כתב נושא: קיימת התנכלות מתמשכת של הערבים ביפו ליהודים  (נקרא 6556 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

בייקר

• אורח
הערבים מכים את שכניהם היהודים.לא מדובר בסכסוך שכנים רגיל כי אם בשיטה.הערבים זורקים אבנים על היהודים,משחיתים רכוש,עוסקים במעשי ונדליזם.
הערבים מנסים באלימות לגרש ולהבריח את שכניהם היהודים.
שמאלנים עשירים הקימו שכונת פאר ומגדל מגורים ביפו עם שמירה.
הערבים ביפו נהגו להשליך אבנים על קו 10 העובר ברחוב יפת.
אני לא מדבר רק על פשיעה ערבית ביפו:סחר בסמים,יריות,דקירות,גניבה ושוד אלא על מעשים בעלי רקע לאומני.
המשטרה חסרת אונים מול הערבים.
יש מקומות רבים שהמשטרה מפחדת להכנס והערבים אינם משלמים מיסים.
יש הטרדה מינית של יהודיות בידי ערבים ויהודיות אף יוצאות עם ערבים רחמנא ליצלן.
נהגי מוניות מסרבים לקחת ערבים מיפו כי הם שדדו אותם.
הערבים ביפו חמושים בנשק חם וקר בגלל הפשיעה הגוברת.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
הערבים מכים את שכניהם היהודים.לא מדובר בסכסוך שכנים רגיל כי אם בשיטה.הערבים זורקים אבנים על היהודים,משחיתים רכוש,עוסקים במעשי ונדליזם.
הערבים מנסים באלימות לגרש ולהבריח את שכניהם היהודים.
שמאלנים עשירים הקימו שכונת פאר ומגדל מגורים ביפו עם שמירה.
הערבים ביפו נהגו להשליך אבנים על קו 10 העובר ברחוב יפת.
אני לא מדבר רק על פשיעה ערבית ביפו:סחר בסמים,יריות,דקירות,גניבה ושוד אלא על מעשים בעלי רקע לאומני.
המשטרה חסרת אונים מול הערבים.
יש מקומות רבים שהמשטרה מפחדת להכנס והערבים אינם משלמים מיסים.
יש הטרדה מינית של יהודיות בידי ערבים ויהודיות אף יוצאות עם ערבים רחמנא ליצלן.
נהגי מוניות מסרבים לקחת ערבים מיפו כי הם שדדו אותם.
הערבים ביפו חמושים בנשק חם וקר בגלל הפשיעה הגוברת.
האירוניה היא שמצב זהה קיים בשכונות של לונדון, פריז והמבורג.

"והוא יהיה פרא אדם ידו בכל ויד כל בו"

החלק של "יד כל בו" מגיע בקרוב.  אוכלוסיות אירופה מאבדות סבלנות.
כשיתחילו פוגרומים באירופה נגד הישמעאלים, אולי השמאלנים היהודונים
המפגרים בשלטון ירגישו הצדקה להיכנס חזק בערביי ישראל, בעניין של
"אה, אם לכם מותר, אז גם לנו"...
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק אור_הירח

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • רק שלום יביא שלווה
אני והחברים שלי דוקא באים לשם כל שישי
« להגיב #2 ב- : נובמבר 14, 2006, 10:00:48 »
יש שמה אחלה ערבים בשוק מכינים לנו חומוס פול וביצה ואנחנו צוחקים איתם? מה רע??
רק השלום יציל אותנו

מנותק אור_הירח

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • רק שלום יביא שלווה
בעניין: אני והחברים שלי דוקא באים לשם כל שישי
« להגיב #3 ב- : נובמבר 14, 2006, 10:02:34 »

תוספת:

ממה שני ראיתי זה אנשים חמים מאוד וסחבקים,
יש מול אבולעפיה מקום שיושבים לעשן נרגילות והם מסתלבטים
על כל הצפוניות שבאות שם לים  ;D ;D
רק השלום יציל אותנו

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בעניין: אני והחברים שלי דוקא באים לשם כל שישי
« להגיב #4 ב- : נובמבר 14, 2006, 18:38:03 »

תוספת:

ממה שני ראיתי זה אנשים חמים מאוד וסחבקים,
יש מול אבולעפיה מקום שיושבים לעשן נרגילות והם מסתלבטים
על כל הצפוניות שבאות שם לים  ;D ;D

