כתב נושא: סרטון מזעזע ביותר של עריפת-ראש של חייל אמריקאי בידי מחבלים ערבים בעיראק  (נקרא 111700 פעמים)

0 משתמשים ו- 5 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
סרטון מזעזע ביותר של עריפת-ראש של חייל אמרי&#
« להגיב #50 ב- : פברואר 28, 2010, 18:47:29 »
א. יופי אז אני מבין שסיכמנו שסקר לא משקף כלום, במיוחד בנושאים כאלו.
ב. ברור, אבל יש כאלו שרואים את זה אחרת(ונתתי כמה דוגמאות), לכן תגדיר תמיכה.
ג. אז לך תגיד לגננת "הם התחילו", בדיון רציני זה לא תופס.
ד. אתה במלחמה איתם עשרות שנים, משתמש רק בכוח, עם ציטוט של רבין "נשבור להם את הידיים והרגליים". כוח לא מרתיע תמיד.
בכל אופן זה בדיוק אבל בדיוק אותו דבר כמו המוסר הכפול של חמאס, אל דאגה גם הם טוענים שאנחנו התחלנו.
בס"ד
א.אני דווקא מאמין לסקר הזה כי סקרים אחרים הראו תוצאות דומות ומה הייתה המטרה הפוליטית שלו? לתת לממשלת ישראל תירוץ להעיף את הערבים?
ב.אני לא מצדיק שום תמיכה בחזבאללה.אנחנו היינו באמצע מלחמה קשה והתמיכה היחידה באמצע המלחמה זה שחזבאללה ינצח וישמיד אותנו
ג.הם רואים את כל ישראל כ"פלסטין"!כל עוד אנחנו פה הם ירצו להשמיד את כולנו!לא משנה אם אנחנו ב"קו הירוק" או כל המושגים המטופשים האלה.הם לא יקבלו מדינה יהודית כלשהי לא משנה מה גודלה של המדינה. אז זה או הם או אנחנו אז צריך להרוג אותם אם הם לא עפים מפה!
ד.רבין רק דיבר.כשיפעילו נגדם כוח אמיתי וזה לא יעזור אז תגיד שזה לא עוזר.וכוח אמיתי אני לא מתכוון כמו הבדיחה הזאת עופרת יצוקה

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #51 ב- : פברואר 28, 2010, 18:55:50 »
בס"ד

וזה מוכיח שהם יהיו מחבלים? איך כאילו? אם אין לך הוכחה, אין לך זכות לפעול. מדהים כמה תעמולה זולה של פת''ח/חמאס השפיעה עליך.

וזה בדיוק העניין, זה שהם תוקפים מקומות קדושים כמו חבורה של חיות לא אומר שאתה גם צריך להיות כמוהם. זה ההבדל. העיקר השמאל רוצה להתנהג כמו הגויים(אני חושב שבן פסח אמר את זה פעם), בינתיים אתה מתהלך כזנב לחמאס.

ובדיוק, ברוך גולדשטיין לא יכול לדעת מי מחבל ומי לא, זה גם לא התפקיד שלו, בשביל זה יש את כוחות הביטחון שלנו. ולכן הוא פושע, רוצח, מחבל וחולה נפש, שרצח אנשים חפים מפשע, ללא שום הוכחה שהם היו מחבלים, וכל זה למען טרוף לא מובן.
וזה ההבדל בין להלחם על ארץ ישראל השלמה, או על מדינת הלכה או כל דבר אחר שאתם רוצים, מלהיות כבר בגדר תימהוני.
בס"ד

אנחנו לא יכולים לבודק מי מחבל ומי לא אז בגלל זה צריך להורג את כולם.במלחמה הורגים את כולם!אתה לא באמת מצפה מהאוכלוסיה שלהם לתמוך בישראל!

אם לפחות גורם ערבי אחד היה מגנה את זה גם אני הייתי מגנה את זה אבל מכייון שהם לא מגנים למה שאני אגנה?
לךתגיד להם שהם לא יתנהגו כמונו.

