כתב נושא: סרטון מזעזע ביותר של עריפת-ראש של חייל אמריקאי בידי מחבלים ערבים בעיראק  (נקרא 111709 פעמים)

0 משתמשים ו- 5 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
זה לא חייל אמריקני ולא עיראק זה מוסלמים בערות בנפאל
והונללו אינשאללה גם לך יערפו ככה ת'ראש ימניאק
מסכים איתך לחלוטין אחי
"ואריה אם ישאג מי לא ירעד"

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
אני מתעלם?! מה לגבי זה?

צודק לא שמתי לב

בכל אופן.

א. לא שאני מחפש יותר מדי סקרים, אבל היו הרבה סקרים סותר את הטרנספר.
בנוגע לסקרים של תמיכתם של ערבי ישראל?
70 אחוז מהערבים רואים במדינת ישראל כמדינה יהודית דמוקרטית, אך לא ציונית(כיוון שהם רואים בציונות כגזענות, למרות שזה מה שבסיס הציונות אומר)
http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArt.jhtml?itemNo=589949

62 אחוז מהערבים ירצו להשאר במדינת ישראל כאזרחי ישראל(קצת מונע את השמדת):
http://wapedia.mobi/he/%D7%A2%D7%A8%D7%91%D7%99%D7%99_%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C

ואפשר להשיג בעתיד נתונים טובים יותר.
אז אתה הופך לפעיל מרץ עכשיו?
רק מראה לך כמה סקר לא משקף כלום
וזה סתם בחיפוש ב-2 דקות בגוגל

ב. קרא עוד פעם את התגובה, הסברתי לך כבר סיבות שיכולות להיות הזדהות עם חיזבאללה באופן כללי(ראית המלחמה באופן שונה, פגיעה בחפים מפשע מהצד הלבנוני, פגיע בריבונות של לבנון לפני ואחרי המלחמה ועוד).
כל זה לוו דווקא סותר את אי רצונם להשמיד אותנו בכללי.
ג. מסתבר שלא. גם 10 אלף חמושים מגובים מאיראן וטקטיקות צבאיות זה מיעוט. מה זה קשור?
אנחנו כבר נכנסים למצב הפנים פוליטי הפלסטיני, שהוא יותר מסובך מהסכסוך עצמו.
כל עוד לא ישלוט שם סדר של מפלגה אחת שיכולה לקבל החלטות הם ואנחנו נסבול(הם יותר).
ד. מי שבוודאות בה ומאיים עליך באופן ישיר, יש לך זכות להגן על עצמך עם הפרופורציה הנכונה.
לא היה בוודאות איום על גולדשטיין, לא היה איום מוכח מהמתפללים ממערת המכפלה יבצעו פיגוע, והוא לא השתמש בפרופורציה הנכונה ומתאימה. לכן לא מדובר בהגנה עצמית, רחוק מכך.

ציטוט
  1.כי הממשלות של עיראק ,אפגניסטן,תימן וכל המדינות ההאלה לא משתפות פעולה עם האמריקאים כי הם שונאים את אמריקה ותומכים במחבלים אז הם תומכים בהם.רק אמריקה מסכנת את החיילים שלה ועושה את העבודה.
2.לא זה לא מור שהם רוצים שלום.פת"ח וחמאס רוצים להשמיד אותנו אבל הם מציעים לעשות את זה בדרכים שונות.פת"ח מציע מ"ומ וחמאס מציע התנגדות פיזית.כי פת"ח אומרים תמיד לתקשורות שלהם ובטלויזיה שהם אף פעם לא יכור במדינה יהודית.
3.כנ"ל
4.משרון לא ציפיתי ללכת עד כדי כך רחוק.ועכשיו שפיפי הוא רה"מ, בצד השני זה לא יתפרש כקיצוני כי הוא כבר היה רה"מ בעבר וכולם זוכרים(כולל הערבים)איך הוא לא עמד בהבטחות ולחץ יד לערפאת יש"ו שר"י ועכשיו תמיד הוא אומר שצריך שיחות,הקפיא את הבנייה,מכיר ב"פלסטין" ומסיר מחסומים אז הערבים הבינו שאפשר לקפל אותו אז הםא למתרגשים ממנ ולא מחשיבים אותו כקיצוני

1. לא נכון, באפגניסטן משולבים כל הזמן כוחות אפגנים, כולל במבצע שמתנהל כרגע(15 אלף חיילים כמחצית אפגנים, השאר בריטים, אמריקאים וכן הלאה). כנ''ל פקיסטן שנלחמת בטאליבן.
בעיראק לאחרונה התבסס משטרה וכוחות ביטחון עיראקים.
אתה רואה במפורש מגמה של רצון להשליט סדר במדינה(במיוחד הממשלות החדשות באפגניסטן ועיראק) כדי לקדם את מדינתם.
די לעשות סלט מכל דבר, גם להם יש אינטרסים פוליטיים פנימיים.
2. לא נכון, אם הם אף פעם לא רצו להכיר במדינת ישראל למה התקיים מסחר בשנות ה-60 איתם? למה עד היום שוכב בסלון של סבא שלי שטיח שהוא קנה בעזה? למה בשיחות אוסלו ובמיוחד בברק קיום קשר מסחרי, בנו מלונות
ותכננו לבנות קזינו פלסטיני? בכל אופן אתה מתעלם שאפילו פעילי חמאס מדי פעם מצהירים כל מני הצהרות פייסניות. לציבור? לציבור אומרים מה שהוא רוצה לשמוע, כמו שכל שנייה אומרים לנו על "תגובה קשה לטרור" או "שהאופציה הצבאית מול איראן עדיין קיימת".
3. זה אפשר לסכם בסעיף 2, אני עדיין מסביר לך, כמו שהם רואים אצלינו תחלופות, תראה גם אצליהם. לא שזה חשוב במיוחד מבחינתך, אבל אם כבר.
4. יפה זו התקדמות, מכאן אפשר לראות בשרון כקיצוני.
ביבי לא, אתה שוכח שיש גם את שאר חברי הליכוד כולל בני בגין, "בוגי" וכוחו של ליברמן. הם מבחינת הפלסטינים נחשבים לקיצוניים(במיוחד ה-2 האחרונים).
ככה שהתעצמות המצב הוא לוגי, לשני הצדדים.
« עריכה אחרונה: מרץ 02, 2010, 14:55:52 על ידי אוהד הפועל »

