כתב נושא: סרטון מזעזע ביותר של עריפת-ראש של חייל אמריקאי בידי מחבלים ערבים בעיראק  (נקרא 111716 פעמים)

0 משתמשים ו- 9 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
סרטון מזעזע ביותר של עריפת-ראש של חייל אמרי&#
« להגיב #150 ב- : מרץ 04, 2010, 06:41:28 »
אוהד הפועל, אל דאגה לא נעלבתי, אבל אני כן רוצה ממך תשובה על משהו אחד. לא יותר מוסרי לחסל 1000 איש מחבלים וחפים מפשע, בוא נגיד 50-50. מאשר לחסל 500 מחבלים במחיר של 10 הרוגים? המספרים לא חשובים מדובר בעקרון.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #151 ב- : מרץ 04, 2010, 11:54:22 »
אוהד הפועל, אל דאגה לא נעלבתי, אבל אני כן רוצה ממך תשובה על משהו אחד. לא יותר מוסרי לחסל 1000 איש מחבלים וחפים מפשע, בוא נגיד 50-50. מאשר לחסל 500 מחבלים במחיר של 10 הרוגים? המספרים לא חשובים מדובר בעקרון.

זה לא שחור ולבן, תלוי במצב, וזה ממש לא בר השוואה לפעולתו של גולדשטיין.

אם עכשיו יש מבצע או פעולה שאתה יודע במפורש שיש בבניין X מחבלים ו-X אזרחים(ומי שיכול לדעת את זה, זה רק צה''ל/שב''כ וכן הלאה) אתה עוד יכול לדון אם זה מוסרי.
אם אתה מנחש זה משהוא אחר.
תראה אפשר לקחת מטוסי F 16 +תותחים ולרסק את כל עזה, בטוח הפגע גם במחבלים. זה לא הגיוני, לא יעיל מבחינה עולמית, והכי חשוב לא מוסרי.

אגב על פי ההיגיון שלך, מותר לי לירות גם בך או בכל יהודי אחר, אולי אתה עבריין מין? אולי אתה משתף פעולה עם סוחרי סמים? אם יש לי תחושת בטן אז זה בסדר? 

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #152 ב- : מרץ 04, 2010, 11:59:53 »
זה לא שחור ולבן, תלוי במצב, וזה ממש לא בר השוואה לפעולתו של גולדשטיין.

אם עכשיו יש מבצע או פעולה שאתה יודע במפורש שיש בבניין X מחבלים ו-X אזרחים(ומי שיכול לדעת את זה, זה רק צה''ל/שב''כ וכן הלאה) אתה עוד יכול לדון אם זה מוסרי.
אם אתה מנחש זה משהוא אחר.
תראה אפשר לקחת מטוסי F 16 +תותחים ולרסק את כל עזה, בטוח הפגע גם במחבלים. זה לא הגיוני, לא יעיל מבחינה עולמית, והכי חשוב לא מוסרי.

אגב על פי ההיגיון שלך, מותר לי לירות גם בך או בכל יהודי אחר, אולי אתה עבריין מין? אולי אתה משתף פעולה עם סוחרי סמים? אם יש לי תחושת בטן אז זה בסדר? 

עבריינים למיניהם, הם לא אויבים, הם אנשים שמבצעים פשעים. זה 2 דברים נפרדים.

וללא קשר לגולדשטיין אני מנסה להבין את צורת החשיבה שלך, ומה לא ברור בזה, אם הדרך היחידה לנצח את המלחמה היא לחסל את כל המחבלים, אז מה יותר מוסרי, לעשות זאת על חשבון חיי יהודים או על חשבון חיי אזרחי האויב?

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #153 ב- : מרץ 04, 2010, 12:18:42 »
עבריינים למיניהם, הם לא אויבים, הם אנשים שמבצעים פשעים. זה 2 דברים נפרדים.

וללא קשר לגולדשטיין אני מנסה להבין את צורת החשיבה שלך, ומה לא ברור בזה, אם הדרך היחידה לנצח את המלחמה היא לחסל את כל המחבלים, אז מה יותר מוסרי, לעשות זאת על חשבון חיי יהודים או על חשבון חיי אזרחי האויב?

מה זה לא האויב? אני מנסה לבדוק את רמת המוסר שלך גם.

