כתב נושא: סרטון מזעזע ביותר של עריפת-ראש של חייל אמריקאי בידי מחבלים ערבים בעיראק  (נקרא 111698 פעמים)

0 משתמשים ו- 5 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
סרטון מזעזע ביותר של עריפת-ראש של חייל אמרי&#
« להגיב #75 ב- : פברואר 28, 2010, 23:19:00 »

חרותניק - האם אתה טוען שמי שלא מאמין באסלאם ומבצע כל אחת ממצוותיו לא מוגדר כמוסלמי אלא כחסר דת? זה חדש לי. אפשר לראות את הסימוכין לזה?
"ז"א שאם הוא איננו מאמין בקוראן אז למה הוא בכלל מוגדר מוסלמי?"
התכוונתי שאם הוא איננו מאמין בקוראן בכלל אז אכן אין סיבה שיהיה מוגדר כמוסלמי, ומוסלמי שמאמין אך ורק בחלקים מהקוראן
שנוח לו להאמין בהם איננו יכול להיות מוגדר מוסלמי בעיני אנשי האיסלאם.

[/quote]
"בולשיט, פשוט בולשיט גמור, זו דעתו של הימין האמיתי? בגלל זה חיים תומך ברצח של תינוקות מוסלמים ובטבח חסר הבחנה של אזרחים? תינוקות מוסלמיים תומכים בחיול מדינת ישראל? הם יודעים בכלל מה זה?"
quote]
אני לא יודע במה חיים תומך, אני אמרתי לך במה אני תומך ואני בטוח שגם חלק לא קטן של "הימין האמיתי" יסכים איתי
על זה וכמו שאמרתי גם בוש תמך בזה, אבל אתה השוות אותנו לרוצחי חמאס בכך שאמרת שהתומכים בטרור הם חפים מפשע ושיש להמנע
מלהרוג גם אותם כי מבחינתך זה "הומאני", אמרתי לך אם אתה רוצה להיראות אדם טוב יותר תראה את זה במעשים שאתה עושה ותפסיק להתפאר בכך שאתה "הומאני"
אתה רק גורם לעצמך להיראות יותר צבוע.

[/]
« עריכה אחרונה: מרץ 01, 2010, 00:35:25 על ידי חרותניק »

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
בס''ד
גם האוכלוסיה ה''חפה מפשע'' היא לא בדיוק כזאת, מכיוון שידוע היטב שהם כולם משתפי פעולה עם המרצחים! ועל כן אין לרחם עליהם. למען יראו וייראו! דם ישראל אינו הפקר!
עדן איסקוביץ

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
עדן, אני חושב שצריך לתת לאסירים הבטחוניים זכויות פרט מינימליות, כולל ביקורים של הצלב האדום. ייתכן שהמצב כיום הוא של זכויות יתר, לא יודע, יש למדינת ישראל כמה נושאים מעט יותר דחופים על סדר היום.  מה שאני לא מוכן לעשות זה להשוות את מצבם לזה של גלעד שליט, בפעם המאה אני לא מוכן להתנהג כמו מדינה טרוריסטית ולא אכפת לי איך מדינות סביבי מתנהגות, אני לא אקח מהן דוגמא.

"אז המשווה הולכת כך, ישראל תהייה הומאנית, האויב הערבי ימשיך בדרכו... ישראל תבליג, כי היא חייבת להיות הומאנית, החמאס חוטף חייל, ישראל תמשיך להיות הומאנית....... לאן זה יוביל אותנו?!? "

לא יודע לאן זה יוביל אותנו, לא בטוח שלמקום רע. לאן זה יוביל אותם? בינתיים הם אלה שחיים בביוב וסופגים מאות אבדות ואנחנו חיים במדינה מערבית שהיא מעצמת היי טק ויחס ההרוגים בינינו לבינם בפעם האחרונה שבדקתי היה 1 ל 100. בשום מקום לא קידשתי הבלגה. אני סבור שבטרור יש להלחם באמצעות כח, אני לא סבור שמול טרור יש להפעיל טרור נגדי.

"צא מהאשלייה שלך, אתה לא חיי בסקנדינביה, אתה חיי במזרח התיכון, מוקף בישמעאלים נאצים שעבורם המילים ''הומאניזם'' ו''זכויות-אדם'' הן מילים זרות,"

מאחר ואתה כל כך אוהב ציטוטים הרי לך אחד: "במקום שאין אנשים השתדל להיות איש" - מסכת אבות אם אינני טועה.
 איפה ראית שאני חושב שאני חי בסקנדינביה? איפה טענתי שהערבים הם הומאניים? מה זה קשור?  להיפך, אני טוען שהם לא הומאנים ושאני לא רוצה להתנהג כמוהם. מה כאן לא ברור?

"ההבדל הוא שאנחנו יהודים והאמת איתנו, אנחנו העם הנבחר והתורה שלנו אמת."

אני אוהב את התגובות שלך. אוהב את זה כשהקלפים על השולחן. לך מותר להרוג כי אלוהים ציווה עליך והוא אלוהים של אמת, להם אסור להרוג כי אלוהים שלהם הוא אלוהים שקרי. זה כל ההבדל. לפחות אתה לא מנסה לתרץ.

בס''ד?נדב יקירי, אני שונה מאל-קאידה, כי אני לא מאמין שאלוקים יעניק לי משכן בגן עדן עם 72 נערות בתולות אם אתפוצץ בתוך אוטובוס שבו נמצאים עשרות אנשים שהדת מגדירה ככופרים.
אני שונה מאל-קאידה בכך שאני מאמין בקדושת חיי האדם, ואני לא מוכן לסכן את בני או בתי כדי לפגוע באויבי. אני לא מוכן לשלוח את בני הקטן עם חגורת נפץ כדי לפוצץ את עצמו... אני שונה מאל-קאידה, בכך שאני מאמין בקידמה, אני מאמין בחברה מערבית, בשיתוף פעולה בין אנשים מעמים שונים ומדתות שונות בלי להפלות אותם.
אני שונה מהם בכך שאני לא בונה את חיי סביב מעגל של הרג ותכנון פיגועים.
אני שונה מהם בכך שהם מאמינים באל שיקרי שבחר בנביא שקרי שהיה רוצח, רמאי, גנב, פדופיל ואנס שקרא להשמיד את כל אלה שלא יאמינו בו ואילו אני מאמין בתורת ישראל שאומרת 'ואהבת לרעך כמוך'.
אני שונה מהם בכך שאני יהודי, והם הפסולת של החברה האנושית.

