כתב נושא: סרטון מזעזע ביותר של עריפת-ראש של חייל אמריקאי בידי מחבלים ערבים בעיראק  (נקרא 111702 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
סרטון מזעזע ביותר של עריפת-ראש של חייל אמרי&#
« להגיב #225 ב- : מרץ 07, 2010, 17:20:27 »
בס"ד
הממשלנה שלנו לא עושה מה שצריך אז ממשלה שמסכנת את בטחוני על בסיס קבוע היא מתנהגת באנטישמיות.
אם השמדנו את הכור של עיראק וסוריה אז אתה חושב שאי אפשר להשמיד מנהרות מסכנות?!  ולא צריך לחסום אותם,פשוט להשמיד מהאוויר וזהו

הכור בעיראק וסוריה היה כור אחד(פר מדינה) שמאז לא נבנה בשנית(על פי מה שאנחנו יודעים כרגע).
מנהרות יש אלפים, ולבנות אותן זה די פשוט, באמצעים פשוטים, כנ''ל לאתר אותן.

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד

הכור בעיראק וסוריה היה כור אחד(פר מדינה) שמאז לא נבנה בשנית(על פי מה שאנחנו יודעים כרגע).
מנהרות יש אלפים, ולבנות אותן זה די פשוט, באמצעים פשוטים, כנ''ל לאתר אותן.

כורים הרבה יותר קשה להשמיד ממנהרות.

צריך להפציץ אצ המנהרות באופ ן קבוע ושגם יההרגו האלה שבונים אותן בזמן שהם עושים את זה כדי שלהבא ערבי אחר יפחד לבנות מנהרה כי הוא יסכן את עצמו