כן?  ומה קורה כשאחמד הנחמד, הסחבק, שעושה כסף טוב במכירת אוכל (לא כשר) ליהודים, עובר משבר בחיים, אולי כלכלי, אולי אישי (מוות במשפחה), וכדי להתמודד עם הקשיים הנפשיים הוא פונה---לאן אם לא---לאיסלאם?  ומה הוא קורא בקוראן ושומע כל יום ששי במסגד?  צריך תמיד לחשוב על הטווח הרחוק, לא רק מה שנראה לך טוב היום.  "מיהו חכם?  הרואה את הנולד."  תהיה חכם.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק GY

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בס"ד
אור הירח צודק בנקודה אחת. יש לערבים שני פנים. מצד אחד הם נחמדים ומסבירי פנים ומכינים אוכל כלשהו. אבל מצד שני מדובר ברוצחים בדם קר. אי אפשר להבין איך אותו אדם שהיה לפני רגע קט כל כך נחמד וחייכן הופך ברגע לפושע אלים.
אור הירח. תסתכל על הידיים של הערבים הנחמדים האלו. יש עליהם קעקועים שמקורם בבתי הכלא. הקעקועים הם ציורים פרימיטיביים וביד גסה ורק בצבע אחד: ירוק או שחור ובקווים גסים. ניכר שלא נעשו בידי מומחה עם מחט חשמלית. אלו נעשו בעזרת מסמר ואפר שחור של מזרונים שרופים או בדיו ירוק שמותר להשתמש בכלא. רק בכלא של מחבלים או פושעים אלימים במיוחד עושים קעקועים כאלו. נפוץ מאד אצל הערבים במסעדה קעקוע ייחודי: שלוש נקודות בצורת משולש בין הבוהן לאצבע על היד. לרוב ביד שמאל. הקעקוע הזה הוא של מחבלים ופושעים הנשבעים להמשיך כל חייהם בדרך הטרור והפשע. המחיר במסעדה הזו הוא זול כי הם לא משלמים מיסים. המסעדות ממוקמות בלב אזור הפשיעה והשליטה של הערבים ולא בכדי. נראה את המשטרה שתעז להגיע ולערוך פשיטה על המקומות האלו...

במסעדת דאלאס ומסעדת יהודה אווזי בשכונת התקווה עבדו כפועלים ומנהלי משמרת ראשי חוליית הפנתר השחור שערכה פיגועים נוראיים ורצחה המון יהודים. אור הירח, את הטיפ שמנוולים כמוך משאירים להם במסעדה הם השתמשו כדי לקנות חומר נפץ ולגייס מתאבדים.
GY

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
דברים כאלו קורים לא רק ביפו, אלא בכל מקום אחר שיש בו ערבים.
אני גר בבת-ים. אמנם אין ערבים שגרים כאן, אבל כמעט בכל יום שישי בערב ניתן להבחין בכנופיות של ערבים מיפו שנכנסים לעיר במטרה "לבלות" ובאותה הזדמנות תוקפים נערים ונערות באיזור הטיילת והקניון. אני בעצמי הותקפתי מספר פעמים על ידי ערבים. הפעם הראשונה הית כשכהייתי בן 15 ליד ליד קניון בת-ים כאשר הותקפתי על ידי שלושה ערבים. אחד מהם רץ לעברי והכניס לי אגרוף בעורף. אחר כך השניים האחרים הצטרפו אליו ושלושתם הפילו אותי על המדרכה, בעטו בי (מזל שלבשתי מגן אשכים) לקחו ממני את הפלאפון והארנק ולאחר מכן הרימו אותי וזרקו אותי על הכביש. נהגים שראו זאת יצאו מהרכב ועזרו לי לקום. כשקמתי, ראיתי שהערבים האלה נכנסו למועדון ה-Jungle שהיה ממוקם אז במרתף הקניון. מהר רצתי לסבתי שגרה באיזור, התקשרתי לחברים, וארגנתי חבורה של קוקזים כדי להכנס בהם. השלושה חזרו ליפו באמבולנס אחרי שקרענו להם את הצורה. מאז אותו אירוע השנאה שלי לערבים הולכת וגוברת. אני ממש רואה שחור בעיניים כשאני רואה ערבים או שומע ערבית. לפני שלוש שנים, בערב אחד בטיילת, ראיתי יהודי שהתעצבן על ערבי ורדף אחריו עם כסא שלקח ממסעדה וצעק "יא ערבי מניאק אני אז*** אותך!". לכו תדעו מה הערבי הזה עשה לו. באותו ערב נתקלתי בעוד ערבי שניסה למכור לי סמים.