:laugh: :::D :laugh: :::D הדבר היחידי שחסר כדי להשלים את הבדיחה הזאת היא שתגיד שההבדל בינך לבין אל קעידה זה שאתה מתפלל 3 פעמים ביום והם 5... עזוב, העיקר שאתה משכנע את עצמך, זה הכי חשוב.

סתם באופן כללי,מי אמר שצריך לתקוף בצורה חסרת הבחנה ילדים ואנשים חפים מפשע??

האדם שאמר את זה הוא חיים בן פסח. זה חלק מהמצע של הימין האמיתי.

התכוונתי שאם הוא איננו מאמין בקוראן בכלל אז אכן אין סיבה שיהיה מוגדר כמוסלמי, ומוסלמי שמאמין אך ורק בחלקים מהקוראן
שנוח לו להאמין בהם איננו יכול להיות מוגדר מוסלמי בעיני אנשי האיסלאם.

אתה מבסס את דבריך על משהו מלבד אינטואיציה?

אמרתי לך אם אתה רוצה להיראות אדם טוב יותר תראה את זה במעשים שאתה עושה ותפסיק להתפאר בכך שאתה "הומאני"
אתה רק גורם לעצמך להיראות יותר צבוע.

איזה מעשים עליי לעשות ומאיפה לך שאני לא עושה אותם?

גם האוכלוסיה ה''חפה מפשע'' היא לא בדיוק כזאת, מכיוון שידוע היטב שהם כולם משתפי פעולה עם המרצחים! ועל כן אין לרחם עליהם. למען יראו וייראו! דם ישראל אינו הפקר!

זה כולל גם ילדים ותינוקות?

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס''ד?נדב יקירי, אני שונה מאל-קאידה, כי אני לא מאמין שאלוקים יעניק לי משכן בגן עדן עם 72 נערות בתולות אם אתפוצץ בתוך אוטובוס שבו נמצאים עשרות אנשים שהדת מגדירה ככופרים.
אני שונה מאל-קאידה בכך שאני מאמין בקדושת חיי האדם, ואני לא מוכן לסכן את בני או בתי כדי לפגוע באויבי. אני לא מוכן לשלוח את בני הקטן עם חגורת נפץ כדי לפוצץ את עצמו... אני שונה מאל-קאידה, בכך שאני מאמין בקידמה, אני מאמין בחברה מערבית, בשיתוף פעולה בין אנשים מעמים שונים ומדתות שונות בלי להפלות אותם.
אני שונה מהם בכך שאני לא בונה את חיי סביב מעגל של הרג ותכנון פיגועים.
אני שונה מהם בכך שהם מאמינים באל שיקרי שבחר בנביא שקרי שהיה רוצח, רמאי, גנב, פדופיל ואנס שקרא להשמיד את כל אלה שלא יאמינו בו ואילו אני מאמין בתורת ישראל שאומרת 'ואהבת לרעך כמוך'.
אני שונה מהם בכך שאני יהודי, והם הפסולת של החברה האנושית.

זאת אומרת במילים אחרות, אתה לא מאמין שיש למות לקדושת השם, על ידי חיסול של כך וכך אנשים זה דבר קדוש? יופי, אז אתה לא תומך בגולדשטיין...

חרותניק- אתה מבין שבן אדם "מוסלמי מזוייף" שלא מאמין בערכים פראיים כאלו שאתם מציגים בקוראן, שאפילו לא מוגדר כמוסלמי על ידי אותם מוסלמים, הוא עדיין מוסלמי. והשאיפה היא לעודד את אותם מתונים להשתלט על העולם המוסלמי ולהיות חלק אינטגרלי בעולם המערבי.

ארץ ישראל השלמה.

א. אוי נו, אתה מאמין לסקר הזה כי זה תואם את הדעות שלך, אני מבטיח לך שאם תפשפש באינטרנט תראה מספיק סקרים סותרים(לא שמבחינתך זה יהיה רלוונטי). סקר כזה הוא בעייתי למדד מסוים, כי זה נושא מסובך. הדעה משתנה מהיום למחר, בתקופות שונות ואירועים שונים. אין לך ידיעה מה היא אוכלוסיית המדגם, השאלה היא כללית מדי ואין לך יכול מדידה מספיק טובה.
ב. אתה לא, ההוא כן. זה שבן אדם מסוים רואה בחיזבאללה כ-הגוף הצודק, הוא טועה, הוא אידיוט, אבל זה לא בהכרח אומר שהוא רוצה להשמיד את מדינת ישראל.
ג. אה, אז אם כן הם היו רוצים שלום תמורת שטחים היית הופך לפעיל מרץ? העובדה שבשיחות עם ברק, התחילו לבנות קשרים עסקיים(כמו בתי מלון, החלפת סחורות וכו') אומר שהם לא "התכוננו למלחמת עם" מה שנקרה. לפחות פלגים גדולים מביניהם.
ד. עדיין לא ענית לי, איך להצדיק רצח של ילדים חפים מכל פשע שונה מהצדקה המוסרית של חמאס לרצח ילדים חפים מפשע שלנו? זה שהם התחילו זה לא תשובה מספקת...

ציטוט
אנחנו לא יכולים לבודק מי מחבל ומי לא אז בגלל זה צריך להורג את כולם.במלחמה הורגים את כולם!אתה לא באמת מצפה מהאוכלוסיה שלהם לתמוך בישראל!

אם לפחות גורם ערבי אחד היה מגנה את זה גם אני הייתי מגנה את זה אבל מכייון שהם לא מגנים למה שאני אגנה?
לךתגיד להם שהם לא יתנהגו כמונו.

