כתב נושא: צנזורה?  (נקרא 8731 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
צנזורה?
« להגיב #25 ב- : מרץ 06, 2010, 18:15:19 »
רון אתה באצם אומר שמשפחת המתיישבים לא פעלה כראוי שהם היוא צריכים לחסל את הילדה ולזרוק את הגופה שלה לפח?
אני מזכר לך שמדובר במתיישבים יהודים גיבורים שעומדים בחלוץ ישוב הארץ.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
צנזורה?
« להגיב #26 ב- : מרץ 06, 2010, 18:16:10 »
בס"ד

זה לא האפקט שיגרם. כדי לגרום את האפקט הזה יש להוריד בניין שלם שמאוכלס בחפים מפשע. כדי להוריד רק מחבל אחד. בזה אני תומך, וככה תשיג את האפקט המתבקש, אבל בלדפוק כדור בראש לילה ככה סתם, לא תשיג כלום. הדבר היחיד שאתה יכול להשיג היא לאחד את המתונים והקיצונים יחד נגדינו.

אתה יוצא מנקודת הנחה אירופאית במזרח התיכון. ערבי מפחד מבהמות.
הולגו ח'אן חיסל אדם אדם בבגדד וברחבי ערים אחרות בקיסרות העבאסית בצורות הכי אכזריות שהיו יכולות להתקיים בימי הביניים, וקיבל את פחדם הנצחי של המוסלמים ממנו.
בוש החריב את בגדד כמעט עד היסוד בשיטת בליצקריג וקיבל שנאה אך כבוד ופחד לא.

ציטוט
כן.

מהי?

ציטוט
רון אתה באצם אומר שמשפחת המתיישבים לא פעלה כראוי שהם היוא צריכים לחסל את הילדה ולזרוק את הגופה שלה לפח?
אני מזכר לך שמדובר במתיישבים יהודים גיבורים שעומדים בחלוץ ישוב הארץ.

רדוקציו אד הומינם ודמגוגיה.

מנותק MrKahane

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
צנזורה?
« להגיב #27 ב- : מרץ 06, 2010, 18:22:07 »
מהי?

ילד. אם אתה רוצה דיון רציני תענה על כל התגובה שלי.
אני לא מבין למה אני מבזבז את הזמן שלי עליך

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
צנזורה?
« להגיב #28 ב- : מרץ 06, 2010, 18:22:21 »
בס"ד

אתה יוצא מנקודת הנחה אירופאית במזרח התיכון. ערבי מפחד מבהמות.
הולגו ח'אן חיסל אדם אדם בבגדד וברחבי ערים אחרות בקיסרות העבאסית בצורות הכי אכזריות שהיו יכולות להתקיים בימי הביניים, וקיבל את פחדם הנצחי של המוסלמים ממנו.
בוש החריב את בגדד כמעט עד היסוד בשיטת בליצקריג וקיבל שנאה אך כבוד ופחד לא.

מהי?

רדוקציו אד הומינם ודמגוגיה.

בוש עשה טעויות רבות שאני בטוח שאתה מכיר טוב ממני, אבל אני אתן לך את הבסיסית. הוא לא הציב לעצמו את המטרות הנכונות. הוא יצא למלחמה בסדאם, בעוד שהוכרזה עליו מלחמה ע"י האסלאם. וזו הטעות הבסיסית. בכל הקשור להרתעה, חיסול ילדה רק יאחד את האויבים שלנו, לא יפחיד אותם.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
צנזורה?
« להגיב #29 ב- : מרץ 06, 2010, 18:27:23 »
אז רון אתה אומר שהגיבורים שלנו אלה שעומדים בחזית של ההתישבות ובחלוץ של העם הינם הומוניסטים ודמגוגים שנפלו?
אז אם בארזים נפלה שלהבת מה יהיה אם יתר העם שמחזיק לרוב בדעות עוד יותר הומניסטיות ודמגגיות נראה שהעם התקלל לגמרי אה?
העומדים בחזית לא מוכנים לחסל מחבלת בת חמש.....
מה נגיד על יתר העם......

