כתב נושא: מדוע הנאצים של יוטיוב מחקו את סרטון הרוק שלנו?  (נקרא 1424 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

כי השחורים האנטישמיים שעובדים ביוטיוב לא רוצים שנחשוף את העובדה שרוב המוזיקה "השחורה" בארה''ב הולחנה על ידי מלחינים יהודים. המקור של מוזיקת הרוק הוא כלי זמר יהודי מאירופה המזרחית. אין שום דימיון בין רוק לבין "המוזיקה" העלובה שהייתה באפריקה לפני הלבנים כבשו את האזורים של השחורים.

אם אתם רוצים להקשיב לשיר הזה, דוקא אוייבינו מ"שלום עכשיו" העלו את זה שוב ליוטיוב כדי לגנותו:

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מדוע הנאצים של יוטיוב מחקו את סרטון הרוק שלנו?
« להגיב #1 ב- : פברואר 21, 2010, 01:00:48 »
זה לא רוק, זה ג'אז

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : פברואר 21, 2010, 01:21:11 »
בס''ד

כי השחורים האנטישמיים שעובדים ביוטיוב לא רוצים שנחשוף את העובדה שרוב המוזיקה "השחורה" בארה''ב הולחנה על ידי מלחינים יהודים. המקור של מוזיקת הרוק הוא כלי זמר יהודי מאירופה המזרחית. אין שום דימיון בין רוק לבין "המוזיקה" העלובה שהייתה באפריקה לפני הלבנים כבשו את האזורים של השחורים.

אם אתם רוצים להקשיב לשיר הזה, דוקא אוייבינו מ"שלום עכשיו" העלו את זה שוב ליוטיוב כדי לגנותו:

זה דיי הזויי מה שאתה אומר עכשיו נו באמת..אתה קצת מגזים לפעמים ואתה מתעקש לשנוא את השחורים בצורה גזענית אז מה אם יש שחורים גזענים אנטישמים(רובם לא)
יש גם לא קצת יהודים ששונאים אותנו ובעד הטרור הערבי אז תשנא יהודים??.
אל תצביע תשפיע

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : פברואר 21, 2010, 01:30:24 »
זה לא רוק, זה ג'אז

בס''ד

לא נכון. ככה רוק נשמע לפני 50 שנה כשמלחינים יהודים בעיקר הלחינו אותו.

אמנם לפעמים יש דימיון בין רוק וג'אז אבל הקצב של השיר הזה הרבה יותר מתאים לרוק.

מנותק משה בן אליעזר

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : פברואר 21, 2010, 01:34:08 »
זה לא רוק, זה ג'אז

זה רוק. השיר נכתב על ידי ריצ'רד הקטן בשנות החמישים.

מנותק משה בן אליעזר

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : פברואר 21, 2010, 01:38:50 »

סליחה, טעיתי. הוא שר את השיר אבל אחרים כתבו את השיר.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : פברואר 21, 2010, 01:48:23 »
זה דיי הזויי מה שאתה אומר עכשיו נו באמת..אתה קצת מגזים לפעמים ואתה מתעקש לשנוא את השחורים בצורה גזענית אז מה אם יש שחורים גזענים אנטישמים(רובם לא)

בס''ד

מה שאתה אומר הזויי. אני גר כאן עם השחורים 53 שנים ומתעסק איתם כל יום, ואתה ישראלי בלי מושג על השחורים ואתה מלמד אותי על הנושא הזה? עשה לי טובה.

94% מהשחורים הצביעו בעד האנטישמי ג'סי ג'אקסון כשהוא רץ לנשיאות ארה''ב. ג'אקסון אמר שהציונות היא "עשב מרעיל". וג'אקסון אמר שיש לו "ברית קדושה" עם לויס פרחן שאמר: "אני אוהב כשהיהודים משווים אותי להיטלר. היטלר היה גבר גדול. היטלר היה גבר גדול מאוד." שוב 94% מהשחורים יש''ו הצביעו בעד גישה זו.

אני יכול לספק הרבה נתונים נוספים שמוכיחים חד משמעי שכמעט כל השחורים באמריקה שונאים ומקנאים ביהודים עם שנאה דומה לזו של הערבים יש''ו.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #7 ב- : פברואר 21, 2010, 01:55:48 »

בס''ד

בן דוד של אבי ז''ל ע''ה היה איש השיווק של ליטל ריצ'ארד והרבה דמויות אחרות בעולם של הרוק.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #8 ב- : פברואר 21, 2010, 01:58:11 »
בתור אחד שנמצא די הרבה בניו יורק, אני יכול להעיד שרוב האנשטישמיות באה מהשחורים.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : פברואר 21, 2010, 03:53:57 »
לא ג'אז ולא רוק אלא רוקנרול/ רוקבילי שזו מוזיקה שהושפעה מגוספל, בלוז ובוגי ווגי - סגנונות שחורים במהותם. תקראו את הביוגרפיה של ליטל ריצ'רד: "ריצ'רד הושפע במיוחד מאומני גוספל שחורים משנות ה-30 וה-40, כגון רוזטה ת'ארפ (הזמרת האהובה עליו, אשר הזמינה אותו לשיר עמה ב-1944), מריון ויליאמס, מהליה ג'קסון, וג'ו מאי."