כוחות הביטחון שלנו לא עושים את העבודה כמו שצריך!אם היו עושים אז למה חמאס עדיין קיים? למה הג'יהאד האיסלאמי עדיין קיים?למה היו פיגועים כל יום?אם כוחות הביטחון היו פועלים ומונעיםאת הפיגועים אז גולדשטיין לא היה עושה את זה. ויש ערבים שבכלל לא פועלים משום ארגון או "כוח ביטחון".הם עושים פיגועים על דעת עצמם

יופי, יש לך מנטליות של ילד בן 5, הוא ברוגז איתי אז אני ברוגז איתו.
ואם אני ואתה וגולדשטיין לא יכולים לבדוק מי הוא מחבל אני אתה וגולדשטיין(ובטח לא עבריינים שיעשו בשבילך את העבודה שחורה) לא צריכים לפעול על דעת עצמנו.
בטח לא להצדיק את זה בפן המוסרי.
וכוחות הביטחון שלנו עושים עבודה קדושה, ומנעו יותר פיגועים מאי פעם, גם בימי גולדשטיין.

ציטוט
ואם אתה כבר מתעקש שסקרים לא משקפים כלום,אז בוא נצא מנקודת הנחה שזה נכון.לא צריך סקרים.תראה את העובדות ותסביר לי:למה חמאס ניצח בבחירות דמוקרטיות בעזה?וביהודה ושומרון?ומזרח י-ם?

נו? אז זה לא כבר 97 אחוז אם זה המדגם המייצג. כמובן ששכחת שהבחירה ברשות בגדול היה בין פת''ח המושחת לחמאס. אז בחרו חמאס.
וגם בישראל בבחירות האחרונות, בחרו הישראלים מפלגות ימין. ב-2000 בחרו שרון, ושוב בבחירות לאחר מכאן.
ככה שגם ישראל מדי פעם בוחרת מפלגות ימניות, עם ראשי ממשלה הנחשבים לימין קיצוני(שרון עד להתנתקות היה נחשב לימין קיצוני).
אז?
עצם העובדה שבישראל, כמו בכל מקום, המפלגות המרכזיות משתנות בין שמאל לימין, רק מוכיח את הטענה שכל הסיפור הזה הוא מורכב, ולא לכולם יש דעה אחידה בכל נושא בכל הסכסוך הזה. הכל תלוי בזמן, באירוע ובנושא לדיון.

וסוף כל סוף למדתי איך לעשות כמה ציטוטים בתגובה.

ציטוט
זה ציטוט

זה לא
ציטוט
זה ציטוט
זה לא
ציטוט
זה ציטוט
זה לא...

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

ארץ ישראל השלמה.

א. אוי נו, אתה מאמין לסקר הזה כי זה תואם את הדעות שלך, אני מבטיח לך שאם תפשפש באינטרנט תראה מספיק סקרים סותרים(לא שמבחינתך זה יהיה רלוונטי). סקר כזה הוא בעייתי למדד מסוים, כי זה נושא מסובך. הדעה משתנה מהיום למחר, בתקופות שונות ואירועים שונים. אין לך ידיעה מה היא אוכלוסיית המדגם, השאלה היא כללית מדי ואין לך יכול מדידה מספיק טובה.
ב. אתה לא, ההוא כן. זה שבן אדם מסוים רואה בחיזבאללה כ-הגוף הצודק, הוא טועה, הוא אידיוט, אבל זה לא בהכרח אומר שהוא רוצה להשמיד את מדינת ישראל.
ג. אה, אז אם כן הם היו רוצים שלום תמורת שטחים היית הופך לפעיל מרץ? העובדה שבשיחות עם ברק, התחילו לבנות קשרים עסקיים(כמו בתי מלון, החלפת סחורות וכו') אומר שהם לא "התכוננו למלחמת עם" מה שנקרה. לפחות פלגים גדולים מביניהם.
ד. עדיין לא ענית לי, איך להצדיק רצח של ילדים חפים מכל פשע שונה מהצדקה המוסרית של חמאס לרצח ילדים חפים מפשע שלנו? זה שהם התחילו זה לא תשובה מספקת...

ואם אני ואתה וגולדשטיין לא יכולים לבדוק מי הוא מחבל אני אתה וגולדשטיין(ובטח לא עבריינים שיעשו בשבילך את העבודה שחורה) לא צריכים לפעול על דעת עצמנו.
וכוחות הביטחון שלנו עושים עבודה קדושה, ומנעו יותר פיגועים מאי פעם, גם בימי גולדשטיין.

נו? אז זה לא כבר 97 אחוז אם זה המדגם המייצג. כמובן ששכחת שהבחירה ברשות בגדול היה בין פת''ח המושחת לחמאס. אז בחרו חמאס.
וגם בישראל בבחירות האחרונות, בחרו הישראלים מפלגות ימין. ב-2000 בחרו שרון, ושוב בבחירות לאחר מכאן.
ככה שגם ישראל מדי פעם בוחרת מפלגות ימניות, עם ראשי ממשלה הנחשבים לימין קיצוני(שרון עד להתנתקות היה נחשב לימין קיצוני).
אז?
עצם העובדה שבישראל, כמו בכל מקום, המפלגות המרכזיות משתנות בין שמאל לימין, רק מוכיח את הטענה שכל הסיפור הזה הוא מורכב, ולא לכולם יש דעה אחידה בכל נושא בכל הסכסוך הזה. הכל תלוי בזמן, באירוע ובנושא לדיון.

וסוף כל סוף למדתי איך לעשות כמה ציטוטים בתגובה.

