כתב נושא: שיר שאוהדי בית"ר שרים על חאלד חאיילה שחקן בני-סכנין  (נקרא 53212 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
זה מאוד פשוט לא לשיר את השירים האלו, פשוט לא שר(האמת היא שכל השירים, תפאורה וכן הלאה זה הדבר האחרון שמעניין אותי שאני הולך למשחק של הפועל כמו 90 אחוז מהקהל בכדורגל).
זה רק מראה את חוסר ההבנה שלך בקהלים בארץ, ואף של בית''ר בפרט(אני מבטיח לך שלא כל אוהדי בית''ר שרים מוות לערבים או ווטאבר).

נ.ב.

כי את הצבא שלי כבר עשיתי? מה זה קשור?
בס"ד

בוא נגיד כולנו שרים מוות לערבים ושירים נגד הערבים והשמאלנים,אבל מה אתם?שרים נגד ירושלים מלא תקללו את בית"ר את הקבוצה אבל לא את עיר הקודש,אתם צועקים"ירושלים זה לא אירופה ירושלים זה ירדן"או "ירושלים על הזין" ויותר מזה אתם מניפים דגליי פלסטין,עובדה במשחק נגדנו בטדי הנפתם דגל פלסטין ודגל מצריים.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

אנחנו יהודים,לא כמוכם שרים שירים על השואה ומניפים דגליי פלסטין ומדינות ערב,אנחנו יהודים טובים ונאמנים עושים מה שצריך לעשות לא עושים חשבון לאף שוטר ולאף התאחדות וממשלה,אנחנו נקלל את הערבים כמה שבא לנו,אבל אתם לא תקללו את ירושלים עיר הקודש אני כבר אמרתי אתם רוצים לקלל תקללו את בית"ר ולא את ירושלים עצמה,מי שמקלל את ירושלים בעניי הוא לא יהודי.

מנותק F-C-B-J

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • על חומותייך עיר דוד הפקדתי שומרים.
במקרה יש איזה סרטון שמתאר את קהל הבועל שאתה "אוהד הפועל" מייצג בפורום הזה השחטת קברים של יהודים וכ'ו.
תבין מבחינתי סכנין אחי נצרת והבועל ת"א זה קבוצות תאומות...!

ולגבי מה שאמרת לא מבין בקהל אני מכיר את הקהל הבזוי של הקבוצה שלך יותר ממה שאתה מכיר ולא פעם גם התקוטטי איתם אז אל תספר לי מי אלו אוהדי הבועל ובטח שלא מי אלו אוהדי בית"ר.!
עכשיו צפה בסרטון ונראה מה יהיה לך לומר...
(ואל תגיד לי זה גרעין קטן כי כל אוהדי הבועל תומכים בשחקנים הערבים הנצים שלהם ופעולות שארגון שלכם עושה למשל מממ ריסוס צלבי קרס בבית וגן ריסוס על קברים יהודים שירים נגד ירושלים עיר הקודש של חלקכם וכ'ו)
"זָכוֹר אֵת אֲשֶׁר עָשָׂה לְךָ עֲמָלֵק"

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד

בוא נגיד כולנו שרים מוות לערבים ושירים נגד הערבים והשמאלנים,אבל מה אתם?שרים נגד ירושלים מלא תקללו את בית"ר את הקבוצה אבל לא את עיר הקודש,אתם צועקים"ירושלים זה לא אירופה ירושלים זה ירדן"או "ירושלים על הזין" ויותר מזה אתם מניפים דגליי פלסטין,עובדה במשחק נגדנו בטדי הנפתם דגל פלסטין ודגל מצריים.

אתה חי בעולם תחרותי, אנשי עסקים מתחרים בניהם מי יותר מצליח, גברים מתחרים בניהם למי יש את הבחורה היותר שווה, נערים מתחרים אחד עם השני למי יש את החולצה היותר יפה וכן הלאה.
אוהדי הכדורגל בחרו להתחרות אחד עם השני במי יותר קיצוני, לכן אוהדי הפועל שרים את השיר הזה+שואה למכבי+הבובה של אוברוב וכן הלאה. אתם שרים "מוות לערבים", "הפועל חיזבאללה", וכן הלאה. זה למה שיש לך אבוקות ביציע, זה למה שיש לך את שירי הנאצה, זה למה שיש לך את האלימות וזה למה שצילמתם את ג.ס מתנצל.
אין שום סיבה אחרת(עשה לי טובה אל תתחיל לדבר על אידיאולוגיה שלכם, סורי לא קונה את זה).

