שונות > תַּרְבּוּת עִבְרִית

שירים של עפרה חזה

<< < (2/7) > >>

yossso:

--- ציטוט של: sarit על מרץ 03, 2010, 16:42:07 ---איזה קול היה לעפרה בשירים מטריפים חבל על הזמן בקשר ל"אם ננעלו" אני גם אוהבת יותר את הגרסא המקורית היא יותר מעניינת ויפה מהגרסא שהיא שרה מאוחר יותר, זמרת ענקית לא הייתה
ולא תהיה כמותה.

--- סוף ציטוט ---

חוץ מאשר 'אם ננעלו' המקורי, יש גם עוד 5 או 4 שירים בתימנית שאני אוהב, מאד טובים, ומאד לא ידועים לצערי.

איך יודעים שזמר הוא באמת מוצלח? קל - הוא מצליח גם מחוץ למדינה שלו.

אביב גפן סיפר פעם בטלויזיה (יומן שישי עם גאולה אבן - אחת התוכניות הכי פשיסטיות שיש) על זה שהוא בעצם לא צריך את הקהל בארץ כי יש לו קהל ענק בחו"ל. אני הרגתי 10 אריות עם הזרת, אז מה?
 :dance:

הוא לא צריך את הקהל בארץ, אבל הוא בא לומר את זה בטלויזיה ארצית. אם לא הייתי סומך עליו במאה אחוז הייתי מוכן להישבע שמשהו פה מסריח. אבל אני כן סומך עליו, אחרי הכל הוא הבן של יונתן גפן.

מתן92:
עופרה חזה זכרונה לברכה זמרת גדולה

yossso:
עופרה חזה - שירי תימן - כל השירים פרט ל- "אם ננעלו":

http://www.youtube.com/user/yossso?feature=mhum

ויש שם גם כמה שירים של חיים משה, שאי אפשר לשמוע אותם באתר הרשמי שלו וגם לא בשאר הערוצים ביוטיוב.

יוחאי:
בס"ד

מעניין לראות שבפורום הזה יש כל כך הרבה אנשים שיודעים להביא ציטוטים על למה צריך להילחם באוייבנו או על למה צריך לשנוא שמאלנים לפי התורה (כמובן הכל לפי התורה...), והכל בכזאת קנאות עד שאני יכול לחשוב אותם לצדיקי יסוד עולים אשר כל עניינם הוא תורת ישראל, עם ישראל וארץ ישראל.
אבל מעניין שכשעוברים על הלכה פשוטה וברורה כמו "קול אישה" אין פוצה פה ואין מצפצף.
אפשר לשים קליפים של זמרות ולהגיד עליהן כמה טובות הן היו וכמה הקול שלהן היה מדהים. מעניין, עם עוברים על שמיעת קול אישה וגם על "לפני עיוור לא תיתן מכשול" בכך שיהודי יקר שנכנס לאתר זה בטוח שהאתר הזה הוא מבטוח מכל תחלואי האינטרנט ותרבות המערב.
אל מסתבר שאותם אנשים לקוחים מהתורה מה שנוח להם וזורקים את מה שלא נוח להם, או לפחות מתעלמים ממנו...
"אל תעשה קרדום לחפור בה".
מקווה שלא העלבתי יותר מדי אנשים פה, אבל אמרתי את מה שעל ליבי.

אביר הקרנפים:
באמת הכי קל לפסול אנשים בשביל שטויות כדי למחוק מסר נכון.
אתה משווה מישהו ששומע קול של אשה שהוא לא מכיר ובכלל מתה, לאנשים שרוצים לעקור את הדת מעם ישראל או שנותנים יד להרג יהודים? אתה נורמלי?

ובקשר לעופרה חזה, אני רוצה להזכיר עוד שיר גדול...
"הכותל".

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

[*] עמוד הקודם

עבור לתצוגת גירסה מלאה