זה לאזה לאזה לא...
בס"ד
א.עדיין התעלמת מהחצי השני של המשפט:"מה הייתה הסיבה הפוליטית שלהם? לעודד את ממשלת ישראל להעיף את הערבים?
ב.כל אחד יודע שחזבאללההתחיל את המלחמה על ידי חטיפת החיילם.תן לי סיבה אחת שחזבאללה צודק? אז כל ערבי שתומך בהם הוא טרוריסט כי הם הרגו אזרחים.בן אדם לא יכול לחיות פה ולהיות נגד המדינה נקודה.
ג.אז למה היו רקטות ויש עדיין אחרי שנתנו להם את עזה? למה אחרי שחתמנו על הסכמי אוסלו היו פיגועים?אני אף פעם לא אתמוך בנסיגות כי ראינו שזה מביא יותר דם יו תר טרור יותר פיגועים.אם התחילו לבנות קשרים אז למה הם לא החזיקו מעמד עד היום? דרך אגב התוצאות של מלחמת לבנון נבעו מהנסיגה בשנת 2000 של יהוד ברח
ד.הגנה עצמית.לא נשרוד אם לא נעשה את זה.

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד

אז?

אז למה לא מנעו את כולם? ותאמין לי שהיו יכולים אם היו עושים מה שצריך.וגם האלה שמנעו לא הרגו את המחבלים,לקחו אותם לחקירות!אז למה אותם לא הרגו?מה גם הם "חפים מפשע"?!

וחמאס לא מושחת? בטח שמושחת! אז יכול לבחור את פת"ח ובחרו את חמאס(למרות שהם כולם אותו דבר)
אתה משווה בין מפלגות ימניות לבין חמאס?! חמאס שאומר מפורשות שצריך להשמיד את כל היאהודים.אתה לא רואה מפלגות ימניות שאומרות שצריך להשמיד את כל הערבים(למרות שצריך לעשות את זה)אפילו המפלגות הימניו נחשבות מתונות הן בסך הכל רוצות לעודד אותם לעזוב עם פיצויים(ולא מגיע להם).החמאס לא יעודד אותנו לעזוב את "פלסטין" עם פיצויים.הוא פשוט רוצה להשמיד את כולנו.
שרון והליכוד הםא לא ימניים.הם מציגים את עצמם כימין ונחשבים ימניים אבל הםא שמאלנים.הם עושים את זה בכוונה כדי שיבחרו בהם

ואם אתה כבר לא תומך בכלום אני רוצה לדעת מה הפיתרוך שלך לסוף רצח יהודים? איזה פיתרון אתה מציע?

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
א.עדיין התעלמת מהחצי השני של המשפט:"מה הייתה הסיבה הפוליטית שלהם? לעודד את ממשלת ישראל להעיף את הערבים?
ב.כל אחד יודע שחזבאללההתחיל את המלחמה על ידי חטיפת החיילם.תן לי סיבה אחת שחזבאללה צודק? אז כל ערבי שתומך בהם הוא טרוריסט כי הם הרגו אזרחים.בן אדם לא יכול לחיות פה ולהיות נגד המדינה נקודה.
ג.אז למה היו רקטות ויש עדיין אחרי שנתנו להם את עזה? למה אחרי שחתמנו על הסכמי אוסלו היו פיגועים?אני אף פעם לא אתמוך בנסיגות כי ראינו שזה מביא יותר דם יו תר טרור יותר פיגועים.אם התחילו לבנות קשרים אז למה הם לא החזיקו מעמד עד היום? דרך אגב התוצאות של מלחמת לבנון נבעו מהנסיגה בשנת 2000 של יהוד ברח

א. מאיפה אני יודע? חסר לך סקרים עם אינטרסים פוליטיים? אני פשוט הסברתי לך שסקר לא משקף כלום(ואם כבר בפעם שתתייחס למה שאני כותב נדבר על התעלמות).
ב. אין לי הסבר למה חיזבאללה צודק, כי אני לא חושב שיש להם צדק לכל המלחמה. זה לא אומר שהדעה שלי היא אבסולוטית ותקפה לגבי כולם. אני מסביר לך שאתה יכול לתמוך בחיזבאללה במלחמה האחרונה ובו זמנית לגנות רצח של חפים מפשע, או השמדתה של מדינת ישראל. זה לא סותר אחד את השני.
ג. כי לפאנטיים דתיים חולי נפש צמאי דם לא מעניין הסכמי שלום ורגיעה? זה עדיין לא כלל הציבור הפלסטיני, ובטח שאין לך יכולת להוכיח שאותם חברה שגולדשטיין ריסס היו חלק מזה.
ד. חוששני שאתה לא מבין את המושג הגנה עצמית, על פי היגיון שלך, אם משהוא מאיים עליך מותר לרצוח את אבא שלו, אמא שלו, בן שלו וסבתא שלו, וכל זה מתחושת בטן שאולי הם תומכים בו.

המשך יבוא

מנותק אלון מחיפה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
זה לא חייל אמריקני ולא עיראק זה מוסלמים בערות בנפאל
והונללו אינשאללה גם לך יערפו ככה ת'ראש ימניאק

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #83 ב- : מרץ 01, 2010, 07:38:26 »
נדב אתה לא חי בסרט, אתה מודע, לפחות זה הרושם שקיבלתי, לבעיה עם האסלאם, לא מתפשר ויש לו מטרה ברורה לא מטרה כלכלית או טריטוריאלית, אלא מטרה דתית. ואני חושב שאתה יודע איך אפשר להלחם באנשים כאלה, פשוט אין לך את מה שדרוש כדי לעשות זאת. אז אתה יכול לעמוד ולצעוק אני הומני אני הומני, אבל אם לא היו "פראי אדם" "חמאסניקים יהודים", היית צועק הומני הומני בערבית כבר מזמן.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
נדב בקשר להומניות, מה יותר הומני מלחסוך כמות עצומה של הרוגים, אל תתפוס אותי במילה על המספרים, אבל אם אני לא טועה מליון הרוגים הייתה ההערכה האמריקאית בנוגע לפלישה ליפן לולא הפצצות אטום. בכל מקרה, מה יותר הומני מזה? ותראה את יפן היום כתוצאה מההומניות הזו, ממש ישראל של אסיה.