כוחות הביטחון שלנו לא עושים את העבודה כמו שצריך!אם היו עושים אז למה חמאס עדיין קיים? למה הג'יהאד האיסלאמי עדיין קיים?למה היו פיגועים כל יום?אם כוחות הביטחון היו פועלים ומונעיםאת הפיגועים אז גולדשטיין לא היה עושה את זה. ויש ערבים שבכלל לא פועלים משום ארגון או "כוח ביטחון".הם עושים פיגועים על דעת עצמם

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #52 ב- : פברואר 28, 2010, 18:59:49 »
בס"ד

ואם אתה כבר מתעקש שסקרים לא משקפים כלום,אז בוא נצא מנקודת הנחה שזה נכון.לא צריך סקרים.תראה את העובדות ותסביר לי:למה חמאס ניצח בבחירות דמוקרטיות בעזה?וביהודה ושומרון?ומזרח י-ם?
« עריכה אחרונה: פברואר 28, 2010, 19:33:37 על ידי ארץ ישראל השלמה »

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #53 ב- : פברואר 28, 2010, 19:25:25 »
בס"ד

ואם אתה כבר מתעקש שסקרים לא משקפים כלום,אז בוא נצא מנקודת הנחה שזה נכון.לא צריך סקרים.תראה את העובדות ותסביר לי:למה חמאס ניצח בבחירות דמוקרטיות בעזה?וביהודה ושומרון?

ומזרח י-ם

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #54 ב- : פברואר 28, 2010, 19:34:02 »
ומזרח י-ם

בס"ד
צודק אחי ושיניתי.העובדות מדברות בעד עצמן

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אוי אוי מה קרה? מישהו הציב לכם מראה גדולה מול הפרצוף וראיתם שם את הערבים שאתם כל כך שונאים? על מי אתם עובדים תגידו לי? הרי חצי מהפורום הזה כולל המשתתפים הבכירים שלו מפנטז בלילה על תליית הומוסקסואלים ושמאלנים בכיכר דיזינגוף אז ממה בדיוק הזדעזעתם? הרי זה המודל שאתם שואפים אליו - להתנהג כמו חמאסניקים! ברצינות אני חושב שהטופיק הזה חושף כל כך יפה את המעוות בקו המחשבה שלכם, אתם חושבים שבגלל שהאוייבים שלנו נלחמים בנו בלי סנטימנטים אז ככה גם אנחנו צריכים להלחם, אתם חושבים שאם מפעילים טרור נגד ישראל אז ישראל צריכה להפוך למדינה טרוריסטית גם כן, "החמאסניקים לא מפעילים שיקול דעת העיקר להרוג ישראלים - אז גם אנחנו לא צריכים להפעיל שיקול דעת, העיקר להרוג ערבים"... איזו חשיבה אינפנטילית אלוהים ישמור, ולא "ארץ ישראל השלמה", טרוריסט זה לא מי שעושה ראשון, טרוריסט זה מי שמבצע טרור נקודה.

"אם לפחות גורם ערבי אחד היה מגנה את זה גם אני הייתי מגנה את זה אבל מכייון שהם לא מגנים למה שאני אגנה?"

הבנתם? "אם הם טרוריסטים אז למה שאני שאני לא אהיה טרוריסט?" מדינת ישראל לא תקדש רצח אזרחים חפים מפשע. מדינת ישראל לא תהפוך לסניף יהודי של אל קעידה למרות שאתם נורא רוצים. לא מעניין אותי שהם עושים את זה, לא מעניין אותי גם אם כל העולם יעשה את זה, אני לא מוכן לעשות את זה. בבחירה בין תפקיד היהודי לבין תפקיד הנאצי - אני מעדיף להיות היהודי. בדיוק, אני מעדיף להכנס בעצמי לאשוויץ מאשר לאמץ בעצמי התנהגות נאצית, אני מעדיף להפסיד במלחמה, שמדינות ערב יפלשו לישראל, ישעבדו את הגברים ויאנסו את הנשים מאשר להיות חבר בארגון שטוען ש"אין ערבים חפים מפשע, גם ילדים ותינוקות ערבים דמם מותר". אני לא מוכן לבצע פשעי מלחמה כמו שאתם מציעים כאן, לא מוכן להיות נאצי, יהא המחיר אשר יהא.

מספר הערבים שתומכים בחיזבאללה אינו רלוונטי. טרוריסט מוגדר בזאת כאדם שמבצע טרור בפועל או שמסייע לטרור באופן ישיר, אם לא עסק באחת מפעילויות אלה הוא מוגדר כאזרח ועלינו להמנע ככל הניתן מפגיעה בו אם ברצוננו להיות בני אדם הומאניים. כמו כן זה לא רלוונטי אם ניתן להגיע להסכם שלום או לא ניתן.  אם נגזר עלינו להמשיך לחיות במלחמה אז זה מה שיהיה, אני לא מוכן לפתור את הסכסוך הזה כמו שרוסיה הייתה פותרת אותו.