אז מה אם איש השיווק שלו יהודי. זה לא אומר שהמוזיקה יהודית.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #10 ב- : פברואר 21, 2010, 06:42:13 »
לא ג'אז ולא רוק אלא רוקנרול/ רוקבילי שזו מוזיקה שהושפעה מגוספל, בלוז ובוגי ווגי - סגנונות שחורים במהותם. תקראו את הביוגרפיה של ליטל ריצ'רד: "ריצ'רד הושפע במיוחד מאומני גוספל שחורים משנות ה-30 וה-40, כגון רוזטה ת'ארפ (הזמרת האהובה עליו, אשר הזמינה אותו לשיר עמה ב-1944), מריון ויליאמס, מהליה ג'קסון, וג'ו מאי."

אז מה אם איש השיווק שלו יהודי. זה לא אומר שהמוזיקה יהודית.

בס''ד

ציטוט
לא ג'אז ולא רוק אלא רוקנרול

אתה צודק. זה כן רוקנרול. כתבתי "רוק" כי הדור הזה לא מכיר ולא מבין את ההבדל בין רוק לבין רוקנרול.

ציטוט
שזו מוזיקה שהושפעה מגוספל, בלוז ובוגי ווגי - סגנונות שחורים במהותם

כאן אתה לא צודק.
איך המוזיקה הייתה נשמעת בלי כלים? בלי פסנתר, בלי תופים וכו'? כי כל הכלים נוצרו על ידי לבנים, והרבה מהם על ידי יהודים. שחורים לא יצרו אפילו כלי מוזיקלי אחד.
אם כן, ברור שלא הייתה מוזיקה כזאת באפריקה כי לא היו לשחורים שם כלי נגינה. ובלי כלים, אין שום טעם לכל השירים האלה.
גם הקצב והסגנון שונים לגמרי מ"מוזיקה" אפריקנית. ואם אין דימיון בין רוקנרול לבין מוזיקה אפריקנית, זאת אומרת שהמקור של המוזיקה הוא לא מהשחורים אלא שהשחורים למדו את זה מהלבנים בכלל ומהיהודים בפרט.
אתה מדבר על "גוספל"? מהי פירושה של המילה "גוספל"? גוספל זו "הברית החדשה" של הנצרות יש''ו. זאת אומרת השם הזה שייך לדת שבתקופה המודרנית היא דת של לבנים אירופאים מערביים. היא לא דת שנוצרה באפריקה השחורה.
השחורים למדו על הדת הזו מלבנים ולא ההפך.
כמו שהשחורים למדו לנגן בכלי נגינה מלבנים ולא ההפך.
כמו שהשחורים למדו אנגלית (השפה של כל המוזיקה הזאת) מלבנים ולא ההפך.

אתה גם מדבר על ליטל ריצ'ארד, זמר שאני מכיר אישית כל חיי. זמר שהתקשר אליי לפני חודש כדי להפגש איתי בעוד כמה שבועות. זמר שביקש ממני לפני 30 שנה לעבוד איתו ולהציג אותו לפני הקהל כל פעם שהוא מופיע. הזמר הזה לא הלחין את השירים שהוא שר. רוב השירים הולחנו על ידי יהודים.

אכן לא אומרים מה שאני כתבתי פה כי אז כל השחורים היו צועקים "גזענות". אבל כל אלה שהיו מעורבים בפיתוח המוזיקה הזאת (כמו קרובי המשפחה שלי) יודעים שמה שכתבתי אמת.

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #11 ב- : פברואר 21, 2010, 11:34:01 »
הבעיה שאתה מציג את זה כאילו שהשחורים הם אויב רק מעצם מוצאם! וזה גזעני ופסול לא משנה כמה אחוז האנטישמים השחורים גבוהה,איך יגיב שחור יהודי שישמע  את זה?
או סתם שחור אמריקאי שדווקא אוהב יהודים??.
אל תצביע תשפיע

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #12 ב- : פברואר 21, 2010, 12:56:29 »
נכון רוקאנרול לא ג'אז(בערך כמו ההבדל בין טראש לגראנג').

חיים אתה לא יכול לקחת מהשחורים את הבלוז, ג'אז, בוגי ווגי וכל שאר הדברים כי באפריקה לא היה להם כלי נגינה.
זה בערך כמו שתיקח מאיינשטיין את כל תורתו רק כי הושפע מפיזיקאיים אחרים.
אפשר לפתח מוזיקה גם בלי להיות מושפע ממוזיקה קודמת(במקרה זה אפריקאית) בהכרח.

בכל מקרה חיים יש לי שאלה, האם היה יד יהודית ישירה(הכוונה לא בכך שאיזה יהודי המציא את הגיטרה) בפיתוח מוזיקת הגראנג'?

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
« להגיב #13 ב- : פברואר 21, 2010, 21:56:05 »
המוזיקה היחידה שפיתחו השחורים בארה''ב זה - בלוז. ומהמוזיקה הזאת התפתח הבלוגראס וממנו התפתח הקאנטרי. קאנטרי נחשב למוזיקה רק של לבנים.
עדן איסקוביץ