ציטוט
בס"ד
אנחנו יהודים,לא כמוכם שרים שירים על השואה ומניפים דגליי פלסטין ומדינות ערב,אנחנו יהודים טובים ונאמנים עושים מה שצריך לעשות לא עושים חשבון לאף שוטר ולאף התאחדות וממשלה,אנחנו נקלל את הערבים כמה שבא לנו,אבל אתם לא תקללו את ירושלים עיר הקודש אני כבר אמרתי אתם רוצים לקלל תקללו את בית"ר ולא את ירושלים עצמה,מי שמקלל את ירושלים בעניי הוא לא יהודי.

1. אין לכם בעיה באשכול הזה+ מיליון דוגמאות לקרוא לי נאצי, כנ''ל לשוטרים, כנ''ל לאוהדים אחרים.
אין לכם בעיה, לקבוצה של המדינה לצחוק על המצב הסוציו אקונומי של אוהדי בני יהודה.
אין לכם בעיה לקלל ולגדף את השחקן שלהם שנפטר.
אין לכם בעיה לקרוא לנו חיזבאללה וכן הלאה.
לפחות אל תהיה צבוע.

2. אני מניח שגם משחק הבא, למרות ההוראה שלך, ישירו על בית''ר, בטדי ובבלומפילד.

3. אתם עושים חשבון לשוטרים ברגע שהם מספיק מתעצבנים: כאן עליתם כמו סרדינים לאוטובוס

יש עוד קליפ(שאני לא מוצא כרגע) שרואים שוטרים לוקחים אוהד שלכם והוא מתכנן שיעזבו אותו.
אתם גיבורים על חלשים(יותר נכון הקומץ שלכם גיבור על החלשים).

4. אין לי בעיה עם התחרות הדבילים הזאת של מי יותר מטומטם בניכם, לבנינו, לבין מכבי, רק תעזבו את 80 אחוז מאוהדי הכדורגל בשקט עם המלחמות בשקל שלכם.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
במקרה יש איזה סרטון שמתאר את קהל הבועל שאתה "אוהד הפועל" מייצג בפורום הזה השחטת קברים של יהודים וכ'ו.
תבין מבחינתי סכנין אחי נצרת והבועל ת"א זה קבוצות תאומות...!

ולגבי מה שאמרת לא מבין בקהל אני מכיר את הקהל הבזוי של הקבוצה שלך יותר ממה שאתה מכיר ולא פעם גם התקוטטי איתם אז אל תספר לי מי אלו אוהדי הבועל ובטח שלא מי אלו אוהדי בית"ר.!
עכשיו צפה בסרטון ונראה מה יהיה לך לומר...
(ואל תגיד לי זה גרעין קטן כי כל אוהדי הבועל תומכים בשחקנים הערבים הנצים שלהם ופעולות שארגון שלכם עושה למשל מממ ריסוס צלבי קרס בבית וגן ריסוס על קברים יהודים שירים נגד ירושלים עיר הקודש של חלקכם וכ'ו)

כן מה אתה אומר:

ראה נושא:
http://www.shedim.com/bb/viewtopic.php?f=4&t=31663
http://www.shedim.com/bb/viewtopic.php?f=4&t=31632

שני נושאים בפורום של אוהדי הפועל על מקרה "האוהד המתנצל"
ראה את התגובות.
חצי מהם מגנים את השירים של ג.ס.
עוד כמה אפילו מביאים הבנה לתקיפה עקב השירים.

ומה שאתה מכיר זה מה שאומרים לך להכיר.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אתה חי בעולם תחרותי, אנשי עסקים מתחרים בניהם מי יותר מצליח, גברים מתחרים בניהם למי יש את הבחורה היותר שווה, נערים מתחרים אחד עם השני למי יש את החולצה היותר יפה וכן הלאה.
אוהדי הכדורגל בחרו להתחרות אחד עם השני במי יותר קיצוני, לכן אוהדי הפועל שרים את השיר הזה+שואה למכבי+הבובה של אוברוב וכן הלאה. אתם שרים "מוות לערבים", "הפועל חיזבאללה", וכן הלאה. זה למה שיש לך אבוקות ביציע, זה למה שיש לך את שירי הנאצה, זה למה שיש לך את האלימות וזה למה שצילמתם את ג.ס מתנצל.
אין שום סיבה אחרת(עשה לי טובה אל תתחיל לדבר על אידיאולוגיה שלכם, סורי לא קונה את זה).

