כתב נושא: שאלה לחיים  (נקרא 4988 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלה לחיים
« להגיב #25 ב- : מרץ 18, 2010, 01:06:34 »
אההה, או קיי, חשבתי שאתה לא בוכה ומצטער רק על "מתנחלים" באופן ספציפי, אם לבכות ולהצטער באופן כללי זה לא הקטע שלך אז אתה לא כל כך נורא.
אני מניח שאתה גם לא מתמלא צער שאתה שומע שנשרפה משפחה שלמה בתאונת דרכים ? זאת אומרת, בלי קשר ל"מתנחלים ?

ואני מקווה שגם נסוגת באופן סופי מעמדתך שלהרוג "מתנחלים" בגירים זה לגיטימי ?

בכל הפעמים שישראל משחררת בחירי טרור שרצחו בה, זה תמורת משהו. כמו שאם עכשיו ישחררו את הטרוריסטים שיושבים בכלא הביטחוני, זה יהיה תמורת גלעד שליט.
במקרה של יאסין שחררו אותו תמורת שני סוכני מוסד שנשבו בירדן (ועוד 4 שהיו נצורים בשגרירות הישראלית) אחרי ניסיון חיסול כושל של חאלד משעל, ולא בגלל
זילות בחיי האזרחים במדינה. תקרא :

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%94%D7%AA%D7%A0%D7%A7%D7%A9%D7%95%D7%AA_%D7%91%D7%97'%D7%90%D7%9C%D7%93_%D7%9E%D7%A9%D7%A2%D7%9C

נכון, באופן כללי אני לא בנאדם שבוכה, אבל על מתנחלים על אחת כמה וכמה אני לא בוכה. אני לא בא ואומר להרוג את כל המתנחלים, אבל אם איזה מתנחל מת בין אם זה בנסיבות טראגיות או בנסיבות טבעיות, זה לא מצער אותי. יצוין שיצא לי להיות בקשר מזדמן עם כל מיני מתנחלים, ולא נכנסתי איתם לוויכוחים פוליטיים, אבל אם הם היו מזמינים אותי לבתים שלהם, לא הייתי נענה להזמנה. פשוט כי אני מפחד ללכת למקומות האלה ולא שווה לי להעמיד את חיי בסכנה רק בשביל זה.
בקשר למשפחה שנהרגת בתאונת דרכים, זה עצוב, אבל אין מה לעשות כל יום אנשים נהרגים בתאונות דרכים. זה קצת בעיה לבכות על כל אחד ואחד שנהרג בתאונות דרכים. אבל יהיה נחמד אם יעשו גם יום זיכרון לנפגעי תאונות הדרכים.
ובקשר לעסקת יאסין, זה נראה לך תקין? לדעתך יש מה להשוות בין השיח' יאסין ובין אותם סוכני מוסד? זה נראה לך תקין לשחרר רוצח עם דם על הידיים? 
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה לחיים
« להגיב #26 ב- : מרץ 18, 2010, 01:19:44 »

ובקשר לעסקת יאסין, זה נראה לך תקין? לדעתך יש מה להשוות בין השיח' יאסין ובין אותם סוכני מוסד? זה נראה לך תקין לשחרר רוצח עם דם על הידיים? 

מה פתאום נהיית ימני ? אתה נגד לשחרר רוצחים עם דם על הידיים ?

במקרה הזה זה עוד היה תמורת שני סוכני מוסד שירדן לא הייתה משחררת אותם אם לא היינו משחררים את יאסין . . .אז מה אתה רוצה שהיינו

עושים ? נותנים להם להירקב שם בכלא לשארית חייהם ? אל תשכח שהמדינה שלחה אותם לבצע את המשימה. הם לא עשו זאת על דעת עצמם.

חוץ מזה עד כמה שאתה מזועזע משחרור מרצחים, לעתים ישראל משחררת רוצחים כ"מחווה" לכל מיני "אבו מאזנים" למינייהם. . .

ולא רק זה. שים לב : אני מעריך שבמסגרת הסכם שלום כולל או הסדר קבע עם הערבים, חוץ מכל הוויתורים והנסיגות שהמדינה תעשה,

ישראל תשחרר את כל המחבלים שנמצאים עם דם על הידיים בבתי הכלא - כולם כולל כולם, גם כאלו שרצחו בתוך הקו הירוק (אם זה משנה לך),

אז אני מקווה שעכשיו אתה עוד יותר מזועזע . . .

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלה לחיים
« להגיב #27 ב- : מרץ 18, 2010, 01:22:40 »
מה פתאום נהיית ימני ? אתה נגד לשחרר רוצחים עם דם על הידיים ?

במקרה הזה זה עוד היה תמורת שני סוכני מוסד שירדן לא הייתה משחררת אותם אם לא היינו משחררים את יאסין . . .אז מה אתה רוצה שהיינו

עושים ? נותנים להם להירקב שם בכלא לשארית חייהם ? אל תשכח שהמדינה שלחה אותם לבצע את המשימה. הם לא עשו זאת על דעת עצמם.

חוץ מזה עד כמה שאתה מזועזע משחרור מרצחים, לעתים ישראל משחררת רוצחים כ"מחווה" לכל מיני "אבו מאזנים" למינייהם. . .

ולא רק זה. שים לב : אני מעריך שבמסגרת הסכם שלום כולל או הסדר קבע עם הערבים, חוץ מכל הוויתורים והנסיגות שהמדינה תעשה,

ישראל תשחרר את כל המחבלים שנמצאים עם דם על הידיים בבתי הכלא - כולם כולל כולם, גם כאלו שרצחו בתוך הקו הירוק (אם זה משנה לך),

אז אני מקווה שעכשיו אתה עוד יותר מזועזע . . .

אני לא בא לעודד את שחרורם של אותם רוצחים, אבל אני גם לא ממש כועס כשמשחררים אותם. ולא נהייתי ימני, סתם ניסיתי להיכנס לראש שלך.
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה לחיים
« להגיב #28 ב- : מרץ 18, 2010, 05:50:02 »
בס"ד

אני לא בא לעודד את שחרורם של אותם רוצחים, אבל אני גם לא ממש כועס כשמשחררים אותם. ולא נהייתי ימני, סתם ניסיתי להיכנס לראש שלך.

למה אתה לא כועס כשמשחררים אותם?!  הרי אתה בעצמך אמרת שהם רוצחים עם דם על הידיים

אז למה לא לשחרר את יגאל עמיר?! אה?