כתב נושא: צנזורה?  (נקרא 8637 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
צנזורה?
« להגיב #50 ב- : מרץ 07, 2010, 09:07:19 »
בס"ד

והתעלמת לגמרי מההערה.
שוב
"חיוב מחיית יחידים על פי פרשת כי תצא נאמר רק ביחס לגזע עמלק."

זה מה שקורה שמתווכחים עם כסיל שזו הפעם הראשונה שלמד אי פעם [מסופקני] דברי תורה.
מחיית יחידים פירושה - כפי שחיים כבר הסביר - מחיית יחידים שבאמת שונים [ואין שום סיכוי שירדפו או ירצו לרדוף אותנו בעתיד, ולכן אין הם נמצאים תחת דין צורר].
במלחמה מול הציוויליזציה הערבית, שקיומה במרחב של ציוויליזציה שונה ממנה [ועוד כזו שאנשים דוחים כמוך רוצים להופכה להמשך ישיר של ממלכת אלביון, ממלכת הצלבנים, עושה את זה עוד יותר גרוע] וכמובן מול הציוויליזציה האיסלאמית, הסיכוי שהם לא ירצו להשמידנו כה עלוב שאין אפילו צורך להתחשב בו.
מעבר לזה - כאמור, שערה של יהודי שווה יותר מכל גויי העולם - קל וחומר אויבינו.

מעניין כמה מתנחלים ישארו...

יותר מערבים בלבנון.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
צנזורה?
« להגיב #51 ב- : מרץ 07, 2010, 09:10:58 »
בס"ד

ראשית כול הצבא אינו שלי ונכון לעכשיו ההפך הוא הנכון.
למשפחה ההיא הייתה הזדמנות פז לחסל את הילדה והם בכרו להשאיר אותה בחיים ואף האכילו אותה (אנשים רעים שכאלה תמכו בטרור הערבי).
אני הייתי חושב פעמים לפני שהייתי תומך בהוצאת כוחות צה"ל מאיו"ש ולא שאני מפקפק חלילה בכוחם של היהודים החיים שם...
הפיתרון הרצוי הוא
1. ממשלה ימנית
2. גירוש ערבי יהודה ושמרון לשטחי מדינות ערב בעזרת הצבא והמשטרה תוך כדי תינת אפשרות להגירה מרצון וחיסול מוחלט של המחבלים ושותפיהם.
מלחמת יהודים-ערבים בשטחים אלה תהיה קשה ותגרום לאבודות גדולות בנפש בנציחון כבתבוסה.

העניין הוא כזה.
"טוהר הנשק" הצה"לי יאריך את המלחמה לאין שיעור, ויגרום לאבידות רבות יותר מצד היהודים מאשר במלחמה מקודשת ע"י מוסר אלוקי, מוסר אמת, ללא כל חוקי שנאה עצמית ויש"וע פרוע - והערבים יודעים את זה היטב.
כולם יודעים היטב שאם הייתה למתנחלים גישה חופשית לנשק [בין אם בייצור עצמי ובין אם בייבוא] שהיו משתמשים בו כרצונם - יו"ש הייתה הופכת לערבריין.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
צנזורה?
« להגיב #52 ב- : מרץ 07, 2010, 19:55:47 »
בס''ד

לא, אתה הנאצי כי אתה מגן על הערבים הנאצים שאומרים בפני כל העולם שהם משתוקקים לבצע עוד שואה נגד עם ישראל.

חיי יהודי אחד שווים יותר מחיי כל הערבים שבעולם.

ילדה בת 5 מעולם לא אמרה בפני כל העולם כלום. עליה אני מגן ואמשיך להגן.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
צנזורה?
« להגיב #53 ב- : מרץ 07, 2010, 23:37:13 »
ילדה בת 5 מעולם לא אמרה בפני כל העולם כלום. עליה אני מגן ואמשיך להגן.
כנראה שילדים אומרים המון דברים מעניינים וגם עושים, הנה תזכורת על מי שאתה מגן:
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.