שונות > אוהדי בית''ר ירושלים כהניסטים

גל סוקולובסקי יש"ו שר"י

<< < (12/12)

yossso:
אין לי מושג מי זה, ומה הוא עשה. בבקשה אל תספר לי. הבנתי - שמאלני שר זיבולי מוח נגד ישראל.. נו.. שוין.

תראה, שכל אחד יעשה מה שהלב אומר לו. אבל אם תשאל אותי, הדבר שהכי משפיל עלובי נפש מהסוג הזה, הוא התעלמות מוחלטת. תאר לך בדמיונך: חבורה של שמאלנים הולכים להפגין, ולצעוק ולזבל את המוח, וכהניסטים עוברים לידם כאילו הם בכלל לא שם. אתה יודע מה זה עושה להם? הם נקרעים. כל האגו שלהם מתפרק מבפנים. הם הרי מבססים את כל האגו שלהם על החשיבה שהם צודקים, על החשיבה שהימניים הם חבורת פנאטים צמאי דם שרק רוצים להרוג שמאלנים וערבים כל היום. הרי בשביל מה האידיוט הזה עושה פרובוקציות? כי הוא מודאג מכך שאולי הדיעה שהוא מחזיק בה, איננה נכונה, אז הוא נושף ומתנשף ומתחמם, בתקווה שימני יגיד משהו (אפילו הכי קטן, נגיד לעשות לו אצבע משולשת), ואז הוא יוכל להרגיע את עצמו ש- "הנה, הם כן אנשים רעים צמאי דם. אני כן צדקתי כל הזמן הזה. זה לא היה שקר.". אבל זה לא קורה... זה לא קורה. והוא מנסה שוב, ושוב, וזה לא קורה. והוא מתחיל לפחד, והוא רוצה להוכיח שהימין הם חיות ומשוגעים כדי לישון בשקט. וזה לא קורה. - אף ימני לא שם קצוץ. מה אתה חושב שעובר לו בראש אחרי לילה כזה? אני לא אתפלא אם הוא יתלה את עצמו. באותו לילה.

אבל אין ספק, אם תוקפים אותך.. עין תחת עין. זה כבר תורה. ואני גם רואה את ההיגיון בזה.

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[*] עמוד הקודם

עבור לתצוגת גירסה מלאה