כתב נושא: סרטון מזעזע ביותר של עריפת-ראש של חייל אמריקאי בידי מחבלים ערבים בעיראק  (נקרא 112182 פעמים)

0 משתמשים ו- 4 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
סרטון מזעזע ביותר של עריפת-ראש של חייל אמרי&#
« להגיב #125 ב- : מרץ 03, 2010, 01:46:46 »
בס"ד

חלק 2 של תגובה 101:

1.ראש הממשלה בעיראק(נורי אל מליכי) הוא שיעי ונשיא עיראק(ג'לאל טלאלאבני) הוא כורדי ומנהיג מפלגה כורדית בעיראק.עכשיו, שני הקבוצות האלה מופלות לרעה ע"י אל-קאעידה והסונים(וגם על ידי סאדם יש"ו שר"י ,הוא ריסס כפרים כורדים עם גזים כמיקלים)ורוצחים בשיעים והכורדים כל יום(השיעים עושים אותו דבר לסונים) אז שני האישים האלה שהזכרתי בהתחלה משתפים פעולה עם האמריקאים(ששמים דגש על המיליציות הסוניות)כי הם מפחדים מהרוב הסוני בעיראק והם יודעים שברגע שארה"ב תצא תתחיל שם עוד פעם מלחמת דמים קשה(ומליכי בעצמו אומר שיכול להיות הוא יבקש מארה"ב להישרא בעיראק יותר)
2.גם עם איראן היו קשרי מסחר.מה הנקודה שאתה מנסה להביע לא הבנתי
3.ראה סעיף 2
4.לגבי שרון:הוא היה ראש האופוזיציה בממשלת ברח והוא לא מנע את נסיגת צה"ל מדרום לבנון.
ב.הוא פתח במלחמת לבנון שלא פתרה כלום בסוף ורק הביאה לנו אלפי הרוגים אז מכל זה זה אומר שהוא היה מוכן לצאת למלחמה ואז לסגת מהשטחים שנכבשו במלחמה עם 1000 חיילים הרוגים הי"ד?! אז בשביל מה הייתה המלחמה?!
הערבים הבינו ש"בוגי" וליברמן הם לא קיצוניים. איזה מין קיצוני מצביע בעד הקפאה?! הם הצביעו בעד ההקפאה ונתנו את הרוב כדי לאשר את ההחלטה הזאת של פיפי,בלי שני השרים האלה(וגם בוגי) לא היה לו רוב בקבינט המדיני בטחוני או איך שזה נקרא.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אוהד הפועל, אני בגדול לא מתכוון להתערב פה בדיון הזה, רק אגיב על סעיף 1 שלך ואומר שג'ורג' אורוול לא יכל לנסח את זה טוב יותר, אתה נשמע כמו איש פלקט מאוקיאניה ב-"1984".

היום בבוקר קמתי, עישנתי סיגריה ושתיתי קפה, ואז הלכתי למכללה ללמודים, מה אתה עשית היום?

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
1. אנחנו מנצחים? הצחקת אותי! מלחמת לבנון השניה? אין ספק נצחון אדיר... ועופרת יצוקה? בכלל הישג צבאי מרשים. מלחמות לא נמדדות לפי מספר ההרוגים, אלא לפי ההישגים, מלחמת לבנון השניה הייתה אסון, אם לא היה מדובר בארגון טרור אלא בצבא עם אמצעים, הוא היה כובש את צפון הארץ בקלות, מה היה קורה אח"כ? מי יודע.

2. לסיים את הסכסוך גם אני רוצה, אבל לא מנקודת חולשה! למה לי? למה שאני יוותר על אדמות שלי? אם הם שלי לדעתי' ולדעתם לא' ושזה ראשית הסכסוך זה שטויות. זה סכסוך דתי ואלו האדמות שלי, ולתת להם אדמות לא יסיים את הסכסוך, אבל בוt נגיד שכן. בוא נגיד שאם חותמים על הסכם כזהאו אחר אין הפצצות מ2 הצדדים. מה אם כבוד? גאווה לאומית? אומר לך משהו הדברים האלה? ישראל היא מעצמה גרעינית!!!! חיל האוויר מהטובים בעולם!!!! ומי קיפל אותו? חבורה של מחבלים עם קלצ'ניקובים גרמו לו לסגת מחצי מהמדינה שלו. בושה וחרפה.

3. אז איך אתה רואה את זה? האחמדים הרעים והמרושעים תוקפים את היהודים חסרי הישע?

4. מה זה משנה, הם אויב נכון לאותו זמן ונכון גם להיום, שיתחבאו במערות מחשש שיהודי משוגע יחליט לחסלם.

1. אתה רוצה לומר לי שאתה מפחד מארגוני הטרור, חיזבאללה וחמאס? שחלילה הם יפילו אותנו?
וכל זה עדיין לא נותן לגיטימציה לגולדשטיין לפעול על דעת עצמו.

2. אז אתה רוצה להלחם למען הכבוד והגאווה הלאומית אני מבין? העיקר אתה נלחם למטרה עליונה חשובה.

3. באירוע הספציפי הזה? פאנט דתי החליט לרסס ערבים והוא רצח אותם כמו אחרון המחבלים.

4. האנרכיסטים הם גם האויב שלך? אולי, עדיין הם לא מאיימים על אף אחד, בניגוד אל...

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #128 ב- : מרץ 03, 2010, 16:11:17 »
[quote author=אוהד הפועל link=topic=24909.msg169203#msg169203 date=1267617826

4. האנרכיסטים הם גם האויב שלך? אולי, עדיין הם לא מאיימים על אף אחד, בניגוד אל...
[/quote]

הם רק  מאיימים על מדינת ישראל ומפגינים לצד מחבלי פת"ח.
לא שאני מצדיק את הרצח, אבל אנשים כמו גולדשטיין (שלא כמו האנרכיסטים)  לא פועלים בשירות האויב, ומה לעשות (אתה אולי מתכחש לזה) אבל הם בין היתר גם האויב שלך.
אגב גם אני לא מתכוון להתערב בדיון מעבר לזה.
« עריכה אחרונה: מרץ 03, 2010, 19:59:49 על ידי חרותניק »

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
1. אתה רוצה לומר לי שאתה מפחד מארגוני הטרור, חיזבאללה וחמאס? שחלילה הם יפילו אותנו?
וכל זה עדיין לא נותן לגיטימציה לגולדשטיין לפעול על דעת עצמו.

2. אז אתה רוצה להלחם למען הכבוד והגאווה הלאומית אני מבין? העיקר אתה נלחם למטרה עליונה חשובה.

3. באירוע הספציפי הזה? פאנט דתי החליט לרסס ערבים והוא רצח אותם כמו אחרון המחבלים.

1. זה לא משנה אם הם יכולים עלינו או לא. כרגע על הנייר אנחנו יכולים עליהם, מסתדר שבפועל גם זה בקושי, וזה גם לא רלוונטי, מה זה משנה אם לכל הארגון יש רק טיל 1 או מליון טילים? מדובר בעקרון.

2. מחר תלך ברחוב ואדם רנדומלי יוריד לך סטירה ככה סתם, תחזיר לו רק אם היא תכאב? רק אם הוא בגודל שלך? רק אם תחשוב שתוכל לקחת אותו? חוץ מזה, כבוד וגאווה לאומית, מושגים שרוב העם לא רואה בהם הרבה חשיבות למיטב הבנתי, וזה עצוב מאוד. מה זה משנה כמה אתה חזק צבאית, אם הכבוד שלך הוא אפס ואף אחד לא סופר אותך? מה זה משנה כמה פצצות אטום יש לך אם כולם יורים עליך בעזרת צינורות ואתה מתקפל. מה זה משנה כמה חזק וחכם אתה, אם כשאתה מוציא את עצמך לרחוב כל אדם רנדומלי יכול לתת לך סטירה ולהמשיך את היום כרגיל?

3. שוב זה עניין של נקודת מבט, אם לא הייתה לו כי]ה, היית אומר פנאט דתי? אני באמת לא חושב שהיותו דתי הייתה קשורה לכך, לפי מה שאני יודע ביהדות לא מבטיחים 72 בתולות למי שהולך ושוחט את אויביו. זה נורא נחמד שאתה מתייג אותם, זה חף מפשע, זה מחבל, זה אזרח תמים, זה ילד, כי רק שתדע גם הם מתייגים אותנו בצורה דומה. זה יהוד, זה יהוד, זה יהוד, זה משת"פ, נחסל אותו בסוף, זה יהוד, זה יהוד זה יהוד,

4. הם בוגדים לכל דבר, זה משנה אם הם מעבירים לאויב חיתולים או פצצות או מידע? או רק משתפים איתו פעולה ותומכים בו אידיאולוגית? זה משנה מה כוחם? ורק שתדע, אחד העקרונות החשובים של מלחמה, זהלשמור על תמיכת העם.. ומה שהם עושים פוגע באחדות הלאומית שגם ככה חסרה אצלינו.

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
בס''ד
בשורה התחתונה, גם אותם יהודונים שמסייעים לאויב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שר''י, דינם מיתה. אותם אירגונים בוגדניים שעוזרים לערבים, כמו 'שלום עכשיו' ו'בצל''ם' הינם בוגדים חסרי כבוד לאומי מינימלי, הם משמיצים את מדינת ישראל, וחיילי צה''ל, לדעתי, היהודונים האלה אף גרועים מן החמאס. האויב מבפנים, הגייס החמישי הזה שהורס את מדינת ישראל ועם ישראל ראוי לקבל את העונש המקסימלי. במדינות רבות בעולם העונש על בגידה במדינה הוא עונש מוות, אני מקווה שהחוק הזה יחול על אותם אנשים.
עדן איסקוביץ

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
1. זה לא משנה אם הם יכולים עלינו או לא. כרגע על הנייר אנחנו יכולים עליהם, מסתדר שבפועל גם זה בקושי, וזה גם לא רלוונטי, מה זה משנה אם לכל הארגון יש רק טיל 1 או מליון טילים? מדובר בעקרון.

2. מחר תלך ברחוב ואדם רנדומלי יוריד לך סטירה ככה סתם, תחזיר לו רק אם היא תכאב? רק אם הוא בגודל שלך? רק אם תחשוב שתוכל לקחת אותו? חוץ מזה, כבוד וגאווה לאומית, מושגים שרוב העם לא רואה בהם הרבה חשיבות למיטב הבנתי, וזה עצוב מאוד. מה זה משנה כמה אתה חזק צבאית, אם הכבוד שלך הוא אפס ואף אחד לא סופר אותך? מה זה משנה כמה פצצות אטום יש לך אם כולם יורים עליך בעזרת צינורות ואתה מתקפל. מה זה משנה כמה חזק וחכם אתה, אם כשאתה מוציא את עצמך לרחוב כל אדם רנדומלי יכול לתת לך סטירה ולהמשיך את היום כרגיל?

3. שוב זה עניין של נקודת מבט, אם לא הייתה לו כי]ה, היית אומר פנאט דתי? אני באמת לא חושב שהיותו דתי הייתה קשורה לכך, לפי מה שאני יודע ביהדות לא מבטיחים 72 בתולות למי שהולך ושוחט את אויביו. זה נורא נחמד שאתה מתייג אותם, זה חף מפשע, זה מחבל, זה אזרח תמים, זה ילד, כי רק שתדע גם הם מתייגים אותנו בצורה דומה. זה יהוד, זה יהוד, זה יהוד, זה משת"פ, נחסל אותו בסוף, זה יהוד, זה יהוד זה יהוד,

4. הם בוגדים לכל דבר, זה משנה אם הם מעבירים לאויב חיתולים או פצצות או מידע? או רק משתפים איתו פעולה ותומכים בו אידיאולוגית? זה משנה מה כוחם? ורק שתדע, אחד העקרונות החשובים של מלחמה, זהלשמור על תמיכת העם.. ומה שהם עושים פוגע באחדות הלאומית שגם ככה חסרה אצלינו.

1. אז בעיקרון לאזרח אין זכות לקחת את החיים של בן אדם אחר עקב תחושת בטן. בעיקרון הם לא איום. בעיקרון הם לא יכולים להשמיד את מדינת ישראל. אריאן? יכולה, חמאס? יכול לעשות במכנסיים.
הדבר האחרון שאתה מציג כאן זה עקרונות.

2. שמע MS13, סליחה M4A1, כי זה בדיוק אותו דבר? אתה ובן דוד שלך רבתם עקב סכסוך, הלכתם מכות ולא דיברתם שנים. אחרי 10 שנים הגעתם לפשרה, שניכם יכולים לחיות איתה, אתה אומר לא. אני לא רוצה אני רוצה להלחם, על הכבוד.
לך תילחם, תעזוב את עם ישראל בשקט.
לא רוצים להלחם, לא רוצים מלחמה, עם ישראל רוצה שקט. אתה במפורש רוצה להלחם.
אני חושב שנטשה אמר "איש המלחמה אף פעם לא נם", מסתבר שהוא צדק.
אגב אני באמת מתחיל לחשוד שאתה שמח על כל פיגוע שנהרגים בו יהודים, כי אם לא יהיה פיגועים לא יהיה מלחמה, הלא כך? ואז מה תעשה?

