שונות > אוהדי בית''ר ירושלים כהניסטים

גל סוקולובסקי יש"ו שר"י

(1/12) > >>

ירין הכהניסט:
בס"ד

למי שלא יודע מי זה גל סוקולובסקי יש"ו שר"י:גל סוקולובסקי יש"ו שר"י הוא האוהד מספר 1 של הפועל ת"א,הוא מפרסם שירים להפועל ושר אותם,בין שירו יש את השיר"שימו את ירושלים בירדן""גם כשמתחתנים פה הרצפה קורסת(אסון וורסאי)"והוא מדבר ושר גם על תאי גזים.
לפניי כמה זמן הוא הגיע ל"בית וגן" למשחק נוער בין בית"ר ירושלים לבין הפועל תל אביב,באותו משחק 2 אוהדיי בית"ר ניגשו אליו ואמרו לו להתנצל על שיריו,הנה הסרטון של ההתנצלות.

והנה הכתבה מערוץ "22"

בכתבה אפשר לשמוע את השירים המזעזעים שלו יש"ו שר"י.

האם צריך לעצור את האדם המתועב הזה עוכר ישראל או שלא?
נמקו את בחירתכם.

ירין הכהניסט:
בס"ד

הנה אחד משיריו המזעזעים ביותר

zelhar:
מה שעשו לו זו לא התנהגות נאותה. מצד שני אחרי ששמעתי את השירים שלו, הסוקולובסקי הזה ממש מנייאק. אז במקרה שלו נראה לי שהוא קיבל מידה כנגד.

F-C-B-J:
למה שיעצרו אותו על השירים המסיטים שלו?
יעצרו את ג. ואת מ. שביקשו ממנו להתנצל.
 על איום...

מגעיל אותי כמה שהתשקורת שמאלנית...!

מה שנותר לכולנו להתפלל שיקרוס שער 5 ככה יהיו פחות ערבים פחות שמאלנים זבל ואני אישית גם שמעתי על כמה נשות ווטש שיושבת בקהל של הבועל ת"א

ירין הכהניסט:

--- ציטוט של: F-C-B-J על מרץ 22, 2010, 17:22:06 ---למה שיעצרו אותו על השירים המסיטים שלו?
יעצרו את ג. ואת מ. שביקשו ממנו להתנצל על איום...

מגעיל אותי כמה שהתשקורת שמאלנית...!

מה שנותר לכולנו להתפלל שיקרוס שער 5 ככה יהיו פחות ערבים פחות שמאלנים זבל ואני אישית גם שמעתי על כמה נשות ווטש שיושבת בקהל של הבועל ת"א

--- סוף ציטוט ---
בס"ד

כל יום אנחנו מתפללים לזה,וכתבת שיעצרו את ג ומ בכך שאתה מתכוון שבאמת יעצרו אותם ולא אותו או שלפי מה שאני חושב שהבנתי שאמרת את זה כי אתה יודע שיבואו אליהם ולא אליו ולא משנה מה הוא ישיר.

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

עבור לתצוגת גירסה מלאה