם זה מדד למוסריות? על פי כן, נרקומן דל אמצעים שמביא ילד לעולם, מבצע הליך מוסרי טבעי.

ב. איזה בדיחה.
נתחיל מזה שלא בהכרח הדבר. אזי הסיכוי שתקיים יחסי מין עם אחותך שאתה לא מודע לה זה סיכוי אפסי(ואני לא מדבר רק על אימוץ).
לאומת זאת ילד שנשאר וגודל בבית יתומים, מקבל פחות יחס אינטימי(כנ''ל ילד במשפחה מרובת ילדים בהפרשי גילאים יחסית קטנים) מילד שיש לו הורים(ואפילו הורה אחד).
היו על זה כמה מחקרים בעבר.
ככה שלכל "בעיה" יש "תת בעיה".

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #37 ב- : אפריל 15, 2010, 17:07:37 »
יהודים שחוטאים בקבוצה משפיעים על כל עם ישראל, גם יהודי בדד שחוטא (תלוי בחטא, לא כל חטא יביא לעונש קולקטיבי או לא כל חטא אינדיבדואלי) עלול להשפיע על כולנו.

יופי, אז לפני שאתה בא בטענות להומוסקסואלים ולסביות, תבוא בטענות לכלל הציבור החילוני+מסורתי, שיהיה איתי היום בפאבים השונים ברחבי הארץ ואנו יחדיו נבצע הרבה מאוד חטאים.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #38 ב- : אפריל 15, 2010, 18:22:42 »
אזי גם הסאדו/מאזו? פדופיליה(שאין איסור תורני כמדומני על כך אם הקטינה עברה בת מצווה), גנגבנג ושאר תחומי המין הלא "קונבנציונליים" הם דרך הטבע מבחינתך?
ומין אורלי?
ומין אנאלי(בין גבר לאישה)?

פה נכנס העניין של מה שאני רואה כדבר נורמלי כבן אדם בלי קשר אם זה טבעי או לא.
דוגמה : רצח זו פעולה לא נורמלית ולכן אני לא אבצע אותה (בלי קשר לאם היא פעולה טבעית או לא).

פדופילה זו פגיעה בחסר ישע, אקט לא מוסרי, דבר שנראה לא נורמלי ולא תקין, גם אסור חוקית וגם איסור על פי תורה.

סאדו/מאזו - פעולה אלימה נראית לי לא נורמלית לחלוטין.

מין אנאלי או אוראלי - אם אני מתחבט בנושא הזה, יש את ההלכה שתחליט ואני אתנהג קודם על לפי ההלכה ואחר כך לפי שנראה לי.

לא יודע אם זה דרך הטבע, כן היום זה נורמלי, ואפשר לחיות חיים נורמליים(ללא זנות ופריצות לצורך העניין) כהומוסקסואל או כלסבית.
ולשאלתך(אגב שכחת את האופציה השלישית שנפוצה במגזר הדתי של "לך מפה אני לא רוצה לראות אותך יותר"), הייתי מקבל אותו כמו שהוא.
לא יופי אני גאה בך, אלא זה החיים שלך, בסדר גמור.
זה לא אומר שהוא יהפוך לפרוצה ממין זכר.

א. גם אם סגנון החיים עצמו הוא נורמלי (זוגיות ארוכת שנים במסגרת מחייבת), עדיין מדובר בסוטים.

ב. הסיכוי שסגנון החיים יהיה נורמלי או שהוא לא יהיה פרוצה ממין זכר הוא נמוך מאד.
אני אציע לך לעשות מדגם :
קח מאה אנשים נורמליים (סטרייטים) בגילאים 40-50, ושאל אותם כמה זמן הם בזוגיות רציפה (עם אותו בן או בת הזוג)
אני מניח שבין 80%-90% יאמרו לך שהם בזוגיות כבר למעלה מ 20 שנים.

אחר כך בחר 100 סוטים וחולים באותם הגילאים, ושאל אותם כמה זמן הם בזוגיות רציפה.
אני מניח שבין 95%-99% יאמרו לך שגם אם הם בזוגיות הזוגיות הזו היא של מספר חודשים בודדים (במקרה הטוב) או שהם לא
היו בזוגיות רצינית מעולם. אולי רק אדם אחד (אחוז אחד) יאמר לך שהוא בזוגיות ארוכת שנים.