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
צנזורה?
« להגיב #30 ב- : מרץ 06, 2010, 18:35:16 »
בס"ד

ילד. אם אתה רוצה דיון רציני תענה על כל התגובה שלי.
אני לא מבין למה אני מבזבז את הזמן שלי עליך

כל התגובה שלך לא שווה תגובה שלי כיוון שהיא סותרת את עצמה.
במלחמת מצווה [כמו שרשם כבר האלקשי בעמוד הקודם; שהבסיס שלה הוא כמובן כיבושה של ארץ ישראל] מותר להרוג את הנשים ואת הילדים.
מלחמת ישמעאל איננה מלחמת רשות שבה מותר להשאיר את הנשים והילדים בחיים.

מהציטטה שהבאת אפשר להסיק כך:

באחת האספות של המזרחי אמרתי בשם אבא מרי ז"ל, כי פרשת "מלחמה לה' בעמלק מדור לדור" אינה מוגבלת בחלותה הצבורית כמלחמת מצוה לגזע מסוים [הגזע העמלקי שעליו מדברים הרבה בפורום], אלא כוללת חובת-התקוממות נגד כל אומה או קבוצה החדורה שגעון של שנאה, והמכוונת את משטמתה כלפי כנסת ישראל [הציוויליזציה הערבית והאיסלאמית]. כשאומה חורתת על דגלה "לכו ונכחידם מגוי ולא יזכר שם ישראל עוד", היא הופכת עמלק."

מנותק MrKahane

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
צנזורה?
« להגיב #31 ב- : מרץ 06, 2010, 18:38:12 »
בס"ד

כל התגובה שלך לא שווה תגובה שלי כיוון שהיא סותרת את עצמה.
במלחמת מצווה [כמו שרשם כבר האלקשי בעמוד הקודם; שהבסיס שלה הוא כמובן כיבושה של ארץ ישראל] מותר להרוג את הנשים ואת הילדים.
מלחמת ישמעאל איננה מלחמת רשות שבה מותר להשאיר את הנשים והילדים בחיים.

מהציטטה שהבאת אפשר להסיק כך:

באחת האספות של המזרחי אמרתי בשם אבא מרי ז"ל, כי פרשת "מלחמה לה' בעמלק מדור לדור" אינה מוגבלת בחלותה הצבורית כמלחמת מצוה לגזע מסוים [הגזע העמלקי שעליו מדברים הרבה בפורום], אלא כוללת חובת-התקוממות נגד כל אומה או קבוצה החדורה שגעון של שנאה, והמכוונת את משטמתה כלפי כנסת ישראל [הציוויליזציה הערבית והאיסלאמית]. כשאומה חורתת על דגלה "לכו ונכחידם מגוי ולא יזכר שם ישראל עוד", היא הופכת עמלק."

והתעלמת לגמרי מההערה.
שוב
"חיוב מחיית יחידים על פי פרשת כי תצא נאמר רק ביחס לגזע עמלק."

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
צנזורה?
« להגיב #32 ב- : מרץ 06, 2010, 18:39:22 »
בס"ד

בוש עשה טעויות רבות שאני בטוח שאתה מכיר טוב ממני, אבל אני אתן לך את הבסיסית. הוא לא הציב לעצמו את המטרות הנכונות. הוא יצא למלחמה בסדאם, בעוד שהוכרזה עליו מלחמה ע"י האסלאם. וזו הטעות הבסיסית. בכל הקשור להרתעה, חיסול ילדה רק יאחד את האויבים שלנו, לא יפחיד אותם.

עיראק נלחמה נגד ארצות הברית גם ככה [בעקיפין וגם התכוננה לחימוש גרעיני נוסף] וארצות הברית היכתה בחזרה. מלחמה נגד האיסלם לא סותרת מלחמה נגד עיראק.
והוא בכל זאת הכה בה. והעיראקים - עדיין - לא מפחדים לא ממנו ולא מהצבא האמריקאי. לא סתם האבידות בעיראק היחסית חילונית [לעומת אפגניסטן] גדולות מאלו שבאפגניסטן.

