כתב נושא: להם מותר הכל-מומלץ!!!  (נקרא 3280 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
להם מותר הכל-מומלץ!!!
« ב- : אפריל 08, 2010, 18:30:41 »
בס"ד

-נכתב בתגובות (על ידי איזה יהודי) על הפרסום בוואלה על תפיסת שני צעירים ערבים מעכו שמואשמים כי תכננו לקנות אקדחים כדי להשתמש בהם אם שוב יפרצו בעיר מהומות בין יהודים לערבים-

בואו נשים את כל הקלפים על השולחן וביושר
אנחנו אלה שלימדנו את ערביי ישראל שלהם מותר הכל!
(אנחנו הכוונה מהאזרח הפשוט ועד קצה הפירמידה, ובדרך - בתי המשפט, המשטרה).

מותר להם לבנות ווילות ומגדלים בלי תכנון ובלי אישורי בניה..
מותר להם לא לשלם ארנונה..
מותר להם להשתלט על שטחים לא להם..
מותר להם שהמועצות שלהם יהיו בגירעונות של עשרות מיליוני שקלים ושאנו נשלם מכיסנו עבורם וכל כמה שנים הם מפגינים על מנת שהמדינה תסגור להם את המינוס...
מותר להם להחזיק כמה נשים ועשרות ילדים על מנת לקבל עשרות אלפי ש"ח בחודש מביטוח לאומי (וכשאני אצא לפנסיה ביטוח לאומי יגיד לי שאין כסף בקופה).
מותר להם לדרוש מכל בעל עסק בבאר- שבע פרוט קשיין – דמי חסות. (גם בחסות כסף זה הם בונים ומתרחבים בלי אישורים וקונים שטחים ובתים בתוך ישובים יהודיים).
מותר להם לגנוב לחקלאים ציוד בעשרות מיליונים... וכאשר יורים בגנבים הם מאיימים ומפגינים..
מותר להם להזרים שפכים בכוונה תחילה כדי לזהם את מקורות המים שלנו (ואל תפלו בפח כמו רבים אחרים - הביוב שזורם ברחובות הוא הרי למען יראו את מסכנותם כביכול, זה משרת את מטרתם)...
מותר להם לנהוג עם עשרות הרשעות במשאיות לא תקינות ולסכן (ולהרוג) אחרים...
מותר להם לדרוש ולקבל דמי אבטלה ולעבוד כל היום "בשחור".
מותר להם בזמן פיגועים לרקוד על הגגות ולהפגין שמחה...
מותר להם ביום העצמאות להתאבל ולהפגין כי זה יום הנכבה יום האבל שלהם, רק גייס חמישי יכול לחשוב כך ולהתנהג כך..(סליחה, לא נעים לכם כאן אתם יכולים לעבור בלי שום בעיה לעשרים ושתיים המדינות הערביות, או אולי מקומכם הוא במדינה הפלסטינית לכשתקום)...
מותר להם לגור בישובים יהודיים, אך אסור ליהודי, הרוצה בכך, לגור בעיר ערבית.(מהומות בפקיעין) בצורה זו היהודים כל הזמן בורחים מהם וההשתלטות גוברת...
מותר להם לקבל חשמל חינם כי הם מוסלמים. (יש רשימות כאלה בחברת החשמל)..
מותר להם לקבל מקופת חולים חיסונים חינם לנוסעים למכה (כשאסע לאפריקה החיסונים שלי יהיו על חשבוני)...
מותר להם לטעון שזו המדינה שלהם וכל העולים יכולים לחזור לרוסיה פולין עיראק מרוקו וכו'...
מותר להם לפרק - עמודי תאורה, גדרות, תמרורים, גדרות הפרדה בכבישים, נחושת בבתי קברות ולמכור זאת "על המשקל". הגענו למצב אבסורדי וחלמאי שלא בונים חוות סולריות להפקת חשמל בנגב מחשש שיפורקו על ידי הבדווים...
מותר למרצים הערביים לזרוק מהרצאה באונ' ו/או מכללה, סטודנט שמגיע להרצאה בלבוש צה"ל, כי זה "מפריע" למרצה במהלך השיעור.(ואף אחד לא פוצה פה, כי זה במסגרת החופש האקדמאי, בארה"ב למרצה שכזה לא היה סטודנט אחד שהיה מוכן יותר ללמוד אצלו).
מותר להם להתקבל לטכניון ולאוניברסיטאות בסדר עדיפות גבוה יותר מאשר כל סטודנט אחר
וזאת במסגרת "אפליה מתקנת" שאנחנו נותנים להם!!! ( הסטודנט היהודי מתחיל ללמוד כשהסטודנט הערבי מסיים את התואר, ולכן גם במציאת עבודה יש לבוגר זה יתרון)..