3. אז אם הוא לא היה דתי הוא היה פאנט חילוני רוצח מחבל ETC...
וזה בדיוק העניין אתה מתייג אותם כפעילי חמאס מא עד ת. ילד לא אשם בכלום, ילד לא יכול לבחור אם הוא פלסטיני או לא. לך אין בעיה לתת לו כדור בראש, כנ''ל לגולדשטיין. ההבדל הוא שהוא עשה את זה ואתה בינתיים לא. לכן הוא רשמית רוצח ואתה עדיין לא.
התיוגים של חמאס לא מעניינים אותי, יש לכל דבר מחיר, ואיבוד האנושיות למען "הילול ניצחון" זה לא משהוא שאני רוצה.

4. הם מעבירים חיתולים, אתם עושים פיגועים. עדיין מעדיף אותם.
וזה עניין של דמוקרטיה(עוד עקרון) שכל עוד הם לא מעבירים מידע, ולא תומכים אידיאולוגית בפגיעה של חפים מפשע(ומאבק בכללי זה לא בהכרח תמיכה הרג אזרחים) זה זכותם(הם עושים דבר אחרים שזה כבר לא זכותם אבל זה משהוא אחר).
לתמוך אידיאולוגית שבן אדם יקח את החוק לידיים, יעשה כל עולה על רוחו, ירצח חפים מפשע שהם חפים מפשע, שאין לו מושג מה הם חושבים או כל דבר אחר, וכל זה למען הגאוותנות הלאומית, ועוד לדבר כאן על עקרונות, זה הרבה יותר גרוע.
גולדשטיין בינתיים מסכן אותי יותר מהם.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
היום בבוקר קמתי, עישנתי סיגריה ושתיתי קפה, ואז הלכתי למכללה ללמודים, מה אתה עשית היום?
א.) מה הקשר?
ב.) קמתי בבוקר, התפללתי, אכלתי ארוחת בוקר, והלכתי ללמוד בכולל שבאוניברסיטה, בצהריים כבר היו לי קורסים מ-13:00 ועד 19:30 ואחרי זה פגישה של חברי תא להתמודדות בבחירות לראשות אגודת הסטודנטים.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
א.) מה הקשר?
ב.) קמתי בבוקר, התפללתי, אכלתי ארוחת בוקר, והלכתי ללמוד בכולל שבאוניברסיטה, בצהריים כבר היו לי קורסים מ-13:00 ועד 19:30 ואחרי זה פגישה של חברי תא להתמודדות בבחירות לראשות אגודת הסטודנטים.

א. בדיוק
ב. בהצלחה בבחירות

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
א. בדיוק
ב. בהצלחה בבחירות
א.) הנה סעיף 1 שלך, ציטוט:"1. אני חושב שצה''ל עושה עבודה יותר טובה בינתיים. ושומר על צלם אנוש. ישראל מנצחת בגדול, ולאט לאט האיום מחמאס ושות' יעלם דרך אמצעים צבאיים, באופן אנושי והוגן.
לא גולדשטיין והמחבלים שבאו אחריו ויבואו אחריו ינצחו את המלחמה הזאת
"
והנה תגובתי:"אוהד הפועל, אני בגדול לא מתכוון להתערב פה בדיון הזה, רק אגיב על סעיף 1 שלך ואומר שג'ורג' אורוול לא יכל לנסח את זה טוב יותר, אתה נשמע כמו איש פלקט מאוקיאניה ב-"1984"".
אם אתה לא מבין את ההקשר, תקרא את הספר "1984" של ג'ורג' אורוול (שם העט של אריק ארתור בלייר), נכתב במקור באנגלית ותורגם לעברית, תוכל למצוא את זה בכל חנות ספרים בארץ, אחרי שתקרא, תבין למה התכוונתי.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
א.) הנה סעיף 1 שלך, ציטוט:"1. אני חושב שצה''ל עושה עבודה יותר טובה בינתיים. ושומר על צלם אנוש. ישראל מנצחת בגדול, ולאט לאט האיום מחמאס ושות' יעלם דרך אמצעים צבאיים, באופן אנושי והוגן.
לא גולדשטיין והמחבלים שבאו אחריו ויבואו אחריו ינצחו את המלחמה הזאת
"
והנה תגובתי:"אוהד הפועל, אני בגדול לא מתכוון להתערב פה בדיון הזה, רק אגיב על סעיף 1 שלך ואומר שג'ורג' אורוול לא יכל לנסח את זה טוב יותר, אתה נשמע כמו איש פלקט מאוקיאניה ב-"1984"".
אם אתה לא מבין את ההקשר, תקרא את הספר "1984" של ג'ורג' אורוול (שם העט של אריק ארתור בלייר), נכתב במקור באנגלית ותורגם לעברית, תוכל למצוא את זה בכל חנות ספרים בארץ, אחרי שתקרא, תבין למה התכוונתי.

כיוון שלא קראתי את הספר, אני מניח שזה הערה עוקצנית המקשרת בין דעותיי במובן מסוים לקומוניזם, או לשטיפת מוח של "האח הגדול" היושב בממשלה.

ולכן אני חוזר מה זה קשור? בו ננתח את זה. כיצד הגעתי למסקנה הזאת וכיצד אתה לא, רוצה לדעת? אני יכתוב.
לא רוצה? לך תקרא את אורוויל שוב.

במיליותיו של גדול מורנו ורבנו קיירט קוביין "here we are now entertain us i feel stupid and contagas"

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אוהד הפועל, אתה כותב שישראל מנצחת בשעה שהיא והמערב מפסידים במערכה, אתה כותב בהיפוך גמור למציאות ומצפה לשכנע בזה מישהו? אתה באמת נשמע כמו פלקט של האח הגדול שמנסה להכניס לקודקוד של נתיניו שמלחמה היא שלום, בערות הוא כח, הפסד הוא נצחון, ועצם זה שתלך סחור סחור ותנסה לנמק עצמך בק"ן תירוצים לא ישנה את המציאות.
זה פתטי בדיוק כמו שמצרים חוגגת עד היום את "נצחון אוקטובר" בעוד ישראל מבכה את "ההפסד" במלחמת יוה"כ, כמה עלוב, כמה אורווליאני, אפילו בפראבדה לא היו מצליחים להגיע לאברציות מסוג זה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
1. בעקרון לאדם יש זכות ולדעתי אף חובה להלחם באויביו.