כך שאני לא מציע לך, אם הבן שלך יהיה סוטה מין חלילה, לבנות על זה שהוא לא יהיה אדם זנותי.

עוד הוכחה לכך שמרבית הסוטים הם זנותיים - "מצעד הסוטים" (הגאווה), תסתכל טוב מי האנשים שנמצאים
על המשאיות שמהוות את מרכז וליבת המצעד - האנשים הכי זנותיים ומגעילים שקיימים בעולם. קופצים כמו קופים
ומתערטלים ומתאפרים ועושים דברים ממש מגעילים. והסוטים בחרו בהם ביודעין לייצג את הקהילה שלהם על המשאיות -
ובצדק - אלו פני הסוטים.

ואני שואל אותך בשיא הכנות, זה נראה לך נורמלי ?

ג. אני גם תומך באפשרות השלישית שהעלתה ("אתה לא הבן שלי יותר"), אבל רק אחרי שהאפשרות השנייה נכשלה.
צריך לתת לכל אדם סיכוי לחזור לעצמו ולהתרפא.
אגב, איך זה קשור לדתיים ? יש גם הרבה מאד חילוניים שלא מכירים בילדים שלהם ברגע שגילו שהם סוטים. חיפוש
קל ברשת האינטרנט ימצא לך המון מקרים כאלה.

אף אחד, זה לא יעניין אותי, וזה בטח לא מדד לערכה. מה זה קשור?

והסברתי לך כבר, אתה יכול להיות הומוסקסואל, ושיהיה לך ילדים, ולוו דווקא אימוץ.

בטח שזה מדד להערכה, אדם שבוחר לא להביא ילדים לעולם (מונע קיום של אדם אחר) הוא הרבה פחות מוסרי (בקטע הזה)
מאדם שמביא ילד לעולם (מאפשר קיום של אדם אחר),
 ולכן סוטים שבוחרים לאמץ ילדים (מקרים די נדירים לדעתי) לא אפשרו קיום של ילד - הוא היה קיים בכל מקרה,
הם רק לקחו על עצמם "לעזור" לו, בפועל הם יהרסו את נפשו ויגרמו לו לבעיות חברתיות ונפשיות לשארית ימיו.
לא פלא שיש התנגדות רבה שסוטים יאמצו ילד. כנ"ל לגבי סוטים שבוחרים להביא לעולם ילדים לא בדרך הרגילה
כמו שרשמת, אבל אלו מקרים ממש נדירים, אולי 1 ל 10,000 וגם את זה התשקורת דואגת להבליט ולהדגיש כדי
להראות לנו איזה "מוסריים" ו "נורמליים" הסוטים האלו.

אני מציע לבדוק גם את הנושא הזה, כמה סוטים בוחרים לאמץ או "להביא לעולם" ילדים - אני משוכנע שאם תעשה
בדיקה כנה, תגלה שלא יותר ממאית האחוז.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #39 ב- : אפריל 15, 2010, 19:08:36 »
ציטוט
פה נכנס העניין של מה שאני רואה כדבר נורמלי כבן אדם בלי קשר אם זה טבעי או לא.
דוגמה : רצח זו פעולה לא נורמלית ולכן אני לא אבצע אותה (בלי קשר לאם היא פעולה טבעית או לא).

פדופילה זו פגיעה בחסר ישע, אקט לא מוסרי, דבר שנראה לא נורמלי ולא תקין, גם אסור חוקית וגם איסור על פי תורה.

סאדו/מאזו - פעולה אלימה נראית לי לא נורמלית לחלוטין.

מין אנאלי או אוראלי - אם אני מתחבט בנושא הזה, יש את ההלכה שתחליט ואני אתנהג קודם על לפי ההלכה ואחר כך לפי שנראה לי.

1. אני חייב לדעת, ילדה שעברה בת מצווה, מותר לקיים עמה יחסי מין על פי התורה?
ילד שעבר בר מצווה, בן 13 ויום יכול לקיים יחסי מין עם אישה?

2. אז סאדו, אנלי, אורלי פדופיליה, גנג בנג וכל שאר פעולות המין הם טבעיות אבל לא נורמליות?
מה ההגדרה לפעולה טבעית, וכיצד החלטת שהיא טבעית?

ציטוט
א. גם אם סגנון החיים עצמו הוא נורמלי (זוגיות ארוכת שנים במסגרת מחייבת), עדיין מדובר בסוטים.

ב. הסיכוי שסגנון החיים יהיה נורמלי או שהוא לא יהיה פרוצה ממין זכר הוא נמוך מאד.
אני אציע לך לעשות מדגם :
קח מאה אנשים נורמליים (סטרייטים) בגילאים 40-50, ושאל אותם כמה זמן הם בזוגיות רציפה (עם אותו בן או בת הזוג)
אני מניח שבין 80%-90% יאמרו לך שהם בזוגיות כבר למעלה מ 20 שנים.

אחר כך בחר 100 סוטים וחולים באותם הגילאים, ושאל אותם כמה זמן הם בזוגיות רציפה.
אני מניח שבין 95%-99% יאמרו לך שגם אם הם בזוגיות הזוגיות הזו היא של מספר חודשים בודדים (במקרה הטוב) או שהם לא
היו בזוגיות רצינית מעולם. אולי רק אדם אחד (אחוז אחד) יאמר לך שהוא בזוגיות ארוכת שנים.

כך שאני לא מציע לך, אם הבן שלך יהיה סוטה מין חלילה, לבנות על זה שהוא לא יהיה אדם זנותי.

עוד הוכחה לכך שמרבית הסוטים הם זנותיים - "מצעד הסוטים" (הגאווה), תסתכל טוב מי האנשים שנמצאים
על המשאיות שמהוות את מרכז וליבת המצעד - האנשים הכי זנותיים ומגעילים שקיימים בעולם. קופצים כמו קופים
ומתערטלים ומתאפרים ועושים דברים ממש מגעילים. והסוטים בחרו בהם ביודעין לייצג את הקהילה שלהם על המשאיות -
ובצדק - אלו פני הסוטים.

ואני שואל אותך בשיא הכנות, זה נראה לך נורמלי ?

ג. אני גם תומך באפשרות השלישית שהעלתה ("אתה לא הבן שלי יותר"), אבל רק אחרי שהאפשרות השנייה נכשלה.
צריך לתת לכל אדם סיכוי לחזור לעצמו ולהתרפא.
אגב, איך זה קשור לדתיים ? יש גם הרבה מאד חילוניים שלא מכירים בילדים שלהם ברגע שגילו שהם סוטים. חיפוש
קל ברשת האינטרנט ימצא לך המון מקרים כאלה.

א. כי? מלבד האיסור הדתי שמחייב אותך, למה זה סוטה?

ב. מאיפה אתה יודע? מה זה נראה לי? לי נראה שכל הדתיים הם מכוערים, לך תארוך מדגם ותגלה ש-90 אחוז מהדתיים הם מכוערים וגם יש להם ריח רע מהפה.
ומאיפה הבאת את הנתונים האלו, משהוא כמו שליש מהזוגות בארץ(אם לא יותר) מתגרשים, וזה לא כולל את הרווקים, הפרודים וכן הלאה.
לצורך העניין אין לי מושג מה הם הנתונים של אורך החיים ההומוסקסואלי.
אבל בו נגיד וזה נכון, אזי הבעיה היא עם תרבותם של אותם הומוסקסואלים, ובכך עצם העובדה שניתן להיות הומו+ לקיים חיים נורמטיביים, הבעיה היא לא ההומוסקסואליות.
בנוגע למצעד הגאווה, בכל מועדון(סטרייטי) יש בנות ובנים שרוקדים וקופצים כמו בהמות.
היום יש לך מועדונים של אנשים(סטרייטים) שמקיימים יחסי מין על הבמה, ובחורות שמתפשטות.
צניעות לא כל כך חזק היום בחברה הישראלית.
וכמו שכתבתי לך, אם הבן שלי יהיה הומו, הוא יוכל לחיות חיים נורמליים וכך אני יעודד אותו.