נכון להיום אני חי, עובד ולומד מדעי המחשב ברומניה, באוניברסיטה הפוליטכנית של בוקרשט. לפני שלוש שנים, כשהתחלתי ללמוד, היו איתי בקבוצה שני ערבים: אחד מצרי ואחד "פלסטיני". בקבוצה המקבילה לומדות שתי סטודנטיות "פלסטיניות" נוספות שעד היום בכל פעם שאני נתקל בהן, הן מביטות בי בעיניים שחורות ומקללות אותי בערבית מאחורי הגב. בסמסטר הראשון של שנה א' נאלצתי לסבול הרבה התנכלויות מצד שני הערבושים שלמדו איתי, בעיקר מה"פלסטיני" שהמצרי כמובן עזר לו. כמעט בכל בוקר כשבאתי לקורסים, לסמינרים ולמעבדות, המצרי היה ניגש אלי ואומר לי באנגלית "I hate Israel" או צועק לי ברומנית "צאו מפלסטין!" והיה מצדיע הצדעה נאצית. ה"פלסטיני" היה כותב על הלוח ועל השולחן שלי בערבית (אני יודע לקרוא ערבית) "איטבח אל יהוד" ו"כוס אום איסראיל". כמובן שזה לא כל כך הפריע לי מאחר ואני לא אידיוט כמוהם. אפילו הרומנים שראו זאת טענו שהם מפגרים. כאשר ה"פלסטיני" הבין סוף סוף שכל ההתנכלויות שלו ממש לא מפריעות לי, הוא עבר מאלימות מילולית לאלימות פיזית. בשלב מסויים לא יכולתי לשלוט בעצמי יותר ו"פוצצתי" אותו במכות. הייתי ממש בקריזה והרומנים לא הצליחו להפריד ביננו. ממש פצעתי אותו קשה. כמובן גם אני נפצעתי, אבל הוא ממש דימם. מאז אותו אירוע לא ראיתי אותו יותר באוניברסיטה (שמעתי שהעיפו אותו) והמצרי לא העז לתקוף אותי עוד. ככה זה עובד עם ערבים, הם מבינים רק כוח!

לפני כחודשיים, בערב אחד במועדון בו אני מתקלט, עזבתי לרגע את שולחן הדי.ג'יי. כדי לקחת שתיה, ובדרך נתקלתי בשני ערבים "ישראלים" שאת אחד מהם פגשתי במשרד החינוך הרומני, כשנרשמתי לשנה הרביעית. אותו ערבי זיהה אותי מיד ואמר לשני בערבית "יאהודי, יאהודי" (הוא לא ידע שאני לא יהודי). הערבי השני לחץ לי את היד ואמר לי "כל הכבוד, בחורות, בחורות, יש בחורות...". אני ממש לא יודע למה הוא התכוון. כחצי שעה אחרי שחזרתי לשולחן התקלוט ראיתי אותם עם עוד כמה ערבים מצדיעים הצדעה נאצית לעברי והם התחילו לזרוק עלי כל מני דברים. קראתי לסדרנים והם הוציאו אותו בכוח מהמועדון.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
דברים כאלו קורים לא רק ביפו, אלא בכל מקום אחר שיש בו ערבים.
אני גר בבת-ים. אמנם אין ערבים שגרים כאן, אבל כמעט בכל יום שישי בערב ניתן להבחין בכנופיות של ערבים מיפו שנכנסים לעיר במטרה "לבלות" ובאותה הזדמנות תוקפים נערים ונערות באיזור הטיילת והקניון. אני בעצמי הותקפתי מספר פעמים על ידי ערבים. הפעם הראשונה הית כשכהייתי בן 15 ליד ליד קניון בת-ים כאשר הותקפתי על ידי שלושה ערבים. אחד מהם רץ לעברי והכניס לי אגרוף בעורף. אחר כך השניים האחרים הצטרפו אליו ושלושתם הפילו אותי על המדרכה, בעטו בי (מזל שלבשתי מגן אשכים) לקחו ממני את הפלאפון והארנק ולאחר מכן הרימו אותי וזרקו אותי על הכביש. נהגים שראו זאת יצאו מהרכב ועזרו לי לקום. כשקמתי, ראיתי שהערבים האלה נכנסו למועדון ה-Jungle שהיה ממוקם אז במרתף הקניון. מהר רצתי לסבתי שגרה באיזור, התקשרתי לחברים, וארגנתי חבורה של קוקזים כדי להכנס בהם. השלושה חזרו ליפו באמבולנס אחרי שקרענו להם את הצורה. מאז אותו אירוע השנאה שלי לערבים הולכת וגוברת. אני ממש רואה שחור בעיניים כשאני רואה ערבים או שומע ערבית. לפני שלוש שנים, בערב אחד בטיילת, ראיתי יהודי שהתעצבן על ערבי ורדף אחריו עם כסא שלקח ממסעדה וצעק "יא ערבי מניאק אני אז*** אותך!". לכו תדעו מה הערבי הזה עשה לו. באותו ערב נתקלתי בעוד ערבי שניסה למכור לי סמים.

