כתב נושא: סרטון מזעזע ביותר של עריפת-ראש של חייל אמריקאי בידי מחבלים ערבים בעיראק  (נקרא 112059 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
סרטון מזעזע ביותר של עריפת-ראש של חייל אמרי&#
« להגיב #175 ב- : מרץ 05, 2010, 03:50:13 »
בס"ד

אתה רוצה לענות או לגמור כמו רבין?

או ווה, או ווה... יפה לך איום מפורש ברצח, ובכל זאת, אני עונה לטיעונים ולא לסטיקרים. ענה לעניין בבקשה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #176 ב- : מרץ 05, 2010, 03:52:43 »
בס"ד

או ווה, או ווה... יפה לך איום מפורש ברצח, ובכל זאת, אני עונה לטיעונים ולא לסטיקרים. ענה לעניין בבקשה.

למה איום מפורש ברצח?

טיעון בשבילך זה יבוב על כמה שאנחנו דומים לאל קעידא ושאר מיני דמגוגיות?

אם כן, לא תמצא מוטציות כאלה אצלי.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
"לגמור כמו רבין" פירושו להרצח על ידי פעיל ימין קיצוני כמוך או כמו חברך יגאל עמיר לא? ולא, טיעון מבחינתי יהיה למה אתה לא דומה לאל קעידה, בינתיים אתה עושה מאמץ להוכיח שאתה כן.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ציטוט
אתה רוצה לענות או לגמור כמו רבין?
אם זה לא איום ברצח אז מה זה?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
"לגמור כמו רבין" פירושו להרצח על ידי פעיל ימין קיצוני כמוך או כמו חברך יגאל עמיר לא? ולא, טיעון מבחינתי יהיה למה אתה לא דומה לאל קעידה, בינתיים אתה עושה מאמץ להוכיח שאתה כן.

לגמור כמו פירושו לבגוד בעם ישראל ולהירצח על ידי השב"כ. ידעתי שתשתמש בדמעות התנין הנ"ל - סתם בשביל הצחוק, אתם יותר מצחיקים כשאתם מתים מאשר כשאתם מתחננים לשלום עם הערבים.

בינתיים הוכחתי מעבר לכל ספק כי אני לא דומה לאל קעידא. אל קעידא מבססים את עצמם על מוסר שקרי ומסולף בדיוק כמו שלך. אני לעומת זאת לוקח את שלי מבסיס אלוקי. אתה מטיף מוסר נגד הגנה עצמית, מנסה להצניע את זכויותינו הטבעיות בתוך תחום ההגנה העצמית ומשווה אותנו לאויבינו, קומוניסט נאמן הינך.

אצלכם אין הבדל בין להרג להרג. אז תן לי להגיד לך משו. אצל אנשים שפויים כן יש. אנשי עמי, כבודם וערך חייהם חשובים לי יותר מאשר חיי אויב - בין אם הוא מסכן אותי באותו רגע ובין אם לאו. רק הגנה עצמית מורחבת, שתכלול [מן הסתם] גם אכזריות, תמנע שפיכות דמים בעתיד גם מצד היהודים וגם מצד הערבים. להגן על עצמך ועל האויב בו זמנית לא עובד ידידי.

אינך שונה מאל קעידא - שניכם מטיפים מוסרנות זרה ליהדות ולהיגיון האנושי.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ציטוט
בינתיים הוכחתי מעבר לכל ספק כי אני לא דומה לאל קעידא. אל קעידא מבססים את עצמם על מוסר שקרי ומסולף בדיוק כמו שלך. אני לעומת זאת לוקח את שלי מבסיס אלוקי.

ההבדל הוא שאתה מבסס את המוסר שלך על עקרונות יהודיים ואל קעידה על עקרונות מוסלמיים? אז? זו לא תשובה. אני רוצה שתוכיח למה המוסר שלך שונה משלהם, בינתיים אני רואה רק הקבלות, הם טוענים שאללה ציווה עליהם להרוג יהודים ואתה טוען שאלוהים ציווה עליך להרוג ערבים, אתה מוכן לרצוח ילדה בת 5 וכששואלים אותך למה אתה מביא פסוקים מהתנ"ך שמוכיחים שיש עליה דין עמלק. איך ה"בסיס האלוקי" הזה שונה מהבסיס המוסלמי?  אתה מתבכיין שמוחמד כבש ורצח, אבל גם העם היהודי כבש ורצח את העמלקים, ואתה תומך בזה, מה ההבדל? אתה אומר
ציטוט
וכי אתה תחלוק על רבנים שפסקו "הערבים הם עמלק"?
כמו אחרון אנשי אל קעידה אתה מצדיק רצח של חפים מפשע באמצעות ציווי תנ"כי, מה ההבדל? איפה ההבדל?

ותסביר במה המוסר שלי דומה למוסר של אל קעידה.

ציטוט
אצלכם אין הבדל בין להרג להרג.

במשפט הזה אין היגיון תחבירי ואודה לך אם תנסחו מחדש כדי שאבין למה התכוונת. תודה.