ג. אז לך לא צריך להיות ילדים, אם תעיף מהבית שלך את הבן שלך(ולפי הדוגמה שהבאת הוא רק בן 15) כי הוא החליט שהוא נשאר הומו(ואז הסיכוי לחיי זנות גדל כפליים) אז אתה תהיה הורה גרוע.
אם כבר מדברים על מוסר.

ציטוט
טח שזה מדד להערכה, אדם שבוחר לא להביא ילדים לעולם (מונע קיום של אדם אחר) הוא הרבה פחות מוסרי (בקטע הזה)
מאדם שמביא ילד לעולם (מאפשר קיום של אדם אחר),
 ולכן סוטים שבוחרים לאמץ ילדים (מקרים די נדירים לדעתי) לא אפשרו קיום של ילד - הוא היה קיים בכל מקרה,
הם רק לקחו על עצמם "לעזור" לו, בפועל הם יהרסו את נפשו ויגרמו לו לבעיות חברתיות ונפשיות לשארית ימיו.
לא פלא שיש התנגדות רבה שסוטים יאמצו ילד. כנ"ל לגבי סוטים שבוחרים להביא לעולם ילדים לא בדרך הרגילה
כמו שרשמת, אבל אלו מקרים ממש נדירים, אולי 1 ל 10,000 וגם את זה התשקורת דואגת להבליט ולהדגיש כדי
להראות לנו איזה "מוסריים" ו "נורמליים" הסוטים האלו.

אני מציע לבדוק גם את הנושא הזה, כמה סוטים בוחרים לאמץ או "להביא לעולם" ילדים - אני משוכנע שאם תעשה
בדיקה כנה, תגלה שלא יותר ממאית האחוז.

מה זאת אומרת בטח? מי קבע? אתה?
יש מיליון דברים שניתנים לערכה.
אני ישאל אותך שאלה כזאת, אם יגיע אליך 2 אנשים, אחד לא רוצה להביא ילדים לעולם, אך בזמנו החופשי הוא תורם לנזקקים(מצחיק ילדים חולי סרטן בבית חולים), והשני שלו 10 ילדים,
שהוא אפילו דתי, חיי על חשבון האחרים ולא עבד יום אחד בחייו. מי תעריך יותר?
ואני יגלה לך סוד, גם זה לא מדד, וזה לא רלוונטי.

בנוגע לאימוץ- איזה שטויות, בארצות הברית חיים זוגות הומוסקסואלים עם ילדים, והילדים גודלים להיות ילדים סטרייטים נורמטיביים מהמניין.
אגב בהנחה שזה מתאפשר להם להביא ילדים(עקב חוקים קונסרבטיביים ברחבי העולם).
מאיפה הבאת את זה? תחושת בטן?
ועכשיו בו אני ישאל אותך שאלה היפותטית. נניח ועוד דור וחצי מעכשיו, החברה תהיה יותר פתוחה להומוסקסואלים עוד יותר מהיום לצורך העניין. חיי זוגיות שלהם יהיו ארוכים ומספקים, הם יוכלו להביא ילד לחברה שיגדל בבית נורמטיבי(בדרך של אימוץ או בדרך הפריית זרע)
ושיעור הזנות והפריצות מצד החברה יהיה מקביל או אף פחית משיעור הפריצות בחברה הסטרייטית.
תקבל אותם?
אני אפילו יענה לך, ברור שלא, כי יש איסור דתי. אז במקום לבלבל את המוח על כל מה שמסביב, האיסור הדתי הוא המניע היחידי כאן.

אגב זוג שמביא ילד אחד לעולם הוא כן מוסרי מבינתך(אני מזכיר לך שעל מנת לשמר תרבות יש צורך בריבוי של 2 ונקודה משהוא כל פי סרט שנץ הביא פעם(אם אני לא טועה)?
ואם כלכלית הם יכולים להביא 5 ילדים והם מביאים רק 4 אז הם לא מוסריים?
איך זה בדיוק עובד?
« עריכה אחרונה: אפריל 15, 2010, 19:28:03 על ידי אוהד הפועל »

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #40 ב- : אפריל 15, 2010, 19:13:27 »
אוהד הפועל, אני לא דתי והגישה הדתית להומואים ולסביות לא מעניינת אותי, אין לי גם בעיה עם האקט עצמו, חיה ותן לחיות. אבל יש לי הבעיה שלי היא כל מה שנלווה לזה, נגיד לאמץ ילדים, אתה לא חושב שהילד יסבול? ילדים הם עם אכזר, ילד שמן סובל, ילד נמוך סובל, מה אתה חושב שיקרה לילד שיש לו 2 אמהות או 2 אבות?