2. זה יותר גדול מאדם שמסתכסך עם בן דוד או שכן, בן דוד ושכן יכולים לריב על כסף ושטחים למשל, אבל ה"סכסוך" שאני נמצאים בו הוא לא טריטוריאלי ולא כלכלי, זו מלחמה על החיים שלנו. וזה מה שאתה מסרב להפנים. הם לא מדינה נתנה להם אפשרות לכך יותר מפעם אחת, וכל פעם הם בחרו במלחמה, למה? המטרה היא לא מדינה, המטרה היא אמפריה איסלאמית במזרח התיכון. בכל המזרח התיכון.

אתה באמת חושב שאני שמח כשיש פיגועים? אתה חושב שאני רוצה מלחמה כי זה כיף להלחם? כי אני חמום מוח שרק רוצה נשק ביד? ממש לא. אתה לא רוצה להלחם? תתאסלם. זה המצב כרגע, הם כופים עליך מאבק, זה שאתה מעדיף להתעלם זה לא יותר מהדחקה זולה. בהצלחה עם זה. מה אני יעשה אם לא יהיה אסלאם ולא תהיה מלחמה? בטח יהנה מפירות השלום והשגשוג, כלכלה טובה יותר, בטחון אישי ברחובות.

וצ'רצ'יל אמר פייסן הוא אדם המאכיל תנין בתקווה שהתנין יאכל אותו אחרון.

וזה קולע בול לתפיסת העולם שלך.

3.שוב אתה נותן להם שמות חיבה, אזרחים, חפים מפשע, טרוריסטים, מחבלים, הם כולם אויבים. אויבים ומשת"פים, זהו! במיוחד כשאתה נלחם במלחמה שהיא דתית, אם אתה לא נחוש לפחות כמו האויב שלך, אתה תפסיד. אני בטוח שמאוד נוח לך להגיד איש המלחמה אף פעם לא נם, כשאתה בבית מוגן, אבל ללא "אנשי מלחמה" היית דובר ערבית כיום ומתפלל במסגד.

4. עזוב רגע את גולדשטיין, אני לא תומך במעשים שלו, אני מבין אותם. אבל בשורה התחתונה הכוונות שלו היו טובות. הוא פעל למען ישראל! בעוד שאותם בוגדים פועלים נגדינו. חוץ מזה יהודי אחד שצועק למען הערבים מחזק אותם כמו ש100 יהודים לוחמים לא יצליחו להחליש אותם.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אוהד הפועל, אתה כותב שישראל מנצחת בשעה שהיא והמערב מפסידים במערכה, אתה כותב בהיפוך גמור למציאות ומצפה לשכנע בזה מישהו? אתה באמת נשמע כמו פלקט של האח הגדול שמנסה להכניס לקודקוד של נתיניו שמלחמה היא שלום, בערות הוא כח, הפסד הוא נצחון, ועצם זה שתלך סחור סחור ותנסה לנמק עצמך בק"ן תירוצים לא ישנה את המציאות.
זה פתטי בדיוק כמו שמצרים חוגגת עד היום את "נצחון אוקטובר" בעוד ישראל מבכה את "ההפסד" במלחמת יוה"כ, כמה עלוב, כמה אורווליאני, אפילו בפראבדה לא היו מצליחים להגיע לאברציות מסוג זה.

נץ אני חושב שבשורה התחתונה המצרים נצחו את יום הכיפורים. מלחמה נמדדת לא לפי כמות ההרוגים בכל צד, אלא לפי ההשיגים של המלחמה. ומה הם השיגו? הם קיבלו את כל סיני, בעוד שאנחנו קיבלנו לחיצת יד וחתיכת נייר.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נץ אני חושב שבשורה התחתונה המצרים נצחו את יום הכיפורים. מלחמה נמדדת לא לפי כמות ההרוגים בכל צד, אלא לפי ההשיגים של המלחמה. ומה הם השיגו? הם קיבלו את כל סיני, בעוד שאנחנו קיבלנו לחיצת יד וחתיכת נייר.
אתה צודק ברמה הכוללת של מה שהשיגו לטווח הארוך לגבי ההסכם העוועים ההוא, זאת אומרת, תכנית העוקץ של הנרי קיסינג'ר ואנואר א סאדאת עבדה, אבל במישור המלחמתי המצומצם, הם הפסידו, אם הם היו חוגגים את הנצחון בקמפ דיוויד על היאהוד הטיפשים, החרשתי, אבל לחגוג הפסד שמהלך מלחמתי שאתה נמצא במקום גרוע יותר מנקודת הפתיחה שלך, זה טרלול גמור.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אתה צודק ברמה הכוללת של מה שהשיגו לטווח הארוך לגבי ההסכם העוועים ההוא, זאת אומרת, תכנית העוקץ של הנרי קיסינג'ר ואנואר א סאדאת עבדה, אבל במישור המלחמתי המצומצם, הם הפסידו, אם הם היו חוגגים את הנצחון בקמפ דיוויד על היאהוד הטיפשים, החרשתי, אבל לחגוג הפסד שמהלך מלחמתי שאתה נמצא במקום גרוע יותר מנקודת הפתיחה שלך, זה טרלול גמור.

למה מקום גרוע יותר? לפני המלחמה לא היה להם את סיני.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

עשה לי טובה, הפרנויה שלך פשוט עלובה.
ישראל קיימת, ישראל לא הושמדה, כמות הפיגועים ירדה, ואתה מספיק נירוטי בשביל לחשוב שחמאס זה סכנה, שהעולם עומד להגיע לקצו.
לחשוב זה קשה, עדיף לפחד.

אני חוזר על המשפט של קובאיין:
"here we are now entertain us i feel stupid and contagas"

ציטוט
1. בעקרון לאדם יש זכות ולדעתי אף חובה להלחם באויביו.

2. זה יותר גדול מאדם שמסתכסך עם בן דוד או שכן, בן דוד ושכן יכולים לריב על כסף ושטחים למשל, אבל ה"סכסוך" שאני נמצאים בו הוא לא טריטוריאלי ולא כלכלי, זו מלחמה על החיים שלנו. וזה מה שאתה מסרב להפנים. הם לא מדינה נתנה להם אפשרות לכך יותר מפעם אחת, וכל פעם הם בחרו במלחמה, למה? המטרה היא לא מדינה, המטרה היא אמפריה איסלאמית במזרח התיכון. בכל המזרח התיכון.

אתה באמת חושב שאני שמח כשיש פיגועים? אתה חושב שאני רוצה מלחמה כי זה כיף להלחם? כי אני חמום מוח שרק רוצה נשק ביד? ממש לא. אתה לא רוצה להלחם? תתאסלם. זה המצב כרגע, הם כופים עליך מאבק, זה שאתה מעדיף להתעלם זה לא יותר מהדחקה זולה. בהצלחה עם זה. מה אני יעשה אם לא יהיה אסלאם ולא תהיה מלחמה? בטח יהנה מפירות השלום והשגשוג, כלכלה טובה יותר, בטחון אישי ברחובות.