ציטוט
אנשי עמי, כבודם וערך חייהם חשובים לי יותר מאשר חיי אויב - בין אם הוא מסכן אותי באותו רגע ובין אם לאו.

בן לאדן היה חותם גם על המשפט הזה. ואנחנו הרי עוסקים בהבדלים, אז למה אתה מתעקש להביא לי עוד ועוד הקבלות?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

ציטוט
ההבדל הוא שאתה מבסס את המוסר שלך על עקרונות יהודיים ואל קעידה על עקרונות מוסלמיים? אז? זו לא תשובה.

אתה עוד פעם מתחמק. עוד פעם חצאי אמיתות.

עקרונות יהודיים הן עקרונות אלוקיים בעוד עקרונות מוסלמיים בדיוק כמו עקרונות דמוקרטיים וליברליים הן סילוף ומוסרנות פרי יצירתו של המוח האנושי. זה ההבדל.

ציטוט
אני רוצה שתוכיח למה המוסר שלך שונה משלהם,

ענית לעצמך בבולשיט המצוטט הקודם.

ציטוט
בינתיים אני רואה רק הקבלות, הם טוענים שאללה ציווה עליהם להרוג יהודים ואתה טוען שאלוהים ציווה עליך להרוג ערבים,

הם טוענים שהם רוצים להילחם בטרור הציוני ואתה טוען שאתה רוצה להילחם בטרור המוסלמי. מה אתה שונה מהם?

ציטוט
אתה מוכן לרצוח ילדה בת 5 וכששואלים אותך למה אתה מביא פסוקים מהתנ"ך שמוכיחים שיש עליה דין עמלק.

אתה מוכן לרצוח לוחם חירות פלסטיני וכששואלים אותך למה אתה מביא טיעונים שלא מביאים הצדקה ללקיחת חיים שבורא עולם יצר ולא אתה.

ציטוט
איך ה"בסיס האלוקי" הזה שונה מהבסיס המוסלמי?

הנה ההיגיון השמאלני. כל דת היא שקר והיא לא טיעון. עלוב עד לאן הגיע המטריאליזם.

הבסיס האלוקי הזה שוה מהבסיס האיסלאמי כיוון שהמוסרנות האיסלאמית היננה סובייקטיבית, עיוורת ושגויה מיסודה בעוד זו התורנית הינה אבסולוטית.

ציטוט
 אתה מתבכיין שמוחמד כבש ורצח, אבל גם העם היהודי כבש ורצח את העמלקים, ואתה תומך בזה,

אתה מתבכיין שחיזבאללה רצחו לך חיילים, אבל גם צה"ל רצח חיילים מוסלמים בשדה הקרב, ואתה תומך בזה.

אגב, אלוקים עצמו מחה אותם מעל פני האדמה. לך אתה, פיסת אפר, בתלונות אליו.

ציטוט
מה ההבדל? אתה אומר  כמו אחרון אנשי אל קעידה אתה מצדיק רצח של חפים מפשע באמצעות ציווי תנ"כי, מה ההבדל? איפה ההבדל?

אתה מצדיק רצח חיילים שאתה מכנה טרוריסטים באמצעות רצח מה שהם מכנים טרוריסטים. מה ההבדל? איפה ההבדל?

ציטוט

שניכם מאמינים כי הגנה עצמית איננה מוסרית.

ציטוט
במשפט הזה אין היגיון תחבירי ואודה לך אם תנסחו מחדש כדי שאבין למה התכוונת. תודה.

לא הגיע הזמן שתקום לגנון?
אינכם מבדילים בין הרג להרג.

ציטוט
בן לאדן היה חותם גם על המשפט הזה. ואנחנו הרי עוסקים בהבדלים, אז למה אתה מתעקש להביא לי עוד ועוד הקבלות?

אני מביא לך את ההבדל. האקסיומות שאתה מניח לכל סוג של חשיבה דתית [יהדות, נצרות, איסלם, מה זה משנה] הינן שגויות ופרימיטיביות ובעזרתן מנסה להתווכח. כמו בעצם לשאול: "אתה רוצה להתחתן עם בנאדם [אישה]? אז מה אתה שונה מהומו שרוצה להתחתן עם בנאדם מסוג אחר [גבר]?".

ההבדל הוא במהות של היהדות והאיסלם.

[/quote]

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ציטוט
עקרונות יהודיים הן עקרונות אלוקיים בעוד עקרונות מוסלמיים בדיוק כמו עקרונות דמוקרטיים וליברליים הן סילוף ומוסרנות פרי יצירתו של המוח האנושי. זה ההבדל.

אם זה לא היה ברור עד עכשיו, אינני מאמין באלוהים משום סוג שהוא ומעולם לא האמנתי. ערכי המוסר שלי לא לקוחים משום דת. לכן, מבחינתי  אין שום הבדל, השאלה שלי אליך היא האם אתה מסוגל להראות לי הבדל כלשהו מלבד הטיעון השחוק "היהדות היא מהאלוהים והאסלאם הוא אנושי", את זה כבר הבנתי, אבל אינני מקבל את זה מהסיבה שכרגע ציינתי.