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אוהד הפועל,
אני עדיין מעדיף את שלי על פני שלך (רפש).
טוב לדעת שאתה לא מכחיש לגבי לנין.
אינני יודע לגבי פרנויות של גלן בק מFOX, אבל יש די והותר אנשים שאינם גלן בק שחקרו לעומק, ומבינים ומזהירים מפני סכנה מאוד מאוד מאוד ממשית, צ'רצ'יל ועוד כמה בודדים, שקולם הדהד במדבר הזהירו מפני היטלר וחבר מרעיו, ורוב הפוליטיקאים, העיתונים וכו' לא שעו, בדיוק כמו היום, המלך עירום ידידי והגיע הזמן שתכיר בזה.
מאידך הן לגבי באג 2000 והן לגבי הדבורים היו די והותר מומחים שאמרו שאין מה לעשות מזה עניין רק שקולם לא נשמע והושתק בגלל שהעיתונות היא סנסציונית וצהובה ומחפשת רייטינג כשהיא צריכה שקהל צרכניה ימשיך לצרוך את הזבל והשטויות שהיא מוכרת, שיהיו רלוונטים להמשך, מאידך דווקא דברים שצריך להיות ער להם כסכנה עולמית דווקא מושתק על ידי אותה תקשורת.
ישראל תמשיך להתקיים עד שהאסלאם ימצא שעת כושר מתאימה להלום, בדיוק כמו שקרה לממלכת ירושלים אל מול צלאח אלדין אלאיובי וביברס הממלוכי.
הבעיה הגלובאלית של האסלאם לא נתנת להפרדה, ההפרדה שאתה מנסה לעשות היא מלאכותית, וזה לא רק מדינות כמו איראן, וזה לא איום דמוגרפי (שדווקא לא קיים בישראל)  אלא עוד אלמנטים רבים:
1.)   כסף מנפט וגז טבעי שהולך לשטיפת מוח (דעווה) הטעיית המערב וישראל (אל תאקיה) טרור, פיתוח נשק להשמדה המונית ואמצעי שילוח.
2.)   דמוגרפיה, המציאות באירופה וכן שהולך ומתפתח גם בשאר המערב וברוסיה מדבר בעד עצמו.
3.)   הכנסת יחס כנוע לאסלאם, באוניברסיטאות, במכללות, בתקשורת, בכנסים, בימי עיון וכו' וכו'.
4.)   פעילות משפטית ופוליטית נרחבת פנימית וחיצונית להחלפת חוקים בחוקי שריעא.
5.)   במקום שבו מסלמים נמצאים במסה קריטית, חוק המדינה איננו קיים.
6.)   לחץ גובר מצד ה-OIC ליישר קו מבחינה מדינית איתן ביחס ליהודים וישראל (וכולנו רואים לאן אירופה נסחפת).
7.)   קידום חרם על מוצרים ישראליים,קידום ודחיפה להוצאת צווי מעצר בינלאומיים נגד מדינאים ואנשי צבא ישראליים.
8.)   השתקת אופוזיציה בסיסמאות של "איסלמופוביה" "גזענות" ו"שובניזם מערבי", והכל יד ביד עם רוח ה"פוליטיקלי קורקט".
9.)   השפעה על שינוי היחס במערכת החינוך ובאקדמיה לאסלאם.
  במיוחד ניתן לראות זאת בספרה של החוקרת בת יאור (ג'יזל ליטמן) "אירוערביה" ובספריהם של אמרסון, רוברט ספנסר, אזהרותיו של חירט וילדרס, מזרחנים מהארץ ומחו"ל שמנסים להזהיר בראש חוצות וכו' וכו'.
קולם נבלע כרגע, כי המדיה והאליטות במערב מנסות להשתיק אותם ולוודא שהם מתוייגות כדבעי (לניניסטי להחריד) בדיוק כמו אלו שיצאו נגד השקרים של מקדמי הדת הירוקה (הסביבתנים ולא האסלאם, הכוונה).
חמאס זה לא בעיה, זה רק סימפטום, ילכו חמאס יבואו גורם אחר, בעייתי יותר ומסוכן יותר.
מערכת כיפת ברזל לא תיירט קאסם אחד ולו בגלל סיבות של חוסר כדאיות כלכלית, כיפת הברזל הייתה איוולת של מערכת הבטחון, בטח ובטח ביחס למה שיכלו להשיג אם היו הולכים על הנאוטילוס אבל זה לא הנושא לדיון.
מערכת כיפת ברזל, כפי שמערכת הבטחון הודתה, תשמש בעיקר ליירט טילים בעלי קליבר גדול יותר, ומרחק שיוט רב יותר, בדגש על טילים מסויימים שיש לחיזבאללה ומעט ממה שיש לחמאס.
הרקטות הפרימיטיביות של חמאס בנתיים לא יהיו בכלל אופציה ליירוט עבור המערכת שתשב בכלל רוב הזמן במחסני החירום ולא תהיה מבצעית שוטפת, ביי דה וויי.
עדיין קיים נשק המנהרות, וגם עתיד יו"ש עדיין לא נקבע, אז לאט לכבודו.
ויתור על חיסול היהודים איננו בא בחשבון, 1400 שנה זה לא השתנה, תפתח סורה 9 בקוראן ותפתח צחיח' אל מסלם ואל בוקארי ותראה בעצמך, ג'האד ומטרה סופית לחיסול היהודים איננו תלוי בשום דבר, ולא משנה מה יהיה המצב של חמאס או כל ארגון אחר, האסלאם ומטרותיו אינם תלויים ארגון כזה או אחר.
דיברת על איסור הסתה הדדית, הצחקתני, איפה אתה חושב שאתה חי? יצא לך לראות מה מתחולל בבירת האנטישמיות וההסתה העולמית מדרומינו היא מצרים שיש לנו איתם "הסכם"??
אתה חי לך בבועה, שוגה באשליות, לא מודע לסכנות, מתהלך זחוח כבלתי פגיע ולא מתאמץ אפילו ללמוד את האויב שלך, כל כך הרבה הנחות מפגרות הנחת שאני אפילו לא יודע מאיפה להתחיל להשיב לך.
אתה מנתח מצב עלוב ביותר, אני חייב לציין, וכן, אני יאמר זאת בפשטות, צ'רצ'יל הרחיק ראות הרבה יותר מכל עיתונאי ישראלי מושתן.
הגיע הזמן שתכניס לקודקוד, זה לא "קיצונים" זה האסלאם, הגיע הזמן שתפנים, וכמו שאתה שולח אותי לצפות בסרטים,, אני יכול גם לשלוח אותך:
http://video.google.com/videoplay?docid=-871902797772997781#
מיתון האסלאם? מודרניזציה? איזה פטריה אכלת שכתבת את שכתבת?
אתה חושב שלא ניסו את זה לפניך, מנסים מאז ימי נאפוליון בונפרטה, ומה שיצא בנתיים זה כשלון אחד גדול.
« עריכה אחרונה: מרץ 10, 2010, 20:56:08 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק דניאל בן יהושע