וצ'רצ'יל אמר פייסן הוא אדם המאכיל תנין בתקווה שהתנין יאכל אותו אחרון.

וזה קולע בול לתפיסת העולם שלך.

3.שוב אתה נותן להם שמות חיבה, אזרחים, חפים מפשע, טרוריסטים, מחבלים, הם כולם אויבים. אויבים ומשת"פים, זהו! במיוחד כשאתה נלחם במלחמה שהיא דתית, אם אתה לא נחוש לפחות כמו האויב שלך, אתה תפסיד. אני בטוח שמאוד נוח לך להגיד איש המלחמה אף פעם לא נם, כשאתה בבית מוגן, אבל ללא "אנשי מלחמה" היית דובר ערבית כיום ומתפלל במסגד.

4. עזוב רגע את גולדשטיין, אני לא תומך במעשים שלו, אני מבין אותם. אבל בשורה התחתונה הכוונות שלו היו טובות. הוא פעל למען ישראל! בעוד שאותם בוגדים פועלים נגדינו. חוץ מזה יהודי אחד שצועק למען הערבים מחזק אותם כמו ש100 יהודים לוחמים לא יצליחו להחליש אותם.

MS13, שמע אני לא חושב שאנחנו מדברים באותו רמה.

1. במסגרת צבאית, צודק, לא כמו כנופיות רחוב.

2. אבל אתה אמרת שגם אם יש עכשיו שלום עקב טרטוריה אתה לא תסכים, אתה רוצה להלחם, אני רק מראה לך שקו המחשבה המנטלי הזה מטומטם.
אתה זה שאמרת שיש להלחם על "הכבוד הלאומי" לא אני, שחלילה יהיה כאן שלום.

3. ללא אנשי מלחמה לא היה מלחמה כי אף אחד לא היה נלחם- קצת הרס לך את התאוריה.
והם כולם האויב? מלחמת דת? מה אתה אומר. נראה שלא נמאס לצד השני, לאיש הפשוט מכל הסיפור? אתה לא חושב לרגע שרוב בני האדם בעולם מעוניינים רק לחיות אתה חיים העלובים שלהם?
אתה+חמאס מערערים את המצב, שהכל טוב ויפה, אבל אתם מושכים אותנו, בני האדם לכל הטירוף שלכם.

4. מה זה עזוב את גולדשטיין? על מי אנחנו מדברים כבר יומיים וחצי? עליי?
ואותם בוגדים בראייתם(אני מדבר על שלום עכשיו לפחות) פועלים למה שהם רואים שטוב לנו. גם לאנרכיסטים יש כוונות טובות, לסוף סכסוך וסוף שפיכת הדמים. אתה לא מסכים עם דרך הפעולה שלהם? גם אני לא. הם עדיין לא לוקחים רובה ומרססים אף אחד.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
1. לפחות את מכיר בהם כאויבים זו כבר התקדמות.

2. מה זה שלום עקב טריטוריה? קח את האדמה הזו, רק אל תפגע בי? כן לזה אי לא מוכן, אני מתנצל שיש לי כבוד לעם שלי ולאדמה שלי. קו המחשבה המטומטם היחידי שמוצג פה הוא שלך, שאתה באמת מאמין שע"י וויתור על שטחים תגיע לשלום. שלום משיגים כשאחד הצדדים מוכרע, לא לפני, למה? כמה סיבות, כשבראשם, יצר הלחימה שקיים אצל הצד התוקף, במקרה הזה, בני דודינו היקרים.

3. הכוונה שלי הייתה ללא אנשי מלחמה בצד שלנו, לא מעניין אותי מהצד השני, מעניין אותי העם שלי.

אתה באמת משווה אותי לחמאס? איך? אני רק בעד לנצח את המלחה, לא אמרתי לשחוט את כולם, ליהד אותם, אבל אני לא מוכן לוותר על ס"מ מהאדמה שלי! איך זה שונה מילד שנותן לבריון כסף כדי לא לקבל מכות בהפסקה?

4. לא, הם תומכים באויב שמרסס אותנו, הרבה יותר טוב.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
1. לפחות את מכיר בהם כאויבים זו כבר התקדמות.

2. מה זה שלום עקב טריטוריה? קח את האדמה הזו, רק אל תפגע בי? כן לזה אי לא מוכן, אני מתנצל שיש לי כבוד לעם שלי ולאדמה שלי. קו המחשבה המטומטם היחידי שמוצג פה הוא שלך, שאתה באמת מאמין שע"י וויתור על שטחים תגיע לשלום. שלום משיגים כשאחד הצדדים מוכרע, לא לפני, למה? כמה סיבות, כשבראשם, יצר הלחימה שקיים אצל הצד התוקף, במקרה הזה, בני דודינו היקרים.

3. הכוונה שלי הייתה ללא אנשי מלחמה בצד שלנו, לא מעניין אותי מהצד השני, מעניין אותי העם שלי.

אתה באמת משווה אותי לחמאס? איך? אני רק בעד לנצח את המלחה, לא אמרתי לשחוט את כולם, ליהד אותם, אבל אני לא מוכן לוותר על ס"מ מהאדמה שלי! איך זה שונה מילד שנותן לבריון כסף כדי לא לקבל מכות בהפסקה?

4. לא, הם תומכים באויב שמרסס אותנו, הרבה יותר טוב.

MS13:

1. חמאס הוא האויב, ילד בן 9 זה ילד בן 9 שבמקרה קוראים לו מוחמד.
זה ההבדל במהותי ביני לבינך.

2. יש לך מנטליות של כנופיית רחוב, כבוד וטרטוריה שווים מעבר לחיי אדם.
זאת אומרת שאם הצד השני לא יוכל לפעול, במצב ההומניטרי והכלכלי שהוא קיים עכשיו הוא יובס? יופי, תנחש מה יקרה עוד כמה שנים. כמובן שזה לא הכל תלוי בנו לשלום, זה הרבה יותר מסובך, אבל בטח שלא נשיג שקט כאן אם כל אחד יפעל כמו כנופיית רחוב, מתי שבה לו.
זה הצד השני עושה, הם לא הגיעו כל כך רחוק ככה.