ציטוט
ציטוט
בינתיים אני רואה רק הקבלות, הם טוענים שאללה ציווה עליהם להרוג יהודים ואתה טוען שאלוהים ציווה עליך להרוג ערבים,

הם טוענים שהם רוצים להילחם בטרור הציוני ואתה טוען שאתה רוצה להילחם בטרור המוסלמי. מה אתה שונה מהם?

ההבדל הוא שאין דבר כזה באמת "טרור ציוני" מאחר שאין פגיעה מכוונת של צה"ל באזרחים, אלא אם כן חו"ח הימין האמיתי יהיה בשלטון, אז באמת לא ניהיה שונים מהם.

ציטוט
אתה מוכן לרצוח לוחם חירות פלסטיני וכששואלים אותך למה אתה מביא טיעונים שלא מביאים הצדקה ללקיחת חיים שבורא עולם יצר ולא אתה.

אם ב"לוחם חירות" אתה מתכוון לטרוריסט אז אי אפשר לרצוח אותו אלא רק להרוג, הוא איננו חף מפשע, אינני מאמין בבורא עולם ובהחלט מותר לי לקחת חיים של אנשים שמפעילים טרור באופן ממשי.

ציטוט
הבסיס האלוקי הזה שוה מהבסיס האיסלאמי כיוון שהמוסרנות האיסלאמית היננה סובייקטיבית, עיוורת ושגויה מיסודה בעוד זו התורנית הינה אבסולוטית.

אתה כבר יודע מה הבעיה עם הטיעון הזה נכון? המוסלמים יטענו שדווקא הקוראן הוא אבסולוטי ואלוהי, למה שאאמין דווקא לך?

ציטוט
אתה מתבכיין שחיזבאללה רצחו לך חיילים, אבל גם צה"ל רצח חיילים מוסלמים בשדה הקרב, ואתה תומך בזה.

מעולם לא התבכיינתי על פגיעה של חיזבאללה בחיילים.

ציטוט
אגב, אלוקים עצמו מחה אותם מעל פני האדמה. לך אתה, פיסת אפר, בתלונות אליו.

זה אך ורק משום כבוד אליכם כאנשים דתיים שאני לא אומר כאן מה באמת אני חושב על הטיעון הזה ועל האלוהים הרצחני שלך... אני לא מפחד, לא ממך ולא ממנו.

ציטוט
ציטוט

שניכם מאמינים כי הגנה עצמית איננה מוסרית.

אל קעידה מאמינה שהגנה עצמית אינה מוסרית? ממתי?

הטקטיקה שלך של "אבל גם אתה כך וכך" היא עלובה למדי, אבל נו, נזרום איתך.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אבל מהומות המוסלמים הם על רקע לאומני דתי. מתי הראית שבעיות האסלאם לא מקורם באסלאם? כנראה פספסתי.

שהמקור הוא פלילי, כלכלי, גזעני וכל בעיה אחרת באנושות.

ציטוט
כן יש לך פשע בכל דת ולאום, אבל רק באסלאם הוא מופנה בכוונת תחילה כלפי הלא מוסלמים במטרה מאוד ברורה ובאורינטציה מלחמתית.

א. זה לא נכון, אתה לא חושב שמוסלמי לא יכול לבצע פשע מסיבות שאינן קשורות לדת/לאום?
ב. זה מה שאתה רוצה שיהיה ביהדות, בקריאותך העידוד לגודלשטיין.

ציטוט
מי שלא תומך בג'יאהד הוא יותר קרוב לאתאיסט מאשר למוסלמי, ובד"כ אלה האנשים שיהיו משת"פים

מאיפה הבאת את זה? גם לך יש תחושת בטן?

ציטוט
מודרניזציה למיתון הפרט והסיבה העוינת? שטויות. אתה לא יכול למתן 1400 שנה של ג'יהאדים בעזרת מקררים ומכוניות.

כרגע הראתי לך כיצד כלים אפקטיביים מודרניים חילונים יכולים למתן ילודה באופן רחב בציבור הערבי, שזה סותר את תאוריית הקונספירציה שלך שכל מה שהם רוצים לעשות זה להלחם.

אזי אפשר למתן כמכלול ציבור כל כך גדול בכלים הקיימים לרגולטור.
אתה רואה את זה בממשלות אסלאמיות, אתה רואה את זה בחברה הישראלית/יהודית שלנו, ואתה רואה את זה בכל העולם, באין ספור דוגמאות. 

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #184 ב- : מרץ 05, 2010, 11:36:19 »
תבין. אנשים פה לא מפסיקים להזדעזע ממעשיו של האסלאם, כלומר הם חשים עליונות מוסרית עליו, אני רוצה לברר אם התחושה מוצדקת כלומר האם יש הבדל מוסרי בין "הימין האמיתי" לבין אל קעידה, בינתיים תסלח לי אני לא מוצא שום הבדל כזה. יש פה אין ספור דיונים וטיעונים עד כמה הקוראן הוא נאצי, בו בזמן שהם נותנים צידוקים מהתנ"ך לירי בראש של ילדה ערביה בת 5... ולא מדובר בגולש פרטי אלא בלא פחות ממנהל הפורום ואדם שיו"ר התנועה חיים בן פסח לא מפסיק לגמור עליו. (את ההילל). אני מנסה להבין את ההבדל, לי זה נראה שגם התנ"ך נאצי, לך לא? אם התנ"ך מצווה על רצח ילדים אז הוא לא נאצי? הצביעות הזו מפריעה לי. זה הכל.