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
^
כל הכבוד נץ!!!
מילים כדרבנות!
דין יהושע בסיף! אמן.
ܕܝܢܐ ܕܝܗܘܫܘܥ ܒܣܝܦܐ! ܐܡܝܢ.

כ-מיליון יהודים מבריה"מ הארורה לשעבר מודים לך, הרב כהנא הי"ד זצוק"ל, על שגאלתנו מיד שעבוד מלכות עגלה!

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ציטוט
אוהד הפועל,
אני עדיין מעדיף את שלי על פני שלך (רפש).

הדשא של השכן תמיד ירוק יותר, הרפש שלך תמיד חום יותר, נו טוב.

ציטוט
טוב לדעת שאתה לא מכחיש לגבי לנין.

לא ידעתי שאתה נער הפוסטר של הקומוניזם והיפוכו?

ציטוט
אינני יודע לגבי פרנויות של גלן בק מFOX

אינני יודע על "הדיאלקטיקה הלניניסטית"

עד כאן לעקיצות הדביליות

ציטוט
אבל יש די והותר אנשים שאינם גלן בק שחקרו לעומק, ומבינים ומזהירים מפני סכנה מאוד מאוד מאוד ממשית, צ'רצ'יל ועוד כמה בודדים, שקולם הדהד במדבר הזהירו מפני היטלר וחבר מרעיו, ורוב הפוליטיקאים, העיתונים וכו' לא שעו, בדיוק כמו היום, המלך עירום ידידי והגיע הזמן שתכיר בזה.

די והותר אנשים, אנשי רוח, מדינאים, גנרלים, דמוגרפים וכן הלאה שחקרו לעומק את הנושא ראו זאת אחרת. סלח לי על הזלזול.
והמלך לא עירום, יש לו כובע מצחיה.

ציטוט
מאידך הן לגבי באג 2000 והן לגבי הדבורים היו די והותר מומחים שאמרו שאין מה לעשות מזה עניין רק שקולם לא נשמע והושתק בגלל שהעיתונות היא סנסציונית וצהובה ומחפשת רייטינג כשהיא צריכה שקהל צרכניה ימשיך לצרוך את הזבל והשטויות שהיא מוכרת, שיהיו רלוונטים להמשך, מאידך דווקא דברים שצריך להיות ער להם כסכנה עולמית דווקא מושתק על ידי אותה תקשורת.

בו ננתח את זה, מה הוא הגורם התקשורתי המבודד את המרכיבים הבעתיים בעולם ודוגל בעיתונאות צהובה רודפת רייטינג? כמדומני שנושא האסלאם, טרור האסלאם ובטח כפי שאתה מציג זאת כסכנה לעולם יכול להניף רייטינג עצום.
אולי הם חוששים שהנדון יביא יותר מדי רייטינג?

ציטוט
ישראל תמשיך להתקיים עד שהאסלאם ימצא שעת כושר מתאימה להלום, בדיוק כמו שקרה לממלכת ירושלים אל מול צלאח אלדין אלאיובי וביברס הממלוכי.