יש לך עכשיו בניין, עם 10 דירות, 9 מותכם מאכלסות עבריינים כבדים, חמושים ומסוממים שאין להם בעיה לפתוח בקרב יריות עם השוטרים.
יש לך משפחה אחת חסרת מזל שגרה שם כרגע.
אם תכניס שוטרים הרבה שוטרים ימותו, ואולי המשפחה ואולי לא.
אם תוריד פצצה מהאוויר כל העבריינים ימותו.
אתה תהיה מודע לכך שבעתיד כל עבריין ירצח לפחות 10 יהודים טובים(ניסיונות חיסולים, סכסוכים, עקב הלשנות, עדויות, טעויות, כי הסתכלו על החברה שלו במועדון תמציא אתה סיבה).
מקרה כזה אתה מוריד פצצה?
עכשיו מה אם אחד הדיירים הוא ערבי שקשור למשפחת הפשע שם(ויש ערבים שקשורים למשפחות פשע יהודיות), ולו קשרים עם חיזבאללה(מלבנון הוא מבריח סמים). עכשיו כן? הרי לא חשוב מספרים חשוב העיקרון...

בנוגע למשפט השני שלך, אני הסברתי לך, מה לא ברור? תלוי בסיטואציה, בסכנה וביעילות, בזמן ובמקום.
אם מחר חותמים על הסכם שלום, אבל יש שם כמה מחבלים, ומצד שני יש לך צ'אנס בלתי הפיך לשקט לתמיד אז לא.
אם אותם מחבלים אפשר לתפוס בלי לסכן חיי חיילים יותר מדי(וזה כבר נעשה) אז לא.
אם אותם מחבלים יורים כרגע קאסמים על ישראל, ומתחבאים מאחורי ילדים ונשים, כן, זה מוסרי.
כמו שאמרתי זה לא שחור ולבן.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בקשר למשפחות הפשע לדעתי צריך לחסל אותם, לא כל אדם שגונב צריך לחסל, אבל משפחות פשע כן. ובקשר לשאלה שלך, לא הייתי מוריד פצצה על הבניין, הייתי מחכה שיצאו החוצה, הייתי משתדל לא לסכן אזרחים.
ואיך זה שונה מסיטואציה דומה עם מחבלים? שהם כולם בגדר אויבים בעוד שלא כולם בגדר עבריינים.

ומה שאתה אומר שזה תלוי בסיטואציה זה נכון. אני מסכים איתך, אבל מה שאתה לא מפנים זה שדרך היחידה להגיע להסכם שלום היא להביס אותם, הסכם שלום תמורת שטחים, הסכם שלום שבו לא אנחנו מכתיבים 100% מהתנאים, לא יחזיק. כי זה סוג האויב שאתה עומד מולו, בכל סיטואציה אחרת הייתי מסכים איתך, אבל אתה לא מבין א האויב שאתה עומד מולו ופה הבעיה שלך.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בקשר למשפחות הפשע לדעתי צריך לחסל אותם, לא כל אדם שגונב צריך לחסל, אבל משפחות פשע כן. ובקשר לשאלה שלך, לא הייתי מוריד פצצה על הבניין, הייתי מחכה שיצאו החוצה, הייתי משתדל לא לסכן אזרחים.
ואיך זה שונה מסיטואציה דומה עם מחבלים? שהם כולם בגדר אויבים בעוד שלא כולם בגדר עבריינים.

ומה שאתה אומר שזה תלוי בסיטואציה זה נכון. אני מסכים איתך, אבל מה שאתה לא מפנים זה שדרך היחידה להגיע להסכם שלום היא להביס אותם, הסכם שלום תמורת שטחים, הסכם שלום שבו לא אנחנו מכתיבים 100% מהתנאים, לא יחזיק. כי זה סוג האויב שאתה עומד מולו, בכל סיטואציה אחרת הייתי מסכים איתך, אבל אתה לא מבין א האויב שאתה עומד מולו ופה הבעיה שלך.

אבל גם שם יש לך אנשים שלא קשורים בשיט לשום ארגון טרור.
מה אשם שכן של חמאסניק שגר דירה לידו? מה אתה רוצה שהוא יעשה? יגרש אותו?
זה בדיוק הפואנטה.
והנה המוסר הכפול, פה אתה מנסה לשמר את "חיי החפים מפשע" וטוב שכך, ופה פשוט אתה רוצה לראות דם.

בנוגע למשפט השני, קרא את ההודעה שכתבתי לנ''צ. אם אנחנו מדברים על אירוע נקודתי? תלוי בסיטואציה, כמכלול? יש דרך להביס אותם, כאשר הפתרון הסופי הוא לא רק צודק, הוא היעיל ביותר, הסכם שלום.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ועוד משהוא, תחשוב שאתה עכשיו מוסלמי שגר ליד פעיל חמאס. אם היו מפציצים לך את הבית ומחסלים את המשפחה שלך, הייתי מאשים את חמאס? את השכן שלך?
מה היית עושה? גר ברחוב?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אני לא מבין את העניין הזה של הפרדה בין החמאס לשאר האנשים החיים שם, החאס הוא הגוף הלוחם, אבל האנשים האלה עומדים מאחוריו. כשנלחמו בגרמניה הנאצית הם לא נלחמו בוורמאכט, הם נלחמו בגרמנים. כשנלחמו ביפן הם לא נלחמו בקיסר, הם נלחמו ביפנים. זה בדיוק אותו דבר.