כאן בדיוק נכנס עניין הפרופורציות. אני מסכים שאי אפשר להלחם מבלי לפגוע באזרחים, על אחת כמה וכמה כשמולנו ניצב אויב שפל שמתחבא בכוונה בבתי ספר. אבל לפני שאני נכנס לעניין המורכב מאין כמוהו של שימוש פרופורציונאלי בנשק, בוא קודם כל נסכים שלעולם, לעולם אין לפגוע באזרחים באופן מכוון. האם אתה חותם על הצהרה זו שלי?

באופן מכוון? באזרחים בלבד? ללא שום מטרה פרט לשפיחות דמים? מותר רק בסיטואציה אחת, כשצריך לשים תג מחיר ואין לנו מוצא אחר. אבל בכל מקרה אחר, אני מסכים איתך שאסור.

אבל, ברגע שבין החפים מפשע האלה מסתתר מחבל אחד והזוטר ביותר, הכל פתוח.

ודבר נוסף, אני חילוני, אם אתה מעוניין במידע על התנ"ך יש פה אנשים יותר מתאימים לספק לך את המידע.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שהמקור הוא פלילי, כלכלי, גזעני וכל בעיה אחרת באנושות.

א. זה לא נכון, אתה לא חושב שמוסלמי לא יכול לבצע פשע מסיבות שאינן קשורות לדת/לאום?
ב. זה מה שאתה רוצה שיהיה ביהדות, בקריאותך העידוד לגודלשטיין.

מאיפה הבאת את זה? גם לך יש תחושת בטן?

כרגע הראתי לך כיצד כלים אפקטיביים מודרניים חילונים יכולים למתן ילודה באופן רחב בציבור הערבי, שזה סותר את תאוריית הקונספירציה שלך שכל מה שהם רוצים לעשות זה להלחם.

אזי אפשר למתן כמכלול ציבור כל כך גדול בכלים הקיימים לרגולטור.
אתה רואה את זה בממשלות אסלאמיות, אתה רואה את זה בחברה הישראלית/יהודית שלנו, ואתה רואה את זה בכל העולם, באין ספור דוגמאות. 

אני חושב שיהיה מעניין לבדוק את זה, בישראל ובאירופה, כמות הפשעים שמבוצעיים ע"י מוסלמים כלפי מי הפשע לרוב מופנה? אני אומר לך שהרוב המוחלט יהיה כלפי לא מוסלמים.  ואיך מיתון ילודה קשור ליצר לאסלם? לפני מספר ימים הייתה תוכנית על "המחבל הבריטי הראשון" אחד שעשה פיגוע בארץ והצליח להכנס כי היה לו דרכון בריטי אמיתי, היו לו כולה 3 ילדים.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אני חושב שיהיה מעניין לבדוק את זה, בישראל ובאירופה, כמות הפשעים שמבוצעיים ע"י מוסלמים כלפי מי הפשע לרוב מופנה? אני אומר לך שהרוב המוחלט יהיה כלפי לא מוסלמים.  ואיך מיתון ילודה קשור ליצר לאסלם? לפני מספר ימים הייתה תוכנית על "המחבל הבריטי הראשון" אחד שעשה פיגוע בארץ והצליח להכנס כי היה לו דרכון בריטי אמיתי, היו לו כולה 3 ילדים.

תעשה אותה בדיקה של לטינים מול לבנים או שחורים מול לבנים בארצות הברית(מקבוצות נוצריות).
תעשה אותה בדיקה בארץ ביחס של מזרחים או אתיופים מול אשכנזים.
תהליך אנושי טבעי.

בנוגע לילדים, אותה דת האסלאם מצווה על המוסלמי הפרטי להוליד כמה שיותר ילדים. אתה שומע קריאות כאלו במיוחד מהפאנטיים, הקיצוניים, אנשי הדת וכן הלאה.
אם כרגע הראתי לך שאפשר למתן ציבור מבחינה זו, זאת אומרת שלמרות שהדת מצווה אותו להוליד כמה שיותר ילדים, בדיוק כמו שהדת מצווה עליו להיות שהיד או ווטאבר, הוא מסיבות אחרות לא יעשה את זה.
זה אומר שאפשר לשנות עוד תכונות ומאפיינים  אחרים אצל אותו ציבור, גם אחרי "טרור של 1400 שנה".

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אולי פספסת את זה אז אני אחזור על זה.

המחבל הראשון שהשתמש בדרכון בריטי. מוסלמי דור שני בבריטניה. 3 ילדים.

מנפץ את כל התיאוריה שלך.

אני מדבר איתך על פשעים כגון גביית פרוטקשין מהיהודים, בריונות ברחובות. וזהעל בסיס גזעי דתי.