3. ברור, רק לכם מותר להיות עוקצניים?
חמאס רוצה להשמיד את כולנו אבל לא יכול, אתה רוצה להשמיד את כולם שם. אין לך בעיה ברצח של ילדים, נשים וטף, כי הם האויב. מה אתה חושב שחמאס עושה? ומבחינתו אתה הביריון. סמנטיקה ידידי זה הכל. ואיך זה שונה מביריון שנותנים לו כסף? ברגע שאתה מרגיע את הביריון, ברגע שלביריון יש
מודעות להשלכה, ככה הוא לא יהיה ביריון, בטח שלא ביריון משמעותי.
איך עושים את זה? מונעים ממנו לבצע את זממו כאשר מצבו רע.
תלוי רק בך? לא, תלוי גם בו.

4. לא, הם תומכים בזכות פלסטינית לקיומם כעם, כן נכון או לא נכון זה לא רלוונטי. זה לא מסכן אותי. לרסס כל מי שמעצבן אותך ולשים פס על החוק, זה מאוד מאוד מסכן אותי.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
פרנויה עלובה? נוירוטי? עדיף לפחד ולא לחשוב? ולבסוף מביא משפטים של זמר מסומם שהתאבד, נו....
טקטיקה של תלמיד מצטיין של לנין עם קורט קוקאין זך (הא הא, אמרתי קורט.....איזה קטע).
דיאלקטיקה לניניסטית במיטבה, לא לומר דבר, לא להביא הוכחות שכנגד, רק לצאת עם התקפות אד הומינם, ניבולי פה וכינויי גנאי ועלבון, שום דבר חדש ידידי, הקירח עם הזקן הצרפתי כבר עשה את זה לפניך, לפחות תהיה מקורי...

ישראל קיימת? בנתיים, והקיום הזה לאורך זמן הולך ומצטמצם.....
ישראל לא הושמדה? דגש גדול על עדיין, גם וינסטון צ'רצ'יל הזהיר מפני היטלר וגרמניה הנאצית עוד הרבה לפני שאף אחד לא חשב שהם יהיו איום, והוא גם הזהיר מפני האסלאם עוד אז, וגם לפניו היה ויליאם איוורט גלדסטון וג'ורג' ברנארד שואו שהזהירו מפני דת מחמד, פרופ' ברנארד לואיס המזרחן הדגול מזהיר מפני האסלאם, ורבים אחרים, ורק אוהד הפועל חושב שהוא יודע (מה בדיוק יודע? כתבת פה הוכחה אחת מגובה בראיות לטובתך?) יותר טוב משורה ארוכה של אנשים גדולים וחכמים בהסטוריה של ה-150 שנה אחרונות.

אני לא אמרתי חמאס זה סכנה, אני אמרתי אסלאם זה סכנה, או שכנראה תפיסה גלובאלית זה קצת גדול עליך בכמה מספרים?!

העולם עומד להגיע לקיצו? א.) זה דבר שכבר מצוי במקורותינו היהודיים, בנבואות אחרית הימים דרך אגב, ב.) העולם היה קרוב מאוד לכך פעמיים במהלך המלחמה הקרה, כשארה"ב עברה ל-DEFCON1 והעולם היה הקרוב ביותר ל"חצות" בהגדרות של NORAD, זה היה ב-1962 במשבר הטילים בקובה, ובמלחמת יום כיפור לפני מסע הדילוגים של הנרי קיסינג'ר.
ואם אתה צריך את זה במספרים, תתחיל להפנים:

אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
זה m4a1 לא ms13,

ונעבור לעניין.

1. יש מלחמה בין 2 צדדים, הצד הראשון מול הצד השני. אני נמצא בצד הראשון, הצד השני הוא האויב שלי. הפדופילים, האנסים, הרוצחים, הגנבים. הילדים הנשים והזקנים. כולם ביחד הם האויב שלי. לא אמרתי שהם רעים, לא אמרתי שהם כולם רוצחים, אמרתי שהם כולם אויב. כי זו לא מלחמה בין טוב ורע, זו מלחמה בין 2 צדדים שאחד מהם ינצח והשני יפסיד, מאוד פשוט.

2. כבוד וטרטוריה שווים מעבר לחיי אדם? תשמע הארתי את עיניי כרגע, אתה צודק, מי צריך את האדמה הזו, בשביל מה צריך כבוד? זה ממש מיותר. בכלל שאני חושב על זה, ירושלים, יו"ש, הרי אני לא גר שם (אני תל אביבי) למה שיהיה לי איכפת? בעצם בשביל מה צריך לגור דווקא בא"י? חסר מקומות יפים גם בחו"ל?

תתבייש. 

והתשובה היא כן אפשר להביס אותו. ולא, אם פרחים לא נביס אותו. אני הבריון? פה הטעות שלך בכל הסיפור. אני לא הבריון, אני הילד שלא מוכן לוותר לבריון, שמעדיף להתכסח איתו בכלל דברים טיפשיים כמו כבוד וגאווה מאשר לתת לו את החתיכת אדמה.

3. מתי אמרתי שאני רוצה להשמיד את כולם שם? אמרתי שאני רוצה לנצח את המלחמה. זה דבר כל כך נורא לרצות לנצח מלחמה?

4. הם תומכים בפלסטינים, עצור כאן זה מספיק. אנחנו נלחמים בהם. אתה לא רואה כאן ניגוד אינטרסים? או שאם נאמר את האמת, בגידה?

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
פרנויה עלובה? נוירוטי? עדיף לפחד ולא לחשוב? ולבסוף מביא משפטים של זמר מסומם שהתאבד, נו....
טקטיקה של תלמיד מצטיין של לנין עם קורט קוקאין זך (הא הא, אמרתי קורט.....איזה קטע).
דיאלקטיקה לניניסטית במיטבה, לא לומר דבר, לא להביא הוכחות שכנגד, רק לצאת עם התקפות אד הומינם, ניבולי פה וכינויי גנאי ועלבון, שום דבר חדש ידידי, הקירח עם הזקן הצרפתי כבר עשה את זה לפניך, לפחות תהיה מקורי...

ישראל קיימת? בנתיים, והקיום הזה לאורך זמן הולך ומצטמצם.....
ישראל לא הושמדה? דגש גדול על עדיין, גם וינסטון צ'רצ'יל הזהיר מפני היטלר וגרמניה הנאצית עוד הרבה לפני שאף אחד לא חשב שהם יהיו איום, והוא גם הזהיר מפני האסלאם עוד אז, וגם לפניו היה ויליאם איוורט גלדסטון וג'ורג' ברנארד שואו שהזהירו מפני דת מחמד, פרופ' ברנארד לואיס המזרחן הדגול מזהיר מפני האסלאם, ורבים אחרים, ורק אוהד הפועל חושב שהוא יודע (מה בדיוק יודע? כתבת פה הוכחה אחת מגובה בראיות לטובתך?) יותר טוב משורה ארוכה של אנשים גדולים וחכמים בהסטוריה של ה-150 שנה אחרונות.