דבר נוסף - תפסיקו לקשקש על מה כתוב או לא כתוב בקוראן, זה לא רלוונטי לכלום, זה מעניין בדיוק את הת** של הנביא מוחמד, התנ"ך מצווה על כל היהודים לא לאכול חזיר, כמה יהודים באמת נשמעים לזה? התנ"ך מצווה לשמור שבת - האם כל מי שלא שומר שבת הוא לא יהודי? כנראה שזה מה שקורה כשלאומנות קיצונית אוכלת כל חלקה טובה במוח - היא לוקחת את הלוגיקה ביחד איתה.

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
בס''ד
איזו חשיבה גלותית!! אתה מעדיף שהערבים המוסלמים הנאצים יש''ו שר''י יפלשו לישראל, יאנסו את הנשים, ירצחו את כולנו..... ברוך ה' שרוב העם לא חושב כמוך.. אם אבותינו היו חושבים כמוך, העם היהודי לא היה שורד! יהודונים שמאלנים תבוסתנים כמוך - הם אלה שיושבים בשלטון היום, בגלל זה המצב שלנו גרוע כל כך. התבוסתנות העלובה שלכם ממיטה עלינו אסונות.. הויתורים, הפשרות וכל המחוות הפתטיות של השלטון היהודוני מובילים אותנו מדחי אל דחי.
אתה מדבר בגנות הלאומנות?! בוודאי! זה הרי צפוי! שמאלנים כמוך לא חשים טיפת כבוד בעצם היותם יהודים, להפך! השנאה העצמית הנפשעת שלכם, מובילה את העם כולו לאבדון... אתה רוצה להיות הומאני?? עם מי בדיוק?! עם הבהמות האלה, שאין להם טיפת כבוד לחיי אדם?!? ואל תבלבל את המוח, זה שישנו איסור בתורת ישראל לאכול חזיר - והרבה יהודים עוברים על ציווי זה, לא מעיד על המוסלמים ואל תשווה.  הדת המוסלמית היא לא רק דת היא דוקטורינה, היא צורת חיים שמשפיעה על חכ מאמיניה בכל התחומים.
אם נגזר עלינו ועליהם לחיות כאן לנצח במלחמה מתמדת, אז אנחנו נהייה אלה שישרדו! חייהם של ילדים יהודיים חשובים הרבה יותר מחיי ילדי הישמעאלים! כי כל ילד שגדל ברמאללה או עזה הוא מחבל בפוטנציאל! ודם יהודי יקר אלפי מונים מדם אויבינו!
עדן איסקוביץ

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אה, הם כולם אותו דבר, גולדשטיין עבר אחד אחד, שאל כל ערבי מה הדעות הפוליטיות שלו, שוחח איתו על פילוסופיה של הדת, ואז החליט לרסס אותם. בטח.
ברגע שאתה רוצח אנשים ללא שום הוכחה, מפרנויה שלך במקרה הטוב, וכל זה להשיג מטרה פוליטית, אתה לא רק רוצח, אתה לא רק טרוריסט אתה גם חולי נפש.

בנוגע למשפט השני, אתה לא חושב שזה לא התפקיד של גולדשטיין לנחש מי מחבל ומי לא?

רבי שמעון בן יוחאי אומר טוב שבגוים הרוג והטוב שבנחשים רצוץ את מוחו.

בת בבל השדודה אשרי שישלם לך את גמולך שגמלת לנו אשרי שיאחז ונפץ את עולליך אל הסלע!

מכות מצרים - עונש קולקטיבי:
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,24409.msg165851.html#msg165851

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
"אתה מעדיף שהערבים המוסלמים הנאצים יש''ו שר''י יפלשו לישראל, יאנסו את הנשים, ירצחו את כולנו....."

תדייק בבקשה ותסיים את המשפט, אני מעדיף שזה יקרה על פני לבצע טבח עם בעצמי. אני עומד מאחורי זה. אתה טועה - אני חש המון כבוד בעצם היותי יהודי, דווקא בגלל שהערכים היהודים הם ההפך הגמור ממה שמשתקף בפורום הזה. ואני לא שמאלני. לא כל מי שלא תומך בימין האמיתי הוא שמאלני. וכן אני איהיה הומאני עם בהמות. אני איהיה הומאני גם עם רוצחים - זו המהות של ההומאניזם. ולמה בדיוק האסלאם זה דת ודוקטורינה והיהדות היא רק דת? אין שום הבדל. לא כל המוסלמים מאמינים בקוראן כמו שלא כל היהודים מאמינים בתנ"ך.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
רבי שמעון בן יוחאי אומר טוב שבגוים הרוג והטוב שבנחשים רצוץ את מוחו.