מעניין אותי לחשוב,  האם מסקנה זאת אומצה על ידך על ידי ניתוחי פסוקי הקוראן או אולי באופן תת מודע בידיעה שכיוון שאיש דת אתה, קיצוני אתה(ביחס לציבור הישראלי), ומשליך את תחושותיך האישיות לכיוון יריבך/אויבך האסלאמי?
יתרה מכך, הרי אם האסלאם יהיה מתון, בצורה ההיפוטתית הקיימת, האם אתה איש דת ישראל, תזנח את קולותיך המלחמתיים ותוותר על חלקי ארץ הקודש? וודאי שלא.
וכיצד תוכל להתמודד עם הקונפליקט בין הרצון הפנימי המונע מאמונה דתית, להשגת שקט ושלווה במדינתך ובעולם? מגנון "ההשלכה" אף פעם לא נם.
עד כאן לניתוח הפסיכואנליטי לגביך.

השלום עם מצריים ועם ירדן הוכיח את עצמו. עשרות שנים של שקט, לחימה בטרור מבחינתם(וספיגת טרור מגורמים קיצוניים), יחס דיפלומטי וכן הלאה.
אין שום חשש ממצרים היום או ירדן, למרות זיקתן לאסלאם.
עד לאחרונה יכולנו להגדיר את טורקיה, האימפריה העותומנית, ביחס נהדר לישראל, ועקב המשבר הדיפלומטי הוא די ירד(כמו בכל משבר), והנה לה מדינה אסלאמית שהראתה במשך שנים גב תמיכה לישראל, ובכלל מתינות שם מה.

ציטוט
הבעיה הגלובאלית של האסלאם לא נתנת להפרדה, ההפרדה שאתה מנסה לעשות היא מלאכותית, וזה לא רק מדינות כמו איראן, וזה לא איום דמוגרפי (שדווקא לא קיים בישראל)  אלא עוד אלמנטים רבים:
1.)   כסף מנפט וגז טבעי שהולך לשטיפת מוח (דעווה) הטעיית המערב וישראל (אל תאקיה) טרור, פיתוח נשק להשמדה המונית ואמצעי שילוח.
2.)   דמוגרפיה, המציאות באירופה וכן שהולך ומתפתח גם בשאר המערב וברוסיה מדבר בעד עצמו.
3.)   הכנסת יחס כנוע לאסלאם, באוניברסיטאות, במכללות, בתקשורת, בכנסים, בימי עיון וכו' וכו'.
4.)   פעילות משפטית ופוליטית נרחבת פנימית וחיצונית להחלפת חוקים בחוקי שריעא.
5.)   במקום שבו מסלמים נמצאים במסה קריטית, חוק המדינה איננו קיים.
6.)   לחץ גובר מצד ה-OIC ליישר קו מבחינה מדינית איתן ביחס ליהודים וישראל (וכולנו רואים לאן אירופה נסחפת).
7.)   קידום חרם על מוצרים ישראליים,קידום ודחיפה להוצאת צווי מעצר בינלאומיים נגד מדינאים ואנשי צבא ישראליים.
8.)   השתקת אופוזיציה בסיסמאות של "איסלמופוביה" "גזענות" ו"שובניזם מערבי", והכל יד ביד עם רוח ה"פוליטיקלי קורקט".
9.)   השפעה על שינוי היחס במערכת החינוך ובאקדמיה לאסלאם.

