כתב נושא: שאלה לחיים  (נקרא 4990 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה לחיים
« ב- : מרץ 16, 2010, 22:46:16 »
בס"ד

אתה אמרת בסרטונים שלך שהעם נגד המנהיגים הבוגדים שלנו.

אז למה העם בוחר בהם?! המנהיגים לא באים בכוח.יש בחירות והם נבחרים.

אני חושב שרוב העם הוא שמאלני ולצערי לא כהניסטים כמונו.

מנותק דניאל בן יהושע

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שאלה לחיים
« להגיב #1 ב- : מרץ 16, 2010, 23:40:29 »
בס"ד

אתה אמרת בסרטונים שלך שהעם נגד המנהיגים הבוגדים שלנו.

אז למה העם בוחר בהם?! המנהיגים לא באים בכוח.יש בחירות והם נבחרים.

אני חושב שרוב העם הוא שמאלני ולצערי לא כהניסטים כמונו.

מה אתה רציני שואל את זה? אתה לא רואה שהעם הזה עייף, מותש, סומא ומרומה?
דין יהושע בסיף! אמן.
ܕܝܢܐ ܕܝܗܘܫܘܥ ܒܣܝܦܐ! ܐܡܝܢ.

כ-מיליון יהודים מבריה"מ הארורה לשעבר מודים לך, הרב כהנא הי"ד זצוק"ל, על שגאלתנו מיד שעבוד מלכות עגלה!

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה לחיים
« להגיב #2 ב- : מרץ 16, 2010, 23:44:29 »
מה אתה רציני שואל את זה? אתה לא רואה שהעם הזה עייף, מותש, סומא ומרומה?

אני לא מסכים איתך, אני חושב שרוב העם לא מסכים לדעותיהם של הכהניסטים, אלא מסכים עם ביבי, ברק, ליבני וליברמן.

אין מה לעשות. רוב העם בעד ויתורים על יהודה ושומרון ברמה כזו או אחרת.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שאלה לחיים
« להגיב #3 ב- : מרץ 17, 2010, 00:01:43 »
בס''ד

שאלה מצויינת.

העם מבולבל ומרגיש שאין לו אפשרות אחרת. העם חושב שהוא מצביע ימין כשהוא בוחר בליכוד וישראל ביתנו וש''ס וכו'. אך בסוף תמיד מקבלים מדיניות תבוסתנית.

ללא ספק העם טועה ויש הרבה בעיות גם בעם. אבל אם העם היה נחשף לתנועה ימנית אמיתית חדשה, אני מאמין שבמרוצת הזמן העם היה בוחר בתנועה הזאת. זה לא היה קורה בן לילה. זה היה לוקח זמן, אולי 10 שנה, אולי 20 שנה. אולם בסוף, אני מאמין שיותר ויותר יהודים היו רוצים לנסות את הדרך שאנו מציעים.

כעת אין אפשרות כזאת. רוב העם לא יצביע לאיחוד הלאומי, שהיא לא מפלגה כהניסטית והיא לא מציעה הגירה ערבית המונית. אפילו מיכאל בן ארי לא מציע תוכנית אמיתית לעודד הגירה ערבית המונית. ובן ארי הוא לא דובר יעיל וכריזמטי (למרות שהוא יהודי טוב).

חסר דובר שמסוגל להציע מצע שימשוך דתיים וחילוניים, מזרחים ואשכנזים ורוסים וכו'. מו''ר הרב מאיר כהנא זצוק''ל הי''ד היה מסוגל. אנו זקוקים לתלמיד של הרב כהנא שיודע איך לעשות זאת.

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה לחיים
« להגיב #4 ב- : מרץ 17, 2010, 04:04:01 »
בס"ד

בס''ד

שאלה מצויינת.

העם מבולבל ומרגיש שאין לו אפשרות אחרת. העם חושב שהוא מצביע ימין כשהוא בוחר בליכוד וישראל ביתנו וש''ס וכו'. אך בסוף תמיד מקבלים מדיניות תבוסתנית.

ללא ספק העם טועה ויש הרבה בעיות גם בעם. אבל אם העם היה נחשף לתנועה ימנית אמיתית חדשה, אני מאמין שבמרוצת הזמן העם היה בוחר בתנועה הזאת. זה לא היה קורה בן לילה. זה היה לוקח זמן, אולי 10 שנה, אולי 20 שנה. אולם בסוף, אני מאמין שיותר ויותר יהודים היו רוצים לנסות את הדרך שאנו מציעים.

כעת אין אפשרות כזאת. רוב העם לא יצביע לאיחוד הלאומי, שהיא לא מפלגה כהניסטית והיא לא מציעה הגירה ערבית המונית. אפילו מיכאל בן ארי לא מציע תוכנית אמיתית לעודד הגירה ערבית המונית. ובן ארי הוא לא דובר יעיל וכריזמטי (למרות שהוא יהודי טוב).

חסר דובר שמסוגל להציע מצע שימשוך דתיים וחילוניים, מזרחים ואשכנזים ורוסים וכו'. מו''ר הרב מאיר כהנא זצוק''ל הי''ד היה מסוגל. אנו זקוקים לתלמיד של הרב כהנא שיודע איך לעשות זאת.

זאת התשובה שרציתי. תודה רבה! O0

האם אתה תתחיל לעשות "שאלו את הימין האמיתי" שוב?