מותר להם לצדד בזמן מלחמה באויב ולהאשים אותנו בהרג (בנפילות של קטיושות עליהם).
אך מותר לחצי כפר לקבל פיצויים "כנפגעי הלם קרב" מנפילת קטיושה אחת בלבד על הכפר...
מותר להם לא להישבע אמונים למדינה ולדגל (יש לחוקק חוק בנושא כדוגמת החוק שקיים בארה"ב, כל אזרח נישבע אמונים למדינה ולדגל, אחרת הוא לא אזרח עם כל המשתמע מכך)..
מותר להם להניף דגליי אש"ף בכל הפגנה והפגנה שלהם ואין פוצה פה...

מותר להם במהומות שהיו באוקטובר לאיים ולסכן את חייהם של תושבי הגליל ובכל שנה לבצע הפגנות ותהלוכות לזכר האירועים שהיו אז. ובסופו של דבר לקבל פיצויים של מיליונים מהמדינה. זה נראה כפרס לאותם מתפרעים ולאותם אירועים אלימים שהיו אז.

אגב, אם קשה לכם כאן למה אתם מנסים להביא כלות לכאן ולהתחתן פה "באיחוד משפחות"?
ולמה האיחוד הוא רק חד סטרי? לכו תגורו אצל אחיכם הנאורים והמחבקים..

מותר להם להסיט את ההמון ולהדליק אותם נגדנו – הכל בשם הדת (וזו ההסתה המסוכנת ביותר)..

אגב, את המסיט מהצפון, מדינות ירדן ומרוקו לא מוכנות להכניס לתחומן. רק פה בישראל
הוא עושה עלינו "אבו - עלי" כי כאן מאפשרים להם ופוחדים מהתגובות שלהם.

ואם מדברים על אל-אקצה, יש לזכור שהמדינה היחידה שאפשרה להגדיל, לשפץ, ולבנות את
אל-אקצה היא ישראל (תבדקו אם זה נעשה בתקופת ירדן או בתקופת האנגלים או בתקופת התורכים).
אבל המסית ממשיך לטעון שאל-אקצה בסכנה, וחלק מחבריו עוד מאמינים לו.
יכול להיות שזו הייתה עוד שטות של מדינת ישראל.

מותר להם בשעות בוקר המוקדמות להעיר את כל התושבים משנתם, בערים המעורבות, וזאת בעזרת הרמקולים של המסגדים בעלי עוצמה גדולה במיוחד. (זה יותר מדווקא "בשם הדת").

מותר להם ביום הכיפורים, היום הקדוש ליהודים, לעשות מהומות מתוכננות, לדרוס למוות ילדה בכפר תבור,כפיגוע לכל דבר, ושנה לאחר מכן מהומות הרס ופוגרום מתוכנן מראש בעיר עכו. (שום התחשבות בדת של האחר)..
מותר להם לאחר פוגרום שכזה לבקש כאילו "סולחה" על מנת שהחיים יחזרו למסלולם ושלא ייפגעו להם בכיס. (בחג הסוכות מתקיים בעכו העתיקה תיאטרון עכו)..
מותר להם לבקש אחרי הפוגרום, בעזות מצח ובלי בושה, שיכירו בהם כנפגעי פעולות איבה..
מותר להם להצית בתי כנסת במדינת היהודים. אך אם היו מציתים מסגד מה היה קורה אז?

