כתב נושא: [בריטניה] סילקו את אחד מהשגרירים היום  (נקרא 767 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק UK-Jewishboy

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
סילקו מכאן (בריטניה) את אחד מהשגרירים במוסד או משהו כזה. זה קרה היום.
אני מבין מצד אחד את הכעס שלהם על כך שזייפו דרכונים שלהם ואמרו ב BBC שבריטניה לא מאשימה את ישראל על החיסול עצמו של הכלב בן כלב הזה!!

עדיין, זה שאמרו ב BBC ככה - אני לא משתכנע, אז נכון, דרכונים של בריטניה זוייפו, נניח, אבל עם כל הכבוד כל זה לא היה בחדשות אם לא היו מדברים על זהו והעובדה שהמוסלמים בני כלבים האלה מכניסים את הנושא לתק-שקורת היא הבעיה שהתחילה את כל הבלגן הזה!!

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
[בריטניה] סילקו את אחד מהשגרירים היום
« להגיב #1 ב- : מרץ 23, 2010, 21:11:29 »
זה קשקוש, אין לי ספק שבריטניה (או לפחות גורמים מסוימים בבריטניה) מודעים לשימוש של ישראל בדרכונים שלהם, הסיבה היחידה שבריטניה מגנה את זיוף הדרכונים היא כדי לשמור על  הישבן שלה, ואילו לא היה את זיוף הדרכונים למוסד היה מאוד קשה לתפקד כראוי.
« עריכה אחרונה: מרץ 23, 2010, 21:23:43 על ידי חרותניק »

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #2 ב- : מרץ 23, 2010, 21:54:45 »
זה קשקוש, אין לי ספק שבריטניה (או לפחות גורמים מסוימים בבריטניה) מודעים לשימוש של ישראל בדרכונים שלהם, הסיבה היחידה שבריטניה מגנה את זיוף הדרכונים היא כדי לשמור על  הישבן שלה, ואילו לא היה את זיוף הדרכונים למוסד היה מאוד קשה לתפקד כראוי.

מסכים איתך. יכול להיות שזה חלק מהמשחק הדיפלומטי.

או שאולי שירות הביון של בריטניה מבצעים פעולות בחשאי, לא על דעת הממשלה שלהם. זה נשמע קונספירטיבי, אבל זה גם אפשרי.   

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : מרץ 23, 2010, 21:59:55 »
זה לא סיפור גדול, לפי שעה.

מנותק קישקשתא

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : מרץ 24, 2010, 12:37:16 »

מסכים. לדעתי זו תגובה מתואמת.