קראתי מה שכתבת לנץ, בעקרון אתה רוצה לתת להם כסף וחיים טובים, בתקווה שהם יפסיקו לזרוק עלינו טילים. טקטיקה מעניינת.  להפנות את הלחי השניה, מוכר לך?

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אני לא מבין את העניין הזה של הפרדה בין החמאס לשאר האנשים החיים שם, החאס הוא הגוף הלוחם, אבל האנשים האלה עומדים מאחוריו. כשנלחמו בגרמניה הנאצית הם לא נלחמו בוורמאכט, הם נלחמו בגרמנים. כשנלחמו ביפן הם לא נלחמו בקיסר, הם נלחמו ביפנים. זה בדיוק אותו דבר.

קראתי מה שכתבת לנץ, בעקרון אתה רוצה לתת להם כסף וחיים טובים, בתקווה שהם יפסיקו לזרוק עלינו טילים. טקטיקה מעניינת.  להפנות את הלחי השניה, מוכר לך?

תגדיר תמיכה, וזה ממש לא אותו דבר מהרבה סיבות.
ראשית לא מדובר במדינה בעלת צבא(לא שלהפציץ אוכלוסיות אזרחיות כדי להכניע את האויב בכל מחיר זה מוסרי אם כבר) ולא מדובר בארגון אחד.
הרוב, הם אנשים כמוני וכמוך(טוב כמוני) שרוצים ללכת בבוקר לעבודה ולחזור הביתה בשלום.
וחבל שאתה לא מפריד בין האוכלוסיות.
ילד בן 9 זה לא אויב שלך, כנ''ל קשיש שגר ליד חמאסניק.
זה ילד בן 9 וקשיש שלא עושה כלום.
תומך? שוב תגדיר תומך. הוא בטח לא הבעיה שלנו.

ואני מציע לך לקרוא עוד פעם מה שכתבתי לנץ.
אני אומר שאם תיתן להם(יותר נכון תכריח את עצמם לתת להם) רמת חיים גבוה יהיה להם מה להפסיד. מי שיש לו מה להפסיד שוקל 4 פעמים את הצעדים שלו לאומת מי שיש לו בעצם כלום.
זה חלק מהטקטיקה לשמור על השלום והשקט.
יש להם(במיוחד אחרי ביטול היכולות שלהם לתקוף אותנו בצורה משמעותית, להל''ן טעון כיפת ברזל שאני לא יחזור עליו שנית) 2 אופציות.
או להילחם ולמות, ואז ימאס להם והם ירצו שלום.
או שלום.

בשני המצבים אנחנו מקבלים שלום, השאלה היא כמה הרוגים יהיה לצד השני.
לאומת כמות ההרוגים והפצועים המזערית שיהיה לצד שלנו.

אני מזכיר לך הם סובלים יותר, אתה חי ברמת חיים הרבה יותר טובה מהערבי הפלסטיני, וטוב שכך.  

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מול כל אויב אחר זה היה עובד, אולי, אבל לא מעניין אותם כמה כסף יש להם, מה רמת החיים שלהם. מוסלמים מבריטניה  שחיים שם יותר מדור אחד, יוצאים לאפגניסטן להלחם לצד הטליבאן. כמעט כל המחבלים של ה11 בספטמבר היו אנשים משכילים. בן לאדן בא מאחת המשפחות העשירות. ויש עוד מלא דוגמאות, אני בטוח שנץ יוכל להסביר זאת טוב ממני.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מול כל אויב אחר זה היה עובד, אולי, אבל לא מעניין אותם כמה כסף יש להם, מה רמת החיים שלהם. מוסלמים מבריטניה  שחיים שם יותר מדור אחד, יוצאים לאפגניסטן להלחם לצד הטליבאן. כמעט כל המחבלים של ה11 בספטמבר היו אנשים משכילים. בן לאדן בא מאחת המשפחות העשירות. ויש עוד מלא דוגמאות, אני בטוח שנץ יוכל להסביר זאת טוב ממני.

נכון תמיד יהיה לך פאנטיים דתיים, שלא מעניין אותם כלום.

אבל, תבין את המצב הפנים פלסטיני. האיש הקטן לא יוצא למלחמה. בדיוק הסיבה למה סוריה לדוגמה לא תוקפת אותנו עכשיו. למה? כי יש להם מה להפסיד.
כל זה ממתן את החברה.
מיתון החברה הפלסטינית וקיום משטר יציב, יכול למנוע מהקיצוניים לבצע פעולות כאלו ואחרות.
כי הרוב החילוני/מודרני לא יתן להם. ויהיה לו את היכולת למנוע מהם לבצע פיגועים.
כרגע? מי יכול למנוע מהם משהוא?