אגב, ביטוח הרכב ומס רכוש משום מה לא רוצים להכיר בנזק שנגרם ליהודים מהפוגרום.
אך "בהלם קרב" לחצי כפר, עקב נפילת קטיושה אחת בלבד עליהם, בוודאי שהכירו.
ובנוסף – הרי הם אזרחים ולכן מותר להם לבחור לכנסת ונציגיהם מקבלים משכורות של חברי כנסת ובאותה נשימה נוסעים למדינות אויב, מלעיזים על המדינה אותה הם מייצגים והכול עובר בלי תגובה בשם חופש הביטוי . חמור מכך אותו ח"כ שכיוון את טיליי החיזבאלה עלינו ברח לחו"ל, ועדיין מקבל משכורת ממדינת ישראל. אנחנו פשוט חלמאים..

בנוסף מותר להם להיות בכנסת ישראל ולהטיף כנגד המדינה וצה"ל.
ולדוגמא, מותר להם לעשות הפגנות ליד הגבול עם עזה ולשדר את דברי הנייה למפגינים. שברור שמבחינת ישראל הוא אויב, ודברי הניה הם ממש "דבש" שרק מתסיסים כנגד המדינה.
בנוסף טוען אחד מהם כי "שר הביטחון שומע מוזיקה קלאסית והורג ילדים"

אגב, אני רק מקווה שאותם ח"כ פותחים לחלק מתושבי ישראל, היהודים, את העיניים ואת האוזניים על מנת להבין את הבעייתיות בהתנהגותם זו.

מותר להם להניף בהפגנות של יום האדמה, שהיו בסכנין, שלטים של נסראלה ומוריניה, המשטרה כלל לא נכנסה לאזור "על מנת לא לחמם את האווירה".(אם כך, בשביל מה צריך משטרה? מוזר, תמיד יש לנו הסברים לא מובנים).

אני שואל את עצמי אם גם במדינות ערב או מדינות אחרות היו מאפשרים להם להתנהג כך? והתשובה ברורה. (למשל, לפלשתינאים בלבנון אסור לעסוק ב- 70 מקצועות שמוכתבים להם). אך כאן מותר להם להתקבל לעבודה בכל המגזרים אחרת הם מאיימים בבג"צ.
(לכל מוקד שרות שאני מתקשר אליו שומעים מבטא ערבי, אבל הם עם המנטרה שלהם "אפליה").

אבל לנו אסור להגיד מילה וחסר לנו אם נגיד, מיד יתחיל הבכי שלהם "גזענים" "אפליה",
זו השיטה שלהם ושל נציגיהם...

אני הוא זה שמרגיש אזרח "סוג ב' " במדינה שלי, היחס אלי אינו שווה ליחס אותו "האזרחים" הנ"ל מקבלים ואני לפחות משתדל מאד לשמור על חוקי המדינה (יש לנו ברירה?! אם אני הייתי יורק על שוטר או מכה שוטר או בונה בנגב מבנה לא חוקי מה היה אז קורה לי?)..
יוצא שאזרחים "סוג א' " נהנים מכל הזכויות של אזרח המדינה וחובות אין! בעוד שאזרחים
"סוג ב' " כמונו, נושאים בנטל כל החובות ועל הזכויות עליהם להילחם...

אם כך המצב למה כל הסלחנות הלא מוצדקת כלפיהם, למה??? הרי כבר היינו בגולה.
ברור שהשאלה מופנית גם כלפי השלטון ומערכת המשפט שלנו.
(האם כך צריך להיות שלטון החוק במדינה דמוקרטית? או מדובר ברפובליקת בננות שכביכול מערבית ומתקדמת).

העיקר שנאמר לנו האזרחים "שהכל שפיט". שפיט!!!, עד שזה מגיע לאזרח הפשוט ו/או ליהודים.
אם חוק זה חוק אז בבקשה בכל המדינה - בדרום במרכז בצפון ובמערב, "אז למה זה אחרת"
אגב, כשיהודי סוגר מרפסת הרשויות ובתי המשפט לא מרפות ממנו בקנסות, בהריסה, בהקפאת משכורתו וכו' אבל שנגזלים מאות דונמים ונבנים בתים ווילות לא חוקיות על אדמות המדינה
אין פוצה פה. והגרוע יותר הגזלן מודיע בכלי התקשורת "שמי שיגע בבית ייהרג" ואף אחד משומריי החוק במדינה לא מגיב על כך.