חיסול ילדה אחת לא יפחיד את האויבים שלנו. חיסול שיטתי "אכזרי", ירתיע אותם מלגמור באותה הצורה. וראה טבח חמאת.

ציטוט
אז רון אתה אומר שהגיבורים שלנו אלה שעומדים בחזית של ההתישבות ובחלוץ של העם הינם הומוניסטים ודמגוגים שנפלו?
אז אם בארזים נפלה שלהבת מה יהיה אם יתר העם שמחזיק לרוב בדעות עוד יותר הומניסטיות ודמגגיות נראה שהעם התקלל לגמרי אה?
העומדים בחזית לא מוכנים לחסל מחבלת בת חמש.....
מה נגיד על יתר העם......

תוציא את צבא הבלרינות שלך מיו"ש ותן למתנחלים לעשות שם כרצונם - נראה כמה ערבים ישארו ביו"ש אחרי שנה.

מנותק MrKahane

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
צנזורה?
« להגיב #33 ב- : מרץ 06, 2010, 18:40:46 »
תוציא את צבא הבלרינות שלך מיו"ש ותן למתנחלים לעשות שם כרצונם - נראה כמה ערבים ישארו ביו"ש אחרי שנה.
מעניין כמה מתנחלים ישארו...

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
צנזורה?
« להגיב #34 ב- : מרץ 06, 2010, 18:43:30 »
ראשית כול הצבא אינו שלי ונכון לעכשיו ההפך הוא הנכון.
למשפחה ההיא הייתה הזדמנות פז לחסל את הילדה והם בכרו להשאיר אותה בחיים ואף האכילו אותה (אנשים רעים שכאלה תמכו בטרור הערבי).
אני הייתי חושב פעמים לפני שהייתי תומך בהוצאת כוחות צה"ל מאיו"ש ולא שאני מפקפק חלילה בכוחם של היהודים החיים שם...
הפיתרון הרצוי הוא
1. ממשלה ימנית
2. גירוש ערבי יהודה ושמרון לשטחי מדינות ערב בעזרת הצבא והמשטרה תוך כדי תינת אפשרות להגירה מרצון וחיסול מוחלט של המחבלים ושותפיהם.
מלחמת יהודים-ערבים בשטחים אלה תהיה קשה ותגרום לאבודות גדולות בנפש בנציחון כבתבוסה.

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
צנזורה?
« להגיב #35 ב- : מרץ 06, 2010, 20:30:07 »
דבריו של הרב מאיר כהנא זצוק''ל הי''ד:

הארץ צריכה להיות נקייה מהם, כך או כך. "לא תחיה כל נשמה" שאתה מוצא, אבל אם הם יברחו, שיברחו. יש לכל ערבי דין מוות! "לא תחיה" חל לא רק על הממשלה, אלא גם על כל יחיד ויחיד. אם יהודי רואה אחד מז' העמים, הוא חייב להורגו, בתנאי שזה לא יכניס אותו לסכנה - היחיד פטור אם יש סכנה, אך רבים אינם פטורים גם אם יש סכנה. אמנם יש רב שפסק שהאינתיפאדה אינה מלחמה, אבל לנו זה לא חשוב. גוי שיש עליו דין לצאת מהארץ, ולא יוצא, ההורגו עושה מצווה.
מקור: http://www.rabbikahane.org/kahane/index.php?option=com_content&view=article&catid=36:2008-05-22-13-13-38&id=343:2008-08-18-10-04-02&Itemid=68

מנותק MrKahane

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
צנזורה?
« להגיב #36 ב- : מרץ 06, 2010, 20:44:46 »
דיברנו על עמלק.
חשבתי שאין מחלוקת על זה ששבעת העממים כבר לא קיימים... "וכבר אבדו, ואבד זכרם."