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אוהב הפועל, זו נוסחה פשוטה מאוד, הם אויבים שלנו(הפלסטינים) ואויבים מביסים. זה עד כדי כך פשוט. משא ומתן? הסכם קבע? בשמחה! אבל משא ומתן והסכמי קבע עושים עם אויב מובס!!! לא עם אויב פעיל!!!

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אוהב הפועל, זו נוסחה פשוטה מאוד, הם אויבים שלנו(הפלסטינים) ואויבים מביסים. זה עד כדי כך פשוט. משא ומתן? הסכם קבע? בשמחה! אבל משא ומתן והסכמי קבע עושים עם אויב מובס!!! לא עם אויב פעיל!!!

1. מה זה קשור להיותו של ברוך גולדשטיין מחבל?
2. אתה לא יודע כמה אתה צודק, אבל הסדר קבע יכלול החזרת שטחים.
ותקווה שעוד כמה זמן(תלוי בהרבה מאוד דברים אחרים) האויב יובס.
אם תרצה אני יפרט. רק שזה לא הכל תלוי בנו.
« עריכה אחרונה: מרץ 02, 2010, 12:54:54 על ידי אוהד הפועל »

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
עוד סרטון מזעזע

javascript:openInnewWindow('http%3A%2F%2Fwww%2Econsumptionjunction%2Ecom%2Fcontent%2Fdownloader%2Easp%3Ffile%3D%2Fdownloads%2Fcj%5F36037%2Ewmv','800','600',1)

אתה יכול לשים קישור שעובד? כי זה לא תקין.
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
1. מה זה קשור להיותו של ברוך גולדשטיין מחבל?
2. אתה לא יודע כמה אתה צודק, אבל הסדר קבע יכלול החזרת שטחים.
ותקווה שעוד כמה זמן(תלוי בהרבה מאוד דברים אחרים) האויב יובס.
אם תרצה אני יפרט. רק שזה לא הכל תלוי בנו.

יכול להיות שהוא מחבל, בזמנו גור אריה העלה כמה נקודות מעניינות, אני לא יודע איך למצוא את הנושא, אבל אולי כדאי שתשלח לו הודעה פרטית בעניין. בכל מקרה, לפחות לדעתי, גם אם הוא עשה זאת כי רצה סתם לחסל ערבים, זה הופך אותו לרוצח? למחבל? כל אדם שלוקח חיים הוא רוצח? אין דבר כזה רצח מוצדק? אני יגיד לך יותר מזה, כל מחבל ערבי, אחד לאחד, אני לא בא אליהם בתלונות, הם אויבים שלנו, וככה הם נלחמים, אז אם בא אחד משלנו ואומר נחזיר להם באותו מטבע, אז הוא מחבל? כך דברים בפרופורציה, אולי הוא מחבל, אולי הוא רוצח, אבל יש דבר כזה שנקרא רצח מוצדק, ואם לחסל אויבים זה רצח, אז אין לנו שום סיכוי לנצח את המלחמה הזו.

ובקשר להחזרת שטחים, זה לא ממש נכון, ההגדרה שלי להבסת אויב היא לא חיסול של כולם, זה לא ריאלי ולא יעיל, אגב עם ההומניות של זה אין לי בעיה, בתור אופציה אחרונה, בכל מקרה, מלחמה היא כלי ליעד ולא יעד בפני עצמו, והיעד הראשון צריך להיות שמירת הגבולות הנוכחיים, במטרה להגדילם, ולא להחזיר שטחים בשביל שלא יהיה בלגאן.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
יכול להיות שהוא מחבל, בזמנו גור אריה העלה כמה נקודות מעניינות, אני לא יודע איך למצוא את הנושא, אבל אולי כדאי שתשלח לו הודעה פרטית בעניין. בכל מקרה, לפחות לדעתי, גם אם הוא עשה זאת כי רצה סתם לחסל ערבים, זה הופך אותו לרוצח? למחבל? כל אדם שלוקח חיים הוא רוצח? אין דבר כזה רצח מוצדק? אני יגיד לך יותר מזה, כל מחבל ערבי, אחד לאחד, אני לא בא אליהם בתלונות, הם אויבים שלנו, וככה הם נלחמים, אז אם בא אחד משלנו ואומר נחזיר להם באותו מטבע, אז הוא מחבל? כך דברים בפרופורציה, אולי הוא מחבל, אולי הוא רוצח, אבל יש דבר כזה שנקרא רצח מוצדק, ואם לחסל אויבים זה רצח, אז אין לנו שום סיכוי לנצח את המלחמה הזו.