חסר לך בריטים מוסלמים שרוצים שקט? רוב הבריטים המוסלמים לא הלכו להלחם מול הטליבאן, למה? הם לא מוסלמים?
כי יש להם אינטרסים אינדיווידואלים. זה למה שלטאליבן אין מאות אלפי לוחמים(כנ''ל בן לדן וכן הלאה).  

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
לא אמרתי שהם כולם מחבלים, גם לא כל אזרח ישראלי הולך לשרת בסיירת מטכ"ל, אבל הדברים הללו רק מוכיחים שלמצב הכלכלי אין השפעה. הסיבה היחידה שסוריה לא תוקפת אותנו, לדעתי, היא כי היא לא יכולה עלינו. והקור שהופצץ לפני בערך שנה רק מוכיח שאין לה בדיוק שאיפות לשלום. כל עוד האסלאם קיים בצורתו הנוכחית תהיה מלחמה. וכל עוד הוא קיים בצורתו הנוכחית, יהיו לוחמי ג'יאהד . ולא צריך להיות באפגניסטן כדי להיות תומך ג'יאהד, מספיק לשבת בבית ולהפיץ חומרים כאלה ואחרים באנטרנט, לצאת למסגד ולהקשיב להטפות כנגד המערב, מספיק לקחת חלק במהומות ששותפות את אירופה כל פעם שמישהו מאז לצייר את מוחמד, כל הנערים הללו שמתפרעים, הם פעילי חמאס? הם אל קעידה? לא, הם המוסלמי המצוי ברחוב.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לא אמרתי שהם כולם מחבלים, גם לא כל אזרח ישראלי הולך לשרת בסיירת מטכ"ל, אבל הדברים הללו רק מוכיחים שלמצב הכלכלי אין השפעה. הסיבה היחידה שסוריה לא תוקפת אותנו, לדעתי, היא כי היא לא יכולה עלינו. והקור שהופצץ לפני בערך שנה רק מוכיח שאין לה בדיוק שאיפות לשלום. כל עוד האסלאם קיים בצורתו הנוכחית תהיה מלחמה. וכל עוד הוא קיים בצורתו הנוכחית, יהיו לוחמי ג'יאהד . ולא צריך להיות באפגניסטן כדי להיות תומך ג'יאהד, מספיק לשבת בבית ולהפיץ חומרים כאלה ואחרים באנטרנט, לצאת למסגד ולהקשיב להטפות כנגד המערב, מספיק לקחת חלק במהומות ששותפות את אירופה כל פעם שמישהו מאז לצייר את מוחמד, כל הנערים הללו שמתפרעים, הם פעילי חמאס? הם אל קעידה? לא, הם המוסלמי המצוי ברחוב.

אבל אם רוב הבריטים לא הולכים ומצטרפים לטאליבן, לאומת הכמות של האפגנים, זה מראה לך את הקשר הכלכלי לבין הקיצוניות, או במילים אחרות את הקשר הרציונלי לקבלת החלטה של הפרט.
וסוריה לא תוקפת אותנו כמו שאמרת, כי היא לא יכולה והיא תפסיד, אסד יסתכן בראשו, ובשלטונו.
וכל המגמה הזאת היא לשנות את האסלאם בצורתו הנוכחית.
זה הדרך שאני מציע. הלאה.

ולהשתתף בהפגנה כל פעם שמריצים דאחקות על מוחמד זה לוו דווקא תמיכה בטרור, בדיוק כמו שבארץ נהדרת צחקו על המתנחלים וחצי פורום פה התחרפן.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אבל אם רוב הבריטים לא הולכים ומצטרפים לטאליבן, לאומת הכמות של האפגנים, זה מראה לך את הקשר הכלכלי לבין הקיצוניות, או במילים אחרות את הקשר הרציונלי לקבלת החלטה של הפרט.
וסוריה לא תוקפת אותנו כמו שאמרת, כי היא לא יכולה והיא תפסיד, אסד יסתכן בראשו, ובשלטונו.
וכל המגמה הזאת היא לשנות את האסלאם בצורתו הנוכחית.
זה הדרך שאני מציע. הלאה.

ולהשתתף בהפגנה כל פעם שמריצים דאחקות על מוחמד זה לוו דווקא תמיכה בטרור, בדיוק כמו שבארץ נהדרת צחקו על המתנחלים וחצי פורום פה התחרפן.

אין בידיי מספרים, אבל זה שיש לך מוסלמים ברחובות שעושים הפגנות, זה לא חבר'ה שהולכים עם שלטים, הם שורפים רחובות ומתפרעים.

חצי פורום התעצבן, כמה צמיגים חצי פורום שרף? ופה בדיוק ההבדל.