בת בבל השדודה אשרי שישלם לך את גמולך שגמלת לנו אשרי שיאחז ונפץ את עולליך אל הסלע!

מכות מצרים - עונש קולקטיבי:
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,24409.msg165851.html#msg165851

כל הכבוד - מה שרק מראה שהיהדות עצמה כנראה לא הרבה פחות גרועה מהאסלאם, גם היא מצווה על רצח של חפים מפשע, ילדים הם תמיד חפים מפשע - ולא משנה איזה פשעים הם אולי יעשו בעתיד, לנו אין זכות להניח את זה מראש. אם היהדות מצווה על רצח ילדים = אז היהדות היא דת טרוריסטית. מזל שרוב היהודים לא נשמעים לזה, על כן אני גאה להשתייך לעם הזה.

מנותק אשי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
כל הכבוד - מה שרק מראה שהיהדות עצמה כנראה לא הרבה פחות גרועה מהאסלאם, גם היא מצווה על רצח של חפים מפשע, ילדים הם תמיד חפים מפשע - ולא משנה איזה פשעים הם אולי יעשו בעתיד, לנו אין זכות להניח את זה מראש. אם היהדות מצווה על רצח ילדים = אז היהדות היא דת טרוריסטית. מזל שרוב היהודים לא נשמעים לזה, על כן אני גאה להשתייך לעם הזה.
רק הקב'''ה יכול לקבוע מה מוסרי ומה לא, והוא ציווה אותנו בתורה למחות את זכר עמלק: תמחה את זכר עמלק מתחת השמים.
רק מערי העמים האלה אשר ה אלהיך נתן לך נחלה לא תחיה כל נשמה: כי החרם תחרימם.

ישמח צדיק כי חזה נקם, פעמיו ירחץ בדם הרשע (תהל' נח יא).

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
נדב אתה טוען שאתה מעדיף להיות היהודי מאשר הנאצי, אז בוא אני יגיד לך משהו, מה שהנאצים עשו, היה מזוויע, מדוע? כי לא הייתה להם סיבה. הם הלכו על חפים מפשע, אבל, וזה אבל גדול! אם היהודים בגרמניה היו מתנהגים כמו המוסלמים בארצות אירופה היום, או כמו שהם מתנהגים אצלינו, השואה הייתה מוצדקת, אולי לא באכזריות שלה, אבל אין ספק שאני הייתי מבין את היצר לחיסול היהדים אם היו מתנהגים כמו המוסלמים.

הומאניזם, פלורליזם, כל אלה מושגים רקים מתוכן, קל לדבר בצורה הומאנית וקל להיות פלורליסטי, כשהבעיה אצל מישהו אחר, וכרגע אני מניח שאתה לא סובל מהם ישירות, אבל חכה שהם יגיעו לביתך, חכה שאתה או אחד מבן משפחתך ייתקל בערבי ש"ממורמר בגלל הכיבוש האכזרי" ואז נראה כמו הומני תהיה.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
רק הקב'''ה יכול לקבוע מה מוסרי ומה לא, והוא ציווה אותנו בתורה למחות את זכר עמלק: תמחה את זכר עמלק מתחת השמים.
רק מערי העמים האלה אשר ה אלהיך נתן לך נחלה לא תחיה כל נשמה: כי החרם תחרימם.

ישמח צדיק כי חזה נקם, פעמיו ירחץ בדם הרשע (תהל' נח יא).

אולי רק אללה יכול לקבוע מה מוסרי ומה לא. והוא ציווה על המוסלמים להשמיד את היהודים - מכאן שזה מוצדק. אם לא היית משתתף בדיון הזה הייתי משלם לך כדי שתשתתף בו, אתה מראה בדיוק עד כמה אתה סימטרי לאסלאם הקיצוני. זה אומר "ה' ציווה עליי להרוג והוא מחליט מה מוסרי" וזה אומר "אללה ציווה עליי להרוג, והוא מחליט מה מוסרי". מה ההבדל? איפה ההבדל?

