כתב נושא: שיר שאוהדי בית"ר שרים על חאלד חאיילה שחקן בני-סכנין  (נקרא 53208 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אתה אומר שזה לא נכון? אפילו היה כתבה של אוהד הפועל, חנון שאני אישית יכול להרביץ לו מכות, נכנס לארגון שלכם(הכתבה עצמה הייתה מגמתית). זה רק מוכיח
את הסדר בלה פמליה.
ריבונו של עולם, שלט אתם לא יכולים לתלות(ואת זה כולנו ראינו בבלומפילד).
בס"ד

כיום יש סדר מאד טוב ועם אתה רוצה לנסות אז בוא תנסה אותנו,אני מחכה.

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
"והייתם שטיח אדום לרגלינו"
"ואריה אם ישאג מי לא ירעד"

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
ירין אחי זה כותב לי שגיאה ומשהו באנגלית

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

"הפטיש והמגל ניתנו לישמעאל(הפועל ערבים) התורה והמנורה ניתנו לישראל"

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
ירין אחי זה כותב לי שגיאה ומשהו באנגלית
בס"ד

יש לך מגבלה של 6 הודעות.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד

"הפטיש והמגל ניתנו לישמעאל(הפועל ערבים) התורה והמנורה ניתנו לישראל"

וזה השלט שלא הצלחתם לתלות, לכן האמירה שלי עומדת על כנה

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד

מילה אחת על לה פמיליה אני לא רוצה לשמוע שמעת!!!!אתה לא תדבר עלינו בכלל,מי אתה בכלל שתדבר עלינו ינאצי מסריח.

אגב אל תדאג הם יסלחו לי, הרי כרגע אני אוהד בית''ר(או אני כבר מרגיש כמו ערס).

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
לה-פמיליה זה ארגון של יהודים טובים ונאמנים ושרואים את המציאות האמיתית ולא כמו כל אותם "מומחים" "פרופסורים"  שמאלנים שונאי ישראל.

לה-פמיליה הם יהודים ציונים כהניסטים נאמנים ואני אישית אוהב אותם מאוד O0
אני נהנה כל פעם מחדש לשמוע על ההברקות שלהם בשירים נגד שונאי-ישראל הערבים ובמפגני התמיכה שלהם במדינת-ישראל ובארץ-ישראל במשחקים של בית"ר נגד בני-סכנין ואחי-נצרת,ואיך נשכח את שריקות הבוז לרבין ואת הנפת הדגל של תנועת-כ"ך? זה היה ממש גאווה לאומית שנקווה שתחזור על עצמה שוב.

אחלה יהודים הם O0

ואוהד-הפועל אתה פה הצבוע כי אתם מאחלים שואה ועושים זילות במילה הזאת וגם שרפתם את הבובה בדמותו של הבן של שורה אובארוב, זה לא נראה לך גם קיצוני מה שאותו בוגד גל סוקולובסקי עושה? אז לפי שיטתך גם הוא פורע-חוק? או שאתה צבוע טיפוסי שמזדעק על שלטון-החוק רק כשזה נח לו?