1. אין לכם בעיה באשכול הזה+ מיליון דוגמאות לקרוא לי נאצי, כנ''ל לשוטרים, כנ''ל לאוהדים אחרים.
לפחות אל תהיה צבוע.

3. אתם עושים חשבון לשוטרים ברגע שהם מספיק מתעצבנים: כאן עליתם כמו סרדינים לאוטובוס

יש עוד קליפ(שאני לא מוצא כרגע) שרואים שוטרים לוקחים אוהד שלכם והוא מתכנן שיעזבו אותו.

4. אין לי בעיה עם התחרות הדבילים הזאת של מי יותר מטומטם בניכם, לבנינו, לבין מכבי, רק תעזבו את 80 אחוז מאוהדי הכדורגל בשקט עם המלחמות בשקל שלכם.

בס"ד

בואנה ימזדיין בתחת,ימתנשא יאשכנזי מסריח,תראה תמונה שלך יחננה גיבור אחריי מסך,בוא לטדי נזיין אותך יהומו ומילה אחת על בית"ר תחשוב פעמיים לפניי שאתה מדבר עלינו,ההודעה תימחק אז אין לך יותר מה להגיב בפורום בית"ר.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

יבן זונה יערבי מזדיין בתחת אתה חושב אני פוחד ממך יהומו מסריח???אתה זה שמפחד אתה לא נותן את פרטיך יהומו בוא יום רביעי לטדי אני וחבריי מחכים לך!!!!
אנחנו נשמח עם תבוא אפילו עם 400 אוהדים שלכם נזיין את כולכם.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד

יבן זונה יערבי מזדיין בתחת אתה חושב אני פוחד ממך יהומו מסריח???אתה זה שמפחד אתה לא נותן את פרטיך יהומו בוא יום רביעי לטדי אני וחבריי מחכים לך!!!!

אוקי בו נשחק

אתה מאיים עלי?

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אוקי בו נשחק

אתה מאיים עלי?

בס"ד

לא יענה לך על השאלה,אתה מוזמן ללכת למשטרע.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד

לא יענה לך על השאלה,אתה מוזמן ללכת למשטרע.

נתראה בבית משפט

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

מצחיק אתה אתה יכול ללכת לך אתה לא מפחיד אותי,למה נראלך שהשוטרים יעשו עם זה משהו?

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד

מצחיק אתה אתה יכול ללכת לך אתה לא מפחיד אותי,למה נראלך שהשוטרים יעשו עם זה משהו?

אם הם לא יעשו אז יופי, אם כן אז כן.

בכל אופן חוץ מהמשטרה, אני הולך עם זה לעורך דין לתבוע אותך על עוגמת הנפש שאתה גורם לי.

חושב שאני צוחק?

נראה.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אם הם לא יעשו אז יופי, אם כן אז כן.

בכל אופן חוץ מהמשטרה, אני הולך עם זה לעורך דין לתבוע אותך על עוגמת הנפש שאתה גורם לי.

חושב שאני צוחק?

נראה.

בס"ד

עוגמת נפש חחחחחחחחחחחחחחח על מה אתה מדבר בכלל ישמע אותך עורך דין הוא יצחק.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד

עוגמת נפש חחחחחחחחחחחחחחח על מה אתה מדבר בכלל ישמע אותך עורך דין הוא יצחק.

וואלה, בו נראה

אתה איימת עלי, לא הכחשת זאת, ולכן נראה מה יצחק על מי

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
וואלה, בו נראה
בס"ד

אתה תראה,ואתה לא תראה ממני שקל אתה יכול ללכת לתבוע אותי למי שאתה רוצה,אתה לא תראה ממני שקל כי אין על מה לתבוע.
עוגמת נפש חחחחחחחחחחח אוהד הפועל אורגינל אתה!!!
שוטר מניאק.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד

אתה תראה,ואתה לא תראה ממני שקל אתה יכול ללכת לתבוע אותי למי שאתה רוצה,אתה לא תראה ממני שקל כי אין על מה לתבוע.
עוגמת נפש חחחחחחחחחחח אוהד הפועל אורגינל אתה!!!
שוטר מניאק.

לכן נתראה בבית משפט

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

אוליי אתה תיהיה בבית משפט לבד ולא אני,ועכשיו אל תצפה שהודעותיך בפורום הזה ישארו הם ימחקו!!!

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

ידבר איתך השוטר הוא יגיד לך על איזה עוגמת נפש ואיום אתה מדבר??

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד

אוליי אתה תיהיה בבית משפט לבד ולא אני,ועכשיו אל תצפה שהודעותיך בפורום הזה ישארו הם ימחקו!!!