1. וכל זה לא מאפיין את מהמתונים, יתרה מכך אנו רואים את התעמולה הישראלית, נשק להשמדה המונית מצד ישראל(עם כמה פעמים בהם היא רמזה על יכולתה הצבאית), חיסולים, דיסאינפורמציה, הטעיות והכן הלאה.
רואים זאת מארצות הברית, ברית המועצות, אירופה, ובעצם כל ישות קיימת בהיסטוריה. אזי הליך אנושי טבעי.
כמובן שהתעלמת מהעובדה שכרגע, ונכון להיום, רוב מדינות האסלאם אינן מתונות, ולהן בין היתר שאיפות לאומניות/דתיות קיצוניות. בדיוק כמו כל מדינה החיה בימי האבן(לוו דווקא מבחינה טכנולוגית), ואף כל מדינה עם שאיפות לאומניות/דתיות או כלכליות.
2. אנא הסבר כיצד בישראל לא קיים אותה בעיה דמוגרפית? הרי זאת מצווה באסלאם, לרבות ככל שניתן. האם ניתן לעצור את הריבוי הטבעי באירופה(כמו שכתבתי בהודעה הקודמת על ידי הדוגמה למצב הישראלי)? וודאי שכן. איך? הסברתי כבר. אם תרצה אחזור שנית.
3. כמו כל כלי התקשורת המגנים גזענות ופשיזם? חסר לך מכללת, אוניברסיטאות, ימי עיון וכן הלאה הדוגלים בתעמולה ישראלית/יהודית? המשתמשים בזכר השואה להשגת מטרות פוליטיות?
4. מכל מוסלמי ומוסלמי? בכל קהילה מוסלמית? איני יודע אתן לך את הסר הספק.
5. אז לכן יש צורך באכיפת החוק, אין קשר לאסלאם עצמו. אגב חסר לך שכונות עוני של נוצרים(לטינים ושחורים), ויהודים(ראשון, בת ים למרות שעכשיו קצת פחות, דרום ת''א וכן הלאה) שהחוק לא תקף אליו?
6. בדיוק כמו הלחץ של ישראל על אירופה/ארצות הברית, אם בארגונים יהודים ואם מדינת ישראל. במצב של סכסוך הדבר הוא נורמלי.
7. תעמולה מלחמתית תעמולה מלחמתית תעמולה מלחמתית.
8. כמו השתקת אנשי השמאל בארצות הברית ובאירופה המגנים את ישראל, על ידי אשמות שוו באנטישמיות וניצול ניצולי השואה? או כמו השתקת הביקורת על השחורים בארצות הברית(הנוצריים) על ידי בכי אין ספור על הפליה, גזענות, עבדות וכן הלאה?
9. בדיוק כמו ההשפעה על החינוך היהודי, שבארצות הברית(וכתלמיד בארצות הברית בבית ספר ציבורי) מלמדים את נעריהם על השואה, על העם היהודי וכן הלאה. כנ''ל בצרפת, כנ''ל בגרמניה וכנ''ל במקומות אחרים.

כל האלמנטים שציינת, קריאת המלחמה השוו, הינם אלמנטים הקיימים כמעט בכל חברה, בכל סביבה, בכל מקום. ברוך הבה לעולם הסוציולוגי ידידי.
אולי היהודים הם אלו שמסכנים את שלום העולם? הם מנצלים את אותם אלמנטים, שהאסלאם מנצל להשגת מטרתו העלית לשלוט בעולם ולחסל את כולנו...

ציטוט
במיוחד ניתן לראות זאת בספרה של החוקרת בת יאור (ג'יזל ליטמן) "אירוערביה" ובספריהם של אמרסון, רוברט ספנסר, אזהרותיו של חירט וילדרס, מזרחנים מהארץ ומחו"ל שמנסים להזהיר בראש חוצות וכו' וכו'.

שאביא לך אנשי רוח, מדע, מדינה וכן הלאה החולקים עליהם? הרי אנו לא בתחרות מי מכיר יותר כותבי ספרים/מאמרים.

ציטוט
קולם נבלע כרגע, כי המדיה והאליטות במערב מנסות להשתיק אותם ולוודא שהם מתוייגות כדבעי (לניניסטי להחריד) בדיוק כמו אלו שיצאו נגד השקרים של מקדמי הדת הירוקה (הסביבתנים ולא האסלאם, הכוונה).

