כתב נושא: פרובוקציה בלב הישוב עתניאל  (נקרא 5875 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
פרובוקציה בלב הישוב עתניאל
« להגיב #25 ב- : אפריל 13, 2010, 00:05:35 »
בס"ד

כן,כי הוא עושה את זה בכוונה תחילה.אם אתה אוהב את זה או לא,זה החוק.זה אסור להסתובב ככה סתם ברחוב על אחת כמה וכמה בשכונה דתית.פתאום לא אכפת לכם השמאל מהחוקים?

תסביר לי למה היא באה לשם עירומה? כדי להתסיס ולעשות פרוובקציות אז למה אתה מצדיק את זה?

אם כך, אז אם אני שותה אלכוהול ליד מוסלמי, זה בסדר גמור אם המוסלמי יקרע אותי במכות.
אם מפריע להם שהיא עירומה, שפשוט לא יסתכלו וזהו. אם ללכת עירום זה עבירה על החוק, מי שצריך לטפל בזה זה רשויות החוק. לאף אחד אין זכות לקחת את החוק לידיים. 
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #26 ב- : אפריל 13, 2010, 00:19:14 »
אם כך, אז אם אני שותה אלכוהול ליד מוסלמי, זה בסדר גמור אם המוסלמי יקרע אותי במכות.
אם מפריע להם שהיא עירומה, שפשוט לא יסתכלו וזהו. אם ללכת עירום זה עבירה על החוק, מי שצריך לטפל בזה זה רשויות החוק. לאף אחד אין זכות לקחת את החוק לידיים. 
נכון, אבל יש דבר כזה שנקרא "מעצר אזרחי" - Civil arrest, שמותר לי כאזרח לקחת אדם שעובר על החוק במקום! להסגירו למשטרה, דרך אגב.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #27 ב- : אפריל 13, 2010, 00:23:57 »
נכון, אבל יש דבר כזה שנקרא "מעצר אזרחי" - Civil arrest, שמותר לי כאזרח לקחת אדם שעובר על החוק במקום! להסגירו למשטרה, דרך אגב.

אבל אם הם עשו לה משהו אני לא חושב שזה היה כי הם אזרחים שומרי חוק. תקנו אותי אם אני טועה, אבל האם אנחנו לא מדברים פה על אותם אנשים שהתפרעו בירושלים בגלל פתיחת חניון ספרא בשבת ובגלל שחברת אינטל בירושלים העסיקה עובדים יהודים בשבת?
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #28 ב- : אפריל 13, 2010, 00:27:25 »
אבל אם הם עשו לה משהו אני לא חושב שזה היה כי הם אזרחים שומרי חוק. תקנו אותי אם אני טועה, אבל האם אנחנו לא מדברים פה על אותם אנשים שהתפרעו בירושלים בגלל פתיחת חניון ספרא בשבת ובגלל שחברת אינטל בירושלים העסיקה עובדים יהודים בשבת?
לא, אתה בהחלט טועה
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.