אני זוכר לפני משהו כמו שנה קראתי כתבה, ביפו יש איזו בריכה, שבה היהודים נאלצים לשכור את המקום פעם בשבועיים. מדוע? כי כאשר הם באים ביומיום הערבים עושים להם את המוות.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אולי פספסת את זה אז אני אחזור על זה.

המחבל הראשון שהשתמש בדרכון בריטי. מוסלמי דור שני בבריטניה. 3 ילדים.

מנפץ את כל התיאוריה שלך.

אני מדבר איתך על פשעים כגון גביית פרוטקשין מהיהודים, בריונות ברחובות. וזהעל בסיס גזעי דתי.

אני זוכר לפני משהו כמו שנה קראתי כתבה, ביפו יש איזו בריכה, שבה היהודים נאלצים לשכור את המקום פעם בשבועיים. מדוע? כי כאשר הם באים ביומיום הערבים עושים להם את המוות.

זה ממש לא הורס את התאוריה, זו דוגמה שולית, כבר כתבתי לך שאנו מדברים על הכלל, לא תוכל אף פעם לעצור לאומניות קיצונית או רדיקליזם דתי מכל סוג באופן מוחלט. תמיד היה ותמיד יהיה בחברה האנושית.
אתה כן יכול למתן אותה ולדכא אותה בכך שהיא לא תהיה משמעותית ושלאר תיצא מפרופורציה הנסבלת.
בארצות הברית יש לך קבוצות נאו נאציות קיצוניות, קבוצות נוצריות קיצוניות(חלקן אוהדות ישראל, אך עדיין מעוניינים שילדיהם ילחמו למען ישו כפי שהמוסלמים למען מוחמד, אם תרצה אראה לך מספיק מקורות) קבוצות של שחורים לאומניים(מוסלמים, יהודים בערך, נוצריים) קבוצות של קומוניסטים,קבוצות השומרות על זכויות בעלי חיים קיצוניות, מה שאתה לא רוצה, שהן מפעילות טרור שיטתי להשגת מטרתן.
מה אפשר להבין מכל זה? הצורך של זהות אנושית גובר על רציונליזציה הטבעית.
אם אתה רואה מגמה של שינוי חברתי כמכלול אתה לא יכול לגמד אותה עקב פעולתם של אנשי השוליים.

בריונות נגד יהודים יש גם בארצות הברית מקבוצות שחורות נוצריות, קבוצות לבנות נוצריות, איטלקים, לטינים ומה שאתה לא רוצה. כנ''ל באירופה.
בישראל יש הצקה מתמדת לאוכלוסיות ערביות(לך לבית שמש ותראה מה עושים שם לערבים), הומוסקסואליות, נוצריות מיסיונריות ועוד קבוצות מיעוטים. כולל אלימות.
פרוטקשן ערבי יש גם לערבים ופרוטקשן יהודי יש גם על יהודים. מטרתו בראשית ברוב המקרים הינו גביית כסף. אם יש לך נתון סטטיסטי המוכיח שגורם הפשע הערבי נועד להציק ליהודים/ציונים ברחבי העולם באופן כולל מכלל הפשע הערבי/מוסלמי ובאופן שיטתי(תוציא כמובן מהחישוב הפגנות או מקרים נדירים של סכסוכים עקב המצב הפוליטי) אשמח אם תפרסם אותו.
כל השאר זה לא יותר ממקרה שוליים.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
זה ממש לא הורס את התאוריה, זו דוגמה שולית, כבר כתבתי לך שאנו מדברים על הכלל, לא תוכל אף פעם לעצור לאומניות קיצונית או רדיקליזם דתי מכל סוג באופן מוחלט. תמיד היה ותמיד יהיה בחברה האנושית.
אתה כן יכול למתן אותה ולדכא אותה בכך שהיא לא תהיה משמעותית ושלאר תיצא מפרופורציה הנסבלת.
בארצות הברית יש לך קבוצות נאו נאציות קיצוניות, קבוצות נוצריות קיצוניות(חלקן אוהדות ישראל, אך עדיין מעוניינים שילדיהם ילחמו למען ישו כפי שהמוסלמים למען מוחמד, אם תרצה אראה לך מספיק מקורות) קבוצות של שחורים לאומניים(מוסלמים, יהודים בערך, נוצריים) קבוצות של קומוניסטים,קבוצות השומרות על זכויות בעלי חיים קיצוניות, מה שאתה לא רוצה, שהן מפעילות טרור שיטתי להשגת מטרתן.
מה אפשר להבין מכל זה? הצורך של זהות אנושית גובר על רציונליזציה הטבעית.
אם אתה רואה מגמה של שינוי חברתי כמכלול אתה לא יכול לגמד אותה עקב פעולתם של אנשי השוליים.

בריונות נגד יהודים יש גם בארצות הברית מקבוצות שחורות נוצריות, קבוצות לבנות נוצריות, איטלקים, לטינים ומה שאתה לא רוצה. כנ''ל באירופה.
בישראל יש הצקה מתמדת לאוכלוסיות ערביות(לך לבית שמש ותראה מה עושים שם לערבים), הומוסקסואליות, נוצריות מיסיונריות ועוד קבוצות מיעוטים. כולל אלימות.
פרוטקשן ערבי יש גם לערבים ופרוטקשן יהודי יש גם על יהודים. מטרתו בראשית ברוב המקרים הינו גביית כסף. אם יש לך נתון סטטיסטי המוכיח שגורם הפשע הערבי נועד להציק ליהודים/ציונים ברחבי העולם באופן כולל מכלל הפשע הערבי/מוסלמי ובאופן שיטתי(תוציא כמובן מהחישוב הפגנות או מקרים נדירים של סכסוכים עקב המצב הפוליטי) אשמח אם תפרסם אותו.
כל השאר זה לא יותר ממקרה שוליים.

כשאני מביא לך דוגמא לכך שהמצב הכלכלי ורמת החיים לא קשורה לכך (מחבלי ה11 בספטמבר) אתה אומר שולי, כשאני אומר לך שכמות הילודה אינה מסמלת ירידה במוטיבציה לג'יהאד אתה אומר שולי (המחבל הבריטי הראשון)

ברור שיש פרוטקשן בכל מקום, ויש גם רציחות גניבות ואונס בכל מקום. אבל כאן הוא בכוונת תחילה כלפי אוכלוסיה מסוימת.

אתה במצב עמוק של הדחקה, אני מבין אותך, זה לא נעים להודות במצב שאליו הגענו, אבל זה עדיף מאשר לקרוא לכל דבר מקרה שולי או לתרץ פאק אחד בפאק אחר.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

כשאני מביא לך דוגמא לכך שהמצב הכלכלי ורמת החיים לא קשורה לכך (מחבלי ה11 בספטמבר) אתה אומר שולי, כשאני אומר לך שכמות הילודה אינה מסמלת ירידה במוטיבציה לג'יהאד אתה אומר שולי (המחבל הבריטי הראשון)

ברור שיש פרוטקשן בכל מקום, ויש גם רציחות גניבות ואונס בכל מקום. אבל כאן הוא בכוונת תחילה כלפי אוכלוסיה מסוימת.

אתה במצב עמוק של הדחקה, אני מבין אותך, זה לא נעים להודות במצב שאליו הגענו, אבל זה עדיף מאשר לקרוא לכל דבר מקרה שולי או לתרץ פאק אחד בפאק אחר.

אם אני יכתוב לך שרוב המתנחלים מחבלים רוצחים, ואתן לך דוגמאות כמו זאדה, וגולדשטיין יגאל אמיר תומר מה?
אם אני יכתוב שכל המזרחים או רוב המזרחים הם פושעים ואתן לך דוגמה של משפחת אלפרון, אבוטבול, אוחנה ואברגיל תומר מה?

הבאת מחבל בריטי ואני הסברתי לך את אי יכולת למנוע קיצוניות באופן מוחלט. אתה בוחר להתעלם מהערה הזאת, לקחת מקרה מסוים ולהפוך אותו לחוק כללי. אתה אפילו עושה זאת בתגובתי, לקחת מילה מסוימת("שולי") ולהפוך אותה לכלל תגובתי בלי להתייחס להסבר למשמעות הביטוי והמילה, בהקשרה לנדון.
ולא כתבתי שירידה בילודה מסמלת ירידה במוטיבציה לג'אהד. כתבתי שעצם כך שכלים מודרניים יכולים להוריד את כמות הילודה, למרות השפעת האסלאם/ג'אהד על הציבור המוסלמי. מכאן ההקבלה לשימושים אחרים בכלים מודרניים דמוקרטיים והומניים יותר
להורדת המוטיבציה לג'אהד. איזה כלים? כתבתי בהודעה לנץ אין צורך לחזור שוב.

אתה זה שטוען שיש כוונת תחילה מאוכלוסייה הערבית/מוסלמית לבצע פשע מול האוכלוסייה הכופרת(יהודית, נוצרית וכן הלאה) ולא מביא לשם כך שום מחקר מקיף שום אסמכתא.
ציטוט מהקוראן זה לא אסמכתא. ישום הציטוט מהקוראן בבידוד המרכיבים האחרים לסיבות הפשע לדוגמה הוא הוכחה סטטיסטית ניכרת. דבר זה לא קיים, לפחות לא שאני יודע ממנו.
ואם אני מראה לך שפשע נגד אוכלוסייה אחרת בכוונת תחילה קורה בכל מקום(נאו נאצים, שחורים לאומניים, פעילי ימין קיצוני בארץ או דתיים רדיקלים, פעילי שמאל וכן הלאה) זה רק מראה כמה שתכונה הזאת היא אנושית(לא במובן המוסרי...) ובינלאומית.
מכאן שקבוצות שוליות מנצלות מצב מסוים לנתינת מוסר לביצוע פשע, חלקן בעל אינטרס אישי(כמו הפרוטקשן) חלקן עקב רקע אידיאולוגי(רצח של יהודי/מוסלמי/נוצרי).

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
אם אני יכתוב לך שרוב המתנחלים מחבלים רוצחים, ואתן לך דוגמאות כמו זאדה, וגולדשטיין יגאל אמיר תומר מה?
אם אני יכתוב שכל המזרחים או רוב המזרחים הם פושעים ואתן לך דוגמה של משפחת אלפרון, אבוטבול, אוחנה ואברגיל תומר מה?