"נדב אתה טוען שאתה מעדיף להיות היהודי מאשר הנאצי, אז בוא אני יגיד לך משהו, מה שהנאצים עשו, היה מזוויע, מדוע? כי לא הייתה להם סיבה. הם הלכו על חפים מפשע, אבל, וזה אבל גדול! אם היהודים בגרמניה היו מתנהגים כמו המוסלמים בארצות אירופה היום, או כמו שהם מתנהגים אצלינו, השואה הייתה מוצדקת, אולי לא באכזריות שלה, אבל אין ספק שאני הייתי מבין את היצר לחיסול היהדים אם היו מתנהגים כמו המוסלמים."

אבל גם אתם מציעים ללכת על החפים מפשע. גם אתם רוצים להרוג תינוקות מוסלמים. חיים בפירוש תומך בפגיעה מכוונת בתינוקות של מוסלמים, לא כחלק ממאבק מזוין אלא כפעולת נקם יזומה. ותינוקות הם תמיד חפים מפשע.

הומאניות זה לא מונח ריק מתוכן. זה בדיוק מה שמפריד אותנו מהם. אם אתה אינך רוצה להיות הומאני אז אל תטען שיש הבדל בינך לבינם. אם אתה כן רוצה להיות הומאני אז קח בחשבון שחלק מהומאניזם חל גם על לא-הומאניסטים, זה מהותו.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
נדב אתה טוען שאתה לא רוצה לא רוצה "שנרד לרמה שלהם" אז אוקיי אתה מעדיף שנרד  2 מטר מתחת לאדמה אם כך?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לא כל המוסלמים מאמינים בקוראן כמו שלא כל היהודים מאמינים בתנ"ך.
אתה משווה את אחוז היהודים הדתיים לאחוז המוסלמים הדתיים? זאת בדיחה?
מוסלמי שאיננו מאמין בקוראן הוא לא מוסלמי (לא רק בחינתם של אנשי הדת המוסלמית) כי האיסלאם (ואת זה אתה יודע היטב) זו דת בלבד
ז"א שאם הוא איננו מאמין בקוראן אז למה הוא בכלל מוגדר מוסלמי?
לעומת זאת יהודי נשאר יהודי גם אם איננו מאמין בתנ"ך כי יהדות זו גם קבוצה אטנית.

לא שאני תומך בהרג חפים מפשע במידה והם אכן חפים מפשע כמובן, אבל בשבילי מישהו שתומך בחיסול העם שלי הוא איננו חף מפשע וזה
לא משנה אם הוא ערבי, אירופאי או בריזלאי, וזו לא רק דעתי ודעתו של "הימין האמיתי" זה גם דעתו של נשיא ארה"ב לשעבר.
אגב אף אחד לא ימחה לך כפיים על כך שאתה כל כך הומאני כביכול וזה גם לא גורם לך להיראות כמו אדם טוב יותר,
אם מטרתך היא להיראות אדם טוב יותר אז תראה את זה במעשים במקום בדיבורי סרק על כמה שאתה "הומאני" כי אדם טוב לא היה מתפאר
בהיותו הומאני אלא היה עושה מעשים טובים בשקט..

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הומני אתה יכול להיות בכך שתלחם לא כדי להשמיד אותם, אלא כדי להביא אותם לידי כניעה, אני ייתן לך דוגמא להומניות. פצצות האטום על יפן. זה הדבר הכי הומני שארה"ב עשתה במלחמה, למה? לפי התפיסה שלך הדבר הוא ממש לא הומני, כי המון נשים וילדים נהרגו, אבל כמה חיים אמריקאים נחסכו בגלל המהלך הזה? ועוד דוגמא להומניות, היפנים אחרי הכניעה, לא הושמדו, זו מידת ההומנית שאני מוכן לתת כלפי האסלאם, אחרי

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
"נדב אתה טוען שאתה לא רוצה לא רוצה "שנרד לרמה שלהם" אז אוקיי אתה מעדיף שנרד  2 מטר מתחת לאדמה אם כך?"

אם הבחירה היא בין לרדת לרמה שלהם - כלומר לבצע ג'נוסייד, לבין לרדת שני מטר מתחת לאדמה - אז תן לי את האת, אני מוכן להתחיל לחפור כבר מעכשיו.

חרותניק - האם אתה טוען שמי שלא מאמין באסלאם ומבצע כל אחת ממצוותיו לא מוגדר כמוסלמי אלא כחסר דת? זה חדש לי. אפשר לראות את הסימוכין לזה?