והאינטרס המיידי הוא? ומה לכל הרוחות יש לך מאנשי הסביבה הירוקה?

ציטוט
חמאס זה לא בעיה, זה רק סימפטום, ילכו חמאס יבואו גורם אחר, בעייתי יותר ומסוכן יותר.

על זה אנו מסכימים, חמאס הם סימפטום. יבוא אחר במקומו ויעשה מה? פיגועים? אוי לא.
במבחן התוצאה והוצאת המרכיב "הקיצוניות" שולי שכזה יכול לגבור על מדינת ישראל מבחינה צבאית. מדינית? כן, עד גבול האינטרס האינדיווידואלי, הגובר על האינטרס הלאומי(שקיים אף הוא) ואינו מרפה את הפרט(ינון כהן פירט זאת במאמרו "הסכסוך הישראלי ערבי והירידה מהארץ", בנושא אחר לגמרי).

היכולת להפסיד הכל בסיכון רב, מול תועלת נמוכה לא יעיל ולא רציונלי.
היה קרימינולוג צרפתי שאיני זוכר את שמו שכתב על שיקול הדעת של הפרט והשפעת שיקול זה על ביצוע פשעיו, ואף עזר לשנות את פני העולם הקרימינולוגי ולהפסיק את העינויים, רצח ועונשים של הסנהדרין הנוצרי, סליחה האינקוויזיציה(טוב עכשיו מסתיימות העקיצות הדדיות)

ציטוט
מערכת כיפת ברזל לא תיירט קאסם אחד ולו בגלל סיבות של חוסר כדאיות כלכלית, כיפת הברזל הייתה איוולת של מערכת הבטחון, בטח ובטח ביחס למה שיכלו להשיג אם היו הולכים על הנאוטילוס אבל זה לא הנושא לדיון.
מערכת כיפת ברזל, כפי שמערכת הבטחון הודתה, תשמש בעיקר ליירט טילים בעלי קליבר גדול יותר, ומרחק שיוט רב יותר, בדגש על טילים מסויימים שיש לחיזבאללה ומעט ממה שיש לחמאס.הרקטות הפרימיטיביות של חמאס בנתיים לא יהיו בכלל אופציה ליירוט עבור המערכת שתשב בכלל רוב הזמן במחסני החירום ולא תהיה מבצעית שוטפת, ביי דה וויי.

בטוח?
http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=690647
שוב פעם התקשורת השמאלנית הזאת.
אגב אני מסכים איתך שמערכת הנאוטילוס נשמעת יותר יעילה ויותר ממוקדת(ויותר חדשנית), אין זה שולל את ביצועיה של המערכת "כיפת ברזל".
נגלה זאת מתי שהיא תופעל בפועל.

ציטוט
עדיין קיים נשק המנהרות, וגם עתיד יו"ש עדיין לא נקבע, אז לאט לכבודו.

עדיין לא הגיע המשיח, אפשר לקוות לא?
ואתה רואה מאמצים נרחבים מצד המצריים למניעת המנהרות, למה? כי להם אינטרס פוליטי וביטחוני פנימי, ולהם ממשלה מתונה יחסית.
ככל שהמצב במזרח התיכון יהיה שקט יותר תראה עוד ועוד מתונים. כיצד אני יודע? בתור היסטוריון, בחן את ההליך ההיסטורי של טורקיה, של אנגליה(ממסעות הצלב ועד היום) של צרפת וכן הלאה.
ראה עיירות בארצות הברית שרק לפני כמה מאות שנים החזיקו עבדים, שרפו נשים בצייד מכשפות וכן הלאה, למצב הקיים היום בהשוואה כוללת.
ראה שינוי ניכר בין הקיצוניות למדורניזציה, אלמנטים בסיסיים המשפיעים מעבר לקנאות דתית.