זה מאוד שחצני מצידך שאתה רוצה לשנות את האסלאם, 1400 שנה של מסורת של ג'יהאדים, ואתה חושב שככה תשנה אותם? בהצלחה. אתה רק מראה כמה אתה לא מבין את האויב.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אין בידיי מספרים, אבל זה שיש לך מוסלמים ברחובות שעושים הפגנות, זה לא חבר'ה שהולכים עם שלטים, הם שורפים רחובות ומתפרעים.

חצי פורום התעצבן, כמה צמיגים חצי פורום שרף? ופה בדיוק ההבדל.

זה מאוד שחצני מצידך שאתה רוצה לשנות את האסלאם, 1400 שנה של מסורת של ג'יהאדים, ואתה חושב שככה תשנה אותם? בהצלחה. אתה רק מראה כמה אתה לא מבין את האויב.

יש לך מספיק הפגנות שלהם ברחבי העולם שהם לא מתפרעים, די לבלבל את המוח.
חצי פורום לא עשה כלום, רק בכה. חסר לך הפגנות של חברי מהימין/דתיים שהתפרעו?

כי אתה מבין את "האויב"? אתה מתעלם ממגמות של מודרניזציה בכלל העולם המערבי, ואני שחצן? אתם זה שהחלטת שכל מוסלמי הוא אוטומטית תומך בג'האד ולא הוא לא מוסלמי.
בו ננתח את זה רגע, בו ניקח את ישראל:

הילודה הערבית המאיימת:
http://www.myesha.org.il/?CategoryID=181&ArticleID=248

ניקח נתון אחר ותראה משהוא מדהים:
גידול הקצבאות מעודד ילודה
 http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3820132,00.html

מבטלים את הקצבאות, ומאפשרים מגמה בה על הפרט לכלכל את עצמו, אוטומטית תירד כמות הילודה.
מדהים לא?

ציטוט
הפערים בין האוכלוסייה הערבית לאוכלוסייה היהודית (וכן בתוך האוכלוסייה הערבית עצמה בכל מה שקשור להתפלגות הגילים) נובעים בעיקר מהפערים בשיעורי הפריון ומהפערים ברמת החיים.
עם זאת, חשוב לציין שהאוכלוסייה הערבית היום צעירה פחות ממה שהיא הייתה בתחילת שנות הששים של המאה ה-20 : שיעור הילדים שבה בגילים 14-0 ירד מ-50% ל- 41.3% והוא צפוי להגיע לכ-35% בשנת 2025 (על פי תחזיות, המעודכנות לשנת 2005).

http://www.peopleil.org/details.aspx?itemID=7376

אתה רואה איך באמצעים מודרנים אנו יכולים להתמודד עם הילודה הערבית.
קראתי פעם כתבה על מחקר שהשוואתה בין הילודה מלפני משהוא כמו 30-40 שנה בקרב הציבור הערבי לשיעור הילודה כיום(יותר נכון ב-2004) וראו מגמה של ירידה כמכלול.
אני יחפש אותה ויפרסם אותה במידה ואני אמצא אותה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
ויש לך מספיק הפגנות שלהם ברחבי העולם שבהם הם הורסים כל מה שעומד בדרכם, יש לך מספיק מקומות בעולם המערבי שהוקמו שכונות מוסלמיות שכוחות משטרה לא מסוגלות להכנס לשם, כי הם לא יודעים אם הם יצאו משם.

אני כן מבין את האויב. למדתי עליו פה בפורום וגם קצת מאנשים יודעי דבר באחד על אחד. ולא כולם תומכי ג'יאהד, אלה שלא תומכים בו בד"כ משתפים פעולה עם גורמי בטחון כאלה ואחרים.

לא מעניין אותי כמה ילדים הם עושים, לא כל מי שהוא אויב הוא איום ולא כל מי שהוא איום הוא אויב. אותי מעניין אלה שהם אויבים שלי ולא אלה שמאיימים עליי, ואם יש משהו שנכנס ל2 הקטגוריות, זו בעיה רצינית. אז יש להם פחות ילדים, אז?

הילודה הערבית אינה הבעיה, האסלאם הוא הבעיה.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ויש לך מספיק הפגנות שלהם ברחבי העולם שבהם הם הורסים כל מה שעומד בדרכם, יש לך מספיק מקומות בעולם המערבי שהוקמו שכונות מוסלמיות שכוחות משטרה לא מסוגלות להכנס לשם, כי הם לא יודעים אם הם יצאו משם.

אני כן מבין את האויב. למדתי עליו פה בפורום וגם קצת מאנשים יודעי דבר באחד על אחד. ולא כולם תומכי ג'יאהד, אלה שלא תומכים בו בד"כ משתפים פעולה עם גורמי בטחון כאלה ואחרים.

לא מעניין אותי כמה ילדים הם עושים, לא כל מי שהוא אויב הוא איום ולא כל מי שהוא איום הוא אויב. אותי מעניין אלה שהם אויבים שלי ולא אלה שמאיימים עליי, ואם יש משהו שנכנס ל2 הקטגוריות, זו בעיה רצינית. אז יש להם פחות ילדים, אז?