1. אוי לא

2. אל תבוא יותר טוב

3. תמחק לי את ההודעות? רק לא זה

4. כמו שכתבתי נתראה בבית משפט

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד

ידבר איתך השוטר הוא יגיד לך על איזה עוגמת נפש ואיום אתה מדבר??

אז אתה לא מאיים? אז כל מה שאתה כתבת פה זה בגדר שטויות?

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אז אתה לא מאיים? אז כל מה שאתה כתבת פה זה בגדר שטויות?

בס"ד

נו מה חשבת תגיד לי שאני סתם עושה "חחחחחחחחחחחח",אין לי בעיה להתווכח איתך בפורום כי הריי זאת המטרה,אבל אתה זה שאומר על כל דבר שזה מאיים עליך וזה מאיים.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

ודבר שני לפניי שאתה רוצה להיכנס לוויכח תראה טוב טוב מה אתה רושם כי לוויכוחים מטומטמים אני לא יכנס.
עם לא הבנת אותי אז אני מתכוון לויכוחים שיש עליהם עובדות.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד

נו מה חשבת תגיד לי שאני סתם עושה "חחחחחחחחחחחח",אין לי בעיה להתווכח איתך בפורום כי הריי זאת המטרה,אבל אתה זה שאומר על כל דבר שזה מאיים עליך וזה מאיים.

לא לא לא

שים לב, לא טענתי מימיי שנץ, או אלם או אשי או רון בן מיכאל מאיימים עלי.
כי איתם מתווכחים

אתה ערס, ולא יכול לנצור את לשונך כמו:

ציטוט

ציטוט
בואנה ימזדיין בתחת,ימתנשא יאשכנזי מסריח,תראה תמונה שלך יחננה גיבור אחריי מסך,בוא לטדי נזיין אותך יהומו ומילה אחת על בית"ר תחשוב פעמיים לפניי שאתה מדבר עלינו,ההודעה תימחק אז אין לך יותר מה להגיב בפורום בית"ר.

איומים(בחול ואין מה לאכול).

ולכן כאזרח שומר חוק, אני ילך איתך לבית דין.
אם אתה לא מאיים(שוב) זה רק מוכיח שאתה פחדן
אם אתה כן מאיים אז עד הסוף, ורשויות החוק יטפלו בך.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
לא לא לא

שים לב, לא טענתי מימיי שנץ, או אלם או אשי או רון בן מיכאל מאיימים עלי.
כי איתם מתווכחים

אתה ערס, ולא יכול לנצור את לשונך כמו:

איומים(בחול ואין מה לאכול).

ולכן כאזרח שומר חוק, אני ילך איתך לבית דין.
אם אתה לא מאיים(שוב) זה רק מוכיח שאתה פחדן
אם אתה כן מאיים אז עד הסוף, ורשויות החוק יטפלו בך.

בס"ד

אתה אומר שאני מאיים,ועם הייתי מאיים הייתי אומר לך אני מאיים עליך,ופשוט בגלל התגובות המפגרות שלך הוצאתי את המילים האלה כי לא יכלתי יותר שתדבר ככה על אוהדי בית"ר.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד

ודבר שני לפניי שאתה רוצה להיכנס לוויכח תראה טוב טוב מה אתה רושם כי לוויכוחים מטומטמים אני לא יכנס.
עם לא הבנת אותי אז אני מתכוון לויכוחים שיש עליהם עובדות.

אני כתבתי

ציטוט

לפחות אל תהיה צבוע.

אתה

ציטוט

אתה זה שטוען שאוהדי הפועל הם נאו נאצים שונאי ישראל בוגדים עקב השירים הדביליים האלו, אני רק מסביר לך שהתופעה קיימת גם אצליכם(אתה חי בהכחשה זה משהוא אחר, אם כבר מדברים על עובדות).
אתה מחלק לנו הוראות מה לשיר ומה לא. אני הסברתי לך שאוהדי הפועל לא נתונים להוראות אלו.
אתה כתבת שאתם לא עושים חשבון לאף אחד, ולאף שוטר, אני הראתי לך שכן
ולבסוף הסברתי לך שאת כל השטויות שלכם, ושלנו ושל מכבי זה נחמד, אבל את 90 אחוז מאוהדי הכדורגל זה לא מעניין.
הבעיה היא שאתם(ושאני אומר אתם זה אתם+אוהדי הפועל+אוהדי מכבי+אוהדי חיפה וכל שאר הירקות, או "קומץ") מערבים לא מעט פעמים אנשים מהשורה.