הבאת מחבל בריטי ואני הסברתי לך את אי יכולת למנוע קיצוניות באופן מוחלט. אתה בוחר להתעלם מהערה הזאת, לקחת מקרה מסוים ולהפוך אותו לחוק כללי. אתה אפילו עושה זאת בתגובתי, לקחת מילה מסוימת("שולי") ולהפוך אותה לכלל תגובתי בלי להתייחס להסבר למשמעות הביטוי והמילה, בהקשרה לנדון.
ולא כתבתי שירידה בילודה מסמלת ירידה במוטיבציה לג'אהד. כתבתי שעצם כך שכלים מודרניים יכולים להוריד את כמות הילודה, למרות השפעת האסלאם/ג'אהד על הציבור המוסלמי. מכאן ההקבלה לשימושים אחרים בכלים מודרניים דמוקרטיים והומניים יותר

אתה זה שטוען שיש כוונת תחילה מאוכלוסייה הערבית/מוסלמית לבצע פשע מול האוכלוסייה הכופרת(יהודית, נוצרית וכן הלאה) ולא מביא לשם כך שום מחקר מקיף שום אסמכתא.
ציטוט מהקוראן זה לא אסמכתא. ישום הציטוט מהקוראן בבידוד המרכיבים האחרים לסיבות הפשע לדוגמה הוא הוכחה סטטיסטית ניכרת. דבר זה לא קיים, לפחות לא שאני יודע ממנו.
ואם אני מראה לך שפשע נגד אוכלוסייה אחרת בכוונת תחילה קורה בכל מקום(נאו נאצים, שחורים לאומניים, פעילי ימין קיצוני בארץ או דתיים רדיקלים, פעילי שמאל וכן הלאה) זה רק מראה כמה שתכונה הזאת היא אנושית(לא במובן המוסרי...) ובינלאומית.
מכאן שקבוצות שוליות מנצלות מצב מסוים לנתינת מוסר לביצוע פשע, חלקן בעל אינטרס אישי(כמו הפרוטקשן) חלקן עקב רקע אידיאולוגי(רצח של יהודי/מוסלמי/נוצרי).

סקרים רבים הראו שרוב ענק של הערבים בשטחים הם שונאי ישראל ותומכים בטרור מרצון.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

סקרים רבים הראו שרוב ענק של הערבים בשטחים הם שונאי ישראל ותומכים בטרור מרצון.

סקרים רבים הראו שרוב הציבור הערבי בארץ מכיר במדינת ישראל כמדינה יהודית אך לא ציונית(תראה באחת התגובות כאן שלי למשתמש "ארץ ישראל השלמה").

וזה ממש לא מפריח את הטענה שלי.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
ומה היא מדינה יהודית ולא ציונית?
זה כמו שאגיד לך שאני תומך בזכותם של מנהיגי החמאס לחיות כול עוד ידאגו לדפוק לכול אחד מהם כדור לראש....

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ומה היא מדינה יהודית ולא ציונית?
זה כמו שאגיד לך שאני תומך בזכותם של מנהיגי החמאס לחיות כול עוד ידאגו לדפוק לכול אחד מהם כדור לראש....

הם רואים בציונות כגזענות, אבל רואים את עצמם כאזרחי ישראל, כאשר הם מודעים ומכירים במדינת ישראל כמדינה יהודית(לא במתכון שלכם).

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הם רואים בציונות כגזענות, אבל רואים את עצמם כאזרחי ישראל, כאשר הם מודעים ומכירים במדינת ישראל כמדינה יהודית(לא במתכון שלכם).

בעיה שלהם.
הם באצם אומרים דבר כזה:
"אנחנו מוכנים לחיות במדינה הזאת ולהקשיב לחוקי היהודים כול עוד יהיה כאן רוב יהודי כשאנחנו נהפוך לרוב זאת תהיה המדינה שלנו"
ואת זה אני לא כ"כ אוהב....

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בעיה שלהם.
הם באצם אומרים דבר כזה:
"אנחנו מוכנים לחיות במדינה הזאת ולהקשיב לחוקי היהודים כול עוד יהיה כאן רוב יהודי כשאנחנו נהפוך לרוב זאת תהיה המדינה שלנו"
ואת זה אני לא כ"כ אוהב....

הסקרים בשבילך:
http://wapedia.mobi/he/%D7%A2%D7%A8%D7%91%D7%99%D7%99_%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C
http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArt.jhtml?itemNo=589949

בנוגע לילודה-ראה תגובותיי האחרונות בנוגע לילודה ל-M4A1
יש לזה פתרון.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *

ניאו נאצים אידאולוגית פועלים נגד יהודים ומהגרים אחרים, אתה רוצה אסמכתא גם לזה? בכל מקרה האסלאם עובד בצורה דומה. זה הכל. רק הבאת דוגמא אחרת לא פסלת שום דבר שאמרתי.
אפקט אנושי או לא,האסלאם הוא שמניע אותם לעשות את ההפרדה הזו בדיוק כמו שגזענות מניע את הניאו נאצים. אני לא רואה את הנקודה שלך.