ושורה תחתונה מה שהכי משנה את הכל בכל הויכוחים שלך ושל שאר השמאלנים איתנו או זה שאנחנו תומכים במדינתנו ובעם שלנו ואילו אתם בוגדים בעם שלכם שזה ממש שנאה-עצמית מעוררת גיחוך.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
1. לה פמליה זה ארגון של ערסים במסווה של ארגון אוהדים, במילים אחרות ארגון חוליגנים ימני. הם לא המציאו את הגלגל, מה ההבדל בניהם לאולטרס של לציו(אה כאן לציו יכולים לתלות דגל)?
אתם כבר נתתם מכות בלי קשר להרבה מאוד קבוצות(וזה כמובן שאתם 10 איש מול אוהד 2, בבלומפילד לא פעם ברחתם שאוהדי הפועל הכוסיות יצאו אליכם, ואת זה ראיתי במו עיני). אם אלו אוהדי כפס סבא, בני יהודה, פתח תקווה(מכבי והפועל), הפועל חיפה, מכבי חיפה,
מכבי ת''א, אשדוד ועוד. לא מאמין לי? נגיד אני משקר? יש נושא בפורום הזה של אוהד הפועל פ''ת ונראה לי גם הפועל חיפה ממה שאני זוכר שהעידו שחטפו ממכם מכות.
2. אתה צודק במאה אחוז, שירי שואה, הבובה, והשטויות של הפועל זה גועל נפש, וכל אדם שפוי צריך לגנות את זה, אני לרגע לא תומך בשטויות. אתה גם צודק, גם אצלינו יש אלימות פיזית שאוהדי הפועל מעורבים(אם בקטטות המוניות ואם ב-10 על אחד אבל הרבה יותר נדיר ממכם) בהם מדי פעם.
כמובן שאין לך מושג על מה אני מדבר, כי לא כמוכם זה לא מתוקשר, לא כי יש לנו קשרים עם התקשורת, כי אנחנו פשוט דואגים שזה לא יהיה מתוקשר(להוציא מקרה אדם שבתה, דרבי כדורעף, דרבי מילואים ואולי עוד איזה אירוע שולי). בתקווה שגם לא יהיה עוד.
3. אני מאוד אוהב את העם שלי, את המדינה שלי ואני ציוני, פשוט הדעה שלי שונה ממך בכל הנדון, חלקכם לא עשו צבא, איפה שבינתיים חלקנו כן, כולל ארז אשכנזי ז''ל(אם אני לא טועה הוא נהרג בלבנון), לחלקכם תיקים במשטרה ולא רק על עבירות של אלימות במגרשי הכדורגל(או שזה גם פטריוטיות?).
אבל רק אתה ציוני אמיתי, אתה בטוח שאתה לא אוהד נימני? סליחה מכבי? אולי אתה מהשחקן ה-12 ואני לא יודע?

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
אני גם מגנה בתוקף אלימות של אוהדי בית"ר כלפי אוהדים יהודים אחרים זה איסור חמור!!! איזה מן דבר זה לתקוף אוהד רק בגלל שהוא אוהד את מכבי הרצליה למשל? את זה אני מגנה בכל תוקף ואני בעד שהעבריינים שעושים זאת יענשו.

אבל כאמור אם כבר אוהדי בית"ר תקפו ערבים אני לא אגנה זאת בשום פנים באופן מאחר ששוב הערבים הם האויב שלי ושל העם שלי ולכן אני לא מרחם עליהם בכלל ואין לי שמץ של רחמים כלפי אף ערבי מכיוון שהם מייחלים למותנו ולזריקתנו לים-התיכון.

ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
גם אני בתור אוהד ביתר מגנה את האלימות נגד יהודים אבל צריכים להבין שהם לא עושים את זה סתם כי בא להם האוהדים האחרים פשוט מקניים אותנו שרים שירים נגד ירושליים רק כדי להרגיז אותנו

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
גם אני בתור אוהד ביתר מגנה את האלימות נגד יהודים אבל צריכים להבין שהם לא עושים את זה סתם כי בא להם האוהדים האחרים פשוט מקניים אותנו שרים שירים נגד ירושליים רק כדי להרגיז אותנו

בולשיט, אני במו עניי ראיתי אותכם רצים 10 איש אחרי 2 נערים בבלומפילד(כמובן שאנחנו, 10 איש אדומים בעצמנו הגענו אתם ברחתם).

יעידו מספיק אנשים "שעיצבנו" את אוהדי בית''ר שחטפו מהם מכות סתם.

או המקרה מול הפועל אוסישקין שחיכיתם לחברה שלנו עם סכינים דאז.
תירוץ עלוב.

אני מבטיח לך שעם 10 איש אני יכול לפוצץ מכות כל אוהד בית''ר, אם הוא עיצבן אותי או לא.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בולשיט, אני במו עניי ראיתי אותכם רצים 10 איש אחרי 2 נערים בבלומפילד(כמובן שאנחנו, 10 איש אדומים בעצמנו הגענו אתם ברחתם).

תירוץ עלוב.

אני מבטיח לך שעם 10 איש אני יכול לפוצץ מכות כל אוהד בית''ר, אם הוא עיצבן אותי או לא.

בס"ד

נגד הפועל בבלומפילד השנה היינו איזה 14 חברה הלכנו בדרך לבלומפילד כי הריי החנייה קצת רחוקה משם וראינו איזה 40 אוהדיי הפועל ואני לא מגזים התחללנו לקלל אותם וכמעט הקבצנו להם והם שתקו כמו כוסיות.

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !

תירוץ עלוב.

