כתב נושא: אתגר לחברי הימין האמיתי.  (נקרא 3849 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אתגר לחברי הימין האמיתי.
« להגיב #25 ב- : מרץ 16, 2010, 19:34:20 »
ציטוט
שג'אז זו מוזיקה מערבית עם שילוב של אלמנטים אפריקאים

הקביעה הזו כמעט נכונה. מוזיקה מערבית - אחרי הכל המוזיקה הזו התפתחה בארה"ב.  תלוי איך אתה מגדיר "מוזיקה מערבית", אבל בעיקרון זו מוזיקה שנוצרה במערב אז אני מניח שהתשובה היא כן.

מנותק דניאל בן יהושע

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אתגר לחברי הימין האמיתי.
« להגיב #26 ב- : מרץ 16, 2010, 19:35:52 »
פשוט שיערתי בתומי שאם מנהל הפורום מבטיח משהו אז הוא יודע לעמוד מאחורי המילה שלו, כנראה שטעיתי. זלר, אני כבר חקרתי את העניין מכל הכיוונים. אני כבר עשיתי לכם את ההנחה, בפעם המאה אלף, אל תביאו פרופסורים, תביאו מישהו עם ידע בסיסי במוזיקה שלא שייך לימין האמיתי. מצידי בלוגר. יש?

לאוזן הבלתי מאומנת, אולי. לאיזה סוג של ג'אז הכוונה? זה שאתה לא מכחיש שיש אלמנטים שחורים זו כבר התקדמות מהדברים של חיים, העובדה היא שזו מוזיקה שנוצרה על ידי אפרו אמריקאיים בעיקר וכוללת מרכיבים אפריקאים ומערביים.

אני לא מצליח להבין את הדרישה העיקשת שלך לא להביא פרופסורים... לא שממש אכפת לי, דווקא האובססיה שלך לעניין הזה(ולנושא בכלל) מאוד טיפשית, אבל שוב שיבושם לך.
דין יהושע בסיף! אמן.
ܕܝܢܐ ܕܝܗܘܫܘܥ ܒܣܝܦܐ! ܐܡܝܢ.

כ-מיליון יהודים מבריה"מ הארורה לשעבר מודים לך, הרב כהנא הי"ד זצוק"ל, על שגאלתנו מיד שעבוד מלכות עגלה!

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אתגר לחברי הימין האמיתי.
« להגיב #27 ב- : מרץ 16, 2010, 19:39:08 »
לדעתי מה שחיים אומר ואני מסכים עם התזה הזו, היא שהמוזיקה האפריקאית האותנטית היא מאוד פרימיטיבית ולהשוות אותה למוזיקה מפותחת ועשירה כמו המוזיקה המערבית זה כמו להשוות את המתמטיקה של הבבלים הקדמונים למתמטיקה מודרנית.

היום מי שלומד רפואה, פיזיקה או מתמטיקה לומד את הדיציפלינה המערבית, אפילו אם הוא סיני מאוד מוכשר ואפילו ואבותיו הגיעו להישגים מתקדמים יחסית בעבר.המדע הסיני האותנטי נתקע במאה החמש עשרה והוא כבר לא רלבנטי לימינו.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אתגר לחברי הימין האמיתי.
« להגיב #28 ב- : מרץ 16, 2010, 19:49:29 »
ציטוט
לאוזן הבלתי מאומנת, אולי. לאיזה סוג של ג'אז הכוונה? זה שאתה לא מכחיש שיש אלמנטים שחורים זו כבר התקדמות מהדברים של חיים, העובדה היא שזו מוזיקה שנוצרה על ידי אפרו אמריקאיים בעיקר וכוללת מרכיבים אפריקאים ומערביים.
אולי כמותית יש יותר מלחינים שחורים בגיאז, אבל אין לשחורים בלעדיות. איך זה שיש גם מלחינים לבנים ? אתה חושב שיהודי מברוקלין או משיקאגו למד על החוויה השחורה של צאצאי עבדים תפס סקסופון והתחיל ליצור מוזיקה שחורה ? יותר סביר בעיני שמדובר במישהו שגדל על מוזיקה קלאסית, אולי פולק, ומוזיקת כליזמרים יהודית. גם השחורים באמריקה שחיו כבר מאות שנים באמריקה למדו כנראה משהו מבעלי העבדים הלבנים. היו גם עבדים שהלבנים לימדו אותם לנגן כדי שיבדרו אותם.  איזו מוזיקה לדעתך העבד ניגן לאדוניו ?

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אתגר לחברי הימין האמיתי.
« להגיב #29 ב- : מרץ 16, 2010, 22:23:59 »
אני לא פותח כאן עוד דיון. אתה רוצה - תפתח דיון חדש או תגיב באשכול הרללונטי. האשכול הזה מוקדש אך ורק לאתגר שלי.

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
אתגר לחברי הימין האמיתי.
« להגיב #30 ב- : מרץ 17, 2010, 20:32:10 »
עזבו אותכם שטיות על מה אתם מתווכחים על מוזיקה ?
"ואריה אם ישאג מי לא ירעד"

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אתגר לחברי הימין האמיתי.
« להגיב #31 ב- : מרץ 18, 2010, 06:58:57 »
אני לא פותח כאן עוד דיון. אתה רוצה - תפתח דיון חדש או תגיב באשכול הרללונטי. האשכול הזה מוקדש אך ורק לאתגר שלי.
באיזה אשכול אפשר להדביק את מה שכתבתי ולזכות בתגובה ?