מנותק דניאל בן יהושע

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שאלה לחיים
« להגיב #5 ב- : מרץ 17, 2010, 19:31:38 »
אני לא מסכים איתך, אני חושב שרוב העם לא מסכים לדעותיהם של הכהניסטים, אלא מסכים עם ביבי, ברק, ליבני וליברמן.

אין מה לעשות. רוב העם בעד ויתורים על יהודה ושומרון ברמה כזו או אחרת.

בפורום הזה יש בעיה רצינית של הבנת הנקרא - אני כתבתי איפשהו, בשורה הבודדה והמסכנה הזו, שהעם מסכים עם הכהניסטים?! לא, לא כתבתי!!! תפסיקו לסלף את דברי.

אני כתבתי, ולדאבונך הרב אני מצטט ציטוט ישיר:"מה אתה רציני שואל את זה? אתה לא רואה שהעם הזה עייף, מותש, סומא ומרומה?"

אני כתבתי שהעם עייף, מותש, סומא ומרומה - השיטה הקומוניסטית שטפה להם את המוח, מכיר את זה שמכניסים בגדים מלוכלכים למכונת כביסה והם יוצאים נקיים? אז אצל הקומוניסטים זה בדיוק ההפך.
העם הזה ב-6 העשורים האחרונים עבר את מלחמת תש"ח, מלחמת סיני, מלחמת ששת הימים, מלחמת ההתשה, מלחמת יום הכיפורים, מלחמת לבנון ה-1(מבצע של"ג) ומלחמת לבנון השנייה - סה"כ 7 מלחמות, כשבנוסף היו לו החל משנות ה-50 המוקדמות פעולות פדאיון מהרצועה, שהופסקו ב-56, אך התחדשו מכיוון ירדן עם הקמת אש"ף ב-1964, שהכו גלים בתחילת שנות ה-70 עד לתחילת שנות ה-80, שהתחדשו מחדש בפרוץ האינתיפאדה ב-1987, ש"הופסקו" כביכול ב-1993, חודשו לזמן קצר ב-1996/7 עד שפרצה אינתיפאדה חדשה ב-2000 - אתה יודע אחרי כל כך הרבה מלחמות שרובן מלחמות לא של כיבוש, והורשת האויב מפניך אלא מלחמות התשה, יש לקחת בחשבון שהעם עייף ומותש.

כשמקום המדינה נאסר ללמוד על מורשת ז'בוטינסקי, אצ"ל ולח"י - אלא רק על המפא"יניקים של ההגנה והפלמ"ח, על כמה שהם היו נפלאים.
כשמקום המדינה השחיתות והפשע הממוסד והמחתרתי פועלים פה ללא הרף(ע"ע תקופת הצנע - עם כל השוק השחור שהיה שם) והאזרחים מאמינים שהכל נעשה לטובתם(בוודאי המדינה זקוקה למשרד הדואר).
כשהעולים החדשים מארצות האסלאם הועלו ושוכנו במעברות - כי היה מחסור בדיור(באמת?! מה עם כל הכפרים הערביים הנטושים למה לקומוניסטים היה קשה לשכן אותם שם).
כשממשלה כפתה על האזרחים את הווידארגוטמאכונג, הוא הסכם השילומים עם גרמניה המערבית, כדי להוציא אותם "ממשטר הצנע" הבל הבלים - הכל כדי שהשיטה הקומוניסטית תשרוד איכשהו, תזרים כספים, בדיוק כפי שבריה"מ הייתה מקבלת מוצרי מזון מארה"ב, ולא למען רווחת הציבור.
כשהאזרחים האמינו באמת ובתמים בכוחו האדיר של צה"ל בששת הימים, והיו בטוחים שהכל מתנהל כשורה אף על פי שהרמטכ"ל היה באשפוז כפוי, וכל המלחמה הייתה מזל אחד גדול ושלל אילתורים רבים.
ואני הס מלהזכיר את פרשות השחיתות, המרמה, הבזיון, הגזל, הכלימה והבושה של שנות ה-70(אגרנט ורבין - בנקים בשוויץ לבכירים מותר, הא?!) של שנות ה-80("הוא אמר לי 40 ק'מ" "לשעה כן!" "לא שואלים ג'נטלמן איפה הוא היה בלילה", "היו להם מקלעים???",רוטציה,קריסת הקיבוצים) ואין בכלל מה לדבר על שנות ה-90(התרגיל המסריח, "אבר'שה חזור הביתה!", ועידת מדריד, הסכמי אוסלו, Y, נדמה לי אפילו היה קמפ דיוויד, איציק מרדכי)והעשור הראשון של המאה ה-21(נעמי בלומנטל, דרעי, האי היווני, דודו אפל, אולמרט ושישה תיקי חקירה, הירשזון, בניזרי).
אז העם לא מרומה ולא סומא, כן?!

אומרים שמי שישראלי הוא לא פראייר - בוא אני אגלה לך משהו, ברגע שנולדת למדינה בה יש שרידים בין אם רבים או מעטים של השיטה הסוציאליסטית או הקומוניסטית - אתה פראייר, לא משנה כמה תנסה לקמבן.

דין יהושע בסיף! אמן.

כ-מיליון יהודים מבריה"מ הארורה לשעבר מודים לך, הרב כהנא הי"ד זצוק"ל, על שגאלתנו מיד שעבוד מלכות עגלה!

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה לחיים
« להגיב #6 ב- : מרץ 17, 2010, 22:21:00 »
בפורום הזה יש בעיה רצינית של הבנת הנקרא - אני כתבתי איפשהו, בשורה הבודדה והמסכנה הזו, שהעם מסכים עם הכהניסטים?! לא, לא כתבתי!!! תפסיקו לסלף את דברי.

אני כתבתי, ולדאבונך הרב אני מצטט ציטוט ישיר:"מה אתה רציני שואל את זה? אתה לא רואה שהעם הזה עייף, מותש, סומא ומרומה?"

אני כתבתי שהעם עייף, מותש, סומא ומרומה - השיטה הקומוניסטית שטפה להם את המוח, מכיר את זה שמכניסים בגדים מלוכלכים למכונת כביסה והם יוצאים נקיים? אז אצל הקומוניסטים זה בדיוק ההפך.
העם הזה ב-6 העשורים האחרונים עבר את מלחמת תש"ח, מלחמת סיני, מלחמת ששת הימים, מלחמת ההתשה, מלחמת יום הכיפורים, מלחמת לבנון ה-1(מבצע של"ג) ומלחמת לבנון השנייה - סה"כ 7 מלחמות, כשבנוסף היו לו החל משנות ה-50 המוקדמות פעולות פדאיון מהרצועה, שהופסקו ב-56, אך התחדשו מכיוון ירדן עם הקמת אש"ף ב-1964, שהכו גלים בתחילת שנות ה-70 עד לתחילת שנות ה-80, שהתחדשו מחדש בפרוץ האינתיפאדה ב-1987, ש"הופסקו" כביכול ב-1993, חודשו לזמן קצר ב-1996/7 עד שפרצה אינתיפאדה חדשה ב-2000 - אתה יודע אחרי כל כך הרבה מלחמות שרובן מלחמות לא של כיבוש, והורשת האויב מפניך אלא מלחמות התשה, יש לקחת בחשבון שהעם עייף ומותש.

כשמקום המדינה נאסר ללמוד על מורשת ז'בוטינסקי, אצ"ל ולח"י - אלא רק על המפא"יניקים של ההגנה והפלמ"ח, על כמה שהם היו נפלאים.
כשמקום המדינה השחיתות והפשע הממוסד והמחתרתי פועלים פה ללא הרף(ע"ע תקופת הצנע - עם כל השוק השחור שהיה שם) והאזרחים מאמינים שהכל נעשה לטובתם(בוודאי המדינה זקוקה למשרד הדואר).
כשהעולים החדשים מארצות האסלאם הועלו ושוכנו במעברות - כי היה מחסור בדיור(באמת?! מה עם כל הכפרים הערביים הנטושים למה לקומוניסטים היה קשה לשכן אותם שם).
כשממשלה כפתה על האזרחים את הווידארגוטמאכונג, הוא הסכם השילומים עם גרמניה המערבית, כדי להוציא אותם "ממשטר הצנע" הבל הבלים - הכל כדי שהשיטה הקומוניסטית תשרוד איכשהו, תזרים כספים, בדיוק כפי שבריה"מ הייתה מקבלת מוצרי מזון מארה"ב, ולא למען רווחת הציבור.
כשהאזרחים האמינו באמת ובתמים בכוחו האדיר של צה"ל בששת הימים, והיו בטוחים שהכל מתנהל כשורה אף על פי שהרמטכ"ל היה באשפוז כפוי, וכל המלחמה הייתה מזל אחד גדול ושלל אילתורים רבים.
ואני הס מלהזכיר את פרשות השחיתות, המרמה, הבזיון, הגזל, הכלימה והבושה של שנות ה-70(אגרנט ורבין - בנקים בשוויץ לבכירים מותר, הא?!) של שנות ה-80("הוא אמר לי 40 ק'מ" "לשעה כן!" "לא שואלים ג'נטלמן איפה הוא היה בלילה", "היו להם מקלעים???",רוטציה,קריסת הקיבוצים) ואין בכלל מה לדבר על שנות ה-90(התרגיל המסריח, "אבר'שה חזור הביתה!", ועידת מדריד, הסכמי אוסלו, Y, נדמה לי אפילו היה קמפ דיוויד, איציק מרדכי)והעשור הראשון של המאה ה-21(נעמי בלומנטל, דרעי, האי היווני, דודו אפל, אולמרט ושישה תיקי חקירה, הירשזון, בניזרי).
אז העם לא מרומה ולא סומא, כן?!

אומרים שמי שישראלי הוא לא פראייר - בוא אני אגלה לך משהו, ברגע שנולדת למדינה בה יש שרידים בין אם רבים או מעטים של השיטה הסוציאליסטית או הקומוניסטית - אתה פראייר, לא משנה כמה תנסה לקמבן.

אני אסביר את עצמי.
שרשמתי שאני לא מסכים איתך, התכוונתי שאני לא מסכים איתך שהעם עייף סומא מרומה ומותש.
העם יודע טוב מאד מה הוא רוצה - והוא רוצה לוותר על יהודה ושומרון. הוא לא סובר כך בגלל חולשת דעת
או בגלל שמרמים אותו, הוא לא מולך כמו עגל עיוור, אלא הוא סובר כך פשוט בגלל שזו האידיאולוגיה שבה הוא בחר.
ומפה אני הסקתי שרוב העם לא מסכים לדעות של הכהניסטים.

מנותק דניאל בן יהושע

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שאלה לחיים
« להגיב #7 ב- : מרץ 17, 2010, 22:46:54 »
אני אסביר את עצמי.
שרשמתי שאני לא מסכים איתך, התכוונתי שאני לא מסכים איתך שהעם עייף סומא מרומה ומותש.
העם יודע טוב מאד מה הוא רוצה - והוא רוצה לוותר על יהודה ושומרון. הוא לא סובר כך בגלל חולשת דעת
או בגלל שמרמים אותו, הוא לא מולך כמו עגל עיוור, אלא הוא סובר כך פשוט בגלל שזו האידיאולוגיה שבה הוא בחר.
ומפה אני הסקתי שרוב העם לא מסכים לדעות של הכהניסטים.

יודע מה - איך כתב על זה נתן זך:
"אני יכול לצייר
 אך אינני יודע

אני יודע לנגן
 אך אינני יכול

ואם יבוא מישהו ויאמר לי
 שכל העולם במה -

אירק לו ישר בפרצוף"

רק מתרפס ושטוף מוח כמוך - יכול לחשוב שהעם "באמת" רוצה את זה, יותר אין לי מה להגיד - אין לי דיבור איתך, מילא "אוהד הפועל", "נדב" או "הונלוהוהו1" אבל אתה "ימני" עלאק...

מתוך "החרצופים"(בנימין בגין מדבר עם לימור לבנת):
- "אבל לימור, דווקא את, את שאמא שלך הייתה זמרת של האצ"ל! תומכת בתכנית הנסיגה של נתינהו? איככככ"
- "אני מבקשת שתדייק זאת לא נסיגה!"
- "אלא???"
- "פעימה, אנחנו לא נסוגים ולא מחזירים שטחי מולדת אלא בסה"כ פועמים לידי הרשות 8 עד 10 אחוזים מהשטח זה הכל."
- "ומה אחרי הפעימה?"
- "אחרי הפעימה, תבוא הלחישה, אנחנו נלחש להם עוד 17-18 אחוזים מהשטח."
- "אבל לימור מה בא אחרי הלחישה?!"
- "אחרי הלחישה זה כמובן שלב הלטיפה, אנחנו נלטף לפלסטינאים 30 אחוז."
- "ומה עם הסכמי הקבע?"
- "אתה מתכוון לשלב היקיצה!"
- "מה זה אומר?"
- "היקיצה זה השלב שאנו מתעוררים בלי חצי ירושלים..."
דין יהושע בסיף! אמן.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה לחיים
« להגיב #8 ב- : מרץ 17, 2010, 22:56:51 »
יודע מה - איך כתב על זה נתן זך:
"אני יכול לצייר
 אך אינני יודע

אני יודע לנגן
 אך אינני יכול

ואם יבוא מישהו ויאמר לי
 שכל העולם במה -

אירק לו ישר בפרצוף"

רק מתרפס ושטוף מוח כמוך - יכול לחשוב שהעם "באמת" רוצה את זה, יותר אין לי מה להגיד - אין לי דיבור איתך, מילא "אוהד הפועל", "נדב" או "הונלוהוהו1" אבל אתה "ימני" עלאק...

אחי, חבל שאתה מתבטא כך. רק לפני שעה העלתי לפורום הודעה שאני בעד זה שנעסוק בפעילות שטח, שנקדם את התנועה . . . אתה מוציא את כל החשק לעשות את זה. חבל.

אני בסך הכל רשמתי את דעתי. אני לא יודע איפה אתה חי ואיפה אתה גר, אבל הקולות שאני שומע איפה שאני מסתובב מדברים, לצערי, על כך שהם מוכנים

לוותר על הרבה מאד שטחים ביהודה ושומרון בשביל שלום אמת.

אני מניח ששמת לב שרשמתי שאני לא בעד זה, אלא רק רשמתי שזו דעתו של העם והבחירות מוכיחות את זה - רוב העם בעד ויתורים.

עכשיו, זה שרוב העם חושב כך, לא צריך להחליש את דעתך או לצער אותך, כי זה שרוב העם חושב כך לא אומר שזה המעשה הנכון.

בכל מקרה, חבל שאתה מגיב כך כלפי מי שיש לו דעה שונה משלך, אפילו אם דעתי גורמת לך צער רב. תשתדל לשלוט בכעס שלך, זה גם הרבה יותר בריא.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלה לחיים
« להגיב #9 ב- : מרץ 17, 2010, 23:13:57 »
אני דווקא לא חושב שרוב העם שמאלני. אם רוב העם היה שמאלני לא היה את מלחמת לבנון השנייה ולא היה את מבצע עופרת יצוקה. אבל מצד שני, אני גם לא חושב שאתם מייצגים את הרוב בעם.
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה לחיים
« להגיב #10 ב- : מרץ 17, 2010, 23:20:15 »
אני דווקא לא חושב שרוב העם שמאלני. אם רוב העם היה שמאלני לא היה את מלחמת לבנון השנייה ולא היה את מבצע עופרת יצוקה. אבל מצד שני, אני גם לא חושב שאתם מייצגים את הרוב בעם.

אנא תדייק. לא רשמתי שרוב העם שמאלני, רשמתי שרוב העם בעד נסיגה, ברמה כזו או אחרת, מיהודה ושומרון.
ועובדה רוב העם מצביע לביבי, ציפי, ליברמן וברק - מנהיגים של מפלגות שכל אחת מהן הצהירה שהיא בעד מדינה
פלסטינית ובעד ויתורים עצומים ביהודה ושומרון.

ואין סתירה בין לתמוך בעופרת יצוקה/לבנון השנייה לבין להביע עמדה על וויתור ביהודה ושמרון.
עובדה, רוב העם תמך בעופרת יצוקה ורוב העם גם רוצה נסיגות. זה שני דברים שונים לגמרי.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלה לחיים
« להגיב #11 ב- : מרץ 17, 2010, 23:25:25 »
אנא תדייק. לא רשמתי שרוב העם שמאלני, רשמתי שרוב העם בעד נסיגה, ברמה כזו או אחרת, מיהודה ושומרון.
ועובדה רוב העם מצביע לביבי, ציפי, ליברמן וברק - מנהיגים של מפלגות שכל אחת מהן הצהירה שהיא בעד מדינה
פלסטינית ובעד ויתורים עצומים ביהודה ושומרון.

ואין סתירה בין לתמוך בעופרת יצוקה/לבנון השנייה לבין להביע עמדה על וויתור ביהודה ושמרון.
עובדה, רוב העם תמך בעופרת יצוקה ורוב העם גם רוצה נסיגות. זה שני דברים שונים לגמרי.

נכון, לא אתה רשמת שרוב העם שמאלני. יובל הכהניסט הוא שרשם את זה.
נכון, רוב העם מצד אחד בעד פתרון שתי המדינות, ומצד שני היה בעד מבצע עופרת יצוקה. זה מוכיח שהעם ברובו אינו ימני מדי ואינו שמאלני מדי.
אבל זה לא מדויק מה שאמרת, לפחות לא בקשר לביבי. ביבי כל הזמן אומר שהוא בעד פתרון שתי המדינות אבל הוא בעצמו לא מוכן לעשות כלום בשביל לקדם את זה. הוא סתם מדבר באוויר כי הוא חושב שזה מה שיעזור לו להיראות טוב בעיני העולם. גם אל תשכח שעד לפני שנה כשהוא נבחר, הוא אף פעם לא דיבר בעד פתרון שתי המדינות. הוא אפילו דיבר נגד זה.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה לחיים
« להגיב #12 ב- : מרץ 17, 2010, 23:36:39 »
נכון, לא אתה רשמת שרוב העם שמאלני. יובל הכהניסט הוא שרשם את זה.
נכון, רוב העם מצד אחד בעד פתרון שתי המדינות, ומצד שני היה בעד מבצע עופרת יצוקה. זה מוכיח שהעם ברובו אינו ימני מדי ואינו שמאלני מדי.
אבל זה לא מדויק מה שאמרת, לפחות לא בקשר לביבי. ביבי כל הזמן אומר שהוא בעד פתרון שתי המדינות אבל הוא בעצמו לא מוכן לעשות כלום בשביל לקדם את זה. הוא סתם מדבר באוויר כי הוא חושב שזה מה שיעזור לו להיראות טוב בעיני העולם. גם אל תשכח שעד לפני שנה כשהוא נבחר, הוא אף פעם לא דיבר בעד פתרון שתי המדינות. הוא אפילו דיבר נגד זה.

יכול להיות שאתה צודק בקשר לביבי, הוא כולו דיבורים (זה אחד הצדדים החזקים אצלו) ולכן ההצהרה שלו לגבי זה
שהוא בעד מדינה פלסטינית לא ממש תופסת מבחינת מה שהוא מאמין בו, אבל עצם העובדה שראש ממשלת ישראל
מודה שלערבים צריכה להיות מדינה בין הים לירדן זה נותן לגיטימציה למדינה ערבית אצל הרבה מאד אנשים, ולכן פחות
מפריע לי מה ביבי עצמו חושב ויותר איך הדיבורים שלו משפיעים על השאר . . .   

מצד שני יכול להיות שהוא באמת מתכוון למה שהוא אומר והוא באמת יבצע את הוויתור על יהודה ושומרון . . .

או האופציה הכאובה ביותר - הוא לא באמת מאמין בזה שזה טוב לעם, אבל  הוא יבצע את זה כי הוא לחיץ וחושש
מהאמריקאים ורוצה להיכנס לדפי ההיסטוריה כמנהיג שהיא למדינת ישראל את ה"שלום".

בכל מקרה אני הייתי מצפה ממנהיג ימני אמיתי שיודיע שמדינת ישראל כולה, מהים ועד הירדן, שייכת לעם ישראל - את זה הוא לא אומר, ולכן לדעתי
ביבי הוא לא מנהיג אמיתי אפילו אם הוא לא יבצע את הוויתור על יהודה ושומרון.

דרך אגב, אתה תמכת בעופרת יצוקה ולבנון השנייה ?

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלה לחיים
« להגיב #13 ב- : מרץ 17, 2010, 23:58:08 »
יכול להיות שאתה צודק בקשר לביבי, הוא כולו דיבורים (זה אחד הצדדים החזקים אצלו) ולכן ההצהרה שלו לגבי זה
שהוא בעד מדינה פלסטינית לא ממש תופסת מבחינת מה שהוא מאמין בו, אבל עצם העובדה שראש ממשלת ישראל
מודה שלערבים צריכה להיות מדינה בין הים לירדן זה נותן לגיטימציה למדינה ערבית אצל הרבה מאד אנשים, ולכן פחות
מפריע לי מה ביבי עצמו חושב ויותר איך הדיבורים שלו משפיעים על השאר . . .   

מצד שני יכול להיות שהוא באמת מתכוון למה שהוא אומר והוא באמת יבצע את הוויתור על יהודה ושומרון . . .

או האופציה הכאובה ביותר - הוא לא באמת מאמין בזה שזה טוב לעם, אבל  הוא יבצע את זה כי הוא לחיץ וחושש
מהאמריקאים ורוצה להיכנס לדפי ההיסטוריה כמנהיג שהיא למדינת ישראל את ה"שלום".

בכל מקרה אני הייתי מצפה ממנהיג ימני אמיתי שיודיע שמדינת ישראל כולה, מהים ועד הירדן, שייכת לעם ישראל - את זה הוא לא אומר, ולכן לדעתי
ביבי הוא לא מנהיג אמיתי אפילו אם הוא לא יבצע את הוויתור על יהודה ושומרון.

דרך אגב, אתה תמכת בעופרת יצוקה ולבנון השנייה ?

גם ביבי רוצה שלום, אבל בתנאים שלו בלבד. קודמו בתפקיד אולמרט בפירוש אמר "ישראל מוכנה לוויתורים כואבים". את ביבי אף פעם לא שמעתי אומר את זה.
אם אני הייתי אתה, לא הייתי אופטימי, כי אני לא חושב שאי פעם יקום פה איזה ראש ממשלה שיגיד "כל ארץ ישראל היא שלנו בלבד". אפילו אריק שרון לכל אורך הקריירה הפוליטית שלו דיבר בעד ההתנחלויות, ואז כשהוא נהיה ראש ממשלה פתאם הוא ביצע את ההתנתקות.
תופתע לשמוע שהייתי בעד מבצע עופרת יצוקה והייתי בעד מלחמת לבנון השנייה. תמיד הייתי בעד חלוקת ירושלים ותמיד הייתי בעד פינוי ההתנחלויות, אבל אם היו מזמינים אותי להפגנה נגד מבצע עופרת יצוקה לא הייתי נענה להזמנה.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה לחיים
« להגיב #14 ב- : מרץ 18, 2010, 00:03:44 »

אם אני הייתי אתה, לא הייתי אופטימי, כי אני לא חושב שאי פעם יקום פה איזה ראש ממשלה שיגיד "כל ארץ ישראל היא שלנו בלבד". אפילו אריק שרון לכל אורך הקריירה הפוליטית שלו דיבר בעד ההתנחלויות, ואז כשהוא נהיה ראש ממשלה פתאם הוא ביצע את ההתנתקות.

אני כן מאמין שזה אפשרי, שיקום ראש ממשלה שיאמר את זה, אבל זה יקרה אחרי שרוב העם יתעורר. בשביל זה אני פה. זה ייקח אולי עוד קצת זמן, אבל בסוף נתפכח . . .

תופתע לשמוע שהייתי בעד מבצע עופרת יצוקה והייתי בעד מלחמת לבנון השנייה. תמיד הייתי בעד חלוקת ירושלים ותמיד הייתי בעד פינוי ההתנחלויות, אבל אם היו מזמינים אותי להפגנה נגד מבצע עופרת יצוקה לא הייתי נענה להזמנה.

אני ממש לא מופתע מזה. אני תמיד חשבתי וגם רשמתי בהודעות שלי אליך שאני לא חושב שאתה כזה שמאלן . . אתה שמאלן ממוצע כזה.

רק חבל שפעם שמעתי שהייתה לך אמירה ממש נוראית פה בפורום.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלה לחיים
« להגיב #15 ב- : מרץ 18, 2010, 00:05:49 »
אני כן מאמין שזה אפשרי, שיקום ראש ממשלה שיאמר את זה, אבל זה יקרה אחרי שרוב העם יתעורר. בשביל זה אני פה. זה ייקח אולי עוד קצת זמן, אבל בסוף נתפכח . . .
אני ממש לא מופתע מזה. אני תמיד חשבתי וגם רשמתי בהודעות שלי אליך שאני לא חושב שאתה כזה שמאלן . . אתה שמאלן ממוצע כזה.

רק חבל שפעם שמעתי שהייתה לך אמירה ממש נוראית פה בפורום.

היו לי הרבה אמירות "נוראיות". תצטרך להיות יותר ספציפי.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה לחיים
« להגיב #16 ב- : מרץ 18, 2010, 00:09:30 »
היו לי הרבה אמירות "נוראיות". תצטרך להיות יותר ספציפי.

אם אני לא טועה (ותקן אותי אם זו טעות), היה כתוב בפורום שאתה רשמת פעם שאתה חושב שפגיעה ביהודים בגירים שחיים

מחוץ לקו הירוק היא לגיטימית.

גם אם לפי שיטתך הם גזלנים וכובשים ומבצעים משהו לא חוקי, עדיין אני חושב שאתה צריך למלות פיך מים ולא לומר אמירה כזו.

כי המסקנה ממה שאתה אומר היא שכל אחד שגונב וגוזל זה לגיטימי לירות בו - וזה ממש לא ככה.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלה לחיים
« להגיב #17 ב- : מרץ 18, 2010, 00:12:37 »
אם אני לא טועה (ותקן אותי אם זו טעות), היה כתוב בפורום שאתה רשמת פעם שאתה חושב שפגיעה ביהודים בגירים שחיים

מחוץ לקו הירוק היא לגיטימית.

גם אם לפי שיטתך הם גזלנים וכובשים ומבצעים משהו לא חוקי, עדיין אני חושב שאתה צריך למלות פיך מים ולא לומר אמירה כזו.

כי המסקנה ממה שאתה אומר היא שכל אחד שגונב וגוזל זה לגיטימי לירות בו - וזה ממש לא ככה.

אתה יודע שבארצות הברית זה לגיטימי לירות במי שפורץ אליך הביתה?

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה לחיים
« להגיב #18 ב- : מרץ 18, 2010, 00:19:46 »
אתה יודע שבארצות הברית זה לגיטימי לירות במי שפורץ אליך הביתה?

1)אל תעשה השוואות עם ארה"ב.

2) הסיטואציה שונה. בפריצה לבית יש סכנה מיידית לך ולרכושך, זה לא אותו דבר.

מתיישבי יהודה ושומרון גם אם הם טועים לשיטתך הם לא רעים לא גנבים ובטח שלא מפלצות . . ., ולכן

אני ממליץ לך בחום להתחרט על האמירה הזו. אני גם לא באמת מאמין שאתה מתכוון לזה שאתה אומר אותה.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלה לחיים
« להגיב #19 ב- : מרץ 18, 2010, 00:22:53 »
1)אל תעשה השוואות עם ארה"ב.

2) הסיטואציה שונה. בפריצה לבית יש סכנה מיידית לך ולרכושך, זה לא אותו דבר.

מתיישבי יהודה ושומרון גם אם הם טועים לשיטתך הם לא רעים לא גנבים ובטח שלא מפלצות . . ., ולכן

אני ממליץ לך בחום להתחרט על האמירה הזו. אני גם לא באמת מאמין שאתה מתכוון לזה שאתה אומר אותה.

אני רק יודע שאם אני שומע על איזה מתנחל שנרצח או נהרג או אפילו מת מסרטן, אני לא מזיל עליו דמעה.
חוץ מזה, דע לך שאפילו לפי החוק הישראלי זה בסדר שפלסטינים הורגים אזרחים ישראלים. איך אתה מסביר את זה שהשייח' יאסין בזמנו שוחרר מהכלא?

מנותק הלוחם באנרכיסטים

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שאלה לחיים
« להגיב #20 ב- : מרץ 18, 2010, 00:32:10 »
אני רק יודע שאם אני שומע על איזה מתנחל שנרצח או נהרג או אפילו מת מסרטן, אני לא מזיל עליו דמעה.
חוץ מזה, דע לך שאפילו לפי החוק הישראלי זה בסדר שפלסטינים הורגים אזרחים ישראלים. איך אתה מסביר את זה שהשייח' יאסין בזמנו שוחרר מהכלא?

לצערנו בגלל שיש ערב רב בוגדני כמוך במוסדות השילטון אז המדינה לוקחת החלטות לא שפויות בעליל.
אל תדאג רוב העם היה שמח לראות את השמאל הקיצוני מועף מעמדות המפתח. אני מאמין שזה יקרה תוך זמן קצר ואז אנשים כמו יאסין ימח שמו וזיכרו יקבלו כדור בראש במקום לשבת בכלא ולעולם לא נשחרר מחבלים נאצים כי הם יהיו כולם בקבר.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה לחיים
« להגיב #21 ב- : מרץ 18, 2010, 00:39:13 »

אז קודם כל, כל הכבוד שריככת במעט את האמירה שלך. זה נשמע הרבה פחות גרוע מאשר : " להרוג מתנחלים זה לגיטימי".
אבל עדיין כואב לי כיהודי לשמוע אותך אומר דבר כזה.

דרך אגב, גם ש"מתנחל" מת בתור חייל שהגן על המדינה שלנו אתה לא בוכה ?

אתה יכול לקרוא את הכתבה הבאה בלי להזיל דמעה או לפחות להביע צער מסוים ? 

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A8%D7%A6%D7%97_%D7%98%D7%9C%D7%99_%D7%97%D7%98%D7%95%D7%90%D7%9C_%D7%95%D7%91%D7%A0%D7%95%D7%AA%D7%99%D7%94

על יהודיה בהריון שנרצחה יחד עם ארבעת בנותיה ובוצע בהן וידוי הריגה, רק בגלל שרצתה לגור בגוש קטיף ?

מצטער שאני הופך להיות דמגוג, אבל אני באמת לא מאמין שאתה כזה. ואם אתה לפחות לא מביע צער ברמה מסוימת,

צר לי להגיד לך, אבל אני חושב שאתה צריך טיפול ולא הייתי רוצה להכיר אותך בתור בן אדם.

אני לא יודע על איזה חוק אתה מדבר שמתיר את דמם של אזרחים ישראלים.
אני לא ממש בקיא בהיסטוריה, אני זוכר שיאסין יש"ו שר"י, שוחרר אחרי ניסיון חיסול כושל של המוסד למודיעין ותפקידים מיוחדים, אבל מה זה קשור ?

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה לחיים
« להגיב #22 ב- : מרץ 18, 2010, 00:47:10 »
בס"ד

אפילו אריק שרון לכל אורך הקריירה הפוליטית שלו דיבר בעד ההתנחלויות, ואז כשהוא נהיה ראש ממשלה פתאם הוא ביצע את ההתנתקות.

קודם כל הוא היה חבר בהגנה.(סתם רקע שמאלני מהעבר).

הוא היה חבר בממשלה הראשונה של יצחק רעבין יש"ו שר"י.הוא אז עוד רצה לתת להם מדינה ואפילו "העבודה" אז התנגדו לזה ואמרו שהם יפגשו אותם בשדה הקרב.הוא תמך בנסיגה מסיני.הוא הביא עלינו את מלחמת לבנון הראשונה שבה נהרגו 1000 חיילים שלא לצורך.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלה לחיים
« להגיב #23 ב- : מרץ 18, 2010, 00:48:06 »
אז קודם כל, כל הכבוד שריככת במעט את האמירה שלך. זה נשמע הרבה פחות גרוע מאשר : " להרוג מתנחלים זה לגיטימי".
אבל עדיין כואב לי כיהודי לשמוע אותך אומר דבר כזה.

דרך אגב, גם ש"מתנחל" מת בתור חייל שהגן על המדינה שלנו אתה לא בוכה ?

אתה יכול לקרוא את הכתבה הבאה בלי להזיל דמעה או לפחות להביע צער מסוים ? 

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A8%D7%A6%D7%97_%D7%98%D7%9C%D7%99_%D7%97%D7%98%D7%95%D7%90%D7%9C_%D7%95%D7%91%D7%A0%D7%95%D7%AA%D7%99%D7%94

על יהודיה בהריון שנרצחה יחד עם ארבעת בנותיה ובוצע בהן וידוי הריגה, רק בגלל שרצתה לגור בגוש קטיף ?

מצטער שאני הופך להיות דמגוג, אבל אני באמת לא מאמין שאתה כזה. ואם אתה לפחות לא מביע צער ברמה מסוימת,

צר לי להגיד לך, אבל אני חושב שאתה צריך טיפול ולא הייתי רוצה להכיר אותך בתור בן אדם.

אני לא יודע על איזה חוק אתה מדבר שמתיר את דמם של אזרחים ישראלים.
אני לא ממש בקיא בהיסטוריה, אני זוכר שיאסין יש"ו שר"י, שוחרר אחרי ניסיון חיסול כושל של המוסד למודיעין ותפקידים מיוחדים, אבל מה זה קשור ?

אני לא בוכה על אף אחד. אני לא בוכה על חללי צה"ל, אני לא בוכה על המיליונים שנרצחו בשואה, ואפילו כשסבתא שלי מתה לא הזלתי דמעה. מה לעשות, אני כזה.
אפילו כשהכלבה שלי מתה לפני חודש לא בכיתי (למרות שניסיתי), אבל היו לי כמה רגעי משבר.
פעם אחרונה שבכיתי זה היה לפני הרבה מאוד זמן, וגם אז זה היה בגלל משהו אישי ולא בגלל משהו לאומי.
ואני נורא מצטער, אבל גם על אותה אישה הרה שנרצחה אני לא ממש מתמלא צער.
מה הסיפור של השיח' יאסין קשור? הקשר הוא שאם ישראל שחררה אותו, אז בכל זאת היא איכשהו שלמה עם דברים שהוא עשה. וזאת לא פעם ראשונה ואפילו לא אחרונה שישראל משחררת בכירי טרור שרצחו אזרחים ישראלים.  

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה לחיים
« להגיב #24 ב- : מרץ 18, 2010, 00:57:48 »
אני לא בוכה על אף אחד. אני לא בוכה על חללי צה"ל, אני לא בוכה על המיליונים שנרצחו בשואה, ואפילו כשסבתא שלי מתה לא הזלתי דמעה. מה לעשות, אני כזה.
אפילו כשהכלבה שלי מתה לפני חודש לא בכיתי (למרות שניסיתי), אבל היו לי כמה רגעי משבר.
פעם אחרונה שבכיתי זה היה לפני הרבה מאוד זמן, וגם אז זה היה בגלל משהו אישי ולא בגלל משהו לאומי.
ואני נורא מצטער, אבל גם על אותה אישה הרה שנרצחה אני לא ממש מתמלא צער.

אההה, או קיי, חשבתי שאתה לא בוכה ומצטער רק על "מתנחלים" באופן ספציפי, אם לבכות ולהצטער באופן כללי זה לא הקטע שלך אז אתה לא כל כך נורא.
אני מניח שאתה גם לא מתמלא צער שאתה שומע שנשרפה משפחה שלמה בתאונת דרכים ? זאת אומרת, בלי קשר ל"מתנחלים ?

ואני מקווה שגם נסוגת באופן סופי מעמדתך שלהרוג "מתנחלים" בגירים זה לגיטימי ?

מה הסיפור של השיח' יאסין קשור? הקשר הוא שאם ישראל שחררה אותו, אז בכל זאת היא איכשהו שלמה עם דברים שהוא עשה. וזאת לא פעם ראשונה ואפילו לא אחרונה שישראל משחררת בכירי טרור שרצחו אזרחים ישראלים. 

בכל הפעמים שישראל משחררת בחירי טרור שרצחו בה, זה תמורת משהו. כמו שאם עכשיו ישחררו את הטרוריסטים שיושבים בכלא הביטחוני, זה יהיה תמורת גלעד שליט.
במקרה של יאסין שחררו אותו תמורת שני סוכני מוסד שנשבו בירדן (ועוד 4 שהיו נצורים בשגרירות הישראלית) אחרי ניסיון חיסול כושל של חאלד משעל, ולא בגלל
זילות בחיי האזרחים במדינה. תקרא :

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%94%D7%AA%D7%A0%D7%A7%D7%A9%D7%95%D7%AA_%D7%91%D7%97'%D7%90%D7%9C%D7%93_%D7%9E%D7%A9%D7%A2%D7%9C