אני גם יכול לכתוב לך שהדרדסים סוחרי סמים, אבל אני יצטרך משהו להתבסס עליו.  יש לך טרור מוסלמי בכל רחבי העולם. בהודו, בצ'צ'ניה, באירופה, בארה"ב באפריקה, ועדיין אתה טוען שמדובר בסה"כ בקומץ קיצוניים. יש לך מדינות שלמות שבנויות על אותו קואן שמנחה את "קומץ הקיצוניים" ואתה ממשיך לטעון, "קומץ קיצוניים" ערב הסעודית, אולי המדינה המוסלמית העשירה מכולן, שם מקור כל הג'יאהד המודרני, הם ממנים אותו. מצריים, "בת ברית" של ישראל, אבל משתפת פעולה יופי עם אויבינו. בשם מה? בשם האסלאם. אני יכול להמשיך, אבל בשביל מה, זה בסך הכל "קומץ אנשים" השאר רוצים לחיות חיים מודרניים.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ניאו נאצים אידאולוגית פועלים נגד יהודים ומהגרים אחרים, אתה רוצה אסמכתא גם לזה? בכל מקרה האסלאם עובד בצורה דומה. זה הכל. רק הבאת דוגמא אחרת לא פסלת שום דבר שאמרתי.
אפקט אנושי או לא,האסלאם הוא שמניע אותם לעשות את ההפרדה הזו בדיוק כמו שגזענות מניע את הניאו נאצים. אני לא רואה את הנקודה שלך.

אני גם יכול לכתוב לך שהדרדסים סוחרי סמים, אבל אני יצטרך משהו להתבסס עליו.  יש לך טרור מוסלמי בכל רחבי העולם. בהודו, בצ'צ'ניה, באירופה, בארה"ב באפריקה, ועדיין אתה טוען שמדובר בסה"כ בקומץ קיצוניים. יש לך מדינות שלמות שבנויות על אותו קואן שמנחה את "קומץ הקיצוניים" ואתה ממשיך לטעון, "קומץ קיצוניים" ערב הסעודית, אולי המדינה המוסלמית העשירה מכולן, שם מקור כל הג'יאהד המודרני, הם ממנים אותו. מצריים, "בת ברית" של ישראל, אבל משתפת פעולה יופי עם אויבינו. בשם מה? בשם האסלאם. אני יכול להמשיך, אבל בשביל מה, זה בסך הכל "קומץ אנשים" השאר רוצים לחיות חיים מודרניים.

אסלאם הקיצוני הוא המניע אתה צודק, כנ''ל הלאומניות הקיצונית של הנאו נאצים. אני מראה לך שקיצוניות הינה תכונה כלל אנושית, אזי אין כאן ייחודיות לאסלאם.
ואתה יכול לכתוב מה שאתה רוצה, אני כתבתי שרוב אנשי הימין הקיצוני הם מחבלים, עובדה גולדשטיין מחבל, זאדה מחבל, חיים בן פסח תומך בהם וגם הוא מבחינה משפטית נחשב למחבל, להל''ן הביסוס, זה פשוט לא ביסוס טוב.

כמה מוסלמים אמריקאים, שגדלו בארצות הברית, והלכו לבתי ספר אזרחיים, חיו בחברה חילונית/דמוקרטית הפכו לקיצוניים בהשוואה לאותם מוסלמים באפגניסטן או פקיסטן?
לפי ההיגיון שלך אמורה להיות אותה כמות פחות או יותר.

למה הוקטנה הילודה של אותם מוסלמים בישראל אם האסלאם כל כך משפיע על אורך חיים הפרטי שלהם, מצווה אותם להוליד כמה שיותר ילדים, בין היתר בשביל לשלוט במדינה?
הרי היה אמור כמות הילודה להישאר אותו דבר או לעלות תמיד, למה היו ירידות לכל אורך ההיסטוריה?
אה ותזכיר לי מי תומך לתת מביטוח לאומי כסף על כל ילד במיוחד למשפחות מרובות ילדים?

ומצריים עוזרת לאויבים שלנו? פרט ונמק בדיוק כיצד הם עוזרים ואיך.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
לא כל מלחמה כמו שאתה יודע היא יריות. יש מלחמות פסיכולוגיות ודיפלומטיות למשל. מצרים, טורקיה, סוריה. כולם אותו דבר. כשההבדל היחיד ביניהן הוא רמת החימוש. מצרים מסייעת בכך שאינה מונעת הברחות, זה סיוע. האם היא יכולה למנוע? כן. האם היא מונעת? לא. ועכשיו למישור הדיפלומטי. מצרים לא רוצה את ישראל. היא סובלת אותנו אבל המצרים גם בתרבות שלהם וגם ביומיום שלהם, בזים לישראל וליהדות ואפשר לשמוע זאת במסגדים, לא צריך ללכת לאל קעידה. אותו דבר טורקיה, רק שטורקיה לא מסייעת לאויב, היא פשוט נלחמת בנו במישור הדיפלומטי.