כתב נושא: טענות ששמאלנים טוענים, נץ איך לענות לטענות האלו? כנס בבקשה  (נקרא 4536 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
איך לענות לטענות הנ"ל של בוגדי השמאל:

1. "בזה שיהודים גרים בשכונת שמעון-הצדיק וביהודה-ושומרון אתם מלבים את השנאה בין העמים ומרחיקים כל סיכוי לשלום והסכם עתידי בינינו"?

2."אתם הימניים חבורה של בריונים גזענים ופורעי חוק"?

3."יהודה-ושומרון זהו שטח ערבי כבוש"?

4."ההתנחלויות ביהודה-ושומרון הם הסיבה לפיגועים ולטרור כנגד העם-היהודי"?

5."העוני והקיפוח  שהערבים חיים בו מגביר אצלהם את הרצון לפגוע ביהודים"?

6." בזה שאתם הכהניסטים בעד להרוס את מסגד אל-אקצה ולייהד את הגליל הנגב ומזרח-ירושלים אתם פירומנים ומחרחרי מלחמה"

7."בזה שאתם הולכים לגור בלב כפרים ערבים ובזה שאתם מקללים את מוחמד ותוקפים ערבים אתם למעשה מייצרים במו ידיכם את המחבל-המתאבד הבא"?

8."במה בדיוק האיסלאם והערבים הם פאשיסטים וגזענים"?

9."הערבים היו פו לפנינו ואנחנו גזלנו מהם את אדמתם בכח וזה אי צדק נורא"

10."בכל צד יש קיצוניים ומבחינתי אתם הכהניסטים בדיוק כמו החמאס ושאר הקיצוניים הערבים שהורסים כל סיכוי לדו-קיום וחיים נורמאלים באזור"?

11."האומות לוחצות עלינו לוותר ולמסור את יהודה-ושומרון לערבים, מה אתה מטורף להתנגד להם? זה בכלל לא פשוט כמו שאתם חושבים אם נאמר להם שזו ארצנו"?

12."עובדה שגם אנשי ימין מובהקים כמו מנחם בגין ז"ל ואריק שרון ועוד רבים מאנשי הימין הבינו שאין מנוס מחלוקת הארץ והקמת שני מדינות.. איך אתם מסבירים את זה למשל? מה כולם לא רואים נכון את המציאות ? רק אתם הכהניסטים" ?

בתודה רן.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק gambito

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בקשר ל שאלה 10 דווקא יש לי תשובה שהשמאלני הזה יסביר באיזו זכות הם קוראים לנו קיצוניים כשב 1948 הם גירשו בכוח ערבים מפה ו היום הם פתאום כמו ה"כושי שהפך את עורו" ו אנחנו מציעים פינוי פיצוי מי יותר קיצוני?

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בקשר ל שאלה 10 דווקא יש לי תשובה שהשמאלני הזה יסביר באיזו זכות הם קוראים לנו קיצוניים כשב 1948 הם גירשו בכוח ערבים מפה ו היום הם פתאום כמו ה"כושי שהפך את עורו" ו אנחנו מציעים פינוי פיצוי מי יותר קיצוני?

זה לא תשובה הכי חכמה, כיוון שאותו שמאלני לא אחראי על הפינוי שהיה אז ב-48, ולוו דווקא תמך או לא תמך בו, או לפחות בביצועו בפועל.
וזה לא מתייחס למשפט, שכרגע הקיצוניים מחסלים כל אפשרות לשלום ודו קיום(שזה לא בדיוק נכון, אבל יש להם ולכם חלק בזה).

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
טענות ששמאלנים טוענים, נץ איך לענות לטענות &#
« להגיב #3 ב- : אפריל 21, 2010, 01:57:14 »
בס"ד

זה לא תשובה הכי חכמה, כיוון שאותו שמאלני לא אחראי על הפינוי שהיה אז ב-48, ולוו דווקא תמך או לא תמך בו, או לפחות בביצועו בפועל.
וזה לא מתייחס למשפט, שכרגע הקיצוניים מחסלים כל אפשרות לשלום ודו קיום(שזה לא בדיוק נכון, אבל יש להם ולכם חלק בזה).

אז יש גם ימניים שהתנגדו לגולדשטיין(לא אני כמובן).

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בנוסף למה שאוהד הפועל ציין, זו לא טענה רלוונטית מכיוון שהם גורשו/ברחו במסגרת מלחמה וכי הערבים ביפו למשל רצו לחסל את ת"א, ובמלחמה אנשים בד"כ מאבדים גם את הבתים שלהם כך שלטענה אין קשר למתונים או קיצוניים.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
טענות ששמאלנים טוענים, נץ איך לענות לטענות &#
« להגיב #5 ב- : אפריל 21, 2010, 12:54:20 »
בס"ד

אז יש גם ימניים שהתנגדו לגולדשטיין(לא אני כמובן).

אז זה הקטע, השמאלני מדבר עם אנשי כהנא שכן תומכים באנשי גולדשטיין.
ומה זה קשור למה שאני כתבתי?

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
1. קוראן סורה 9 פסוק 5.
2. http://www.acpr.org.il/new.htm

3. ממי בדיוק?
4. חייבר חייבר יא יהוד ג'ייש מחמד סיעוד.
5. 11 בספטמבר והאנדי ג'ארדאת.
6. סורה 9 פסוק 5
7. Assassin
8. עבד-שם נרדף בערבית לשחור עור, וזה:

ועוד משהו קטן:

9. עמר אבן אלחטב.
10. שריעא מול דינא דמלכותא דינא.
11. מי הם האומות?
12. אריק שרון היה איש כוחני, שקרן פתולוגי ואופורטוניסט, הוא היה גם מושתל של השמאל, לא היה בו שום דבר רוויזיוניסטי על אף העובדה שהגיע לליכוד.
מנחם בגין היה אדם חלש שמשה דיין, אריק שרון ואהרן ברק קבעו את הכל עבורו.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *

נץ חבל על הזמן איזה תגובות טובות אתה כותב, רק להחכים  :old_smiley: