סקר

האם צריך לעצור את גל סוקולובסקי או לא?

כן,הוא מסית לאלימות ואנטישמיות
לא,זכותו לשיר מה שהוא רוצה.

כתב נושא: גל סוקולובסקי יש"ו שר"י  (נקרא 47487 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
גל סוקולובסקי יש"ו שר"י
« להגיב #50 ב- : מרץ 23, 2010, 16:49:33 »
אוהד "הבועל" שאלה לי אלייך ואני אבקש תשובה כנה ללא ניבולי פה כמו שראינו קודם...

מה מעשייך בפורום הזה בכלל? דעותייך שונות משלנו ואתה מייצג משהו ש99,9 מהאנשים בפורום הזה שונאים... אז למה? למה הגעת לפה?

כהדעות שלכם(חלקיכם) הזויות ורציתי לדעת מה הם בדיוק. האמת? באמת ובתמים חשבתי להבין את רעיון "הטרנספר מרצון".

אם אני עד כדי כך מפריע לך תתלונן לאדון בן פסח או אחד המנהלים, ותבקש שיחסמו אותי. מה הבעיה?

מנותק F-C-B-J

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • על חומותייך עיר דוד הפקדתי שומרים.
גל סוקולובסקי יש"ו שר"י
« להגיב #51 ב- : מרץ 23, 2010, 17:03:49 »
כהדעות שלכם(חלקיכם) הזויות ורציתי לדעת מה הם בדיוק. האמת? באמת ובתמים חשבתי להבין את רעיון "הטרנספר מרצון".

אם אני עד כדי כך מפריע לך תתלונן לאדון בן פסח או אחד המנהלים, ותבקש שיחסמו אותי. מה הבעיה?

כבר התלוננתי (= תודה בכל זאת על ההצעה ...
ובלי שום קשר רק שתדע שאני באמת מאחל לך רק בריאות ותשובה שלמה ואולי אבל אולי יום אחד תבין את "הדעות" שלנו ובע'ה גם תסכים איתם...
"זָכוֹר אֵת אֲשֶׁר עָשָׂה לְךָ עֲמָלֵק"

מנותק bugsy

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
גל סוקולובסקי יש"ו שר"י
« להגיב #52 ב- : אפריל 06, 2010, 20:00:51 »
אנטישמי מסריח שמאלני מניאק שיילך לעזאזל
בית"ר ירושלים אלופה אימפריה

מנותק adirx2

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
גל סוקולובסקי יש"ו שר"י
« להגיב #53 ב- : אפריל 18, 2010, 23:45:16 »
ההתנהגות שלהם כלפי גל סוקולובסקי לא היתה חכמה ולא צודקת.
היה צריך לנקוט נגדו באמצעים אחרים.
הוא ניסה לשיר סאטירה אבל עשה את זה בצורה מוגזמת ביותר.
בכל מקרה, הם הזיקו לעצמם בסופו של דבר

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
גל סוקולובסקי יש"ו שר"י
« להגיב #54 ב- : ספטמבר 14, 2010, 01:51:03 »
למה לעצור אותו שאפשר להרוג אותו?

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
גל סוקולובסקי יש"ו שר"י
« להגיב #55 ב- : ספטמבר 14, 2010, 21:52:58 »
אין לי מושג מי זה, ומה הוא עשה. בבקשה אל תספר לי. הבנתי - שמאלני שר זיבולי מוח נגד ישראל.. נו.. שוין.

תראה, שכל אחד יעשה מה שהלב אומר לו. אבל אם תשאל אותי, הדבר שהכי משפיל עלובי נפש מהסוג הזה, הוא התעלמות מוחלטת. תאר לך בדמיונך: חבורה של שמאלנים הולכים להפגין, ולצעוק ולזבל את המוח, וכהניסטים עוברים לידם כאילו הם בכלל לא שם. אתה יודע מה זה עושה להם? הם נקרעים. כל האגו שלהם מתפרק מבפנים. הם הרי מבססים את כל האגו שלהם על החשיבה שהם צודקים, על החשיבה שהימניים הם חבורת פנאטים צמאי דם שרק רוצים להרוג שמאלנים וערבים כל היום. הרי בשביל מה האידיוט הזה עושה פרובוקציות? כי הוא מודאג מכך שאולי הדיעה שהוא מחזיק בה, איננה נכונה, אז הוא נושף ומתנשף ומתחמם, בתקווה שימני יגיד משהו (אפילו הכי קטן, נגיד לעשות לו אצבע משולשת), ואז הוא יוכל להרגיע את עצמו ש- "הנה, הם כן אנשים רעים צמאי דם. אני כן צדקתי כל הזמן הזה. זה לא היה שקר.". אבל זה לא קורה... זה לא קורה. והוא מנסה שוב, ושוב, וזה לא קורה. והוא מתחיל לפחד, והוא רוצה להוכיח שהימין הם חיות ומשוגעים כדי לישון בשקט. וזה לא קורה. - אף ימני לא שם קצוץ. מה אתה חושב שעובר לו בראש אחרי לילה כזה? אני לא אתפלא אם הוא יתלה את עצמו. באותו לילה.

אבל אין ספק, אם תוקפים אותך.. עין תחת עין. זה כבר תורה. ואני גם רואה את ההיגיון בזה.
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)