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #41 ב- : אפריל 15, 2010, 19:19:41 »
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3846124,00.html

בבקשה

וכן אתה צודק, ילדים זה עם אכזר, לכן זה התפקיד של החברה להסביר להם לקבל גם ילדים מהסוג הזה.
אם זה הסיבה למה אסור להם לאמץ ילדים אז:

אם הילד שלך הוא שמן תכריח אותו לעשות דייטה?
האם תחתן בכוח אמא או אבא של ילד ממשפחה חד הורית?
האם תבצע ניתוח קוסמטי אם הילד שלך מכוער?
האם תעביר ילד "חנון" סדנה איך להיות אתלטי ומגניב?

ומה תעשה אם ילד יתום? תשאיר אותו בבית כל היום?
או ילד עם פיגור קל?
או כל דבר אחר?

מנותק רועי דרקון צהוב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #42 ב- : אפריל 15, 2010, 19:31:52 »
שאלה לאוהד הגועל ...
האם אתה תומך כל כך בהומואים בגלל שיש מספר לא מבוטל של הומואים בין שחקניי וקהל אוהדי הגועל  ?.. :old_wink2:

יש מצב שאתה כותב את תגובותייך הבזויות מהארון ??
 :laugh:
האם אתה יונק פינים במסווה ?? ;D

והאם עשו את וואליד באדיר ?? :::D
צריך לחלק את ירושלים ,אנחנו למעלה והם למטה . . .

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #43 ב- : אפריל 15, 2010, 19:35:31 »
אם יש ילד מסריח תגיד לילדים שיסתובבו איתו כל הזמן עד שהריח לא יפריע להם? ואז הוא כבר לא יסריח? לא, הוא עדיין יסריח, הם פשוט יתרגלו לריח. יש הבדל.

אם הילד שלי הוא שמן, אני יכריח אותו לעשות דיאטה. כן.
ולא אני לא יחתן אם חד הורית או אב חד הורי בכוח, אבל אני בהחלט חושב שילד צריך לגדול עם 2 הורים. אבל יש הבדל בין אם חד הורית לבין 2 אמהות, האפקט הוא אחר על הילד וגם היחס שנגרר בעקבות השניים הוא שונה.
אם הילד מכוער, הוא מכוער. זה כבר מאלוהים.
האם אני יעביר חנון סדנה איך להיות מגניב? לא, אני לא חושב שסדנה כזו או אחרת תפתור את הבעיה, אני חושב שזה עניין של חינוך וגישה.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #44 ב- : אפריל 15, 2010, 19:36:40 »
לרועי הדרקון

מצוין מתקיים דיון רציני כאן, ואתה מנסה להסית אותו, כנראה עקב וחוסר ידע בנושא.
אינך רוצה להביא דעה כי אין לך, הדעה שלך היא מה שחיים בן פסח אומר לך.
כנראה את סובל מחוסר ביטחון אישי, אני מציע לך טיפול פסיכולוגי.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #45 ב- : אפריל 15, 2010, 19:41:49 »
אם יש ילד מסריח תגיד לילדים שיסתובבו איתו כל הזמן עד שהריח לא יפריע להם? ואז הוא כבר לא יסריח? לא, הוא עדיין יסריח, הם פשוט יתרגלו לריח. יש הבדל.

אם הילד שלי הוא שמן, אני יכריח אותו לעשות דיאטה. כן.
ולא אני לא יחתן אם חד הורית או אב חד הורי בכוח, אבל אני בהחלט חושב שילד צריך לגדול עם 2 הורים. אבל יש הבדל בין אם חד הורית לבין 2 אמהות, האפקט הוא אחר על הילד וגם היחס שנגרר בעקבות השניים הוא שונה.
אם הילד מכוער, הוא מכוער. זה כבר מאלוהים.
האם אני יעבור חנון סדנה איך להיות מגניב? לא, אני לא חושב שסדנה כזו או אחרת תפתור את הבעיה, אני חושב שזה עניין של חינוך וגישה.