"ז"א שאם הוא איננו מאמין בקוראן אז למה הוא בכלל מוגדר מוסלמי?
לעומת זאת יהודי נשאר יהודי גם אם איננו מאמין בתנ"ך כי יהדות זו גם קבוצה אטנית."

אין שום קשר, גם נצרות זו דת ומי שהוטבל מוגדר כנוצרי גם אם הוא לא הולך לכנסיה כל יום ראשון.

"לא שאני תומך בהרג חפים מפשע במידה והם אכן חפים מפשע כמובן, אבל בשבילי מישהו שתומך בחיסול העם שלי הוא איננו חף מפשע וזה
לא משנה אם הוא ערבי, אירופאי או בריזלאי, וזו לא רק דעתי ודעתו של "הימין האמיתי" זה גם דעתו של נשיא ארה"ב לשעבר."

בולשיט, פשוט בולשיט גמור, זו דעתו של הימין האמיתי? בגלל זה חיים תומך ברצח של תינוקות מוסלמים ובטבח חסר הבחנה של אזרחים? תינוקות מוסלמיים תומכים בחיול מדינת ישראל? הם יודעים בכלל מה זה?

"הומני אתה יכול להיות בכך שתלחם לא כדי להשמיד אותם, אלא כדי להביא אותם לידי כניעה, אני ייתן לך דוגמא להומניות. פצצות האטום על יפן. זה הדבר הכי הומני שארה"ב עשתה במלחמה, למה? לפי התפיסה שלך הדבר הוא ממש לא הומני, כי המון נשים וילדים נהרגו, אבל כמה חיים אמריקאים נחסכו בגלל המהלך הזה? ועוד דוגמא להומניות, היפנים אחרי הכניעה, לא הושמדו, זו מידת ההומנית שאני מוכן לתת כלפי האסלאם, אחרי"

אני לא אמרתי שהטלת פצצת האטום הייתה מעשה נכון, נתחיל מזה שמעשה הומאני זה בטח לא היה - לפוצץ בתי ספר זה אף פעם לא הומאני, גם לא אמרתי שזה מעשה שנוגד את ההומאניות. זו בהחלט שאלה מורכבת ויתכן שהתשובה עליה היא שהאמריקאים פעלו כפי שהיו חייבים לפעול.

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
בס''ד

m4a1, לא הייתי מנסח את זה טוב יותר בעצמי.
ושוב יש להדגיש, נדב, המוסלמים הערבים הנאצים, לא ראויים לשום מחווה של הומאניות מצידינו.. הם רק מנצלים את העובדה שיש ביננו אנשים נאיביים כמוך, שמרחמים על ילדיהם, בעוד הם רוצחים את בני עמינו.
אני חושב שמדינת ישראל היא יותר מדי הומאנית, ה''כיבוש'' הוא עדין מדי, לדעתי יש להכנס לשטחים שכביכול שייכים למדינה הפלסטינאצית הדמיונית, ולהתחיל תהליך של טיהור אתני (ולא על ידי חיסול האוכלוסיה הארורה שלהם, אלא גרושם מאדמתינו לצמיתות...),יקירנו חיים בן פסח נוהג לדבר על עידוד הגירה ערבית... ואני חושב שיש לגרשם בלי פיצוי! פיצוי?!? לערבים מוסלמים נאצים?!? הפיצוי היחיד שהייתי נותן להם זה... טוב, עדיף לא לדבר על זה.....
ולכל ההומאנים יפי הנפש כאן, ובעיקר נדב, תדע לך, שהיחס שלך כלפיהם לא מפחית כלל את מידת השינאה והתיעוב שפראי האדם הברבריים האלה חשים כלפיך! הדרך היחידה לשגשוג העם היהודי בארצו, היא לעקור את הנגע הזה מתוכנו!
עדן איסקוביץ

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
נדב תזכיר לי האם יש גם אצל הערבים אנשים כמוך שמתנגדים לפגיעה ביהודים והולכים למחות על פגיעה ביהודים חפים-מפשע  בדיוק כמו שאתה מרחם עליהם? או שמשום מה רק אצלנו יש יהודונים אכולי שנאה-עצמית שמתנהגים בדיוק כמוך?, ואני רוצה להגיד לך שאתה ממש נאיבי ומעורר רחמים... איך אתה יכול לרחם על מי שמיחל למותך?

