כתב נושא: סרטון: שמאלנים מנופפים בדגלי ארגון-הטרור אש"ף בשכונת שמעון-הצדיק  (נקרא 1823 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח

איפה המשטרה? מדוע לא עוצרים את הבוגדים ומאשימים אותם בתמיכה בארגון-טרור בדיוק כמו שהיו מאשימים יהודי שהיה מניף את הדגל של תנועת-כ"ך? האם זו לא אפליה בוטה לטובת השמאלנים?

ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
עזוב משטרה למה אף אחד בסביבה לא זרק עליהם איזה מוט ברזל?? צריך להעמיד תבוגדים במקומם!
אל תצביע תשפיע

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד

צריך לשרוף אותם יחד עם הדגלים.

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
יש לי שאלה למי שבין ואם חיים בן פסח רואה את הדיון הזה אני ירצה שהוא יענה לי דגלי אשף זה חוקי אם כן למה ? ואם לא למה הם מנופפים אותם בזמן שהמשטרע לא עושה כלום בנידון ואילו אני הייתי מניף דגל של כהנא היו עוצרים אותי כמו שכבר עשו למה ?
"ואריה אם ישאג מי לא ירעד"

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
סרטון: שמאלנים מנופפים בדגלי ארגון-הטרור א&#
« להגיב #4 ב- : אפריל 10, 2010, 07:53:05 »
בס"ד

יש לי שאלה למי שבין ואם חיים בן פסח רואה את הדיון הזה אני ירצה שהוא יענה לי דגלי אשף זה חוקי אם כן למה ? ואם לא למה הם מנופפים אותם בזמן שהמשטרע לא עושה כלום בנידון ואילו אני הייתי מניף דגל של כהנא היו עוצרים אותי כמו שכבר עשו למה ?

אני אנסה לענות לך.

בגלל שעם אש"ף חתמנו על הסכמי אוסלו.אז מה הטעם שחתמנו איתם על "הסכמי שלום" ומנהלים איתם כיום מ"ומ אם זה לא חוקי להניף דגלים שלהם בישראל?בשנות שבעים הם כן היו מוכרים כארגון טרור אפילו ע"י ממשלת רבין הראשונה.כהנא זצק"ל הי"ד ותנועת כ"ך נפסלו ותנועת כהנא חי הוכרזה כארגון טרור בשנת 1994 לאחר מה שגולדשטיין זצק"ל הי"ד עשה.(כי הוא היה חבר בתנועת הזאת).לכן לפי הממסד הבולשביקי מי שמזדהה עם כהנא הוא טרוריסט.

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
אבל כמדומני חוץ ממה שברוך גולדשטיין הי"ד עשהה לא היה עוד רציחות אבל לעומת זאת אש"ף כן עשו הרבה פיגועים ורצחו מלא יהודים הי"ד אז למה אני בתור כהניסט לא יכול להניף דגל שלך כ"ך והם כן יכולים להניף דגלי אש"ף חמאס וגיאדש איסלאמי ולא עוצרים אותם או מחרימים להם אותם

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד

אבל כמדומני חוץ ממה שברוך גולדשטיין הי"ד עשהה לא היה עוד רציחות אבל לעומת זאת אש"ף כן עשו הרבה פיגועים ורצחו מלא יהודים הי"ד אז למה אני בתור כהניסט לא יכול להניף דגל שלך כ"ך והם כן יכולים להניף דגלי אש"ף חמאס וגיאדש איסלאמי ולא עוצרים אותם או מחרימים להם אותם

היה רק עוד מקרה אחד חוץ מזה,בשנת 1992 למניינם,ביום השנה להירצחו של כהנא שבו 4 צעירים פעילי התנועה הרגו צעיר ערבי.אבל זה הספיק לממסד היהודוני כדי להכריז עלינו כארגון טרור,למרות שבאפילו בויקיפדיה כתוב שהתנועה בעצמה לא ביצעה פעולות טרור,אלא רק שיבחה.http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9B%22%D7%9A

לעומת זאת,אש"ף פת"ח רצחו הרבה יותר יהודים מכל ארגון טרור אחר(ולקחו אחריות ) ולאחרונה קראו לרחוב ע"ש מחבל חמאס,לאחר שחתמנו איתם על הסכמי אוסלו אז האליטות החליטו להעלים מזה עין,למרות שהם עדיין המשיכו וממשיכים לרצוח יהודים.

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
אז זה מה שאני רוצה לדעת אחי למה אני לא יכול להניף דגל כ"ך והם יכולים להניף דגל של ארגוני טרור ?

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד

כי ככה הממשלה החליטה.שאש"ף מותר וכ"ך לא.תנסה אחי להניף דגל של כ"ך,יעצרו אותך ישר,תורשע בתמיכה בטרור ותצטרך לשלם 5000 ש"ח קנס.

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
אני יודע את זה אני מנסה להבין למה