הבאת לך מחקר שסותר את "הבעיות הנפשיות של ילד מבית חד מיני", אבל לצורך העניין:

ולדוגמה שלך הילד המסריח: אם הילדים יתרגלו אז פתרת את הבעיה החברתית שלו.
אבל כאן יש בעיה של הגיינה בסיסית. ככה שזה לא רלוונטי.

היו כמה מחקרים(סתם לידעתך) על ההשפעה הנפשית של הורים המכריחים או דוחפים את הילדים שלהם לביצוע פעולות מסוימות(שהיו טובים בספורט או שיעשו דייטה), ככה שזה לא מומלץ.
בכל אופן, חברה פתוחה שתקבל את אותם ילדים, הוכח כבר שאותם ילדים יוכלו להפוך לילדים נורמטיביים לכל דבר ועניין(ואפילו סובלניים יותר מין הסתם).

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #46 ב- : אפריל 15, 2010, 19:55:14 »
הבאת לך מחקר שסותר את "הבעיות הנפשיות של ילד מבית חד מיני", אבל לצורך העניין:

ולדוגמה שלך הילד המסריח: אם הילדים יתרגלו אז פתרת את הבעיה החברתית שלו.
אבל כאן יש בעיה של הגיינה בסיסית. ככה שזה לא רלוונטי.

היו כמה מחקרים(סתם לידעתך) על ההשפעה הנפשית של הורים המכריחים או דוחפים את הילדים שלהם לביצוע פעולות מסוימות(שהיו טובים בספורט או שיעשו דייטה), ככה שזה לא מומלץ.
בכל אופן, חברה פתוחה שתקבל את אותם ילדים, הוכח כבר שאותם ילדים יוכלו להפוך לילדים נורמטיביים לכל דבר ועניין(ואפילו סובלניים יותר מין הסתם).

אני לא יודע איך ומה המחקרים בדקו, אני יודע דבר אחד. בתור תלמיד כיתה יב' אני מודע לכמה אכזריים ילדים בגילי וגם בחטיבת הביניים, תאמין לי שילד שההורים שלו הומואים או לסביות, היה מתקשה, מאוד מאוד מתקשה. וזו עובדה.

התגובה שלך לבעיית הריח, פה לדעתי לפחות, הבעיה בכל הגישה שלך. אם הילדים יתרגלו אל הריח, אז אין בעיה, לא, יש בעיה, הם פשוט יתרגלו אליה, הבעיה לא נעלמה. המצב שבו הילד מסריח הוא לא טוב, בין אם חבריו לכיתה תרגלו לכך או לא.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #47 ב- : אפריל 15, 2010, 20:04:15 »
אני לא יודע איך ומה המחקרים בדקו, אני יודע דבר אחד. בתור תלמיד כיתה יב' אני מודע לכמה אכזריים ילדים בגילי וגם בחטיבת הביניים, תאמין לי שילד שההורים שלו הומואים או לסביות, היה מתקשה, מאוד מאוד מתקשה. וזו עובדה.

התגובה שלך לבעיית הריח, פה לדעתי לפחות, הבעיה בכל הגישה שלך. אם הילדים יתרגלו אל הריח, אז אין בעיה, לא, יש בעיה, הם פשוט יתרגלו אליה, הבעיה לא נעלמה. המצב שבו הילד מסריח הוא לא טוב, בין אם חבריו לכיתה תרגלו לכך או לא.

אז בתור תלמיד י''ב אתה צריך להבין כמה דברים:
1. החיים לא מסתיימים בתיכון.
2. אתה יכול לקבל את הילד ולא להתייחס מי ומה ההורים שלו.

ובו ניגש לעניין, למה ילד שמסריח זה מצב לא טוב או הוא מקובל חברתית?
מלבד עניין הניקיון, המחלות וכן הלאה שיכול להיבצר אצל הילד, מבחינה חברתית אין לו שום בעיה.
אז ככה שאני לא מבין את הדוגמה שלך.
לחילופין ילד שמנמן, שאין לו בעיה רפואית לצורך העניין, והוא מקובל חברתית, מה הבעיה כאן?

