כתב נושא: מאזין ערבי לשפטל: "מי שמרים תמונה של נסראלל  (נקרא 2056 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
"מי שמרים תמונה של נסראללה בהפגנה שיילך לגור אצלו"

http://www.103.fm/programs/Media.aspx?ZrqvnVq=EMLLEH&c41t4nzVQ=KL

הגענו למצב שבו אפילו ערבי לא מצליח להבין את רמת ההפקרות במדינה הזאת..

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מאזין ערבי לשפטל: "מי שמרים תמונה של נסראלל
« להגיב #1 ב- : אפריל 08, 2010, 15:23:43 »
לפי דעתי הוא סתם משחק אותה לטובת המדינה,זה כנראה ערבי משועמם(בגלל שאנחנו משלמים לו כסף והוא לא עובד)שהחליט להעביר את הזמן ברדיו ולהראות כאילו הוא לטובתנו,המציאות הוכיחה כבר שגם "הערבים הטובים" יוצאים כנגד היהודים בשעת האפס.

אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #2 ב- : אפריל 08, 2010, 15:50:09 »
לפי דעתי הוא סתם משחק אותה לטובת המדינה,זה כנראה ערבי משועמם(בגלל שאנחנו משלמים לו כסף והוא לא עובד)שהחליט להעביר את הזמן ברדיו ולהראות כאילו הוא לטובתנו,המציאות הוכיחה כבר שגם "הערבים הטובים" יוצאים כנגד היהודים בשעת האפס.

אל תהיה כל כך בטוח, קשה לי להאמין שערבי שרואה את עצמו "פליסטיני גאה" היה פותח פה ברדיו בשידור חי נגד ההתנהגות המבישה של בני עמו, כי הערבים שיורקים לבאר שממנה הם שותים בדרך כלל לא מכירים במה שהערבי הנ"ל ציין בתור מעשה חמור אלא כמחאה לגיטימית ומבחינתם מי שאומר להם שזו בגידה "הוא פאשיסט" כנ"ל גם לגבי עניין הביטוח לאומי שהוא הזכיר, לעומת זאת בין אם הבן שלו באמת מתגייס לצבא או לא אנחנו לא יודעים וגם לא נדע, אבל נראה לי שלשאר הדברים שהוא אמר הוא התכוון.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #3 ב- : אפריל 08, 2010, 16:32:20 »
בטח ערבי נוצרי
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : אפריל 08, 2010, 16:51:07 »
ערבי נוצרי ערבי מוסלמי, זה לא משנה, אל תשכחו שכמו שאצלינו יש משת"פים, כך גם אצלהם.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #5 ב- : אפריל 08, 2010, 19:30:50 »
ערבי נוצרי ערבי מוסלמי, זה לא משנה, אל תשכחו שכמו שאצלינו יש משת"פים, כך גם אצלהם.
בודאי שזה משנה, הבעיה היא האסלאם, תמיד הייתה ותמיד תשאר, המוצא האתני לא רלוונטי.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.