אני לא אמרתי חמאס זה סכנה, אני אמרתי אסלאם זה סכנה, או שכנראה תפיסה גלובאלית זה קצת גדול עליך בכמה מספרים?!

העולם עומד להגיע לקיצו? א.) זה דבר שכבר מצוי במקורותינו היהודיים, בנבואות אחרית הימים דרך אגב, ב.) העולם היה קרוב מאוד לכך פעמיים במהלך המלחמה הקרה, כשארה"ב עברה ל-DEFCON1 והעולם היה הקרוב ביותר ל"חצות" בהגדרות של NORAD, זה היה ב-1962 במשבר הטילים בקובה, ובמלחמת יום כיפור לפני מסע הדילוגים של הנרי קיסינג'ר.
ואם אתה צריך את זה במספרים, תתחיל להפנים:

כי עד להודעה זו כל מה שכתבת זה רפש(לא שזה יותר מדי אבל ניחה).
נתחיל גם אני בעוקצנות: טקטיקה של לנין? עדיף על פרנויה של FOX NEWS ממורשתו של גלן באק.

בשנת 2000 נאמר לנו על ידי גדולי המומחים שהעולם יזכה לקיצו, עקב באג 2000 הידוע. ומה קרה? כלום.
לאחר מכאן בארצות הברית הייתה סערה עקב דבורים דרום אמריקאיים שיבואו ויפיצו מחלות, מה קרה? כלום.
נאמר לנו הרבה ומה קרה? כלום.

ישראל קיימת לא רק בינתיים, היא תמשיך להתקיים(כבר נגיע).
ראשית אתה משום מה לא מבצע הפרדה בין הבעיה הגלובלית לאיום הקטן ומזערי בשם חמאס.
הבעיה הגלובלית של האסלאם(וכאן אתה צודק אך גם אותה ניתן למתן) מתחלקת לשני גורמים. מדינות אסלאמיות קיצוניות כמו איראן, המאיימות על חופש העולם, והריבוי הטבעי המוסלמי הגבוה.

נילך לראשון, חמאס(זה מתקשר אחד לשני), חמאס הם לא יותר מכנופיית רחוב עלובה, שמבחינה מאקרו מדינית אינם יכולים להשמיד את ישראל. הפרדה של פלסטין מישראל וקיום מדינה פלסטינית מרחיקה את האסלאם הקיצוני מזירות הבינלאומיות.
כיצד? עוד מעט אני מזכיר לך תיצא לפועל מערכת "כיפת ברזל", מערכת לירוט קאסמים, הנשק הבודד שנוטר לחמאס להשתמש בו, אחרי ביטול יכולתו לבצע פיגועי התאבדות(מלבד פיגועים לא אפקטיביים כמו פיגועי דקירה).
כעט בו נפרש מצב, בהנחה שהמערכת תפעל במיטבה, חמאס לא יוכל לבצע שום כוח התנגדותי, או במילים אחרות לא יוכל לבצע פיגועי טרור.
המצב ברחוב הפלסטיני יחריף, מדי פעם צה''ל יבצע עוד חיסול או עוד מבצע עופרת יצוקה ולראשון לא יהיה ברירה אלא לוותר על הרצון להשמדת ישראל.
אם ישראל תיקח זאת בחשבון נוכל להגיע למשא ומתן שיכלול כמה אלמנטיים בסיסיים.
כמובן שלא כל זה תלוי בנו ואני ירחיב בהמשך.
1. פירוק כלל ארגוני הטרור או איחודם לארגון נשלט אחד.
2. ביסוס כלכלת פלסטין, ומחויבות הארגון השולט להשקיע כך וכך בפיתוח אותה מדינה, כולל עבודות, חברות כוח חשמל ועצמאות מדינית המנותקת מישראל קליל.
3. בעיית הפליטים הפלסטינים הינו בעיה פנימית והם יוכלו לחזור(בעליית קטנות) לארצם ויקבלו פיצוי כספי(שפיצוי זה יוכלו לתרום מדינות העולם שכבר התנדבו לכך).
4. קיום קשרים תקשורתיים דיפלומטיים, בין ישראל לפלסטינים, ועזרה הדדית לניהול קשרים אלו בין ארגוני זכויות אדם.
5. הגדלת המסחר ופתיחת העולם לפלסטינים ושליטיו.
6. איסור על השמעת הסתה הדדית בין שני המדינות אחד לשני, בין אם אלו שייחים או רבנים.

כל זה כמו שכתבתי לא רק תלוי בנו, וכי? המצב הפנים פלסטיני מתקיים כרגע הוא מסובך. ישנם כמה ארגונים בעלי שליטה שווה ואין סדר אחיד. לכן תהליך ישום החלטות אלו יקח זמן, כמה שנים לפחות מיום ביטול היכולת של חמאס ושאר ארגוני הטרור מלבצע את זממם.
כל זה בחלקית נעשה בשנים האחרונות, למה אתה חושב שאולמרט וביבי לא פעם מנסים לעודד את אבו מאזן והרשות לקחת את הפיקוד לידיהם? כי הם רוצים שליטה פלסטינית אחידה למען ניהול משא ומתן.
כל זה כמובן תלוי גם באיום האירני(האיום היחידי שקריטי כרגע בפועל) והתממשותו(נגיע לזה בהמשך).
מהיכן אני יודע? עיתונים, פרשנויות אנשי תקשורת וכן הלאה וניתוח המצב(אבל צ'רציל ושות' בדיוק מבינים את המצב היום.

סיום הסכסוך עם סוריה/רמת הגולן באופן מלא הוא השלב הבא.

תנאי המשא ומתן יהיה הסכם לכמות החיילים שיהיו בגבולות של ישראל וסוריה, אם מתן אופציה להחזרת חלק מרמת הגולן ושמירה על חלקו לצורך ביטחון.
כמובן שחלק מהתנאים יהיו ביסוס קשרים דיפלומטיים.
שני האספקטים האלו יביאו למודרניזציה שלך העולם הערבי במזרח התיכון, ירידת הפעולות הצבאיות/טרור, הורדת האיבה ביננו לבינם, ושמירה על חי אדם.
יתרה מכך, כל האמור ימתן עוד ועוד מוסלמים ברחבי העולם, בדיוק כמו מתינותה של ירדן, ומצריים אחרי אותו שלום מדובר(וסלח לי שאיזה אמטכ''ל לשעבר שמדבר לתקשורת על רפש בדיוק כמו שבוגי או ליברמן מבלבלים את המוח "בתיק תקשורת" לא מלחיץ אותי). 

זאת התשובה לקיצוניים.
ברגע שלכל אחד יהיה אינטרס מספיק חזק לשקול את צעדיו נוכל להרתיע את הקיצוניים.