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
בס''ד
בשורה התחתונה, אין מקום להומאניות במקרה שלפנינו.
הומאניות נועדה לבני אדם עם ערכים אנושיים בלבד. היהודי היקר ד''ר
ברוך גולדשטיין ז''ל הי''ד עשה מעשה, ואני לא יכול לומר שאני תומך במאה אחוז, אך כפי שאמרו חז''ל ''אל תדון את חברך עד שתגיע למקומו...'' ולכל החבר'ה אל תשוו אותו למחבלים הערבים אהוביכם, הם מבצעים ג'יהד, שזוהי מצווה דתית שמתוארת בספרם המתועב. נביאם הנאלח והנפשע קידש את הג'יהד ואמר שזהו הערך הנעלה ביותר. הערך הנעלה ביותר ביהדות הוא אהבת האדם ואהבת ה'.
כנאמר בתורת משה ''ואהבת לרעך כמוך'',''ואהבת את ה' אלוהיך בכל לבבך...'' ואילו בקוראן, בסורה אל-כאפיר פסוק 17 כתוב, ''אכן נודע לכמ מאת אללה כי בי מקום אשר תמצאו את אלה אשר ממאנים להאמין באללה ובמוחמד נביאו, תכו אותם מכת דמים למען יסבלו...''
עדן איסקוביץ

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
בס''ד
כאמור, הסיבה שאינני מאמין בשלום עם אף אומה ערבית או מוסלמית נעוצה בכך שאני מכיר היטב את דתם ואת ספרם, הקוראן - שזהו ספר מלא דברי בלע, שיטנה והסתה שאין כדוגמתם. הקוראן גרוע מספו של אדולף היטלר יש''ו, מיין קאמפף... ומדוע? מכיוון שהקוראן כתוב בשם האל, דת שלמה מבוססת על דברי ספר הדמים המטונף הזה, ה' ימחהו מעל פני האדמה! תורתנו היא תורת אמת! ואל תעז להשוותה לספר הארור שלהם. ודרך אגב, דברת כאן על ''מוסלמים מתונים'', ועליך להבין שאין דבר כזה! זה לא קיים. ישנו מושג באיסלאם שנקרא 'תאקייה'. אני מציע לך לבדוק מה זה, כי עייפתי מוויכוחי הסרק הללו. אני מאחל ליום שבו כל בני האדם השפויים, היהודים, הנוצרים, ההינדים, הבודהאיסטים וכו' יבינו, שבאיסלאם הוא דת מוות! זה המסר שאתם חייבים להבין!
עדן איסקוביץ

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
העלתי את הסירטון בפייסבוק התגובות לא איחרו לבוא
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
המשך הגיע

בס"דאז למה לא מנעו את כולם? ותאמין לי שהיו יכולים אם היו עושים מה שצריך.וגם האלה שמנעו לא הרגו את המחבלים,לקחו אותם לחקירות!אז למה אותם לא הרגו?מה גם הם "חפים מפשע"?!

וחמאס לא מושחת? בטח שמושחת! אז יכול לבחור את פת"ח ובחרו את חמאס(למרות שהם כולם אותו דבר)
אתה משווה בין מפלגות ימניות לבין חמאס?! חמאס שאומר מפורשות שצריך להשמיד את כל היאהודים.אתה לא רואה מפלגות ימניות שאומרות שצריך להשמיד את כל הערבים(למרות שצריך לעשות את זה)אפילו המפלגות הימניו נחשבות מתונות הן בסך הכל רוצות לעודד אותם לעזוב עם פיצויים(ולא מגיע להם).החמאס לא יעודד אותנו לעזוב את "פלסטין" עם פיצויים.הוא פשוט רוצה להשמיד את כולנו.
שרון והליכוד הםא לא ימניים.הם מציגים את עצמם כימין ונחשבים ימניים אבל הםא שמאלנים.הם עושים את זה בכוונה כדי שיבחרו בהם

ואם אתה כבר לא תומך בכלום אני רוצה לדעת מה הפיתרוך שלך לסוף רצח יהודים? איזה פיתרון אתה מציע?

1. אם תראה לי צבא אחד שמיגר את פעולות הטרור אני אתן לך פרס. אם תתן לי צבא אחד, בתנאים הדיפלומטיים ופוליטיים שמיגר ארגון טרור מוסלמי אני אתן לך חיבוק ונשיקה.
2. אם זה אותו דבר, זה מראה לך את המצב הפוליטי שם. בכל אופן חמאס לפחות דאז נחשב לארגון טהור משחיתויות(הסיבה המרכזית כטרם הוא היה במוקד שלטון) ואלטרנטיבה לרשות. כן נכון לא נכון, זה מה יש.
3. אני לא משווה, אני מראה לך מה הפן המדיני, וכיצד זה מתפרש בצד השני. מה אתה חושב שהפלסטיני הפשוט ברחוב חושב? שישראל רוצה לזרוק אותם לים(אתה וחיים בן פסח זה לא ישראל).
4. לפני ההתנתקות, כיצד שרון היה בעינך שמאלני? וזה רלוונטי? הוא מייצג את הימין, אפילו ימין קיצוני, אם אתה רוצה או לא. במיוחד בעיניו של המתבונן מהצד שקוראים לו אחמד.

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #89 ב- : מרץ 01, 2010, 14:46:43 »
בס"ד

המשך הגיע

1. אם תראה לי צבא אחד שמיגר את פעולות הטרור אני אתן לך פרס. אם תתן לי צבא אחד, בתנאים הדיפלומטיים ופוליטיים שמיגר ארגון טרור מוסלמי אני אתן לך חיבוק ונשיקה.
2. אם זה אותו דבר, זה מראה לך את המצב הפוליטי שם. בכל אופן חמאס לפחות דאז נחשב לארגון טהור משחיתויות(הסיבה המרכזית כטרם הוא היה במוקד שלטון) ואלטרנטיבה לרשות. כן נכון לא נכון, זה מה יש.
3. אני לא משווה, אני מראה לך מה הפן המדיני, וכיצד זה מתפרש בצד השני. מה אתה חושב שהפלסטיני הפשוט ברחוב חושב? שישראל רוצה לזרוק אותם לים(אתה וחיים בן פסח זה לא ישראל).
4. לפני ההתנתקות, כיצד שרון היה בעינך שמאלני? וזה רלוונטי? הוא מייצג את הימין, אפילו ימין קיצוני, אם אתה רוצה או לא. במיוחד בעיניו של המתבונן מהצד שקוראים לו אחמד.