ורגע ואם ההורים שלו הם אתיופים והוא לבן(מאומץ) יהיה אפקט שונה?
ואם ההורים שלו הם נכים?
ואם ההורים שלו הם מפורסמים וידוענים?
על כל אלו + הדוגמאות שכבר הבאתי, גם יש צורך באיסור על אימוץ?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #48 ב- : אפריל 15, 2010, 20:14:28 »
בתור תלמיד יב' אני מודע יותר ממך לצורת ההתנהגות של רוב הנוער בארץ.
כן אפשר לקבל את הילד ולא להתייחס למי הם הוריו, אבל מה יקרה באסיפות הורים? מה יקרה כשחברים יבואו אליו הביתה? מה יסבירו שאר ההורים לילדיהם בכיתה א' כשישאלו לגבי הוריו של הילד המדובר?

הומואים אינם מקובלים בחברה מאלף ואחת סיבות, בכל מקום בעולם. כולם גזענים? כולם לא נאורים? אף אדם אינו רוצה שבנו יהיה הומו, מסכים איתי בקשר לזה? ואני חושב שאפשר לסכם את הדיון בשאלה הזו. בוא נגיד שמחר מסיבה כזו או אחרת ילדיך יתומים, תרצה שהם יגודלו ע"י זוג נורמלי או זוג חד מיני?

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #49 ב- : אפריל 15, 2010, 20:53:20 »
בתור תלמיד יב' אני מודע יותר ממך לצורת ההתנהגות של רוב הנוער בארץ.
כן אפשר לקבל את הילד ולא להתייחס למי הם הוריו, אבל מה יקרה באסיפות הורים? מה יקרה כשחברים יבואו אליו הביתה? מה יסבירו שאר ההורים לילדיהם בכיתה א' כשישאלו לגבי הוריו של הילד המדובר?

הומואים אינם מקובלים בחברה מאלף ואחת סיבות, בכל מקום בעולם. כולם גזענים? כולם לא נאורים? אף אדם אינו רוצה שבנו יהיה הומו, מסכים איתי בקשר לזה? ואני חושב שאפשר לסכם את הדיון בשאלה הזו. בוא נגיד שמחר מסיבה כזו או אחרת ילדיך יתומים, תרצה שהם יגודלו ע"י זוג נורמלי או זוג חד מיני?

פה כבר נעלבתי, אני לא עד כדי כך זקן.

וזה בדיוק העניין, יש לשאוף לחברה סובלנית יותר, על מנת שיתקבלו אותם ילדים לבני זוג חד מיניים, על מנת שיקבלו אותם.
על בסיס אותו עניין, האתיופים כאן בארץ לא היו צריכים לדחוף את הילדים שלהם ללמוד בבתי ספר דתיים(בכוונה לקחתי את זה ולא דוגמה יותר ברורה מהשחורים בבתי ספר לבנים בארצות הברית על מנת לא להסיט את הדיון).
בכל אופן זה לא שיקול רלוונטי, ואם סביבה ביתית אוהדת ואוהבת על פי הרבה מאוד מחקרים(ראה בקר לדוגמה) הילד יוכל לגדול באופן נורמטיבי.
וברור שאף אחד לא רוצה ילד הומו, בדיוק כמו שאף אחד לא רוצה להילד שלו יהיה שמן. זה לא אומר שחייבים לעשות לו דייטה וזה לא אומר שאנחנו לא צריכים לשאוף לקבל אותם חברתית, וזה מתחיל בחינוך של הילד שלך.
ולשאלתך, זה לא המדד היחידי.
אני יעדיף שילדי יגדלו בבית של זוג חד מיניים, שהם מבוססים כלכלית, אינטלקטואלים, אוהבים שיוכלו לספק לילדיי את כל אשר ירצו, מאשר שיגדלו אצל זוג סטרייטים עצלניים, טיפשים, בורים ומכים לצורך העניין.
ככה שהשאלה לא רלוונטית.