ובקשר להחזרת שטחים, זה לא ממש נכון, ההגדרה שלי להבסת אויב היא לא חיסול של כולם, זה לא ריאלי ולא יעיל, אגב עם ההומניות של זה אין לי בעיה, בתור אופציה אחרונה, בכל מקרה, מלחמה היא כלי ליעד ולא יעד בפני עצמו, והיעד הראשון צריך להיות שמירת הגבולות הנוכחיים, במטרה להגדילם, ולא להחזיר שטחים בשביל שלא יהיה בלגאן.

אם הוא רצה לרצוח סתם ערבים זה נקרא רוצח/מחבל ידידי.
רצח מוצדק זה לא רצח, זה הריגה או הגנה עצמית.
לא היה לו שום הוכחה שיש משם איום, ושום סמכות לבצע את מה שביצע. ואתה בעצמך קורא לו מחבל/רוצח רק מצדיק את זה מכל מני טעונים מוזרים.
ואם אתה לא שונה ממחבלי חמאס, אז הבעיה היא איתך לא איתם, בטח אחר כך אל תבכה על הרצח שהם מבצעים משהוא, אם כן אתה צבוע.

בנוגע לשטחים-אם זה לא ריאלי ולא יעיל לחסל את כל האויב אז אתה לא חושב שזו דעה מיותרת? לי יש דעה שיבוא חייזר ויקח אותם מפה אם כל יום נקפוץ על רגל אחת בבוקר לפני שחרית. אז?
והמטרה שלנו היא לחיות במדינה נורמלית, אין שום צורך בהרחבת שטח הריבוני של ישראל.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אני לא בא בתלונות לאף ערבי שפועל נגדינו. באמת שלא. הוא אויב, למה אתה מצפה? וכל עוד הוא אויב, זה רק מזל, רצון האל, תקרא לזה איך שאתה רוצה, שהערבים בארץ לא עושים מהפכה, כי הם חלק מהאויב, האם הוא היה מחבל? בוא נגיד שכן, האם הוא רצח "חפים מפשע"? כן, אבל אותם חפים מפשע, היו אויבים!! צה"ל לא חיסל חפים מפשע? כן. זה משנה? לא. כי הם אויבים! ואני לא יודע על פי אילו חוקים של מותר ואסור אתה מסתכל על כל המצב, אבל זו מלחמה לכל דבר. ומלחמה, במיוחד מול טרור, מאוד דומה לקרב רחוב, ומי שמתחיל לחפש חוקיות בדברים האלה של מותר או אסור, מפסיד. אז אני יגיד שוב, אין לי שום תלונה כלפי שום דבר שהערבים עושים, הם אויבים.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אני לא בא בתלונות לאף ערבי שפועל נגדינו. באמת שלא. הוא אויב, למה אתה מצפה? וכל עוד הוא אויב, זה רק מזל, רצון האל, תקרא לזה איך שאתה רוצה, שהערבים בארץ לא עושים מהפכה, כי הם חלק מהאויב, האם הוא היה מחבל? בוא נגיד שכן, האם הוא רצח "חפים מפשע"? כן, אבל אותם חפים מפשע, היו אויבים!! צה"ל לא חיסל חפים מפשע? כן. זה משנה? לא. כי הם אויבים! ואני לא יודע על פי אילו חוקים של מותר ואסור אתה מסתכל על כל המצב, אבל זו מלחמה לכל דבר. ומלחמה, במיוחד מול טרור, מאוד דומה לקרב רחוב, ומי שמתחיל לחפש חוקיות בדברים האלה של מותר או אסור, מפסיד. אז אני יגיד שוב, אין לי שום תלונה כלפי שום דבר שהערבים עושים, הם אויבים.

אז אתה בדיוק אבל בדיוק כמו האויב, רק בצד שלנו, סלח לי.
ואני חיי באומנה שחי אדם הם קדושים, כל חיי אדם, כל של הערבי.
אם אתה מוכן לחסל ילדים ונשים-אין לך מוסר אנושי בסיסי.
אנחנו מפסידים? מדינת ישראל עדיין קיימת, בכל עניין של רגיעה/הפסקת אש תמידית תנאי הראשון יהיה עצם קיומה של מדינת ישראל.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אז אתה בדיוק אבל בדיוק כמו האויב, רק בצד שלנו, סלח לי.
ואני חיי באומנה שחי אדם הם קדושים, כל חיי אדם, כל של הערבי.
אם אתה מוכן לחסל ילדים ונשים-אין לך מוסר אנושי בסיסי.
אנחנו מפסידים? מדינת ישראל עדיין קיימת, בכל עניין של רגיעה/הפסקת אש תמידית תנאי הראשון יהיה עצם קיומה של מדינת ישראל.

אתה חושב שאתה מוסרי מהם? שאתה טוב מהם? זה אולי יפה ונחמד, אבל אם הגישה שלך אי אפשר לנצח. צורת החשיבה שלך היא נכונה ל99% מהמקרים וגם אני בעבר הייתי בגישה דומה, אבל אתה לא נלחם בגוף או מדינה, אתה נלחם בדת! ובגלל שהמלחמה היא לא טריטוריאלית ולא שום דבר אחר, אלא דתית. האופציה היחידה היא להסיר את הכפפות ולהלחם כמו שצריך. אמנת ז'נבה, חוקים כאלה ואחרים, לא תקפים כאן. אמות המוסר שלי ושלך שונות או דומות ככל שיהיו, לא רלוונטיות. אתה נלחם בפרא אדם, שהמטרה היחידה שלו היא לחסל אותך, מה תעשה, תחתים אותו על מסמך? תשב איתו לשיחות? לא! תשבור לו את העצמות, ואחרי שיוכרע תנהל איתו כמה שיחות ותנסה (לדעתי לשווא) לתרבת אותו. אבל כרגע נכון להיום, יש לשבור אותם. וכמו שנץ הביא דוגמאות, הרומאים ביהודה למשל, הדרך היחידה היא כוח.

יכול להיות שאתה צודק ואין הבדל ביני לביניהם, חוץ ממשהו אחד קטן. המניע, שלהם זה הקוראן, אני רק רוצה לתת להם קרב הוגן.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
m4a1 היקר, בבקשה נסה להבין:

ציטוט
וככה הם נלחמים, אז אם בא אחד משלנו ואומר נחזיר להם באותו מטבע, אז הוא מחבל?

התשובה היא כן, כן ועוד פעם כן, מה כל כך מסובך להבין כאן? תסתכל על זה שניה באופן ראציונאלי, הרי זה כמו שנאשם יטען בפני שופט "אדוני השופט, יוסי רצח את אשתי ואת ילדיי, אז החלטתי להחזיר לו באותו מטבע ולרצוח את אשתו ואת ילדיו, אז מה, גם אני רוצח?!" מה השאלה כאן? אם רצחת חף מפשע בכוונה אז אתה אשם ברצח ולא משנה אם זה נעשה בתגובה לרצח אחר. לא רוצחים כי אסור לרצוח, נקודה.

ציטוט
אני יגיד לך יותר מזה, כל מחבל ערבי, אחד לאחד, אני לא בא אליהם בתלונות,

נו באמת, אתה לא בא אליהם בתלונות? אתה אחושרמוטה בא אליהם בתלונות! אתה מכנה אותם פראי אדם צמאי דם נטולי כל מוסר, אמנם לא התבטאת כך במפורש בשרשור זה אך סלח לי אם אני מניח מראש שאתה מצטרף לדעה הזו. כל השרשור הזה נפתח כי אנשים באים בתלונות על רמתם המוסרית הירודה של המוסלמים, רק שהפתרון שלהם הוא להוריד גם את הרמה שלנו עד שניהיה כמוהם. אז תחליט, או שהם פראי אדם וברברים או שהם אנשים בעלי רמה מוסרית זהה לשלך ואז בעצם אין לך שום תלונות כלפיהם. ואם הם בדיוק כמוך, אז עליך לשבח אותם בכל פעם שאתה קורא כתבות כמו אלה שבתחילת האשכול, כשאתה קורא על כך שהם תולים בוגדים בכיכר העיר אתה צריך לומר "כל הכבוד, המוסלמים האלה מתנהגים בדיוק כמו שאני הייתי מתנהג, הם עושים עבודה טובה, כל הכבוד להם ויישר כח". האם אתה עושה זאת?

ציטוט
ואני לא יודע על פי אילו חוקים של מותר ואסור אתה מסתכל על כל המצב,

האם הציווי הקאטגורי של קאנט מוכר לך? זה מופיע בספר "ביקורת התבונה המעשית".

ציטוט
ומלחמה, במיוחד מול טרור, מאוד דומה לקרב רחוב, ומי שמתחיל לחפש חוקיות בדברים האלה של מותר או אסור, מפסיד.

בינתיים אנחנו כן נלחמים עם חוקים ולא נראה לי שהפסדנו.

ציטוט
אתה חושב שאתה מוסרי מהם? שאתה טוב מהם? זה אולי יפה ונחמד, אבל אם הגישה שלך אי אפשר לנצח. צורת החשיבה שלך היא נכונה ל99% מהמקרים וגם אני בעבר הייתי בגישה דומה, אבל אתה לא נלחם בגוף או מדינה, אתה נלחם בדת!

אמנם כתבת לאוהד הפועל אבל התשובה שלי היא:

1) בינתיים אם היו שואלים מומחה חיצוני הוא היה אומר שאנחנו ניצחנו בכל המלחמות עד עכשיו וזאת למרות שאנחנו נלחמים בדת.

2) לנצח זה לא הכל. אי אפשר לזרוק את הערכים לפח כל פעם שהם מפריעים לנו בהשגת מטרה כלשהי.

ציטוט
אתה נלחם בפרא אדם, שהמטרה היחידה שלו היא לחסל אותך,

ואני לא אלחם באותו פרא אדם על ידי כך שאהפוך לפרא אדם בעצמי.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ציטוט
יכול להיות שאתה צודק ואין הבדל ביני לביניהם, חוץ ממשהו אחד קטן. המניע, שלהם זה הקוראן, אני רק רוצה לתת להם קרב הוגן.

התכוונת "המניע שלהם זה הקוראן, שלנו זה התנ"ך"?