איפה ההיגיון הבריא של יצר ההישרדות? אתה באמת חושב שרק אם תתנהג בהומאניות מזוייפת עם הערבים אז הם ירחמו עליך ויפסיקו לשנוא אותך???
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
עדן, בסדר, קלטתי אותך, כמוך יש בכל מקום, העניין שלי גובר כשאנשים כמוך טוענים שהם שונים מאל קעידה או מהנאצים. איך בדיוק אתה שונה מהם אם אתה מדבר בדיוק כמוהם ומאמץ אותם ערכים כמוהם? למה אתה שונא אותם אם הם מתנהגים בדיוק כמו שאתה רוצה שאנחנו נתנהג?

"ולכל ההומאנים יפי הנפש כאן, ובעיקר נדב, תדע לך, שהיחס שלך כלפיהם לא מפחית כלל את מידת השינאה והתיעוב שפראי האדם הברבריים האלה חשים כלפיך!"

זה לא מעניין אותי. אני לא מחפש שהם יאהבו אותי, אני לא אומר מה שאני אומר כדי שהם יגלו סימפטיה כלפי. הם מוזמנים להמשיך להתנהג כמו חולדות, נראה לאן זה יוביל אותם. זה עניין שלהם. אבל אני לא מוכן שאנחנו נתנהג כמו חולדות.

"נדב תזכיר לי האם יש גם אצל הערבים אנשים כמוך שמתנגדים לפגיעה ביהודים והולכים למחות על פגיעה ביהודים חפים-מפשע  בדיוק כמו שאתה מרחם עליהם?"

כנראה שלא, בכל אופן לא מספיק, וזה בדיוק ההבדל בינינו לבינם. אתם מאלצים אותי לחזור על עצמי. אני בניגוד אליכם לא רוצה להיות חמאסניק. בניגוד אליכם אני לא רואה בהתנהגות שלהם דוגמא ומופת. אני לא רוצה להתנהג כמוהם, אני לא רוצה שהמדינה שלי תראה כמו "המדינה" שלהם, אני לא רוצה לאמץ את הערכים שהם מאמצים, לא רוצה. אתם לעומת זאת כן רוצים להראות בדיוק כמוהם. שזה סבבה רק מה הטענות שלכם כלפיהם? כאילו בחיי שאני לא מבין, אם אתם שונאים אותם בגלל איך שהם נלחמים בנו למה אתם רוצים שנילחם בדיוק כמוהם?

"אתה באמת חושב שרק אם תתנהג בהומאניות מזוייפת עם הערבים אז הם ירחמו עליך ויפסיקו לשנוא אותך???"

שוב, הרחמים שלהם לא מעניינים אותי. לא אכפת לי מה התגובה שלהם לגישה שלי, אם זה מפחית את השנאה שלהם כלפי, או אם זה מגביר אותה, לא מעניין אותי, אני יותר טוב. אנחנו יותר טובים.

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
בס''ד

נדב, ועוד משהו,
אתה מרבה לדבר על הומאניות. אך אתה שוכח כנראה שמדינת ישראל מחזיקה בבתי-הסוהר בשטחה אלפי אסירים בטחוניים, פלסטינאצים עם דם של בני עמך על ידיהם, אלו הם בני מוות. והייתי שמח להכנס לתאים שלהם ולרסס אותם! אך המדינה הנאורה שלנו אימצה, לצערי הרב, את שיטתך, והיא מתייחסת לאסירים הארורים האלה בכפפות של משי... הם זוכים ביצוג משפטי, תזונה הולמת, שרותים רפואיים, לימודים, ביקורים של בני משפחה, ביקורי הצלב האדום ועוד ועוד. זה הומאני. אין ספק שזה הומאני. לתת לרוצחים האלה יש''ו שר''י את כל ההטבות האלה, בעוד החייל שלנו גלעד שליט הי''ו מוחזק בתת-תנאים, ללא שום הטבות והשד יודע מה עוד הם עוללו לנער המסכן הזה...
אז המשווה הולכת כך, ישראל תהייה הומאנית, האויב הערבי ימשיך בדרכו... ישראל תבליג, כי היא חייבת להיות הומאנית, החמאס חוטף חייל, ישראל תמשיך להיות הומאנית....... לאן זה יוביל אותנו?!? לעזאזל עם ההומאניות שלך!!!! חז''ל אמרו ''כל המרחם על אכזרים סופו שיתאכזר לרחמנים'' וזה רלוונטי מאוד לנושא שלנו כאן. אסור להיות הומאני. הם מבינים רק כח! זוהי שפתם! צא מהאשלייה שלך, אתה לא חיי בסקנדינביה, אתה חיי במזרח התיכון, מוקף בישמעאלים נאצים שעבורם המילים ''הומאניזם'' ו''זכויות-אדם'' הן מילים זרות, שלא מופיעות בלכסיקון שלהם! רק בכוח ננצח אותם! בעזרת החרב! לא בעזרת הסכמים עלובים שלא שווים את הנייר עליו הם מודפסים!
עדן איסקוביץ

