חדשות ודיונים > דיון כללי

מילה טובה על הזמר עמיר בניון

(1/3) > >>

כהניסט:
עמיר בניון ביטל את השתתפותו בעצרת שקוראת להקמת ועדת חקירה ממלכתית בנוגע למלחמת לבנון השנייה, בעקבות נוכחותו הצפויה של פרופ' זאב שטרנהל. "אני חושב שצריך להפוך את העצרת ל'די משונאי ישראל'", מסר.

פרופ' זאב שטרנהל קרא בעבר לעלות עם טנקים על התנחלויות, ומהפלסטינאצים הוא ביקש לפגוע במתיישביים ולא בתושבים שנמצאים בתוך גבולות אושוויץ (כמובן שהם לא נענו לו...).

אותו עמיר בניון - שהתקרב ליהדות - הוציא לפני כמה חודשים שיר כנגד הח"כים הערבים. השיר כולל בין היתר את המילים: "כשהאויב דוקר אותי כשהוא נואם עלי
מהדוכן הזה בטלוויזיה... והאויב הזה חייב למות... חייב למות... לא... אין לנו ארץ אחרת!".
וגם: "ריבונו של עולם, המצב קשה, מאוד מדאיג
אתה יודע , אתה יודע מה היה קורה אם לא הרחמים שלך עלי תמיד השונאים שלי קוראים לחטוף אותי, למחוק אותי, ומזריקים בי רעל ... בינתיים, מתחנן מעומק הלב שלי רק תחזק אותו עכשיו".

מיותר לציין שהשיר זכה להתעלמות מצד התקשורת.

חוץ מזה - אני באמת ממליץ לכם לשמוע את הדיסקים שלו.

Berk0:
תראה אני אישית לא יודע מה הולך איתו כי יודע שאנשים ימכרו את אמא שלהם בשביל עוד שקל, אז לכתוב שיר כנגד החכי''ם הערבים אולי זאת דרך לנפח את חשבון הבנק?

כהניסט:

--- ציטוט של: Berk0 על אוקטובר 12, 2006, 19:22:40 ---תראה אני אישית לא יודע מה הולך איתו כי יודע שאנשים ימכרו את אמא שלהם בשביל עוד שקל, אז לכתוב שיר כנגד החכי''ם הערבים אולי זאת דרך לנפח את חשבון הבנק?

--- סוף ציטוט ---

אם הוא היה מחפש את הכסף אז הוא היה מוציא אותו בדיסק, ולמיטב ידיעתי הוא לא עשה זאת. אני מאמין לכוונה שלו.

Eternal:

--- ציטוט של: Berk0 על אוקטובר 12, 2006, 19:22:40 ---תראה אני אישית לא יודע מה הולך איתו כי יודע שאנשים ימכרו את אמא שלהם בשביל עוד שקל, אז לכתוב שיר כנגד החכי''ם הערבים אולי זאת דרך לנפח את חשבון הבנק?

--- סוף ציטוט ---
איך מנפחים את חשבון הבנק מלכתוב שיר כזה?
את החכים הערבים צריך היה לגרש כבר.

Dante:
עוד זמר שראוי לשבח הוא החוזר בתשובה בני אלבז,
בני אלבז הוא כהניסט מובהק - אבל באופן תמוה, עדיין משויך לש"ס

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

עבור לתצוגת גירסה מלאה