1.ממשלת סרי לנקה מגרה את הטמילים שנה שעברה.הם לא קייימים יותר(למרות שזה לא ארגון מוסלמי אבל בכל זאת ארגון גרילה)זה רק מוכיח שגם אנחנו יכולים.עם היינו עושים מה שאמריקה עושה באפגניסטן היינו מצנחים מזמן כי עזה הרבה יותר קטנה מאפגניסטן.

2.מי אמר שהוא נחשב טהור משחיתויות? תראה לי איפה זה אומר את זה?
3.והם ברחו חמאס.הם לא רוצים את פת"ח שתומך בשיחות ומ"ומ כמו שאנחנו כל כך רצים אליהם למו"מ הם רוצים כוח נגדנו וחמאס לא תומך ב שיחות.רק התנגדות פיזית. וג'יהאד.(למרות ששניהם אותו דבר אבל פת"ח מנסה להשמיד אותנו דרך נסיגות ושיחות בגלל זה הם יותר מסוכנים)
4.במסע הבחירות שלו הוא אמר שהו בעד "וויתורים כואבים"

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #90 ב- : מרץ 01, 2010, 14:49:43 »
אוהד הפועל, שתף אותי בבקשה - איך עושים שיהיה ציטוט? זה יהפוך את החיים שלי ליותר קלים.

"ואני חושב שאתה יודע איך אפשר להלחם באנשים כאלה, פשוט אין לך את מה שדרוש כדי לעשות זאת"

למה, בצבא לא הייתי? בוא תסביר לי מה "דרוש" כדי להלחם באנשים כאלה, אם מה שדרוש זה להתנהג כמו חמאסניק אז אני גאה לומר שאין לי מה שדרוש.

"אז אתה יכול לעמוד ולצעוק אני הומני אני הומני, אבל אם לא היו "פראי אדם" "חמאסניקים יהודים", היית צועק הומני הומני בערבית כבר מזמן."

ואללה, למי אתה מתכוון באומרך "חמאסניקים יהודים"? לברוך גולדשטיין? לחיים בן פסח? מי? חוץ מזה כבר אמרתי - אני לא מתכוון להלחם בפשיזם הערבי כדי לקבל פשיזם יהודי במקומו.

"נדב בקשר להומניות, מה יותר הומני מלחסוך כמות עצומה של הרוגים, אל תתפוס אותי במילה על המספרים, אבל אם אני לא טועה מליון הרוגים הייתה ההערכה האמריקאית בנוגע לפלישה ליפן לולא הפצצות אטום. בכל מקרה, מה יותר הומני מזה? ותראה את יפן היום כתוצאה מההומניות הזו, ממש ישראל של אסיה."

אמרתי שאני מתנגד להפצצה של הירושימה? חוץ מזה שאתה צריך לדעת - בענייני מוסר וערכים לא מודדים כלום במבחן התוצאה. א' ב' של פילוסופיה מערבית.

"בשורה התחתונה, אין מקום להומאניות במקרה שלפנינו.
הומאניות נועדה לבני אדם עם ערכים אנושיים בלבד. "

לא לא ושוב לא. מה שאתה אומר נוגד את ערכי הליבה של ההומאניזם ושל הדמוקרטיה, זה כמו שתגיד שלרוצחים לא מגיעות זכויות יסוד כמו הזכות להליך משפטי הוגן ולכן השוטרים רשאים לירות לרוצח בראש באופן מיידי, כי הרוצח לא הומאני ושלל למישהו את הזכות לחיות לכן אין להתייחס אליו בהומאניות ויש לשלול ממנו את הזכויות. זה לא עובד ככה. זכויות יסוד מגיעות לכולם, גם לרוצחים, גם לנאצים, זה מה שהופך אותנו להומאנים ולשונים מהם.

ברוך גולדשטיין ז''ל הי''ד עשה מעשה, ואני לא יכול לומר שאני תומך במאה אחוז, אך כפי שאמרו חז''ל ''אל תדון את חברך עד שתגיע למקומו...'' ולכל החבר'ה אל תשוו אותו למחבלים הערבים אהוביכם, הם מבצעים ג'יהד, שזוהי מצווה דתית שמתוארת בספרם המתועב. נביאם הנאלח והנפשע קידש את הג'יהד ואמר שזהו הערך הנעלה ביותר. הערך הנעלה ביותר ביהדות הוא אהבת האדם ואהבת ה'.
כנאמר בתורת משה ''ואהבת לרעך כמוך'',''ואהבת את ה' אלוהיך בכל לבבך...'' ואילו בקוראן, בסורה אל-כאפיר פסוק 17 כתוב, ''אכן נודע לכמ מאת אללה כי בי מקום אשר תמצאו את אלה אשר ממאנים להאמין באללה ובמוחמד נביאו, תכו אותם מכת דמים למען יסבלו...''

תקרא את דבריו של אשי. האם התנ"ך לא מצווה עלינו לטבוח בעמלקים כולל נשים וילדים, לטבוח בכל עמי כנען? אז מה ההבדל?

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
א. מאיפה אני יודע? חסר לך סקרים עם אינטרסים פוליטיים? אני פשוט הסברתי לך שסקר לא משקף כלום(ואם כבר בפעם שתתייחס למה שאני כותב נדבר על התעלמות).
ב. אין לי הסבר למה חיזבאללה צודק, כי אני לא חושב שיש להם צדק לכל המלחמה. זה לא אומר שהדעה שלי היא אבסולוטית ותקפה לגבי כולם. אני מסביר לך שאתה יכול לתמוך בחיזבאללה במלחמה האחרונה ובו זמנית לגנות רצח של חפים מפשע, או השמדתה של מדינת ישראל. זה לא סותר אחד את השני.
ג. כי לפאנטיים דתיים חולי נפש צמאי דם לא מעניין הסכמי שלום ורגיעה? זה עדיין לא כלל הציבור הפלסטיני, ובטח שאין לך יכולת להוכיח שאותם חברה שגולדשטיין ריסס היו חלק מזה.
ד. חוששני שאתה לא מבין את המושג הגנה עצמית, על פי היגיון שלך, אם משהוא מאיים עליך מותר לרצוח את אבא שלו, אמא שלו, בן שלו וסבתא שלו, וכל זה מתחושת בטן שאולי הם תומכים בו.

המשך יבוא

א.אז מה אני אעשה שאתה לא יודע ועוד פעם:הרבה סקרים הראו תוצאות דומות(בעניין של חזבאללה)
ב.אתה רואה?! אין לך הסבר אז מספיק להצדיק אותם הם יודעים יותר טוב מה הם רוצים וזה:להשמיד אותנו ולא משנה אם הארגונים העררבים צודקים או לא הם תמיד יתמכו בהם כי הםר וצים להשמיד אותנו
ג.אם הפנאטיים האלה היו מיעוט אז ההסכמים האלה היו מחזיקים מעמד! אתה לא חושב?! ולמה הציבור ה"פלסטיני" לא מתקוממם נגדם אם זה לא כל הציבור ה"פלסטיני"
ד.תגדיר לי אתה הגנה עצמית

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
להלן רשימה של צבאות שמיגרו ארגוני טרור-
1.) הלגיון הרומי.
2.) המונגולים.
3.) צבא סרי לנקה.
4.) הצבא הבריטי.
5.) הצבא האמריקאי (מחומות מונטזומה לחופי טריפולי....)
6.) הצבא הטורקי.
7.) כוחות הבטחון האיטלקיים.
8.) צבא לבנון (נהר אל בארד- פתח' אלאיסלם).
9.) סוריה (טבח חאמה 82').
10.) כוחות הבטחון של גרמניה המערבית- כנופיית באדר-מיינהוף.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
נץ מתי הרומאים עשו זאת? לפי מה שזכור לי דווקא ככשהמלחמות הפכו למלחמות גרילה, הם הפסידו.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
להלן רשימה של צבאות שמיגרו ארגוני טרור-
1.) הלגיון הרומי.
2.) המונגולים.
3.) צבא סרי לנקה.
4.) הצבא הבריטי.
5.) הצבא האמריקאי (מחומות מונטזומה לחופי טריפולי....)
6.) הצבא הטורקי.
7.) כוחות הבטחון האיטלקיים.
8.) צבא לבנון (נהר אל בארד- פתח' אלאיסלם).
9.) סוריה (טבח חאמה 82').
10.) כוחות הבטחון של גרמניה המערבית- כנופיית באדר-מיינהוף.

יופי זה רציתי

בינתיים מגיע לבחור פרס. היה צריך לנסח זאת יותר טוב:
כמה מהצבאות האלו מיגרו טרור שנתמך באופן שיטתי מכמה מדינות ולהם התנאים הפוליטיים ותקשורתיים שסוקרים את פעילות הצבא כמו של ישראל?
נ''ץ את הוויכוח למה אצלינו זה שונה, וכיצד ניתן להתמודד מול טרור- מתקיים בדיון "דע את האויב". אפשר לפתח את זה גם כאן.

נדב-סתכל בסרגל כלים, או אייקון לנושא, איפה שהבולד, UNDELINE וכן הלאה, שורה שנייה, שני משמאל, מעל הסמייליים השונים.
אתה לוקח משפט, מסמן אותו, ולוחץ על הכפתור של "הדף הלבן עם כמה קווים". 
תהנה

ארץ ישראל השלמה:

ציטוט
1.ממשלת סרי לנקה מגרה את הטמילים שנה שעברה.הם לא קייימים יותר(למרות שזה לא ארגון מוסלמי אבל בכל זאת ארגון גרילה)זה רק מוכיח שגם אנחנו יכולים.עם היינו עושים מה שאמריקה עושה באפגניסטן היינו מצנחים מזמן כי עזה הרבה יותר קטנה מאפגניסטן.

2.מי אמר שהוא נחשב טהור משחיתויות? תראה לי איפה זה אומר את זה?
3.והם ברחו חמאס.הם לא רוצים את פת"ח שתומך בשיחות ומ"ומ כמו שאנחנו כל כך רצים אליהם למו"מ הם רוצים כוח נגדנו וחמאס לא תומך ב שיחות.רק התנגדות פיזית. וג'יהאד.(למרות ששניהם אותו דבר אבל פת"ח מנסה להשמיד אותנו דרך נסיגות ושיחות בגלל זה הם יותר מסוכנים)
4.במסע הבחירות שלו הוא אמר שהו בעד "וויתורים כואבים"

1. למרות המבצע האחרון ולמרות ההצלחה היחסית בעיראק, עדיין יש שם טרור בלתי נשלט(אם כי את הטליבן יהיה להם יותר קל למאגר, אך בטח שלא ב-100 אחוז), והתנאים הפוליטיים שונים לגמרי.
2. לא אמרתי שזה לא ארגון מושחת, ככה תפסו אותם חלק מין הפלסטינים. אלטרנטיבה לשחיתות של הפת''ח. אם בבחירות הבאות ינצח פת''ח אז הם כן ירצו שלום?
3. ראה סעיף קודם ולאן מה שאתה כתבת מתייחס.
4. לכן כתבתי לפני תקופת ההתנתקות, התכוונתי גם לפני נאום "הוויתורים הכואבים".

וכמובן לא התייחסת לכל התגובה,  או לתגובה השנייה, סטינו מאוד מהנושא שגולדשטיין.

ציטוט
בס"ד

ותגובתי:

ציטוט
ב. אין לי הסבר למה חיזבאללה צודק, כי אני ל
א חושב שיש להם צדק לכל המלחמה. זה לא אומר שהדעה שלי היא אבסולוטית ותקפה לגבי כולם. אני מסביר לך שאתה יכול לתמוך בחיזבאללה במלחמה האחרונה ובו זמנית לגנות רצח של חפים מפשע, או השמדתה של מדינת ישראל. זה לא סותר אחד את השני.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נץ מתי הרומאים עשו זאת? לפי מה שזכור לי דווקא ככשהמלחמות הפכו למלחמות גרילה, הם הפסידו.
פרובינציה יהודה, בריטניה, דלמטיה והגאלים.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
פרובינציה יהודה, בריטניה, דלמטיה והגאלים.