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אתה חושב שאתה מוסרי מהם? שאתה טוב מהם? זה אולי יפה ונחמד, אבל אם הגישה שלך אי אפשר לנצח. צורת החשיבה שלך היא נכונה ל99% מהמקרים וגם אני בעבר הייתי בגישה דומה, אבל אתה לא נלחם בגוף או מדינה, אתה נלחם בדת! ובגלל שהמלחמה היא לא טריטוריאלית ולא שום דבר אחר, אלא דתית. האופציה היחידה היא להסיר את הכפפות ולהלחם כמו שצריך. אמנת ז'נבה, חוקים כאלה ואחרים, לא תקפים כאן. אמות המוסר שלי ושלך שונות או דומות ככל שיהיו, לא רלוונטיות. אתה נלחם בפרא אדם, שהמטרה היחידה שלו היא לחסל אותך, מה תעשה, תחתים אותו על מסמך? תשב איתו לשיחות? לא! תשבור לו את העצמות, ואחרי שיוכרע תנהל איתו כמה שיחות ותנסה (לדעתי לשווא) לתרבת אותו. אבל כרגע נכון להיום, יש לשבור אותם. וכמו שנץ הביא דוגמאות, הרומאים ביהודה למשל, הדרך היחידה היא כוח.

הסברתי לך שאנחנו לא מפסידים, הסברתי לך שאתה לא יכול להוכיח שכל העם הזה הוא האויב שלך(ראה תגובות לארץ ישראל השלמה וניסיון המגוחך להוכיח כך על בסיס סקרים), והסברתי לך שאתה לא שונה מהם.
ערך המוסר שלך לא רלוונטי? אל תתלונן שככה זה הצד השני.
אל תתלונן שהם עורפים ראשים, אל תתלונן שהם מבצעים פיגועים, אל תתלונן שהם יורים בנשים וילדים. זה הכל בסדר, זה מלחמה. הדבר היותר עלוב מלהיות פראי אדם זה להתנהג כמו אחד כזה, לפחות החמאס הוא מקורי.

+ מה שנדב כתב.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אתה לא הבנת אותי נכון, לא מעניין אותי מה הם חושבים, מה הדיעות שלהם ומה הערכים שלהם. אותי מעניין דבר אחד. לנצח את המלחמה. עכשיו המלחמה היא מלחמת דת שמתנהלת בין העם היהודי לערבים המוסלמים. עד כאן בסדר? יופי.
בערבים המוסלמים יש את החמאס, את הפת"ח, ויש גם אנשים טובים. כמו שבעם שלנו יש אנשים טובים, ואנשים רעים, כמו בכל עם. המלחמה היא לא בין האנשים הטובים לבין האנשים הרעים, המלחמה היא בין העם היהודי לעם הערבי. וזהו.

העם הערבי מבחינתי מתחלק לשתיים. אויב או משת"פ שלנו. אם הוא לא משת"פ שלנו, הוא אויב. כי זו מלחמה בין 2 עמים. ואני בטוח שככה הם רואים אותך, או משת"פ כגון שלום עכשיו, אנרכיסטים וכל אלה, או כאויב. וזה הכל. נלחמים עם חרבות או פצצות אטום, אונסים נשים ושוחטים ילדים או יורים אך ורק על הצבא, כל זה מבחינתי לא רלוונטי. אנחנו במלחמה מול אויב. ואת האויב יש לחסל. ועושים מה שדרוש כדי לנצח את האויב הספציפי הזה.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אתה לא הבנת אותי נכון, לא מעניין אותי מה הם חושבים, מה הדיעות שלהם ומה הערכים שלהם. אותי מעניין דבר אחד. לנצח את המלחמה. עכשיו המלחמה היא מלחמת דת שמתנהלת בין העם היהודי לערבים המוסלמים. עד כאן בסדר? יופי.
בערבים המוסלמים יש את החמאס, את הפת"ח, ויש גם אנשים טובים. כמו שבעם שלנו יש אנשים טובים, ואנשים רעים, כמו בכל עם. המלחמה היא לא בין האנשים הטובים לבין האנשים הרעים, המלחמה היא בין העם היהודי לעם הערבי. וזהו.

העם הערבי מבחינתי מתחלק לשתיים. אויב או משת"פ שלנו. אם הוא לא משת"פ שלנו, הוא אויב. כי זו מלחמה בין 2 עמים. ואני בטוח שככה הם רואים אותך, או משת"פ כגון שלום עכשיו, אנרכיסטים וכל אלה, או כאויב. וזה הכל. נלחמים עם חרבות או פצצות אטום, אונסים נשים ושוחטים ילדים או יורים אך ורק על הצבא, כל זה מבחינתי לא רלוונטי. אנחנו במלחמה מול אויב. ואת האויב יש לחסל. ועושים מה שדרוש כדי לנצח את האויב הספציפי הזה.

1. אתה מבין שגולדשטיין לא יכל לדעת אם הוא הרג את האויב או את "המשתפים" כהגדרתך.
2. וזה בדיוק העניין, לכן הערך שלך למלחמה אינו רלוונטי עוד כי אין אתה שונה מהם. מצטער ידידי אתה נלחם בעצמך.
3. אתה רוצה לנצח את המלחמה? על חשבון ילדים ונשים? אז אתה פחדן כמו החמאסניק שמתפוצץ באוטובוס.

אני פשוט לא מבין להם אתם לא יכולים להוציא את "המשתפים" מכל הסיפור וללכת להרוג אחד את השני.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
1. אתה מבין שגולדשטיין לא יכל לדעת אם הוא הרג את האויב או את "המשתפים" כהגדרתך.
2. וזה בדיוק העניין, לכן הערך שלך למלחמה אינו רלוונטי עוד כי אין אתה שונה מהם. מצטער ידידי אתה נלחם בעצמך.
3. אתה רוצה לנצח את המלחמה? על חשבון ילדים ונשים? אז אתה פחדן כמו החמאסניק שמתפוצץ באוטובוס.