נחכה למנהיג אמיתי שיבין שבקצב הזה הגליל והנגב בעוד מספר שנים כבר לא יהיו שלנו.
מנהיג שיבין "שעם כל הכבוד לקול הערבי" ,שאחריו הוא גם רודף, מדינת ישראל יותר חשובה מכל דבר...

מנהיג שיבין שיש חשיבות עליונה לחלק במתנה/בחינם כן כן בחינם לכל לוחם, עם שיחררו מצה"ל, שטח אדמה בגליל ובנגב לצורך שמירה, אחיזה בקרקע, ויהוד הגליל והנגב. (שעליו יבנה את ביתו).
בין כה וכה האדמות נגזלות ואין לאף אחד מהמנהיגים שלנו את האומץ לתת את ההוראה המתאימה ולכן לחלק במתנה הוא הפתרון לשמירת האדמות.
זה אינטרס עליון של המדינה ולכן את הפיתוח של המגרשים המדינה צריכה לממן, אחרת זה יהיה מס שפתיים.

הכול עניין של מנהיגות ומנהיג שיוכל לעשות סדר בכל הריקבון שאנו נמצאים בו כעת. מנהיג שהמדינה תהיה בראש סדר העדיפויות שלו ולא רק משפחתו ותהילתו...

ועוד הערה אחת, תפסיקו להשלות את העם, לא יהיה שלום עם הערבים בדורות הקרובים.
ככל שתיתנו יותר הם ידרשו יותר (זה באופי שלהם), ולראיה מצבם במדינות ערב והתנהגותם שם.
לכל המגיבים שחושבים שהנ"ל הוא גזענות אז בבקשה אל תטייחו ותפסיקו להיות צבועים,
נאיביים ועיוורים. רק להזכיר לכם את "מסמך החזון" של ערביי ישראל שנכתב על ידי וועדת המעקב,חלק מסעיפיו הם: (ליותר אינפורמציה הקליקו בגוגל "מסמך החזון").

1.. ביטול חוק השבות. ..

..2 ישראל לא תוגדר עוד כמדינה יהודית אלא כמדינה רב תרבותית...

..3 תהיה חוקה פלסטינית, וחברי הכנסת יוכלו לפסול חוקים שיהיו מנוגדים לחוקה הפלסטינית..

,.4 כל הפליטים הפלסטינים יוכלו לחזור ויקבלו אזרחות ישראלית מלאה. גם פליטים ערבים
אחרים יוכלו לקבל אזרחות…

,.5אזרחות ישראלית מלאה תוענק לכל צאצא של אזרח שנולד בישראל או בחו"ל, ולכל מי
שיינשא לאזרח ישראלי...

,.6המדינה תיסוג כמובן "מהשטחים הפלסטיניים" עד לגבולות 1967 שם תוקם כמובן מאליו
מדינה פלסטינית נקייה מיהודים...
7 .פלסטינים בישראל יוכלו לבחור לעצמם גוף לאומי מייצג...

מסקנה, ש"מסמך החזון" הוא הרצון לחסל את מדינת ישראל היהודית ובזה אנחנו לא מעוניינים, ולא ניתן את ידינו לכך, וכן לא נאפשר שרצון זה ימומש.

מצער לראות שלפעמים פשוטי העם, התושבים והאזרחים, הרבה יותר חכמים ומבינים את השטח מהמנהיגים ומהמנהיגות... (כולנו זוכרים "מזרח תיכון חדש").

מותר להם לנצל ולסחוט את הדמוקרטיה שלנו עד הסוף.
אגב, גם לזה יש לשים סוף... הדמוקרטיה חייבת לדעת להתגונן ולשים מחסומים בהתאם,
אחרת היא יורה לעצמה ברגליים.
ואני שואל, האם אכן הכל מותר לאותם אזרחים??