מנותק אשי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אולי רק אללה יכול לקבוע מה מוסרי ומה לא. והוא ציווה על המוסלמים להשמיד את היהודים - מכאן שזה מוצדק. אם לא היית משתתף בדיון הזה הייתי משלם לך כדי שתשתתף בו, אתה מראה בדיוק עד כמה אתה סימטרי לאסלאם הקיצוני. זה אומר "ה' ציווה עליי להרוג והוא מחליט מה מוסרי" וזה אומר "אללה ציווה עליי להרוג, והוא מחליט מה מוסרי". מה ההבדל? איפה ההבדל?
ההבדל הוא שאנחנו יהודים והאמת איתנו, אנחנו העם הנבחר והתורה שלנו אמת.

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
בס''ד?נדב יקירי, אני שונה מאל-קאידה, כי אני לא מאמין שאלוקים יעניק לי משכן בגן עדן עם 72 נערות בתולות אם אתפוצץ בתוך אוטובוס שבו נמצאים עשרות אנשים שהדת מגדירה ככופרים.
אני שונה מאל-קאידה בכך שאני מאמין בקדושת חיי האדם, ואני לא מוכן לסכן את בני או בתי כדי לפגוע באויבי. אני לא מוכן לשלוח את בני הקטן עם חגורת נפץ כדי לפוצץ את עצמו... אני שונה מאל-קאידה, בכך שאני מאמין בקידמה, אני מאמין בחברה מערבית, בשיתוף פעולה בין אנשים מעמים שונים ומדתות שונות בלי להפלות אותם.
אני שונה מהם בכך שאני לא בונה את חיי סביב מעגל של הרג ותכנון פיגועים.
אני שונה מהם בכך שהם מאמינים באל שיקרי שבחר בנביא שקרי שהיה רוצח, רמאי, גנב, פדופיל ואנס שקרא להשמיד את כל אלה שלא יאמינו בו ואילו אני מאמין בתורת ישראל שאומרת 'ואהבת לרעך כמוך'.
אני שונה מהם בכך שאני יהודי, והם הפסולת של החברה האנושית.
עדן איסקוביץ

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
בס''ד
ואל תשווה את הדת המטורפת שלהם לדת שלנו. היהדות הינה הבסיס לכל מערכת הערכים והאידאלים המערביים. ערכי המוסר האוניברסליים מבוססים על דברי הקודש של תורתינו הקדושה.
תורת ישראל הביאה לעולם רק טוב, כל עמי אירופה לקחו מהתנ''ך יסודות לחוקיהם.
ואילו הקוראן המתועב, ה' ימחהו מעל פני האדמה, הביא לעולם רך צער, שכול, דם ומוות!
עדן איסקוביץ

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #74 ב- : פברואר 28, 2010, 23:15:35 »
סתם באופן כללי,מי אמר שצריך לתקוף בצורה חסרת הבחנה ילדים ואנשים חפים מפשע?? למה אי אפשר להרוג אנשים שבאמת מגיע להם? או פשוט לתקוף ולהתנקל לאוכלוסיה הערבית באופן כללי בשביל נקמה(ושיהיה הרתעה)מבלי להרוג דווקא..לא צריך לחכות את הערבים הטמבלים בכל דבר למרות שקשה לומר שזה לא צודק להרוג ערבים שידוע שהם שותפים באופן פעיל בהגנה על רוצחים ושיתוף פעולה עם זה..

ועוד משהו דיי אם הטיעונים האלה של "אנחנו העם הנבחר"  ושהתורה איתנו ועוד דברים מהסוג הזה זה לא משנה אם זה נכון או לא הבעיה היא שזה לא טיעון סביר ורוב מי שנתקל בוא והוא לא דתי לרוב רק יחשוב שאתם פנאטים או משהו כזה כי זה באמת טיעונים בעייתים בעיקר בגלל שברוב המקרים הם לא קשורים כל כך לנושא.
אל תצביע תשפיע