כתב נושא: קולונל אמריקאי אומר את האמת על האיסלאם  (נקרא 5187 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
קולונל אמריקאי אומר את האמת על האיסלאם
« להגיב #1 ב- : מרץ 11, 2010, 07:27:05 »
בס"ד

חבל שרק אחדים כמוהו לא מפחדים להגיד את האמת.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #2 ב- : מרץ 13, 2010, 23:03:43 »
הקולונל האמריקאי הזה מבין באסלאם בערך כמו שאני מבין בפיסיקה גרעינית...
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #3 ב- : מרץ 13, 2010, 23:06:42 »
הקולונל האמריקאי הזה מבין באסלאם בערך כמו שאני מבין בפיסיקה גרעינית...
לא ידעתי שהחלפת את שמך למרדכי וענונו, מעניין........
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : מרץ 13, 2010, 23:21:18 »
לא ידעתי שהחלפת את שמך למרדכי וענונו, מעניין........

לא שיניתי את שמי למרדכי וענונו. שיניתי את שמי לחווה לצרוס-יפה. שים לב שאני כותב "אסלאם" ולא כמוכם "איסלאם"...

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #5 ב- : מרץ 13, 2010, 23:27:29 »
לא שיניתי את שמי למרדכי וענונו. שיניתי את שמי לחווה לצרוס-יפה. שים לב שאני כותב "אסלאם" ולא כמוכם "איסלאם"...
א.) אם תשים לב,גם אני מקפיד על תעתיק נכון וכותב "אסלאם" ו"מחמד" וכדו' ולא כמו הכיתוב הפופולרי בתקשורת.
כך שאין לי מושג על מה כבודו מהגג על "כמוכם" (שוב פעם הכללה מטופשת שלך ולא בפעם הראשונה).
ב.)  אני סטודנט ללימודי המזרח התיכון באוניברסיטת בר אילן, והידע שלך על האסלאם הוא עומד כמעט כלום, וחוה לצרוס-יפה ז"ל הייתה חוטפת שבץ ממך לולא ידעה שאתה רוצה לאמץ את שמה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : מרץ 13, 2010, 23:31:10 »
א.) אם תשים לב,גם אני מקפיד על תעתיק נכון וכותב "אסלאם" ו"מחמד" וכדו' ולא כמו הכיתוב הפופולרי בתקשורת.
כך שאין לי מושג על מה כבודו מהגג על "כמוכם" (שוב פעם הכללה מטופשת שלך ולא בפעם הראשונה).
ב.)  אני סטודנט ללימודי המזרח התיכון באוניברסיטת בר אילן, והידע שלך על האסלאם הוא עומד כמעט כלום, וחוה לצרוס-יפה ז"ל הייתה חוטפת שבץ ממך לולא ידעה שאתה רוצה לאמץ את שמה.

אני לא זוכר מתי ניסיתי להפגין ידע כלשהו באסלאם, בניגוד לאותו קולונל אמריקאי שחושב שהוא אורים ותומים לענייני אסלאם אבל אם הוא מבין משהו באסלאם אני קוגלגר.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #7 ב- : מרץ 13, 2010, 23:34:12 »
אני לא זוכר מתי ניסיתי להפגין ידע כלשהו באסלאם, בניגוד לאותו קולונל אמריקאי שחושב שהוא אורים ותומים לענייני אסלאם אבל אם הוא מבין משהו באסלאם אני קוגלגר.
הוא לבטח מבין באסלאם יותר ממך, וכל עובדה שהוא ציין על האסלאם היא נכונה בהחלט.
ואם אתה מתעקש להיות קוגלגר, אז רשמית אני מכריז עליך בתור: "הקוגלגר הרשמי של הפורום"
אני חושב אגב, ששם יותר יאה עבורך יהיה קוגלגרהוהו.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #8 ב- : מרץ 13, 2010, 23:43:34 »
הוא לבטח מבין באסלאם יותר ממך, וכל עובדה שהוא ציין על האסלאם היא נכונה בהחלט.
ואם אתה מתעקש להיות קוגלגר, אז רשמית אני מכריז עליך בתור: "הקוגלגר הרשמי של הפורום"
אני חושב אגב, ששם יותר יאה עבורך יהיה קוגלגרהוהו.

אני תוך חצי דקה סגרתי את הקליפ כי חשבתי בטח הקולונל הזה יגיד "האסלאם רוצה להשתלט על העולם בלה בלה בלה". אולי, אבל רק אולי, יש בזה אמת, מה שבטוח אני למדתי אסלאם בבית הספר ובצבא ואף פעם לא למדו אותי דברים כאלה. אבל תעשי לי טובה, אל תנסה עכשיו להיכנס איתי לוויכוח תיאולוגי על האסלאם, כי ויכוחים תיאולוגיים די משעממים אותי, לא משנה אם זה על יהדות נצרות או אסלאם. וגם ככה אין לי את כל הלילה בשביל זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #9 ב- : מרץ 14, 2010, 00:02:48 »
אני לא יודע מה למדת בבית הספר ובצבא על הנושא ומי היה הגורם האמון על הלימודים הללו.
ואם לא למדו אותך דברים כאלה, אזי פשוט חסכו ממך חומר קריטי והציגו לך מצג שווא על האסלאם.
אם אתה לא רוצה להכנס לויכוח תאולוגי, סבבה, אני מתכוון בהחלט לחסוך לך את זה, אבל אל תצא בהצהרות בומבסטיות כאילו אתה באמת יודע על האסלאם וכל השאר לא.

כי אתה  לא באמת יודע על האסלאם.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #10 ב- : מרץ 14, 2010, 00:23:40 »
אני לא יודע מה למדת בבית הספר ובצבא על הנושא ומי היה הגורם האמון על הלימודים הללו.
ואם לא למדו אותך דברים כאלה, אזי פשוט חסכו ממך חומר קריטי והציגו לך מצג שווא על האסלאם.
אם אתה לא רוצה להכנס לויכוח תאולוגי, סבבה, אני מתכוון בהחלט לחסוך לך את זה, אבל אל תצא בהצהרות בומבסטיות כאילו אתה באמת יודע על האסלאם וכל השאר לא.

כי אתה  לא באמת יודע על האסלאם.

שוב - לא אמרתי שאני יודע על האסלאם, אבל גם אותו קולונל אמריקאי לא יודע כלום על האסלאם. אתה פשוט בוחר לתמוך בדבריו של אותו קולונל אמריקאי.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #11 ב- : מרץ 14, 2010, 01:02:31 »
שוב - לא אמרתי שאני יודע על האסלאם, אבל גם אותו קולונל אמריקאי לא יודע כלום על האסלאם. אתה פשוט בוחר לתמוך בדבריו של אותו קולונל אמריקאי.
תגיד לי, מה הסיפור שלך?
הקולנל בקטע הוידאו הזה אמר דברים שהם אמת הסטורית, הוא לא טעה בהצגת העובדות, אתה מאידך מבלבל את המוח כמעט בכל התייחסות לאסלאם.
והנושא ננעל, אתה פשוט ממחזר עצמך כמו פטיפון שבור ולא מוכן להסתכל במראה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל