כתב נושא: המהומות בירושלים  (נקרא 1958 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
המהומות בירושלים
« ב- : מרץ 16, 2010, 19:21:42 »
מישהו חשב פעם להתאסף עם כמה אנשים נגד המהומות שעושים הערבים?? ממש נמאס לי שהערבים עושים מהומות מתי שבא להם ורק היסמ מתערבים ומרססים עליהם גז מדמיע שנהיה יותר מידי בלאגן..מישהו חשב פעם על זה שצריך להעמיד אותם במקומם עם המהומות האלה??.
אל תצביע תשפיע

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
המהומות בירושלים
« להגיב #1 ב- : מרץ 16, 2010, 23:08:52 »
אני מתנגד לדברים כאלו מכיוון שאנחנו שומרי-חוק ודברים כאלה בוודאות יכולים להרחיק אנשים מהרעיונות שלנו מכיוון שזה יראה להם מחתרתי וקיצוני.

מה שכן  אתה ואני וכל יהודי צריכים לעורר כמה שיותר יהודים אחרים לאמת ולהסביר להם שהם שבויים בשטיפת-מח בעל כרחם מכיוון שהם מולעטים בתעמולה שמאלנית ערבית מגיל קטן, כגון מהתקשורת ומערכת-החינוך וכו...

אני לא הייתי מציע לך ללכת לפגוע בערבים חבל אתה סתם תהרוס לעצמך את החיים ותסתבך בפלילים וזה יהיה אסון בשבילך.

ומצד שני אם איזה ערבי ינסה לתקוף אותך רק מכיוון שאתה יהודי אז ברור שעליך להגיב לו בכל הכח ולהראות לו מאיפה הדג משתין למען יראו וייראו.

קדימה להשפיע על כמה שיותר חברים ואנשים.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
המהומות בירושלים
« להגיב #2 ב- : מרץ 17, 2010, 02:35:58 »
שיהיה ממתי זה רע מחתרתי? המדינה הוקמה על ידי מחתרות ורוב מקימיה היו בכאלה ועברו רבות על החוק,
וחצי מכל תנועות הימין(ביחוד כך ודומיה)נחשבות ל"קיצוניות" ובאמת כך לפי ההגדרה הזאת,זה רע? לא.
לא דיברתי על להתחיל לרצוח ערבים או משהו אלה פשוט כשיש מהומות כאלה לבוא עם כמה אנשים ולזרוק עליהם גם אבנים מקלות ובקבוקי זכוכית וכד'
זה לא יכול לסבך יותר מידי אם בכלל במיוחד עם המשטרה לא הספיקה לבוא גם ככה,אני בעד שיטה אקטיבית לדברים מהסוג הזה(ובכלל)אני לא מאמין שלדבר(עם מי?)
באמת יעזור פה יותר מידי הרי הם פועלים לא מתוך היגיון אלה מתוך אינטרס ומתוך רצון להתנגד למדינה כולל מניעים פסיכולוגים של להתפרע ולהוציא זעם זה לא
כזה פשוט לדבר אליהם קצת ואז פתאום הם ישתנו(ועוד חלק גדול)הם צריכים לדעת שבמהומות כאלה אנשים יחזירו אליהם ולא ישבו בפחד ויתחבאו בבתים זה בדיוק מה שהערבים רוצים! שהציבור שלהם יעשה מה שהוא רוצה והציבור היהודי יבהל ויפחד מהם והגישה של הציבור היהודי כיום מעודדת את זה!.
אל תצביע תשפיע