כאן בדיוק נכנס הפתרון של המערב לאסלאם הקיצוני, מודרניזציה של העולם המוסלמי, כמו כל עם, כולל היהודי, כולל המוסלמי היותר מודרני, יביא להפחתת כמות הילודה, וסלידה ודרכי הטרור הקיצוניים. יהיה זה עבר הראוי להישכח, בדיוק כמו "מחק את זכר עמלק" בתורתנו.
אותם טקטיקות אותו מיתון. לאט לאט תראה עולם מערבי יותר ומתון יותר.
זה המטרה הרי.
בנוגע לאיראן, כיוון שהיא איום מיידי כרגע, ותהליך מיתון האסלאם הוא תהליך ארוך טווח, יש צורך להשמיד את תכנית הגרעין שלה, לעודד את הרפורמיסטים לעלות לשלטון, למתן אותה בטווח הארוך, למודרניזציה כלל עולמית.
שקט שקט והש, והעולם נם.

אך מה יש לצפות מאדם החושש לעצם קיומו של העולם מנבואות מספר עתיק?
העולם עומד להגיע לקיצו? כמה אמרו זאת?
הראתי לך את הסרט:
http://video.google.com/videoplay?docid=3895341627365179412#

גיחוך עולה בפניי כל פעם שאני שומע זאת.
סלח לי שאין בכך שום טעון משכנע.
העולם היו קרוב פעמיים? הוא היה קרוב יותר. תלוי כיצד אתה מסתכל על זה.
זה לא אומר שזה הולך לקרות.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
זה m4a1 לא ms13,

ונעבור לעניין.

1. יש מלחמה בין 2 צדדים, הצד הראשון מול הצד השני. אני נמצא בצד הראשון, הצד השני הוא האויב שלי. הפדופילים, האנסים, הרוצחים, הגנבים. הילדים הנשים והזקנים. כולם ביחד הם האויב שלי. לא אמרתי שהם רעים, לא אמרתי שהם כולם רוצחים, אמרתי שהם כולם אויב. כי זו לא מלחמה בין טוב ורע, זו מלחמה בין 2 צדדים שאחד מהם ינצח והשני יפסיד, מאוד פשוט.

2. כבוד וטרטוריה שווים מעבר לחיי אדם? תשמע הארתי את עיניי כרגע, אתה צודק, מי צריך את האדמה הזו, בשביל מה צריך כבוד? זה ממש מיותר. בכלל שאני חושב על זה, ירושלים, יו"ש, הרי אני לא גר שם (אני תל אביבי) למה שיהיה לי איכפת? בעצם בשביל מה צריך לגור דווקא בא"י? חסר מקומות יפים גם בחו"ל?

תתבייש. 

והתשובה היא כן אפשר להביס אותו. ולא, אם פרחים לא נביס אותו. אני הבריון? פה הטעות שלך בכל הסיפור. אני לא הבריון, אני הילד שלא מוכן לוותר לבריון, שמעדיף להתכסח איתו בכלל דברים טיפשיים כמו כבוד וגאווה מאשר לתת לו את החתיכת אדמה.

3. מתי אמרתי שאני רוצה להשמיד את כולם שם? אמרתי שאני רוצה לנצח את המלחמה. זה דבר כל כך נורא לרצות לנצח מלחמה?

4. הם תומכים בפלסטינים, עצור כאן זה מספיק. אנחנו נלחמים בהם. אתה לא רואה כאן ניגוד אינטרסים? או שאם נאמר את האמת, בגידה?

MS13(לא הבנת את הערה העוקצנית אני מניח) שמע, עזוב, תן לי להתווכח עם נ''צ, זה יותר מאתגר(לא שאני חושב שאתה אישית לא מאתגר, טיפש או משהוא כזה, שלא תבין לא נכון, פשוט איתו זה יותר מעניין) אם תרצה בעתיד נמשיך את הוויכוח המוסרי/אידיאולוגי.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
m4a1, אני רוצה ברשותך לחזור לעניין ההבדל בינך לבינם, עד עכשיו לא ממש הסברת לי מה ההבדל ואפילו היה כאן ניסיון הודאה מגומגם "יכול להיות שאתה צודק ובאמת אין הבדל, אבל..." אז אין לי בעיה עם זה, אני פשוט רוצה שתודה בזה, למען ההגינות. פשוט תסביר לי מה ההבדל בינך לבין המוסלמים שאתה כל כך שונא, או שתודה שאתה בדיוק כמוהם.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #149 ב- : מרץ 04, 2010, 06:30:35 »
m4a1, אני רוצה ברשותך לחזור לעניין ההבדל בינך לבינם, עד עכשיו לא ממש הסברת לי מה ההבדל ואפילו היה כאן ניסיון הודאה מגומגם "יכול להיות שאתה צודק ובאמת אין הבדל, אבל..." אז אין לי בעיה עם זה, אני פשוט רוצה שתודה בזה, למען ההגינות. פשוט תסביר לי מה ההבדל בינך לבין המוסלמים שאתה כל כך שונא, או שתודה שאתה בדיוק כמוהם.

דבר ראשון אני לא שונא אותם, אנחנו במלחמה איתם והם איב, זה פשוט מאוד אין פה שנאה. לא צריך שנאה כדי להגן על עצמך מפני מישהו. וההבדלים בינינו? אינספור. המטרה הסופית, שלהם זה לאסלם אותי או לחסל אותי, שלי זה לחיות לחיות איך שאני רוצה(לאו דווקא דתי, מצידי גם תתפלל לפיות) אבל האסלאם לא מקבל את זה. המטרה שלי היא לנצח את המלחמה, אם ידרש לחסל מנהיג מסוים בשביל זה והמלחמה נגמרת, נהדר. גם ידרש לשרוף עיר שלמה. אז שורפים עיר. ואם ידרש פצצת אטום. אז פצצת אטום.

בדיוק כמו שהכריעו את היפנים עם 2 פצצות אטום, אנחנו בעלי הנשק המתקדם יותר(כרגע) אנחנו בעלי הייתרון הצבאי(כרגע), למה לא להשתמש בזה? מה יותר מוסרי, לשלוח חיילים שלנו לתוך בניין שמסתתר בו מחבל עם אזרח, כשהסיכויים הם שברגע שהם יכנסו, לפחות 1 יפצע או יהרג, או להוריד את הבניין מהאוויר? לדעתי להוריד את הבניין מהאוויר. וזה לא משנה אם יש שם אזרח אחד או 100 אזרחים, כי אותי זה לא מעניין אני רוצה לנצח את המלחמה במינימום אבידות.