הילודה הערבית אינה הבעיה, האסלאם הוא הבעיה.

אתה רוצה להגיד לי שבשכונות עוני מלא פשע המשטרה מפחדת להיכנס לשם?
למה אתה הולך כל כך רחוק לאסלאם באירופה, לך לכמה שכונות(יהודיות) בראשון לציון, לך לעיגול בבת ים. רוצה רק מהומות דתיות? לך למאה שערים.
מכות חינם אין כסף.
אתה עוד פעם ועוד פעם טוען למין קונספירציה אסלאמית רחבה, וחבל. אני מראה שוב ושוב שכל הבעיות האסלאמיות אינם מקורם באסלאם אלה במיגנון הקוגניטיבי של האנושות.
יש לך פשע, מהומות וכל דבר אחר בכל דת ובכל לאום. למה? אלף ואחד סיבות.

למדת עליו בפורום במי שמנסה כל דקה לחפש מה לא בסדר באויב ורואה תמונה באופן מאוד מאוד צר. ומאיפה הבאת שמי שלא תומך בג'אהד הוא משת''פ של שירות הביטחון?
אתה כמה מוסלמים באירופה וארצות הברית יש שרק חיים את החיים שלהם?

בנוגע לילודה, אני מראה לך כיצד מודרניזציה ושינוי סביבתי פתוח יכול למתן את הפרט, ואת הסביבה העוינת, הילודה זה רק דוגמה אחת.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אבל מהומות המוסלמים הם על רקע לאומני דתי. מתי הראית שבעיות האסלאם לא מקורם באסלאם? כנראה פספסתי.

כן יש לך פשע בכל דת ולאום, אבל רק באסלאם הוא מופנה בכוונת תחילה כלפי הלא מוסלמים במטרה מאוד ברורה ובאורינטציה מלחמתית.

מי שלא תומך בג'יאהד הוא יותר קרוב לאתאיסט מאשר למוסלמי, ובד"כ אלה האנשים שיהיו משת"פים.

מודרניזציה למיתון הפרט והסיבה העוינת? שטויות. אתה לא יכול למתן 1400 שנה של ג'יהאדים בעזרת מקררים ומכוניות.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

אוי אוי מה קרה? מישהו הציב לכם מראה גדולה מול הפרצוף וראיתם שם את הערבים שאתם כל כך שונאים? על מי אתם עובדים תגידו לי? הרי חצי מהפורום הזה כולל המשתתפים הבכירים שלו מפנטז בלילה על תליית הומוסקסואלים ושמאלנים בכיכר דיזינגוף אז ממה בדיוק הזדעזעתם? הרי זה המודל שאתם שואפים אליו - להתנהג כמו חמאסניקים! ברצינות אני חושב שהטופיק הזה חושף כל כך יפה את המעוות בקו המחשבה שלכם, אתם חושבים שבגלל שהאוייבים שלנו נלחמים בנו בלי סנטימנטים אז ככה גם אנחנו צריכים להלחם, אתם חושבים שאם מפעילים טרור נגד ישראל אז ישראל צריכה להפוך למדינה טרוריסטית גם כן, "החמאסניקים לא מפעילים שיקול דעת העיקר להרוג ישראלים - אז גם אנחנו לא צריכים להפעיל שיקול דעת, העיקר להרוג ערבים"... איזו חשיבה אינפנטילית אלוהים ישמור, ולא "ארץ ישראל השלמה", טרוריסט זה לא מי שעושה ראשון, טרוריסט זה מי שמבצע טרור נקודה.

"אם לפחות גורם ערבי אחד היה מגנה את זה גם אני הייתי מגנה את זה אבל מכייון שהם לא מגנים למה שאני אגנה?"

הבנתם? "אם הם טרוריסטים אז למה שאני שאני לא אהיה טרוריסט?" מדינת ישראל לא תקדש רצח אזרחים חפים מפשע. מדינת ישראל לא תהפוך לסניף יהודי של אל קעידה למרות שאתם נורא רוצים. לא מעניין אותי שהם עושים את זה, לא מעניין אותי גם אם כל העולם יעשה את זה, אני לא מוכן לעשות את זה. בבחירה בין תפקיד היהודי לבין תפקיד הנאצי - אני מעדיף להיות היהודי. בדיוק, אני מעדיף להכנס בעצמי לאשוויץ מאשר לאמץ בעצמי התנהגות נאצית, אני מעדיף להפסיד במלחמה, שמדינות ערב יפלשו לישראל, ישעבדו את הגברים ויאנסו את הנשים מאשר להיות חבר בארגון שטוען ש"אין ערבים חפים מפשע, גם ילדים ותינוקות ערבים דמם מותר". אני לא מוכן לבצע פשעי מלחמה כמו שאתם מציעים כאן, לא מוכן להיות נאצי, יהא המחיר אשר יהא.