ציטוט
ויתור על חיסול היהודים איננו בא בחשבון, 1400 שנה זה לא השתנה, תפתח סורה 9 בקוראן ותפתח צחיח' אל מסלם ואל בוקארי ותראה בעצמך, ג'האד ומטרה סופית לחיסול היהודים איננו תלוי בשום דבר, ולא משנה מה יהיה המצב של חמאס או כל ארגון אחר, האסלאם ומטרותיו אינם תלויים ארגון כזה או אחר.

בדיוק כמו שהדת היהודית התאימה את עצמה למצב היום(בערך) עם ויתור על זכויות עבדים, מצוות עין תחת עין, רציחות של בנות כהן על זימה וכן הלאה, ניתן לשנות אף כל דת בשל היא. למתנה.
האינטרס האישי יעלה על האינטרס הנפשי הבלתי נשלט.

ציטוט
דיברת על איסור הסתה הדדית, הצחקתני, איפה אתה חושב שאתה חי? יצא לך לראות מה מתחולל בבירת האנטישמיות וההסתה העולמית מדרומינו היא מצרים שיש לנו איתם "הסכם"??
לכן על הרצון לשפר את היחס בין העולם הערבי לישראל, בעט שקט ושלווה יש לבצע פעולות להקרבה בין שני העמים.
אגב ההסתה עצמה ממצריים הינה המדיניות הרשמית או כל מני פלונים חסרי השפעה? הרי גם אצלינו מדי פעם עולים תמהוניים הזועקים למלחמת חורמה על הארץ, ואף אחד לא באמת מקשיב להם כי אף אחד לא מקשיב לכל מני יצורים, ראה לדוגמה כהנא חי(זה לא עקיצה, אתה לא כהניסט אז זה לא נחשב).

ציטוט
אתה חי לך בבועה, שוגה באשליות, לא מודע לסכנות, מתהלך זחוח כבלתי פגיע ולא מתאמץ אפילו ללמוד את האויב שלך, כל כך הרבה הנחות מפגרות הנחת שאני אפילו לא יודע מאיפה להתחיל להשיב לך.
אתה מנתח מצב עלוב ביותר, אני חייב לציין, וכן, אני יאמר זאת בפשטות, צ'רצ'יל הרחיק ראות הרבה יותר מכל עיתונאי ישראלי מושתן.

אמר הנביא נץ בעל חזון נבואות הזעם.
אתה בוחר להתעלם שוב ושוב בהישגיה של העולם הדמוקרטי מערבי, מול הסכנות שהן נעמדו בו בכל זמן(קומוניזם, קנאות דתית, פשיזם וכן הלאה).
בעולם הפוליטיקלי קורקט כמו שאתם אוהבים לכנות, אשר מסרב לקבל גזענות, על מנת למנוע מאותם קבוצות קיצוניות להגדיל ראש פעם נוספת.
למנוע הפליה, ולמנוע מצב מלחמתי. זו היא מטרתו.
אך לשו, יותר מעניין לזעוק "השמיים נופלים", ולהתעלם מאישיותנו השווים של בני האדם.

ציטוט
גיע הזמן שתכניס לקודקוד, זה לא "קיצונים" זה האסלאם, הגיע הזמן שתפנים, וכמו שאתה שולח אותי לצפות בסרטים,, אני יכול גם לשלוח אותך:

למטבע יש 2 צדדים
אם תשובתך המלאה בדיון קודם(דע את האויב, עדיין לא גמרתי שם את הכל ותגובה תגיע בהתאם) היו סרטים ומאמרים ללא מילה אחת, הרשה לי להניח שגם לי מותר.

ציטוט
מיתון האסלאם? מודרניזציה? איזה פטריה אכלת שכתבת את שכתבת?
אתה חושב שלא ניסו את זה לפניך, מנסים מאז ימי נאפוליון בונפרטה, ומה שיצא בנתיים זה כשלון אחד גדול.

האם אתה באמת חושב שיושב לו המוסלמי הפשוט אי שם באירופה וחושב כיצד לדפוק את הכופרים?
חרם חרם.