כנראה שאתה לא יודע כמה דברים המכות שחטפטם בהדר יוסף היו בגלל האבנים שזרקתם עלינו ביציאה מירושלים או כמו שמרתי אתם התחלתם ( כן זה מהגן )

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
ועוד משהו אני לבד קיללתי איזה חבורה של 50 אוהדי הגועל במשחק נגד הפועל רעננה לא יודע מה הם עשו שם וגם אחרי הגמר גביע שניצחנו אותכם נכנסתי לאוטובוס מלא אוהדי הגועל ושרתי שירים ( הפועל זונה ) אם זה מעניין אותך אז קיצר אתם רק מדברים אתם כוסיות חחחחחחחחחחחח...

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד

נגד הפועל בבלומפילד השנה היינו איזה 14 חברה הלכנו בדרך לבלומפילד כי הריי החנייה קצת רחוקה משם וראינו איזה 40 אוהדיי הפועל ואני לא מגזים התחללנו לקלל אותם וכמעט הקבצנו להם והם שתקו כמו כוסיות.

כן ואנחנו "מתגרים"

על האירוע המדובר שאני אישית נכחתי בו היה לפני משהוא כמו שנתיים(עונת לוזון ימח שמו).
ואני בטוח שגם הלכתם לשער 5, לחברה שם, ולא לאנשי שער 7/שער 5 שלא הולכים מכות וכן הלאה.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
כנראה שאתה לא יודע כמה דברים המכות שחטפטם בהדר יוסף היו בגלל האבנים שזרקתם עלינו ביציאה מירושלים או כמו שמרתי אתם התחלתם ( כן זה מהגן )

ומי אמר לך את השטות הזאת ראש לה פמליה(אגב כמובן זיהיתם את אותם אוהדים ורק אותם דקרתם)?

ציטוט
עוד משהו אני לבד קיללתי איזה חבורה של 50 אוהדי הגועל במשחק נגד הפועל רעננה לא יודע מה הם עשו שם וגם אחרי הגמר גביע שניצחנו אותכם נכנסתי לאוטובוס מלא אוהדי הגועל ושרתי שירים ( הפועל זונה ) אם זה מעניין אותך אז קיצר אתם רק מדברים אתם כוסיות חחחחחחחחחחחח...

1. אתה מחפש מכות, וכרגע הוכחת את זה.
2. לך לשער 5 או לנשיקה הצרפתית, במשחק הבא שלנו מולכם, לבד, תקלל, ותראה מה יקרה.
רמז, בדיוק כמו אם אני ילך למזרחי לבד, ויקלל. 

אגב כאחד שהיה עשרות פעמים בטדי ואף פעם לא חטף מכות ממכם(חטפתי כמה פעמים אבנים מול חיפה וממכם, אבל שיצאתי מהרכב אותם "זורקים" נעלמו. להל''ן ההוכחה ש-90 אחוז מהגברתנים הם ילדי אולטרס בשקל) 

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
כן ואנחנו "מתגרים"

על האירוע המדובר שאני אישית נכחתי בו היה לפני משהוא כמו שנתיים(עונת לוזון ימח שמו).
ואני בטוח שגם הלכתם לשער 5, לחברה שם, ולא לאנשי שער 7/שער 5 שלא הולכים מכות וכן הלאה.

אני אישית לא הייתי בהדר יוסף אבל לפי דעתי זה הגיעה לכם יש משפט בחיים שהוא המוטו שלי עין תחת עין שן תחת שן

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
ושוב פעם אני נגד אלימות בלי שום סיבה

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אני אישית לא הייתי בהדר יוסף אבל לפי דעתי זה הגיעה לכם יש משפט בחיים שהוא המוטו שלי עין תחת עין שן תחת שן

גם אני אישית לא הייתי, לא היה שום תקרית של אבנים, וזה מאלו שהיו שם. הם הגיעו למשחק, יצאו החוצה והופתעו לגלות כמה אוהדי בית''ר עם סכינים.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ושוב פעם אני נגד אלימות בלי שום סיבה

ציטוט
עוד משהו אני לבד קיללתי איזה חבורה של 50 אוהדי הגועל במשחק נגד הפועל רעננה לא יודע מה הם עשו שם וגם אחרי הגמר גביע שניצחנו אותכם נכנסתי לאוטובוס מלא אוהדי הגועל ושרתי שירים ( הפועל זונה ) אם זה מעניין אותך אז קיצר אתם רק מדברים אתם כוסיות חחחחחחחחחחחח...