מספר הערבים שתומכים בחיזבאללה אינו רלוונטי. טרוריסט מוגדר בזאת כאדם שמבצע טרור בפועל או שמסייע לטרור באופן ישיר, אם לא עסק באחת מפעילויות אלה הוא מוגדר כאזרח ועלינו להמנע ככל הניתן מפגיעה בו אם ברצוננו להיות בני אדם הומאניים. כמו כן זה לא רלוונטי אם ניתן להגיע להסכם שלום או לא ניתן.  אם נגזר עלינו להמשיך לחיות במלחמה אז זה מה שיהיה, אני לא מוכן לפתור את הסכסוך הזה כמו שרוסיה הייתה פותרת אותו.

דבר נוסף - תפסיקו לקשקש על מה כתוב או לא כתוב בקוראן, זה לא רלוונטי לכלום, זה מעניין בדיוק את הת** של הנביא מוחמד, התנ"ך מצווה על כל היהודים לא לאכול חזיר, כמה יהודים באמת נשמעים לזה? התנ"ך מצווה לשמור שבת - האם כל מי שלא שומר שבת הוא לא יהודי? כנראה שזה מה שקורה כשלאומנות קיצונית אוכלת כל חלקה טובה במוח - היא לוקחת את הלוגיקה ביחד איתה.

היגיון שמאלני מעוגל טיפוסי.

אם הינך מוכן להקריב את כבוד חייך וחיי עמך - ומעל לכל כבוד אלוקים - הינך לא יותר מהיטלר קטן.

העניין בנקמה הוא למען יראו ויראו. הנקמה מראה שלדם יהודי יש מחיר - והמחיר הוא מחיר שגם אם ימכרו את כל חביות הנפט שלהם, לא יוכלו לשלמו.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #169 ב- : מרץ 04, 2010, 23:03:46 »
דבר ראשון אני לא שונא אותם, אנחנו במלחמה איתם והם איב, זה פשוט מאוד אין פה שנאה. לא צריך שנאה כדי להגן על עצמך מפני מישהו. וההבדלים בינינו? אינספור. המטרה הסופית, שלהם זה לאסלם אותי או לחסל אותי, שלי זה לחיות לחיות איך שאני רוצה(לאו דווקא דתי, מצידי גם תתפלל לפיות) אבל האסלאם לא מקבל את זה. המטרה שלי היא לנצח את המלחמה, אם ידרש לחסל מנהיג מסוים בשביל זה והמלחמה נגמרת, נהדר. גם ידרש לשרוף עיר שלמה. אז שורפים עיר. ואם ידרש פצצת אטום. אז פצצת אטום.

בדיוק כמו שהכריעו את היפנים עם 2 פצצות אטום, אנחנו בעלי הנשק המתקדם יותר(כרגע) אנחנו בעלי הייתרון הצבאי(כרגע), למה לא להשתמש בזה? מה יותר מוסרי, לשלוח חיילים שלנו לתוך בניין שמסתתר בו מחבל עם אזרח, כשהסיכויים הם שברגע שהם יכנסו, לפחות 1 יפצע או יהרג, או להוריד את הבניין מהאוויר? לדעתי להוריד את הבניין מהאוויר. וזה לא משנה אם יש שם אזרח אחד או 100 אזרחים, כי אותי זה לא מעניין אני רוצה לנצח את המלחמה במינימום אבידות.

סלח לי, אבל עדיין לא הבנתי את "אינספור" ההבדלים הקיימים. מה שאני רואה כאן זה חצאי הבדלים קוסמטיים, כי לפי מה שאתה מתאר יש כאן שני צדדים שנלחמים עד חורמה, ובכל זאת אתה מתאר מעשים מסויימים של האויב במין שאט נפש, ולפי מה שהבנתי אתה כן מנסה לטעון לעליונות מוסרית. אז או שתסביר מה ההבדל או שתודה שאין הבדל מהותי, זה הכל.

ציטוט
אם הינך מוכן להקריב את כבוד חייך וחיי עמך - ומעל לכל כבוד אלוקים - הינך לא יותר מהיטלר קטן.

אינני מאמין באלוהים, והרדיפה אחרי כבוד שייכת בעיני לערסים ולמאפיונרים, מה שאני לא, לכן ערך הכבוד לא ממש חשוב בעיני, אני מעדיף את ערך החיים.

ציטוט
העניין בנקמה הוא למען יראו ויראו. הנקמה מראה שלדם יהודי יש מחיר - והמחיר הוא מחיר שגם אם ימכרו את כל חביות הנפט שלהם, לא יוכלו לשלמו.