אני פשוט לא מבין להם אתם לא יכולים להוציא את "המשתפים" מכל הסיפור וללכת להרוג אחד את השני.

1. נכון, אבל כך גם צה"ל כל פעם שהוא מפגיז. זה לא רלוונטי.
2. לא הבנתי את הנקודה שלך.
3. אני רוצה לנצח את המלחמה, וכן אני מעדיף נשים וילדים ערבים מתים מאשר נשים וילדים יהודים מתים. אני פחדן? לא, אתה ידידי הוא הפחדן, על פי הגישה שלך רק מי שאוחז נשק צריך לחסל, אני אומר אחרת, כל מי שאוחז נשק, כל מי שמכיר מישהו שאוחז נשק ולא מלשין עליו, כל מי שמקורב בצורה כז או אחרת לאותו אדם שאוחז נשק, וכמובן משפחתו, הם כולם ברשימה השחורה, מובן?

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
1. נכון, אבל כך גם צה"ל כל פעם שהוא מפגיז. זה לא רלוונטי.
2. לא הבנתי את הנקודה שלך.
3. אני רוצה לנצח את המלחמה, וכן אני מעדיף נשים וילדים ערבים מתים מאשר נשים וילדים יהודים מתים. אני פחדן? לא, אתה ידידי הוא הפחדן, על פי הגישה שלך רק מי שאוחז נשק צריך לחסל, אני אומר אחרת, כל מי שאוחז נשק, כל מי שמכיר מישהו שאוחז נשק ולא מלשין עליו, כל מי שמקורב בצורה כז או אחרת לאותו אדם שאוחז נשק, וכמובן משפחתו, הם כולם ברשימה השחורה, מובן?

1. אתה משווה את המודיעין של צה''ל לזה של גולדשטיין?
2. יצר המלחמה גובר על המוסר שלך, לכן אתה אדם נטול מוסר בדיוק כמו הצד השני הרואה בכל דרך כדרך לקיום הניצחון כביכול. לכן אתה נלחם בעצמך, החמאס, הג'האד, גולדשטיין ואתה, זה הכל אותו דבר רק עם שפות שונות.
אם אין לך ערך לחיים אין לך ערך מוסרי בסיסי.
3. לא, כי אתה זה שמהלל את גולדשטיין. מעניין למה הוא לא הלך(ומעניין למה אתה) לא תוקף פעילי חמאס, או ערבים ברחוב. רודף הנשים וילדים, צמאי הדם(על החלשים). זה ידידי היא פחדנות. בדיוק כמו שחמאס מפעיל את הנשק שלו מול אזרחים.
מכאן הדיון לא רלוונטי כי הוא על שני רמות מוסר שונות או יותר נכון מול מוסר בסיסי לאי מוסר כלל.
4. ולדיון הבסיסי, אתה לא חושב שעקב כל זה, האמירה "גולדשטיין מחבל רוצח" היא במקומה? כי עם מחבלים, לי אישית יש בעיה, גם מהצד היהודי. 

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
1. אתה משווה את המודיעין של צה''ל לזה של גולדשטיין?
2. יצר המלחמה גובר על המוסר שלך, לכן אתה אדם נטול מוסר בדיוק כמו הצד השני הרואה בכל דרך כדרך לקיום הניצחון כביכול. לכן אתה נלחם בעצמך, החמאס, הג'האד, גולדשטיין ואתה, זה הכל אותו דבר רק עם שפות שונות.
אם אין לך ערך לחיים אין לך ערך מוסרי בסיסי.
3. לא, כי אתה זה שמהלל את גולדשטיין. מעניין למה הוא לא הלך(ומעניין למה אתה) לא תוקף פעילי חמאס, או ערבים ברחוב. רודף הנשים וילדים, צמאי הדם(על החלשים). זה ידידי היא פחדנות. בדיוק כמו שחמאס מפעיל את הנשק שלו מול אזרחים.
מכאן הדיון לא רלוונטי כי הוא על שני רמות מוסר שונות או יותר נכון מול מוסר בסיסי לאי מוסר כלל.
4. ולדיון הבסיסי, אתה לא חושב שעקב כל זה, האמירה "גולדשטיין מחבל רוצח" היא במקומה? כי עם מחבלים, לי אישית יש בעיה, גם מהצד היהודי. 

1. לא, אבל זה קורה גם עם גולדשטיין וגם עם צה"ל, ואנחנו לא עוסקים בהסתברות אנחנו עוסקים בעקרון.

2. אני לא יודע מה הנסיון שלך או הידע שלך בכל הנושא שקשור לקרבות, אבל יש לי נסיון די רב בנושא, וני אומר לך שעל מנת להכניע את הצד השני, אתה חייב שיהיה לך יצר מלחמה לפחות כמו שלו. ואני לא מחפש את המלחמה, פה ההבדל, הם כופים עלינו את המלחמה. יש לך 2אופציות, תלחם או שתשתעבד, עכשיו בהנחה שאתה בוחר להלחם, אז תילחם! אתה לא יכול להלחם במישהו, לתקוף אותו, ויום אחרי לשלוח לו תחבושות כדי שלא ייפצע, מי נלחם ככה? רק יהודונים.

3. אני לא מהלל את גולדשטיין, אבל אני מבין לליבו, אני לא הייתי עושה את זה. אני חושב שחיי שווים יותר משל 100 ערבים.וזה ההבדל העיקרי. הם מוכנים לספוג 100 אבידות כדי להרוגאחד מאתנו, ואם לא נהיה מוכנים להרוג 100 משלהם כדי להציל 1 מאתינו, אנחנו נפסיד
4. מחבל או לא, אני עדיין מחכה לתשובה מגור אריה בנווגע למידע שהוא הביא לי בנושא. אבל בכל מקרה, לדעתי הוא גדול יותר מכל שמאלני

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
1. וכאן יש הבדל עצום(וזה דווקא טעון שמתאים לשמאל הקיצוני), צה''ל רודף אחרי מחבלים/מפגעים, גולדשטיין רדף אחרי אזרחים/ילדים. גולדשטיין הוא פחדן.
2. אתה לא שולח לאויב שתוקף אותך תחבושת, זה לא נותן לך לגיטימציה לפגוע בילד שלו שלא עשה כלום. בטח לא בילד של השכן. ובטח ובטח לא בילד שמערת המכפלה כי יש לך תחושת בטן ששם יש מחבל.
מי נלחם ככה? בני אדם, פחדנים הולכים ומחפשים את הילדים, נשים וטף.
3. וואו איזה הבדל, השפן הקטן הלך לרצוח כמה עשרות ערבים לא חמושים ללא שום איום ונהרג. מזכיר לי כמה מוחמדים.
4. אז הוא כן מחבל/רוצח ווטאוובר? יופי לכן המשפט שהתחיל את כל הדיון "אני רואה בגולדשטיין כמחבל כמו אחרון החמאסניקים" או מה שלא כתבתי הוא די לוגי לא?

ומה זה משנה מה שאותו משתמש יביא? אתה זה שמצדיק פעולה כזאת למען "המלחמה עם האויב". מבחינתך "הכל כשר במלחמה".

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
1. צה"ל רודף אחרי מחבלים מפגעים וגולדשטיין רדף אחרי ילדים ואזרחים, תקרא גם להם אבטיח, בזמן מלחמה לא מעניין אותי הגיל או התרגיל. רק השורה התחתונה, להביס אותם.

2.מי מאיתנו לא מוסרי, אני או אתה? אתה מעדיף לראות רק! אך ורק! מחבלים מתים ולחסוך על כל החפים מפשע! באיזה מחיר? כמה יהודים ישלמו את המחיר במצב כזה? כמה הרוגים יהודים יהיו כדי לממש פנטזיה כזו? בעוד שאני מעדיף לעשות הכל כדי לחסוך בחיי יהודים, אז מי מאיתנו לא מוסרי?

3. "השפן הקטן" חיסל כמה אויבים, בדיוק כמו שהמוחמדים חיסלו כמה מהאויבים שלהם. זהלא יפה להגיד, אבל זו המציאות.

4. מחבל, רוצח, גיבור, תקרא לו אבטיח. שורה תחתונה היא שהוא אדם יותר טוב מכל שמאלני כגון ארכיסטים למיניהם.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
1. צה"ל רודף אחרי מחבלים מפגעים וגולדשטיין רדף אחרי ילדים ואזרחים, תקרא גם להם אבטיח, בזמן מלחמה לא מעניין אותי הגיל או התרגיל. רק השורה התחתונה, להביס אותם.

2.מי מאיתנו לא מוסרי, אני או אתה? אתה מעדיף לראות רק! אך ורק! מחבלים מתים ולחסוך על כל החפים מפשע! באיזה מחיר? כמה יהודים ישלמו את המחיר במצב כזה? כמה הרוגים יהודים יהיו כדי לממש פנטזיה כזו? בעוד שאני מעדיף לעשות הכל כדי לחסוך בחיי יהודים, אז מי מאיתנו לא מוסרי?

3. "השפן הקטן" חיסל כמה אויבים, בדיוק כמו שהמוחמדים חיסלו כמה מהאויבים שלהם. זהלא יפה להגיד, אבל זו המציאות.

4. מחבל, רוצח, גיבור, תקרא לו אבטיח. שורה תחתונה היא שהוא אדם יותר טוב מכל שמאלני כגון ארכיסטים למיניהם.

1. אני חושב שצה''ל עושה עבודה יותר טובה בינתיים. ושומר על צלם אנוש. ישראל מנצחת בגדול, ולאט לאט האיום מחמאס ושות' יעלם דרך אמצעים צבאיים, באופן אנושי והוגן.
לא גולדשטיין והמחבלים שבאו אחריו ויבואו אחריו ינצחו את המלחמה הזאת.

2. לכן אני רוצה את סיום הסכסוך, אבל "כיצד" זה נושא אחר. אתה מוכן להרוג כל אדם, גם אם אין לו שום קשר לשום מחבל כי מבחינתך הוא האויב. ילד קטן, תינוק קטן, לתת לו כדור בראש. כי אתה מפלצת אני לא.
סורי יש גבול.

3. זה שמבחינתך היה חיסול של אויבים באופן הדדי, זה לא אומר שזה נכון.

4. הם עדיין לא רצחו אף אחד, מעדיף אותם אם הייתי צריך לבחור. שניהם זבל תת אדם.
תסתכל על הסרט שהביאו כאן, אם היה למחבל כיפה היית מהלל אותו.

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מכה לפרקליטות: אמירות בשבח ברוך גולדשטיין, אינן הסתה
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,24688.msg167432.html#msg167432

הספר ברוך פודה ומציל:
http://kahane.org.il/bg/podef1.html

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
1. אני חושב שצה''ל עושה עבודה יותר טובה בינתיים. ושומר על צלם אנוש. ישראל מנצחת בגדול, ולאט לאט האיום מחמאס ושות' יעלם דרך אמצעים צבאיים, באופן אנושי והוגן.
לא גולדשטיין והמחבלים שבאו אחריו ויבואו אחריו ינצחו את המלחמה הזאת.

2. לכן אני רוצה את סיום הסכסוך, אבל "כיצד" זה נושא אחר. אתה מוכן להרוג כל אדם, גם אם אין לו שום קשר לשום מחבל כי מבחינתך הוא האויב. ילד קטן, תינוק קטן, לתת לו כדור בראש. כי אתה מפלצת אני לא.
סורי יש גבול.

3. זה שמבחינתך היה חיסול של אויבים באופן הדדי, זה לא אומר שזה נכון.

4. הם עדיין לא רצחו אף אחד, מעדיף אותם אם הייתי צריך לבחור. שניהם זבל תת אדם.
תסתכל על הסרט שהביאו כאן, אם היה למחבל כיפה היית מהלל אותו.

1. אנחנו מנצחים? הצחקת אותי! מלחמת לבנון השניה? אין ספק נצחון אדיר... ועופרת יצוקה? בכלל הישג צבאי מרשים. מלחמות לא נמדדות לפי מספר ההרוגים, אלא לפי ההישגים, מלחמת לבנון השניה הייתה אסון, אם לא היה מדובר בארגון טרור אלא בצבא עם אמצעים, הוא היה כובש את צפון הארץ בקלות, מה היה קורה אח"כ? מי יודע.

2. לסיים את הסכסוך גם אני רוצה, אבל לא מנקודת חולשה! למה לי? למה שאני יוותר על אדמות שלי? אם הם שלי לדעתי' ולדעתם לא' ושזה ראשית הסכסוך זה שטויות. זה סכסוך דתי ואלו האדמות שלי, ולתת להם אדמות לא יסיים את הסכסוך, אבל בוt נגיד שכן. בוא נגיד שאם חותמים על הסכם כזהאו אחר אין הפצצות מ2 הצדדים. מה אם כבוד? גאווה לאומית? אומר לך משהו הדברים האלה? ישראל היא מעצמה גרעינית!!!! חיל האוויר מהטובים בעולם!!!! ומי קיפל אותו? חבורה של מחבלים עם קלצ'ניקובים גרמו לו לסגת מחצי מהמדינה שלו. בושה וחרפה.

3. אז איך אתה רואה את זה? האחמדים הרעים והמרושעים תוקפים את היהודים חסרי הישע?

4. מה זה משנה, הם אויב נכון לאותו זמן ונכון גם להיום, שיתחבאו במערות מחשש שיהודי משוגע יחליט לחסלם.
« עריכה אחרונה: מרץ 03, 2010, 06:36:27 על ידי m4a1 »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אוהד הפועל, אני בגדול לא מתכוון להתערב פה בדיון הזה, רק אגיב על סעיף 1 שלך ואומר שג'ורג' אורוול לא יכל לנסח את זה טוב יותר, אתה נשמע כמו איש פלקט מאוקיאניה ב-"1984".
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
סרטון מזעזע ביותר של עריפת-ראש של חייל אמרי&#
« להגיב #124 ב- : מרץ 03, 2010, 01:00:53 »
בס"ד
לא ציטטתי כי היו הרבה הודעות אחרי זה ואי אפשר לצצט הודעות כשבר עברו מזמן.אז אני מגיב על 4 הסעיפים הראשונים של תגובה 101.

1.צודק.גם אני לא מאמין בסקרים ב100%.אתה חייב להבין שרובם נגדנו.הם לא מחפשים תומכים אצלנו.ועד עכשיו לא יצא לי לראות שלום עכשיו ערבי.
2. אז אולי יש גם לבנונים שתמכו בישראל?! :old_WTF_Aza:  בכל מדינה ערבית היו הורגים משתפי פעולה עם ישראל.כמו שחמאס עושה וכמו שאיראן עושה.(בנוסף לתלייות שהם מבצעים כמעט כל יום בגלל סמים וכ'ו)ודרך אגב ישראל נתנה הוראות לחיילים לא להרוג "אזרחים חפים מפשע" וחזבאללה הוא זה שהרג חפים מפשע.
3.איראן ממנת את חזבאללה וחמאס(ביחד עם סוריה).וחמאס הוא הגוף השולט בעזה(אז הוא לא מיעוט) והם בעצמם מנוים 20 אלף חמושים. וחזבאללה זה 10 אלף חמושים והסיבה היחדיה שהם לא שולטים בלבנון זה בגלל שהלבנונים יודעים שחזבאללה יתן לנו תירוץ להשמיד את כל לבנון כי אז לא יהיו את הזינוי שכל שיש עכשיו(חיזוק ממשלת לבנון וכל הבולשיט הזה)אז הלבנונים מפחדים מאיתנו.
ד.אני אגיד לך עכשיו שהערבים עושים בדיוק את מה שאתה לא רוצה שנעשה. ואני גם אבי לך דומגאות(מרכז הרב-8 ילדים נרצחו בדם קר) ואתה תגיד לי שבוא לא נהייה ברברים כמוהם אז אני פשוט אתעלם מזה.
« עריכה אחרונה: מרץ 03, 2010, 02:36:55 על ידי יובל כרמי »