אבל יותר מאוחר נגד הואנדלים וההאנים?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אבל יותר מאוחר נגד הואנדלים וההאנים?
זה לא היה כל כך מלחמת גרילה, ורומא כבר לא הייתה אותה רומא אז, היא הסתמכה יותר ויותר על שכירי חרב גרמאנים ואחרים שיעשו את העבודה בשבילה, וכיוון שבערוב ימיה היא כבר לא יכלה לעמוד בהתחייבויות הכלכליות שלה כלפי אותם שכירים חרב+לא רצתה לתת אדמות ברומא וסביבתה למי שהם כינו בעבר ברברים (לחיילים בלגיון הרומי הובטחו אדמות במארץ המגף האיטלקי לאחר פרישה משירות ארוך מאוד בלגיון).
רומא לא נבנתה ביום אחד ולא נפלה ביום אחד, אבל תהליכי ההתפוררות שלה היו לרוב מבפנים, ולנוכח נדידות העמים הגדולות לשטחה, היא כבר לא יכלה להגן על עצמה יותר, כאשר מעל הכל, הבעיה הגדולה של רומא תמיד היו השבטים הגרמאנים, שהם לרוב הרבה מעבר לכל עמ ושבט אחר, הצליח לגרום לרומא הכי הרבה צרות, וברבים מהמקרים דווקא במלחמות סדירות ולא רק בפשיטות וגרילה.
רומא שבשיאה החזיקה את הגבול על נהר הריין בגרמאניה, הלימס (Limes) המפורסם (שנכנס גם בתור מושג גם לעולם המתימטיקה).
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
אני מתעלם?! מה לגבי זה?
בס"ד
א.אז מה אני אעשה שאתה לא יודע ועוד פעם:הרבה סקרים הראו תוצאות דומות(בעניין של חזבאללה)
ב.אתה רואה?! אין לך הסבר אז מספיק להצדיק אותם הם יודעים יותר טוב מה הם רוצים וזה:להשמיד אותנו ולא משנה אם הארגונים העררבים צודקים או לא הם תמיד יתמכו בהם כי הםר וצים להשמיד אותנו
ג.אם הפנאטיים האלה היו מיעוט אז ההסכמים האלה היו מחזיקים מעמד! אתה לא חושב?! ולמה הציבור ה"פלסטיני" לא מתקוממם נגדם אם זה לא כל הציבור ה"פלסטיני"
ד.תגדיר לי אתה הגנה עצמית

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
יופי זה רציתי

בינתיים מגיע לבחור פרס. היה צריך לנסח זאת יותר טוב:
כמה מהצבאות האלו מיגרו טרור שנתמך באופן שיטתי מכמה מדינות ולהם התנאים הפוליטיים ותקשורתיים שסוקרים את פעילות הצבא כמו של ישראל?
נ''ץ את הוויכוח למה אצלינו זה שונה, וכיצד ניתן להתמודד מול טרור- מתקיים בדיון "דע את האויב". אפשר לפתח את זה גם כאן.

נדב-סתכל בסרגל כלים, או אייקון לנושא, איפה שהבולד, UNDELINE וכן הלאה, שורה שנייה, שני משמאל, מעל הסמייליים השונים.
אתה לוקח משפט, מסמן אותו, ולוחץ על הכפתור של "הדף הלבן עם כמה קווים".
תהנה

ארץ ישראל השלמה:

1. למרות המבצע האחרון ולמרות ההצלחה היחסית בעיראק, עדיין יש שם טרור בלתי נשלט(אם כי את הטליבן יהיה להם יותר קל למאגר, אך בטח שלא ב-100 אחוז), והתנאים הפוליטיים שונים לגמרי.
2. לא אמרתי שזה לא ארגון מושחת, ככה תפסו אותם חלק מין הפלסטינים. אלטרנטיבה לשחיתות של הפת''ח. אם בבחירות הבאות ינצח פת''ח אז הם כן ירצו שלום?
3. ראה סעיף קודם ולאן מה שאתה כתבת מתייחס.
4. לכן כתבתי לפני תקופת ההתנתקות, התכוונתי גם לפני נאום "הוויתורים הכואבים".

וכמובן לא התייחסת לכל התגובה,  או לתגובה השנייה, סטינו מאוד מהנושא שגולדשטיין.

ותגובתי:

1.כי הממשלות של עיראק ,אפגניסטן,תימן וכל המדינות ההאלה לא משתפות פעולה עם האמריקאים כי הם שונאים את אמריקה ותומכים במחבלים אז הם תומכים בהם.רק אמריקה מסכנת את החיילים שלה ועושה את העבודה.
2.לא זה לא מור שהם רוצים שלום.פת"ח וחמאס רוצים להשמיד אותנו אבל הם מציעים לעשות את זה בדרכים שונות.פת"ח מציע מ"ומ וחמאס מציע התנגדות פיזית.כי פת"ח אומרים תמיד לתקשורות שלהם ובטלויזיה שהם אף פעם לא יכור במדינה יהודית.
3.כנ"ל
4.משרון לא ציפיתי ללכת עד כדי כך רחוק.ועכשיו שפיפי הוא רה"מ, בצד השני זה לא יתפרש כקיצוני כי הוא כבר היה רה"מ בעבר וכולם זוכרים(כולל הערבים)איך הוא לא עמד בהבטחות ולחץ יד לערפאת יש"ו שר"י ועכשיו תמיד הוא אומר שצריך שיחות,הקפיא את הבנייה,מכיר ב"פלסטין" ומסיר מחסומים אז הערבים הבינו שאפשר לקפל אותו אז הםא למתרגשים ממנ ולא מחשיבים אותו כקיצוני