אין לי בעיה עם קביעת תג מחיר כבד מאד על רצח יהודים, כל עוד מדובר בפגיעה בתשתיות טרור.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
על אילו הבדלים רצית לשמוע, הם לא מסתובבים עם זנב וקרניים, הם לא יורקים חומצה. הם בסך הכל אנשים שנמצאים איתנו במלחמה, איזה הבדלים אתה רוצה למצוא? הם רוצים לחסל אותך או לאסלם אותך. וזה המצב.

"הרדיפה אחרי כבוד שייכת בעיני לערסים ולמאפיונרים, לכן ערך הכבוד לא ממש חשוב בעיני, אני מעדיף את ערך החיים" זה נורא עצוב לשמוע, וזה בדיוק הקו שמנחה את השמאלנים, בלי כבוד, לא משנה מה גודל הצבא שלך, כמה יציבה הכלכלה שלך, שום דבר לא משנה ללא כבוד.

מה זה פגיעה בתשתיות טרור, אי אפשר לחסל מחבלים ללא פגיעה בחפים מפשע, אם אתה מוכן לפגוע בחף מפשע אחד כדי להרוג 100 מחבלים, למה שלא תהרוג 100 חפים מפשע בשביל מחבל אחד?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #171 ב- : מרץ 04, 2010, 23:22:45 »

אין לי בעיה עם קביעת תג מחיר כבד מאד על רצח יהודים, כל עוד מדובר בפגיעה בתשתיות טרור.

או "המלחמה הצודקת" של הכנסייה הקתולית.

למתקשים - תחכה עד שיכו בך מספיק חזק כדי שתהיה הצדקה להמשך חייך.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
על אילו הבדלים רצית לשמוע, הם לא מסתובבים עם זנב וקרניים, הם לא יורקים חומצה. הם בסך הכל אנשים שנמצאים איתנו במלחמה, איזה הבדלים אתה רוצה למצוא? הם רוצים לחסל אותך או לאסלם אותך. וזה המצב.

"הרדיפה אחרי כבוד שייכת בעיני לערסים ולמאפיונרים, לכן ערך הכבוד לא ממש חשוב בעיני, אני מעדיף את ערך החיים" זה נורא עצוב לשמוע, וזה בדיוק הקו שמנחה את השמאלנים, בלי כבוד, לא משנה מה גודל הצבא שלך, כמה יציבה הכלכלה שלך, שום דבר לא משנה ללא כבוד.

מה זה פגיעה בתשתיות טרור, אי אפשר לחסל מחבלים ללא פגיעה בחפים מפשע, אם אתה מוכן לפגוע בחף מפשע אחד כדי להרוג 100 מחבלים, למה שלא תהרוג 100 חפים מפשע בשביל מחבל אחד?

תבין. אנשים פה לא מפסיקים להזדעזע ממעשיו של האסלאם, כלומר הם חשים עליונות מוסרית עליו, אני רוצה לברר אם התחושה מוצדקת כלומר האם יש הבדל מוסרי בין "הימין האמיתי" לבין אל קעידה, בינתיים תסלח לי אני לא מוצא שום הבדל כזה. יש פה אין ספור דיונים וטיעונים עד כמה הקוראן הוא נאצי, בו בזמן שהם נותנים צידוקים מהתנ"ך לירי בראש של ילדה ערביה בת 5... ולא מדובר בגולש פרטי אלא בלא פחות ממנהל הפורום ואדם שיו"ר התנועה חיים בן פסח לא מפסיק לגמור עליו. (את ההילל). אני מנסה להבין את ההבדל, לי זה נראה שגם התנ"ך נאצי, לך לא? אם התנ"ך מצווה על רצח ילדים אז הוא לא נאצי? הצביעות הזו מפריעה לי. זה הכל.

ציטוט

כאן בדיוק נכנס עניין הפרופורציות. אני מסכים שאי אפשר להלחם מבלי לפגוע באזרחים, על אחת כמה וכמה כשמולנו ניצב אויב שפל שמתחבא בכוונה בבתי ספר. אבל לפני שאני נכנס לעניין המורכב מאין כמוהו של שימוש פרופורציונאלי בנשק, בוא קודם כל נסכים שלעולם, לעולם אין לפגוע באזרחים באופן מכוון. האם אתה חותם על הצהרה זו שלי?

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #173 ב- : מרץ 05, 2010, 03:27:13 »
או "המלחמה הצודקת" של הכנסייה הקתולית.

למתקשים - תחכה עד שיכו בך מספיק חזק כדי שתהיה הצדקה להמשך חייך.

תגיד ילד, אתה רוצה דיון או קרב סטיקרים?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #174 ב- : מרץ 05, 2010, 03:36:55 »
בס"ד

תגיד ילד, אתה רוצה דיון או קרב סטיקרים?

אתה רוצה לענות או לגמור כמו רבין?