שמע לפחות אל תזלזל באינטליגנציה שלי, מי שהולך ומתחיל להציג סתם לאוהדים, אם באוטובוס ואם אחרי מחק מול רעננה(למה היו שם אוהדי הפועל ת''א בדיוק?) מחפש אקשן

מנותק F-C-B-J

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • על חומותייך עיר דוד הפקדתי שומרים.
שמע לפחות אל תזלזל באינטליגנציה שלי, מי שהולך ומתחיל להציג סתם לאוהדים, אם באוטובוס ואם אחרי מחק מול רעננה(למה היו שם אוהדי הפועל ת''א בדיוק?) מחפש אקשן

אני רוצה לשאול שאלה את מנהלי הפורום הנכבד הזה...!

איך יכול ליהיות שבפורום הימין האמיתי יהיה רשום חבר שהוא אוהד של קבוצת הבועל ת"א?
שמאלני נאצי...!
שיושב באותו יציע 5 (שיקרוס בקרוב בעזרת השם) עם אותם ערבי יפו וכל השאר ...! ושר איתם שירים כמו "שימו את ירושלים בירדן" או "ירושלים על ה***"
מה נסגר איתכם!
וזה לא מעניין אותי מה הדעה שלו כל עוד הוא ישב שם ויעודד את קבוצתו המבחילה הוא יהיה אויב שלי!

נ.ב
דבר נוסף למה יש לו גישה לפורום של אוהדי ביתר למען השם.?
"זָכוֹר אֵת אֲשֶׁר עָשָׂה לְךָ עֲמָלֵק"

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אני רוצה לשאול שאלה את מנהלי הפורום הנכבד הזה...!

איך יכול ליהיות שבפורום הימין האמיתי יהיה רשום חבר שהוא אוהד של קבוצת הבועל ת"א?
שמאלני נאצי...!
שיושב באותו יציע 5 (שיקרוס בקרוב בעזרת השם) עם אותם ערבי יפו וכל השאר ...! ושר איתם שירים כמו "שימו את ירושלים בירדן" או "ירושלים על ה***"
מה נסגר איתכם!
וזה לא מעניין אותי מה הדעה שלו כל עוד הוא ישב שם ויעודד את קבוצתו המבחילה הוא יהיה אויב שלי!

נ.ב
דבר נוסף למה יש לו גישה לפורום של אוהדי ביתר למען השם.?

1. בישביל להתווכח איתי ולהראות לי שהימין צודק והשמאל טועה(ואני מרכזניק).
2. איפה כתבתי שאני שר את השירים האלו? קרא את ההודעה?
3. אם יש לי גישה לפורום של הימין האמיתי אז יש לי גישה גם לפורום של בית''ר(זה אותו פורום...)
4. אני שמח שאתה קורא לי נאצי ובו זמנית מתלונן על השירים של האוהדים שלנו.

מנותק F-C-B-J

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • על חומותייך עיר דוד הפקדתי שומרים.
1. בישביל להתווכח איתי ולהראות לי שהימין צודק והשמאל טועה(ואני מרכזניק).
2. איפה כתבתי שאני שר את השירים האלו? קרא את ההודעה?
3. אם יש לי גישה לפורום של הימין האמיתי אז יש לי גישה גם לפורום של בית''ר(זה אותו פורום...)
4. אני שמח שאתה קורא לי נאצי ובו זמנית מתלונן על השירים של האוהדים שלנו.

כן ואתה רוצה להגיד לי שאתה יושב ביציע ופשוט שותק?
נ.ב
למה לא ישנת באוהל?
"זָכוֹר אֵת אֲשֶׁר עָשָׂה לְךָ עֲמָלֵק"

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
כן ואתה רוצה להגיד לי שאתה יושב ביציע ופשוט שותק?
נ.ב
למה לא ישנת באוהל?

זה מאוד פשוט לא לשיר את השירים האלו, פשוט לא שר(האמת היא שכל השירים, תפאורה וכן הלאה זה הדבר האחרון שמעניין אותי שאני הולך למשחק של הפועל כמו 90 אחוז מהקהל בכדורגל).
זה רק מראה את חוסר ההבנה שלך בקהלים בארץ, ואף של בית''ר בפרט(אני מבטיח לך שלא כל אוהדי בית''ר שרים מוות לערבים או ווטאבר).

נ.ב.

כי את הצבא שלי כבר עשיתי? מה זה קשור?