כתב נושא: זכרונות מגוש-קטיף ושירות צבאי בזמן הגירוש  (נקרא 1303 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
בס''ד
לעולם לא אשכח את השנה הארורה הזאת, 2005, שנת הגירוש האיום והנורא! בשנה זו גם התגייסתי לצה''ל. היו לי מעט ספקות בהתחלה, אבל בתור בן למשפחה של עולים (אבי הוא יהודי סרבי ואמי התגיירה, גם היא ממוצא סרבי) באנו לארץ בשנת 1988, שנתיים לאחר שנולדתי... ותמיד חינכו אותי לאהוב את העם הזה, את הארץ הזאת, את האמונה שהארץ הזו היא נחלת עם ישראל בלבד. לא האמנתי שיבוא היום שבו המדינה היהודית תגרש באכזריות ברוטאלית שכזאת אלפי יהודים, נאמנים, פטריוטיים, שאוהבים את המדינה ומשרתים יותר מכל ציבור אחר בישראל.
למזלי, לא הייתי חלק בגירוש אחינו מאדמתם, כי הייתי רק טירון אז, אבל התעדכנתי בכל מה שהתרחש..... הזדעזעתי עד עימקי נישמתי כאשר ראיתי בטלויזיה איך שוטרים וחיילים יהודים כמוני, מגרשים את בני עמם מבתיהם... זוהי טראומה שרודפת אותנו עדיין, אלו הן צלקות שגם הזמן ממאן לנחם. כאב לי לצפות בגירוש, אך כאב לי גם מאוד לראות איך הורסים בתי כנסת, בתי מדרש וכו', ואיך ההמונים הערבים הנאצים ימח שמם וזכרם, שמחים וצוהלים לנוכח אסוננו הכבד! מי יתן וה' אלוהי אברהם, יצחק ויעקב ינקום את נקמתינו, ואת דמם השפוך של כל אחינו ואחיותינו שנהרגו בעקבות ההתקפות, והטילים שקיבלנו מהאויב הערבי הארור לאחר ההתנתקות הארורה שזאת.
ובנוגע ליהודי היקר חיים בן פסח, אני מאחל ומתפלל יומם ולילה לעלייתך לארץ אבותיך, בעזרת ה' במהרה!?בברכה,
עדן איסקוביץ, קרני-שומרון
עדן איסקוביץ

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
זכרונות מגוש-קטיף ושירות צבאי בזמן הגירוש
« להגיב #1 ב- : פברואר 17, 2010, 23:30:14 »
עדן, שלום רב, דווקא בתור אחד ממוצא סרבי, אנחנו צריכים להוריד את הכובע בפני הגיבורים של העם הסרבי, חסידי אומות אולם, שנרדפו גם הם על ידי הנאצים והמסלמים, היחידים שהצליחו לגרש את הנאצים משטחם ולא היו צריכים לסיוע של צבא מבעלות הברית בפועל (למעט הצנחות של ציוד ואספקה מדי פעם).
מאוחר יותר היו אלו הגיבורים ד"ר קרדזיץ' והגדול מכולם, סולבודן מילוסביץ' שלמדו את כולנו פרק בטיהור האסלאם מהמרחב שלהם.
כולנו צריכים להרכין ראש ולזכור אותם, ולהכות על חטא כשמדינת ישראל תמכה במערכה הפחדנית של האמריקאים מהאוויר נגד הסרבים, אוי לה לבושה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
« להגיב #2 ב- : פברואר 18, 2010, 11:19:51 »
אכן ידידי.
בושה גדולה לעולם כולו שהפנה את גבו אל העם הסרבי הגיבור. עם שסבל רבות כתוצאה מהתנקלותם של הקרואטים הנאצים (ארגון האוסטאשה אשר היה בן ברית של היטלר), וגם המוסלמינ הארורים שסובבים את סרביה, הבוסנים (אשר גם כן תמכו בנאצים, והצורר הנאצי חאג' אמין אל חוסייני הקים בארצם גדוד נאצי מוסלמי), וכמובן גם האלבנים המוסלמים צמאיי הדם, אשר גזלו לאחרונה את חבל קוסובו מסרביה, וברוב חוצפתם הקימו שם מדינה עצמאית כביכול. והעולם כולו תומך באויביי הסרבים... רבים מאמינים שהסרבים עשו פשעים נגד האנושות במלחמה האחרונה בבלקנים. אבל כולם מתעלמים למעשה, מהשואה שהתבצעה כנגד העם הסרבי על ידי אותם מוסלמים וקרואטים ימח שמם וזכרם ושם רשעים ירקב.
יבוא היום בו העם הסרבי יחזיר לעצמו את אדמתו, וכך גם העם היהודי. אמן!
עדן איסקוביץ

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
« להגיב #3 ב- : פברואר 18, 2010, 11:22:49 »
דרך אגב, שם משפחתה של אימי לפני הנישואים הוא מילושביץ'..... איזה צירוף מקרים..
עדן איסקוביץ

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #4 ב- : פברואר 18, 2010, 17:41:46 »
מסכים בהחלט עדן, רק הערה הסטורית קטנה:
SS גרופנפיהרר גרוס מופתי חאג' אמין אל חוסייני הקים 2 דיוויזיות של וואפן SS בבלקנים.
דיוויזה=אוגדה
                |
             חטיבה
                |
             גדוד
הראשונה שבהם הדיוויזיה ההררית ה-13 של הוואפן SS, או הדיוויזה הראשונה הקרואטית של ה-SS
נקראה דיוויזית "חאנג'אר" (=איבחת החרב, בתרגום מערבית) וזהו סמלה:

הסד"כ של הדיוויזיה הזו היה הגדול ביותר מכל הסד"כים של דיווזיות הוואפן SS,
26000 חיילים מסלמים כשרק הפיקוד העליון היה מעורב מקרואטים וגרמנים.

הדיוויזיה השנייה היא הדוויזיה ההררית ה-23, או האלבנית הראשונה, קרויה גם דוויזית סקדנרברג, גם היא על טהרת המסלמים.

אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
« להגיב #5 ב- : פברואר 18, 2010, 17:56:24 »
רבים מהמוסלמים כיום מעריצים את חאג' אמין אל חוסייני, גם חברי כנסת ערבים "ישראלים"..... איזה ביזיון
עדן איסקוביץ

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : פברואר 18, 2010, 18:56:57 »
אני חושב שאנחנו צריכים ללמוד את הלקח מכשלונם של מילוסביץ וקרזיץ' (וחבל שהם נכשלו). הם ניסו לבצע טרנספרבמוסלמים בוסנים ואלבנים, אבל בסופו של דבר הסרבים הם אלה שנגזלו מהם שטחי לאום ואף בוצע בהם טיהור אתני מקרואטיה, חצי מבוסניה, וקוסובו.