שלא נזכיר כעת את הקייטנה והמלון חמישה כוכבים שמקבלים אסירי החמאס, כאשר חייל שלנו לא רואה אור יום ולא זוכה למינימום תנאים המקובלים בעולם.והמנהיגות רק כעת מתחילה "לחשוב" על האפשרות של מניעת ביקורי משפחות אצל האסירים וזאת באיחור של 3 שנים. ברור לכולם שאם מראש היו משווים, אחד לאחד ובכל המישורים, את התנאים לאסיריי החמאס ולחייל, החייל היה מזמן כבר בבית.
לעולם לא תיתן מערכת המשפט בישראל את האפשרות של השוואת תנאים.
איך נאמר לנו האזרחים הפשוטים "זה לא מידתי".
(אני יכול רק לנחש שההיסטוריה תעשה חשבון נוקב עם כל אלה שפגעו במדינה).

גם זה שיש כעת חנויות למכירת נשק במגזר, היא גם תוצאה של החשש מהגשת בג"צ בנושא,
מי חשב פעם שאנשים מהמגזר ינהלו חנויות לנשק בצורה חוקית ועם רישיון ממשרד הפנים, מי?
כעת יש תופעה קשה - מסתובבים הרבה נשקים לא חוקיים במגזר, והמשטרה חסרת אונים.

ובכל זאת מסתבר - שהכל עניין של מנהיג ומנהיגות.

מנהיגות צריכה לקבוע סדרי עדיפויות – לרכז את כל הכוחות לטיפול בבעיות הפנים וברקבונות שנוצרו במשך שנים. במקום לנפנף בדגל השלום על מנת להזיז הצידה את הבעיות, וכן לברוח מהבעיות האמיתיות שלנו. ההתעסקות של המנהיגים "בשלום" שנראה רחוק, לא מציאותי ולא אמיתי צריכה להמשך, אך על אש קטנה ושקטה... הרי הם לא באמת יכירו בנו לעולם, אנחנו "חותמים" עם האחד בא השני אומר "לא מכיר בכם".

ולפיכך מנהיג שיחזיר את רמת הגולן תמורת "שלום" יביא שואה על מדינת ישראל.
ומנהיג שיסכים לזכות השיבה, ואפילו במספרים שנראים קטנים יביא לשואה על המדינה.
גם כעת יש כמה מאות אלפים לא חוקיים ומנהיגיי המדינה לא עושים דבר בנושא.

המפתח ליציבות באזור חייב להיות - רק שלום תמורת שלום. עשינו טעויות בעבר למשל, אי החזרת עזה למצרים, ושאפשרנו לאחר מלחמת ששת הימים לפליטים לחזור לבתיהם בגדה.
אין לחזור על טעויות קשות כמו אלו בעתיד.
כעת בעידן הטכנולוגי המפותח מאוד מסוכן לקחת סיכונים מיותרים. שטח וגודל המדינה הם פרמטרים חשובים מבחינה אסטרטגית ואין לזלזל בהם כפי שכמה גנרלים שלנו עושים.
תארו לעצמכם שוב את הסורים ברמת הגולן, משם בטוח ומדגדג לאסאד לכבוש את מדינה ישראל. (אסאד האב רצה לגעת במי הכינרת תמורת "השלום", ברגע האחרון ניצלנו מאסון זה).

בנוסף, אם מדברים על חלוקת השטח, נראה שבסופו של דבר תוקם מדינה פלסטינאית,(למרות שלא היה מעולם עם שנקרא כך, לא ברור איך הבאנו על עצמנו את הצרה הזו? זוכרים!!
("מזרח תיכון חדש").
האם הגיוני שבמדינה היהודים יישארו אזרחים ממגזרים אחרים במי&#

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
להם מותר הכל-מומלץ!!!
« להגיב #1 ב- : מאי 25, 2010, 22:57:24 »
ואם אני או אתה נעבור רק על אחד מהסעיפים האלה אנחנו נשלם ביוקר....
בושה וחרפה
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק din141

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
להם מותר הכל-מומלץ!!!
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 01, 2010, 09:07:37 »
כל כך צודק, צריך לגרש אותם מהארץ

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
להם מותר הכל-מומלץ!!!
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 01, 2010, 09:42:22 »
בע"ה יום אחד לא יהיו עוד מוסלמים וערבים.
כל דור שאינו נבנה בימיו [בית-המקדש] מעלין עליו כאילו הוא החריבו. תלמוד-ירושלמי, מסכת יומא, א'.