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
צנזורה?
« להגיב #37 ב- : מרץ 06, 2010, 21:08:22 »
דיברנו על עמלק.
חשבתי שאין מחלוקת על זה ששבעת העממים כבר לא קיימים... "וכבר אבדו, ואבד זכרם."
מצוות כיבוש הארץ והנחלתה מיושביה שיש להם אסטרטגיה אחת באמתחתם, חיסול היאהוד.
זה עדיין בגדר מלחמת מצווה על כל הלכותיה ודקדוקיה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק MrKahane

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
צנזורה?
« להגיב #38 ב- : מרץ 06, 2010, 21:31:55 »
עוד ציטוט
הרמב"ם אומר שחוץ משבעת העממים ועמלק, "אין הורגין אשה ולא קטן שנאמר "והנשים והטף", זה טף של זכרים." (הלכות מלכים ו')

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
צנזורה?
« להגיב #39 ב- : מרץ 06, 2010, 22:36:38 »
עוד ציטוט
הרמב"ם אומר שחוץ משבעת העממים ועמלק, "אין הורגין אשה ולא קטן שנאמר "והנשים והטף", זה טף של זכרים." (הלכות מלכים ו')
זה נכון לגבי מלחמת רשות, ומלחמת מצווה כן הורגין.
מעבר לזה, גם הרמב"ם מסכים שאם אתה צריך לבחור בין אישה יהודיה לאזרחית אויבת, הוא היה אומר ללא ניד עפעף שמורידים את האויבת מבלי למצמץ.
חייו של יהודי, כל יהודי גם אם הוא חייל המחזיק בנשק קודמים, למיליונים אויבים ולא משנה מה זהותם, מינם או גילם ואם הם אוחזים בנשק או לא.
כזה וכזה תאכל החרב.....
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
צנזורה?
« להגיב #40 ב- : מרץ 06, 2010, 22:41:18 »
זה נכון לגבי מלחמת רשות, ומלחמת מצווה כן הורגין.
מעבר לזה, גם הרמב"ם מסכים שאם אתה צריך לבחור בין אישה יהודיה לאזרחית אויבת, הוא היה אומר ללא ניד עפעף שמורידים את האויבת מבלי למצמץ.
חייו של יהודי, כל יהודי גם אם הוא חייל המחזיק בנשק קודמים, למיליונים אויבים ולא משנה מה זהותם, מינם או גילם ואם הם אוחזים בנשק או לא.
כזה וכזה תאכל החרב.....

זה נכון בשדה הקרב...

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
צנזורה?
« להגיב #41 ב- : מרץ 06, 2010, 22:49:38 »
לכל השמאלנים שבפורום שמוחים על כך שאנו בעד חיסול האויב בשעת לחימה לא אתם ולא האו"ם ולא אף בן-אדם בשר ודם שסופו רימה ותולעה יקבע מהו מוסר...! אך ורק הקב"ה בורא העולם מלך מלכי המלכים החליט מהו מוסר אמיתי והמוסר הנ"ל נתון לנו ורשום בתורה הקדושה שהקב"ה נתן לנו במעמד הר-סיני.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
צנזורה?
« להגיב #42 ב- : מרץ 06, 2010, 22:51:55 »
לכל השמאלנים שבפורום שמוחים על כך שאנו בעד חיסול האויב בשעת לחימה לא אתם ולא האו"ם ולא אף בן-אדם בשר ודם שסופו רימה ותולעה יקבע מהו מוסר...! אך ורק הקב"ה בורא העולם מלך מלכי המלכים החליט מהו מוסר אמיתי והמוסר הנ"ל נתון לנו ורשום בתורה הקדושה שהקב"ה נתן לנו במעמד הר-סיני.

אני מסכים אם המשפט הזה ב-100%
טוב כניראה שאיני שמאלני קיצוני למרות הכול....

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
צנזורה?
« להגיב #43 ב- : מרץ 06, 2010, 22:58:05 »
לא התכוונתי אליך שלמה...

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
צנזורה?
« להגיב #44 ב- : מרץ 06, 2010, 22:59:18 »
לא התכוונתי אליך שלמה...

אבל הייתי רוצה להדגיש כמה מילים שגם אתה הדגשתה "חיסול האויב בשעת לחימה"
לעומת זאת יש כאן כאלה שחושבים שציך להרוג ילדה בת 5 לא בזמן מלחמה אלה סתאם כך....

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
צנזורה?
« להגיב #45 ב- : מרץ 06, 2010, 23:31:32 »
אני גם חושב שצריך לגרש מארצנו את כל הערבים ולכן אני מתנגד להרג של ילדים שלא בשעת לחימה, אבל בלחימה כגון במבצע עופרת-יצוקה  הייתי שמח אם כל הערבים היו מושמדים.

פשוט מאוד צריך להעיף אותם מכאן וככה לא נצטרך לחסל את הילדים שהם "חפים-מפשע" כהגדרת השמאל.

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
צנזורה?
« להגיב #46 ב- : מרץ 07, 2010, 00:46:21 »
בס"ד

דרך אגב השמאל בעצמו גירש ערבים במלחמת השחרור והפך אותם ל"פליטים".

אנחנו אפילו מציעים לתת להם פיצויים

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
צנזורה?
« להגיב #47 ב- : מרץ 07, 2010, 04:17:06 »
בס"ד

The Arab fears nutcases

אז ממך הם בטוח יפחדו... אמרת בעצמך, "ערבים מפחדים מבהמות"- לא אני אמרתי את זה,  אם כן אתה מגדיר את עצמך כבהמה. ואתה רוצה להפוך את כולנו לבהמות, אני מעדיף להשאר אדם, אפילו אדם מת ורק לא להפוך לבהמה כמוך.

ציטוט

שטויות, ערכי מוסר לא יתכן שיהו מותנים בציווי חיצוני כלשהו, מה שמותנה בציווי חיצוני יכול להיות הרבה דברים, במקרה שלנו אם מדובר ברצון האלוהים אז זוהי מצווה, אך אין לזה שום קשר למוסר או לערכים. 

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
צנזורה?
« להגיב #48 ב- : מרץ 07, 2010, 04:19:03 »
אז ממך הם בטוח יפחדו... אמרת בעצמך, "ערבים מפחדים מבהמות"- לא אני אמרתי את זה,  אם כן אתה מגדיר את עצמך כבהמה. ואתה רוצה להפוך את כולנו לבהמות, אני מעדיף להשאר אדם, אפילו אדם מת ורק לא להפוך לבהמה כמוך.

שטויות, ערכי מוסר לא יתכן שיהו מותנים בציווי חיצוני כלשהו, מה שמותנה בציווי חיצוני יכול להיות הרבה דברים, במקרה שלנו אם מדובר ברצון האלוהים אז זוהי מצווה, אך אין לזה שום קשר למוסר או לערכים. 

ציטוט
הילדים של הערבים גם רוצים להשמיד אותנו וגם ה"אזרחים" שלהם, לכן הם לא חפים מפשע. ואפילו התינוקות ירצו להשמיד אותנו ב99% מהמקרים כשהם יגדלו. ביהדות, אם יש סיכוי שאדם (כולל תינוק) יהפוך לסכנה לחיי יהודים, הוא מוגדר כרודף.

אם זה מה שאומרת היהדות (ואני לא יודע אם זה נכון או לא), אז היהדות היא דת נאצית ואינני רוצה שום קשר אליה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
צנזורה?
« להגיב #49 ב- : מרץ 07, 2010, 07:11:38 »
אם זה מה שאומרת היהדות (ואני לא יודע אם זה נכון או לא), אז היהדות היא דת נאצית ואינני רוצה שום קשר אליה.

בס''ד

לא, אתה הנאצי כי אתה מגן על הערבים הנאצים שאומרים בפני כל העולם שהם משתוקקים לבצע עוד שואה נגד עם ישראל.

חיי יהודי אחד שווים יותר מחיי כל הערבים שבעולם.