נכון להיום אני חי, עובד ולומד מדעי המחשב ברומניה, באוניברסיטה הפוליטכנית של בוקרשט. לפני שלוש שנים, כשהתחלתי ללמוד, היו איתי בקבוצה שני ערבים: אחד מצרי ואחד "פלסטיני". בקבוצה המקבילה לומדות שתי סטודנטיות "פלסטיניות" נוספות שעד היום בכל פעם שאני נתקל בהן, הן מביטות בי בעיניים שחורות ומקללות אותי בערבית מאחורי הגב. בסמסטר הראשון של שנה א' נאלצתי לסבול הרבה התנכלויות מצד שני הערבושים שלמדו איתי, בעיקר מה"פלסטיני" שהמצרי כמובן עזר לו. כמעט בכל בוקר כשבאתי לקורסים, לסמינרים ולמעבדות, המצרי היה ניגש אלי ואומר לי באנגלית "I hate Israel" או צועק לי ברומנית "צאו מפלסטין!" והיה מצדיע הצדעה נאצית. ה"פלסטיני" היה כותב על הלוח ועל השולחן שלי בערבית (אני יודע לקרוא ערבית) "איטבח אל יהוד" ו"כוס אום איסראיל". כמובן שזה לא כל כך הפריע לי מאחר ואני לא אידיוט כמוהם. אפילו הרומנים שראו זאת טענו שהם מפגרים. כאשר ה"פלסטיני" הבין סוף סוף שכל ההתנכלויות שלו ממש לא מפריעות לי, הוא עבר מאלימות מילולית לאלימות פיזית. בשלב מסויים לא יכולתי לשלוט בעצמי יותר ו"פוצצתי" אותו במכות. הייתי ממש בקריזה והרומנים לא הצליחו להפריד ביננו. ממש פצעתי אותו קשה. כמובן גם אני נפצעתי, אבל הוא ממש דימם. מאז אותו אירוע לא ראיתי אותו יותר באוניברסיטה (שמעתי שהעיפו אותו) והמצרי לא העז לתקוף אותי עוד. ככה זה עובד עם ערבים, הם מבינים רק כוח!

לפני כחודשיים, בערב אחד במועדון בו אני מתקלט, עזבתי לרגע את שולחן הדי.ג'יי. כדי לקחת שתיה, ובדרך נתקלתי בשני ערבים "ישראלים" שאת אחד מהם פגשתי במשרד החינוך הרומני, כשנרשמתי לשנה הרביעית. אותו ערבי זיהה אותי מיד ואמר לשני בערבית "יאהודי, יאהודי" (הוא לא ידע שאני לא יהודי). הערבי השני לחץ לי את היד ואמר לי "כל הכבוד, בחורות, בחורות, יש בחורות...". אני ממש לא יודע למה הוא התכוון. כחצי שעה אחרי שחזרתי לשולחן התקלוט ראיתי אותם עם עוד כמה ערבים מצדיעים הצדעה נאצית לעברי והם התחילו לזרוק עלי כל מני דברים. קראתי לסדרנים והם הוציאו אותו בכוח מהמועדון.
סיפור מאלף!  הצטערתי לקרוא איך הערבושים התנכלו לך כשהיית בן 15.   :(  הלוואי וירבו יהודים ולא-יהודים כמוך.  ישר כח!
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן