כתב נושא: חיסול מבחוח יש"ו  (נקרא 1299 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
חיסול מבחוח יש"ו
« ב- : פברואר 25, 2010, 00:23:00 »
אני לא מבין מה עשו מזה שהרגו ערבי שהרג במו ידיו יהודים בישראל למה העולם לא מתערב שעף קסאם על ילד בשדרות או שערבים מבצעים כל שני וחמישי פיגועים לפחות מנסים ולא על כולם אנחנו שומעים וזה אני מאמין שאתם יודעים ואם לא אז תמיד לומדים למה אז העולם לא מתערב זה מעצבן אותי עד שרוצים לצאת למלחמה אובמה הנאצי הזה מטיל " סנקציות " על ישראל אני הייתי מזמין אותו לשהות קצת בשדרות ולהרגיש מזה לחיות בפחד יומיומי
"ואריה אם ישאג מי לא ירעד"

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
חיסול מבחוח יש"ו
« להגיב #1 ב- : פברואר 25, 2010, 02:08:09 »
זה שהתקשורת האירופאית מדברת על "רצח" מבחוח זה פשוט בלתי נתפס. ממתי "רוצחים" פעילי חמאס?!

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
חיסול מבחוח יש"ו
« להגיב #2 ב- : פברואר 25, 2010, 02:34:00 »
האירופאים צבועים משהו מגעיל בגלל הנפט והפחד מהערבים,זה בסופו של דבר יתנקם בזה ואני מקווה שאנחנו נשמור להם טינה על כל השיטוף פעולה הזה שלהם עם הטרור הערבי.
אל תצביע תשפיע

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
חיסול מבחוח יש"ו
« להגיב #3 ב- : פברואר 25, 2010, 08:43:08 »
האירופאים צבועים משהו מגעיל בגלל הנפט והפחד מהערבים,זה בסופו של דבר יתנקם בזה ואני מקווה שאנחנו נשמור להם טינה על כל השיטוף פעולה הזה שלהם עם הטרור הערבי.
אחי אתה צוחק עלי איזה נשמור להם טינה אתה חי במדינה של פחדנים ובובות על חוט שאובמה יש"ו הוא המפעיל
"ואריה אם ישאג מי לא ירעד"

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
חיסול מבחוח יש"ו
« להגיב #4 ב- : פברואר 25, 2010, 09:44:36 »
כמו שנאמר פה - האירופאים פחדנים.
קיימים דרכונים מזוייפים שזו אכן עבירה ופגיעה באותן מדינות אירופאיות ועל כך יש להם זכות מלאה להתרעם על הזיוף.  אבל ההפיכה של המבחוח הזה לאמא תרזה ועל כך שצריך לחקור את ההתנקשות זו ממש בדיחה גרועה.  כולם שמחים מאוד שהוא מת ומפחדים פחד מוות שההתנקשות תיוחס להם.

בינתיים, אין שום דבר שקושר את ישראל למעשה.  אנחנו באותה מידה יכולים לזמן את השגרירים האירים והאנגלים ולהתלונן בפניהם על שימוש בדרכונים ישראלים מזוייפים...

אני מאחל שהסוכנים שביצעו את הפעולה, יזכו לשוב למולדתם בשלום ולהשתתף בעוד מצוות כאלה בעתיד.
וכרגיל - כמעט כולם מנסים לגזור קופון:  האירופאים שיכולים להתנגח בנו בצורה פחות דיפלומטית, משטרת דובאי שמשחררת באיטיות ידיעות כדי למשוך את תשומת הלב העולמית ואנחנו כמובן על כך שעוד רוצח נפגש עם 72 נפקניות בעולם אחר...

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
חיסול מבחוח יש"ו
« להגיב #5 ב- : פברואר 25, 2010, 10:42:21 »
חשבתי על זה ואני חושב שהמוסד בכוונה השאיר ראיות, כשמישהו מת ולא יודעים איך ולמה יש השערות, אבל כשמקשרים את זה לישראל בעובדות ולא רק בהשערות, ועוד מראים שישראל לא מפחדת להשתמש בדרכונים זרים גם אירופאים, זה מראה על גישה חדשה יחסית ששונה מהגישה התבוסתנית שכולנו רגילים אליה.

מנותק הלוחם באנרכיסטים

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
חיסול מבחוח יש"ו
« להגיב #6 ב- : פברואר 25, 2010, 10:46:42 »
האירופאים האנטישמים האלה על סף כיבוש ערבי מוסלמי נאצי וכדאי להם להתחיל להתרכז במה שקורה במדינות שלהם במקום בנו.

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
חיסול מבחוח יש"ו
« להגיב #7 ב- : פברואר 25, 2010, 11:24:37 »
אני לא מבין מה עשו מזה שהרגו ערבי שהרג במו ידיו יהודים בישראל למה העולם לא מתערב שעף קסאם על ילד בשדרות או שערבים מבצעים כל שני וחמישי פיגועים לפחות מנסים ולא על כולם אנחנו שומעים וזה אני מאמין שאתם יודעים ואם לא אז תמיד לומדים למה אז העולם לא מתערב זה מעצבן אותי עד שרוצים לצאת למלחמה אובמה הנאצי הזה מטיל " סנקציות " על ישראל אני הייתי מזמין אותו לשהות קצת בשדרות ולהרגיש מזה לחיות בפחד יומיומי

ביתר לעוכרי ושונאי ישראל לא אכפת מיהודים למה היה אכפת להם בשואה שרוצחים יהודים? העולם שתק.
בקשר לרוצח השפל והבזוי הזה יש"ו שהעולם "מהלל" הם עושים מזה ביג דיל בתקשורת כדי להשכיח את נושא אירן בנתיים הם בונים פצצות וטילים.
מי ששולט בעולם לצערנו הם המוסלמים הנאצים על סבלם של היהודים לאף אחד לא אכפת. יש איסלמזציה מטורפת באירופה הם משתלטים על אירופה
תראו מה קרה בציריך על מסגד מסכן כמעט היתה שפיכות דמים הנוצרים כבר יענשו על שיתוף הפעולה עם הטרוריסטים המוסלמים.